welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Graham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - friss hús - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Graham & Hayley - friss hús

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime18.09.14 14:12







- Nem. Még egyelőre nincsen. Így valóban célszerűbb lenne elkerülni a kínos helyzeteket. Én is megígérem, hogy nem fogok egy szál semmiben napozni a hátsókertben, legalábbis ügyelni fogok arra, hogy senki se legyen a látókörben. - Nem. Egyáltalán nem tervezek semmi ilyesmit ebben a néhány napban legalábbis biztosan nem, amíg otthonosabban berendezkedek, a jövő héten pedig már munkába is állok, szóval a napozgatás attól tartok már sehogyan sem férne bele a programomba. De miután ezen is túl vagyunk okom van azt gondolni, hogy nem csak neki vannak ilyen furcsa szokásai, az pedig mindenképp jó előjel, ha már az első napokban így üdvözölnek.
- Ezzel nem vagy egyedül. Szinte minden alkalommal más-más esetekkel kell szembenéznem és nagyon gyorsnak kell lenni... - Felmérni milyen súlyosak a sérülések, a legtöbb esetben nem meglepő, hogy ömlik a vér, azt azonnal, legalábbis minél rövidebb időn belül el kell állítani, más különben eszméletvesztés lép fel vagy akár szívleállás. De a kihívás csak az egyik oka annak, hogy éppen ez a hivatásom, a másik pedig lehet az, hogy jól kezelem a váratlan helyzeteket, nyugodt maradok, tudok higgadtan gondolkodni. Jó vagyok abban, amit csinálok és amibe belekezdek. Reményeim szerint ebben az újonnan kialakult helyzetben is jó leszek.
- Megnyugtató... Akkor viszont félretehetnénk az környék elhalálozási statisztikát és beszélhetnénk valami szórakoztatóbbról? - mert erről tényleg nem szeretnék többet hallani. Kétségtelenül sikerült elragadtatnia magát, nem is kissé. Én pedig türelmes voltam, ameddig tudtam az lenni. De még el se kezdtem dolgozni, máris több halálesetről tudok, mint amennyit le kell küzdenem... Talán az elkövetkező egy hónapban sem lesz ennyi halál, mint amennyiről hallanom kellett. 

- Pedig arra gondoltam, hogy adhatnál valami kreatív irányt, mégis milyen módon vessek véget az életemnek, amivel belopom magam a környékbeliek emlékeibe még legalább húsz évre. Szóval, azt reméltem, hogy még az unokáidnak is arról fogsz mesélni miként haltam meg. Most elkeserítettél, szörnyen... - Húztam el a számat beletörődbe abba, hogy erről letehetek. Nem mintha a közeljövőben fűbe szeretnék harapni, bár nem hiszem, hogy bárkitől is elbúcsúznék, az olyan méltatlan.
- De ha már ennyire benne vagyunk, akkor kíváncsi lennék a véleményedre. Te minek tartod az öngyilkosságot? Szánalmasnak, gyávaságnak, pillanatnyi gyengeségnek, megoldásnak? - Egész egyszerűen nem akarom megérteni. Az ember azt gondolná, hogy az élni akarás mindenkiben erősebb, aztán számtalanszor be kell látnunk, hogy tévedtünk.
- Szeretek a minőségesebb dolgokra felfigyelni. Ha pedig egy nő után túlságosan nagy a hajsza az nem véletlen. De ezt inkább nem fejteném ki bővebben, mert vagy megsértenélek vagy egész egyszerűen rosszul lennél. - Én sokkal inkább tudom becsben tartani és értékelni azt, amit nem kaphatok meg azonnal. Nem vagyok mazochista. Épp csak szeretném azt hinni, hogy vannak dolgok az életben, amiért megéri várni, mert nem pótolható, különleges...
- Van aki nem tud mértéket tartani, de amúgy ebben is egyetértek. - Olykor mindenki megengedheti magának, hogy magasról tesz mindenre, arra hogy mi lenne a helyes, mi az, amit nem szabadna megtennie, de képtelen ellenállni. Egyetértek abban, hogy vannak azok a helyzetek, amikor mindenkinek kijár, hogy engedjen a kísértésnek.
- Nem vitatkozom... - Végül a pizza az csak jó lehet, nemde? Szóval, ez az ananászos pizza sem lehet rossz, ha pedig Hayley ennyire esküszik arra, hogy mennyei, akkor inkább hiszek neki, mintsem vitába szálljak egy nővel.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime19.09.14 23:18








Hayley &
Graham
.
Oh, már megint felhozta témába a napozást. Ezek szerint ennyire emlékezetes élményt nyújtottam volna számára? Hiszen én már azt hittem, hogy ezen a témán már régen túl vagyunk, de úgy látszik tévedtem.
- Most, hogy ide költöztél és az emeletről be lehet látni a hátsókertet úgy gondolom jobb lesz, hogy ha többet én sem meztelenkedek napozás közben. - Szerencsére nem vagyok az a szégyenlős alkat, mert ha az lennék, akkor most a fejem tetejétől a kis lábujjamig pirulnék el előtte.
- Hm, hogy ha tényleg szereted a kihívásokat, akkor nyugodtan átjöhetsz hozzám füvet nyírni. - Szenvedés, amit művelek azzal a nyavalyás fűnyíróval, míg a ház előtt és a hátsóudvaron is lenyírom a füvet. Nem nőnek való munka az már biztos, de így szingliként ez a feladat is rám hárul.
- Persze, na és miről szeretnél beszélni? - Mert velem szerintem mindenről lehet, szó szerint bármiről tabuk nélkül. Nyitott személyiség vagyok, s nagyon kíváncsi is.
- Nagyon sajnálom, de most hirtelen semmi sem jut eszembe. Nyugi, hogy ha megölöd magad még húsz év múlva is emlékezni fognak arra a sármos férfira, aki öngyilkos lett. - Általában a dögös pasikra jobban emlékeznek mert a szingli nők bizony nagyon sokáig megsiratnák. Mondjuk kár is lenne érte.
- Nem is tudom, szerintem ez nézőpont kérdése. Van aki gyengeségnek találja, de szerintem mégis csak bátrak, akik képesek véget vetni a saját életüknek, hiszen az embereket mindig is a túlélési vágy hajtotta. - Ez persze csak az én véleményem, az is lehet, hogy Graham egészen máshogy vélekedik a dologról.
- Fejtsd csak ki bővebben, most már kíváncsi lettem. - Nem hinném, hogy megsértődnék, nem is vagyok olyan fajta, de mégis csak kíváncsi vagyok a véleményére.
- Nos, akkor hogy ha önpusztító napot akarnál tartani és nem egyedül, akkor nyugodtan nézz át hozzám. - Mégis csak jobb inni társaságban, mint egyedül.
- Ne is. - Mosolyogtam rá bájosan. Az a pizza tényleg nagyon finom, de nem is koptatom tovább a számat, majd megtapasztalja, jobban mondva megízleli saját maga is.
- Amúgy így jó lesz? - Nem mondanám, hogy jártas vagyok az ajtó festésben, ezért is akarom tudni, hogy egyáltalán van-e értelme annak, amit most csinálok.


words: 357

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime26.09.14 15:01







- Van benne valami... De nyugi, nem fogok lesben állni. Eléggé sűrű napjaim lesznek. plusz azt hiszem hozzá kell még szoknom a tizenkét órás munkaidőhöz. - Szóval, meztelen nőkre most inkább nem is akarok gondolni se a hátsókertbe, se sehol. Elkeserítő, de jelenleg most ez van. Kemény hetek állnak előttem. Előbb még bele kell rázódnom a munkanapokba.
- Az miért lenne kihívás? Nem azt akarod mondani, hogy nem bírsz el egy fűnyíróval, ugye? - Csak mert azt nem biztos, hogy megtudnám állni nevetés nélkül. Lefogadom parádés lehet... Egyszer ki is fogok állni a hátsókertbe csak azért, hogy lássam a kertvárosi nőket fűnyírás közben. Semeddig sem tartana átugranom lenyírni a füvet, de sokkal inkább érdekel, hogy egy nő miért nem boldogul vele.
- Még a végén azt fogom gondolni, hogy ez csak egy számító trükk arra, hogy félmeztelenül láthass a negyven fokos hőségben. - Az ebben az államban nem olyan nehéz eltalálni, hogy negyven fok meleg legyen, szakadó esőben pedig általában senki sem fog neki füvet nyírni.
 

