welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ville & Adeline Vote_lcapVille & Adeline Voting_barVille & Adeline Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ville & Adeline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime15.08.13 6:28

Egy húzós éjjeli ügyeleten vagyok túl, hisz sok volt a sürgős eset, na meg pont nem Alexey-el ügyeltem. Ha vele lettem volna, akkor kellemesn töltöttük volna el az időt az egyik üres szobában.
Épp pihenni készültem, mikor is a folyosóról furcsa hangokat hallottam. Kissé gyanús volt, ugyan is mintha orovosért kiabállnának. Hát ez remek. Az ember már a szabadnapján sem pihenhet nyugodtan?
Mérgesen indultam meg a folyosó felé. Több ember is kijött a hangoskodásra, de egyik sem rendelkezett megfelelő orvosi tapasztalattal.
Megvártam, amíg közelebb jön az ember, majd megmondtam neki, hogy én ápolónő vagyok. A pasas össze-vissza kezdett el mindent mondani, valami törött üvegről, meg elvágott alkarról. Megforgattam a szemeim, majd sóhajtottam egy nagyot.
Megfogtam a férfi vállát, majd a szemébe néztem, s kértem, hogy nyugodjon le, mert ezzel az örjöngéssel semmit nem ér el. Attól, mert ő itt hisztizik a vérzés nem fog elállni.
Mikor egy kicsit lehiggadt a pasi, elmondta, hogy ő a menedzsere Ville Deadman Wallow-nak, a híres rock sztárnak. Engem ez nem hoz lázba, mint egyes tinédzser lányokat, akik majd elolvadnak, ha meglátják. Engem hidegen hagy ez az egész.
- Miből gondolja, hogy segíteni fogok maguknak?
Kérdeztem a magam flegma módján, hisz attól, mert egy kórházban dolgozom, még nem azt jelenti, hogy mindenkinek segítek. Főleg a szabadnapomon.
Majd felajánlott a menedzser, egy csinos kis összeget, hogy ha segítek elállítani a vérzést. Csábító összeg. Egy kicsit haboztam, majd be adtam a derekam, hisz a plussz pénz mindig jól jön.
Bementem a szobámba, majd a kis egészségügyi ládikámat kerestem, amiben minden meg van az elsősegély nyújtáshoz
- Na, akkor essünk túl rajta.
Mondtam a menedzsernek, majd már siettünk is a helyszínre, ahol megtörtént a baleset.
Beléptem a szobába, s megpillantottam a vérző emberkét. Megráztam a fejem, majd a menedzser ismét pánikba esett, hogy most mi lesz vele. Jaj, hát mi lenne? Profi vagyok. Kitisztítom a sérülést, majd elállítom a vérzést. Mi ezen a hű de..
- Tudja mit. Inkább legyen szíves kint várakozni, mert ilyen idegbajos, akkor nem tudok dolgozni.
Invitáltam ki a szobából, majd megindultam Ville felé, aki látszólag mit sem törődik azzal, hogy ömlik a vér a karjából.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime15.08.13 15:46

A cigaretta halkan füstölgött a kezemben. Nem hatott meg. Egyáltalán nem, ahogy az a féreg fel alá rohangál a haját cibálva a kezében én csak néztem.. ahogy az a gyöngyvörös szííín, lassú tócsákat rajzol a fehér szőnyegre. Egyedi volt. Soha nem láttam még ehhez foghatót mégse tudott meghatni. Csak néztem. Egy csepp.. ketttő.. három meg még egy.. – sóhajtottam kellemesen ahogy a gyenge lééé egyre erőteljesebben színezte meg a szőnyeget. A nadrágot. A fekete farmert amit épp viseltem és én újra szívtam a cigimből. El tudtam volna nézni egy darabig. A néma csöndet.. ha az a faszfej nem áll neki üvölteni kivágva az ajtót előttem, és csak ekkor emeltem lassan irányba a fejemet.
Nem ráncoltam a szemöldököm. Nem mondanám hogy értem mégis mi az amit művel, de egy percig se foglalkoztatott. Aztán újra megjelent az ajtóban. Már nem üvöltözött, cipelt magával egy lányt. Ez most tényleg azt hiszi most kurvára van szükségem!?
A csaj kezében egy doboz.. kitessékeli Grid-et, és csukja is az ajtót az orra előtt. Mááár tetszik, mégis csak figyelem. Nem volt kedvem szado-mazohoz. Bár… - pillantottam a dobozra, mindig ki kell próbálni valami újat. Furcsa volt hogy kirakta Grid-et, a ribancok nem szégyenlősködnek, mégis csak egy kósza sóhajra futotta.

