welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Fenrir eldugott farmja a sivatagban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime19.07.13 0:44

A szavaira csak elmosolyodtam, hisz ez az amit én nem tudhatok. Soha nem is fogom megtudni milyen egy nőnek, mit-miért tesz, vagy éppen hogyan éreznek, én csak.. én vagyok. Az én világom így tökéletes.

- Meglehet.. - csúszott ki aztán mégis, de a reggeli ötlete sokkal inkább boldoggá tett mint a további kérdések, és az hogy besegít egyenesen remek ötlet volt. Már nem is emlékszem mikor csináltam reggelit utoljára kettesben, ebédet vagy vacsorát, vagy bármi olyat amihez két ember kell, mégse tudott hiányozni. Egészen eddig.
Most viszont csak élveztem, a kellemes levegőt, az olaj sercenését a serpenyőben, neki háttal, mégis éreztem. Valahogy azt mondják egyes törzsekben hogy ez a harmadik szem.. Vagy valami ilyesféle ha jól emlékszem még a mesére amit még délen meséltek nekem. Elmosolyodtam a gondolatra, csak az orrom alatt csendben, amikor a hirtelen kiáltására kaptam fel a fejem és ugrottam is fordulóba.

- Ezért mondtam hogy vigyázz.. - ráncoltam a szemöldököm és amíg jól tudtam, hogy egy ártatlan vágás itt az isten háta mögött mekkora bajt jelenthet, azt is tudtam hogy hogyan menjünk elébe ennek. - de hogy a fenébe.. haragudnék.. - zsörtölődtem inkább önmagam miatt, nem mert balesete esett, hanem mert nem figyeltem, és ahelyett hogy tovább bosszankodnék emiatt inkább elindultam a nappali szekrényébe, hogy elővegyek egy éles sárgás folyadékot tartalmazó üveget.

- Nos.. a voodoo és én nem járunk köszönőviszonyban.. - mosolyogtam meg a szavait belekapaszkodva az üvegbe, és egyetlen rántással már vittem is a konyha fele, ahol meg a főzőlapon felejtett olaj kezdett füstölgő fröcsögésbe.

- Aaa.. fenébe.. - szaladtam is oda, hogy egyetlen rántással félreemeljem, de ekkor meg az én kezem volt ami nem kis híján, azonnal odasült a serpenyő nyelére. Szépen kezdődik ez a nap. Én mégsem tudtam bánkódni miatta, és bár az égés nem volt sem súlyos és sem nem veszélyes mégis azért kellemetlen. Viszont... a kezemben a csodaszer!

- Ezzel kend be..-  léptem oda elé megnyitva a csiszolatos üveget, de a.. rémült? Vagy talán csak az ismeretlentől való félelemben játszó szemeibe nézve inkább a kezembe vettem a dolgokat. - Akkor majd én. - tettem le az üveget a gránitkőre, és a kis csepegtetőt a levegőbe emelve a szabad tenyerembe kértem a kezét. - Ne félj tőle. Ez csak körömvirág. Fertőtlenítő. - biccentettem mellé, és ha engedett nekem, és megjelent a tenyeremben a keze, csak finoman szorítva rá hogy elfordítsam kedvemre a sebre csepegtettem a gyógyírt.

- Nem csíp... természetes. - mosolyogtam meg mellé, azzal ha mindvégig engedett, most az apró hólyag volt az én kezemen amit bekentem vele. - Ragtapaszt pedig a fiókban találsz. - mosolyodtam ismét el, valóban, ez a sivatag, de itt is 2013-at írunk, nem a vadnyugat...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime23.07.13 4:51


Selene & Fenrir






Általában nem vagyok ilyen katasztrófa sújtotta övezet, elképzelni sem tudom mi van velem. Nem szoktam ennyit bénázni legkevésbé a késsel megvágni magamat, még főzőversenyeket is nyertem anno igaz nem országosat csak ilyen helyi neve nincs fesztiválokon, de akkor is jobb vagyok ennél az egész nevetséges komédiánál.
- Mert összevéreztem a tőled kapott ruhát...
Ártatlan boci szemeket meresztettem rá és elővettem az arcot- az a tipikus nem én voltam és ha még is sem tudnál rám haragudni arcomat. Ez anyukámnál is mindig bevált és ilyenkor mindig a húgomat vette elő ha mondjuk eltört valami akár én voltam akár nem. Mindig ki tudtam magam vágni bármilyen slamasztikába is kerültem, még a rendőrök is megkajálták akik gyorshajtás miatt meg akartak büntetni.
A mai napon a baleseteknek nem lett vége az én ujj elnyiszáló attrakciómmal Fenrir is alaposan megégette a kezét az olajjal. Az egyik keze pont az olaj miatt sült majdnem ropogósabbra mint a reggelink a másik kezében pedig szintén egy kence-ficét tartott. Eleinte kétkedve néztem rá, de miután bekente vele a saját kezét engem is meggyőzött azzal, hogy én is tegyem ugyanezt, de először kivettem a ragtapaszt a fiókból, hogy ne maszatos kézzel nyúljak bele. Miután végzett a saját kezével én is bekentem az ujjamat és beragasztottam.

