welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Graham Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
93

TémanyitásTárgy: Graham Hastings 24.08.14 21:28

Graham Hastings

Név: Graham Hastings
Becenév: Graham
Születése hely, idő: 1986. február. 14. / Nevada, Carson City  
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Általánosságban... Eredeti hajszínem barna, szempárom úgyszintén. Magasságom körülbelül száznyolcvan centiméter. Nem szívesen viselek feltűnően világos színeket. Szabadidőmben természetesen a kényelmes, laza ruhadarabokat részesítem előnyben, munkaidőben pedig az előírásnak megfelelő öltözéket. Azt hiszem mondhatom, hogy kiegyensúlyozott alaptermészetem van. A stresszes helyzeteket is általában tiszta fejjel, higgadtan próbálom meg kezelni. Nem kapom fel gyorsan a vizet, vagyis olykor már bosszantóan jól megy ez nekem. A munkámon túl nem szeretem túl komolyan venni az életet, nem tesz jót. Inkább mindig igyekszem örülni valaminek, humorérzékem is van, megnyerő, bizalomgerjesztő kisugárzásom. Véleményem szerint a boldogságnak rendkívül egyszerű a receptje, csak mi magunk akarjuk valami oknál fogva elérhetetlennek látni vagy azzá tenni. Lényegében mindenki a saját boldogságának az úton állója.
Életem, létem, világom

- Üdvözlöm. A 14:30-as Las Vegas-i járatra kérnék egy jegyet. - Én következtem a sorban. Egy kedves mosollyal léptem a jegypénztárhoz, hogy kiváltsam a jegyem a következő Las Vegas-i járatra. A kis hölgy furcsán vagy inkább nagyon is szívélyesen mosolygott vissza rám, miközben ellenőrizte, hogy minden rendben van...
- Nyaralás, szórakozás? - Igen, nagy valószínűséggel mindenkinek ez ugrik be először Las Vegas-t említve. Kaszinók végeláthatatlan sora, ahol csak úgy szórják a pénzt, miközben szinte észre sem veszik vagy mert már teljesen elvakította őket a játék szelleme vagy mert igazából tudják, hogy fel sem fog nekik tűnni az a bizonyos és feltételezem meglepetősen szép összeg, amit esetleg elbukhatnak és az esetek többségében ez így is alakul, mégis folytatják. Tehát ez a város mondhatjuk, hogy minden tekintetben a mértéktelen szórakozásnak kedvez. Pontosabban az a hely, ahol a józan ész felmondja a szolgálatot és megtébolyodik. De nem... Engem sajnos elsősorban nem a szórakozás csábít.
- Nem igazán... Munka. Állásajánlat. - Húztam el a számat kissé, miközben belegondoltam, hogy valójában mennyire semennyi időm sem lesz az említett szórakozásra a tizenkét órás munkaidőm mellett vagy inkább, hogy milyen fáradt leszek és mennyi kedvem lesz hozzá, amikor az ember szíve szerint csak bedőlne az ágyba, kilőné az vekkert és arról is megfeledkezne, hogy milyen nap van, éjjel vagy nappal.
- Azért nem helyes mindig csak dolgozni. A sok munka sem tesz jót az egészségnek. Néha ki kell kapcsolódni is egy kicsit. - Ezzel viszont egyet értek, maximálisan. Nem akarom túlhajtani magam. Igazság szerint azt sem tudnám megmondani, hogy miért is bólintottam ennyire hirtelenjében erre az állásra, hiszen várhattam volna még. De azt hiszem hozzászoktam, hogy egyedül élem az életem, nem irányít senki... Szóval, szeretek a magam ura lenni. Ez pedig egy kiváló lehetőség volt, úgy is mondhatnánk, hogy ez egy kihívás.
- Ezt észben fogom tartani. További kellemes napot kedves. - Vettem át a jegyemet. Épp időben, hiszen ezekben a percekben kezdték meg a felszállást a gépre. Egyesek szerint őrültség volt, mások szerint ostobaság... De engem egyik vélemény sem érdekel igazán, amíg azt érzem, hogy jól döntöttem. Én is tudom, hogy néha hiba pusztán a megérzéseinkre hivatkozni, de az életünk valódi lényege ez lenne, nemde? Érezni, átélni, megtapasztalni...

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Graham Hastings 25.08.14 18:21

Graham Hastings!
Ilyen avi mellett nehéz volt a történetedre koncentrálnom, de mégis sikerült. Az, amit olvastam tetszett. Mivel rendben találtam történetedben mindent, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Graham! Irány játszani! Wink

Admin

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.serbianforum.info

Graham Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal