welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Egy sötét sikátor - Page 3 Vote_lcapEgy sötét sikátor - Page 3 Voting_barEgy sötét sikátor - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Egy sötét sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime29.11.13 12:20




Lauren & Skoli



Rosszat sejtet velem, hogy megforgatja a szemeit, tudom, hogy mit jelent, mert én is akkor szoktam csinálni. Az, hogy kissé oldalba bök, nekem új és le is tekintek az érintett felületemre. Ezt eddig még senki se mertem megtenni nálam, de nem fogok kiakadni, rontanám az imidzsem. A szemeibe nézek, ahogy hozzám beszél és halvány mosoly ül ki az ajkaimra. Igazat kell adnom neki, de azt hittem, hogy érti a viccet.
- Persze gondoltam. De nem vagyok egyikben sem tag. – Hihetőek a szavaim, az más kérdés, hogy Lauren mit gondol rólam. Más esetben nem érdekel, hogy kinek milyen a véleménye rólam, de nem szeretnék egy rossz akaró miatt elbukni, elvégre még 100%-ig nem tudhatom, hogy mit látott. Csak feltételezni tudok, mert ha látta volna, akkor nem lenne ennyire nyugodt szerintem. A munkakör is szóba jön és kezdem úgy érezni, hogy ez a nő nem értékeli a humoromat.
- Hát… Lényegében igazad van, mert nem ismerlek, így akár lehetnél prosti is, ahogy te fogalmaztál. De ahogy itt beszélgetünk már csak azért is zártalak ki ebből a munkakörből, mert túl értelmesnek látszol hozzájuk képest. És mert még nem másztál rám. De ne értsd félre! Zárjuk azzal, hogy nem gondoltam komolyan. – Kezdek bele a magyarázkodásba, bár érzem, hogy nagyon nem jól fogalmazok, így mielőtt megsértődhetne Lauren abba is hagyom. Ehhez kapcsolódik a fontos dolgom, a mosás, amit el akartam még ma intézni és melegben lenni. De mégsem ajánlhatom fel, hogy menjünk fel hozzám, hogy legalább valamit felvegyek, mert tudom, hogy másra gondolna, hogy miért hívom fel.
- Ha te mondod, akkor hiszek neked. Elvégre te nő vagy, jobban érthetsz ehhez, mint én… Hogy mit dolgozok, azt így nem nagyon tudom megfogalmazni. Nekem nincs konkrét munkaköröm. Szoktam építkezésen dolgozni, költöztetésnél. Ami jön. Nem tudom, lehet-e ezt úgy hívni, hogy rakodó munkás. Vagy valami ilyesmi. – Hosszan kifejtve mondom el, hogy mit is (nem) dolgozok. Jobb ez így, hogy nem adok konkrét munkahely címet, még csak az kéne, hogy lenyomoztasson – tudom paranoiás vagyok, de az én esetemben ez nem újdonság -, és kiderüljön, hogy nem is dolgozok ott, ahol mondtam. Aztán jönnek a rendőrség – nem ismerem még Laurent, így csak feltételezni tudom -, ahol kiderül, hogy már régóta köröznek nagyobb stiklikért és pár évre – ha nem is örökre -, sittre kerülök.
- Remélem egy húslevest a te konyhádból! – Kacsintva mosolygok, elviccelve a helyzetet. Ebben a helyzetben jobb, ha nem is vagyok komoly, bár lehet, hogy annyira nem bírja ezt a stílust, de el is lehet köszönni, én így vagyok vele.


Egy olyan dolog történik, amit nem kalkuláltam bele ebbe a beszélgetésbe. Tudom nem így kellett volna lereagálnom, de az sem volt szép, ahogy Lauren vélekedett erről. Nem szólok semmit, én azért odaszeretnék menni, megnézni. Megtorpanok, és visszafordulok felé, összeszűkítve a szemeimet.
- Miért, szerinted nem öngyilkosság volt? – Kérdezem tőle, hátha van valami kézenfekvő ötlete, bár ezt is csak formaiságból tettem fel neki. Persze gondolom, hogy valaki el akarta hallgattatni a nőt, de nem lehetek ennyire képben, mert akkor gyanút fogna. Viszont még ebben a helyzetben sem tudok annyira komoly lenni, mint kéne.
- Ha nem féltenél, akkor nem mondtad volna, hogy vigyázzak magamra, nehogy bajom történjen. Tehát féltesz. – Vonom le a következtetést, majd inkább odamegyek a holttesthez. Megnézem rajta a pulzust, majd megállapítom, hogy meghalt. Felnézek a tető felé, ha már onnan esett ki, de nem hiszem, hogy az elkövetők – ha voltak -, akkor még mindig itt lennének. Lauren megjegyzésére csak megforgatom a szemeimet, majd felállva elindulok a sikátor másik vége felé, irányítva őt is. Örülök, hogy nem akarja megvárni a rendőrséget, nem tudom, hogy mit találtam volna ki, hogyha itt marad. Én biztos nem, nem akarok rács mögé kerülni.
- Mondanám, hogy van a lakásomban whisky, de tudom, hogy úgy is félreértenéd, hogy csak azért hívnálak fel, hogy megerőszakoljalak, vagy mit tudom én. Legalábbis a nők egy ismeretlen férfiról ezt feltételezik… Szóval arra akarok kilyukadni, hogyha erőset akarsz, akkor itt valamerre van egy bár. Oda is beülhetünk. De látom, sokszor hozod fel, hogy mosnom kell. Igen kell, de talán ha nem mosom ki, akkor még kibírja egy napig, vagy lehet lesz olyan szerencsém, hogy radiátoron megszárad. – Kicsit sokat beszélek, de most rajta múlik, hogy hova is vezet az utunk. Nekem a bár is tökéletes, ott legalább meleg van, igaz, hogy hangzavar, de meleg. Azért örülök, hogy legalább a sikátort elhagytuk.
- Tudom, furának és dilisnek gondolhatsz, de nem vagyok én olyan rossz srác. Csak most… Zavarban vagyok. – Végül kibököm, hogy mit gondolok. Nem vagyok gondolatolvasó, nem tudom, hogy mennyire nézhet komplett idiótának a megnyilvánulásaimért, de nem szeretném, ha ezek miatt egyből leírna. Elvégre még csak felületesen ismerjük egymást.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime29.11.13 22:13

Azért nem esik jól, hogy most mégis mintha azt mondogatná, hogy lehet, hogy prosti vagyok vagy már a fene tudja. Nehéz kiigazodni Mark-on, fogalmam sincs, hogy mikor viccel és mikor nem, így hát rákérdezek még arra is, ami talán az ő számára egyértelmű.
- Jólvan, akkor zárjuk azzal, mert tényleg rohadtul távol áll tőlem egy ilyen szakma. – bólintok is végül rá és tényleg örülök neki, hogy nem ecseteljük tovább a dolgokat. Nem vagyok olyan nő, soha nem is voltam és talán erre idővel majd ő is rájön, ha eltöltünk még egy kis időt együtt. A mosás ezek szerint még várhat és talán azok a bizonyos ruhák is meg fognak száradni időre, engem viszont azért érdekelne ám a férfi munkaruhája is, így nem vagyok rest kapni az alkalmon, hogy kiderítsem, hogy mit is dolgozik, de a válasza őszintén meglep, mégis, arcomra ez a megdöbbenés most nem ül ki.
- Áh értem. Akkor sok mindenhez értesz. – mosolyodom is el, próbálva a legtöbb jót látni a dolgokban. Ezek szerint nem sikerült úgy elhelyezkednie, ahogy akart, már ha igazat mond nekem. De végülis, miért hazudna? Azért, mert helyes, nem kap még jó melót, az izomzata pedig a ruházatától nem látszik. Ha rakodómunkás, akkor pedig bizonyára van izomzata, nem is kevés. A jövőt viszont mi nem ismerjük, fene tudja, hogy mi lesz, de ez a húsleveses szöveg most kivételesen tetszett.
- Hát igen, még az is lehet. – a mosolyom nem tűnik ám el pofimról, tehát én komolyan mondom azt, hogy még lehetséges ez a jövőkép, bár én is meglepődnék rajta, nem is kicsit. A kellemes beszélgetést viszont megzavarja egy nő halála. Na jó, ez nem túl szép kifejezés így, hogy az ő halála zavar meg minket, de ez most akkor se túl kellemes, nem is nagyon tudok mit tenni a helyzettel, így inkább elhúznám innen a csíkot, de érezhetően a férfi nem ért velem egyet, sőt, még mintha engem akarna hibáztatni. Na azt már nem! El is magyarázom neki szépen, hogy mit miért mondtam, de hogyha ő ezt nem érti meg, az már nem az én problémám.
- Nem hiszem, hogy véletlen esett volna le vagy öngyilkos lett… De persze bármi lehet, mégis, ahogy te is mondtad, ez a hely veszélyes. – nézek is körbe kissé félénken, de ez után tekintetem visszairányítom Mark felé, aki már a hullát fixírozza és jön rá hamarosan, hogy meghalt. A féltésre egyébként már nem mondok semmit, csak egy megadó mosolyra telik ezek után tőlem, mivel tényleg elég egyértelmű a helyzet. Egy picit aggódom érte, hiszen eddig tök jól eldumáltunk, nem kéne, hogy baja essen. Szerencsére most ő se szeretne tovább itt időzni, tehát megtörténik a bejelentés, mi pedig el is kezdünk távolodni a helyszíntől. A forró csoki még mindig jól hangzik, de valami alkohol még jobb lenne. A hosszú reakcióra hallatán viszont kissé meg is állok, úgy nézek megdöbbenve a másikra, mert azért nah, ezt nem gondoltam, hogy majd így magyarázkodni kezd.
- És most ki általánosít, kedves Mark? Azért, mert sok lány valószínűleg félreértené, az nem azt jelenti, hogy én is félreértem. – fűzöm is össze durcásan magam előtt kezeimet, ezzel utasítva el még a feltételezését is a dolognak, a mosásra pedig már nem vagyok hajlandó reagálni. Most tényleg ennyire parásnak néz? Jó, nem bízom benne, de eddig se tett ellenem, tehát végülis miért ne? Talán én is lehetnék tényleg egy kicsikét olykor határozottabb.
- Na és miért vagy zavarban? – bukik ki belőlem még ez a kérdés, miközben végül folytatom a sétát, így nemsokára a sikátort is ténylegesen el tudjuk hagyni, de én nem fogok most tovább menni, tehát az utcára kiérve megállok, mert szándékomban áll még valamit mondani a válasza után.
- Szóval most, hogy végighallgattam a hosszú monológod, elmondhatom a véleményemet is? – ha rábólint vagy valami, akkor már folytatom is. – Nekem megfelel, hogyha felmegyünk hozzád egy-két pohár whisky-re. Nem vagyok már kislány és nem félek tőled, tehát miért ne? – nincs abban semmi rossz, hogyha két korunkbeli együtt szórakozik és ha más is történne, akkor mi van? Az életet élni kell, nem pedig megragadni valahol. Tehát ha Mark nem gondolta meg magát, akkor irány a kocsija, majd a lakása… már ha kocsival van. Ha pedig nincs, akkor bizonyára várunk valahol egy buszt vagy fogunk egy taxit. De még az is lehet, hogy marad a bár és viszlát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime30.11.13 8:57




Lauren & Skoli



Nem akarom megbántani, de már fogalmam sincs, hogy mit gondoljak róla. Teljesen összezavar, így inkább a magyarázkodásomat zárással fejezem be. Csak bólintok arra, hogy távol áll tőle a szakma, de már nem szólok semmit, mert a végén elrontom a köztünk kialakuló baráti kapcsolatot. Kicsit meglep, hogy érdeklődni kezd a munkám felől, de azt hiszem az még belefér. Igaz semmi köze nincs a valósághoz annak, amit mondok, de neki nem kell ezt tudnia. Bólintok egyet, mert ez az egy legalább igaz, sok mindenhez értek. Csak nem tisztességes úton keresem a kenyerem. Sőt ha itt lenne az összes pénzem, akkor nem is kéne ilyen piti munkákkal foglalkoznom, mint amilyenekkel most foglalkozok.
Kell, hogy egy kicsit viccelődjek, és ahogy látom célba talált. Tetszik a mosolya, és ezt csak egy hasonló gesztussal mutatom ki. A húsleves számomra lételem, egyszerűen odáig vagyok érte és ezzel azért bármire rá lehet venni, ésszerű határokon belül, persze. Tovább is folytattam volna, de más tényezők megzavartak. Nem számítottam arra, hogy mellettünk fog egy nő szörnyethalni. Azért feltételezem, hogy még él, bár Lauren szavai nem túlbiztatóak.
- Igazad lehet! – Értek egyet vele, de azért hajt a kíváncsiság és odamegyek hozzá. Megállapítom, hogy valóban meghalt, de azért jobb ebben biztos lenni. Úgy a mentők és a rendőrség is kijön. Amint megvan a névtelen bejelentés, elindulok a sikátor felé. Elég sokat beszélek, de csak azért, hogy ne értsen félre. Muszáj mosolyognom, ahogy a kérdését felrakja, de az utána valóra összeráncolom a szemöldökömet.
- Ne már! Most komolyan nem feltételezné semmit egy alig 1 órája ismert férfiról, aki felhív magához? És nem gondolod, hogy van valami szándéka? – Hangomban hitetlenség hallható, mert eddig én mindig azt kaptam, hogy biztos csak megerőszakolni vinném fel a csajokat. Ami nem igaz, mert az igazat megvallva rég voltam úgy nővel. De ez nyilván nincs a homlokomra írva.