- Gondolom, hogy nagyon fáj habár egyáltalán nem csúnya, ez maximum másodfokú égési sérülés lehet ha van gézed akár be is kötözhetem neked.
Ki gondolta volna, hogy a reggeli készítés ilyen veszélyes, de azt sem tartom kizártnak, hogy valamilyen oknál fogva ilyen hatással vagyunk egymásra.
- Szép kis pár vagyunk mondhatom,még egy egyszerű kaját sem tudunk megcsinálni anélkül, hogy valamelyikünk életébe ne kerülne.
Nevetve jegyeztem meg miközben gyorsan felszeltem a zöldségek maradékát és arra vártam, hogy mondja meg miben segíthetek még esetleg élne a felajánlásommal miszerint bekötözöm a sérülését.
- Ezek után gondolom semmit sem fogsz rám bízni a konyhában, de majd egyszer ha lesz alkalmam rá bebizonyítom, hogy nem vagyok olyan ügyetlen szakács mint hiszed.
Nem tudom mikor lesz egyáltalán erre valóban alkalmam, hiszen ettől kezdve pusztán szakmai kapcsolat lesz köztünk és amint beindítom a karrierjét nem lesz rám szüksége. Mindegy azért felajánlottam hiszen vendégül látott és az ilyesmit illik viszonzással meghálálni, ha nem akar nem kell belemennie ez amúgy is csak amolyan udvariaskodás volt a részemről annak ellenére, hogy szívesen főzök másokra. Imásom nézni ahogyan jóllaknak a főztömtől.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime01.08.13 16:36

- Ne is törődj vele. - mosolyogtam csak útban a szekrény felé, de tényleg nem haragudtam. A tárgyak.. csak emlékek. A valódi érték maguk az emberek, és egy percig sem szándékoztam neheztelni érte, amikor megsérült itt a hátam mögött. Meg úgy egyéb iránt se tenném. Nem szerettem haragudni az emberekre. És ők se szerettek rám. Remélem..

A kezemben már a csodaszerrel sikerült végül nekem is mellé nyúlnom. Szép napnak nézünk elébe.. - sóhajtottam de nem is annyira problémásan mint inkább csak nyugalmazva a tényeket, és miután nem kaptam a kezét a tenyerembe - talán tartott tőlem, de az emberek gyanakvók, nem hibáztattam érte - helyette az én égésemet cseppentettem meg. Azután ő is megtette ezt a saját kezével, és amint előkerültek a tapaszok, és láttam hogy minden rendben vele, csak ekkor fordítottam vissza a fejem a félbemaradt reggelinkhez.

- Nos.. az égéseknek jobb ha a szabad levegő látja a gyógyulását, de mivel ugye ezt itt folytatnunk kéne.. - hagytam félbe a mondatot és helyette felé lépve visszanéztem a szemeibe - Megköszönöm ha letapasztod. - mosolyogtam fel rá, végül is én is megtehetném de a bal kézzel ez sokkal körülményesebb és ha már felajánlotta kihasználtam a helyzetet.

- Ha most hinnék bármely törzs ősi hitében, azt hinném ez egy jel. - nevettem el az egészet, holott.. való igaz, elég sok hitvilágot kipróbáltam már és megízleltem mégis az én vezetőim az ősi skandináv Istenek. Maga a világegyetem!

- Egyáltalán nem tartalak ügyetlennek. - mosolyogtam rá ismét, végül is bárkivel előfordulhat bármikor.. ééés.. haa.. végül bekötözte a kezemet, már fordultam is vissza az előző dolgunk felé. - Deee.. azért.. egyszer majd szívesen megkóstolnám mi az amit alkot a kezed. - mosolyogtam rá, de csak egy percre, aztán vissza az olajra, a kezeimre, a tojásra, és a serpenyőre, hogy csak elkészüljön végre a kissé rendhagyó és ominózus reggelink.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime05.08.13 17:45


