welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Iroda  - Page 2 Vote_lcapIroda  - Page 2 Voting_barIroda  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime24.12.14 12:05

Hogy milyen volt az, ami az előbb történt? Leírhatatlanul jó. Nem lehet szavakba önteni, viszont valahogy nem arra a folytatásra számítottam utána, mint ahogy régen szoktuk. Kész egymásnak estünk, alaposan megdugott, majd öltözött, váltottunk még pár szót és ment. De most rohadtul szarul esett az, hogy felöltözött és parancsolgatott nekem azok után, hogy szeretkeztünk. Mert mondhat nekem akármit, ő is tisztába van szerintem azzal, hogy ez más volt. És talán akkor ezért ilyen? Feküdtem még a földön, és próbáltam helyre rakni a gondolataimat, amik jelenleg elég ziláltak voltak. Mert akármennyire is jól esett most vele a szex, valahogy megint sikerült belém rúgnia, csak tudnám, hogy miért.
Elmélkedésemből érintése térít magamhoz. Örültem, hogy hozzám ért megint, bújtam is volna a karjai közé vissza, hátha újra vissza tudom csábítani egy kis simi ott, simi ittel. De elengedett, amint a lábamon álltam, és megint rám parancsolt. Helyettem inkább a telefonját nézi, így mérgesen felkaptam a még jó elébb kikészített fekete fehérnemű szettet, és magamra vettem. Hátat fordítottam neki, amíg a harisnyával, meg a harisnyatartóval voltam elfoglalva. És mikor felnéztem, akkor ott állt, elkapott, és megcsókolt. Első pillanatban el akartam tolni, hogy menjen a fenébe, de nem igazán sokáig tartott ez a tiltakozás, mert beleolvadtam a karjaiba. Átadtam magamat a csóknak, amit adott, átkaroltam, neki simultam, és úgy éreztem, hogy ez a csók most édesebb, mint az előzőek voltak. Újra azt éreztem,hogy akarom, az ővé vagyok, és nem kell nekem más. viszont, amikor épp a lényegre tapintottam volna szó szerint, kopogtak. Olyan hirtelen enged el, hogy majd nem hátra estem, majd dühösen pillantottam az ajtó felé, ahol Cler jelent meg. Láttam rajta, hogy nagyon sajnálja a dolgot, de láttam a másik lányt is, akit most legszívesebben felképelnék. Lemerem fogadni, hogy kint verte a hisztit, csak hogy Deannel beszélhessen. Cler meg végül engedett neki, csak kint nyugi legyen, és a vendégek ne vegyék észre.
Csak nézem, ahogy Deant öleli, és forr bennem a düh.
- Mehetsz Cler – utasítom a lányt az ajtóban, aki némán tátogja, hogy sajnálja, mire én vissza, hogy tudom, és távozik.
Dühösen, és csalódottan nézek Deanra, látom rajta, hogy nem tudja, hova rakni a helyzetet. Viszont a hangulatnak már tuti lőttek, nem fogom újra megkapni. csak remélni tudom, hogy ezeknek a mai dolgoknak lesz még hasonló folytatása.
- Cöh…- pénz , kigondolta volna, meg hogy az anyjára. Madárnak néz minket?
- Anyád nem is él – morgom az orrom alatt. Ismerem a lányt, mindig belekeveredik valamibe. Kíváncsi vagyok , hogy ezúttal mit kavart be Deannek. de ha emiatt a liba miatt valami baja lesz isten bizony én fogom megtépni. Csak a fejemet csóválom az újabb hazugság hallatán.
- Gratulálok kis lány – morgom a lánynak, majd segítek Deannak lefejteni magáról, és a kanapéhoz cibálom.
- Jól elintézted mondhatom ismét magadat. Nem elég, hogy hazudozol itt össze vissza, kavarod a szart, megint bajba kerültél, amiből nekünk kell kihúzni téged. De jól jegyezd meg ez volt az utolsó, még egy ilyen húzás és kereshetsz magadnak másik embert – ennyit a megnyugtatásról. Még hüppögött, meg sírt, így az orra alá dugtam egy halom zsebkendőt.
- Elég legyen ebből, szedd össze magadat – nyújtok felé egy erősebb italt.
- Hagyd abba – parancsoltam rá a lányra, és észleltem, hogy Dean leül mellém.
- El lesz intézve, de ha nem hagyod abba, és elriasztod az ügyfeleket ezzel a bömböléssel, akkor a végén tőlem kell tartanod nem pedig attól az uzsorástól, megértetted?- néztem kérdőn a lányra. Lehet nem pont így kellene megnyugtatni, de elrontotta az estémet, és most még izgulhatok Dean miatt is, hogy nem keveredik bele valami nagyobb bajba.
Felálltam, és az ajtóhoz mentem, amin kiszóltam.
- Katarina! – szóltam ki az egyik lánynak.
- Kérlek, kísérd hátra, és vigyétek a pihenőbe – adtam ki az utasítást neki, mire jött is és kisegítette a kis zavaró tényezőnket. Most már jó kezekben, és megértő kezekben lesz, a pihenőben pedig rendbe tudja hozni magát stb. Ráadásul ott szem előtt lesz, és nem könnyen fog kijutni a fiúk mellett, ha szökni akarna.
- El tudod intézni nagyobb gond nélkül ezt az ügyet? – néztem rá Deanre, amint becsuktam az ajtót, majd visszasétáltam, és leültem mellé a kanapéra. Kezem a combjára tettem, és úgy fordultam feléig felé.
- Ezzel a lánnyal valamit kezdened kell. Folyton gond van vele, most meg még itt hisztizik. Lemerem fogadni, hogy Cler csak emiatt hozta hátra. Belekeveri magát mindenbe, és aztán meg jön sírva, hogy bajban van- sóhajtok fel, és észre se veszem, de vissza fordulva Deannak dőlök.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime25.12.14 6:49

Akartam folytatni az előzőeket, ezért is mentem oda hozzá, mikor elkezdett öltözni. Teljesen más vele lenni, mint bármelyik másik lánnyal és fogalmam sincs, hogy ezt miért érzem így. Ahogy nézem hátulról, ösztönösen megyek oda hozzá, és mikor megfordul már nem is gondolkozok, csak magamhoz húzva csókolom. Igazából ez valamiféle kiengesztelés is, mert az előbb így bántam vele, de meg kell maradnunk ennél a kapcsolatnál, mert több és más nem lehet köztünk, ezt Emilynek is kellene tudnia. A csók mámorító, teljesen beleadok mindent, és most egyáltalán nem rémülök meg ettől, mert nagyon is jól esik. Érzem, ahogy a keze megy lejjebb, hogy egy újabb menetet vigyünk véghez, de ekkor zavarnak meg minket. Én pedig hamarabb engedem el, minthogy megbizonyosodjak arról, hogy a lábán áll. Kicsit dühös vagyok erre az egészre, mert a mai nap nem akartam munkával foglalkozni. Utolért az, hogy ennyire jó főnök vagyok, hogy bármikor jöhetnek hozzám.
Hallom a hátam mögött, hogy Emily nem nézi jó szemmel, hogy megzavartak minket, bár ami azt illeti most én sem. De elég lekezelően beszél a lánnyal, amit én nem tűrök.
- Állj le! Ezzel nem segítesz! - Mondom neki dühösen, mert azért ez egy elég durva beszólás volt. Nem akarom, hogy ilyen legyen, hogy a stílusomat átvegye, mert ez az enyém és nem engedem át senkinek. Az sem tetszik, hogy átveszi az irányítást és ilyen durván löki le a kanapéhoz. Én pont, hogy nem ilyen vagyok, ha az alkalmazottjaimról van szó. Gyors telefont intézek, mert nekem kell tudnom, hogy ki az, aki ezzel a lánnyal szívózik. Már eleve rossz társaságba kötött bele. Aminek én vagyok a vezetője, azzal nem jó ujjat húzni. Amint befejeztem le is ülök melléjük, de nem szólok semmit.
- Na jó, elég! Nem tűröm senkinek se, hogy így beszéljenek a lányokkal! Még neked se. - Mondom dühösen, mert tényleg nem bírom ezt a hangnemet, ha én is itt vagyok a szobában. Ezek nekem bevételi források, jó lenne, ha az, aki nagyon is ért a szakmájához, az megmaradna itt.
- Ne aggódj, elintézem! - Biztató szavakat hall tőlem a lány, de a hangomból kiérződik, hogy egyáltalán nem örülök most ennek is. Van bőven ügyem és dolgom, hogy ilyen piti ügyekkel foglalkozzak. Akartam volna még beszélni a lánnyal, hogy mondjon el mindent, mert elég sok uzsorás van és a nevét, leírását még mindig nem tudom. Igaz, ki tudom deríteni, de gyorsabb és könnyebb lett volna, ha elmondja. A kanapén ülök továbbra is, mikor becsukódik az ajtó és mérgesen pillantok Emilyre.
- Nagyobb gond nélkül? Ez egy jelentéktelen senki! Nem egy drogbáró, aki mögött 150 fő áll... - Forgatom meg a szemeimet, bár nem láthatja a napszemüveg miatt. A vállaimat is megrántom, mert valóban csak egy uzsorásról van szó, nem kell túl sokat tennem ezért. Letekintek a combomra, ahol van a keze. Most nagyon nem jön be nekem ez a "kiengesztelés".
- Az egyik legjobb lány, aki ért is valamit a szexhez. Az ügyfelektől csak dicséret van rá és nagyon sokan keresik. Egy ilyen miatt nem fogom kiadni az útját. - Ebbe nem engedek neki beleszólást. Én pontosan tudom, hogy az utcán lévő lányok ki mire képes. Nem egyszer fordultam hozzájuk, mikor szükségem volt a szexre. Az, hogy nekem dőlt, most megint idegesít. Feszült vagyok, így fogom és felállok, majd felé fordulok.
- Jó lenne, ha nem így beszélnél a lányokkal! - Morgom az orrom alatt, mert neki ez egyáltalán nincs megengedve, hiszen a fő góré én vagyok, csak nekem engedhető meg ez a stílus.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime25.12.14 19:48