Tovább beszélgetve eljutunk odáig, hogy bevallom zavarban vagyok. Gondoltam, hogy rá fog kérdezni erre, de azért nem számítottam rá. Egy zavart mosoly is kikerül az arcomra.
- Hát… Nem vagyok a szavak embere, mint eddig észrevehetted. De azért vagyok zavarban, mert… hát… Nem panaszkodhatsz a kinézetedre. – Burkoltan célzok arra, hogy tetszik nekem, főleg ezzel a stílussal. De nem udvaroltam már rég nőnek, így nem igazán tudom a szavakat jól használni. Már mennék tovább, mikor megáll, én pedig csak két lépés után fordulok meg, megnézve, hogy hova tűnt mellőlem. Visszateszek két lépést, hogy előtte álljak. Bólintok egyet a kérdésére, hogy akár bele is kezdhet, csak aztán gyorsan döntsük el, hogy merre tovább, mert kezdek remegni a hidegtől. Őszintén megdöbbent, hogy valóban fel akar jönni hozzám, de nincs ellenemre.
- Nem félsz tőlem? Ez igazán megnyugtató! Akkor menjünk hozzám. Nem lakok innen messzire. Három sarokra. – Ajkam egyik szegletében egy mosoly bujkál, majd el is indulok akkor hazafele. Valóban nem megyünk sokat, három utcasarok után befordulok és végig megyek a végéig. Ott egy emeletes ház, lépcsőháza előtt megállok. Nem mentem gyorsan így Lauren is tudta tartani a lépést, ha csak időközben meg nem gondolta magát. Kinyitom az ajtót a kulcsommal, majd előre engedem a nőt. Csatlakozok hozzá, amint becsuktam magam mögött az ajtót, majd a lépcsőn egészen a harmadikig mentem. Ott pedig egészen addig, ameddig az én lakás ajtóm van. Körfolyosós az egész ház, így letekintve van egy kis kertszerűség, amit odalent is lehetett látni. Kinyitom az ajtómat is, majd félreállok.
- Parancsolj! – Mutatok befelé, hogy nők előre, és ha belépett, akkor én is ugyanezt teszem. Becsukom az ajtóm, rázárom a biztonsági zárat, megszokásból, majd leveszem a cipőmet. A kabátomat nem, mert fázok, így jó ha rajtam van. Villanyt is kapcsolok, hogy lehessen látni.
- Nem túl nagy, de annál otthonosabb. – Ha Lauren kész van, akkor bevezetem a nappaliba, ami valóban nem olyan nagy, egy kanapé és egy plazma tv van. A kanapé mellett egy apró asztal, a sarokban pedig egy éjjeli szekrény nagyságú bútor. A másik oldalt pedig egy könyves polc helyezkedik el a falon, tele könyvvel.
- Foglalj helyet nyugodtan, mindjárt hozom a whiskyt. – Ha megteszi, akkor kimegyek a konyhába, ott előveszek két poharat, a mélyhűtőből a jégtartót, amiből a poharakba rakok 2-2. Majd vissza, a whisky is előkerül a szekrényből és ezekkel már megyek is vissza. Töltök mindkét pohárba, ha akar akkor koccinthatunk, ha nem akkor csak belekortyolok és az asztalra teszem a poharat, az üveggel együtt. Kimegyek a fürdőszobába, berakom a cuccaimat, majd leveszem a kabátomat, amit egy pulcsira cserélek és így visszatérek hozzá a nappaliba.
- Jobb már az idegeidnek? – Veszem magamhoz a poharam és leülök mellé a kanapéra, úgyhogy félig felé vagyok fordulva, egyik lábamat pedig magam alá helyezve.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime30.11.13 12:24

Durva, hogy még csak most ismertem meg Mark-ot és máris elmondhatom, hogy több minden történt velem az elmúlt percekben, mint az utóbbi néhány hónapban. Az életem eddig full nyugodt volt, de most? Itt ez a halott nő, mi pedig a közvetlen közelében, illetve továbbra se nagyon tudom, hogy vajon ki is lehet ez a férfi. Persze hallom a válaszait, de nem tudok teljesen hinni neki. Nem akarok továbbra is naív lenni és mindenkinek mindent elhinni, mert akkor annak koppanás lesz a vége, szóval inkább csak óvatosan. De ez nem azt jelenti, hogy ne mehetnék fel hozzá, mivel nem érzem úgy, hogy pont tőle kellene majd tartanom, de mintha ez kissé meglepné a másikat.
- Nem mondom azt, hogy nem fordult meg a fejemben, hogy más lehetsz, mint akit mondasz, de eddig se tettél semmi rosszat se ellenem, miért lenne ez másképp nálad? Oké, nem éppen szokványosan ismerkedtünk meg, de ilyennek is lennie kell. – hátsó szándék? Miért, mit tehetne ellenem? Jó tudom, tényleg lehet simán valami pszichopata is vagy skizo vagy bármi, de… nem tudom, én valamiért mégis szeretnék bízni abban, hogy egy normális fazonnal akadtam végre össze. Hiányzik már az ilyen jellegű férfi társaság, szeretnék kikapcsolni, önfeledten szórakozni és nem mindig a legrosszabbakra gondolni. Eddig bevált, most miért ne válna be? De az mondjuk tényleg érdekes lenne, ha esetleg megpróbálna megerőszakolni, na ilyesmit tuti, hogy nem néznék ki belőle, sehogy se.
- Zavarban vagy azért, mert jól nézek ki? Nem vagy már kisfiú, szóval ezt nem mondhatod komolyan. – nevetek is fel jókedvűen, mert ez így azért eléggé meglepő a számomra. Ő is iszonyatosan helyes, akkor meg hol itt a probléma? Na de azért vettem a célzást, és jól is esik kicsinyke lelkemnek, hogy kaptam egy bókot, de mégse merem lereagálni teljesen, tehát talán most ennyi elég lesz. Ideje viszont most már fékezni és megállni, hogy végre én is elmondhassam azt, ami bennem van, tehát hogy felmennék hozzá, most már ténylegesen és szeretném, hogyha ő se sorolna be engem a nagy átlaghoz, ahogy azt én tettem nem is olyan régen vele. 1:1 az állás.
- Ilyen közel laksz? Az jó. – mosolyodom is el, majd ez után ismét megindulok, így sétálva Mark mellett, egészen el a lakásáig. Nem igazán ismerem ezt a környéket, ritkán járok errefelé, így kíváncsian lesem meg, hogy merre is megyünk, majd amikor megérkezünk a lépcsőházhoz, hamarosan be is sétálok, majd irány a harmadik.
- Jó, hogy nem magasabban laksz. – vigyorodom el, amikor sikeresen felérünk, majd végül a lakás ajtaja is kinyílik előttem, így sétálok be. Sötét van, tehát egyelőre nem látok semmit, így lassan lépek beljebb, nehogy felrúgjak valamit és most kezd egy minimális félsz lenni bennem. Sötét lakás itt, ahol minden oly ismeretlen, de nem hallok hangokat, bizonyára nincs itt más.
~ Mi a fenét parázok hirtelen? ~ - szidom is le magam gondolatban, majd amikor végre a villany fel lesz kapcsolva, már kezdem jobban érezni magam. Én is kibújok a csizmákból és a kabátból is, így egy hófehér pulóver marad rajtam felül és amikor Mark is levette a cipőjét, már beljebb is jutunk az előszobától, így érkezünk hát meg a nappaliba. Tényleg nem túl extra, de mégis bőven jó. Hát ha látná az én lakásomat… nálam a falak is ki vannak dekorálva, szakmai ártalom. Szerintem az sok lenne neki.
- Az én otthonomhoz képest ez elég rendezett és üres. Nálam mindenhol van valami kis vacak. – vigyorodom el, majd besétálva foglalok helyet a kanapén. Egyik lábam átteszem a másikon, majd kényelmesen hátra is dőlök.
- Kedves vagy amúgy, hogy felhívtál magadhoz. Tényleg picit sok volt az, amit láttam. – sóhajtok fel halkan, miközben ő már felém tart, így kerül le elém a két pohár, majd lesz is benne finom, erős ital. Whiskyt ritkán iszom, de csak nem lesz belőle baj.
- Köszönöm! – biccentek a másik felé, majd felemelem poharam, koccintunk és ez után lassan iszogatni kezdek. Na jó, annyira mégse lassan, két-három nagyobb korty is lecsúszik, mely után cseppet kiráz a hideg, így remegek meg egy pillanatra.
- Finom és jó erős is. De majd igyekszem nem becsiccsenteni. – kellett volna normálisan étkezni, de hát fene se gondolta, hogy mostanra nem fogok hazaérni. Mindegy, ez már az én bajom. Inkább csak türelmesen várom, amíg Mark végre mellém kerül, így fordulok én is felé.
- Igen, határozottan jobb érzés. – túrok is bele hajamba, majd elmosolyodva villannak meg szép szemeim. Egy újabb korty, majd végre feltehetem azt a kérdést, amit már egy ideje szerettem volna.
- Van tetkod? – ahj, ez a szakma kikészíthet másokat, de én imádom a tetoválásokat és ezekről beszélni. Láthatja is rajtam, hogy valamiért nagyon érdekel, de azt ugye még nem sejtheti, hogy miért, hála annak, hogy ő nem érdeklődött az igazi foglalkozásom felől.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime30.11.13 12:40

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 14:48

Axel & Tony

Pár nap telt el azóta, hogy betettem a lábamat Vegasba, és máris felkerestem a város egy hírhedt dílerét. Igaz, ami volt maradék anyag, az a lehető leglepukkantabb hotelszoba egy bőröndjében lapul, de a készlet már kifogyóban van. Felesleges volt az a jó útra térítés, mivel, miután a halálát okoztam annak a bizonyos embernek, ugyan olyan dózisokban kezdtem adagolni, mint előtte. Vagyis hát... egy kicsivel nagyobban, de már, szinte észre veszem a különbséget, és napról napra egyre nagyobb adagokat fogyasztok. A bőröndöm fele csak abból állt, most meg, pár nap alatt elhasználtam annak negyedét. Jó, mi? Ezért van szükségem nekem arra a packára, és akármennyit is kér érte, én megadom az árát, azon ne múljon. A lehető legtöbb összeget pakolom a zsebembe, mert fogalmam sincs, hogy mennyi lesz az ára, de nem árt, hogyha többet viszek. Volt már életemben elég sok tartozásom a drogdílereknek, és meg kell hagyni, egyszer se jártam vele jól. Követelik a pénzüket, és akármit képesek elkövetni, hogyha nem kapják meg. És most, Vegasban ennek még nagyobb a tétje, hiszen mindenki, aki itt él, megszállottja a játékoknak. És erre is kell nekik, nem csak a szenvedélybetegségüket akarják vele táplálni. Én pedig, mint sokan mások, elfogadják a feltételeket, és rendszeres vásárlóvá növik ki magukat. Igaz, miamiban már jó barátságot kötöttem nem is egyel, akik, olykor- olykor engedtek az árból, de, mivel itt új húsként leszek fent tartva, ezt a luxust nem várom el. Tulajdonképpen az összes pénzem a zsebemben lapul, ami, számomra elég nagy összegnek mondható.
Kiérve az utcára, felveszem a napszemüvegemet, nyakig felhúzom ma bőrkabátom cipzárját, a zsebembe dugom a kezemet, és fel nem tekintve haladok az utcákon. Na jó, talán nem éppen a legmegfelelőbb öltözet ez egy ilyen bazi meleg városban, de lássuk be, mivel körözés alatt állok, nem kockáztathatok. A lehető leggyorsabb tempót veszem fel, ami tőlem elvárható, és kicsit se zavar a tudat, hogy több járó- kelőnek neki megyek, akik csak szitkozódva fordulnak utánam. Hozzászokhattak már volna a nagyvárosi életben, hogy néha vannak olyan "barmok", akik önfeledten szaladgálnak az utcákon. Én pedig, nem önszántamból teszem ezt, csak nem éppen szeretek az utcán tartózkodni ilyen helyzetben, ezért minél hamarabb odaszeretnék érni a találkozó helyszínére. Egy ilyen bizniszeléshez a lehető legsötétebb sikátort kell kiválasztani, ahol még a madár se jár. Én pedig lélekszakadva toppanok be a megbeszélt helyre, a megbeszélt időpontban. De, egy árva lélek se jár erre... mily meglepő. Lekapva a napszemüveget a fejemről, lejjebb húzom a cipzárt, és zsebre vágott kézzel kezdek el fel- alá járkálni, várva a srácot, akivel nem régiben felvettem a kapcsolatot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 15:08