- Édes mindegy, csak ne keljen magamról mesélni... - Nem azért, mert szeretek vagy valami, egyszerűen csak annyira sablonos na meg persze unalmas. Ha pedig szeretne többet megtudni rólam, akkor ismerjen meg. Mert fogalmam sincs mit mondhatnék... Különben sem akarok kampányolni. Olyan vagyok, amilyen. Nagy valószínűséggel mindenkiben más-más vélemény fog kialakulni rólam, amivel nincs is semmi gond. Eltudom fogadni, ha valaki nem kedvel vagy épp csak nem leszek számára szimpatikus. Bizonyára számomra is lesznek ilyen személyek...
- Köszi. Ettől most sokkal jobb. Várjunk, Te most bókoltál? Úgy beszélnél le az öngyilkosságról, hogy közben elcsavarnád a fejem? - Hát erről a módszerről sem hallottam még, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehetne működőképes.
- Igen, valóban úgy tartják, hogy az élni akarás mindennél erősebb és minket is azzá tesz adott esetben. Szóval, el se tudom képzelni minek kell ahhoz történnie, hogy valaki ténylegesen úgy érezze, hogy az életének az értelme elveszett. - Mert szerintem értelme mindennek van, csak nem mindig a szemünk előtt, olykor magunknak kell megtalálnunk. Ettől bonyolultabbá válnak a dolgaink, de attól még megéri.
- Inkább csak körülírom, a többire magadtól is ráfogsz jönni. Húzz el egy madzagon egy fincsi húsdarabot a dögkeselyűk szeme előtt és várd meg mi történik. - Egy biztos, hogy nem kellene sokáig várnia... miért? Mert azonnal meglepnék. Na és ki mondja, hogy az a hús a finomabb, amelyik mindenkinek kell?
- Előfordulhat, hogy szavadon foglak. - Egyedül iszogatni valóban pocsék, társasággal pedig annál szórakoztatóbb lehet. Mi pedig láthatóan egész jól eltudunk beszélgetni mindenről kezdve a szextől a halálig.
- Tökéletes. Annyira jól megy, hogy azt hiszem még megtartalak. - Jegyeztem meg egy pimasz mosollyal az arcomon. Ezek után már le sem tudná tagadni, hogy van ehhez érzéke. Szerencsére ajtó is akad még egy pár.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime28.09.14 23:16








Hayley &
Graham
.

- Ha ilyen sokat dolgozol, akkor nekem nem is kellene magam zavartatni. - Ezt értse úgy, ahogy hangzik. Szóval, amíg dolgozik addig én nyugodtan tudok meztelenül heverészni a kertben, s élvezni a napsugarak simogatását. Egyébként is már látott meztelenül, akkor meg?
- Azért még egy főnyíróval képes vagyok elbánni, de azért nem bánnám, hogy ha kedves szomszéd lennél és néha segítenél. - Mindezt természetesen bájosan mosolyogva közöltem vele. A nők általában ilyenkor vetik be a csáberejüket, hogy elérjék azt, amit akarnak egy kis női praktikával.
- Hm, még erre nem is gondoltam, de most, hogy így mondod... Megnéznélek azért póló nélkül füvet nyírni. - Akkor tetszene a legjobban, hogy ha az én udvaromban tologatná a fűnyírót és helyettem nyírná le a füvet. Na persze minden környékbeli nő utálna is azért, hogy ha az új szexis szomszéd az én kertemben tevékenykedne.
- Pedig én nagyon kíváncsi vagyok rád, hiszen alig meséltél még magadról, de persze nem kell fél óra alatt megismernünk egymást. - Hogy ha tényleg sokáig szeretne itt maradni és ha továbbra is így el tudunk egymással csevegni, akkor biztos vagyok abban, hogy sok mindent megtudhatunk egymásról.
- Úgy hangzott volna? Mindössze csak bókoltam, de ez még nem jelenti azt is, hogy elcsavarnám a fejedet. - Néha nem is kell valamit akarunk és mégis megtörténik. Azért mégis ragaszkodok ahhoz az elméletemhez, hogy a szomszédokkal nem kavarunk, ezért próbálom tartani a két lépés távolságot.
- Az előtt igazad volt. Hanyagolhatnánk ezt a témát, mert még a végén rossz kedvem lesz. - Nem akarok arra gondolni, hogy naponta hány ember vethet véget az életének saját kézzel, inkább arra szeretnék koncentrálni, hogy az új szomszédot megismerjem.
- Hm, mikor azt mondod, hogy fincsi húsdarab, akkor magadra gondolsz? - Mert azok a bizonyos keselyük rávetik majd magukat. Neki most szerintem nem egy csajra van szüksége, akivel elszórakozhat, inkább egy barátra. Szóval én nem fogok úgy viselkedni vele, mint a többiek.
- Csak nyugodtan. Bármikor átjöhetsz, még az éjszaka kellős közepén is, talán még fent is találsz, mert nem szokásom mindig éjszaka aludni. - Kötetlen a munkaidőm ezért akkor alszok, amikor csak akarok és gyakran nem szokásom éjszaka ágynak esni, pláne úgy, hogy éjszaka jön csak az ihlet.
- Ezzel azt akartad finoman közölni velem, hogy még egy jó ideig itt fogok neked festegetni? - Akár félre is bírtam volna értelmezni, de inkább nem tettem. Naiv voltam mikor azt hittem, hogy a sör és a bolti pite jó lesz majd köszönésnek, erre most szépen meg is dolgoztat.


words: 412

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime28.10.14 15:31







- Én meg sem szólalhatok, igaz? Én már minden nélkül láttalak, pedig még csak meg sem fordult a fejemben, hogy a szomszéd lányon esetleg semmi sincs ls úgy napozik, aztán mégis. - Szóval, mondható ez a mai egy különösen jó napnak meglepetésekkel. Eddig még nem sokaknak sikerült így meglepnie, de Ő tudott időzíteni. Abszolút tökéletes volt minden, csak azt gondolom, hogy Ő sem számított arra, hogy akkor fogok megérkezni. Azaz ez az első találkozás új szomszédokként mindenképp kínos lett volna... Épp csak így Ő volt a tudatlan fél, kínos neki.
- Nos akkor mond ki, amit tudni akarsz, másképp nem fog menni. Nem vagyok médium. Így nem tudhatom mik lennének azok a dolgok, amik érdekelnek. Nem azt mondtam, hogy nem kérdezhetsz, csak azt, hogy nem fogom elregélni az életem pár percben összegezve, mert számomra nincs benne semmi különös, vagyis csak magam untatnám vele meg Téged is. - Egyszerűbb, ha egyből azokra a dolgokra térünk rá, amelyek voltaképpen érdeklik, arra amire kíváncsi. Szívesen válaszolok, ha tudok meg aztán ha egy vonzó csinos nő megakar ismerni, akkor engedni kell.