Állj le ezzel nem segítesz- ismétlem meg magamban a kis mondatát. Mintha én nem tudnám, de ha egyszer írtó pipa vagyok, hogy megzavartak minket. Ráadásul az ő utca lánya…aki folyton bajt kavar. Tisztában vagyok azzal, hogy nekem nem ilyen a stílusom, hogy nem így szoktam a lányokkal bánni, hiszen én is jártam az ő cipőjükben. Ami , ha belegondolok nem is olyan rég változott csak meg. De egyszerűen….Végre valami jó, valami történik köztünk, derengeni kezd a fény az alagút végén, erre megzavarnak minket.
- ne rám légy dühös, ő nem bírt viselkedni – forgatom meg én is a szemeimet. Nem érdekel. Jelenleg dühös és mérges vagyok mindenre, és mindenkire, aki kettőnk közé áll jelenleg, és a dolgok folytatását zavarja.
Már akkor tudtam, hogy rosszul kezdtem neki a dolgoknak, amikor a lányhoz léptem. De nem érdekelt. Később lehet, hogy fog, de most nem. Látom, hogy Deannek sem tetszik. Ez érdekel, de elegem van abból, hogy mindig akkor zavarnak meg minket, amikor épp valami jó. A múltkor is épp csak kezdtünk belemelegedni a dolgokba, amikor megszólalt, azaz átkozott telefon, és mennie kellett.
Az, hogy rám szólt , csak fintorogtam rá egyet. Nem beszéltem vissza. Tudtam én is, hogy hibát követtem el , de a liba előtt nem fogom elismerni. Így marad az, hogy bölcsen csendben maradok. Arra, hogy elintézi is csak bólintottam egyet, majd gyorsan eltüntettem a lányt a szobából mielőtt még jobban kiakadnék, és még egy hibát vétenék.
- tudom, hogy nem tűröd, és se tűröm, és ne is így szoktam velük beszélni….. csak most kiakadtam- vallom be neki töredelmesen, most hogy a lány már kiment az irodából.
- de aggódom, és nem tilthatod meg – öltöttem rá nyelvet gyerekesen, és elvettem a kezemet a combjáról, mert valahogy éreztem, hogy nem nézi jó szemmel.
- Hidd el , kint a lányok kezében most jobb helyen van, mint itt bent. Ők hamarabb rendbe rakják, mint én. Lemerem fogadni, hogy 5 perc vagy 10 és használható lesz. Mindent szépen el fog mondani neked, és válaszol a kérdéseidre – és ez tényleg igaz. Amilyen pipa vagyok most a csajra, én nem tudnám megnyugtatni, csak még jobban kiborítanám. És ezt Deannek is látnia kell rajtam.
- Nem érdekel, hogy az egyik legjobb kinti lányod. Ez hányadik balhéja is ? Mert nem az első. Értem én, hogy hozz neked a konyhára, de visz is , és bajba kever. Ez pedig nekem nem tetszik, mert oké, ha a saját bőrét viszi vásárra, de ez esetben a tiédet is. És akkor megint itt tartunk, ahol az előbb. A te bőröd az én bőröm is valahol – sóhajtottam fel megadóan, és a fejemet csóváltam meg, ahogy felkelt mellőlem. Tényleg oda lett a hangulat és minden…
- Mondtam már, nem így szoktam velük beszélni és ezt te is tudod, de utálom, ha megzavarnak minket – ismételtem meg a szavaimat. Felálltam, és oda sétáltam elé.
- Szent a béke? – néztem rá nagy cica szemekkel, és simultam is hozzá rendes macska módjára.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime25.12.14 20:13

Egyszerűen nem értem Emilyt, hogy most miért ilyen. Oké, én sem vagyok nyugodt, de tőle ezt nem várom el. Eddig mindig azt hittem, hogy ő az, aki kettőnk közt a nyugodtabb és ő nyugtat meg. Sóhajtok egyet és egyszerűen nem tudom magam lenyugtatni. Idegesít most mindkettő lánynak a jelenléte. Most kéne lelépnem, hogy egy kicsit kiszellőztessem a fejemet és utána majd folytassuk.
- Fejezd be! - Sziszegem mérgesen neki, mert nem akarok most kiakadni. Megnyugtatni nem tudom most az utcalányt, mert el vagyok azzal foglalva, hogy most jelenleg Emily nagyon is idegesít. Hiába szólok rá, nekem ez most nem elég. Egy erős ital kéne most. Igazából nagyon is hálás vagyok most neki azért, hogy nem szól vissza, mert lehet, hogy ott tartanánk, hogy megütöm.
- Akkor nyugodjál meg! - Szólítom fel rá, mert itt egyedül én lehetek dühös. Ha mindketten azok vagyunk, akkor engem ki fog lenyugtatni? Lehet, hogy a kocsmában lévő alkohol mennyiség. Egyáltalán nem tetszik, hogy kikísértette a lányt, mert akartam még vele beszélni, hiszen kezdett megnyugodni és már a sírást is abbahagyta, talán még értettem is volna valamit, amit mond. Az, hogy ennyire kioktat, baromira nem tetszik. Meg is forgatom a szemeimet.
- Akartam még vele beszélni. - Morgom az orrom alatt halkan, mert nem később akarom, hanem most. Mert később lehet, hogy fogom magam is itt hagyok mindent a fenébe.
- Hol visz? Eddig nem csinált semmi olyat, ami k*rva nagy összegbe került volna nekem... És bajba kever? Te hol élsz? Attól, hogy fenyegeti egy uzsorás, az még nem bajba keverés. Tudtommal még nem hívta rám a rendőrséget... - Hangomat kezdem felemelni, izmaim megfeszülnek és még sosem éreztem magam ennyire idegesnek. Tényleg már kezdem bemesélni magam, de ettől elkezdtem szédülni. Kezem ökölbe szorul, de nem csinálok semmit sem, mert a végén tényleg valami olyan történne, amit nem akarok.
- Nem kell féltened a bőröd! Ha engem elkapnak, semmi bajod nem lesz, mert semmi közöd az ügyeimhez... - Még ezt hozzáfűzöm, szinte érzem, ahogy a fülemen kijön a gőz és tiszta vörös az arcom. De ezt mind csak belülről érzem, kívülről ez nincs így. Nem mondok semmit arra, hogy mi van mikor megzavarnak minket. Én is jobban örültem volna annak, ha nem csók közben történik ez. Néha megijedek saját tetteimtől. Akarom is a vele való kapcsolatot, de nem is. Nem tudom eldönteni, hogy mit akarok.
- Hagyj békén! - Húzódom el tőle, most egyáltalán nem vagyok vevő erre a simulásra. Visszaülök a kanapéra, bár lehet, hogy jobban járnék, ha most kivonulnék. Egyelőre kíváncsi vagyok arra, hogy mit fog most tenni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime25.12.14 20:32

A válaszaira, és az újabb kirohanására inkább ismét nem mondok semmit sem. Most lett elegem megint belőle, és így ott tartunk, mint ahol nem rég. Vitatkozunk, holott az előbb még minden rendben volt, és ez megint mi miatt történt ? Na? Miért? kiért? Egy libáért, aki nem tud várni a sorára, azok után, hogy felkavarja az állóvizet.
- Én nyugodjak meg? Én? – mondom neki mérgesen, mert én már kezdtem megnyugodni. Ha nem így lett volna, akkor nem vallom be, hogy szarul kezeltem a helyzetet. De megtettem, de ezt észre se veszi, hát menjen a fenébe akkor, és nyalja fényesre azt a csajt.
- Fogsz tudni vele beszélni már mondtam, és hidd el sokkalta jobb állapotban lesz, mint hogy kiment. Kint sokkal több megértésre talál, mint itt bent – ismétlem el neki a szavaimat, amit nem tudom, hogy nem hallott e, vagy csak keresztüleresztette a fülén az információt.
- Itt, melletted élek….- mondom kicsit sértődötten. Tényleg elegem lett belőle, abból, ahogy most velem viselkedik megint. Azok után, ami történt… Így fogtam magamat ledobtam a köntösömet, és belebújtam egy szűk ruhába, főleg azok után, hogy elhúzódott.
- Tudod nekem még mindig jogom van ahhoz, hogy ezért aggódjak, akiért akarok. Aki fontos nekem. Ezt se te, se más nem tilthatja meg nekem. És ha azt hiszed, hogy nekem nem lesz bajom abból, hogy ha veled bármi is történik igen nagyot tévedsz ,és nem ismersz – mondom neki hűvösen, miközben kilépek az asztal mögül,é s magamhoz veszek egy füzetet.
- A lány fél pillanat múlva itt lesz, eltudod vele intézni amit akarsz, én kimentem, hogy ne zavarjalak. Ha akarsz valamit, kint megtalálsz – fejeztem be hűvösen a mondandómat, majd kiléptem az ajtón. Épp csak bírtam, hogy nem bőgtem el magamat, hogy hideg legyek vele, hogy ne adjam meg neki az alázatot, csak hogy újra hozzásimulhassak. Ő kérte, hogy hagyjam, hát most megkapta.
Amint kiléptem az irodából, elmentem a lányért, és én magam kísértem vissza, és engedtem be az irodába. Útközben elnézést kértem tőle, majd ajtót nyitottam.
- Ahogy mondtam, itt van, úgy ahogy mondtam- a lány tényleg nyugodt volt, a festéke rendben. Se sírás, még nyoma se látszott. Amint bement rájuk csuktam az ajtót, és elmentem a recepcióra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime25.12.14 20:56