- Mi az amit csináljak. – sóhajtottam monotonon megadva magam a nőnek, annál hamarabb szabadulok. Vagy legalább lesz néhány jó percem. Ha fáááj.. ha éget… talán azt még érzékelem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime16.08.13 18:54

Látszólag a férfi nem fogja fel, hogy a keze vérzik. Nem tudom. A mai emberek inkább félnek a vértől, mint sem hogy élvezzék a látványát. De rajta semmit sem látok. Sem ijedséget, semmi reakció nem adott arra, hogy kétségbe lenne esve. EZ van. Minden ember más. Kivételesen hidegen hagy a férfi, hisz most nem szórakozni jöttem, hanem ellátni azt a vágást, amit művelt.
Kerestem egy széket, amire leülhetek, majd megfogtam s a férfi mellé vittem, hisz még sem kérhetem meg, hogy hozza nekem ide, hisz most őt kell körbe ugrálnom, s nem fordítva.
Kitessékeltem a menedzserjét, aki szót is fogadott nekem, hisz most már jó kezekben van. Ha minden simán megy, el tudom állítani a vérzést, de ahhoz hagynia is kell magát.
Leültem mellé a székre. Nem szóltam hozzá, csak mikor ő megszólalt.
- Félre ne értsd a helyzetet nem azért vagyok itt, hogy szórakoztassalak.
Jelentettem ki komor hanggal, majd kinyitottam a kis dobozom, amiben az eszközeim voltak. Ki vettem két gumi kesztyűt, majd felvettem. Először is össze fogtam hosszú fekee hajam,. hisz mint látom először ki kell tisztítanom, s ki kell szednem az üveg szilánkokat a kezéből.
- Ápolónő vagyok, add ide a kezed légyszíves, hogy elláthassam.
Mint látom, nem igazán tetszik ez az ötlet neki, de ez van. Minél szófogadóbb lesz, annál hamarabb végzek, s nem kell egymás vérét szívnunk sokáig. Kék szemeim nem vettem le róla, s vártam, hogy adja ide a kezét, amiból még mindig ömlött a vér. Hogy tudta ezt így elvágni?
- Figyelj rám! Ne ellenkezz és akkor hamarabb szabadulsz meg tőlem.
Azt nem mondta a menedzser, hogy ennyire nehéz eset ez a pasi. Ezért plussz pénzt fogok kérni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime07.09.13 14:41

Leült elém, és én csak néztem. Fura. – jelent meg a gondolat a fejemben, egyik kurvára sem emlékszem hogy ennyire elkényelmesedett volna, de ez most valami új lesz. Valószínűleg.
Aztán mégis beszél. Szóval ma én leszek az áldozat. JÓ! Nagyon jó! – villant meg az elmém, a tüdőmben a cigaretta utolsó csikje, és én tovább figyelem.
Gumikesztyű.. Lehet hogy kezd tetszeni a dolog, bár eddig mindenki csak örült ha a farkamhoz érhetett, mégis… Hát.. csináld baby, ahogy jólesik neked. – hagyta el a tüdőmet a következő sóhaj, de akkor tovább beszél és megint változik minden. Hogy mi van!? Ápolónő!? – kiabál a fejem, mégis az arcomon semmise látszik. Csak teszem amit mondd. Jó vagyok benne. Igazán megszokott. Semmi új.. semmi különleges.

- Szóval nem azért jöttél hogy leszopj(?) – kérdeztem monotonon, a szemem se rebbent, megszokás. Mindegyik luvnya azt akarja tőlem, mindenki engem akar. Belőlem egy darabot. A naaagy és hatalmas Ville Deadman. A halott ember! Aki már belülről is halott…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime07.09.13 23:08