Szöszke & Axel
Már most hiányzik Miami. Teljesen belebuzultam, pedig nem kötnek oda jó emlékek, és az életem felét nem is ott éltem le. Egy napja vagyok itt, de még mindig nem találtam meg azt, akit keresek. Egyáltalán kit keresek? Azt se tudom hogy néz ki, hol lakik, hol fogok rátalálni. Miért ilyen nagy Vegas?
A hosszú út, a stoppolás, buszozás kissé megviselt. Hamar felemésztettem az összes lopott pénzemet, kizsákmányoltak a szemeket, de megérte. Majd lesz megint. Attól a rokon féleségemtől majd kérek, biztosan van neki, itt mindenki gazdag, nem?
Nemtudom miért kérdezgetem magamat, választ nem fogok kapni. Érdekel, hogy a fateromnak mikor fog eltűnni, hogy elhagytam a várost. Persze ez nem számít, úgysem érdekelné, de....azért engem érdekel. Erről eszembe jutott Anthony, akit otthagytam, mint eb a Szaharát. Ez a mondás meg rohadtul nem értelmes. A Szaharában nincsenek kutyák, csak tevék. Hogy tudnának kutyágol lovagolni, tevegelni, kutyagolni? Baromság.
Na de igen, Anthony. Kicsit megváltozott Miamiban. Nem úgy élvezte az életet, ahogy azt kellett volna. Nem szívott be annyira, mint én, vagy ha igen, az már ritkaság volt. Nem is tudom, hogy mi lehet vele. Ő a legjobb, vagyis a volt legjobb haverom, akit valószínűleg soha többé nem fogok látni. Maximum csak a Pokolban. Nem akartam elhívni magammal, mert egyedüllétre vágytam, ő meg szapult. Jólvan ez így, élősködjön csak tovább a papuson, leszarom. Mindketten megdögölhetnek, egymás kezét fogva.
Az utca egyik sarkában húztam meg magamat az estére, a szakadt farmeromban és pólómban, ami elvileg fehér, de mostmár inkább átment szürkébe.
Délelőtt még józan voltam, beszívottságtól mentes, és ez idegesített. Las Vegasban vagyok, józanul. Kezdek kifordulni önmagamból.
A miami-s banda segítségével már az idejövetelem előtt megkaptam pár díler elérhetőségét, és a háromból az egyikkel éppen ma fogok találkozni. Pénzem még mindig nincs, de jól rögtönzök, majd alkudozok, vagy mit tudom én. Csak lesz valami, én mindig mindent megúszok.
A fél nap átalvása után elindultam a találkozó helyszínére, ami meglepő módon egy sikátorban volt. A cigim is elfogyott, szóval az elvonási tünetek már triplán jelentkeztek nálam. Még így, alulöltözve és kiizzadtam, és elkezdtem magamban káromkodni, mikor rájöttem, hogy nincs itt az, aki nekem kell.
Sóhajtottam egyet, és elkezdtem körözni a semmi körül. Nemsokára megláttam valakit, egy idegent, akihez kicsit közelebb mentem. Lehet van pénze, meg ilyenek. Már el is vigyorodtam, de amikor feltűnt, hogy ez az ember nem is olyan idegen, a mosoly eltűnt az arcomról. Elfintorodtam, és elnevettem magamat.
- Te élsz? -
Felvontam a szemöldökemet, és közelebb léptem Anthonyhoz.
A kérdéseim:
mikor, miért, hol és minek?
- Miért van rajtad kabát? Hogy nézel ki? Követtél? -
A dílerről el is feledkeztem, ez az egész sokkal jobban lekötött.
Minek jött ide?
- Azt hittem, hogy még az apám seggét nyalod. -
Örültem neki, meg nem is. Mármint örültem, mivel mégis csak a haverom, de dühös is voltam rá. Nagyon. Az okát nemtudom, de akkor is az voltam. Olyan...más lett. Kívülről. Én is, szépen lefogytam, de ő inkább úgy néz ki, mintha...normálisabb lenne.
Normálisabb!
Kezdem úgy érezni, hogy lassan tényleg egyedül maradok a porocskáim társaságában.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 16:38

Axel & Tony

A zsebembe temetett pénzzel lépek ki a lepukkant hotelból, felvéve napszemüvegemet, és a cipzárral küszködve. Nem kockáztathatok, ezért egy marha meleg városban is, majdhogynem Mikulás felszerelésben kell kószálnom, hogy még csak véletlen se ismerjenek fel. Tudom, hogy köröznek, teljes mértékben tisztában vagyok vele. De csak nem élhetem le az egész életemet egy mit tudom én hány ezer éves épületben, ami akármelyik pillanatban a fejemre hullhat. Nekem is vannak szükségleteim, és ezeket valahogy be is kell szereznem. És most nem az a legfontosabb, hogy ételt és egyebeket vásároljak magamnak... kell a drog. Azóta a bizonyos eset óta teljesen fel vagyok zaklatva, nem tudom magamat hova tenni, nem tudok mit kezdeni magammal. Erre kell a drog, hogy nyugtatni tudjam magamat ha már máshogy nem vagyok rá képes. És, mindezek mellett feszélyezve is érzem magam, mert akármelyik pillanatban összefuthatok egy rendőrrel, aki tudni fogja, ki vagyok. Hát, hogy ne tudná, amikor az ujjlenyomataim rajta voltak a hullán, a gyilkos fegyver is volt, azon is szétszórtam a DNS-eket. Ez alapján megtudták ítélni, hogy mégis ki a rák vagyok, ezért már a képemmel is ki van plakátolva a fél rendőri intézet. Hát, amikor belekezdtem az egész drogos dologba, nem gondoltam volna, hogy egyszer idáig süllyedek. Felidegesített a csávó, én meg csak éppen leszokóban voltam az anyagról, ezért egyhuzamban ideges voltam. Ő meg átlépte a megszabott határt, ezért a kezem ügyébe kerülő kést nem egyszer szúrtam bele a csókába. Pedig éppen megjavulni látszottam, és jött ez az incidens, ami mindent elrontott. Elvesztettem azokat az embereket, akiket nagy valószínűséggel a barátaimnak nevezhettem, akik támogattak. De ezután ők is elítéltek, én meg fogtam az összes cuccomat, és stoppolással eljutottam Vegasba, két nappal ezelőtt. Máris belevetettem magamat a nagyvárosi életben, ami, nálam annyit tesz, hogy egy elég jónak számító dílerrel vettem fel a kapcsolatot. Ezért jó, hogyha az embernek minden ponton vannak ismertségei. Vannak olyanok, akik unszolnak, hogy mikor és hol találkozzatok, és már fél órával előtte ott teremnek. De én most pont egy olyan formával futottam össze, aki a lehető leghosszabb ideig váratja egy ügyfelét. Aztán meg sír, hogyha idő előtt elmegy onnan az ember, és még kérdőre is vonja, hogy hol voltál. Ismerem a fajtáját, jó sokkal összefutottam miamiban, amíg megtaláltam a rendszeres díleremet. De, mivel új hely, hagyok neki egy kis időt, hátha beugrik, és megegyezhetünk egy összegben. Zsebre vágott kézzel járkálok össze- vissza, többször leellenőrzöm az időt. Már vagy fél órája álldogálok itt tétlenül, feleslegesen... de, amikor lépteket hallok magam mögül, már kezdek reménykedni, aztán egy ismerős hang szólít meg. Elkerekedett szemekkel fordulok meg a tengelyem körül, és szembe találom magam Axellel. Nos, az amúgy is törpe srác még inkább lefogyott, mint az utolsó találkozásunk alkalmával. Elhúzom a számat a látványon, de válaszolok a kérdésére.
- Mivel nem én vagyok az a személy, aki már párszor túladagolta magát, bőszen állíthatom, hogy igen. -mondom gúnyos mosolyra húzva a számat. Nem egyszer volt már, hogy a kelleténél többet fogyasztott, mert nem tudta, hogy éppenséggel milyen erős anyaghoz jutottam hozzá a dílerünk lévén.
- Elhiheted, önszántamból soha nem követtelek volna. De, az a helyzet, hogy bajban vagyok... nagy bajban. -az előtte lévő kérdéseire nem válaszolok, mivel ezzel már arra is fény derül. Na persze, csodákat nem várok, ő se rendelkezik olyan agykapacitással, hogy fel tudja ezeket a dolgokat fogni. Hát igen, aki nem járt még középiskolába se, és az általánost is csak alig tudta végigjárni, elég hülyének mondhatja magát.
- Annak az időszaknak vége. Miután elmentél, összeszedtem magamat, pénzhez kerültem, és nem volt többé szükségem apád ajánlatára. -ismerem be azt, amit tettem. Végül is, több éven keresztül hazudtam a faterjának, csak, hogy normális körülmények közt tudjak fölcseperedni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 17:15

Nagyobb esélyt láttam arra, hogy a halott anyámmal fogok találkozni, minthogy a szöszkével. De ha már itt vagyunk, nem fogok sarkon fordulni és elmenni. Várok valakire, és amíg ezt csinálom, legalább lefoglalom magamat ezzel a gyerekkel.
- Büszke vagy arra, hogy nem tudsz rendesen drogozni? Én ezt nem villogtatnám ennyire. -
Igen, jó néhányszor kerültem már halál közeli állapotba, és hamarosan meg is fogok dögleni, ezt tudom. De Anthony nem értem miért űzi az ipart, hogyha ezen van fent akadva. Ezen most nem húzom fel magamat, elég bajom van nélküle is.
Beverném azt a kis gúlyos arcát, de annyi életkedv és erő van bennem, mint egy megnyúzott nyúlban.
- Milyen nagy bajban? Otthon hagytad a tamponjaidat? -
Elvigyorodtam, de az ő hangja elég komoly volt, szóval nemtudom, hogy mi történt igazából. Ha idáig jött a "nagy baj" miatt, akkor tényleg nagy lehet. De végülis nem az én dolgom, ha nem mondja el nem mondja el.
Aki kívülről látna minket, mondjuk mindenki kívülről lát..na de ha kívűlről látna valaki, azt hinné ebből a kedves beszélgetésből, hogy mi inkább ellenségek vagyunk, de nem. Csak így mutatom ki a szeretemet, ami most nem is szeretet, mert még mindig haragszok rá. Mindenért, és a semmiért is.
Valakit végülis hibáztatni kell.
- Ehh.. -
Vége, a lósz*rt van vége. Mit keres itt egyedül, egy sikátorban? Titkos buzi találkán van? Nem hinném. Nincs itt vége semminek sem, csak áltatja magát. Attól, mert nincsn Simba sörénye, és meghízott izomilag, ugyanolyan rohadt kölyök, mint amilyen volt.
- Akkor ez a sikátor az új időszakod része? -
Az apámról nem is beszéltem többet. Ezek szerint egyedül maradt. Szegény, biztosan elpusztul bánatában. Majd elmegyek a temetésére és a sírjásra hugyozok. Asszem ő is hiányzik...de nem hiányozhat, mivel utálom.
Hiába válaszolt a kérdéseimre, nem lettem tőle okosabb. A meglepettségem lassan elmúlt, annyira azért nem nagy csoda és öröm, hogy itt van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 17:42

Axel & Tony

A találkozó helyhez érve, mély meggyőződéssel nyugtázom, hogy a hapsi, akivel ami nap tárgyaltam, még csak véletlen se jelent meg a várt időpontban. Én tű pontosan érkeztem, ilyenkor elvárom a másiktól is, hogy max. a tíz perces késési határt nem átlépve érkezzen meg. De, szerintem arra még várhatok. Ilyenkor jobb az, hogyha az ember házhoz meg a cuccért. De, mivel csak ennek kapcsán vettem fel a kapcsolatot azzal a némberrel, nem bízik meg bennem olyannyira, hogy beengedjen a házába. És az ilyen nagyfiúk általában több sráccal szoktak jönni, hogyha a jelentkező netán egy rendőr, aki rájött a turpisságukra. Én viszont teljes lelki nyugalommal mondhatom, hogy én nem tartozok ebbe a kategóriába. Sokkal inkább oda, akik a nehezebb életvitelt vállalták, droggal és öldökléssel körítve. Jó, mi? Pedig, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen mélyre fogok süllyedni, de, ezek szerint mégis megtörténhet velem is, nem csak másokkal. Ahhoz mérten mindenki azt hiszi, hogy olyan mázlista, hogy őket elfogja kerülni ez az életmód, és majd idővel megjavul. Szerintem minden drogos, titkon ezt reméli, hiába hazudnak róla, ez mindenkiben ott lapul, ha csak egy kicsit is, de nem tagadhatja le. Tudom, hogy minden drogos haverom is így látta a jövőt, de van, aki a kelleténél hamarabb eltávozott közülünk. És, meg kell hagyni, nem is egy. Egyik pillanatról a másikra elvihet valakit a drog, csak egy kicsivel kell túl adagolni, és máris megtörténhet a baj. Ez egyszer velem is megtörtént, olyan tizenöt éves koromban, de csodával határos módon még mindig ott vagyok. Igaz, akkor még nem álltam el az anyaggal, hülye lettem volna. Csak csökkentettem egy keveset az adagon, és máris nem volt vele baj. Tudtam kezelni azután a bizonyos, halálos adag után. De a haverom, Axel nem így volt vele, aki... aki éppenséggel a hátam mögött áll, és a lehető legkedvesebb kérdését veti fel nekem.
- Mért, te tán azt normális drogozásnak nevezed, hogyha valaki olyannyira felelőtlenül osztja fel magának a szert, hogy bele is hal? Tisztában vagy vele, hogy csak egyszer fordult elő velem, többször nem. És mért nem? Mert én tudom kezelni, veled ellentétben. -osztom az észt, mint ahogy azt mindig is tenni szoktam. Kettőnk közül Axel az, aki bármi áron kiélvezi az életet, nem törődve azzal, hogy akármikor elviheti a szívott anyag. Én vagyok a realistább, aki látja a határokat a megfelelő, és a nagyon sok közt. És, persze azt se kell mondanom, hogy valamilyen szinten, de én vagyok az okosabb kettőnk közül, ezért én tudtam kezelni azt, ami a halálomat okozhatta volna.
- Úgy gondolom, hogy most pont nincs helye a viccelődésnek. Te is tudod, hogyha Miamiból képes voltam teljesen idáig jönni, akkor a gond nem éppen a kis gond skáláján mozog. Nagyon nem. -mondom a lehető legkomolyabb hangot megütve. És ilyen esetekben várta volna el tőlem, hogy őrült röhögésbe kezdjem, és benyögjem, hogy csak szívattam. Szívem szerint most is megtenném ezt, csak, hogy nem lenne igaz. És ő az egyetlen, akinek elmerem mondani a tettemet, mert tudom, hogy nem mártana be a rendőröknél. Vagyis, nagyon remélem, hogy nem. Azért neki is lenne annyi sütnivalója, hogy nem teszi ezt a legjobb barátjával. Vagy csak a volt legjobb barátjával? Tudja a halál, de a múltunkra való visszatekintéssel nem tenné meg.
- Nem éppen. Csak egy találkozóm lett volna egy bizonyos személlyel, de ahogy látom, szarik bele az egyezségünkbe. -felelem megrántva a vállamat. Tekintetemmel azért körbefürkészem a környező helyeket, hátha felfedezni látom a személyt, de, mint pár perccel ez előtt, most sincs egy személy se a közvetlen környezetünkben. Egyedül vagyunk, mint a kisujjam, ehhez kétség se fér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 18:27