- Nem is lenne fair velem szemben. De még hozzá kell szoknom, hogy a nők aljasak is tudnak lenni meg számítóak meg eszméletlenül dögösek. - Ezt leginkább már csak magamban szerettem volna hozzátenni, de végül csak kicsúszott a számon, akár ellenállhatatlant is mondhattam volna. - Bár kétlem, hogy ha valaki épp távozni akarna erről a világról, hogy egy menettel le lehetne beszélni róla.
- Neked? Be nem áll a szád. Hogy lehetne már rossz kedved? Ha az lenne, akkor hallgatag lennél vagy hisztiznél, de azt inkább ne most, mert a segítség az jól jön, de persze szigetelő szalagot is találhatok még valahol ebben a kupiban... - Ha esetleg mégis csak kitörne belőle a hiszti azt is tudnám orvosolni.
- De ne érts félre. Tetszik, hogy be nem áll a szád. Néha áthívnálak, ha kell valaki, aki kibeszéli belőlem a fáradságot. - Mert szerintem neki még az is menne. Annyit fecseg, de komolyan, hogy az ember azt is elfelejtené, hogy rossz kedve van.
- Nem, nem egészen. - Álltam le a festéssel egy pillanatra. Muszáj volt, hogy nevetni tudjak. - A fincsi húsdarab az elméletemben az Te lennél... - A férfiak pedig a dögkeselyűk és ha egy fincsi húsdarabért túl sokan tepernek szerintem veszít az értékéből. Nekem sosem az kellett, ami a másé volt vagy az, amit mások akartak.
- Egészen burkoltan igen. de van sör meg, ha minden igaz, akkor perceken belül ananászos pizza is lesz plusz az imént mondtad, hogy többnyire nem éjjel alszol, de persze, ha az üres lakás vonzóbb, nem tartalak fogva. Én viszont még egy ideig itt leszek és ezt fogom csinálni. - Eszem ágában sincs dolgoztatni. Felőlem aztán felpattanhat egy dobozra is és nézheti, ahogy dolgozom.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime29.10.14 10:31








Hayley &
Graham
.
Különös mód elég gyakran térünk vissza ahhoz a témához, hogy bizony látta miféle napozási szokásaim vannak. Tényleg szerencsésnek érzem magam most, hogy nem jövök annyira könnyen zavarba. Inkább megpróbálok megbarátkozni ezzel a helyzettel, történt, ami történt, nem kell még kínosabbá tennünk.  
- Ez maradjon a mi közös kis titkunk. Vagy ez, vagy nekem is látnom kell téged meztelenül, hogy kivittek legyünk. - Csak nem bírtam ki, hogy ne nevessem el magam. Természetesen nem gondoltam komolyan, s nem is követelném tőle, hogy most azonnal vetkőzzön le előttem.
- Általában mindig kíváncsi vagyok, ezt akár szakmai ártalomnak is lehetne nevezni, de majd megpróbálom visszafogni magam és nem rád zúdítani az összes kérdésemet. Egyébként is szerintem még fogunk még találkozni, nincs igazam? - Mondjuk minden napra jusson egy kérdés, de akkor sem fogynék ki legalább év végéig belőlük. Na meg néhány válasz még több kérdést szül. De ez természetes, ha a szomszédunkat szeretnénk még jobban megismerni, ha már ilyen közel él hozzánk.
- Oh, szóval ilyenek tudnak lenni a nők? - Próbáltam sértettnek tűnő arccal visszakérdezni. Habár tényleg igaza van mindenben, szóval egy szavam sem lehet.
- Talán igazad van, talán nem. - Nem tudhatom ezt, hiszen sosem akartam még meghalni, s sosem akart senki sem lebeszélni róla egy jó szex ígéretével. Mégis úgy gondolom, hogy egy nagyon jó szex után az öngyilkosságra készülő fél képes lenne meggondolni magát és rádöbbenni, hogy ha meghal, akkor többet már nem lehet ilyen élményben része.
- Neked még senki sem mondta, hogy nem jó úgy indítani, hogy szigetelőszalaggal ijesztgetsz? - Nem nézném ki belőle, hogy tényleg beragasztaná a számát, hiszen nem is teszek azért semmit sem, hogy megtegye. Szóval ha jó kislány leszek, akkor a szám is szabad marad.
- Ezért ezt egy kis túlzásnak érzem, tudok én csendben is maradni, de milyen kínos lenne már, ha csak némán néznénk egymást, főleg így, hogy ma találkoztunk először. - Mégis szívesen átjönnék hozzá, hogy ha van egy kis időm és el tudok szakadni a munkámtól, vagy ha sehogy sem jönne ihlet, akkor átsétálnék hozzá, hogy hát ha tud rajtam segíteni. Néha a legváratlanabb pillanatban jön az ihlet.
- Ez most valamiféle bók akart volna lenni? Mert még senki sem nevezett fincsi húsdarabnak. - Értem én az elméletét, de mégis szokatlan ez a megnevezés. Ennek ellenére még sincs ellenemre.
- Megfogtál, a te ajánlatod sokkal vonzóbb. - Hangosan felsóhajtva törődtem bele, hogy igaza van. Otthon üres a ház, itt pedig kapok sört és pizzát, ez bizony nagyon is kedvező ajánlat számomra, ha már segítek neki, engedem, hogy így hálálkodjon.
- Mit gondolsz, így jó lesz? - Remélhetőleg sikerült úgy festenem, ahogyan Graham elvárná, mert egyszer sem mondtam, hogy annyira jól menne ez a dolog, de azért mégis próbálok jó szomszéd lenni és segíteni.


words: 455

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime29.10.14 15:32






- Hát az nem fog megtörténni. Egyébként pedig kiválóan őrzök meg titkokat. Azaz a Tiéd is biztonságban van. - Még csak az kellene, hogy ennek híre menjen, holnap pedig a kertemben tolongjon a környék összes férfia, mert hallották, hogy a csinos szomszéd lány meztelenül szeret napozni, nekem pedig kötelességem megmutatni, mint férfi a férfinak. Őszintén megszakadnék a nevetéstől, ha valaki ténylegesen ilyen szándékkal állítana be, hogy a szomszéd lányra lehessen privát rálátása. De ha rajtam múlik senkinek sem lesz tudomása a történtekről. Persze az sem kizárt, hogy amilyen váratlanul és könnyedén nekem rálátásom volt az eseményekre, pedig egyáltalán nem állt szándékomban leselkedni, esetleg másnak is volt már.
- De. Biztosan. Azért, ha valamire nagyon kíváncsi vagy, valami olyasmire, ami kevésbé kínos a friss ismeretségünkre nézve nyugodtan rákérdezhetsz. - Fogalmam sincs mire gondolok, de azt hiszem jobb szeretném nem is megtudni mifélék lehetnének azok a kínos dolgok. Egy firkász általában a föld alól is előkaparja, amire kíváncsi. Szóval mondhatni, hogy inkább hagyom magam, előbb szabadulok.

- Tudnak... Mindenki tud az lenni, csak nem mindenkiből olyan könnyű kihozni, de mivel facér vagyok ez egyszer nem kell, hogy érdekeljen ki milyen aljas vagy számító, ha eszméletlenül dögös... Na az már lehet, hogy érdekel. - viszont sok esetben az a nő, amelyik a férfi szemnek már fájdalmasan jól néz ki, az vagy buta, vagy naiv vagy maga Miss Amerika. Nekem pedig egy talpraesett, okos nő kell.
- Talán kislány vagy, hogy rémisztgetlek? Szigetelőszalag pedig kell. Nálatok is biztosan van a garázsban. - Én egyáltalán nem akarom ijesztgetni. De történetesen épp ma volt a kezemben szigetelőszalag, szóval itt kell lenni valahol kéznél, persze egészen másra szoktam használni, mint arra, hogy nőknek ragasszam le a száját vele.
- Jól gondolom, hogy Te mindig mindenből ilyen ügyesen kibeszéled magad? - Ebben majdnem biztos vagyok. Mert nem emlékeszem olyan momentumra mióta beszélgetünk, hogy egyszer is csöndben maradt volna valamit annyiban hagyva.
- Az attól függ... Sértésnek semmiképp sem szántam, de bókolni sem volt feltett szándékom, de inkább vedd annak, mint sértésnek. - Nem gondoltam, hogy ennyire személyesre veszi a kis elméletemet, amit inkább nagy általánosságban mondtam. Nem akartam vele sem megsérteni, sem bókolni. Mindkettő egészen másképp hangzana.
- Azt gondolom, hogy megérkezett a vacsi. - Mondtam, miután hallottuk, hogy csengettek. Kimentem, alig egy perc múlva pedig egy nagy doboz családi pizzával tértem vissza.
- Nem mondom, hogy helyezd magad kényelembe, mert azt momentán n elég nehéz lenne, de azért tedd le magad valahová, ahol találsz magadnak helyet. - Mert a pizza kihűlve már nem annyira finom, mint még melegen.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime01.11.14 9:45