Selene & Fenrir






A reggeli készítés teljes kudarcba torkollott, én elvágtam az ujjamat Fenrir pedig olajjal megsütötte a kezét, majdnem ő lett a főfogás. Az én sérülésem semmi az övéhez képest, elég csúnya lesz majd ha elkezd begyógyulni. Jobb is ha minél előbb bekötözzük, úgy rémlik azt hallottam, hogy az égési sérülésre jó a jég. Gondolom hűsítőkenőcsről ne is álmodjak itt a préri közepén, de talán lehet neki ilyen törzsi kenőcse mint ez. Mondjuk az én ujjamnál bevált, szinte nem is érzek semmit, mintha az a vágás meg sem történt volna. Ez tényleg csodaszer, boltban kéne árulni vinnék mint a cukrot.
- Tudom, hogy hülye kérdés, de azért felteszem. Van jeged?
Amíg várom a választ addig elkezdem keresgélni,ki kellet húznom néhány fiókot mire megtaláltam a kötszert. Mivel nem kaptam utasítást arra, hogy merre találom ezért magam álltam neki megkeresni. Közben fél füllel hallgatom amit mond, és elmosolyodok rajta, és a kötszert is kicsomagolom, hogy kéznél legyen amint elkezdem a műveletet. Nem vagyok egy gyakorlott nővér, de szeretek gondoskodni másokról és ezáltal sok sérülést láttam el, csak úgy, így szereztem némi tapasztalatot benne. Talán van rá némi esély, hogy normális kötést kap és nem egy olyan bucit amitől nem tudja felemelni a kezét, elvégre még egy reggelit el kell készítenie.
- És még is milyen jel lenne szerinted? Az, hogy éhen veszünk mert bénák vagyunk?
Nevetve mondtam neki mivel nem gondoltam komolyan viszont valóban kíváncsi vagyok rá, hogy milyen jelnek venné a szerencsétlenkedésünket. Habár igaz, hogy én hithű katolikus családból származom, de megvan bennem a természetes tudásvágy ami kiterjed más kultúrákra is. Szerintem ezzel nincs is semmibaj, még ha más korlátolt idióta nem is látja be.
- Rendben van, bármikor szívesen főzök neked, csak előtte szólj, mert szeretnélek rendesen megvendégelni.
Szoktam főzni a barátaimnak, és eddig mindig elismerően vélekedtek róla, de eddig legalább is nem nyírtam ki senkit, mindenki élve távozott a vacsoráról. Általában szeretek főzni és jobban is élvezem, ha valakinek a kedvéért csinálom, akkor mindig igazi remekműveket tudok alkotni.
Miután mindent előkészítettem szépen bekötöztem a sebét a gondosan kikészített gézzel. Fertőtleníteni már nem kell, mert Fenrir elintézte azzal az olajjal. A végén szépen elrejtettem a géz végét és úgy bújtattam be, hogy ne csússzon ki. Próbáltam, úgy csinálni, hogy tudja használni a kezét, hiszen ez egy művésznek elengedhetetlen, de óhatatlanul le kellett kötnöm.

- Azt hiszem ezek után nem fog ártani egy kis belső fertőtlenítés sem.
Tisztában vagyok vele, hogy még korán van, de egy ilyen dolog után egy pohár valami igazán nem fog megártani.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime11.08.13 23:28

Meglepett a kérdés. Mármint.. az lepett meg hogy azt gondolja hogy csak azért mert ez sivatag, ne rendelkeznék hűtőszekrénnyel. Hiszen.. nekem is élnem kell, és az étel, a tojás.. a húsok, mind alig egy óra alatt semmivé mennének ha nem létezne erre megoldás.

- Hát persze! – mosolyogtam mégis, azonban még mindig gyanakvó szemekkel, de nem őrá, nem a szándékai okaira voltam bizalmatlansággal előttem, hanem egyszerűen nem értettem mire is kéne. Talán melege van? – Aaaa.. frigiderben.. – folytattam csak monoton hangon, egy percig sem unottan, egyszerűen csak véletlenszerű kiejtéssel, és még akkor sem mozdultam el a helyemről amikor keresgélni kezdett.
Már éppen szóra nyílt a szám, hogy útbaigazítsam, végül is itt a sivatagban muszáj felkészültnek lenned, de mivel csak sikerrel járt magától, egyedül.. ezért csak egy könnyed sóhajjal eresztettem le.

- Talán hogy mégsem vagyunk olyan jó páros, mint ahogyan azt gondoltuk. – mosolyodtam el, de egyáltalán nem rossz szándékkal beszéltem - Vagy pont hogy az vagyunk.. Hisz megoldunk mindent.. – figyeltem a kezeit ahogy jártak a kezemen, de csakis olyan.. véletlenszerű figyelemként kötötte le a szemeimet, aztán az újabb kérdésre újabb válasz dukál.

- Hm.. Biztosra veszem hogy a szavadon foglak ha már ilyen lelkesen felajánlottad. – ült ki a mosoly megint az arcomon, és miután megmozgatva az ujjaimat nyilvánvalóvá vált hogy a kötés nem fog akadályozni semmiben, visszafordultam a reggelinkhez.
Az újabb szavak viszont megint mosolygásra sarkallnak, és igen, megfordult a fejemben, hogy be kell mennem a városba, de egy kevés..