Elég béna dílerek lehetnek itt, hogyha ennyit késnek. Miamiban ilyen nem szokott lenni, ott mindig én késtem. Biztosan Anthony angyali aurája, és a rózsaszín-habos, normális tökéletes élete elijesztette.
- Belehaltam? -
Széttártam a kezeimet, és felvontam a szemöldököm. Vak?
- Nem. Én is tudom kezelni, azt meg tudod, hogy engem nem érdekel, ha meghalok tőle. Most komolyan, engem ki siratna meg? Te? Egy csivava? Minek tartsam a mértéket? Ez hülyeség. Régen is nagy szónokló voltál, de...most rosszabb vagy. -
A zsebemhez nyúltam, aztán rájöttem, hogy nincs nálam cigi, megint.
- Van cigid? -
Ha statisztikát kéne vezetne az Anthonyhoz intézett kérdeseimből, akkor ez lenne az első helyen.
A számhoz emeltem a jobb kezemet, és halálra rémült arcot vágtam. Nagyon komoly itt valaki. Végül elemeltem a szám elől, és én is átváltottam a komoly arcomra. Mostmár tényleg nem vágom, hogy hülyéskedik-e, vagy sem.
- De mondjad akkor, ne csak körözz körülötte. -
A gond, a gond. Ezzel nem árult el többet. Kíváncsi vagyok arra, hogy mi van, mit csinált már megint, vagy épp, hogy mit nem csinált.
Az egy helyben ácsorgástól kezdtem fáradni meg szédülni, szóval leültem a földre, de mivel így fárasztó volt felfele nézni, felkeltem. Ennek sok értelme volt.
- Aha. A személyi edződdel? -
Megint vigyorogtam egyet, de aztán megveregettem Anthony vállát. - Most komolyan...csak hülyültél az előbb. Beadod nekem ezt a nagy időszak végés szarságot, miközben egy sikátorban vársz valakit. Ezt te sem gondolhattad komolyan. Lett pár izmod, meg eltűntek a lányos kis tincseid, de ettől még a legjobb drogos haverom vagy. Ugye? -
Most én néztem rá nagyon komolyan, mert ez a kérdés komoly is volt. Én volt haveromnak tartom, de ha ő engem még nem tett át múlt időbe, akkor változtathatok a titulusán.  
Kezdtem lassan kétségbeesni, mert a díler még mindig nem tolta ide magát. Most mehetek majd lopni valakitől, vagy remegve összeesek nemsokára, esetleg visszahúzok Miamiba de nem azért jöttem, hogy rögtön le is lépjek. Néha elfelejtem, hogy amiatt a csávó miatt vagyok itt, és nem a cucc miatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 18:55

Axel & Tony

Hogy őszinte legyek, amikor ma felkeltem, és elindultam otthonról, úgy gondoltam, hogy azzal a bizonyos dílerrel fogok összefutni itt, nem pedig egykori legjobb barátommal, Axellel. Komolyan mondom, a srác alig változott. Igaz, a sok fű miatt feltűnően lefogyott, de amíg őt ez nem zavarja, én se foglalkozok vele. Azért, a hülye is láthatja, hogy melyikünk merre indult el az élete során. Axel ugyan olyan ügyefogyott nyomoronc maradt, mint amilyen volt, a drog mennyiséget hétről hétre a duplájára emeli, ennek, és az étel hiányának köszönhetően leadott egy jó néhány kilót. Én meg, mivel egy bizonyos személy a fejembe verte, hogy még van esély a változásra, bele is vágtam ebbe a "programba". Már nem napi szinten látogattam a dílereket, a pénzt elkezdtem kajára költeni, és a zenélgetés mellett még egy munkát is vállaltam, amiből éppen elegendő pénz jött ki, hogy egy putrit szerezzek magamnak, és ne a srác faterján kelljen élősködnöm továbbra. Nem neki volt megalázó, hogy egy számára majdhogynem idegen srácot nevelget a házában a fia helyett, hanem nekem, hogy több év után, miután a haveromat kitette, én ott maradtam. De, végül is, valamilyen szinten csak a lábamra tudtam állni, habár nem teljesen. A drogról folyamatosan kezdtem lejönni, a pia is alább maradt, de a cigit még mindig rendszeresen szívtam, napi szinten egy dobozzal. Igaz, egyik szenvedélyről se tudtam véglegesen lemondani, és ez most is meglátszik. Az arcom attól még teljesen be van esve, hogy testileg rendbe tudtam szedni magamat. És, most nézzük meg, a haverommal várakozok egy sikátorban, és egyhuzamban az órámat nézem, hogy az a drága jó ember mikor merészeli idetolni a seggét.
- Majdnem. -mondom megrántva a vállamat. Ha őt nem érdekli ez az egész, akkor engem mért kéne? Ő akarja mindenáron megkeseríteni az életét, fordítva nem így van.
- A hülyét áltatod itt azzal, hogy nem fog téged érdekelni, ha elpatkolsz. Tudom, hogy mindig is nemtörődöm voltál, de azért, ezt még te se gondolod komolyan. Ha tévedek, javíts ki, de valahol de is tudod, hogy igazam van. Csak engem érdekel, hogy nem akarom, hogy az egyik legjobb haverom a poklot erősítse létszámban? -tartok egy tökéletes beszámolót, a kérdésnél széttárt karokkal meredek a srácra. Mert hát, így van. Több éve ismerem, együtt kezdtük abban a bizonyos csoportban, sokszor vesztünk össze, legutóbb el is ment Miamiból, de ezt félretéve, még mindig a legjobb barátomnak tartom. A kérdésére sóhajtva megforgatom a szememet, előhalászom a zsebemből, majd gyújtok magamnak is egyet, aztán átnyújtom a srácnak. Szerintem az évek során ezt a kérdést hallhattam tőle legtöbbször.
- Na jó... amint, gondolom már te is rájöttél, mert nem vagy olyan hülye, elkezdtem leszokni a drogról. De, nyilván te is tudod, hogy feszültebb, ingerültebb lesz tőle az ember. Én pedig felelőtlenül csökkentettem az adagot, aminek, lássuk be, elég komoly következménye lett. Állást vállaltam egy rakodóban, hol egy sráccal pont nem kötöttem jó kapcsolatot, és olyan mértékben idegesített fel, hogy kést rántottam, és nem egyszer, nem kétszer szúrtam bele szerencsétlenbe. Ha ez még nem lenne elég elrémítő, még élveztem is, miközben láttam, ahogy a sebhelyeken csörgedezik ki a vér, és lassan a földre hullik. És, most feltehetően köröz a rendőrség. Ezért a segítségedet szeretném kérni, hogyha szereztél már magadnak szállást, akkor bújtass el. -vázolom fel neki a helyzetemet, olyan rövidre tömörítve az egészet, amennyire csak tudom. Egyszer volt egy olyan "kalandunk", hogy az a hülye gyerek combon lőtte magát, és két srác jött felénk, és mondta, hogyha hívni akarják a rendőröket, vagy csak szimplán nem akarnak segíteni, lőjem le őket. Én pedig azt mondtam, hogy nem lennék képes embert ölni... és, lássuk be, most itt vagyok egy körözéssel a nyakamon, amit egy emberölésért tűztek rám. Nem vagyok egyszerű helyzet.
- Hát hogyne... éppenséggel egy dílerre várok, de hát, éppenséggel szarik a fejemre, amilyen magasról csak tud. -mondom egy utolsót szívva a cigiből, majd végül eldobom, és értetlenül meredek a srácra. - Ja, feltétlen azért várok itt egy dílerre, hogy szállást kérjek tőle, ugye? Mi másért is tenném. Hát... úgy is mondhatjuk, igen. -felelem, bár egy kicsit meglep, hogy most ő vágja a lehető legkomolyabb arckifejezést, amit csak a képére tud erőltetni. Nem mindennapi látvány... komolyan mondom, le kéne fényképezni, mert ilyennel nem sokszor fogok a közel jövőben találkozni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 19:37

- Azért a majdnemtől az messze volt. -
Újraéleszteni még sosem kellett, nem feküdtem egy kórházban sem hetekig, szóval Anthony túloz, és nem is kicsit.
- Ha már meghaltam, akkor tényleg nem fog érdekelni mikor épp temetnek. Nem akarok meghalni, nem vágyok rá, de ha kinyiffanok, akkor ez van. Ezt jó tudni, hogy érdekel téged, mert nem ezt mutatod ám. -
Tudom, hogy nem érdekli, csak szivat. Ha érdekelné, akkor nem adna mindig a drogokból. Ennyit erről. A halálomat ki is tárgyaltuk.
Nem szóltam közben, kussban végig hallgattam Anthonyt. Minden egyes szava után az állam egyre közelebb került a földhöz. Hogy mivan?! Miután befejezte, elmosolyodtam. Büszke vagyok rá. Végre az igazi szöszke előbújt. Ez a büszkeség pár másodpercig tartott, mivel utána megint átmentem idegbetegbe. Bújtassam el, csak is.
- Szóval beszartál a zsaruktól. -
Elkezdtem körbe-körbe menni, és úgy csináltam, mintha nagyon gondolkoznék.
- Nálad álszentebb ember nincs a világon. Hónapokkal ezelőtt azt mondtad, hogy nem ölnél, most meg..na mindegy. Mégis hova az istenbe bújtassalak el? Te segítettél visszamennem az apámhoz? Nem. Minek segítenék neked?-
Nevetni kezdtem, és elképzeltem, ahogy ez a gyerek szúrkálja szerencsétlen faszit. Most meg körözik. Ajjaj.
De viccet félretéve ez rohadtul felcseszte az agyamat. Bújtatást akar azok után.
Körbenéztem a földön, és megláttam egy kavicsot. Felvettem, és megdobtam vele Anthony lábát.
- Szarházi. -
Hogy van pofája ilyet kérni? Ez nagyon idegesítő.
- Nincsen házam, se lakásom. Akit meg akarok keresni, még nem találtam meg. Szóval maximum mellém tudsz bebújni az egyik híd alá. -
Megint leültem a földre, de nem álltam fel. Ez az ordítozás, a szarházis résznél kimerítette az én nagyon edzett testemet. Hol az a díleeer.
Anthony épp előbb mondta el, hogy megkéselt valakit, de nem kezdtem el félni tőle. Nem nagy dolog kinyírni egy embert, engem meg csak a szavaival szokott bántani. Vagy csak hiszi, hogy bánt velük.
- Akkor ugyanarra az emberre várunk. Nem fog eljönni, ezt megszívtuk. -
Én szívtam meg, mert nekem jobban kell az a szar.
- Hülye vagy. -
Nem fogom elsírni magamat, de ez a hülyézés csak azért volt, hogy kimutassam, nekem is ő a legjobb haverom. Akármilyen szónokló pápa is tud lenni, azért jófej és bírom. Nem sok mindenki tud engem elviselni, de ő a kivételt erősíti.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 20:40