Elő kotortam a fertőtlenítőt s némi vatta pamacsot, amivel tökéletesen ki tudom tisztítani a mély sebet. Nem örülök neki, hogy a szabadnapomon is dolgoznom kell, de egyszer kibírom. Elég só fogadó eddig a pasi, ezért megjelenik egy halvány mosoly a szám sarkában.
- Ez egy kicsit csípni fog.
Jelentem ki, majd a fertőtlenítővel átitatott vatapamacssal kezdtem el kitisztítani a sebét. Pár percig tisztogattam, majd megfogtam egy pinzettát és óvatosan elkezdtem kisedegetni a rengeteg üvegszilánkot a karjából. Lehet, hogy ez egy kicsit fáj neki, de legalább tudja, hogy él. A következő kijelentésétől az a kis mosolyom is lefagyott, majd felnéztem rá, miközben a karját fogtam. Mélyen szemeibe néztem.
- Nem, nem azért jöttem, hogy leszopjalak. Miért, le kellene hogy szopjalak?
Kérdezem meg, miközben tekintetem vissza tér a karjára, s tovább csipedem ki a kis üveg darabokat. Nem soká végzek, s akkor már tényleg megpróbálom élvezni a szabadnapom.
- Szólj, ha fáj.
Mondom neki higgadtan, közben gondolataim elkalandoztak a megjegyzése körül, így teljesen bele merültem a munkámba. Az igaz, hogy elég jó nő vagyok, de ez a pasi azt kap meg akit akar, hisz tini lányok ezrei maszturbálnak a fényképére, s minden vágyuk az, hogy egyszer hozzá érhessenek a férfihoz. Nagyon jól tudom, ki ő. Engem nem igazán hoz lázba, hisz már ki nőttem az ilyesmi rajongásokból.
Most nekem ő kizárólag egy páciens, akinek sürgősen össze kell varrni a kezét. Hogy mit gondolok róla, az legyen az én dolgom, bár azt nem mondtam, hogy nem ér meg egy ajtó csapkodást.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime07.09.13 23:53

Csak nézem a kezemet ahol valamivel pacsmagol. Azt mondja csíp, de én semmit sem érzek. Nem lepődöm meg. Már kurva régóta nem érzek semmit. Aztán.. aztán nem tudom mi a faszt csinált, de csinálta. És nem volt a farkam a szájában, ami valljuk be, elég ritka pillanat. Mégis én csak néztem. Azt az izét a kezében és azon kattogott valami itt benn, hogy mi mindenre lehetne azt még használni…
Aztán.. mégiscsak elterelődik a figyelmem, talán egy gondolat ami tudat alatt bemászik a fejembe, a megszokás. Rá is kérdezek, mire jön is a válasz. Hogy miért? Mert mind ezt akarjátok!
Megrántom a vállam, mégse beszélek. De aztán mégis.

-  Mind azt akarják. – dünnyögöm, de nem is igazán hat meg. Egy mukkot se szólok. Csak elfogy a cigim útközben és szabad kezemmel eldörzsölve a csikket a hotel.. nem is tudom milyen bútorán, lehajítom arra az izére. Mégis kell még. A tüdőm füstre szomjazik, ezért bal kézzel, de mégis összeügyeskedve kitúrom a dobozból a következőt és az ajkaim közé dugva megint lobban a láng. Már ez se okoz élvezetet. Megszokás. Mégis valami hiányzik nélküle.

- Csinálj velem amit csak akarsz. Nem érzem.. – fűzöm hozzá újabb döglött hangon, de nem érdekel. Szeretem ezt a csendet. Nincsenek itt a fiúk, nincs itt senki se. Csak én meg a gondolataim. Meg ez a nő, aki tűpárnának nézi a kezemet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime10.09.13 8:04

Fura egy alak, az már egyszer biztos. Higgadt voltam, hisz ilyenkor megpróbálok ikább a munkámra összpontosítani. Óvatosan szedtem ki az üvegszilánkokat a kezéből, amiket egy kis tálcára dobáltam. Nem soká készen vagyok vele, s utána már varrhatom is össze a sebét, hisz nagyon szétnyílt, s nem tudnám ezt csak úgy elállítani. Közben hallgattam, miket mond nekem. Egy pillanatra rá néztem. Jó, hogy kidobtam innen azt a pánik beteg menedzsert, hisz így legalább nyugodtan végezhetem el a munkám.
- Nem mind.
Felem halk hangon, miközben épp befejeztem a sebe tisztítását, s egy kis érzéstelenítőt vettem elő, ami fecskendőben volt. Muszáj érzésteleníteni, hisz azt mondja nem fáj neki, de azért mégis csak tűvel és cérnával fogom össze húzni a sebét, szóval ezt muszáj lesz beszúrnom neki. Egy kis habozás után már be is szúrtam az érzéstelenítőt, ami gyrsan kifejtette a hatását, s én már készen is álltam, hogy össze varrjam a sebét.
- Oké, akkor most már csak össze varrom a karodat, utána bekötöm, s ha gondolod, akkor meghívhatsz egy italra.
Természetesen nem komolyan gondoltam, hanem jó lett volna egy kicsit többet megtudni rőla. Nem mintha érdekelne, de azért nem mindennap találkozik egy magamfajta nő híres emberrel. Arcomon egy kis mosoly jelenik meg, miközben befűzöm a cérnát a tűbe, s már neki is álltam össze varrni a sebét. Pár öltés és meg van, hisz azért nem lett olyan nagy a vágás, de így is sok vért vesztett.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime23.09.13 14:27