- Nos.. van itthon egy kis szakém. Már ha kedvedet lelnéd benne, még Japánból hoztam alig néhány éve, és rendkívül.. meghatározó egy ital. – biccentettem mellé, miközben fél szemem közben a serpenyőkben, ahol a tojás, a zöldség és minden fűszer ami kell bele útközben, és.. – Én csak egy kupicával ihatok ha még a városba tartunk, de te.. nyugodtan kellemesebben is belekóstolhatsz! – intettem szemmel a félig mellettem feszítő lenyitható szekrényre, ahol az ilyen-olyan.. messziről és elég régen hozott ízletes nemzeti italok pihentek egymás mellett sorban az üvegekben. Én ugye.. nem nagyon ihatok. A gyógyszerek.. De azért.. néha csak megengedhettem magamnak egy kis kihágást, egy kevés féktelenséget, hiszen egyszer élünk, vagy nem így van!?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime20.08.13 17:14


Selene & Fenrir






Gondoltam azért megkérdezem, hogy van-e jege, elvégre a sivatag szélén lakik ahová még talán maga az Isten sem lát el és bármi megtörténhet az emberrel. Szerintem joggal feltételezhetem azt, hogy esetleg nincs jege, mivel elektromosság is alig van a házban, de végül az a válasz, hogy a hűtőben találok. Kiveszem és mielőtt bekötném a kezét a megégett felületre teszem, hogy csökkentsem a fájdalmat. Hagytam, hogy a jég hűvös hatása szétáramoljon a kezében és csillapítsa a fájdalmat majd amint szétolvadt a kezében és bekötöttem a sebet és folytattuk tovább a főzést. Fenrir belerakta az általam felvágott zöldségeket a rántottába.
Büszke vagyok magamra, hogy ilyen ügyesen bekötöttem a kezét, szépen tudja mozgatni az ujjait, és az olajban sülő ízletes ételnek is egészen jó az illata, alig várom, hogy megkóstolhassam.

- Inkább az utóbbi, azért elég szépen kiküszöböltünk minden hibát amit okoztunk, habár igaz, hogy a balesetek sorozatának kiváltója én voltam, de ha ez vigasztal én a véremet adtam az ételért.
Szinte már hisztérikusan nevettem, a hasamat is fogtam és érdekes módon fájdalmat sem éreztem többé. Mostanában régen nevettem ilyen jót, főleg egy ilyen szerencsétlen baleseten mint amiket mi velünk történt az imént, de egész egyszerűen viccessé vált a helyzet a komédiázásunk által. Ritkán van dolgom jó homorú kedves férfihoz, kár, hogy ilyen megközelíthetetlennek tűnik. Olyan magába zárkózott, mint aki magában rendezi el a komolyabb dolgait. Véleményem szerint mindig kell legalább egy ember akivel meg lehet beszélni a dolgokat, mondjuk neki itt van Caspian, ő legalább meghallgatja és nem beszél vissza és figyelmesen végighalhat. Igaz tanácsot nem tud adni, de nem is mondja el a titkaimat senkinek sem, a legjobb barát akit csak kívánhat magának az ember, egy hűséges négylábú aki hálás a gondoskodásért, lehet ha két lábra állna ő is olyan lenne mint mi, szívtelenek és gonoszak. Sosem lehet tudni, de talán jobb is ha nem derül ki.
- Én sem akarnék többet inni, igazából jeles alkalmakon kívül nem szoktam inni.
A szüleim így neveltek, nálunk senki sem alkoholista a húgommal úgy nőttünk fel, hogy sosem láttuk részegen a családtagjainkat. Ezért szeretem őket annyira mert mindig példát mutattak nekünk és ezáltal felnézhettem rájuk, az én szememben ők makulátlanok.
- Esetleg megterítsek?
Láttam, hogy már nem veszi hasznomat a főzés terén jól elvan, hát akkor máshol teszem hasznossá magamat.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime02.09.13 22:03

Rövid mosoly. Csaknem egy nevetés amit kiváltott belőlem, de inkább figyeltem a serpenyőben sercegő reggelire, mielőtt újabb baleset lesz a válasz.
Azután mégis meglep. Amikor az ital kerül szóba, és bááár.. egy pillanatig sem sajnálom tőle, keserű a tény, hogy én csak mértékkel kóstolhatok.

- Megköszönném! – válaszoltam egy kellemes mosoly kíséretében és amig a tányérok, a poharak és az ital sorra az asztalra kerültek én visszafordítottam a figyelmem az ételre.

- És meg is vagyunk.. – léptem már oda, ha ő helyet foglalt útközben és kényelmesen magamba szívva a párát, a felszálló illatos gőzöket, amennyiben hagyta, a tányérján fektetve el egy kiadós adag tojást és vele a zöldséget, később saját magamnak is tálaltam.

- Igyunk aaa.. jövőbeli közös vacsorákra és üzletekre! – emeltem a magasba az útközben díszes poharakba töltött szakét, és ha az övéhez koccinthattam az enyémet, egyetlen húzásra hajtottam le az enyémet.

