welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Kaszino terem - Page 2 Vote_lcapKaszino terem - Page 2 Voting_barKaszino terem - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Kaszino terem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime07.09.13 23:06

A kissé kínos, és nehezen megmagyarázható kérdés ellenére jó ízűen felnevetek az azután következő bókjára. Nem újdonság, hogy hímnemű szájából ilyet hallok, és hogy a többiekhez hasonlóan ő is lát bennem fantáziát, izgalmasnak talál, de... nos, figyelembe véve, hogy mennyire nehezen akart indulni nekünk ez az egész, és hogy még most is képes a füle tövéig pirulni, ha valami nem éppen szokványosat mondok, ez már egész szép előrelépésnek nevezhető a részéről. Már csak egy kis magabiztossággal, bátorsággal kéne őt valakinek úgy isten igazából megáldania, és máris kész lenne egy tinédzser, vicces srác bőrébe bújt álom fickó, aki egy kacsintással, sanda mosollyal bárkit megkaphatna magának. Oké, talán ez így mind egyben kissé perverznek tűnik, de én is ezt csinálom minden este, amikor levedlem az unalmas, dögös hírbemondó nő szerepét, és felöltöm a prédára váró énemet. Úgy tűnik, hogy a ma este már eldöntött, és nem kell tovább keresnem annak érdekében, hogy találjak valaki olyat, akit könnyedén palira vehetek. Azt hiszem, hogy Jerry az első olyan ember, akit már most előre sajnálok, amiért hagyom, hogy hamis ábrándokba ringassa magát, amik -ha rajtam múlik-, egy éjszakánál nem fognak tovább tartani.
-Azért vagyok itt, mert udvariatlanság lett volna visszautasítanom az ajánlatát. Ez pedig... nos, nagyon kedves tőled, de még nem láttál semmit amiért ezt állíthatnád. - A végét titokzatosságban úszó hangnemmel, és mindvégig a szemeit fürkészve búgom.
Arcvonásaim időközben bujává, huncuttá változtak.

-Nos, ezzel viszont nem tudok vitába szállni. Nem mozgok maffia körökben, és igazából jobb szeretek ki is maradni az ilyen, és ehhez hasonló helyzetekből, szóval... fogalmam sincs, hogy azokban a körökben mi számít menő névnek, és mi nem. És persze az apádat sem ismerem ahhoz, hogy tudjam, hogy milyen ember lehet, és hogy vajon mennyire érdekelte őt azt, hogy az anyád milyen nevet választ neked. - Laza, ámbár kissé hosszadalmasra sikeredett monológom után könnyedén vállat vonok, és még csak eszembe se jut, hogy a túlzott, és nyers szókimondóságom miatt talán valami olyat is mondhattam most, amihez semmi közöm, vagy amivel esetlegesen megbánthattam. Már késő is lenne gondolkodni ezen. Az időt nem tudjuk visszaforgatni, így hát csak kiiszom a poharam utolsó kortyát, és csak akkor győződöm meg véglegesen is arról, hogy nem sértettem vérig, amikor továbbra is lelkesen állja a szavát abban, hogy kijuttat innen. Persze, abban biztos vagyok, hogy ebben közrejátszhatott az is, ahogy a combját érintettem, és az a puszi is egyaránt, ami nem mellesleg egy jókora vöröslő rúzsfoltot hagyott maga után a bőrén, mintha csak ezzel akartam volna megbélyegezni. Végülis van benne valami. Erre az egy estére azt akarom, hogy csakis az enyém legyen ez a srác!
De ahhoz először is Olivertől kell megszabadulnunk, ami sokkal gyorsabban meg is történik, mint ahogy arra számítani mertem, és mire kettőt pislogok, addigra már a szabadságot jelentő, a kaszinó előtt futó kivilágított járdán állok, és sanda vonásokkal figyelem, ahogy hős lovagom közeledik felém.
A viszonzott csókja -annak ellenére, hogy szentül hittem, hogy így lesz, és hogy talán még csókolózni sem tud-, egyáltalán nem tűnik esetlennek, vagy éppen ügyetlennek. Ami azt illeti, sokkal jobban élveztem, mint azokat az unalmas nyálcseréket, amiket tapasztaltabb, idősebb pacákoktól már megszokhattam. Volt benne valami, ami... más volt, mint az eddigiek is...