Hayley &
Graham
.
Csalódottan néztem rá, miután közölte velem, hogy nem fog sor kerülni arra, hogy előttem meztelenkedjen, pedig ez így nagyon nem fair velem szemben. Nem, mintha annyira akarnám, hogy mindent ledobjon magáról, de azért mégis kíváncsi lennék arra, hogy egy ilyen jó képű férfinak miféle test lapulhat a textil alatt. Azért valljuk be, hogy piszkosul szexis és kínzás az, hogy ilyen az új szomszédom.
- Ne félj, hogy ha lesz bármi kérdésem azt fel is fogom tenni, ez már csak amolyan szakmai ártalom. - Egyébként is kíváncsi természetem van, erre pedig a szakmám is rátett még egy lapáttal. Általában pimasznak tartanak azért, mert bátran bárkitől bármit meg merek kérdezni. Hogy ha nagyon izgatná a fantáziámat mondjuk a férfiasságának a mérete, akkor akár még arra is rá mernék kérdezni, de tekintettel vagyok arra, hogy még csak most jött ide és nem ártana, hogy ha vissza fognám magam.
- Oh, én inkább pimasz vagyok. Pimaszul dögös. - Természetesen mindezt pimaszul mosolyogva közöltem vele. Tisztában vagyok az adottságaimmal, ahogyan azzal is, hogy milyen hosszú csábos a combom, milyen vékony a derekam, s miféle domborulatokkal rendelkezem. Ezt bizonyára Graham is észrevette már abban a pillanatban mikor ajtót nyitott nekem. Mi kertvárosiak szeretünk jól kinézni, de én mégis más vagyok az itt élő legtöbb nőtől. Néha szeretek lazább lenni és a magassarkút ledobni magamról, hogy a fűben mezítláb sétáljak.
- Nem vagyok már kislány. Talán hihetetlen, amilyen jól tartom magam, de nem sokára huszonnégy éves leszek. - Ismételten pimaszkodok és mindezt olyan büszkén közöltem vele, amilyen büszkén csak lehetett. Mégis rossz bele gondolni, hogy szép lassan közeleg a harmadik X is és még mindig szingli vagyok.
- Jól gondolod. Általában tényleg mindig mindenből ki tudom beszélni magam, ha pedig mégsem sikerülne, akkor elegendő a szempilláimat rebegtetni. - Cukin mosolyogva rebegtettem neki meg a szempilláimat, hogy demonstráljam mégis miről beszéltem az előtt. Nő vagyok, ezért nem nehéz kibeszélnem magam bármiből.
- Hm, nekem itt is jó. - Nem hezitálva ültem le a földre lábaimat török ülésbe téve. Nem vagyok elkényeztetett hercegnő, hogy megköveteljem tőle, hogy vörös szőnyeget tegyen le nekem.
- Pizza és sör? Hm, ez csaknem olyan, mint a legelső randim. - Ez jutott eszembe, még akkor is, hogy ha tudtában vagyok azzal, hogy ez nem egy randi.


words: 372

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime17.11.14 21:11






- Tényleg szemtelenül vonzó vagy. Nem lennék férfi, ha nem tűnt volna fel azonnal, amikor megpillantottalak, de az állam még a helyén van, ami annyit jelent, hogy eltudok vonatkoztatni ettől a lényeges apró ténytől és miközben segítesz nekem nem kell levakarni a pillantásom a fenekedről. De bízom benne, hogy azért nem ért csalódás. Nem szeretek csalódást okozni. - Ha az a fajta férfi volnék, amelyik nem vagyok, akkor még az első percekben elgondolkodtam volna azon mégis mennyi erőfeszítésembe kerülne gerincre vágni. De nem foglalkoztat a dolog, vagyis, ha érdekelne bizonyosan nem így, hanem másképp állnék hozzá. De nem hátsószándékkal marasztaltam, hanem mert egyedül szörnyen unalmas lenne fél éjszaka a festéssel tökölni.
- Nem lett volna illendő megkérdezni ezt egy nőtől, de most már ezt is tudom. De meg kell hagyni nyugodt szívvel elmehetnél még gimisnek is. Helyes pofi, szép fiatalos alak... Egy kertvárosi nőnek nem nyúzottnak és lestrapáltnak kellene lennie? Vagy az a fázis a házasságot követően alakul ki az idő múlásával három gyerekkel és egy férjjel? - Mióta is beszélgetünk? Mióta is van itt? Ha így folytatjuk a végén csak arra leszünk figyelmesek, hogy hajnalodik. Nem lepne meg, mert eddig szinte minden témában volt valami, amit kitudtunk vesézni.

- Na és? Van a környéknek Edie Britt-je? - Mert akkor arra jobb, ha felkészülök minden elképzelhető módon, bár kétlem, hogy egy olyan nőre fel lehetne készülni.
- Nagyon cuki. De ne csináld túl sokszor, még a végén félreértem. - Akarva, akaratlanul is elmosolyodtam a cuki szempilla rebegtetésen. Azt hiszem ennyi nekem is elég lenne kellő helyzetben ahhoz, hogy megfeledkezzek arról mi volt a kérdés, sőt arról is, hogy egyáltalán miről is beszéltünk. Ezért jó, ha ezt nem teszi túl sokszor egyrészről, mert az már feltűnő lenne, másrészről gyorsan lebuknék.
- Hát... Ha randira hívnálak azt valószínűleg nem pizzával és sörrel tenném, kivéve ha Te az fajta nő vagy, aki szívesen terül el a kanapén a fiújával egy rekesz sör társaságában meccset nézni. - Miközben beszéltem hozzá meg is érkeztem a nagy pizzás dobozzal, amit leraktam kettőnk közé, majd leültem vele szemben a földre.
- Mivel utálok mosogatni és szinte még minden dobozban is van, lövésem sincs mi melyikben így fogjuk enni, ha csak nem akarsz hazaugrani tányérért, késért és villáért. De ha a már a sörhöz sem kértél poharat... Jó étvágyat Hayley. - Négy szeletre vágtam a pizzát az egyetlen késsel, ami elől van pillanatnyilag, majd lazán a kezembe fogtam az egyiket és belekóstoltam az általa istenített ananászos csodába.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime18.11.14 11:31