Tényleg mindjárt felrobbanok mint egy bomba. Elegem van már mindenből, nem akarok semmivel se foglalkozni, csak az ágyamat akarom, és a sötét szobámat, hogy egy kicsit egyedül legyek. Talán az egyik üvegem aljára nézek. Őszintén sokkal jobban szeretem ezt a fajta "beszélgetést", mint a normálisat kettőnk közt. Attól félek.
- Igen, te! - Mondom emelt hangon, mintha nem hallotta volna, hogy kinek mondtam. Őt akarom, hogy megnyugodjon, de mégis jobb, ha így beszélgetünk, mintha máshogy. Akkor az érzelmeim valahogy előtörnek és csak bajba kevernek. Nem tudhatja meg, hogy mit érzek. Nem tudnám sehogy se kezelni az ügyet, mert ebben még nem volt részem.
- Az biztos... - Hangomban szánalom érezhető, hiszen valóban sokkal nyugodtabb kint a légkör, mint itt bent. Nem is biztos, hogy szerencsétlen lány meg tudott volna nyugodni. Nem tetszik, ahogy válaszol, mert most én vagyok kiakadva, de most perpillanat valahogy az sem érdekelne, ha nem lenne itt. Mivel sokkal feszültebb vagyok, mint szoktam lenni.
- Néha nem úgy tűnik. - Mondom sóhajtva és megforgatom a szemeimet. Mert az, hogy itt él mellettem, néha nem úgy tűnik, hiszen ő tudja a dolgaimat, mégis ilyeneket hozott fel. Eddig nem kellett semmit se fizetnem és a maffiával sem voltam még soha szemben a lány miatt. Az, hogy ilyen szűk ruhát vesz fel, már pontosan tudom, hogy mivel akar idegesíteni. Egy vendéggel fog elbújni az egyik ajtó mögött, amit én utálok és különben is ne nyúljon hozzá senki rajtam kívül. De tudom, hogy úgysem fogom tudni ezt megtiltani teljes mértékben.
- Ugyan miért lenne bajod??? Ezt mondd meg! - Követelem a választ, hiszen nincs köze az ügyeimhez, ezért semmiért se tudnák bevarrni, hogyha én bekerülnék a börtönbe. Elvégre nincs közünk egymáshoz, amit egy kicsit sajnálok.
A kanapén ülve nézek utána, ahogy kisétál a szobából. Igazából ezt pont én akartam, de attól függetlenül ott ülök továbbra is, hogy megnyugodjak. Ez a csend és egyedüllét most nagyon is jól esik. Amikor nyílik az ajtó odapillantok és azért van bennem némi remény, hogy visszajön hozzám és tovább folytatjuk a csókot ott, ahol abbahagytuk. De ez nem így történik. Helyette az utcalányt hozta vissza, aki sokkal nyugodtabb.
Beszélgetek vele, de nem vagyunk bent sokáig. Kinyitom az ajtót, előre engedem és vele együtt végig sétálok a folyosón. Egészen a recepcióig, ahol a bejárat is található és minden köszönés, vagy pillantás nélkül kisétálok a lánnyal, hogyha nem állítanak meg. A kocsimba ültetem és felveszem a telefont, ha már hívnak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime25.12.14 21:13

Dean S. Kizzy minek a fenének kellett az útjainak találkozni? Miért? Nélküled is voltak gondjaim ,de azokat tudtam kezelni. de ezeket a mostaniakat. Ezt a jelenleg is kialakult helyzetet nem tudom, egyszerűen nem. Cler szerint el kellene neki mondanom mindent, de nem tehetem. főleg a mai nap után nem. Hiszen azt se érdekelte, hogy az a másik nő szerelmes belé, akkor az én érzéseim is hidegen fogják hagyni.
Elegem voltvitáinkból. Abból, hogy meg akarja nekem mondani, hogy mire, kire költsem a pénzemet, hogy ki miatt aggódhatok. Tényleg ezt gondolja, hogy nekem nem lenne bajom, ha ő vele történne valami? Mert nagyot téved, de ezek után nem fogom neki megmondani. Én nem csak mint főnök gondolok rá, vagy mint szerető, és félig ahhoz sincs köze, hogy szeretem őt. Nekem csak ő van, nincs másom. Persze anyám ott van, de már nem sokáig, és amikor legutóbb jártam nála jóformán meg sem ismert.  Akárhonnan is nézem, Dean az én családom , a szívem csücske, és egyben az achilles sarkam. ha neki valami baja esik azt nem élem túl. összetörök, mint egy üvegváza. És , ha én összetörök, akkor nem lesz aki bármit is fenn tartson számára, és ha ez nincs, akkor semmi sincs. Nincs hová visszajönni, nincs remény. Szóval semmi, ez a semminél ez a kicsi is több, amit most kapok tőle. De, ha ő nincs , akkor az én világomnak is oda.
Ez, és ehhez hasonló gondolatokkal ültem a recepción. Cler hozzám se mert szólni, csak bátorítóan megszorította a kezemet, majd folytatta a munkát, én meg csak ott ültem, mint bálám szamara.
Csak arra eszmélek fel, hogy Dean elmegy mellettem a lánnyal. Nem tetszett, egyáltalán nem, hogy csak így elhúz egy szó nélkül.  Kapva kaptam a telefon után, és felhívtam.
- Nem vitted el a pénzt, és nem végeztél a főkönyvvel – szóltam bele a telefonba szinte színtelen, érzelemmentes hangon, jóformán hidegen.
- Átvigyem este? – kérdeztem rá magam se tudom, hogy miért, ezért is légy átkozott Dean S. Kizzy, hogy felforgattad a világomat, és nem tudom mit miért teszek.
Dean röviden azt felelte menjek át, majd leraktuk a telefont. Az est további részében dolgoztam, de csak papírmunkát végeztem. Valamikor hajnalba szedtem össze a pénzt, amit le kell adnom, meg a könyvet. Mást mindent elzártam, és rendes kis lány módjára az egyik nehéz fiúval vitettem most magamat el Deanhez, mert ennyi pénzzel nem ülök taxiba.

VÉGE ^^
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime25.12.14 21:43

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime01.03.15 11:55

Eltelt már két hét, ha jól számoltam, bár annyira azért nem tartom észben, mert senkinek sem tartozok elszámolással. Eddig is nagyon jól elvoltam, muszáj volt egy kicsit elszabadulnom mindentől, hogy kicsit kiszellőztessem a fejemet. Erről senki sem tudott, csak egy-két emberem, akikben megbízok. Még Emilynek sem szóltam, hiszen részben miatta mentem el, ezért is volt kikapcsolva az a telefonom, aminek a száma megvan neki.
Így, kipihenten térek vissza a városba, természetesen amíg nem voltam az embereim intézték az ügyeket és nekem is beszámoltak mindenről. Első utam, amint lerakom a cuccaimat, fogom magam és elautókázok a bordélyházba, hogy minden rendben van-e. Cler szemeit látva, meglepődött, hogy itt vagyok, de nem különösebben érdekel.
- Lily? – Nézek rá, bár megrántja a vállát, hogy nem tudja merre van. Tehát nincs az irodában, az pedig jó. Azért még mondom neki, hogyha megérkezik, akkor küldje az irodába, én pedig előre megyek. Bólint, hogy értette. Az ajtót kinyitom magam előtt és becsukva, az asztalhoz megyek, ott leülve kinyitom a széfet, kiveszem a pénzt és a főkönyvet. Elkezdek számolni, és valamin megakad a szemem. Megfogadtam, hogy most az egyszer nem húzom fel magam, de ezen elég nehéz. Hátradőlök a székben, felrakom a lábaimat és közben lapozgatom a könyvet, amíg Emily be nem toppan. Már alig várom, hogy megkérdezhessem mi történt itt, amíg nem voltam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime02.03.15 10:31