Aztán persze minden jónak vége szakad -esetünkben ez csak egy bizonyos részig igaz-, és máris azon kapom magam, hogy alig tudom követni az egy levegővel elhadartakat.
Mielőtt válaszra méltatnám, rendezem értetlen arcvonásaimat, és felnevetek.

-Hé, hé lassan a testtel Bajnok! - Borzolom össze a haját egy széles vigyorral együtt.
-Először is, nem vagyok egy válogatós típus. Pár hónapig vega voltam, de nem bírtam, így ma már a műkajákat is megeszem. Másodszor, azt hiszem, hogy játékteremben a pénzedet más lánnyal kell majd elverned. Nekem ugyanis mára elég volt ennyi a pénz nyerős játékokból. Harmadszor pedig, a taxi költségeit én állom. - Sorolom fel neki a kikötéseimet, mindent szépen pontokba véve, ahogy egyik kezem becsúszik ruhám dekoltázsához, hogy megvillogtassak néhány dolcsit, amit még ma csentem el Oli zakójának a zsebéből. Huncut mosollyal lebegtetem meg arcom előtt a zöld bankókat, aztán egy utolsó kacsintást követően már intem is le az első taxit, ami meg is áll, így máris miénk lehet a terep.
-Te választasz helyszínt. Lepj meg! - Fordulok felé felsőtestemmel, amikor már a járgányban ülünk, és közben egyik kezem a combjára csúszik, szám pedig lassú barangolásba kezd az álla alatt, és nyakán is. És hogy mindeközben érzek egy lelkiismeret furdalást? Naná!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime08.09.13 14:14

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime14.10.13 19:28

A fellépés jól sikerült, de hát mikor nem? Bűvész vagyok. Mágus. Az a dolgom, hogy varázsoljak. Hogy a varázslat igazi-e, vagy sem, nem számít. Talán már én magam sem tudom. És őszintén? Nem is érdekel.
A bűvészt nem nézik jó szemmel a pókerasztalnál. Azt hiszek, van egy ász az ingujjában. Hiába, szakmai ártalom. Éppen ezért öltöztem át, mielőtt kijöttem a személyzeti részlegből játszani. Nem csaltam, mert nem volt rá szükségem. Nyerek vagy vesztek, érdektelen számomra. De a póker leköti a figyelmem, legalább annyira, hogy ne gondolkodjak. Nézem a lapokat, tologatom a zsetonokat, csípősen válaszolok a játékostársak odamondásaira. Közben bámulom a gyönyörű nőket, hivatásosakat és erre tévedőket egyaránt, és keresem azt az egyet, aki képes lenne felkelteni az érdeklődésem, de nincs ilyen. Nagyon régóta nincs. A whiskey jéggel és szódával pedig fogy, egyik a másik után... Nem zavar, hogy minél többet iszom, annál többet veszítek. A pénz nem számít. Ott egy pénztárca sarka, amott egy ezer dolláros zseton, amit könnyedén elemelhetnék... Csak egy apró trükk, parányi varázslat, és máris gazdag vagyok. Újra.
Valaki "all in"-t mondott. A zsetonjaimra néztem. Vállat vontam, és az egészet középre toltam. Miért ne? Ez sem számít. Háromezer dollár, talán annyi sem. Másvalaki kiszáll... És még valaki. Egy egyenesen fogja a maradék kis pénzét, és szitkozódva távozik. Ketten maradtunk.