Hayley &
Graham
.
Szívesen segítek neki, hiszen mi kertvárosi szomszédok már csak ilyenek vagyunk. Na jó, nem mondom, hogy nehezemre esik, de azért mégis élvezetesebbe lenne, ha mondjuk nekem a formás hátsómon ülve kellene maradnom miközben azt figyelem milyen férfias, ahogy a házat renoválja.
- Őszintén az sokkal nagyobb családos lett volna, ha te is olyan férfi lennél, aki csak arra tud gondolni, hogy mégis milyen pózokban tenne a magáévá. Bocsi, hogy egy kissé nyersen fogalmazok, de mint már tudod, ami a szívemen... - Akármennyire is közhelyesen hangzik ez a régi mondás, attól még így van. Habár alig ismerem meg, de amennyit eddig beszélgettem vele, az alapján azt kell, hogy mondjam nagyon is szimpatikus számomra, máskülönben biztosan nem maradtam volna itt segíteni.
- Általában így szokott lenni... De őszintén remélem, hogy ha lesz férjem és gyerekeim akkor sem fogok csatlakozni a lestrapált nők közé. - Nem bűn az, ha egy nő feleség és édesanya is egyben és még így is szeretne jól kinézni. Noha jól tudom, hogy feleségnek és anyának lenni mennyire megterhelő lehet, de attól még nem kell elhanyagolni a megjelenésemet... Lehet, hogy most ezt mondom, de majd akkor egészen máshogy fogom látni, de szeretném, hogy a férjem büszke legyen rám és mondjuk a harmadik gyerek után is vonzónak találjon, amiért ugye tenni is kell...
- Úgy nem izgi, hogy ha mindent elmondok, már így is túl sokat mondtam. Játsszuk azt a játékot, hogy pár nap múlva ismét találkozunk, mikor feltehetőleg mindenki eljött, hogy üdvözöljön téged és majd te megmondod, hogy melyik személy lehet "Edie Britt" ehhez mit szólsz? - Nem lesz nehéz dolga. Aki magassarkúban jön és szégyentelenül testhez simuló és nem kicsit dekoltált ruhában az lesz a befutó, főleg hogy ha még kedvesen fel is ajánlja neki, hogy végig vezeti a környéken és mondjuk a végcél a hálószoba lenne.
- Értettem főnök, abba is hagyom és inkább a feladatomra koncentrálok. - Akaratlanul is elnevettem magam. Nem is tudom, de valahogy olyan felszabadultnak érzem magam a társaságában, mintha az első pillanattól kezdve megtaláltuk volna azt a bizonyos közös nevezőt.
- Viccelsz? Inkább a meccs nézést választom, mint hogy órák hosszáig készülődjek és magassarkúban sanyargassam a lábamat. - Nem tudom, hogy ez mennyire hangzik különösen, de már öregnek érzem magam ahhoz, hogy a jó benyomás kedvéért dögösen öltözzek fel és üljek végig szorongva, kínosan egy randit. Ez valahogy nem az én stílusom.
- Ugyan már... Nem vagyok elkényeztetett kertvárosi lány, aki csak evőeszközzel hajlandó enni... - Inkább nem is koptattam tovább a számat, megfogtam egy szelet pizzát, majd... Szó szerint felnyögtem annyira finom volt a pizza.
- Mit mondasz Graham, neked is ízlik? - Esküszöm ennél finomabb pizzát még nem kóstoltam, remélhetőleg a házigazdának is tetszik, máskülönben kénytelen leszek megenni én mind a négy szeletet és ez ugye nem tenne jót az alakomnak.


words: xxx

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime24.11.14 13:34






- Elgondolkodtató. Bár momentán elég szűkös lenne a kínálat... - Mivel akkora még a felfordulás, amekkorát életemben életemben nem láttam és csak még elkeserítőbb, ha abba is bele kell gondolom, hogy mindezt nekem kell helyrehoznom. Férfi vagyok. Utálok tartani. Nem. Nem vagyok rendetlen, bár a tizenkét órás munkaidőmben lesz az ingeimből, pólóimból mindenből mindenfelé az előszobától kezdve a nappaliban, a konyhában egészen a fürdőszobáig.
- Viszont lenne egy ajánlatom? Én lenyírom a füvet, bármit megszerelek vagy kipucolok, ha kell, ha Te segítesz nekem a felmosásban és a porszívózásban, ha mindennel végeztem? - A későbbiekben erre is kitalálok valamit, mert aligha lesz időm főzni, mosni, mosogatni, takarítani. Előbb úsztatom el az egész házat. Addig viszont, amíg magamnak kell egyedül mindent megoldanom annyival is beérem, ha minden reggel vagy este - attól függ mikor dolgozom - találok egy tiszta kávés bögrét a hét végéig, hétvégén pedig elmosom az összeset, hogy hétfőn reggel megint legyen tiszta. Ennyi.

- Őszintén tartok is Tőle, na meg persze attól is, hogy levakarhatatlan lesz, de ebben az esetben bízom benne, hogy megfogsz könyörülni rajtam. A jövő héttől pedig már dolgozom tizenkét órában, vagyis, ha valaki említené egyáltalán nem örülnék neki, ha felkeltenének még kajával se. - Azért elég morcos tudok lenni, ha felkeltenek, de ha valakinek mégis van hozzá elég bátorsága, akkor az legyen valami fontos, nagyon fontos.
- Én azt hittem a nők szeretnek órák hosszáig készülődni és magassarkúban sanyargatni a lábukat. - Nem tudtam, hogy egy ilyen nőért egy kertvárosba kell jönni, más különben már régebben megtettem volna. Mert eddig szinte csak azokkal a tipikus nőkkel volt dolgom, akik nem csak szeretnek órák hosszáig készülődni, de órákig is kell rájuk várni.
- Hű, ennyire jó lenne? - Kis híján fenn akadt a pizza a torkomon, miután hallottam felnyögni, nem is tudom, az élvezettől? De ha már egy falat pizza ilyen hatással tud lenni rá, akkor mi a helyzet a férfiakkal?
- Hmmm, ez nem rossz, sőt... Tényleg nagyon finom. - Bár nem fogok hozzá felnyögni, azt meghagyom inkább neki.
- A szüleiddel élsz? - Kétlem, hogy egy ekkora házban egyedül lenne. A nők általában nem szeretnek egy nagy házban egyedül lenni. Én is szívesebben kivettem volna egy kisebb lakást, de akkor még a pihenésről is csak álmodhatnék. Csak azért nem szeretem a lakóépületeket, mert kettő percig nincs egyfolytában csend.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime25.11.14 22:53








Hayley &
Graham
.
Azért még így is lenne néhány ötletem arra, hogy hol lehetne akciózni, de mégsem akarom újból felhozni ezt a témát. Nem akarok olajat önteni a tűzre, jobb ha megtartsuk szigorúan a szomszéd viszonyt. Szerintem mindkettőnknek jobb lesz ez így, még akkor is, hogy ha mocskosul jóképűnek tartom.
- Meggondolandó ajánlat, szerintem élni is fogok vele. - Végül is eléggé fair ajánlat ez részéről. Felporszívózok nála, hogy ha lenyírja nálam a füvet. Egyébként is mi szomszédok tartsunk össze, hiszen erről szól a kertváros is.
- Nálad mit is jelent az, hogy megkönyörülök rajtad? Mondjuk átjövök mikor észre veszem, hogy magassarkú és push up veszély fenyeget? - Nem akarom elrontani a mókát, de ha meg kell menteni képes vagyok átjönni akár mondva csinált indokkal is, hogy kirángassam egy szexre éhes nő karmai közül, persze abban az esetben, hogy ha ezt akarja.
- Sok nő hajlandó sanyargatni magát, de én úgy érzem, hogy ha valaki szép az magassarkú nélkül, több kiló vakolat nélkül is vonzó tud lenni. Tudom, hogy közhelyes a mondás, de a szépség szerintem belülről fakad. Nem akarom, hogy az legyen, hogy másnap reggel mikor felkelek a pasi megijedjen mellettem, mert az este folyamán máshogy néztem ki, reggel meg kócosan, smink nélkül meg megijedne tőlem. - Azt hiszem egy kicsit hosszabban fejtettem ki a véleményemet erről a témáról, de ez kell ahhoz, hogy minél hamarabb megismerjük egymást.
- Imádom. Kevés kaját imádok ennyire. - Szerencse, hogy nem vagyok annyira zavarba jövő típus, mert attól is zavarba jöhettem volna, hogy felnyögtem, de hát basszus ennyire finom a pizza.
- Mondhatni. - Mondtam két falat között. - A szüleim sokat utazgatnak, ezért enyém a nagy ház, általában ünnepekkor látogatnak csak haza. - Ezért nem repültem még ki a családi házból, mert ha elhagyom a házat, akkor biztosan eladtuk volna, amiben nevelkedtem és ezt nem szeretném.


words: xxx

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime08.12.14 19:03






- Valahogy úgy... - De valamiért az az érzésem, hogy ezt nem fogom megúszni. Még a végén odáig fajulnak a dolgok, hogy szeretni fogok dolgozni menni, mert addig is legalább biztonságban vagyok, végül fogalmam sincs mi mindenre képesek a kertvárosi nők, ha nagyon akarnak valamit, de azért remélem, erősen bízom benne, hogy hajnali hatkor senki sem fog az ágyamban várni, amikor csak bedőlnék és csak aludnék, mert attól aztán leesne az állam.
- A kisugárzás is fontos, de ha valaki egész egyszerűen olyan csúnya, hogy la leküldenénk a bányába ijedtében a szén is feljönne, akkor az a kisugárzásától függetlenül is csúnya. Ha pedig valaki egyszerűen szép, akkor az natúrban is szép. Ez igaz. - Azt hiszem most kissé feltűnően sikerült végigmérnem, majd megállapítanom, hogy magassarkúban, valami szexi ruhában és egy szolidabb sminkkel még dögösebb lenne és nem lenne férfi, aki képes lenne ellenállni a csábításnak. De mentségemre szóljon férfiból lennék.