Axel & Tony

Belegondolva, sokkal inkább tölteném azzal a bizonyos dílerrel az időmet, mint ezzel a nyomoronccal. Félreértés ne essék, nincs vele semmi bajom, sőt, a legjobb haveromnak tartom, de vannak pillanatok, amikor a hátam közepére se kívánom, és akkor még mindig tetőzi ezt az érzést a hülyeségeivel. Néha azt kívánom, hogy még fiatalabb koromban bárcsak ne ismertem volna meg, és lehet, hogy most nem ott tartanék, ahol most. Tisztességes iskoláztatásban lenne részem, normális életem lenne, mint minden más, tizenkilenc évesnek. De neeem... én akkor lelkesen ugrottam be az ismeretlenbe, mert olyan hívogatóan hatott. Fogalmam sincs, hogy egy huszonévesekből álló banda mért vett meg maga mellé két tizennégy évest, de szerintem az is közrejátszott, hogy rendszeres vásárlóik legyünk majd a közel jövőben. És, lássuk be, az évek múlásával így is lett. Soha nem tudtuk, hogy, de mindig odaadtuk nekik a kívánt összeget, és, nem is kértek érte olyan sokat. Igaz, amikor egyre inkább cseperedtünk, az összeg is növekedni látszott, mert akkor már tudtuk volna miből fizetni. Ezért, kénytelen voltam különféle munkákat fizetni, de szívesen csináltam, hogyha belegondoltam, hogy majd lelkesen, de önfeledten szívhatom majd a cuccot. Ez hajtott, ez éltetett. Most viszont... hát fogalmam sincs, hogy mi tart még mindig talpon, de valami célom biztos van az életben, mivel még nem patkoltam el a drognak köszönhetően. Igaz, nem pont azt mondanám a célnak, hogy bujdossak a rendőrök elől, de, azt szerintem mondhatom, hogy nem akarom, hogy megkaparintsanak, aztán, valami nevelőotthonban kössek ki, vagy, netalán tán a kiskorúak börtönében.
- Annyira nem, mint ahogy azt te gondolod. -fejezem be végül ezt a témát. Pont nincs ahhoz affinitásom, hogy Axel meghalási esélyeit latolgassam. Sokkal inkább leköt az a tény, hogy az a szerencsétlen még mindig nem tolta ide a valagát a droggal együtt. Komolyan mondom, hogyha még az életben ideér, kikérem a magamét, hogyha ugyan azért az összegért próbálja nekem odaadni.
- Néha csak irigyelni tudom az egyszerű, primitív gondolkodásmódodat. -felelem mellkasom előtt összekulcsolt kézzel, majd, mivel Axel már nem bírja tovább, előhalászom a cigimet, persze magamnak is hagyok egy szálat, és ezt követően a srácnak dobom, hogy szolgálja ki magát. A cigim elfogyasztása közben elregélem neki, hogy mi is történt, ami miatt Miamitól kiindulva, Las Vegasig jutottam. Persze, azt is megemlítettem, hogyha talál valami menedék féleséget, akkor engem is fogadjon be, és a többi.
- Csodálkozol?! -teszem fel a kérdést elkerekedett szemmel méregetve a srácot. Hogy őszinte legyek, ő se bírta volna ki, hogy ne lépjen meg, és egy ismerősnél kérjen szállást.
- Mondom, nem önszántamból tettem. Feldühített, én meg amúgy is, a nap huszonnégy órájában tiszta ideg voltam, ezért tettem. Magamtól soha nem tettem volna, de, akkor már nem éppen foglalkoztam azzal, hogy csináltam-e volna, vagy ne. Mit tudom én? Mért, azt hiszed, hogy nem próbáltam rábeszélni a faterodat? Nem egyszer tettem fel neki a kérdést, hogy mi lenne, ha visszajöhetnél, de szart a fejemre! És mondjuk azért, mert én éppenséggel körözés alatt állok, és akármikor szembejöhet velem egy zsaru, és akkor ott vége lesz mindennek... emberölésért nem csak egy- két évet lehet kapni. És még önvédelemnek se állíthatom be, mert még csak véletlen se az volt. Nem egyszer húztalak már ki a szarból, most te is megtehetnéd értem. -tartok neki egy alapos, szituáció ismertetőt, melynek következtében, talán megérti, hogy továbbra is szabad lábon akarok élni, és akármilyen hihetetlen is, kell a segítsége. Amikor meg a kavics a sípcsontomat éri, az a lábam önkéntelenül is összecsuklik, de végül is, meg tudom magamat tartani.
- Hallod b*szd meg! Fogd már vissza magad! Ha ilyen nagy gondot jelent, akkor felejtsd el az egészet, és inkább húzok a p*csába... -mondom végigsimítva a lábamon, majd, amikor már nem érzem azt a sajgó fájdalmat, normálisan ácsingózok az éppen a földön ülő srácra.
- És ha, akit meg akarsz keresni, elvállalná, hogy én is odamenjek? Neki nem kéne tudnia az incidensemről... -mondom végső felállásként ezt javasolva. Ha ez se válik be, akkor b*szhatom, mert soha a büdös életben nem fogom olyan helyet találni, ami éppenséggel nem akarna a fejemre szakadni, mint az a büdös hotel. Végül, az is szóba kerül, hogy egy dílerre várok, aki éppenséggel tojik a fejemre, és még csak véletlen se akar idemerészkedni.
- Na, nagyon jó... legalább Miamiban megbízhatóak voltak... -felelem sóhajtva, szerzek magamnak még egy szál cigit, majd pár méterre tőle letelepszek a földre, és nekidöntöm a hátamat a falnak. Arra a bizonyos hülyézésre nem mondom semmit, csak egy alig észrevehető mosoly kúszik az arcomra. Tudom, hogy számára ez jelenti a "szeretet kinyilvánítást".
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime02.03.14 22:09

Anthony magával hozta a balszerencsét. Vagy utána jön majd a kedves faterom, vagy valami más finomság lesz. De rajta kívül nem ismerek itt még senkit, nem fogom adni a válogatós kislányt. Amúgy is a legjobb, ismétlem a legjobb haverom, akit néha feldarabolnék, de azért bírom a szőke fejét. Egyszer át fogom festeni a haját rózsaszínre, amikor alszik. Régen meg is próbálkoztam ezzel, amikor még fedél volt a fejem fölött, de a szöszke mindig résen volt. A rosszak mellett azért vannak jó közös emlékeink is. Ez de buzis volt.
- Jólvanakkor. -
Megvontam a vállamat. Legyen igaza. Nem azért van itt, hogy magyarázzon, szóval jobb is, hogy ezt itt be is fejeztük. Majd én eldöntöm, hogy mi számít nekem majdnem meghalásnak.
- Én meg néha csodálkozok azon, hogy még senki sem vert téged halálra. -
Nem primitív a gondolkodásmódom. Ő kombinál túl mindent, komolyan veszi az életet, ami f*szság. De mindegy, én ezeken már nem akadok fent.
Elkaptam a cigit, és mivel öngyújtó az volt nálam, sikerült is füstölögnöm. Jól esett, hogy legalább cigi az van, ha már cucc nincs.
- Ez mondjuk igaz. A fater idióta és hülye, nem lehet tőle elvárni, hogy megértse azt, amit pofázunk neki. -
Soha többet nem fogom látni, de Anthony egyfolytában rá emlékeztet a jelenlétével. Ez nem az ő hibája, szóval nem is fogom vele szivatni.
- Nem, de csak azért, mert rólad van szó. -
Nemtudom, ha engem köröznének, akkor megkéselnék még pár embert. Nem mindegy, ha úgy is lecsuknak?
Anthony logikája érdekes. Eljön ide, csak azért, hogy segítsek neki. Las Vegasba. Mondjuk itt nem olyan nehéz elvegyülni.
- Szerinted itt nem fognak megtalálni? Ebben a városban? Nem tudlak láthatatlanná tenni, Anthony. -
Kellett neki szúrkálódnia. Ha elmegyek, összedől körülötte a világ. Látszik, hogy nélkülem elszúr mindent, egész Miami őt keresi. Na ki a szerencsétlen?
- Nyugi van már! Itt maradsz, gyökér. -
Most minek húzza fel magát? Nekem van okom erre. Ő kér hülyeségeket, de én próbálnék segíteni, szóval ne fenyegetőzzön itt az elmenetelével. Ennyi idő után hadd élvezzem már egy kicsit, hogy most ő van bajban. Olyan jó érzés.
- Azt se tudom, hogy milyen. Elvileg az unokatesóm, de ha olyan, mint az apám, akkor a konyháig se fogok eljutni. De ha sikerül belopnom magamat a szívébe, akkor beszervezlek oda. Persze nem ingyen. Cserébe két hónapig te fizeted az összes bagómat, piámat, meg a többit. -
Van pénze, nekem nincs. Ennyivel meg tartozik, ha már ennyi mindent megteszek érte.
- Nagyjából. -
Azért ott se volt mindenki tökéletes, de az tény, hogy ez sokkal rosszabb.
- Akkor mi legyen? -
Néztem, ahogy leül arrébb, és másztam utána.
- Gyere, szagold a leprámat! -
Elvigyorodtam, és újra ülő pozícióba tettem magamat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime22.03.14 16:34

Axel & Tony

Hogy őszinte legyek, nem ilyen fogadtatásra vártam, amikor idejöttem Vegasba. Reménykedtem benne, hogy régi jó barátjaként áll velem szóba, de már az első mondatunkban elkezdtük a megszokott veszekedést. Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy ez jó-e, lévén, hogy mindig veszekedtünk, de ugyan olyan jóban voltunk, vagy, esetleg már veszett ügy, és feleslegesen jöttem ide, pont hozzá. Mehettem volna a bátyámhoz is, aki igaz, hogy utál amiatt, aki vagyok, de talán meglágyult volna a szíve. Öt éve nem láttam szerencsétlent, csak hallottam róla, mert a mostani időkben elég jó hírnevet szerzett a különböző újságoknál. Egy hosszas szentbeszéd után talán befogadott volna, mert a sok hülyeségem ellenére mégis csak az öccse vagyok. Ha meg nem... na, az tipikusan rá vallana. Apám pénzét felesben kaptunk volna meg, de ő kisajátította magának az egészet, én pedig a tizennégy éves fejemmel nem tudtam ellene mit tenni. Tudta, hogy úgyis csak drogokra költeném, ezért nem hagyott rám egy dollárt sem. És, még rá is kontrázott azzal, hogy a családi házból, ami, tudtommal mindkettőnk tulajdona, első adandó alkalommal kirakott, én pedig mehettem, amerre láttam. És itt jött képbe Axel faterja, aki, meglepő módon, a mostani beszélgetésünkbe is belecsúszik, miután kiveséztük azt is, hogy mi van a drog túladagolással, és, hogy már többször fent állt annak a veszélye, hogy életét veszti a gyökér.
- Hát, mivel csak veled vagyok ilyen zsémbes, ezért ennek a veszélye, tudtommal még nem állt fent egyszer sem. -folytatom tovább a veszekedést, amire, reményeim szerint már nem akar rákontrázni. Bár, egész jól ismerem ahhoz Axelt, hogy tudjam, mindig azt akarja, hogy övé legyen az utolsó. És, az elviselhetetlen magatartásával az esetek nagy részében el is éri a célját. Az elmúlt pár évben viszont már addig is képesek voltunk veszekedni ennek jogáért, hogy felhergeltük magunkat, mint a holdkóros csivavák és egymás torkának estünk. És még mi tartjuk magunkat legjobb barátoknak. Sokan nem ezt a titulust aggatnák ránk, de mindig, hogyha valamelyikünk nyakig volt a sz*rban, segítettünk egymásnak, és remélem, hogy ez most se lesz máshogy a ház keresésnél sem.
- Na látod... abban a házba te voltál a tiltott téma, és még kockáztattam érted a bent maradásomat, úgyhogy örüljél. -mondom mélyet szívva a cigimből, tartogatva egy kicsit, majd lassan, fokozatosan fújom ki a füstöt. Hiába, engem már a cigi se tud lenyugtatni, akárhogy is próbálkozok. Túlságosan is uralkodik felettem az a tény, hogy akármikor utolérhet a végzet, és akkor annyi a szabadon maradásomról.
- Ugyan már, ez itt Las Vegas. Az ember a két kezén nem tudná megszámolni, hogy hány körözött gyilkos, vagy díler járkál szabad lábon. De mindegyiknek van egy bennfentese, aki segít neki abban, hogy még csak véletlen se bukjon le. Én pedig bízok benned, és az eléggé elcsökevényesedett agyadban. -nagyon remélem, hogy tud az érdekemben szólni pár szót annál a bizonyos személynél, és képes lesz elvállalni még egy drogos köcsögöt a házában. Kíváncsi lennék rá, hogy mikor fog Axel is lebukni a cigi, drog és alkohol csempészetével.
- Akármilyen nehéz is, próbáld a legjobb formádat mutatni felé. Ne legyen nálad feltűnő helyen semmilyen szer, mert akkor ott máris elástad magadat. A kinézetedre meg fogd rá azt, hogy több hete nem aludtál, nem ettél, mert nincs miből. Hogyha sikerül bejutnom oda, egy életre fizetem az összes szenvedélyedet, csak sikerüljön. -sóhajtom elővéve még egy szál cigit, és nyugodt tempóban elszívva azt, levágom magamat a fal tövébe. Nos, ennyit arról, hogy szerzek magamnak drogot...
- Mit tudom én... -mondom megrántva a vállamat, és tovább fogyasztom a bagót. - Na, mintha az eddigi jó néhány évben nem azt tettem volna. -felelem vigyorogva, fejemet hátradöntve a falnak, és becsukott szemmel szívok egy mélyet a levegőből, majd a cigiből is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime22.03.14 17:53

Anthony egy áruló, mert üzletelt az apámmal, amiért néha meg tudnám ölni, néha meg nem érdekel. A mi barátságunk olyan, mint a menstruáció. Néha megjön, néha nem.
- Még. Jöhetnek később utánad lángszóróval, meg kardokkal. És akkor nem leszek ott, hogy megmentsem a kötözködős fejedet. -
Igaz, ezentúl más titulusba kell áthelyezni, mivel hivatalosan is gyilkossá vált. Nem is értem, hogyan nem szúrta véletlen saját magába azt a kést. Anthony még az ördögök között is inkább angyal.Próbálja játszani a felnőttet, meg megmondani nekem, hogy ez így nem jó, az úgy nem jó, de közben ugyanazt csinálja, mint amit én.
- Nagyon örülök. -
Ha ennyire összespanoltak, lehet, hogy már most keresi Anthonyt a fater. Bár ő senkit sem bír kedvelni, max csak a munkáját, meg az agressziót.
- Késelés helyett ha tovább dolgoztál volna, most lenne pénzed, és nem kéne segítenem neked. De mondtam, hogyha menni fog, akkor megpróbálom megmenteni becses életedet. Csak először hadd legyen nekem egy biztos pontom, onnantól majd te is bejöhetsz a képbe. Elcsökevényesedett agy..nem is tudom, hogy ki gyilkol embereket unalmában. -
Elcseszek mindig mindent, meg a többi, de egyesek úgy tűnik még bénábbak. De azért bírom, a többi haverom eléggé..más. Mármint nem buzik, hanem vagy godzillák, vagy mega godzillák. Nem lehet velük rendesen beszélni, Anthonyval meg igen. Igaz, hogy ezeknek a beszélgetéseknek a 90 százaléka veszekedés, verekedés, kioktatás, baszogatás.
- Már hogyne lenne? Szerinted elrejtem egy bokor tövébe, aztán az ott is marad? Meg a lóf*szt. Nem válok meg azoktól. Jó. De a szavadon foglak. Aztán te leszel majd megkéselve, vagy lelőve, vagy mindkettő. -
Ez aztán egy nagy ígéret volt. Valamiért nem tudok neki hinni. Mondhatja majd azt, hogy csak kitaláltam, mert be voltam lőve, ami természetesen nem igaz.
Egyszer megtörtént, hogy bejutott a házamba, aztán ki is túrt onnan. Nemtudom, hogy ez most miben lenne más. Akarok segíteni, de mégis zavar ez az egész. A haverom, a legjobb haverom, de a saját érdekeim a legfontosabbak. Na jó, nem mindig. Változó.
- Köcsög. -
Másztam pár centit előre, aztán vissza.
- Ha már téged úgy is köröznek, akkor ha mégis megjön a díler, megverhetnénk, vagy ilyesmi. Mit szólsz hozzá, Tarzan? -
Nem érdekel az engem, hogy utána szól a haverjainak. Kivágjuk a nyelvét, esetleg a szemeit is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime24.03.14 21:59