Egy dáma drillre adtam meg az all in-t, és persze veszítettem. Nevetve gratuláltam a győztesnek, majd felálltam, hogy újabb zsetonokat váltsak. Hosszú még az éjszaka. Szükség lesz rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime14.10.13 20:36

Lássuk be, ez nem pont az én helyem, mármint nincs feleslegesen túl sok pénzem, amit elszórhatnék, de ami az utóbbi időben történ velem, már kezd sok lenni. Mostmár kell valami, ami egy kicsit kikapcsol, meg ha egyszer az életben ennyi szerencsétlenség ér, akkor lehet hogy a szerencsejátékban ez máshogy lesz. Végülis egy próbát megér, akkor is, ha túl sok kockáztatni való pénzem nincs. Igazából semennyi sincs. A fizetésemet tegnap kaptam meg, az a mázli, hogy albérletre nem kell költenem egyelőre, amíg Will ki nem teszi a szűrömet, szóval végülis garázdálkodhatok a fizu egy részéből, ami nem kajára kell. Nem is hoztam többet, mert azért annyira nincs nagy akaraterőm, hogy teszem azt ne essek túlzásba. Elég gáz lenne elherdálni mindent, mert messze van a következő hónap, és az se biztos, hogy addig megmarad az állásom. Nem vagyok az a kisestélyis típus, őszintén szólva egyáltalán nincs előkelő cuccom, de ha egyszer zsetont váltok, akkor kutya kötelességük beengedni akkor is, ha kicsit lepukkant vagyok a nagy többséghez képest. Amúgy se értettem soha miért kell egy kaszinóba kiöltözni. Szóval van rajtam egy testszínű harisnya, egy lila rövid szoknya, és egy fehér blúz, rövid ujjú, szóval tökéletesen látszik az extravagáns külső, de ez nem érdekel. Csak nem tesznek ki innen pár tetkó miatt, amíg pénzem van. Ez a felső is csak a meló miatt van meg, egyébként nem nagyon hordok ilyesmit. A kabátomat szépen leraktam kint a ruhatárban, aztán meglátjuk mi lesz. Fura, mert én is osztóként dolgozom, de mégse tudom először, hogy mi is lenne az, amiben ki kéne próbálnom magam, úgyhogy egyelőre bizonytalanul állok meg a pultnál és csak figyelek, próbálom eldönteni mi illik hozzá. Tuti, hogy nem a póker, mert még csak nem is tudok játszani. Inkább valami egyszerű, 21, vagy rulett, ilyesmi.
Csendben figyelem, ahogy az egyik asztalnál épp valami nagy dolog folyhat, mert többen is felállnak. Viszont, mintha az egyik fickó veszítenek, és mégis olyan lelkes, hogy ihaj... na ezt nem vágom. Én már pár dollár elkótyavetyélése után is ki lennék bukva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime14.10.13 20:53

Legelőször is felváltottam még ezer dollárt, hogy legyen zsetonom, aztán pedig, mivel az italom elfogyott, kértem még egyet a pultnál. Ismerős arc vonta magára a figyelmem, de nem tudtam hová tenni. Kellett néhány másodperc, míg eszembe jutott, hol láttam: egy másik kaszinóban, ahol felléptem. Pincérnő volt, vagy ilyesmi. Sohasem tulajdonítottam különösebb jelentőséget az efféle véletlen találkozásoknak, de ez a nő végre nem tűnt unalmasnak. Bár a tetoválás még nem jelenti azt, hogy valaki izgalmas...
Belekortyoltam az italomba. A pultosnak adtam egy zsetont borravaló gyanánt, nem is nagyon figyeltem, mekkorát. Hátamat a pultnak döntve körülnéztem, és eltöprengtem, hogyan tovább. Ott a Black Jack, a rulett, meg a gépek... De egyikhez sem volt igazán kedvem. Pillantásom megint a nőre tévedt. Szabad kezem ujjain közben, mintha csak saját akaratából tenné, egy mélykék zseton szaladgált fel és alá. Apró kis trükk, semmi különös, a legtöbb tapasztalt pókeres képes rá, még csak bűvésznek sem kell lennie hozzá. De én most gyorsítottam és gyorsítottam és gyorsítottam a zseton útján, mígnem csak egy elmosódott, kék folt maradt belőle... Ekkor a markomba zártam, és mire újra kinyitottam ujjaim, már nem volt sehol. Elmosolyodtam. Nem tudtam, a tetovált nő látta-e ezt, de nem is neki csináltam, inkább csak a magam szórakoztatására. Ittam még egy kortyot, majd végül úgy döntöttem, társaságot akarok, és arra ő éppúgy megteszi, mint bárki más.