- Na és nem parás egyedül? - Oké, ez a pizza valóban mennyei, de a pizza, az pizza. Nem lehet elrontani, legfeljebb, ha az ízvilágában távol álló dolgokat pakolunk bele, akkor nagyon is el lehet rontani. Ilyenek például a kukorica vagy a különféle savanyúságok, amiknek semmi keresnivalójuk sincs pizzán.
- Úgy értem biztosan nagyon is élvezted és kihasználtad, hogy egyedül a Tiéd az egész ház, de egy idő után nem parás? - A nők általában nem szeretnek egyedül lenni, főként éjszaka nem. Sokszor mentem már át a barátnőmhöz éjjelente, akár hajnali kettőkor is, mert valamire felriadt és nem akart egyedül lenni a házban. Voltaképpen ezzel a válasszal azt is megfogom tudni, amire eddig nem akartam rákérdezni és most sem volt feltett szándékom, mégpedig azt, hogy Hayley-nek van-e valakije. Előbb-utóbb úgyis megtudtam volna... Végül is szomszédok lettünk. De logikusan nézve, ha lenne valaki az életében biztos szívesebben lenne nála éjszaka, minthogy velem pizzázzon.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime10.12.14 10:20








Hayley &
Graham
.
Minden csak az időzítésen múlik, na meg azon, hogy a hozzá betoppanó nőcske mennyire kelti fel a figyelmét. De ha jót akar magának, akkor messziről elkerüli a kertvárosi nőket.
- Valami módszert kellene kidolgozni erre, talán mondjuk egy sms-t írhatnál S.O.S. szöveggel és akkor áttoppanok, mert még véletlenül sem szeretnék rosszul időzíteni és akkor beállítani, mikor nem kellene. - Eléggé kétértelműen fogalmaztam, hiszen próbáltam finoman arra célozni, hogy nehogy akkor jöjjek át, mikor éppen a prédát cserkészné be. Felnőtt férfi, ezért biztosan akad a környéken olyan nő, akit szívesen látna az ágyában.
- Graham ha minden nőt a környéken ilyen szemekkel méregetsz, akkor azt bizony nagyon is félre fogják érteni. - Ami pedig engem illet, nos nem értettem félre, valahogy nem jöttem zavarba az érdeklődő pillantásaitól. Mindössze egy szúk pántos pólóban állok előtte és egy egyszerű rövid farmernadrágban, kontyba fogott hajjal, de nem éreztem fontosnak azt, hogy kiöltözzek az új szomszéd üdvözléséhez. Nem vagyok az a fajta nő, aki szúk koktélruhában és magassarkúban illegeti magát.
- Na és neked? - Még szép, hogy vissza passzoltam a kérdést. Ezen a környéken nem félek egyedül, talán ha másol élni akkor igen, de errefelé nagyon összetartó a közösség.
- Valójában szeretem, hogy az enyém az egész ház és nem félek egyedül lenni. Főleg most már nem, hogy ilyen szomszédom van. - Graham erős férfi, ezért már csak úgy is biztonság érzetem támad, hogy tudom, hogy a szomszédom.


words: xxx

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime10.12.14 18:02






- Nem is arra céloztam, hogy rontsál rám, ha nő közeledik. Az is bőven megteszi, ha épp jókor csengetnél be hozzám. Hálás lennék. - Egy nőnek mindig van egy oka arra, ha arról van szó, hogy akar valamit. Szóval, ezen a téren maximálisan megbíznék benne, ha arról lenne szó, hogy valami mondva csinált indokkal toppanjon be éppen jókor, még mielőtt eret vágnék magamon. Az egy dolog, hogy mentős vagyok, így az elvérzés nem fenyegetne, de nem szívesen tennék kárt magamban szánt szándékkal egy nő miatt, egy olyan nő miatt, akit az ajtómon ívül szívesebben látnék. Szóval, hálás lennék.
- Nem fogom... Odafogok figyelni. Ami pedig a számom illeti, arra egyszerűbben is szert tehetsz. Nem kell túlbonyolítani. - Ezt, ezt egyszerűen nem hagyhattam ki. Azt hiszem egészen jól haladunk... Az ismerkedésben. Bár egy ilyen vonzó nővel melyik férfi ne flörtölne szívesen? Ebben még semmi rossz sincsen, hacsak időközben azzal nem kell szembesülnöm, hogy olyasvalamibe akarok belekóstolni, ami már másé, mert az nem az én stílusom. De be kell vallanom, hogy nagyon kellemesen érzem magam a társaságában és örömmel venném, ha még maradna.

- Elég nagyfiú vagyok már ahhoz, hogy az ágyam alatt lakozó szörnyecskéktől ne tudjak aludni. De komolyan gondoltam... Már nem akarok személyeskedni, de a nők általában nem szeretnek egyedül lenni. Másztam már keresztül az utcákon az éjszaka kellős közepén, mert attól féltem, hogy a kormányt lefejeltem volna egy az egyben. - Gondolom azt már nem kell részleteznem, hogy a barátnőmhöz kellett átsietnem. Szóval, nem akarok nagyon általánosítani, de így van.
- Hízelgő... De komolyan, ha gáz van, csak szólj. Jobb félni... - egyáltalán nem akarok tolakodó lenni, de mégis csak egyedül van abban a házban és sosem lehet tudni, hogy ez mikor tűnik fel olyasvalakinek, akinek nem kellene. Sok esetről lehet hallani, ahol a nő egyedül volt a lakásban és valaki napokig figyelte, hogy biztosra menjen. Szóval, bármikor probléma nélkül átmegyek körülnézni, ha rossz előérzete lenne. Na igen. A nők meg az előérzeteik. Általában beválnak.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime11.12.14 10:05








Hayley &
Graham
.
Nem mindig vagyok itthon, de ha netalán észre venném, hogy egy szilikonos maca közeledik a háza felé ha kell átrohanva a hátsó kertbe, átugorva a kerítést rontok be hozzá a hátsó ajtón keresztül, ezután lerántanám magammal a földre, hogy még véletlenül se induljon meg az ajtó felé miután csöngettek.
- Nekem az miért lenne jó, hogy ha megmentenélek? - Igyekszem majd jó szomszéd lenni, ha már az előtte itt lakokkal nem jöttem ki valami jól. Mentségemre szóljon erről nem tehetek, az a házaspár mindig veszekedett, a nőnek mindig féltékenységi rohamai voltak a pasi meg mindig furcsán méregetett zavartalanul állva az ablakban átlesve hozzám. Annál, hogy elköltöztek mostanában jobb dolog nem is történhetett volna velem.
- Általában a férfiak az én számomat szoktál elkérni. - Ezen akaratlanul is felnevettem. Nem pont arra szerettem volna célozni, hogy el akarom kérni a számát, de ahhoz bizony szükséges lenne egy telefonszám cserére, hogy ha néha a megmentőjét kellene eljátszanom.
- Úgy hét éves koromig rettegtem az ágyam alatt lakozó mumusoktól. - Ezen jót mosolyogtam, hiszen felidőztem néhány emlékét arról, hogy éveken keresztül csak a kis éjszakai lámpám fénye mellett voltam képes aludni, hiszen már akkor is nagyon élénk volt a fantáziám, sőt élénkebb, mint a korombelieké.
- Egyébként pedig ne lepődj meg azon, hogy ha az éjszaka közepén is fény szűrődne át hozzád, mivel gyakran vagyok fent hajnalok hajnalán, olyankor még a megszokottból is csendesebb a környék, ezért jobban megy az írás is. - Író vagyok, ezért nincs munkaidőm, csak határidőm amire készen kell lennem egy - egy cikkel. Ezért gyakran vagyok fent, mikor mindenki más alszik és általában napközben szoktam lustálkodni, vagy éppen a hátsó kertben napozgatni, aminek már Graham is a szemtanúja lehetett.
- Nem vagyok ijedős, de ha sikítanék remélem fél percen belül nálam termesz. - Eddig nem rettegtem azért, mert egyedül voltam a házban, de próbáltam féken tartani a fantáziámat és nem bele gondolni, hogy mi történhetne velem, ha...
- Teljesen jól laktam, ezért inkább befejezem a festést, mert ha így haladok, akkor itt fogok éjszakázni mire készen leszek ezzel. - Végül is erre valóak a szomszédok, ott segítenek, ahol tudnak. Felpattantam a helyemről, hogy ismét megragadjam az ecsetet és tovább fessek vele.