Eltelt két hét, és Dean sehol. Eleinte még próbáltam utolérni, de nem jártam sikerrel. Azt hiszem 3 nap után mentem el a lakására, de ott se volt, így fogtam és ott hagytam a holmiját, na meg a lakása kulcsát is. Remélem ezzel elégedett lesz.
Azóta az este óta nem igazán találom magamat, így erőteljesen a munkára koncentráltam, de csak is a papír félére, és az irányítósra, meg a kapcsolattartásra, építésre. Máshoz nem volt kedvem, főleg azt nézve, hogy rossz híreket is kaptam.
Az első hét nehezen telt, és Cler is azt mondta néha, hogy menjek haza, mert csak úgy járok kelet, mint valami szellem. Így az első hét vasárnapján belenézve a tükörbe hasonlót állapítottam meg magamról, és ezzel a kinézettel minden vagyok, csak vonzó nem.
Próbáltam túl tenni magamat a történteken, édesanyámról kapott híreken, és szerencsémre volt is, aki segítsen, mert teljesen lefoglalt. Kaptam egy nagyon jó ajánlatot, ami nem kis munkával járt mire a végéhez értünk.
Fárasztó volt, és kiadásokkal is járt, de a bevétel szépen megtéríti ezt. Épp ezért voltam oda ma délután is.
- Chris kösz a fuvart - köszöntem el a kísérőmtől, majd a táskát megfogta, meg a száll rózsámmal indultam el befelé, ahol Cler rögtön meg is állított. Csak annyit súgott oda, hogy Mark itt van. Nyeltem egy nagyon. Meglepő volt, hogy csak így beállított, de ugyan akkor még sem. Eldöntöttem, hogy szépen beszámolok neki, oda adom a táskámat, és megyek tovább a dolgomra. ami így hirtelen fogalmam sincs, hogy mi , de majd keresek valamit. Igazából pihenni akartam ma, de hogy itt van nem fogok az irodában tudni megmaradni. Amúgy se tudom, hogy milyen hatással lesz rám, de tartani kell magamat.
- Jó napot! - köszöntem neki, ahogy beléptem, a táskát továbbra is fogtam. A rózsámat fogtam , és a másik három mellé raktam.
- Látom már átnéztem a könyveket, meg minden, akkor gondolom feltűnt egy nagyobb hiány is. Ami nem más, mint egy nagyobb kiadás ruhákra, egyéb dolgokra a lányok számára. Hogy miért? Azért, mert kaptam egy remek ajánlatot, amihez ki kellett adnom, hogy nagyobb bevételre tehessek szert. Mr Cross egy magán estélyt tartott, ahová a lányaidat kérte, de nem mehettek a megszokott ruhákban, kicsit mutatósabbakat kellett felvenniük és a többi. Ezért ki kellett adnom, de mindent megtalálsz ebben a táskában. Szerződéseket, számlákat, és magát a bevételt - azzal elé tettem a táskát, és kinyitottam. A táskában benne volt minden számla a kiadásokról, Mr Crossal kötött szerződés, és titoktartási nyilatkozatok másolatai. A pénzről nem is beszélve, amivel tele volt a táska. Hogy mennyi volt? Jóval több, mint egy hetes bevételünk.
- Van valami kérdésed? - kérdeztem nyugodtan, majd vissza léptem az asztal túl oldalára.
- Ha nincs mennék a dolgomra - türelmesen vártam. Sikerült megtartanom vele a távolságot, holott legszívesebben azt kérdeztem volna tőle, hogy hol a fenében volt eddig.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime02.03.15 20:11

Két hét hosszú idő, de nekem mégis úgy tűnik, mintha csak 3 napra mentem volna el. De így is legalább egy kicsit ki tudtam magam pihenni és összetudtam rakni a gondolataimat. Muszáj volt hazajönnöm, így meg is tettem. Bár még legszívesebben maradtam volna. Jól éreztem magam, végre kicsit lazíthattam és nem kellett mindenen idegeskednem. Ahogy belépek a bordélyházba Clert találom ott először, akinek szólok, hogy Lilyt látni akarom. Amint az irodában vagyok, mindent átnézek. De ekkor fedezek fel egy hiányt, amiért kezd felmenni bennem a pumpa. Mikor benyit Emily legszívesebben hozzávágnám a könyvet, hogy meglop, de megvárom elsőnek, hogy mit hoz fel mentségnek.
- Mi lett volna, ha átver? - Nézek rá, azért Cross-t ismerem, nem mindig megbízható. Tuti, hogy van benne valami csavar. Kíváncsi vagyok, de most egyáltalán nem ezzel foglalkozok, mert úgy látszik, hogy ezzel megbirkózott egyedül is.
- Kitől kaptad azt a virágot? - Pillantok a kezére, ahol ott a virág. Kíváncsi vagyok, hogy mit csinált, amíg nem voltam itt. Nem akarom, hogy mással legyen, mert az fájna. De nem akarom beismerni, mert az csak legyengítene. Felállok és odasétálok hozzá, mert az nem járja, hogy csak úgy lelép.
- Valóban? És milyen dolgod van? - Dugom a zsebeimbe a kezeimet, miközben egyre jobban közelítek felé. Azt akarom, hogy mindent elmondjon nekem, mert nem nézném jó szemmel, ha beállna dolgozni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime03.03.15 12:35

Valahogy nem így számoltam erre a találkozásra. Eltűnt, nem szólt semmit sem, keresés által se akadtam rá, pedig lett volna megbeszélni valónk. Nem akart nélküle belemenni ebbe az üzletbe, de nem hagyott más választást. Úgy, hogy nekem fel ne merje róni, hogy nem vártam meg a döntéssel, meg az egésszel.
Úgy, hogy pontosan ezért is kezdtem neki a mondadómnak, amikor megláttam, hogy az irodába van, ami már magában nagy meglepetés volt számomra. De várható volt, mert igazából az üzlet mindig is jobban érdekelte, mint az, hogy min mehetek keresztül azért, mert két rohadt hétre eltűnt szó nélkül. Mit törődik ő azzal, hogy aggódtam érte, hogy az őrület kerülgetett, a depiről nem is beszélve. Szóval nem akartam se vitát, se számonkérést, csak közöltem vele mindent, ahogy volt, a végeredménnyel együtt.
- Nem ver át, nem is szokása. Engem legalább is nem - jegyeztem még meg utoljára neki a dolgot. Velem sosem szórakozik Cross, főleg, hogy folyton a szoknyám után mászkál, csak mindig elutasítom, mást küldök hozzá. De , mint minden férfi ő is törtet a felé, amit nem kaphat meg. Jelen esetben engem, és van egy olyan érzésem, hogy ezzel az üzlettel is csak a mézesmadzagot húzta számomra, hogy ő mit meg nem tesz azért, hogy nekem jó legyen. Arról nem is beszélve, hogy mivel a lányok többsége ott volt ezen az estélyen, így nekem is ott kellett lennem.
- Crosstól kaptam őket - nem csinálok belőle titkot, bár furcsállom azt, hogy számon kéri tőlem. Semmi joga sincs rá. Ennyi erővel attól kaphatnék virágot, akitől csak akarok, meg aki küld. Cross adott egyet minden egyes találkozáskor, amióta az üzletről beszéltünk. És , ha tudná, hogy nem csak virágot kaptam, hanem vacsorázni is elvitt, ami persze egyértelmű volt, hogy nem csak enni szeretett volna velem üzletelésközben. De én az üzletet sosem keverem a szórakozással, ez alól azt hiszem egyedül Dean a kivétel és az egyedüli. De akárhogy is lesz, vagy van. Lehet, hogy még Cross nem ért célt nálam, de nagyon jó felé halad, hiszen ez alatt a hét alatt sokkalta többet kaptam tőle , mint Deantől.
Nem tetszett, hogy felállt, hogy oda jött, hogy elzárta az utamat. Amilyen gyorsan csak lehet távozni akartam. vitához semmi kedvem nem volt, egyébhez meg pléne. Az ne várja azt, hogy a lábai elém omlok, aki két kerek hétre eltűnik , és magamra hagy mindennel.
- Vajon milyen dolgom lehet Madamként egy Bordélyházban? - néztem rá kérdőn.
- vezetem a helyet, építem a kapcsolatokat, irányítom a lányokat, beszélgetek a vendégekkel, és a többi és a többi. Miért mit vártál mit csinálok? - csúszott ki a számon a kérdés, de ha már kint van, akkor kint van. Nem érdekel.
- Szóval, ha nincs több kérdésed mennék is, mert a hely nem vezeti el magát, vezető nélkül - szúrtam még oda neki.
- Bár, ha jobban belegondolok az elmúlt két hétben sokkal jobban működtünk, mint amúgy - rámosolyogtam gúnyosan, majd oldalra léptem az ajtó irányába, hogy megyek szépen, mert ebből itt elég is volt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime05.03.15 8:49

Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan találkozok megint Emilyvel. Persze, tudom, hogy a napjainak nagy részét itt tölti, de nem tudtam, hogy most ér vissza. Talán Cler hívta fel telefonon, hogy jöjjön azonnal.
- Miért vagy ebben ennyire biztos? - Karjaimat a mellkasom előtt fonom össze, mert én kinézem ebből a férfiból ezt. Nem tudom, hogy Emily mikor lett ennyire naiv, de talán egy kis beszélgetés után megint visszatérne a bizonytalansághoz. A rózsa feltűnt és egyáltalán nem tetszik, pláne, hogy ettől az alaktól kapta.
- Mit akar tőled? - Gyanúsan nézek rá, mert elég rámenős a pasi és nem akarom, hogy bármi is legyen köztük. Legalábbis, ami a kapcsolatot, szexet illet. Nem vagyok ilyen romantikus fajta, aki virágokat hozat, így én is nehezen bírom elviselni, ha a környezetemben friss virágok vannak. Sóhajtok egyet, de remélem, hogy nem fog Crossal semmit sem kezdeni. Valahogy nem tetszik nekem az a pasas és szerintem csak azért férkőzik közel Emilyhez, hogy titkokat szedjen ki belőle és tönkre tegyen engem. Az sem kizárt, hogy magánnyomozó. Inkább elpillantok más felé, mert eléggé túlkombinálom az egészet és már képzelődök is. Mindezt a féltékenység tenné?
- De nem fekszel le senkivel! - Nézek mélyen a szemeibe, mert nem akarom, hogy másnak is odaadja magát. Csak azt akarom, hogy engem akarjon és velem legyen. De látom, hogy túl könnyedén beszél bármiről, így jogosan gondolhatom, hogy már megtörtént. De remélem, hogy erről szó sincs. Amikor menni akarna, beállok elé, mert nem hagyhat csak így itt faképnél.
- Az embereim azt mondták, hogy nem adtad oda nekik a bevételt! - Kíváncsi vagyok, hogy miért mondott nekik nemet, mikor kifejezetten mondtam nekik, hogy a bevétel ne maradjon a bordélyházban. Pont az esetleges betörések és hasonlók miatt jobb, ha nem egy helyen van ennyi pénz. Aztán rátérek másra, mielőtt még mindig szökni akarna. El is mondom, hogy mi a szándékom velem, hiszen nem szoktam kerülgetni a forró kását és ezt pontosan tudja rólam.
- Ebédelni megyünk. - Csak ennyit válaszoltam, mert mindenki kibír egy kis időt nélküle. Már ha eljön velem, mert az is lehet, hogy kapásból visszautasít, amit nem bírnék elviselni és nem is biztos, hogy hagynám neki.
- Ezt, hogy érted? - Ráncolom össze a homlokomat, és kíváncsian pillantok rá. Tudni akarom, hogy miért mondta ezt, hiszen gondolom, hogy velem kapcsolatos, mert én nem voltam két hétig.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime08.03.15 8:39

Szavaira csak elmosolyodtam magabiztosan. Hogy honnan tudom, honnan vagyok ennyire biztos abban, hogy Cross nem vág át. Ő is tudná, ha ott lett volna a megbeszélésen, látta volna. Láthatta volna, hogy néz rám, hogy bármit megadna csak, hogy megkaphasson, célt érjen el nálam. Férfiak, és az ő odaadásuk…
- Tudom, ahogy azt is mit akar, mik a céljai, és a célok eléréséhez tennie kell valamit , lépéseket, hát innen tudom – talán kicsit rejtélyes a válasz, vagy inkább kétértelmű, de azt hiszen jogosan mondtam ezt neki. Neki se ártana ezen elgondolkoznia, mert egy nap arra fog ébredni, hogy eltűntem, vagy csak a lányokat jövök be elrendezni, és nem leszek elérhető számára.
- Nem mindegy neked, hogy mit akar tőlem? Semmi közöd sincs hozzá, max a munkához, az ajánlataihoz van közöd, de az, hogy magánügyileg mit akar tőlem az már nem rád tartozik - csattantam fel kicsit, mert már megint kezdi ezt az üres féltékenykedését, amivel nem tudok mit kezdeni. Ő nem lép, csak csinálja állandóan a feszkót. Valahol imponál a dolog, de a múltkori után legszívesebben csak felképelni, hogy tényleg semmi köze ahhoz, hogy mit csinálok.
- Tudod mit azzal fekszem le akivel akarok, mert megtehetem. És lehet, hogy itt megparancsolhatod, hogy ne tegyem szét a lábaimat, de ha haza megyek az már nem itteni munka, ott azt csinálok, és azzal, amit csak akarok – vissza akartam neki vágni, igen, hogy fájjon neki is úgy, mint nekem, és tudom , hogy ezzel meg is tettem a dolgomat. Nem kell neki tudnia azt, hogy senkivel se feküdtem le, hogy nem is áll szándékomban, ahogy az sem, hogy Crossnak megadjam magamat. De ha így folytatja, akkor ő maga lesz az, aki végül más pasi karjai közé kerget.
- Nem adtam nekik oda, mert nem tudtam hol vagy, mert otthon nem voltál, nem kaptam rá tőled engedélyt, hogy oda adjam. Az embereidnek nincs kulcsa a lakásodhoz, és már nekem sincs, de úgy látom ez se tűnt fel, vagy nem is voltál otthon, hogy feltűnjön. A rohadt pénzed meg biztonságban van egy része itt van, másik meg a lakásomban egy rohadt széfben, ha ennyire érdekel. Ha akarod egy fél órán belül leszállítom neked, és viheted is – kezdtem e pipa lenni rá? Igen, nagyon is. Látszik, hogy nem gondolkozik, csak követelőzik, megint olyan, mintha nem bízna meg bennem.
- Nem megyek én sehová, nekem itt a helyem, ha enni akarsz menni menj, én nem megyek sehová sem… - mivel elvágta a kiutamat az irodából, így fogtam magamat, és mérgesen a kanapéra ültem.
- pont ahogy mondtam, sokkal jobban ment minden az elmúlt két hétben, elég ha ránézel arra a bőröndre, vagy arra a táskára, amit ha kell idehozok – összefontam magam előtt a kezemet, a lábamat keresztbe raktam ,de idegesen hintáztattam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime10.03.15 7:28

Zavar, hogy ennyire távolságtartó, bár megértem, de azt hittem, hogy azóta már egy kicsit megenyhült. Mindig sikerült kiengesztelnem, de lehet, hogy most már itt több kell, mint amit eddig nyújtottam neki.
- Miért mit akar, mik a céljai? - Egyik szemöldökömet felvonom, ahogy kíváncsian pillantok a szemeibe. Akarom tudni, hogy ez a csávó megkörnyékezte-e vagy sem. Bár nem tudom, hogy mennyire lenne jó nekem ez a tudat. Lehet, hogy be se tehetné ide többet a lábát.
- De rám tartozik! - Mondom magabiztosan, bár nagyon nem vagyok az. Ezzel a kétes alakkal pláne ne kezdjen semmit, mert azt nem bírnám elviselni. De így is csak a saját érdekében nem lépek semmit. Nem járna velem jól, bármennyire is akarom. Bosszant, hogy ennyire elvesztettem felette az irányítást és, hogy így akar bántani. Ami teszem hozzá nagyon is jól megy neki.
- Mi bajod van? - Ráncolom össze a homlokomat, mert nem mondtam szerintem semmi olyat, amiért így nekem támadjon. Igazából igaza van, de azt is tudhatná, hogyha én nem vagyok, akkor ők a főnökök valamilyen szinten. Ráadásul olyan embert küldtem, akiben megbízok, és ez ritka. Elhúzom a számat, hogy visszautasít, majd megyek utána és megállok a kanapénál.
- Múltkor azt akartad, hogy vigyelek el ebédelni. - Tanácstalanul nézek rá, bár ő nem láthatja a napszemüveg miatt. Talán nem is baj, de attól még emlékszek arra, hogy mit akart tőlem. Bár így tényleg nincs semmi értelme. Leülök mellé, úgyhogy felé fordulok, majd a kezemet a combjára rakom.
- Gondolom azért mondod, mert nem voltam itt. - Nézek a bőröndre, gondoltam megünnepeljük, hogy ilyen sikeres volt, de ha nem akarja velem tölteni azt a kis időt se, akkor tényleg nem tudom, hogy mit tehetnék. Felállok és odamegyek az asztalhoz, majd elkezdem belőle kipakolni a dolgokat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime23.03.15 12:44