Odaléptem hozzá, de nem néztem rá.
- Őrültek. Azt hiszik, itt fogják megtalálni a megváltást, és közben eljátsszák anyuka kórházi számláját, a gyerek tandíját, a ház törlesztőrészletét... Te miért vagy itt? Hiszel a szerencsédben, és tudod, hogy csak nyerhetsz? Előre szólok, egy óra múlva romokban fogsz távozni. Ez itt Las Vegas. Mindig a ház nyer.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime14.10.13 21:11

Azt hiszem ez nekem olyan, mint amikor valaki kávét szolgál fel, aztán otthon már konkrétan undora van tőle, vagy ő maga nem is szereti a kávét. Túl sokat járok kaszinókba a munka miatt, és most, hogy nekem kéne játszanom fogalmam sincs, hogy mi lenne az, ami tényleg érdekelhet, vagy egy kicsit is lefoglalna. Sőt... a legjobb az lenne, ha tényleg szerencsém is lenne benne. Próbálom figyelni a tömeget és az alapján leszűrni, hogy mi lehet érdekes. Talán olyan asztalt kéne választani, ahol nincsenek sokan, de mindenképpen olyat, ahol nem túl bonyolult a játék, így nem kell a szabályokkal foglalkoznom. Voltam már osztó, szóval sok egyszerű kártyajáték megy, de pl. pókerben egyáltalán nem vagyok otthon. Annyit mégis kiszúrok, hogy nem olyan messze valami nagy dolog játszódik le éppen, mert elég sokan húznak el az asztaltól. Érdeklődve figyelem az eseményeket, aztán... fura, miért olyan lelkes az a pasi, aki láthatóan most veszített és nem is kis summát. Követem a tekintetemmel, ahol eltűnik a tömegben, hogy újabb zsetonokat váltson magának. Nem néz ki pénzes pasinak, de mégis az lenne? Tudom, ne ítéljünk külsőre, de... azért mégis csak sok mindent elmond az emberről az, hogyan is néz ki. Mindenesetre eltűnik a szemem elől és következőre már akkor veszem észre, amikor megáll mellettem, majd meg is szólal, de mintha csak magának mondaná. A tömeget fürkészi és még csak rám se néz. Fura alak. Én azért oldalra fordítom a fejemet, aztán követem a tekintetét a játszadozó alakok felé. Totál igaza van, szó se róla.
- Azért néha nyer valaki, ez olyan mint a lottó. Nagy ritkán valakinek piszok nagy mázlija van, ők is mind azt hiszik, hogy talán pont nekik lesz az. - ez végülis nem más csak szimpla remény. Azt pedig nem lenne szép elvenni az emberektől. Persze a nagy részüknek soha sem válik be, sőt a végén nagyon mélyre süllyednek a hülye játékszenvedély miatt, de néha akad egy-egy kivétel. A kérdésére viszont csak megrántom a vállam, és felmutatom neki azt a nem túl nagy mennyiségű zsetont, ami nálam van. 100 dollár, nem olyan nagy pénz ahhoz képest, ami itt forog kockán nap, mint nap.
- Ne aggódj miattam, ha ez elszáll, akkor ez van, nem fogok összetörni miatt. Egyszerűen csak gondoltam kipróbálom magam, fura módon jó ideje itt élek Vegasban, de még soha nem játszottam. Talán a mai nap mellém pártol az a bizonyos kezdők szerencséje. - azt már nem teszem hozzá, hogy mostanában annyi negatívum történt az életemben, hogy valami pozitívnak mostmár be kell ütni és lehet hogy az majd pont a jackpot lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime15.10.13 1:56

Felcsendült egy ismerős szám a rejtett hangszórókból. Nem volt mai sláger. Az árvaházban sokat hallgattuk... Valami kis szúrást éreztem a mellkasomban, de hamar elhessegettem. Hajlamos vagyok megfeledkezni róla, hogy nem csak egy embert hagytam cserben. De kár a múlton rágódni. Az a James halott.