words: xxx

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime20.12.14 16:34






- Mert hálás lennék. Mert még egyszer jól jöhet a szívességem. Meggyőztelek? - Végül is sosem lehet tudni. De ha ennyivel mégsem nyertem volna meg magamnak, akkor még eltöprengek rajta mi jöhet még számításba, bár momentán ennyire futotta, de azért ez sem egy rossz ajánlat, mivel, ha azt nézzük semmihez sem kötöttem ezt a bizonyos szívességem, szóval cserébe nem csak arra kérhet meg, hogy nyírjam le a füvet vagy pucoljam ki a lefolyót a mosogatónál. vagy esetleg nézzem meg a biztosítékot, mert valami levágta.
- Tudom hol laksz. Láttalak már meztelenül. Kezdetnek nekem ennyi bőven megteszi. Ezek után eléggé furcsán venné ki magát a dolog, ha a számodért tepernék. Legalábbis nem volt hozzá szükségem, hogy rálátásom legyen olyan tájakra, ahová másnak nem volt ekkora mázlija, még a számoddal sem. Szóval, egyelőre megleszek a számod nélkül. - De ha szükségem lesz rá, akkor azt is megfogom oldani. És igen. Tényleg kicsúszott a számon, hogy ezt mázlistának tartom magam jelen pillanatban, de ez így is van, mert mi tagadás, nagyon is vonzó és ha felírná a számát valahová biztosan nem veszíteném el.

- Ez aranyos. De szólj, ha mégis bekukkantsak alá... - Kedvelem az újdonsült szomszédom. Jobban és jobban kijövök vele, mint eddig bármelyikkel. Hozzáteszem eddig egyik sem volt ilyen csinos. Szóval azt hiszem szeretni fogok itt lakni.
- Hajnalok hajnalán vagy dolgozni fogok vagy aludni, kivéve, ha szabadnapos leszek, de akkor sem fogok leselkedni, megígérem. - Természetesen nem szánt szándékkal lestem ki meztelenül napozni sem. Az abszolút véletlen volt. Elismerem kissé különös véletlen, de attól még véletlen.
- Engem kérsz fel a védelmedre? De mi van akkor, ha épp éjszakás vagyok? - Hát erre megint csak azt tudom mondani, hogy édes, hízelgő és... Nagyon édes. - Bár szerintem aludj nyugodtan. Ez egy nyugodt környék.
- Akkor sincs semmi. Nem fogunk egész éjszaka dolgozni. felőlem maradhatsz is, ha akarsz. Keresztben is, hosszában is elég nagy az ágy kettőnknek is, ha lusta vagy átmenni az úton a szomszédba. - Nem, Nem ajánlatnak szántam és hátsószándékom sincs vele, de hajnalig sem akarom dolgoztatni. Holnap is nap lesz és aludnunk is kell valamikor, nekem legalábbis, mert a jövő hét elejére nagyjából már ráncba szeretném szedni a házat, mire elkezdek dolgozni, hogy kora reggel ne könyékig dobozokban keljen turkálnom a cuccaim után.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime20.12.14 23:31








Hayley &
Graham
.
Egy szívesség mindig jól tud jönni. Na meg tartom is magam a valamit valamiért elvhez, szóval ha teszek érte valamit, akkor jól esne, hogy ha viszonozná a dolgot.
- Mennyire lennél hálás? Mert ha nagyon hálás lennél, akkor talán meggondolom. - Remélhetőleg azon nem fog meglepődni, hogy ha átjövök hozzá mikor aktuális lesz számomra és arra kérem, hogy jöjjön el velem, mint kísérő valami újságírói rendezvényre, csak mert nem akarom azt hallgatni, hogy szép és fiatal vagyok és még sincs senki sem, aki eljönne velem efféle eseményekre. Néha rossz egyedülállónak lenni.
- Oh, ne! Már megint ez a láttalak meztelenül témánál vagyunk? Ez így nagyon nem fair. Vagy megígéred, hogy többet fel sem hozod ezt a témát, vagy kénytelen leszel vetkőzni, hogy kvittek legyünk. - Természetesen csak viccelődök, vagy mégsem? Mégis annyit sikerült ebből az egészből értelmeznem, hogy nagyon is tetszett neki, amit látott. Nem is vettem észre, hogy nézett, vajon meddig ácsoroghatott engem bámulva? Mindössze egy apró, futó pillantás volt részéről, vagy hosszú percek? De szeretném tudni.
- Ez kedves tőled, hogy felajánlod magad mumus ügyben, de félő, hogy az ágyam alatt tényleg nincs semmi, sokkal inkább a fantáziám az, ami játékot űz velem. - Szóval ha olyan gondolatok vernek éket a fejemben, amiknek nincs ott semmi keresnivalójuk, akkor örülnék annak, hogy ha átjönne és a figyelmemet elterelné. Ez tényleg szakmai ártalom. Nem vallom magam ijedősnek, de egyedül nem nézek ijesztő horror filmeket, mert aztán a fantáziám beindul, s sehogy sem tudok aludni.
- Biztos vagyok benne, hogy nem szánt szándékkal leselkedtél, de majd lesznek olyanok, akik téged fognak meglesni. - Ezt nem magamra értem, hanem bármi másra a környéken. Sok a pletykás öregasszony, de még több a vadászösztönökkel rendelkező nőszemély a környéken.
- Akkor nem volt szerencsém. - Nem, mintha tényleg tartanék attól, hogy valaki lesben állna és éjnek évadján bejönne a házba.
- Te vagy az első férfi, aki az ágyát alvásra ajánlotta fel nekem. Ez aranyos. - Rámosolyogtam, majd folytattam a festést. Aztán azon kaptam magam, hogy ismét elmélyedtem a gondolataimban, véletlenül túl nagy lendülettel akartam kivenni az ecetet a festékes dobozból, aminek meg is lett az eredménye.
- Ez már várható volt, ugye mondtam, hogy néha annyira kétbalkezes tudok lenni? - Felé fordultam nevetve, hogy szemléltessem vele a csupa festékes pólómat. Nem volt kellemes érzés, ahogy a festékes anyag hozzá tapadt a bőrömhöz, ezért gondolkozás nélkül bújtam ki a felsőmből.
- Esetleg kaphatnék egy pólót? Ezt még be szeretném fejezni, ha már elkezdtem, aztán azt hiszem jobb lesz, ha haza megyek, mert lassan több kárt okozok, mint hasznot. - Ott álltam előtte levetett felsővel, álltam pillantásait. Zavarba kellett volna jönnöm? Lenne bármi értelme azok után, hogy ennél jóval többet - egyszóval mindent - látott belőlem? Nem hiszem.


words: xxx

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime23.12.14 11:58






- Én tehetek róla. Nem vagyok hozzászokva, hogy ruhátlan nők fogadnak az új városban az ideköltözésem első napján. - Ezek után már csak azt remélem, hogy az első munkanapomon már senki sem lesz meztelen, mert az már kissé kellemetlenül érintene. Ezt pedig csak azt hiszem még egy hamar nem fogom elfelejteni, csak azt kell valahogy kibírnom, hogy ne hozzam fel túl sokszor, még a végén le lesznek rólam szaggatva a ruháim, hogy kvittek legyünk, mintha szánt szándékkal lestem volna ki meztelenül napozni, pedig egy ártatlan véletlen volt az egész. Jó időben, jó helyen? azt hiszem erre ez a legjobb megfogalmazás. Szóval, ártatlan vagyok. Mosom kezeim...
- Akkor féken kellene tartanod. Miért hoznád magadra a frászt? - Szerintem bőven elég akkor frászt kapnunk, amikor tényleg valami baj van. Indokolatlanul nem kellene, mert a végén annyira hozzászokunk, hogy nem fogjuk észrevenni, ha valami tényleg nem stimmel a környezetünkben, mert már az elménk is hozzászokott ahhoz, hogy rémeket látunk ott is, ahol nincs.