Kérdésén csak elmosolyodtam. Nem lehet ennyire buta, és vak. Ő is férfiból van. És tudhatná, hogy nem csak ő akar engem, ha nem más is. Főleg, hogy folyamatosan nemet mondok mindenkinek miatta. Legalább is ezt teszem jó ideje. És miért? A vitákért, mert akkor tudom, hogy rám figyel, és nem másra. Akkor biztos itt van velem, mert amúgy nincs.
- Szerinted mit? Férfi vagy te is, rakd össze a képet – vontam meg a vállamat. Valahogy nem érdekelt most ez a fajta viselkedése. Próbálok hátrálni tőle, de amikor ilyeneket mond, vagy tesz, akkor nem tudok düllőre jutni rajta. Értem én, hogy játssza a nagy kemény legényt, de akkor mit kapálózik utánam már megint? Miért nem tud csak úgy elengedni? Vagy megint a vita, meg a dugás kell neki?
- Nem, nem tartozik rád – jelentem ki neki még egyszer.
- Nem tartozik rád, hogy mit csinálok, vagy mit nem, kivel vagyok akkor, amikor innen elmegyek. A beosztottad vagyok, és nem tartozom magyarázattal neked arról, hogy kivel és hogy töltöm a szabadidőmet – morogtam, és összefontam magam előtt a kezeimet.
- Nekem mi bajom van? Nekem semmi, csak teszem a dolgomat. Dolgozom, gyűjtöm neked a pénzt, vezetem az üzletet. Lehet neked van bajod, de ahogy haladunk a vitád hamarosan meg lesz, és akkor kaphatod a dugást is, amit szoktál. Vagy szóljak valamelyik lánynak, lányoknak, hogy rendezzenek le, mert már hiányod van 2 hét után? – néztem rá kíváncsian. Magam se tudom miért mondtam ezeket, vagy tettem fel a kérdéseimet. Egy részem szeretné persze tudni hol volt, kivel volt, miért ment el, de a másik a boldog tudatlanságban fürdik.
- Munkaidőbe nem ebédelünk, dolgozni kell - egy darabig ránéztem, majd ahogy leült elém, és még a kezét is a combomra rakta, hát valahogy ledermedtem. Máskor boldogon bújtam oda, cicáztam vele, de most csak ott ültem, és néztem magam elé.
- Gondolom azért – válaszoltam egyszínű hangon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime25.03.15 10:18

Egy nővel sem szenvedtem még ennyit, mint vele. Azt hiszem, tényleg jót tett nekem az a 2 hét távollét. Ha így fogad még az is lehet, hogy még elmegyek 1 hétre. Rossz ötlet azt kérni, hogy rakjam össze ezt az egészet. Teljesen elkap a féltékenység, ezért másfelé nézek és ott bambulok el egy pillanatra, hogy lenyugodjak.
- Lefeküdtél vele? - Nézek rá újból, mikor már érzem, hogy ez a kérdés normálisan tud távozni az ajkaim közül. Belső feszültségem még mindig kitörni készül, de azt hiszem jobban járok, ha ezzel egy boksz terembe megyek.
- A barátom vagy. - Javítom ki, mert én nem csak a beosztottamnak tartom. Igaz, hogy nem úgy bánok vele, mint egy baráttal, de elnézhetné nekem, hiszen sosem voltam barátaim. Csak szövetségeseim és olyanok, akik hűséggel állnak mellettem. De ettől függetlenül akarom tudni, hogy mit csinál a magánéletében.
- Nincs hiányom. - Morgok, mert nem erre akartam kihozni ezt az egészet. Igaz, hogy általában akkor fekszünk le, ha előtte jól összeveszünk, de most nem ez a célom. Vele akarok lenni, valami megmagyarázhatatlan oknál fogva.
- A főnököd vagyok, velem eljöhetsz munkaidőben is ebédelni. - Mondom neki a tényeket, ha már az előbb beosztottként kezelte magát. Elszeretném vinni ebédelni, ha már egyszer ezt akarta. És nekem is jól esne, ha végre nem csak a munkáról tudnánk beszélni.
Kezemet egyből elveszem a combjáról, ahogy ezt a két szót meghallom. Fel is állok, majd odamegyek az asztalhoz és előveszem a határidő naplót.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime12.04.15 12:39

Elegem volt ezekből a számonkérésekből. egyrészt tényleg semmi köze hozzá, mert mi jogon von kérdőre, hogy kivel fekszem le vagy se. Másrészt pedig végkép nem értem mi baja van. Ő nem enged magához közelebb, én pedig nem fogok az örökkévalóságig várni rá. Sok mindent kaptam tőle, de vett is el tőlem dolgokat, még ha nem is kézzel foghatóakat.
- Semmi közöd hozzá, amúgy meg ,ha ennyire érdekel ott van az elszámolás nézd meg. Bizonyára , ha lefeküdtem vele feljegyeztem, és az érte kapott pénz ott hever a táskában – ha azt hitte, hogy se perc alatt hagyom, hogy a köd eltűnjön arról, hogy most lefeküdtem e a pasassal, hát tévedett. Dolgozzon meg érte. Kétheti feljegyzést nézhet át. De komolyan , ha tovább folytatja az lesz az első dolgom, ha elment, hogy felhívom, megbeszélek vele egy időpontot, és lefekszem vele. Legalább valaki pótolja majd a kiesett elmaradásomat, meg az igényeimet.
- Egy barátot nem szokás itt hagyni 2 teljes hétre egy büdös szó nélkül. Anélkül, hogy figyelj leléptem, vagy valami. Se egy barátot ,se egy beosztottat , senkit – barát, szerető, vagy már nem tudom mi vagyunk mi egymásnak, de magamra hagyott, kétségekkel , félelmekkel. Nem arról van szó, hogy nem boldogultam egyedül, de a rohadt életbe is már tényleg.
- Akkor jó volt a két hét mi? Remélem alaposan kirúgtad az a házoldalát, meg dugtad, amíg mi melóztunk, és tanakodtunk hová a francba lettél. Örülök, hogy ilyen jól teltek a napjaid – már nem érdekel, hogy mennyi szemrehányást kap tőlem, megérdemli. Mérges vagyok rá, csalódott vagyok, ennyi kijár nem?
Nézem, hogy mit csinál, hogy minek megy az asztalhoz, mit akar most. Látom, hogy előveszi a határidőnaplót, amit végkép nem értettem miért tesz.
- Nem megyek sehová – szögeztem le.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime21.04.15 11:48

Idegesít, hogy nem akarja elmondani ezeket a dolgokat, mert engem nagyon is izgat. Utálom, mikor ezt csinálja, máskor legalább már bőszen mesélt, mikor visszatértem. Most pedig kezd elkanászodni, ami nincs az ínyemre, mégis annyira szexi mikor ilyen. Viszont a mostani mondatával kilövi nálam a biztosítékot, ahogy a táskára nézek. Akarom és nem akarom tudni, hogy benne van-e az ő „műszakja”.
- Meg is fogom nézni! – Vágom rá dühösen, biztos lehet abban, hogy átnézem, bár nem tudom, hogy valóban meg fogom-e tenni. Félek az ott találtaktól és igazság szerint sokkal jobban örülnék, ha szóban felvázolná, minthogy nekem kéne bogarásznom. Kicsit idegesít, hogy most hirtelen ennyire elutasító lett, egyedül csak én engedhetem ezt meg magamnak. De úgy nézem, hogy veszítésre állok.
- Egyedül akartam lenni! – Most minek szépítsek, mikor ez az igazság? Tényleg nem akartam, hogy bárki tudja hol vagyok, még az a szerencse, hogy Emily nem tudja, hogy hol vannak házaim, így bármikor el tudok tűnni, amikor kedvem tartja. Sosem voltam az a fickó, aki bejelentette, hogy mikor hol van. Nem is akarok ilyen lenni, mert akkor megszűnik a magánszférám.
- Nem azon kell tanakodni, hogy én hol vagyok. – Rántom meg a vállaimat, mert egy főnök nem mindig van jelen. Különben is tudja, hogy nemcsak ezzel foglalkozok, vannak problémás ügyfeleim is a drogvilágból. Azokat pedig nem lehet csak úgy elintézni, mint ahogy szeretném. Odamegyek az asztalhoz, megnézem a naplót, majd rápillantok.
- Hm, oké. – Egyezek bele, hogy nem jön velem és ezzel meg is indulok az ajtó felé. Nem fogok neki könyörögni, kétszer megkértem, ha nem, akkor nem. Mikor elmegyek mellette rá se nézve elköszönök tőle. Kinyitom az ajtót és elindulok, mert vele ellentétben én éhes vagyok és kezdett ez a vita másfelé menni, amit nem szeretek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime01.05.15 15:49