A szemem sarkából a lányra pillantottam, és még el is mosolyodtam. Érdekes volt, hogy milyen tisztán látja a helyzetet, és mégis milyen könnyen magával ragadja Vegas szelleme. Ez a város erről szól. Véghetetlen reményről, önámításról, és arról a pillanatról, amikor már minden mindegy, és tizennyolcra lapot kérsz. És kettest kapsz.
Vagy éppen egy királyt...
Győzöl és az égbe szállsz, vagy veszítesz, és megszégyenülve hazakullogsz. Csak egy biztos: másnap is itt leszel. És azután is, meg utána is, egész addig, míg el nem pusztít a város. És az ittlévőknek legalább a felére ez várt.
- Igen, csak abba nem gondolnak bele, hogy mindenki ezt hiszi, és nem nyerhet mindenki. Mi lehet emögött? Kétségbeesés? Önhittség? Te miért akarsz játszani? Ne értsd félre... Nem akarlak lebeszélni róla. Talán tényleg te leszel az az egy, aki nyerni fog. Csak ha nyersz is, tudd, hogy az a kezdők szerencséje. A legtöbben itt rontják el. Hogy visszajönnek az első győzelem után.
Becsuktam a tenyerem. Amikor kinyitottam, megint ott volt benne a kék zseton. Zsebre tettem. Most először teljesen a lányra pillantottam.
- Én a Black Jacket ajánlanám. Egyszerű játék. Kezdőknek való. - kezet nyújtottam - James vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime15.10.13 11:04

Azt hiszem, hogy Vegas mindenkit magával ragad, csak akadnak olyanok, akik nehezebben adják oda neki magukat. Nekem ezzel végülis nincs gondom, már rég elragadott ez a város, csak nem a szerencsejáték útján. Őszintén szólva talán már, ha akarnék se tudnék innen elmenni. Túl sok minden történt velem, és arról nem is beszélve, hogy máshol nem néznék ilyen könnyen el a kis hibáimat. Itt nem baj, ha úgy nézel ki, ahogy én. Sok a fura alak, nem vagyok sokkal feltűnőbb, mint más. Talán egyszer elérhetem a célomat is, ha elég kitartó vagyok, mert ebben az egyben tényleg hajlandó vagyok rá. A kis stiklik felett pedig könnyebben hunynak szemet és a legtöbb melóhelyen nem kérdeznek túl sokat, ami nekem nagyon hasznos. Végülis nem az igazi nevemet használom, no meg nem vagyok valami jó munkaerő, de ritkán kérnek kimondottan ajánlólevelet azokon a helyeken, ahol
én melózom.
- Ha jól sejtem nélkülük ez a város nem is létezne, és a reményt csak nem vehetjük el az emberektől igaz? Persze sokan buknak el és nem ők lesznek a győztesek, de az az egy, aki igen új reményt ad a többieknek is. Remény nélkül sokuknak élni se lenne érdemes. - oké, jogos, amit mondd, de sokan nem fogadják el az életüket úgy, ahogy van. A monotonitás, az unalom idővel képes az emberből mindent kiölni. Itt, ha csak kis időre is mások lehetnek, aztán persze jön a nagy pofára esés, de legalább addig a rövid ideig kitörnek a megszokott pocsék életből.
- Nem is tudom, azt hiszem mindenkit más vezérel. És hogy engem mi? Csak teszek egy próbát. - rántom meg végül a vállam. Végülis így van, túl régen élek már Vegasban ahhoz, hogy végül ne próbáljam ki én is magam. Azért lássuk be ez a város erről szól, a játékról, én pedig eddig nagy ívben elkerültem. Most sem fogok túlzásba esni, ennyit megfogadtam. Figyelem, ahogy játszik a zsetonnal, ha jól sejtem ő jóval gyakorlottabb nálam. Nagyon úgy fest, hogy otthon van a kaszinók világában.