Axel & Tony

Valahol legbelül mindig is reménykedtem abban, hogy egyszer benő a feje lágya ennek a normálatlannak, és akkor normálisan lehet vele kommunikálni. Alig több, mint két hónapja találkoztunk utoljára, ez az első alkalom, hogy először szóba tudtunk állni, de már az első kimondott szó után egymás torkának estünk. Ez aztán a jó barátság. Csak, hogy mégis a testvéremnek tartom, ha már az igazi egy fafej, áll szent barom, aki, bár megígérte, hogy gondoskodni fog rólam, rögtön ki is dobott a házból, amikor is alkalma adódott rá. Axel viszont mindig mellettem állt valami hülyeség bekövetkeztével, és támogatott. De ettől még egy barom, aki soha nem érti meg, hogy mit pofázok neki, akárhogy is rá akarom venni erre a roppant egyszerű dologra. Pedig, szerintem nem kreálok olyan bonyolult mondatokat, amit az ő értelmes fejével ne lehetne megérteni. Bár, én már ezen se csodálkoznék. A középsulit se végezte el, tudása megegyezik egy retardált fókáéval, aki éjt nappallá téve gurul egyik oldaláról a másikra. És, amikor ezt meg is jegyzem neki, a primitív gondolkodásmódjával az élen, rögtön azt kapom visszavágásképp, hogy ugyan mért nem vert már valaki halálra. Hát, kétlem, hogy akárki is így tett volna, de mindegy, ha neki jó, hogy ilyesfajta tévhitekben él, felőlem.
- Néha elgondolkozok azon, hogy egy beszélgetésünk alkalmával a te kis agyacskád vajon melyik univerzumban járhat? Végül is, olyan nagyon logikusnak tűnik az, hogy akárki lángszóróval, netalán tán kardokkal császkál utánam. Ha mégis így történne? Talán elismerném azt a valamit, ami ott a fejedben leledzik. -felelem összevont szemöldökkel, zsebre vágott kézzel. Végül is... milyen menő lenne már, hogyha akárki is lángszóróval jönne utánam. De, annak még inkább örülnék, hogyha ez a manőver ezzel a nyomoronccal történne meg. Vagy, annak még inkább örülnék, hogyha ő okozná egy ember halálát, és akkor én is még inkább az idegeire mennék, mint mostanság. Pedig, lássuk be, ez marha sokszor szokott előfordulni a mostani időkben.
- Ha tovább dolgoztam volna, és nem késeltem volna, akkor nagy örömödre nem is lennék itt. És, lássuk be, az életed túl unalmas lenne az én fényes jelenlétem nélkül. Ha lehetséges, azt a bizonyos "biztos pontot" a lehető leghamarabb találd meg. Nem akarok még egy napot ott tölteni abban a koszfészekben, amit egyesek hotelnak neveznek. Komolyan mondom, ez a sikátor tisztábbnak mondható, mint az. Basszus, hányszor fogod még ezt az orrom alá dörgölni? Mindig azt fogom mondani, hogy unalmamban öltem meg azt a nyomorultat, hanem mert a kib*szott idegeimre ment! Tudom, hogy nehezedre esik tárolni akár csak egy információt is, de ezt most jól vésd a fejedbe, érted? -mondom, az utolsó pár mondatot már eléggé ingerülten mondva. Mindig is tisztában voltam azzal a ténnyel, hogy a srác mindent elenged a füle mellett amit én, vagy bárki más is mondd neki. Csak a saját maga érdeke, és a gondolatai foglalják le, és tovább nem is terjed ez a skála.
- És mi lenne, hogyha odaadnád nekem? Elhiheted, nem fogok hozzányúlni egy ujjal se, jól ellesz az ott a bőröndjeimben. A lényeg, hogy úgy juss be abba a házba, hogy ne feltételezzék rólad azt, hogy minden szabad pillanatodban a drog után nyúlsz. Bár, ez igaz is, de jobban tennéd, hogyha nem ezt sejtetnéd. Mért, eddig mi mást tettem? Mindig én álltam a nyomorult adagjaidat, inkább nem is mondom, hogy mennyibe fájtál nekem... -na, erre aztán nem mondhatja azt, hogy nem így történt. Olyan... öt vagy hat éve ismerem a srácot, és azóta én fizetem neki a drogot, piát és a cigit is. Most már nem érdekel az se, hogyha innentől kezdve életem végéig kell fizetnem neki mindenét. Inkább az, minthogy börtönbe kerüljek emiatt az incidensem miatt.
- Meg kell hagynom... ez alatt a pár év alatt ez volt az egyetlen jó döntés, amit egyedül meg tudtál hozni. -mondom halványan mosolyogva, megveregetve a vállát. Ezek után már tényleg verést érdemel az a köcsög, nem érdekel, hogy milyen bitang nagy állatokat fog ránk küldeni. Akkor is, csak a jelen van, utána már lesz*rom, hogy mi lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime24.03.14 22:32

A szöszke mindig az agyammal jön, de nem értem miért. Vagyis értem, mert tudom, hogy magát okosnak tartja, aki mindig mindent megold, de még mindig őt körözik és nem engem. Aki idióta azt csukják le. Bemennék meglátogatni, és végig röhögném az egészet. Aztán visszatérnék éjfélkor és megkísérelném kihozni.
- Ha ennyire lehetletlennek tartod, akkor majd én megkergetlek egy lángszóróval. Utána meg pofázhatsz az agyamról, miközben pörköllek. Négerként lehet, hogy jobban vonzanád a szeretetet és a nőket. -
Biztosan drága. Beszereznék egyet, ha lenne rá pénzem, és helyem ahova elrakhatom. Anthony meg már annyira el van szállva magától, hogy az már siralmas. Még mindig körözik, csak úgy mellesleg.
- Nincs nekem akkora szerencsém..miattad elkerül az öröm. Igen? Valamiért úgy érzem, hogy most nekem van jogom parancsolgatni, és nem neked keresztapa. A biztos pontba be is kell biztosítanom magamat, tudod, hogy fél perc alatt engem nem lehet megkedvelni. -
Van, akinek egy élet alatt sem sikerül.
- Tanulnod kéne önkontrollt, és máris nem lennének ilyen gondjaid. Én többször kapok idegrohamot, mint te, és érdekes módon mégsem öltem meg még senkit. Belevéstem..de azt is, hogy még mindig nem tudsz visszavonulni. Nyugalom. Nehogy megkéselj engem is. -
Komolyan, itt fogok maradni egy hétig fürödni ebben az érzésben. Anthony bajban, én meg tökéletesen rendben vagyok.
- Ha valaha hozzámersz érni a cuccaimhoz, esküszöm, hogy fellövöm a heréidet az agyadba. -
Ezt teljes mértékben komolyan mondtam. Hiába a legjobb haverom, senkire se bízom rá a nehezen megszerzett drogokat. Lehet, hogy most volt munkája, fénylik mint a kopaszok, de attól még ugyanolyan drogos. Bekebelezné az összeset, aztán azt hazudná, hogy elhagyta.
- Tök mindegy, hogy akkor jönnek rá, amikor bemegyek, vagy akkor, ha már hónapok óta ott vagyok. Ha az a csávó egyedül él, még nehezebb lesz. De a drog nálam marad, biztos helyen. Megoldom, hogy ne vegyék észre. Bízz már bennem egy kicsit. -
Eléggé látszik, hogy nem egy egészséges kölök vagyok, aki kicsattan az antidrogozástól. Ebből is simán le lehet venni, ha valaki nem hülye.
- Nem is érdekel. De jobban járnál, ha elmennél szerencsejátékozni, mert mostantól fogok csak sokba kerülni neked. -
Már megint túloz. Mindig sokat kértem tőle, ami sokba is került, de nem ő volt az egyetlen. Nem kell drámakirálynőt játszani.
- Ha engem köröznének, én nem lennék ennyire humoros kedvemben. -
Elvigyorodtam, és a sikátor másik felébe néztem, hátha jön az nagylegény.
Cölöpökkel, vagy valami keményebb tárggyal érdekesebb lehetne a verés, de ha egyedül van, akkor így is jó lesz.
Fél perc múlva meg is jelent az emlegetett szamár, és én kényelmes tempóban felszedtem magamat a földről. Nincs mögötte, mellette senki, ezt jól elb*szta.
- Szerintem most ne beszéltessük, inkább nézzük meg, hogy van-e nála valami. -
Most megkaphatjuk ingyen, és valószínűleg nem üres kézzel jött. A sikátorok nem túlzottan népszerű pihenőhelyek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime24.03.14 23:09

Axel & Tony

Basszus, még csodálkozik azon, hogy mért jövök mindig a retardált agyával. Akinek ilyen elvetemült gondolatai vannak, az holt biztos, hogy nem százas. Azért, egy bizonyos IQ tesztet elvégeztetnék vele, hogy ugyan mennyi jönne ki neki. Valami hetven alatt kell, hogy legyen, azok a szellemi fogyatékosok. És, már csak kinézet alapján meg lehet állapítani, hogy a srác egyáltalán nem rendelkezik igazán nagy értelmi szinttel, de azt is ki lehet venni, hogy nem is teljesen tiszta. Na, nem csak a feje, hanem a srác úgy összességében. Nem is tudom pontosan, de valami hat éve drogozik, rendszeresen, egyre nagyobb dózisokban, egyre erősebb szerekkel. Komolyan mondom, már várom azt a bizonyos pillanatot, amikor minden összekapargatott pénze elfogy, nem tud miből venni magának, vagy, már nem tud olyan mennyiséget szerezni, ami megfelelő lenne a számára. Na, akkor mit kezdene magával. Hogyha fokozatosan jövünk le róla, akkor még elég elviselhető a hiánya, de ha hirtelen hagyjuk abba, kínzó, és teljes mértékben elveszi az ember eszét. Ő is erre a sorsra fog jutni, már előre látom. És tudom, hiába mondanám el ezt neki, akkor se érteni meg a csöppnyi kis eszével.
- Ezzel kapcsolatban felmerül bennem egy kérdés. Miből vennél te magadnak lángszórót, amit, tulajdonképpen egyszer használnál, arra, hogy megpörkölj vele? És tudod, használt árút már nem igen vesznek vissza, úgyhogy b*szhatnád. Hidd el... én még valami anorexiás dög ként is jobban vonzanám a nőket és a szeretetet, mint te a mostani "pompádban". -mondom egy gúnyos mosoly kíséretében. Hát, pár hónappal ez előtt, amikor még nem a mostani kinézetemben császkáltam az utcákon, hanem, mint valami botszál, akkor is több nő tapadt rám, mint most rá. Ez tény, akármennyire is fáj ezt neki beismerni. Na meg, ki az, aki minden áron egy olyan sráccal akar sétálgatni akárhol is, akiről lerí, hogy már több éve egyáltalán nem tiszta, mert nem telt el olyan nap, hogy ne nyúlt volna a szerekhez.
- Miért is van neked jogod parancsolgatni? Azzal eddig mindig rosszul jártunk, nem de? Csak gondolj bele... attól még, hogy engem köröznek egy gyilkosság miatt, ami hirtelen fellendülés volt, még mindig józanabb az elmém, mint neked. Nekem több évembe telt, hogy legalább egy kicsit megkedveljelek. Ajánlom, hogy a legjobb formádat mutasd a fószernek, ne azt, ahogy mások előtt állsz nap, mint nap. -hiába, ha be ismerni, ha nem, mindenki tudja, hogy én sokkal felnőttesebben, érettebben gondolkozok, mint ő. Egy félrelépésem volt, ami, majdhogynem a vesztemet okozta. Vagyis, még nem teljesen, csak belefogok futni, ha nem bujkálók megfelelően.
- Igen, de tudod, hogy engem elég egyszer felhúzni, és ott kő kövön nem marad. Általában csak verést kapott az illető, aki elérte ezt. De, mivel éppenséggel leszokóban voltam a piáról, és a drogról, sokkal felszültebb voltam, és nem gondolkoztam. És ez csak egyszer fordult elő... de, hogyha nem fogod be a pofád, akkor te is erre a sorsra fogsz jutni perceken belül. -mondom mély, sűrű lélegzeteket véve, próbálva magamat fegyelmezni. Axellel még komolyabb problémáim nem voltak, egyszer ugrottunk igazán egymás torkának, az se volt olyan nagy csetepaté, mint amilyennek akkor gondoltuk. Csak mindketten be voltunk szívva, azért tűnt olyan nagy "bunyónak".
- Hmm... micsoda komoly szavak. Az se igaz, hogy a több évnyi szerencsétlenkedés után még mindig nem bízol meg bennem. Mindig én szereztem be neked őket, és tudtommal akkor se vettem el tőled. Most se tenném. -felelem lemondó sóhajjal megpecsételve a mondandómat. Kis szaros korunk óta ismerjük egymást, mindig nekem volt rá elég pénzem, és akkor is, ő vette el tőlem, nem én tőle. Most akkor miről is beszélünk?
- Ha akkor veszik észre, amikor odakerülsz, az már rég rossz. Páros lábbal rúgnának ki, és nem érdekelné őket, hogy ki vagy, és honnan jöttél. De úgy, hogy hónapokkal később, kicsit már a szívükbe zárnának, és nem dobnának ki. Nálad nincs biztos helyen, Axel. Vagy szívd el a lehető leggyorsabban, vagy add oda nekem, de ne vidd oda magaddal, mert le fogsz bukni. -vázolom neki a helyzetet. Nem gondoltam volna, hogy valaha is arra fogom oktatni, hogy mikor mit csináljon a drogjával. De az biztos, hogyha be akar jutni a házba, akkor ne vigyen oda magával semmi feltűnés keltőt. A cigi az, amit még el tudnak viselni, de a drog az már régen rossz, ha a zsebedben lapul.
- Eddig is sokba voltál, most már nem tök mindegy? Legalább most van némi pénzem is, nem úgy kell majd összegyűjtenem rá. -mondom sóhajtva, a tarkómat vakarászva. Meg kell hagynom, fogalmam sincs, hogy mire vállalkoztam, de ha bejutottat, már ez se igazán fog érdekelni.
- Annak is eljön majd az ideje. -felelem megrántva a vállamat, majd amikor a sikátor vége felől lépteket hallok, érdeklődve fordulok a hang irányába. A srác tipikus dílerként van felöltözve, némi rapper beütéssel. Na, az ilyeneket könnyű elintézni. Amikor Axel feltápászkodik a földről, én is ugyan így teszek, majd megmozgatva a vállamat, teszek az idegen felé egy- két lépést. Érdeklődve tekintek a telefonom órájára, majd a dílerre. Hát, végül is csak két és fél órát késett.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime25.03.14 0:06