Beszél, vagy talán ellenkezik, de nincs kedvem ellene menni. De aztán mégis beszélek.
- Igaz. Van akinek egy darab kell belőlem. – fújom ki a füstöt, újabb felhőt okozva a laktérben, de nem hat meg, Ahogy az se ahogy továbbra is piszkálja a kezemet én meg csak nézem. Talán imádom a látványt, talán csak lebilincsel az újszerű élmény vagy maga a képzelet, de aztán csak az újabb szavaira kapom fel a fejemet és figyelek megint rá. Valahol elvesztem. Útközben. Átkozott drogok..
- Jó cucc ez amit tolsz. – húzom ki a számból a cigimet. – De kár volt. Van bennem már elég. – ömlik ki a füst a fogaim között, mégse szakítom el róla a szemeimet. Elvarázsol. A látvány ahogy a tű belemar a bőrbe és megszűnteti a mélyen tátongó izzadó vörös sebet. Tetszik. Azt hiszem, mégis egy sóhaj reagál az újabb felhangzó kérdésre.
- A vendégem vagy. – kapom is el a félig telt vagy már félig üres, minőségi whiskys üveget, és leemelve a kis.. asztalkáról rendesen meghúzom majd felé lendítem. – Akár már most is. – bámulok a szemeibe, ha az enyémekbe néz és csak kinyújtott karral tartom az üveget. Megosztom. Szívesen. Sose voltam irigy vagy akartam volna bármit is csak magamnak kedvemre.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime27.09.13 9:18

Már majdnem végeztem a kezével, amit olyan szépen elvágott. Mondjuk nem igazán törődök vele, hisz jól megfizeti az a pánikbeteg menedzsere a dolgokat, s ezért nincs ellenemre, hogy a szabadnapomon zaklatnak ilyennel. Meg hát elvileg nekem ez a kötelességem. A következő mondatára felkapom a fejem, s a szemébe nézek.
- De ez nem meglepő. Világsztár vagy. Mégis mit vártál?
Kérdezem, hisz mit meg nem adnának érte a tomboló tinédzser csajok. Még jó, hogy én már kinőttem az ilyes fajta rajongásokból, s ugyanúgy kezelem őt is, mint bármelyik más embert. Visszatérve a sebéhez még mindig varrtam a kezét, majd mikor már kellőképp össze húztam a sebét elvágtam a cérnát, s még egy kötést azért kötöttem a kezére, hogy ha netán vérezne akkor legyen ami felfogja.
-Mindegy. Nekem kötelességem be adni az érzéstelenítőt, még akkor is ha be vagy drogozva.
Tájékoztatom, majd egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon.
- Készen is vagyunk. Már csak azon kell lenned, hogy ne vágd el ismét a kezed, s hagyd begyógyulni a sebet. A varratok ki fognak esni maguktól. Hat öltés van, és vigyázz, hogy be ne verd valamibe a karod.
Komoly tekintettel nézek rá, hisz tényleg el kell mondanom minden hülyeséget neki, s ezt vagy felfogja, vagy nem. Majd elteszem a munkaeszközeim, s elveszem a whiskys üveget tőle, s meghúzom. Nem volt a mai tervem közt, hogy inni fogok, de ha már így alakult, akkor had töltsem el kellemesen a napom.
- És most mond el, miért vágtad meg magad.
Nézek bele zöld szemeibe, s várom a reakcióit, hisz már befejeztem a varrást, s iszunk. Miután ittam még egy kortyot, vissza adtam neki az üveget, hisz had igyon ő is, bár nem szabadna, de nem lesz semmi baja sem tőle.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime01.10.13 0:23

- Na jah. – hökkenek meg cinikusan, tovább szívva a cigimet de nem mondott újat. A naaagy és hatalmas világsztár. Ez vagyok én. A döglött kutya. Belül meg egy csődtömeg.
Nem figyelem mit motyog csak ahogy csomagolja a kezemet. Egyből az rémlik fel bennem, ez.. minek!? De aztán megint beszél, végzett, én meg felé tolom az üveget, persze csak miután én is kellemesen húztam belőle. Ez a nap már nem lehet ennél szarabb!

- Okéééé.. doki..-  húzom el, fogtam én, már hogy a jó életbe ne fogtam volna csak épp nem érdekel mit beszél. Az viszont annál inkább amikor kapaszkodik az üvegbe, én meg elengedem. Már hullik is a parazsam a szőnyegre, de ez sem hat meg, az utolsó slukkot még felszívom, hátradőlve.