- Szóval Black Jack. Legyen úgy. - mosolyodom el és persze elfogadom a kézfogást is. - Jenna. No és te James miért vagy itt? Úgy fest nagyon jól ismered ezt az egész világot, mégis ahogy láttam az előbb veszítettél egy egész nagy összeget. Akkor...? - kicsit oldalra döntöm a fejem, ahogy próbálom megfejteni a fickót. Fura pasi, szó se róla. Itt van, úgy beszél, mint aki mindent ért, az élet nagy rejtelmei neki már semmit se jelentenek, tudja mindenre a választ... közben pedig mégis ugyanúgy játszik, mint a többiek. Vagy netán csak valami milliomos, aki unja magát és pár ezer dollárt elszórni egy este nem sokat jelent neki? Egészen kíváncsi lettem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime15.10.13 17:25

Pontosan ezért vitán felül álló tétele az életnek, hogy a külső alapján ítélni ostobaság. Egy angyali arcú, szőke, kék szemű szépség lehet gyilkos, egy konszolidált nagymama rosszindulatú pletykafészek, és egy hosszú hajú rocker egyetemi professzor. Mint ahogy egy dögös, tetovált vadóc is lehet bölcs. Nem a külső, nem a kor, és nem a társadalmi háttér számít. Csakis az, mit éltél meg. Attól leszel, az, aki vagy.
- Elkeseredett ember az, akinek Vegas az utolsó reménye - mondtam csendesen - Aki már csak a vakszerencsében bízik, az feladta. Megpróbálja kijátszani az utolsó sanszát, és ha nem sikerül... Akkor vége. Kihullik a réseken. A fények, a zene és a csillogás alatt Las Vegas a világ egyik legszomorúbb városa.
Megráztam a lány kezét,aztán a zsebembe süllyesztetem a sajátomat. Egy pakli kártya volt benne, meg egy kis apró. Bűvészkellékek. Tekintetemet megint a tömeg felé fordítottam. Ezt a megjegyzését a lánynak válasz nélkül hagytam. Csak tesz egy próbát... Sokan kezdték így. Nagyon sokan. A faggatózására viszont elmosolyodtam, és megint rápillantottam.
- Az csak pénz. Számomra könnyedén pótolható. És rátapintottál a lényegre. Sok mindent tudok, sok mindent látok, amit mások nem, és mégsem vagyok immúnis Vegas varázsára. Játszom én is. Nem sokat... Ma például csak két fellépésem árát veszítettem el. Bűvész vagyok... Szóval ez nekem ugyanúgy munkahely, mint szórakozás.
Hallgattam egy kicsit, és a mosoly szépen lassan leolvadt az arcomról. A szemembe is szomorúság költözött.
- De ha az őszinte válaszomra vagy kíváncsi... Unatkozom. Gyűlölök egyedül lenni, és ha itt vagyok, ha játszom, legalább az illúziója megvan annak, hogy nem vagyok magányos. Egy vagyok Vegas elveszettjei közül... Semmi több, csak egy újabb szerencsétlen a sorban.
Felhajtottam az italom maradékát, és a pultra tettem a poharat, de most nem kértem többet. Fejemmel a Black Jack-asztal felé intettem.
- Gyere... Én is játszom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime15.10.13 21:52

Pedig a legtöbben nem így gondolkoznak, általában skatulyákat hoznak létre a fejükben és ha meglátnak valakit, akkor egyszerűen belepakolják. Ezért nem hittek nekem a zsaruk és ezért keveredem folyton bajba, amióta csak itt vagyok. Engem is mindig valamilyen csoportba sorolnak, és általában semmiféle beleszólásom nincs, főleg mert utána már a többség ritkán változtat a véleményén.
- Tudom, igazad lehet, de... e nélkül még annyira se lenne esélyük semmire. Fene tudja, valahogy azért meg tudom érteni őket. - megrántom a vállam, de nem mondok többet. Nem fejtem ki neki, hogy én is azért jöttem ebbe a városba, hogy valahogy beteljesítsem az elszállt reményeimet. Nem tudom, hogy van-e erre bármi esély, hogy itt megtalálom-e, amit keresek. Fene tudja, ha ennyi idő alatt nem sikerül, akkor talán már nem is fog, de egyelőre még nem adom fel, csak azért sem. Megrázom a fickó kezét, és azért csak megjegyzem, hogy láttam ám, amikor azt a sok pénzt nem rég elverte.