Elegem van ebből az egész helyzetből, abból, amit művel. Lehet tényleg belefáradtam abba, hogy cicázik velem? Meguntam volna azt, hogy csak ideig-óráig vagyok az övé, ő meg az enyém? Nem tudom. Csak azt tudom, hogy nagyon bántott a szállodában történt dolog, az hogy eltűnt csak úgy szó nélkül.
- Helyes nézd – vágtam neki vissza. Azt akarom, hogy fájjon neki, ahogy most nekem is fáj ez a bizonytalanság. Hogy nem tudom hol volt, de leginkább kivel volt, és mit csinált azzal az illetővel. Féltékeny lennék? Nagyon is, még akkor is, ha nincs okom.
- Te sose akarsz egyedül lenni – válaszolok neki halkan. Ha egyedül van otthon, és beállítok, nem küld el, holott egyedül volt ,és simán megtehette volna. Ha egyedül akarna lenni, akkor nem ülne olykor itt az irodába órákat, vagy nem járná az utcán a lányait, amit még mindig utálok.
- Utálom, ha ezt csinálod, hogy eltűnsz minden szó nélkül, én meg gondolhatok, amit akarok. .- vágok közbe a szavaira, de aztán csak értetlenül pislogok rá.
- Ezt most, hogy érted, hogy nem azon kell tanakodnom, hogy te hol vagy? Azon tanakodjak én hová megyek? Még is minek, én magamról legalább tudom merre járok, és nem tűnök el, mint a kámfor…- csak néztem mit csinál, és nagyon nem tetszett az irány, meg a kialakuló helyzet. A vonásairól nem is beszélve. Ő megbántódhat, én nem? Én nem sértődhetek meg, csak mert eltűnt ráadásul egy igen kínos helyzet után? Az, hogy rám se néz szíven üt… Hirtelen ötlettől vezérelve pattanok fel, és támaszkodok erővel neki a hátammal az ajtónak, hogy az visszacsukódjon.
- Nem mégy sehová sem – jelentem ki neki, és nagyon is komolyan nézek rá.
- Nem mehetsz most el, főleg nem így. Az a rohadt kaja ráér, akár rendelhetünk is, vagy valaki kiszalad kifőzdébe, de te most nem mégy el innen – és ez inkább volt kérés, mint parancs, még ha nem is úgy hangzott. Főleg , ha azt nézem, hogy a végénél már domborítottam, és a csípőmet az övéhez nyomtam, úgy karoltam át a derekát.
- Nem akarom ,hogy elmenj, eltűnj megint – hajoltam oda hozzá, ha még nem lökött el, és mint valami bújós kis macska úgy közelítettem egyre jobban hozzá, temettem az arcomat a nyakába, és csókoltam bele. Ha most ellök, akkor lehet tényleg mindenek vége szakad, és akkor nem tudom, hogy leszek képes tovább itt dolgozni. Magamat ismerve fűvel fával összefogok feküdni, keresve azt ,amit tőle kaptam eddig, és kaphatnék.
- Rendeljünk, vagy akármi, csak ne menj el! – most már tényleg kértem, és ha hagyta akkor finoman az alsó ajkait harapdáltam.
- Nem voltam vele, meg senkivel sem, ahogy mindig is kérted, csak vezetem a helyet, és a lányokkal foglalkozom – na tessék ezt is inkább beismertem neki, csak hogy maradásra bírjam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime29.07.15 19:38

Azt nem mondom, hogy nem esik rosszul az, amit most csinál, de nem fogom kimutatni ezt. Akkor gyengének tűnhetek és azt nem engedhetem meg magamnak. Ki tudja, hogy ki figyel engem, bár lehet, hogy paranoiás vagyok, de elég sok az ellenségem. Igazából sosem bocsátanám meg magamnak, ha bármi baja történne ennek a hülye lánynak. Csak valahogy ezt nem akarja meglátni. Mindössze csak morgok a válaszára, meg fogom nézni, ebben biztos lehet, és ha találok valami olyat, biztos, hogy annak az embernek lőttek.
- Ez nem igaz! Kell nekem is az egyedüllét. - Morgom továbbra is, mert az egy dolog, hogyha otthon vagyok, akkor nem küldöm el. Kell nekem is a magány olykor és akkor eltűnök, hogy ne találjon meg senki. Ez ilyen egyszerű, de mikor dolgozok, akkor is el kell, hogy menjek. Csak sóhajtok egyet, hogy már megint itt tartunk.
- Nem kell rajta gondolkozni. - Rántom meg a vállaimat, mert nem fogok senkinek se elszámolni, hogy mit csinálok. Ez az én magánügyem és nem fogom neki se elmondani. Akkor olyan, mintha a legeleje óta tudná, hogy hol vagyok. Az meg egyikünk biztonsága érdekében sem jó.
- Minek tanakodnál azon, hogy hol vagyok? Nem tartozik rád! Miért nem tudod felfogni azt, hogy minél kevesebbet tudsz, annál jobb neked? - Már tényleg kezdek kiakadni, mert nem látja, hogy én neki akarok jót. Persze gondolom, hogy unalmas lehet a mindennapjai nélkülem, ami részemről igaz, ha nem találkozok vele, akkor hiányzik. De ez így a jó. Elindulok az ajtó felé, mert nekem most mindenképp el kell innen mennem, mert nem bírom ezt a feszültséget, és amúgy is éhes vagyok. Teljesen meglepődök azon, ahogy beáll az ajtóba és nem enged ki.
- Nem ér rá, mert éhes vagyok! - Szögezem le neki, hogy nem véletlenül akarok elmenni. Hivtam, de nem akart jönni, akkor most meg nem tudom, hogy mi baja van. De az éhségtől és sokkal feszültebb vagyok és már tudhatná, hogy ilyenkor hamarabb kapom fel a vizet, ha üres a gyomrom.
- Nem tűnök el, csak ide megyek a hamburgereshez. Mellesleg hivtalak, de te nem akarsz jönni. Szóval engedj, mert dühös leszek. - Már tényleg kezd elfogyni a türelmem. Nem vagyok még hozzá szokva ahhoz, hogy így feltartanak. Csak neki tudom elviselni, de néha még neki sem.
- Nem megyek messzire. - Tényleg ezen fog velem vitatkozni? Tényleg kezdem úgy érezni, hogy a tűrés határom fogy el. Hagyom, hogy hozzám bújjon, és érezheti, hogy minden izmom feszült, mert éhes vagyok és még bosszant is. Elhúzom a fejemet, mert nem igazán szeretem, ha az ajkaimat harapdálja, ráadásul még mindig nem hagy nekem elég teret.
- Gyere ebédelni! - Csak ennyit felelek az őszinte vallomására, azért nagyon is megkönnyebbültem, hogy nem volt senkivel, és ezt talán láthatja is rajtam. Viszont én tényleg mindjárt éhen halok, de azt is szeretném, hogy velem jöjjön ebédelni. Talán rá is ráférne egy jó kis hamburger.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime05.11.15 19:53

Nem értem miért kell ezt nekünk csinálni állandó jelleggel. De komolyan nem. Másból se állunk ki, mint a vitákból, veszekedésekből. És tessék most is. Előkerül , és mi lesz a vége? Vita, sértődés, hiszti, morgolódás.
Naná, hogy kell neki az egyedül lét, de ez nem azt jelenti, hogy joga van szó nélkül eltűnni. Mert mondhat akármit, ehhez nincs joga. Egyáltalán nincs. Abba meg már tényleg nem gondolok bele, hogy merre járhatott, vagy mit csinált, mert attól azt hiszem összetörné a maradék kis szívemet is, amit még nem tett meg.
- Lehet, hogy kell, de ez nem az eltűnést kellene, hogy takarja. Szerinted még is mik zajlottak le a fejembe? – de most tényleg. Erre nem gondol?
- Jah, hogy ne gondolkozzam? Ha így lenne, akkor nem dolgoznánk együtt – tényleg nem az üres fejemért tartok ott ahol. És ha eltűnik az igen is rám is tartozik, meg a fejemre is. És igen is gondolkozni fogok azon, hogy hová lett, mit csinál, vagy mi történt vele. Bár a mit csinált jelenleg jobban érdekel, mint bármi más. De legalább egészben van, és látszólag nincs baja. Ez legalább jó hír. De lemerem fogadni, hogy 5 perc se telik el és megy ő megy el, vagy én. Erre fogadni is mernék, és azon se csodálkoznék, ha kint már fogadásokat kötnének páran erre.
- És te miért nem tudod felfogni, hogy igen is rám tartozik a francba is már. Nem érdekel, hogy mennyire tudsz magadra vigyázni, vagy nem. Ez alatt a jó pár nap alatt tudod mik jártak a fejembe? Tudod mit éltem meg, amíg nem voltál itt? Hogy merjek e nélküled döntéseket hozni? Vagy, hogy egyáltalán visszajössz e? És még sorolhatnám az ötleteket, amik eszembe jutottak- megfordult e a fejembe, hogy itt hagyott? Meg. Ahogy az is, hogy valami árok alján fekszik holtan mind a mellett, hogy valami más nő karjaiba hentereg.
- Egyáltalán nem vagy igazságos velem- csóváltam meg a fejemet szomorúan. Ő tényleg nem gondolt ezekre ? Nem járt kicsit se azon az a lüke feje, hogy bennem mi zajlódhat le?
Mondtam, hogy fogadnom kellett volna, mert már el is indult. De nem, most nem fog itt hagyni , amikor végre előkerült. Nekem is elegem van a vitából, de most nem fogja azzal megoldani, hogy lelép.
- Fogd csak erre, hogy nem érsz rá…- zsörtölődtem az orrom alatt.
- Te tényleg azt hiszed, hogy rendben van az, hogy eltűnsz, majd megjelensz, és úgy teszel, mintha mi se történt volna? – néztem rá elképedve. Azt a francos pasit is csak azért mondtam neki, hogy dühítsem, hogy fájjon neki, de hogy az igazságra se reagál semmit, meg rám sem. Értem én, hogy dühös…de ….Tényleg másik nővel volt? Az jobb? Én nem? Már nem kellek neki?
- Nem vagyok éhes – sóhajtottam, és elhúzódtam tőle, még az útjából is elálltam. Az ajtó melletti falat támasztottam, és az orromat lógattam. Nem törődik velem, azzal, hogy majd nem az őrületbe kergetett ezzel az eltűnéssel, és egyáltalán nem igazságosan bánik velem. És, hogy még nem is igazán reagált rám, még a fejét is elhúzta. Azt hiszem most berakta azt az utolsó kiskaput a fejembe. Csak egy nő vagyok a többi között, akit kedvére hajigálhat ide-oda, mert nem számít. Csak a pénzt termelem neki, csak egy munkás vagyok, akit olykor másra is használ. Csak néztem magam elé, néztem a semmit, és nem tudtam most merre induljak, mit kezdjek az élettel, amit élek. Nekem tényleg csak ennyit jutott?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime25.11.15 22:06