- Nincsenek válaszok. – lököm ki ahogy a hátam csapódik azon a pamlagon vagy min. – De kérdések sincsenek vagyis ez nem meglepőőő.. – vigyorgom el és erős a gyanúm hogy a cucc.. valahogy összerandizott az ő izéjével, de nem baj. Azt hiszem élvezem!
A felém nyújtott üvegért nyúlok és küldöm is le a következőt a torkomon. Rég volt már ennyire jó.. minden. Azt hiszem kérek még belőle.

- De mondd! Mit műveltél Griddel!? – pillant a szemem az ajtó felé, ahonnan meglepően nagy a csönd. Aztán lassan húzódok hozzá közelebb, kötözött alkaromon – is – megtámaszkodva a térdemen, de nem érzem a fájdalmat. – Elástad… !? – suttogok szinte a szemeibe és nem mondom hogy nem szórakoztatna a tudat, Gridet látni nyakig a földbe temetve és belehúgyozni a fülébe. Hm. Talán tényleg tetszene..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime02.10.13 6:57

Befejeztem a keze ellátástá, s most itt ülök veel, s iszunk. Bár, ez nincs bene a pénzösszegbe, amit fizetnek nekem érte, de kivéelesen nem zavar. Az ingyen pia mindig jól jön. Az egészségügyi ládám letettem a földre, majd mikor az üveg ismét hozzám kerlt, meghúztam. Bár, nem igazán szeretnék berúgni, mert ki tudja miket csinálnék itt vele részegen, így egyenlőre figyelek a mennyiségre.
Fura egy alak, az biztos, vagyis nehéz kiigazodni rajta, de egy magam fajta okos nő megbirkódzik a feladattal.Kényelmesen hátra dőltem a széken, majd keresztbe tett lábakkal ültem, s csendben figyeltem, ahogy közelebb jön hozzám a székkel, s figyelmesen hallgattam a szavait, miközben a tekintetem a frissen ellátot kezére tapad. Komoly tekintettel nézek rá, majd megszólalok.
- Ha nem akarod, hogy ismét összevarrjam a kezed, akkor ne nagyon támaszkodj rá. Még nagyon friss a seb, és könnyebben kiszakadnak a varratok.
Figyelmeztetem, majd tovább figyelem a szavait, miközben kieresztem a hajam, hisz utálom a hajgumikat, viszont a munka végett muszáj, ha nem akarom, hogy a fekete hajszálam bele essen valamelyik sebbe.
- A menedzseredre gondolsz? Értek a pasik leállításához, legyen ennyi elég. Amúgy megígértem neki, hogy nem vérzel el. Ja, meg megmondtam neki, hogy az én munkámhoz nyugalom kell, ami az ó jelenlétében nem lett volna meg. De ha hiányzik, akkor egész nyugodtan beengedhetem.
Felelem, miközben fel állok a székemről, s az ajtó felé indulnák meg. Ezt vagy megakadályozza, vagy nem. Más lehetősége nincs. Bár, szívesebben vagyok kettesben ezzel a fura rocksztárral, mint a pánikrohamos menedzserével.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime30.11.13 5:03

A kezemre nézek. Csak azért mert arrafelé tekintget és ekkor kapok csak észbe, hogy benne tenyerelek abba az izébe.

- Okéééé.. bocs. – egyenesedem fel, nem mintha meghatna, de jól van. Miért is ne!? Aztán csak elveszi a figyelmem ahogy vetkőzni kezd, vagyis csak a haja.. a szemem lassított felvételben tapogatja le.

- Íííígy jobban mutatsz. – húzok rá az üvegre a kezemben és a parázs megint lenn végzi a vörössé ázott hófehér padlón. Aztán hátrahőkölök amikor felpattan és túúúl gyors nekem, ezt már alapból bemérem, de egyetlen szó lyukat éget a fejembe. -  Nem kell... - sóhajtok panaszosan én is fellökve magam és vele átellenes irányban a kezemben szorítva az üveget az ablakhoz indulok el. – Nem úgy volt hogy bulizunk? – kérdezem, a hangsúly monoton és amikor elérem az üveget, csak bámulom a kinti fényeket. – Kibaszott város.. – motyogom az üvegnek, majd hirtelen indíttatástól vezérelve a magasba emelem a whiskyt, az kilöttyen a padlóra mellettem és.. – Csirió! – üvöltöm a fényeknek és nekikoccan a whisky az ablaküvegnek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ville & Adeline Ville & Adeline I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ville & Adeline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ville & Cat
» Ville Deadman Wallow
» Adeline Wagner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Piero hotel és szálloda :: 14-23. szint-