- Oh, bűvész vagy? És mégis itt játszol? Szóval tudok, hogy mi nem jó a helyben, de mégis itt vagy, akkor mégsem ítélhetsz el másokat, akik ugyanazt teszik nem? - Egy bűvész! Azért erre tényleg láthatóan felcsillan a szemem. Valahogy olyan érdekes munka, csillogás, színpad, trükkök. Olyan jó dolog lehet ilyen környezetben élni, tiszta varázslat lehet az élete, bár... hülyeség, hiszen ő ad másoknak varázslatot, de mégis, biztosan kellemes lehet, ha rajongva figyelik, vagy lelkesen tapsolnak neki. Aztán viszont mégis vált, amire egy kicsit meglepődöm. Helyes pasi, úgy fest, hogy eljátszani való pénze is van rendesen és mégis magányos?
- De hát... akkor miért nem csinálsz valami olyasmit, ahol ismerkedni is lehet? Mármint tudod itt annyira azért nem megoldható az ilyesmi, mert rengeteg ember van, az igaz, de a többségüket csak a játék érdekli. Miért nem mész el egy bárba, vagy... valami. - tényleg nem értem a logikáját, bár lehet, hogy nem konkrétan egy személy kell neki, hanem mondjuk esetleg csak az a tény, hogy vannak körülötte mások. Viszont aztán mégis egyedül megy majd haza, hiába volt körülötte most tömeg. És akkor megint ugyanolyan magányos lesz nem?
- Jól van, hátha meghozod a szerencsémet, ha már te tapasztalt játékos vagy. - mosolyodom el, és ellököm magam a pulttól, ahol eddig támaszkodtam. Nem ittam semmit, egy ilyen helyen rémesen magasak az árak, nem épp az én pénztárcámhoz mérték. Azt a kevés pénzt, amit hoztam tényleg a játékra akarom most felhasználni, szóval akkor irány az említett asztal, ahol el is foglalom a helyem hamarosan. Kifejezetten izgulok, de végülis ez egy kártyajáték, hátha mázlim lesz benne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime16.10.13 0:04

Átgondoltam, amit mondott. Lehetséges, hogy az elveszett lelkeknek a szerencsejáték adja meg annak az illúzióját, hogy még mindig uralják a saját sorsukat? Talán valóban így van. Az pedig, hogy tényleg ki mennyire lehet ura a saját életének, nem nekem való kérdés. Döntsön róla Isten, a végzet, vagy kinek mi a szimpatikus.
Jennára mosolyogtam, de ebben a mosolyban nem volt túl sok vidámság. Máskor talán elcsábítottam volna, eljátszom neki a milliomos playboy-t, vagy a sebzett, vigaszra szorult becsapott szerelmest, vagy bármi mást... De ma nem akartam szerepet játszani.
- Nem ítélem el őket. Nem tartom különbnek magam náluk. Nekem is megvan a magam szenvedélye. Talán nem pont ez - intettem körbe széles mozdulattal - De ugyanúgy elpusztíthat, mint őket a játék.
Valóban. Az a fajta durva adrenalinfüggés, amit csak a betörés, a lebukás esélye, a zárak kihívása, és az észrevétlenség érzete elégíthet ki, éppolyan káros, mint a szerencsejáték. Sőt! Szerencsejáték az is, pont úgy, mint a póker. Csak nem pénzzel játszom, hanem a szabadságommal.Vagy az életemmel.
Elindultam a Black Jack asztal felé, és menet közben válaszoltam a lánynak.
- Nem akarok senkit. Két ember van a világon, akinek a társasága enyhítheti a magányom. Az egyik halott, a másikat pedig elhagytam, és egy óceán választ el tőle. Csak azt akarom, hogy ne kelljen hazamennem, és ne kelljen egyedül lennem. Ennyi az egész.
Leültem, és elgondolkodtam, vajon mitől vagyok ennyire közlékeny. Arra jutottam, hogy alighanem az alkohol dolgozik bennem. Valamennyi mindig van bennem: segít, hogy ne gondolkodjak. Csakis akkor nem iszom, ha dolgozni megyek, ha az igazi munkámat végzem. A betöréshez tiszta fej kell. Tökéletesen tiszta.
Az első leosztásban egy tízest meg egy királyt kaptunk. Nem rossz kezdet. Jennára mosolyogtam.