Csak tűröm azt, ahogy beszél velem, nem sok embernek nézem ezt el, igazából csak neki. Komolyan már csak a felvetései miatt cseszem fel magam, nem is azon, ahogy mondja. Szerintem sosem fogja ezt megszokni, vagy elfogadni, az meg hosszútávon egyikünknek sem lesz jó.
- Minek gondolkodsz hülyeségeken? Amúgy meg így alakult, nem tehetek róla. - Rántom meg a vállaimat, miközben kifújom magamból a levegőt. Szinte pontosan tudom, hogy nem erre a válaszomra számított, vagy akart tudni. De nem tudok neki mást szolgálni, ha mennem kell, akkor mennem kell és ezt neki is meg kéne értenie.
- Ajj, te is tudod, hogy értettem. - Sóhajtok egyet megvetően, mert pontosan tudja, hogyan is értettem az előzőt. Én mindössze csak azt nem akarom, hogy rajtam törje a fejét, hogy hol vagyok és mit csinálok, szerintem ez mindkettőnknek jó. Főleg számára, hogy nincs veszélynek kitéve, de ő még ezt nem látja.
- Szerintem, ami inkább eszedbe jutott, hogy melyik csajt dugom. Mellesleg te vagy ennek a helynek a vezetője, dönthetsz bármiben! És mindig visszajövök, te is tudhatnád. Főleg, ha valamibe rengeteg pénzt öltem. - Nézek a szemeibe, nem így akartam a tudtára adni, hogy pontosan tudom, hogy mit érez irántam, vagy legalábbis sejtem, mert ha nem így lenne, nem támadna le folyton ez miatt. Pedig tudhatná, hogy senkivel sem vagyok rajta kívül, de ezt magyarázd meg egy féltékeny csajnak. Kezd bosszantani, hogy nem akarja látni a fától az erdőt.
- Miért, akkor mit akarsz? Vádaskodsz állandóan! Akkor mondd meg, mit akarsz? - Dugom a zsebeimbe a kezeimet, hogy végre tisztázzunk pár dolgot. Remélem, hogy odakint nem az ajtónak tapasztott fülekkel fogok találkozni, mert amilyen állapotban vagyok, biztos, hogy kirúgom őket.
- Dolgoztam! Mikor fogod már fel? Nekem nem csak a bordélyház van, mint munkalehetőség. Számos más feladatom is van. - Kezdi felhúzni az idegeimet, és ez abban is mutatkozik, hogy ökölbe szorítottam a kezemet. Persze, nem fogom megütni, távol áll ez tőlem vele szemben, de muszáj valamivel nyugtatnom magam. Ahogy félre áll, vállamat neki döntöm az ajtónak, majd ránézek. Tudom, hogy szenved, de mikor megismert, akkor is tudta, hogy mivel foglalkozok. Ezt el kell fogadnia.
- De! De az vagy! Tudom, hogy napok óta nem ettél. Na, gyere! - Nyújtom felé a kezemet, mert ismerem már, ilyenkor biztos, hogy nem eszik, csak nagyon keveset, én meg azt nem szeretem. Pontosan ezért fogom elvinni enni, addig is tudunk legalább valami másról is beszélgetni, ami nyomja a szívét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime09.01.16 17:52

Még, hogy hülyeségeken gondolkodom? Na köszönöm szépen. Akkor ő most lehülyézte magát, bár ha belegondolok tényleg az. Nem értem miért kell ezt csinálnia. Lehet maradnom kellett volna az utcán, a saját magam ura lehetnék, nem csavarták volna el a fejemet. Meg lennének a kuncsaftok, gerincre vágnának és kész, semmi bonyodalom, semmi civódás, vitatkozás. Itt meg csak a gond van, ha nem az üzlettel, akkor mi veszekszünk csak. Nem mondom, hogy nincsenek szép perceink, mert vannak, akadnak, de mellette olykor sok. Lehet, csak be kellene fogni a számat ,és nem törődni semmivel sem?
- Oké, értem, akkor hülye vagy – nyugtázom a dolgot. Ő mondta nem én. Meg így alakult, persze, mint mindig így alakul. Bezzeg, ha én teszem ki a lábamat, akkor mindent el kell rendeznem, be kell számolnom, hogy hová megyek. Hol van itt akkor az igazság? De hát aki, hülye….vigyorogtam magamba.
Persze , értek én mindent, és egyre jobban. Így inkább nem is mondtam neki semmit sem, csak magamba zsörtölődtem. És csak a szememet forgattam mérgesen, amikor a csajos dologról beszélt. Ha ennyire tudja, akkor miért csinálja ezt? Tényleg kezd elegem lenni.
- A múltkor épp azon voltál fenn akadva, hogy az engedélyed nélkül vettem fel egy lányt. Akkor most szabad kezem van, vagy nem? – néztem rá, mert már én se tudom. Ha változtatok valamit a tudta nélkül, akkor ki van akadva. Most meg azt mondja, hogy dönthetek bármibe. Pont jó példa a múltkori, mert azaz eltűnése előtt volt.
- Nem vagy igazságos, ha én elmegyek, előre be kell jelentenem, de te meg csak úgy eltűnhetsz- dörgöltem az orra alá, de már tényleg kezdtem feladni, így semmi düh vagy egyéb nem volt ebbe. Csak néztem, ahogy megtámasztotta az ajtót. jól esett , hogy nem ment el. Tény, hogy tényleg éhes vagyok, mert az idegességtől alig ettem a napokban.
- Jó menjünk, de előtte szólok a többieknek – vágtam rá neki, és az asztalhoz mentem, hogy felvegyem a telefonkagylót. Az aznapi recepciósnak szóltam, hogy elmegyek, ha bármi van mobilon elér . Megigazgattam magamat, a táskámat magamhoz vettem.
- Mehetünk – mondtam, majd mellé álltam, hogy indulhatunk. Kedvem nem sok volt menni, de ha nem akarok további vitát, vagy egyebet, akkor mennem kell. Pedig szívesebben maradnék itt, ülnék az irodába, vagy fognám magamat, és valamelyik lánytól átvenném a kuncsaftját. Persze ettől is csak rosszul érezném magamat, de legalább az alatt a kis idő alatt biztosan nem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime15.01.16 14:31

Ideg összeroppanást fogok kapni a végén, mert nem hiszem el, hogy ennyire nem érti meg, hogy a saját biztonsága érdekében jobb, ha minél kevesebbet tud. Ezzel is csak megvédem őt, de úgy tűnik neki ez a védelem nem kell. Majd akkor ha az ellenségeim megtalálják ők és sz@rrá verik.
- Nem vagyok hülye! - Morgok, bár nem tudom, hogy erre a következtetésre, hogy jutott. Egyáltalán nem vagyok hülye, de nem lehet a nőket meggyőzni a férfiak igazáról. Inkább ráhagyom, de felbosszant az, amit mond.
- A szemem előtt nyalt ki! - Mondom a szemeibe, kicsit féltékeny vagyok, igaz csak nőről van szó, de akkor is helyettem tette meg. Bosszant és az is, hogy ennyire félvállról veszi, amit mondok neki.
- Mit bánom is én. - Rántom meg a vállaimat, nehéz elfogadnom, hogy más dönt helyettem, de bele kell törődnöm. Annyira utálom ezt a kialakult helyzetet. Tudtam, hogy nem szabad senkit sem így a szárnyaim alá venni.
- Én a főnököd vagyok, nem tudom észrevetted-e. Melyik főnök jelenti be az alkalmazottjának, hogy hova megy? - Vonom fel a szemöldökömet, de remélem, hogy nem keveri össze a sima vezetőt, egy csempészáru vezetővel, akit köröznek.
- Kifelé menet is tudunk neki szólni. - Forgatom meg a szemeimet, de inkább ráhagyom. Idegesen toporgok az ajtóban, míg elmagyarázza a recepciósnak nem lesz itt, de mintha valami értelmi fogyatékos ülne kint. Nincs más választásom türelmesen várok, amíg befejezi, majd mellém áll. Kinyitom előtte az ajtót és ha kilép, magunk után kulcsra zárom és becsúsztatom a zsebembe. Ha nem szól semmit, akkor csendben megyünk át a hamburgereshez, ahol megkérdezem, hogy mit eszik és annak megfelelően rendelek is. Az egyik asztalhoz terelem, ahol le tudunk ülni. Miután a kajánk kijött, csak akkor sóhajtok egyet.
- Na jó... Mit akarsz tudni? - Adom meg magam, most itt a lehetősége, hogy kérdezzen hol voltam, mit csináltam, kivel voltam. Talán így könnyebb lesz szabadulnom ettől a fojtogató érzéstől. Még mindig furcsa, hogy számon kérik ezt rajtam, mert sosem voltam olyan, aki bárkinek is beszámol az ilyen dolgokról. Mindig is saját törvényeim voltak, saját akaratom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Piros lámpás negyed :: Bordélyház-