- Muszáj volt ezt most felhozni? Nem akarok erről beszélni. Nem érdekelnek a keselyűk. De ha valaki tényleg azt hiszi, hogy a tizenkét órás munkaidőm mellett van időm még kalandokra is, az tényleg nagyon elszánt, engem pedig kifognak készíteni. - Mostanság nem nagyon hiszem, hogy beleférne az időbeosztásomba egy egészséges kapcsolat is, bár soha se mond, hogy soha... De egy ilyen kapcsolatot se egy kalandnak induló valamire fogok felépíteni. Abból a korszakomból már kinőttem. Ha bele is kezdek valakivel valamibe, akkor azt komolyan is fogom gondolni és úgy is fogom kezelni.
- Most kérjek bocsánatot azért, amiért nem vagyok egy disznó? - Kétlem, hogy ezért kellene. Ez csak számomra ilyen magától értetődő, hogy nem azért mentem bele, hogy segítsen, mert akarok valamit?
- Ha szereted azt a pólót és szeretnéd megtartani javaslom áztasd le, most. - Más különben a festék az életben nem fog kijönni belőle, akkor pedig dobhatja is el. - Én pedig mindjárt keresek valamit. - A pólókat szerencsére felülre pakoltam be, mert számoltam vele, hogy kelleni fog pár darab, mire mindent kipakolok és minden a helyére kerül.
- És elnézésedet kérem, amiért nem azt nyögtem ki először, hogy hű, de dögös. Attól még az... - Nyújtottam felé az egyik pólóm.
dögös, bár a látottak után elégé nehéz is lenne felülmúlnia önmagát. Mondjuk neki már nem is kell.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime25.12.14 15:25








Hayley &
Graham
.
Szánt szándékkal nem mutogattam volna a szeme láttára a bájaimat, de legalább így már semmi takargatnivalóm sincs előtte, szó szerint. Lefogadom, hogy ebből érdekes és egyben vicces cikk is lenne, amit imádnának az olvasók.
- Most legalább nem tudod azt mondani, hogy nem volt jó az első napod. - Akaratom ellenére is feledhetetlenné tettem számára az első itt töltött napját.
- Nem szándékosan teszem, ez a hátránya az élénk fantáziának. - Mit is mondhattam volna? Azért megpróbálok arra gondolni, hogy attól, hogy még egyedül vagyok nem fog történni velem semmi hírekbe illő brutális dolog, egyébként is gyorsan futok. Inkább nem is gondolok erre, mert a végén ismét elkalandozik a fantáziám és az éjjel nem alszok.
- Itt csak elszánt nők vannak. - Ezt már nevetve közöltem vele, mert ami engem illet, nos én is nagyon elszánt tudok lenni, hogy ha kell. Viszont az is biztos, hogy nekem nem szokásom letámadni az új szomszédokat, persze benéztem hozzá, hogy bemutatkozzak és üdvözöljem itt, de ennél többet nem akartam, mármint nem azért jöttem át hozzá, hogy olyan közelről megismerjük egymást. Jobb ha a szomszéd csak szomszéd marad.
- Ne! Tetszik, hogy nem vagy egy disznó. Azt hiszem jól kifogunk jönni egymással. - Aranyosnak tartom, hiszen tényleg csak alvásra ajánlotta fel az ágyat, nem pedig arra, hogy kipróbálja mennyire hajlékony vagyok.
- Ez csak egy póló. - Mondtam miután megvontam vállaimat. Nem szaladok rögtön mondjuk a mosogatóhoz, hogy leáztassam, van még néhány ilyen pólóm.
- Ugyan Graham megbocsájtok, hiszen a tekinteted árulkodik arról, hogy mit gondolsz. - Tényleg nem akartam neki mutogatni magam, ezért miután átadta a pólót rögtön magamra is vettem.
- Köszi. - Akaratlanul is elnevettem magam, nagyon nem az én méretem ez a felső, de valahogy tetszett, hogy combközépig ér. Az illata pedig egyszerűen megbabonázott.
- Azt hiszem jobb lesz, hogy ha megyek, legalábbis még az előtt, hogy ez a póló is festékesen végezné. - Bájosan mosolyogva kezdtem el a kijárati ajtó felé hátrálni.

words: xxx

|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime29.12.14 23:14






- Ez igaz. Abszolút felejthetetlen. - Sőt, azt hiszem ezt nem fogom elfelejteni elmesélni sem az első munkanapomon. Ez abszolút az én napom volt. Oké, csak egy pillanat, egy másodperc volt az egész. Nem álltam meg élvezkedni a látványban, bár most is azt gondolom, sőt egyre biztosabb vagyok abba, hogy még most is ott állnék, ha valami hibát szerettem volna találni abban, amit láttam, de nem volt és nincs is.
- Azt hiszem pár napon belül irigyelni foglak ezért, mert ezek szerint akkor van időd képzelődni. Nekem nem igazán lesz. - Tizenkét óra után pedig szerintem úgy kifogok dőlni, mint akit kiütöttek. Az sem lesz szándékos, épp csak befogok esni az ágyamba és szerintem még a párnához sem fog érni a fejem, de már alszom is, szóval a kertvárosi hiénáknak pedig roppant ébernek kell lenniük, ha elakarnak csípni. Bár a házavató buli sem a közeljövőben fog megrendezésre kerülni. Persze lesz, csak előbb kicsit össze kellene szednem magam, kicsit otthonosabban érezni magam a házban meg hasonlók, mert esküszöm vannak percek, amikor megállok a nappali kellős közepén és hosszú percekig azon gondolkodom, hogy azt a dobozt hová is pakoltam és az hol is van.

- Hát ez remek... - Engem pedig elszántan nem érdekelnek. Ha pedig valaki mégis csak felkeltené az érdeklődésem tudni fogom vele, de nem az egész kertvárossal, az inkább rá bízom a pletyka megbízható útjára.
- Velem alaptermészetemtől fogva nem nehéz kijönni. - Bárkivel eltudok beszélgetni bármiről. Nem viselkedem lekezelően senkivel sem, kivéve, ha valaki kiérdemli, de ezen felül nem nehéz kijönni velem és amint láthatja, ha ráérek bármikor kapható vagyok egy beszélgessünk a semmiről délutánra vagy estére, főleg, ha az a valaki sörrel állít be, az egy plusz pont.
- Hát aki dögös, az dögös. - Vontam meg a vállam. Most mégis mit mondhattam volna? Kezdjek el szabadkozni? Mégis minek? Az ilyen nőről melyik férfi ne ismerné el, hogy csinos még egy pólóban is? Anélkül viszont több is annál.
- Rendben van. Hát akkor további kellemes estét. Egy rekesz sörrel bármikor szívesen látlak, de ha szabadnapos leszek egyszer még viszonozni fogom megígérem, jó éjt. - Kísértem ki, majd az ajtóból nézve vártam meg, amíg átsétál az úton. Az az igazság, hogy az a sör nélkül is bármikor szívesen látnám...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - friss hús Graham & Hayley - friss hús - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Graham & Hayley - friss hús

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Graham & Hayley - christmas
» Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM
» Represent Hawaii - Hayley & Graham
» Hayley E. Shine
» Hayley Woodson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Graham Hastings háza-