- Jó étvágyat! – mosolyogtam rá, amint a kellemes és ízes nedű, előhívta a régi emlékeket, de igyekeztem nem szóvá tenni egyetlen percig sem. És hogy ő hogyan viselte!? Nos.. ahogy mondta nem szokott italozni csupán jeles napokon. A szaké viszont elég erős ital, keservesen mar, vagyis csak reméltem hogy nem árt meg, és szükséges ugranom hogy szervírozzak egy egész liter vizet.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime20.09.13 18:43


Selene & Fenrir






Felajánlottam, hogy megteríttek, hogy ne szegény vendéglátómnak kelljen mindent csinálnia, ha már egyszer bepofátlankodtam hozzá. Fenrir élt a felajánlásommal én pedig bólintottam és nekiálltam megteríteni két személyre. Mindent úgy csináltam ahogyan a nagymamám tanította, jobb oldalra a villa balra pedig a kés, majd a kés alá a szalvéta, habár tányérra is lehet tenni, de az már szokás kérdése. Még egy pici vázába virágot is tettem amit kintről loptam a kertből, amíg Fenrir nem figyelt oda. Hamarosan bejelentette, hogy kész a reggelién pedig addigra bőven el is készültem a terítékkel.
- Remélem megfelel a munkám.- Nekem tetszett ahogyan elrendeztem, szerintem precíz voltam, mint általában. Mindig igyekszem mindent a legjobb tudásom szerint megcsinálni, erről vagyok híres és ezért vagyok én az egyik a legjobb a szakmában ilyen fiatalon. - Igyekeztem mindent megfelelően elrendezni.
A ragtapasz keresése közben feltúrtam az egész konyhát ezért sikerült feltérképeznem, hogy mi hol található, így nem kellett a reggeli mellett még velem is foglalkoznia.
Leültem a helyemre és vártam, hogy Fenrir kiossza a reggelit, ez a kisiskolás éveimre emlékeztetett, erre a gondolatra el is mosolyodtam, miért pont erről jutott eszembe nem tudom. Mielőtt nekiláttunk volna a reggelinek, Fenrir egy kis szakét tett elém, majd köszöntőt mondott, egyöntetűen bólintottam a szavaira.

- Úgy legyen.
Ezután felhajtottuk az italt egy húzásra, kicsit megremegtem tőle, még soha életemben nem ittam hasonlót, éreztem ahogyan a torkomig végigfut az alkohol tüzes érzése, talán még meg is borzongtam tőle, de nem nem okozott ezen felül különösebb problémát. Széles mosolyt villantottam Fenrirre, hoppá lehet, hogy tényleg kicsit a fejembe szállt?
- Jó étvágyat viszont kívánok!
Szedtem a tányéromba az ételből majd leültem és óvatosan megkóstoltam az előttem heverő ételt. Kissé még forró, ugyan akkor nagyon ízletes.
- Ez igazán finom lett, még sosem ettem ilyen jót.
Valóban nagyon ízletes az étel, majd el kell tőle kérnem a receptet, a szüleimnek is minden képen elkészítem, ha legközelebb eljönnek.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime31.10.13 15:01

- Csodás.. - mosolyogtam fel a szemeibe, ahogy feltűnt előttem az asztalra került virág. Hogy én miért nem gondolok erre sosem.. Talán mert nem feltétlenül szívderítő egyedül tölteni a reggeleket.
Most mégsem álltam meg hogy ezen végtére is keseregjek, a helyére került az étel, tökéletes a társaság, a poharakban az ital, önmagam elé csak gyengén meglöttyintve, egekben a poharak.. áldás, mert anélkül nem csúszhat le semmi se és máris siiimogatja a torkomat. Csodás.. Ez is. Egyből ez jut róla az eszembe no meg néhány emlék. Ami most nem lényeges. Ezért is kívánok inkább kellemes étvágyakat és amennyiben ő is partner benne, látok neki a reggelinek.

- Örömömre szolgál hogy egy ilyen csodálatos kisasszonynak főzhetek. - biccent meg a fejem, a szám sarkában szívélyesség mosolyog, és amennyiben tovább folytatta a falatozást, magam is elmerültem a mennyeire sikerült ízekben.

- Mikor.. kerülnek a szobrok a galériába.. - sikerült valahogy mégis visszatérve a témára amint végeztem és kikészítve a nem is tudom hol találta szalvétákat, csendben megtörlöm a számat. - Úgy értem..  hogy hogyan számoljak az idővel. - pontosítottam, habáár.. az idő errefelé nem megfogható részlet, nekem mégis sokat jelentett. Csak senkinek nincs róla fogalma miért.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime13.12.13 15:22