- Nem vennék, lopnék. Használnám többször is, de ha ennyire zavar a kihasználatlan lehetősége a lángszórónak, kölcsönadhatom neked, miután megsültél. Itt kéne térdre borulnom és sírnom, hogy te mennyire sikeres vagy a nőknél...de az, hogy néha megsajnálnak és magukba engednek, még nem jelenti azt, hogy annyira vonzod őket. Engem meg nem az éltet, hogy most mindenkit magamra cuppantsak. Ha jönnek akkor jönnek, ha nem akkor meg nem. -
A szexuális életem annyira változatos, mint a Szahara. A szerek jobban lefoglalnak, nyújtanak annyi örömöt, mint amennyit a dugás.
- És ki szeret téged? Talán a szüleid. -
Igen, ez már kezd sok lenni, pedig ritkán tudom behatárolni, hogy hol is van a határ. Ez most eljött, köcsög húzás volt a szüleivel jönni. Ez nem is az én hibám, mert ha megkaptam volna a napi ebédemet, most nem lennék ennyire kifordulva önmagamból.
- Olyankor legalább van valami akció, izgalom is. Ha te osztod az észt, akkor a parkban cigizünk és nézzük a hangyákat. Mivel az enyém nem tiszta, nem is kell azon aggódnom, hogy mi lesz holnap, mi lesz ha jönnek a zsernyákok, és mi lesz ha elüt egy kocsi. Tökéletes leszek, igazi angyal. -
Csodát nem tudok tenni, de kihozom majd magamból a maximumot. Józan leszek és tiszta, drogoktól mentes, ártatlan, mint a babapopsi.
- Most halálra ijesztettél. Anthony, ne csináld, kérlek ne ölj meg, élni akarok! -
Szipogtam párat, hátráltam is pár lépést, aztán elröhögtem magamat. Akkor se félnék tőle, hogyha nála lenne egy kés. Vagy egy fegyver.
- Mindenki hibázik, megeshet, hogy pont most akarnád ellopni tőlem. Kockáztatni meg nem akarok. -
Anthonyban bízok, kivéve akkor, hogyha drogról van szó. Megkapni megszoktam tőle, ez igaz, de ez a helyzet most más.
- Szívükbe zárnának, engem. Engem. -
A második engemet már lassan, hangsúlyozva mondtam. Ennél még az is valószínűbb, hogy lánnyá változok.
- Nem szívom el, kell a tartalék. Nem veszi majd észre, elrejtem a zsebembe, ott csak nem kotorászik. Ne aggódj már ennyire. Komolyan, én megyek oda, de te stresszeled össze az életemet. -
Ha ő menne oda a minden lépést kicentiző taktikájával, száz százalék, hogy elcseszné.
- A drágaságomat egyenlítettem a kitűnő társaságommal, és a verekedésekben való lelkes részvételemmel. -
Mint egy aukció. Áruljuk Axelt, tíz pont a beszívottságra, hét az erőre, nyolc a gyorsaságra, nulla az aranyosságra.
- Most jött el az ideje. -
Nem kell a pofázása, késett. Egyedül van és késett. Megverhető állapotban van. Elindultam a díler felé, magam mögött hagyva Anthonyt, és bármilyen megszólalás nélkül állba vágtam ököllel. Oldalról, mert még nem szabad, hogy elájuljon. Általában szeretem az ilyenek előtt lelkileg is terrorizálni az embereket, de nekem kell az a szar, és türelmetlen vagyok. A csávó nem esett el, csak majdnem de még mielőtt ő is adott volna nekem egyet, Anthony háta mögé futottam és halkan nevetni kezdtem. Ez vicces lesz. Valamennyi türelem azért kell, már most szórakoztató az értetlen feje a hülyének. Nem adom át az egész verési lehetőséget Anthonynak, de csak úgy ütlegelni amíg el nem vérzik elég szokásos.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime28.03.14 22:41

Axel & Tony

Úgy bírom értékelni azokat a pillanatokat, amikor Axel próbál okoskodni, de, persze soha nem jön neki össze. Szerencsétlen mindig annyira törekszik, de lássuk be, amióta ismerem, még egyszer se volt igaza, semmiben. Na jó, elvétve egyszer- kétszer, de hány éve is ismerem? Olyan... hat körül lehet. Hát, ez van akkor, hogyha az ember tudása és az intelligenciája megragad a tíz éves szinten. Akkor még normális iskoláztatásban volt része, de már akkor se volt kint mind a négy kereke. Utána meg csak bekavartak a drogok, cigik és a különféle alkoholok. Nos, így születik egy nyomorék Axel, aminek, szerencsére csak, olyan húsz évente lehetünk szemtanúi. És, amilyen ügyes vagyok, én ki is fogtam az egyik legfőbb hímet... vagy nőstényt a fajtából.
Hogy őszinte legyek, ehhez a lángszórós szarsághoz már nem tudok mit hozzászólni, ezért sóhajtva forgatom meg a két szememet. Tévedtem... nem tíz éves intelligenciával rendelkezik, sokkal inkább egy ötévesével, akinek még igen élénk a fantáziája, akármilyen téren. Végül is, az agya és a tényleges kora közt tizenhárom év van... nem gáz, csak egy nagyon kicsit.
- Hallod, öcsém, kezd idegesíteni a csiripelésed. Csak gondolj bele... amióta világ a világ, te mindig is csak kisgyerek voltál a csajozás terén, csak nagy nehezen tudtuk rávenni a többiekkel arra a nőstényeket, hogy ugyan kezdjenek már veled akármit is. A "rád cuppanás" teljességgel lehetetlen. És te a beesett képeddel és a, már sokkal inkább bőröndös szemeddel csak taszítani tudok a hölgyeket. -veregetem meg támogató jelleggel a vállát. Most viszont fogadni mernék akárkivel, akármennyiben, hogy valami sz*r kis dumával fog visszavágni, ahogy azt tenni szokta. Szerintem a különféle visszapofázásai még az általános iskola ötödik osztályából ragadtak rajta. Viszont, legalább próbálkozik, és ez a lényeg, nem de? Csak, néha jó lenne, hogyha tényleg sikerülne is neki.
- Nem unod már, hogy egyfolytában a szüleimmel próbálsz mentegetőzni, csak mert téged kicsaptak otthonról, lévén, mert drogot fogyasztasz? -szállok be én is ebbe a szülő témába. Igen, tény, hogy az én szüleim egy autóbaleset következtében meghaltak, és Axel mindig megragadja az alkalmat, hogy ezt szóba hozza, mert tudja, hogy irritál ez a téma. De legalább az nyugalommal tölt el, hogy amíg éltek, addig ténylegesen szerettek, nem úgy, mint az ő barom apja. Igaz, az ő nézőpontját is teljes mértékben megértem, de ott már problémák vannak, hogyha az ember ezért képes kitenni a gyerekét az utcára. Na mindegy, ez már nem az én bajom.
- Milyen akcióról, izgalomról beszélsz itt össze- vissza? Ha átveszed az irányítást, tény, hogy több balhéba keveredünk, mint amúgy, de akkor füledet- farkadat behúzva rohansz a hátam mögé. Vagy, csak szimplán megvárod, hogy a segítségedre rohanjak, mert egyedül egy óvodással nem tudnál "végezni". -és ezúttal tényleg nem túlzok. Azzal az "izomzattal" amivel ő rendelkezik, egy anorexiás óvodás kis csaj is könnyű szerrel a földbe döngölné. Arra viszont nagyon kíváncsi is lennék. De, ha már úgyis az óvodásoknál tartunk, Axel le is pacsizhat velük az IQ szintet illetően, amit, lássuk be, most is igen csak megvillogtat előttem. Sóhajtva rázom meg a fejemet, válaszra nem is méltatva.
- Ja, végül is, pont úgy ismersz engem. Mindig tisztességesen megadtam neked a jussodat, nem vettem el a részedből. És most, hogy éppenséggel leszokóban vagyok róla, valós, hogy elfogyasztanám... -kicsit kétségbeejtő, hogy míg én teljes mértékben megbízok benne, bár okot még nem adott erre, ő kétségbe vonja az én magatartásomat. Hogyha be akar jutni abba a házba, akkor rám bízhatná, és, mivel neki nagyobb szüksége van rá, mint nekem, egy ujjal se érnék hozzá, csak amíg elhelyezem egy biztos helyen.
- Igen, tudom... de hátha sikerülne nekik, ha más már nem jutott erre a szintre. -persze, ez teljességgel lehetetlen. Viszont, ki tudja, talán vannak olyan személyek, akik képesek megszeretni egy drogos köcsögöt, akinek még a létezéséről se tudtak, de állítólag az egyik rokonuk. Szemtanúja voltám már különféle csodáknak, hátha ez is egy lenne a sokból.
- Basszus, ha te elrejted a zsebedben, akkor abból max. az lesz, hogy nem egy, hanem két perc után szúrják ki, hogy nálad van. És ki tudja, a kinézetedet illetően, ha nem ismernélek, én is kipakoltatnám a zsebedet minden további nélkül. -tárom szét immáron tanácstalanul a karomat. Fogalmam sincs, hogy mit tudnék már ennek a nyomoroncnak mondani. Észre fogják venni, hogy nála van, ebben száz százalékig biztos vagyok. Csak ő tartja magát olyan nagy jampinak, hogy képes a puszta zsebében elrejteni egy nagy adag kokaint. Teljesen logikusnak tűnik, de tényleg.
- Ja, kitűnő társaság... a verekedésben való részvételről meg már inkább nem is beszélnék. -húzom széles vigyorra a képemet, miközben kellemes tempóban elszívom a cigimet. Fogalmam sincs, hogy hol van már az a barom, de nekem szükségem van a drogra. A cigi igaz, hogy nyugtató hatással van rám, de kicsit se annyira, mind a drog. Az kéne nekem a mostani állapotomban. A körözés alatt álló személyeknek igen... eseménydús életük van, valamivel le kell, hogy hűtsék magukat. És, láss csodát, majdhogynem kérésre megérkezett a dílerünk, aki már egy bő két órával előbb is idetolhatta volna a képét. Amikor látom, hogy Axel tápászkodik fel a földről, én is így teszek, mert éppenséggel nincsenek egy súlycsoportban az illetővel. A kezdőütést Axel adja meg a csávónak, akit oly hirtelen ért ez, hogy majdhogynem a földön köt ki. Na, ha így halad a kis drogos, talán még büszke is leszek rá. Kivéve, ha továbbra is a hátam mögött fog bujkálni. Előszeretettel lökném ki a nagydarab pacák elé, aki pont próbálja megkörnyékezni a srácot, én viszont, sajnos ezt nem hagyhatom. Végigsimítok a jobb öklömön, és amikor a hapek pont jó távolságra áll meg tőlem, adok neki egy erős jobb horgost, hogy észhez térjen, és legközelebb ne várasson meg, még csak véletlen se. De, csak egy olyan érzésem, hogy ez neki még nem elég...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime28.03.14 23:36