- A kezdők szerencséje - mondtam kedvesen, és elé tettem a zsetont, amit megnyert.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime16.10.13 10:14

Őszintén szólva soha sem hittem abban, hogy van olyasmi, hogy sors. Az azt jelentené, hogy az életemben minden kőbe van vésve és én már az apámnak sem hagytam, hogy irányítson, nem pedig valami nem létező felsőbb erőnek. Én alakítom az életemet, maximum a szerencse, vagy a véletlen szólhat ebbe bele, de ha rosszul alakulna valami, akkor is megpróbálok ellene menni. Igen, azt hiszem az a típus vagyok, aki a dolgokat inkább a véletlennek tulajdonítja, mint a sorsnak. Az is simán egy véletlen, hogy most pont itt ezzel a pasival futottam össze és nem egyedül ülök majd le egy asztalhoz játszani.
- És miért pont bűvész lettél? Olyan ügyes a kezed? Nem félsz, hogy itt ezt nem értékelik? - lehetséges, hogy vannak, akik már ismerik őt arcról és a végén még baja lenne belőle, ha csalna. Vagy olyasmit nem tesz, mert amúgy is sejti, hogy fokozottabban szemmel tartják, mint másokat. - No és mi a te szenvedélyed? - ha már kimondta, akkor egyértelmű, hogy rákérdezek egy érdeklődő pillantás kíséretében. Érdekes fickónak tűnik, valahogy olyan nagyon komolyan beszél, tudja, hogy miért van itt, tudja, hogy mi ez a hely és ennek ellenére mégis játszik. Mintha csak tényleg semmi más nem lenne az életében, amivel jobbá tehetné a napjait. Őszintén szólva meg sem fordulna a fejemben, hogy egy bűvész, aki ennyi pénzt tesz kockára csak úgy gond nélkül egyszerű bűnöző is egyben. Mintha én mondjuk titkon menő ügyvéd lennék... na csak az kéne, soha sem lennék képes olyan nagyon szabályok közé szorítani magamat.
- Ez valahogy nem jó hozzáállás... miért hagysz el valakit, aki aztán hiányzik? - sóhajtok egy aprót. Szomorú ilyesmit hallani, kifejezetten megsajnáltam a fickót. Baromira egyedül lehet, és ezt ilyen simán el is ismeri, sőt még csak változtatni sem akar rajta. Én legalább próbálkozom, annak ellenére, hogy szintén eléggé egyedül vagyok, de próbálok tenni érte, hogy jobb legyen, nyitott vagyok mások felé és hiszem, hogy majd idővel a dolgok egyszerűen csak jóra fordulnak. Az élet nem lehet mindig pocsék, ez tény, muszáj felfelé ívelnie. De az ő hozzáállását akkor sem értem, olyan nagyon negatív és nem is tudom... letört. Inkább irány az asztal, meglátjuk, hogy mit tudok kihozni a kevéske pénzből, amit magammal hoztam. Igazából az sem zavar, ha elveszítem, tök mindegy, hogy itt szabadulok meg tőle, vagy ha mondjuk másra költeném el nem? Amikor viszont jó lapokat kapok határozottan jobbra vált a kedvem.
- Oh, na látod! Mégis csak igazam lett! - széles mosollyal kérem a következő leosztást. Persze azért, mert egyszer jól jött ki a lépés, másodszor még nem fog. Nem is gondolom, hogy ez így történne, és persze igazam is lesz, a következő lapoknál már túlcsordulok. Nem baj, igazából még ez sem tör le. Majd lesz ez jobb is, vagy ha nem... hát lefoglaltam magam estére, aztán majd alszom egy nagyot otthon, ennyi. Nem fogok kiborulni a végén, ebben a biztos vagyok.
- És te azért szoktál nyerni is, vagy az egyáltalán nem számít? - előzőleg láttam mennyit bukott és láthatóan nem nagyon érdekli a pénz, no meg ő is megmondta, hogy azért jár ide, hogy másokkal legyen, nem a nyeremény miatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Kaszino terem Kaszino terem - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Kaszino terem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Tuning terem - Alagsor
» Kaszinó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Royal Ground Hotel Casino-