Selene & Fenrir






Miután túléltük a traumát és majdnem magunkat sütöttük meg reggelinek, egy kis belső fertőtlenítést is elkövettünk és nekiláttunk a reggelinek, amiért a véremet Fenrir pedig a testi épségét adta. Ízlésesen megterítettem, akár egy magazin címlapján is szerepelhettünk volna, csupa jókedvvel és frissességgel telve beszélgettünk és ettünk, ez szerintem címlapra kívánkozik.
- Annyira azért nem vagyok csodálatos, a bókjaiddal lassan engem is megfőzöl nem csak a tojást.
Megint sikerült elpirulnom, de most nem takar el a sötét mivel reggel van és fényes nappal. Nem szeretek elpirulni, így is túl kislányos az arcom, volt, aki megjegyezte, hogy úgy nézek ki mint egy porcelánbaba és azóta nem is talál vonzónak, szóval erről ennyit.
- Most van egy képkiállítás a galériában, ami a jövő héten ér véget, még le kell beszélnem a szállítókkal, hogy mikor érnek rá és persze veled is egyeztetni szeretnék, hogy mikor jó, aztán megegyezünk egy időpontban, de elsősorban haza kell jutnom, de legalább is térerőt kéne találnom, hogy telefonálni tudjak.
Eszem ágában sincs sürgetni hiszen jól érzem magam a társaságában, de lassan életjelet kell adnom magamról, a szüleim minden bizonnyal már nagyon aggódnak, főleg, hogy tegnap este nem érkeztem meg a megbeszélt helyre. Remélem nem mozgósították már a helyi erőket, hogy kutatócsoportot szervezzenek annak érdekében, hogy megtaláljanak.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime24.01.14 1:22

Gyenge mosoly válaszolt az arcomon. Régen.. régen még szerettem bódítani a gyönyörű hölgyeket, de az egész azóta már valahogy elveszett. Csak mi voltunk itt ketten. Caspian.. és én. Na meg a szobrok nincstelen sokszínűsége, mindegyik magába rejtve egy magvas gondolatot.

- Egy kis pííír.. sosem árt.  – sikerül mégis csak egy sanda mosollyal megtoldva de sem a késemet, sem a villát nem engedem és mielőtt még újabb szókat ejtene, már térek is vissza az étkemhez.
Azután mégis valahogy vált a téma.. Az egész, előtérbe kerülnek a művek, és nem bánom, fontosak ezek a kérdések, de legalábbis nekem..

- Ó, persze.. persze..  – odázom el, és szaporítok a léptéken, hisz eszemben sincsen feltartóztatni akár egyetlen fölösleges percig se, hisz a városiak folyton sietnek. Pont erre a gondolatra ütközött ki egy újabb mosoly a képemen, de ezt már nem engedtem el, elharapva az utolsó falatot, a két evőeszköz került a helyére, egy utolsó törlés.. mert a sivatagban is adjuk meg a módját az egésznek, aztán az is a fémekre és két kézzel végigsimítom az asztalterítőt az orrom előtt.

- Én.. indulásra készen vagyok!  – pillantok bele a szemeibe, aztán eszembe jut még valami.. A RUHA! – Vagyis..  – nézek végig magamon, a tegnapi kényelmes viselet – Adj kettő percet!  – emelem fel az ujjaimat, csak futólag szemléltetve, és amennyiben feláll, én is megemelkedve elhagyom az asztalt hogy a jobb.. oldalsó kisebb helységben, némi emberibb külsejű ruhát leljek. Odabenn nem szeretik a kirívó viselkedést..




JÁTÉK LEZÁRVA!


A hozzászólást Fenrir Vidarr összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 12.03.14 20:48-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime10.03.14 20:45

Messze délibábos ég alatt, mintha hívogató óceán partja tündökölne előttem és hiszed vagy sem, tényleg ott van! Legalábbis a tudatomban, amit teljesen elködösít valami.
Valami, amit Vicodinnak neveznek és amiből a kelleténél többet szedtem be és gurítottam le egy pohár töménnyel. Tudtam már akkor is, hogy nem volt jó ötlet, csak a fene vinné el azokat az átkozott csavarokat, és lemezeket melyek még mindig biztosítják a csontjaimat és kis híján bádogembernek érezhetem magam tőlük. Kellemetlen, és a mai fizikoterápiás órám is a lehető legrosszabban telt, lévén szó szerint megkínzott az a csepp kis lány, aki már hónapok óta mellettem van és segít a gyógyulásba. Szerencsére külső jele már nem nagyon van az esetnek, ami az anyám palija és közöttem alakult ki, és fajult el a végletekig, de én tisztán érzem, hogy odabent semmi nincs rendben.
Most pedig a forróság mintha belülről próbálna hevíteni. Nem is tudom, hogy mikor volt március táján Vegasban ilyen rohadt forróság, de annyi szent, ez nem normális.
Nem is tudom mikor... talán tizedik-tizenkettedik órája- már én magam se tudom- , hogy lerobbant a kocsi, én pedig vettem a bátorságot, hogy elinduljak a sivatag mélye felé, mely akár egy gyilkos óriás tárulkozott ki előttem. és bár sejtettem, hogy nagy fába vágom a fejszém - forróság, alkohol, gyógyszer kombó nem a legegészségesebb - mégis vigyorogva indultam el és hagytam ott a kocsit az út szélén gondolkodás nélkül.
Hogy mit gondoltam akkor, Nem tudom, de mostanra már tudom, hogy hülye voltam. Szinte az utolsó csepp víz is elpárolgott belőlem, a lábaim már nem, csak a tudatom visz előre, lévén ha valakiben, hát bennem rohadt erősen élnek a túlélés törvényei. Háromszor túléltem anyám férjét, kétszer a túlzott alkohol fogyasztást és egyszer egy lövést. Most mondja valaki, hogy ezek után pont egy sivatag fog engem kinyírni... sajnos meg van rá az esély.
Miután a térdeim megremegnek, előredőlve, négykézláb támasztom meg magam a száraz, kicserepesedett sivatagi talajon, mi szellemképesen ingatja magát kaján vigyorral előttem.
Legyőztelek!
Dehogy győztél! A gondolatok sajnos nem elegendők a harcban vele szemben, így már terülök is el a földön, szemeimmel a végtelen kék eget fürkészve, melyen egy apró felhőfoszlány nem látható. Ez lenne a vég?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime12.03.14 1:35