Anthonyval vitatkozni olyan, mint keresztül gyalogolni Kínán. Szinte sosincs vége. Engem tart hülyének, mert ő kijárta az általánost, ezért egy hatalmas zseni. Tény, hogy sokszor mondok faszságokat, de már unalmas ez a sablon szöveg. Ha így folytatja odadobom a zsaruknak. Oké, azt nem, de majd jól átverem. Esetleg befestem a haját. Vagy kicsit megpörkölöm.
- Nekem nem létszükséglet, hogy minden héten megrakjak valakit, nem úgy, mint nektek. A drog jobb mint a nők. Tud titkot tartani, nem beszél vissza, és nagyobb örömet okoz. Ha akarnék simán tudnék szerezni magamnak csajt. -
Abban igaza van, hogy külsőre nem vagyok egy álom, de nem tehetek róla. Mindennek van ára, a drogozásnak is. Csak pont leszarom.
- Nem mentegetőzök velük. De téged nem szerettek, engem meg legalább az anyám igen. -
Aki már meghalt, de amíg élt, szeretett. De ha a mostani formámban látna, ő is kicsapott volna a házból, ahogy a faterom tette.
- Te mi a szarról beszélsz? Ja igen..itt arra gondolsz amikor duóként verünk meg valakit és nem én püfölöm ájulásig? Nem félelemből futok mögéd, csak vicces. De akkor legközelebb majd hagyom, hogy egyedül csináld, és szerzek magamnak sajátot. Veled még szórakozni se lehet, mert vagy kötözködsz, vagy szapulsz. Tudnék végezni azzal is, de én nem késelgetek eszetlenül embereket. Bocsesz. -
De én segítsek neki, ne buktassam le, meg minden. Egyoldalasodni kezdtünk. Az igaz, hogy annó én is ezt csináltam vele, de rá voltam kényszerülve. Más nem adott volna annyi pénzt, ha csak nem adok valamit cserébe de...olyan utakra azért én nem lépek. Mindent összegezve Anthony vagy jófej, vagy egy balhere, egy pióca, aki addig szívja a vérem, amíg el nem ájulok, vagy ki nem nyírom.
- Ez a leszokás baromság. Csak úgy, segítség nélkül tényleg menni fog? Persze hogy nem. Vissza fogsz esni, és én majd ott leszek, hogy tömjem beléd a többi drogot. Maximum egy hónap és ugyanott leszel, ahol voltál. Ami nembaj, mert így félig normálisban lassan már nem is lehetsz a haverom. -
Csak viccelek, vagyis nemtudom. Ha tényleg rendbe jön, és normális életet fog élni, nem csukják le, semmi közös se lesz bennünk. Hiába a legjobb haverom, akkor lesz egy kurva nagy szakadék köztünk, amin a barátságunk nem fog segíteni. De ne legyünk pesszimisták, Anthony sose lesz olyan, mint a többiek, akiknek sikerült leszokniuk.
- Ha sikerülni fog nekik, akkor abban a pillanatban végignyalom a járdát. -
Nem fognak megszeretni, ezért simán megígérhetek bármit. Mondjuk még nem ismerem a csávót, nem is értem miért kell többesszámban beszélni róla, de így legalább nincs olyan béna hangzása.
- Majd még átgondolom. Nem ma megyek, van időm agyalni ezen -
Tudom, hogyha Anthonynak nem lenne érdeke, hogy bejussak, akkor leszarná, hogy mi lesz nálam. De muszáj lesz vinnem magammal. Ha nincs ott, azzal azt érem el, hogy idegbeteg leszek. Ez pedig nem segítene rajtam.
A díler kapott tőlem egy öklöst, aztán Anthonytól is, amíg én a háta mögött ácsorogtam. A faszi most se esett el, ezért neki indultam, hogy végre a földre kerüljön, de beleszaladtam sikeresen az öklébe és én végeztem a betonon. Jöttek a csillagok, talán még a Hold is, az állam meg fájt, dehát van ilyen. Felkeltem a földről, és egy szép lendülettel gyomorszájon vágtam. Ettől már elesett, én meg az államat dörzsölve elvigyorodtam.
- Ez biztos, hogy díler? Inkább menne el egy gorillának. -
Anthonyra néztem, aztán a feltápászkodni próbáló köcsögre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime29.03.14 0:16

Axel & Tony

Nagyon valószínűnek tartom, hogy a mostani állapotunk még órákig így fog maradni. Ha mindketten józanok vagyunk, ott veszekedés terén nincs hiány. Igaz, betépve se cselekszünk máshogy, de akkor csak átsiklunk egy- két téma közt, és nem vesézzük ki őket ilyen részletesen. De most... na, már nem is tudom, hogy az elmúlt másfél órában már mikről is veszekedtünk, de, valahogy mindig belecsempésszük az újabbakba. Ez egy örökkön örökké tartó körforgás, és amíg jóban vagyunk, ez nem fog megszűnni. Ki tudja, lehet, hogy a halottas ágyunkon is ott fogunk veszekedni egymás ellen. És, ismerve magunkat, ez elég hamar el fog jönni. Hát igen, a drog nagy úr... és hiába áltatom magamat azzal, hogy le fogok róla szokni, úgyse fog összejönni. Érzem, hogy most, hogy "vérdíjat" tűztek ki a fejemre, visszafogok esni. Kell valami, ami megnyugtat. Sokan bokszolni járnak, futni, vagy csak vesznek egy jó meleg, akár hideg zuhanyt, kinek mi. De egy láncdohányosnak, megspékelve egy kis droggal és alkohollal, ezek fel se merülnek, ha a megnyugvásról van szó. Ezt pedig jó sok haverom igazolhatja, köztük Axel is. Bár, neki nem kell különféle ok arra, hogy drogozzan. Nemrégiben nekem se kellett, az utóbbi időben viszont már annál inkább.
- Nem, az tényleg nem. Neked sokkal inkább, hogy megdöntsd a rekordodat, úgy, hogy ne purcan ki az emberfeletti adagoktól. Eldönteni nem tudom, hogy melyik a jobb, de tényleg. Ha viszont rászánod magad a csajozásra, akkor legyél oly kedves, és értesíts róla, mert szeretném majd nézni a bénázásodat. -Axel és a csajozás? Ugyan már... két különböző fogalom, egy mondatba se lehetne őket foglalni. Bár, ki tudja. Pár hónapot nélküle kellett átvészelnem, talán azóta változott valamicskét a módszere. Na jó, ez még csak viccnek is rossz. Minden esetre, én jókat mulatnék rajta, ahogy próbálja becserkészni az adott nőszemélyt.
- Szerintem még mindig ott tartunk, hogy nem ismerted a szüleimet. Engem a bátyám utált, a szüleimmel a lehető legjobb volt a kapcsolatom. Úgyhogy, hiába a próbálkozás, ez nem fog összejönni, akárhogy is erősködsz. -sóhajtom magam elé, szám szélén egy halvány mosollyal. Annyira szeretem, amikor próbálja bebeszélni, hogy engem utáltak az őseim, de az igazságról, tulajdonképpen fogalma sincs. Nem baj, próbálkozzon csak tovább. Talán, ha a drog hatásának köszönhetően teljesen magamon kívül leszek, akkor beférkőzhetne a fejembe ez a gondolat, de addig várhat rá.
- Na, ha te püfölnéd ájulásig, akkor napkeltétől napnyugtáig ott várhatnék rád. A helyzeteden már nem tudsz javítani, mindig ezt teszed, nyilván fosol attól, hogy valaki legalább egyszer normálisan elgyepál. Csak nyugodtan, nem kellene a te segítséged ahhoz, hogy akárkit is helyben tudjak hagyni. És hidd el, hosszú még az élet... a végéig még bármi megtörténhet... -nagyon valószínűnek tartom, hogy ez a "megkéseltem egy embert" téma nagyon népszerű lesz a körünkben. Mindig fel fogja hánytorgatni, én pedig mindig ugyan azt fogom elmondani, amíg a kicsi buksijába bele nem tudja vésni az igazságot. Na meg, szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki úgy gondolja, képes lenne akárkit is megölni, puszta dühkifejtésként.
- Remek segítségem volt rá Miamiban, csak az incidensem miatt ott kellett hagynom, természetesen szó nélkül. Nem volt ínyemre, hogy akárki is megtudja, mit csináltam. Ki tudja, lehet, hogy visszaesek, lehet, hogy nem. De te minden áron leakarsz rángatni a szakadék szélére, nem de? Félsz, hogyha leszokok, akkor már nem lesz, aki elviseli a társaságodat? Hát hogyne, hiszen rajtam kívül más ismerősöd, barát féleséged éppenséggel, pont nincsen. -ha képes lennék leszokni, fogalmam sincs, hogy Axel mit kezdene magával. Nyilván ugyan olyan drogos köcsög maradna, csak éppenséggel nem általam gyűjtené be a drogot, hanem képes lenne a rokontól kérni rá pénzt, és másnak hazudná be a kért összeget. Én viszont, vele ellentétben próbálok tenni az ügy érdekében. Amíg nem volt a nyakamon, tök jó úton haladtam, ott volt az a bizonyos lány, aki ebben segített. És, most hol vagyok? A bűn városában, ahol próbálok vegyülni a tömegben, hátha nem szúrnak ki a zsaruk.
- Kérlek, törekedj erre. Csak előtte szólj az illetőnek, hogy egy videót én is kérek róla. -nagyon merem remélni, hogy ez a közel jövőben meg fog történni. Ha nem, hát én intézkedek róla, hogy pár másodpercig, joggal röhöghessek a köcsög fején. Igaz, megteszem én anélkül is, de úgy máris izgalmasabbnak bizonyulna.
- Felesleges "agyalnod" rajta, mivel nem hallgatsz rám, úgyis viszed magaddal. -megrántom a vállamat, és elszívom azt a bizonyos cigit, amit milliméterekként szívtam egész idáig. Viszont, ezt a csiga tempót kicsit begyorsítom, amikor megpillantom a dílert, és utána hallom az álla kattanását, amit Axel ütése okozott. Amikor a pacák oda jut, hogy visszanyeri a látását, egyenest nekem indul, én pedig nemes egyszerűséggel küldök felé egy jobb horgost, amitől majdnem eldől. De csak majdnem... nem tudom, hogy ez a hapsi miből van, de az egyszer biztos, hogy egy- két mérettel kisebb már a földön heverne az imént kapott ütésektől. Arra meg már számítottam, hogy Axel belerohan a díler öklébe, amitől akaratlanul is kicsúszik egy halk röhögés a számon. És ugye, neki elég ennyi ahhoz, hogy dühbe jöjjön, majd egy jól irányzott mozdulattal gyomorszájon vágja a hapsit. Ekkor jön el az, hogy kidől, de rendíthetetlenül próbál felállni, én pedig, hogy véget vessek az egésznek, a cipőm sarkával megküldöm egy kicsit a fejét, és el is érkezik a várva várt K.O. pillanat.
- Én már nem tudom, de Miamiban sokkal kisebbek voltak. -sóhajtom zsebre vágva a kezemet, a vérző orrú tagra pillantva. Most jön majd az, hogy kizsebeljük a szerencsétlent, és futunk, amerre látunk. De ezt inkább Axelre bízom, ez mindig az ő feladata volt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime29.03.14 17:52

- Ésszel kell csinálni, és nem lesz belőle halál. De ezt is elmondtam már. Még akkor is jobb, ha megdögléssel jár. A nők bonyolultak, fejtegesd te őket. Ha már ott leszek, hogy "bénázok" a csajjal, nem leszek olyan hülye, hogy értesítselek róla. Még valami csúnyát látnál. -
Mintha Anthony egy nagy Casanova lenne. Hiába építi a Terminátor kinézetét, belül nincs semmi ami megfogná a csajokat. Én legalább felkeltem az érdeklődésüket, ha akarom. Ő meg max menőzik a nagy eszével, és adja a nagyokost. Velem kurva felesleges vitázni, mert akár igazam van, akár nem, nem érdekel más véleménye. Sajnos Anthony is ilyen, ezért most kivételesen nem beszélek erről tovább.
- Szerintem meg utáltak, csak nem akarták elmondani. -
Megvontam a vállamat, és ezen sem lógtam tovább. Cserélhetnénk. A faterom meghalhatna, nem hiányozna. Lehet, hogy már most is halott. De nem, ő még arra se képes, hogy sikeresen kinyiffanjon.
Feladtam. Nem mondtam már semmit, csak a fejemet fogtam. Anthony tényleg egy balfasz. Vertek már meg, nem is egyszer, de erről valamiért nem számolok be neki. Mást megverni még talán azért nem látott sokszor, mivel általában nem egyedül kóválygó labradorokba futunk bele. De hagyom abban a hitben, hogy bénának és gyengének tart. Ha ez neki jó, akkor legyen jó. Én leszarom. Késelje tovább az embereket.
- Nem rángatlak, lerántod te magadat egyedül is. Nem kell hozzá a segítségem. Keresnék más havert, a fajtádból még mászkál pár a városban. -
Elvesznék, az biztos, és kerítenem kéne másokat, de ezt se fogom neki kitárgyalni. De ő is tudja, hogy ha valami komoly dologról van szó, akkor mindig a véleményem ellenkezőjét mondom. Jó taktika.
- A TV-ben is benne lesz. -
Híressé fogok válni, mint a város járdanyalója.
A díler hamar ki lett ütve, egy ideig értetlenül is néztem emiatt a szöszkére. Hát..ebben nem volt semmi vicces. Végül megvontam a vállamat, rápakoltam magamat a csávóra és elkezdtem fosztogatni a zsebeit. Mobil, drog, pénz és cigi. Csalódottan a betonba vágtam a félig elájult buzit, a pénzből és a cuccból adtam Anthonynak, a mobilt valahova eldobtam, a cigit meg zsebre tettem.
- Remélem nincs belőlük itt több, mert a végén banda alapításra leszünk kényszerülve. -
Elvigyorodtam, és nemsokára gyors léptekkel távoztam a helyszínről. Elköszöntem a régen látott újonnan legjobb haverommá nyilvánított emberi élőlénytől, és mentem a dolgomra. Meg kell találnom azt a valakit, nincs időm most a további díler várásra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Egy sötét sikátor Egy sötét sikátor - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Egy sötét sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-
» A Club mögötti sikátor
» Daph & Lucas --- a sikátor után
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Vegas rosszabbik környéke-