Az alig két nappal ezelőtti ritka esőzés elérkezettnek hozta az időt újabb vadászatra. Neeem, nem Isten teremtményeit tervezem fektetni kétvállra, sokkal inkább a munka az ami szükségessé tette az alapanyag vadászatot. Hogy miért pont Vegas? Miért a Mojave-sivatag homokká szikkadt földje? Mert itt találod a legjobb alapanyagot. A kő.. ami a legkészségesebb, ami a legbarátságtelibben simul a tenyeredbe, és ami önálló életet él. Nem, nem az orvosok ismérve volt az elsődleges cél.. Száraz a klíma.. ez igaz. Mégis inkább a Mennyország elérhetősége, a megszabhatatlan határok és szabadság vonzott a letelepedésre, a háborítatlan és a többség által intolerált földrész, ahol önmagát adja az élet. Igen, én hittem benne. És mindmáig nem csalódtam..

Ma.. kigyalogoltam. Nem először történt már ilyen, még ha nem is mentem messze, csak alig néhány óra keletre, csupán hogy újabb kincsre leljek, kőre.. a megfelelőre, hogy életre keltsem a legújabb ötletem.
És nem, nem vagyok ostoba hogy a nyakamban cipeljem, de először mindig gyalog tartottam vizitet. Őrjítő a hőség, más számára talán már kellemetlen de én megszoktam már idekinn, a kietlen messzeségben és egy széles karimájú kalap is a segítségemre volt. Nem játszunk a napsütéssel.. ezt már megtanultam régen, víz.. kés.. tűz, ha netán az éjszaka itt lelne, és mindenre felkészültem. A természet nem volt ellenség többé.. A barátja vagy ha nem ér felkészületlen és áldozat, ha vadul, minden szabályt megtörve törsz be a sűrűbe, és azt hiszed örökké uralhatod.
Meglep.. amikor valaki hirtelen csatlakozik mellettem.

- Caspian.. hiába settenkedsz, úgyis tudom hogy itt vagy.. - beszéltem a coyote-nak mögöttem, hisz tudhattam volna hogy úgyis követ. Van egy.. testőröm.. - villantottam meg fejben nem képesen ellenállni egy feltörekvő mosolynak, ahogy felrémlett a tudat hogyan is szelídült meg napról napra mellettem. Alapjába véve a saját életét élte. Hol itt-hol ott, szabad bejárással az épületbe és emlékszem.. alig  egy hete ijesztette meg azt a lányt.. – Megint nem bírtad tovább nélkülem? – vigyorodtam el a képre, amikor nem totojázva tovább ott termett a lábamnál és rendületlenül figyelt. - Rendben, akkor tartsd szemmel a terepet. - simítottam rajta végig vagy kétszer a kezemet, de aztán a levegőbe szimatolt és rohanni kezdett.

- Hát ez meg mi a fenét találhatott már megint.. - ráncoltam a szemeimet, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hol szöcskére vadászott, hol a mongúzokat kergette, hol meg az éjjelente lehúzódó néhány hiúz szaga hagyott nyomott a homokban, ismertem már a terepet. Most.. mégis valami más volt a célpont. Egy szikla mögött állt és morgott, és mivel nem volt olyan messze, én is megkerültem hogy lássam mit is rejt az előlem elfedett része.
Nem mondom azt, hogy nem lepődtem meg azon amit láttam..
De elég volt egyetlen perc amíg cselekedtem. "Caspian.. menj innen!" - utasítottam a nem is annyira ebet, de az meg nemigen engedelmeskedett hisz a hús szaga hús. Ez a vadon törvénye.
- Menj innen! - dobáltam meg néhány kővel, de nem volt okom elgondolkozni rajta a szívére vette e, nem egészen voltam olyan helyzetben.
Kitartó.. De én meg kitartóbb vagyok, ezért amikor sikerült elkergetnem, a még sértetlen férfi elé térdeltem és a válla alá nyúlva fordítottam rajta. Még él... De alig. - ráncoltam a szemeimet, mire elő a víz a hátizsákból és pofozgatni kezdtem.

- Hé... HÉ! Itt a segítség.. - csorgattam az arcába az üveget, de csak alig néhány cseppet ez a sivatag, itt nem pazarolhatsz. - Megjött a segítség! - élesztgettem tovább, még két ütést mérve a fejére, de hogy segítség?? Hát azt majd meglátjuk mire is megy velem.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime12.03.14 18:44

A fene se gondolta volna, hogy ez fogja a vesztemet okozni. Mély sóhajt engedve meg magamnak nézek körbe, majd teszek még pár lépést mind addig, míg a világ el nem kezd forogni körülöttem, a térdem pedig megbicsaklik én pedig úgy terülök el a földön, mint akit leütöttek. Mondjuk az teljesen lényegtelen hogy úgy is érzem magam.
Életemben nem éreztem még úgy, hogy "na most itt a vég, megdöglök". De ahogy végignyúlok a repedezett földön, őszintén szólva, most így érzem magam...
Vagy várjunk csak?

Nagyjából kilenc hónapja, mikor a fehér zászlót lengetve elindultam anyámhoz és az ikrekhez, nem gondoltam, hogy otthon fogom találni a férjét is, aki nem épp a szülők mintapéldánya és a szerető társaké. Gond nélkül beengedett az anyám, mondván, a drága jó palija nincs otthon. Ezzel szemben mi a szitu? Mégis otthon volt, csak "ő nem tudott róla". Egészen addig, míg meg nem jelent dinnye méretű vörös fejjel és ki nem tessékelt abból a rohadt házból. Talán életemben először ekkor makacsoltam meg magam és tiltakoztam a távozás ellen. A gond csak az, hogy nagyon csúnya vége lett, és az a balf*sz úgy ment át rajtam, a kocsival, mintha csak egy padka vagy egy fekvőrendőr lennék.
Na igen. Ez egy elég végzetes dolog volt, és talán a mostaninál is jelentősebb. A gond csak az, hogy míg akkor nem éreztem egy ideig semmit, most igen. A forróságot, szédülést, hányingert, erős, kalapáló, zúgó fejfájást és a torkom szárazságát nem lehet figyelmen kívül hagyni.
A furcsa neszezések zaja messziről jön. Mintha a tarkóm mögül valamiféle szúrkálásként kúszna előre és juttatja el a tudatomig, hogy márpedig valaki közeledik. Valaki vagy valami ami a megmenekülést jelentheti. A gond csak az, hogy addigra a mély sötétség ellepi a gondolatomat, és a szemhéjam belsejébe is kiül.
Nem sokkal később hűvös, nedves folyadék csöpög az arcomba, ezen kívül a tűző napfény is úgy kúszik be a szemhéjaim között keletkezett résen, mígnem kénytelen vagyok kinyitni kékjeimet.
Az ismeretlen pasas sziluettje furcsa ábrát rajzol elém, s mint a filmekben, kis híján én is megkérdezem, hogy: meghaltam?
De inkább nem teszem, helyette visszaejtem a fejem a földre.
A szám teljesen kiszáradt, alig érzem, szinte a hangomat se találom meg.
- Sok van még? - hangom erőtlen, de ha én hallom, akkor biztos, hogy a másik is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime19.03.14 0:31

Él... Legalábbis úgy tűnik, mégsem hagyhatom itt, ezért amikor tátogni kezd, néhány korty erejéig a vízzel a száját is elérem.

- Az attól függ miből... - kérdezem visszafordítva az üveget, de csakis mert így érkezik a lépés nemigen kötözködöm - Homokból akad még, ahogy útból is, és ahogy elnézem.. - tekintek az égre - olyan delelőre járhat, vagyis a forróság sem igyekszik apadni még.. - takarom ki az égető napot, csak hogy nyugodtan figyeljen, már ha van még benne annyi élet.

- Vízből egy személyre pakoltam, de ahogy a mondás tartja.. sok jó ember.. - veszem a formát viccesre, de egy cseppet sem bagatelizálom a helyzetet csupán igyekszek önteni némi lélekjelenlétet az elkeseredettbe. Legalábbis látszólag.. elkeseredettbe. És ha még csak az lenne!

- Hogy került ide ilyen távol mindentől? - forgatom a fejemet körbe - Se kocsi.. se ló.. Se öszvér. - újabb szünet - Csak az őrültek vágnak neki gyalog ilyen útnak.. Vagy az öngyilkosjelöltek... - Mondom én! De a különbség sokszor lehetőséget teremt. Eltérést.. Én tudom hová tartok, hová megyek, és jószerével ismerem a természetet. De vajon honn/gyan kerülhetett ide, ő!!?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime28.10.14 12:00

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Fenrir eldugott farmja a sivatagban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Fenrir Vidarr
» Eldugott, belső részek
» Vegas egyik eldugott utcája
» Eldugott, félkülső részleg a hátsó részen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Farm a sivatagban, Fenrir Vidarr-