welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime02.01.15 18:09

- Hát a Jégkorszakot láttam és fergetegeset nevettem rajta, de a másikrol most halok először... - Azt hiszem meg lehet bocsájtani, hogy nem ismerek én sem minden rajzfilmet, hisz szinte soha nem nézek tévét, csak ha szabadságon vagyok és akkor is ami épp aktuálisan megy a tévében, nem kapcsolom be a dvd- lejátszót, mert ahoz frisiteni kellene a filmeket amik otthon vannak.  Talán kicsit több idpt kellene szánom arra, hogy pihenjek és feltöltődjek. Talán nem kellene elválalnom minden plusz munkát. De eddig nem vol kiért kikérnem a szabadságot, de most már itt van Lyna és talán majd Ő rá tud venni arra, hogy eg y kicsit kevesebbett melózak és többet legyek otthon. - Te még soha nem láttál havat? - kérdeztem csodálkozva. El sem tudom milyen érzés lehet az, ha még csak tévében láttál havat. - Chicago-ban mindig van hó decemberben... - Emlékszem, kis koromban alig vártuk a hugommal, hogy esen a hó. Képesek voltun addig kint lenni és hóembert épiteni meg szánkózni, míg be nem kékült a szánk és be nem zavartak bennünket. Hát Vegas nem épp arról hires, hogy folyton esik a hó. Itt szinte még eső sem esik, nem hogy hó... Vegasi lány ként nem lehetett nehéz elkerülni a havat...
- Hát ha arra várok, hogy Ők lépjenek, akkor nem hiszem hogy itt valaha is lesz békülés. - legyintettem. Nem hinném, hogy Ők valaha is bocsánatott kérnének tőlem, azért mert olyan dolgokkal vádoltak meg amiket meg sem tettem és amiért nem is vagyok hibás. DSe én már nem győtröm magam ez miatt. Már megtanultam elfogadni azt, hogy ilyen alkalmakkor egyedül vagyok. Jó mostmár itt van Ő nekem, de a családom még mindig nem vesz engem emberszámba...
- Azt majd meglátjuk. - mosolyodtam el miközben kiáltam a parkolóból. Örülök, hogy minden tetszett neki, mert igyekeztem a legszebb estét összehozni neki. Tizenöt perccel később megáltam a lakásom bejáratánál, kipatanttam a kocsiból és kinyitottam Lyna felől az ajtót. Míłg felfelé mentünk a lépcsőn nem szóltunk egymáshoz. Kinyitottam a lakásajtót és levettem a zakómat. Tudtam, hogy kiváncsi miért nem vittem haza és miért hoztam ide. - Valószinű, hogy most az jár a fejedben, hogy miért hoztalak ide?! Egyszerű! Lyna, agódom érted és nem akarlak magadra hagyni, ezért addig még nem jössz rendben itt maradsz. - mosolyodtam el. Ez tulajdon képpen kilelentés volt, és nem kérés...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime02.01.15 18:51

Victor & Lyna


- Fogalmam sincs. Nem igen emlékszem már rá... Elképelhető, hogy láttam, csak kicsi voltam és nem emlékszem rá. - Tényleg nem emlékszem rá. De ami sosem volt, az nem is hiányzik az ember életéből. Ebben a városban már tíz fokban vacognak, amíg mások máshol mínusz tízben teszik ezt, szóval ez a város meg is fagyna egy az egyben, ha lesne a hó, ami egy sivatagos térségben azért eléggé meglepő fordulat lenne az éghajlattól, de igaz, ami igaz, ezek az ünnepek nem az igaziak hó nélkül, mert mindenhol azt látni... De hát jelenleg örülnék, ha ez lenne a legnagyobb problémám.
- Sosem lehet tudni. Évek múltán... Talán. Attól, hogy vesznek rólad most tudomást attól még a fiuk maradsz, az idő múlik, öregszenek és ráfognak ébredni, hogy amijük volt, azt is ellökték maguktól, most pedig csak egymásnak vannak. Szerintem. - Persze nem tudhatom, ahogy azt sem, hogy mi a probléma és ha nem akar beszélni róla, akkor azt is megértem, nem fogom faggatni, elvégre ilyenkor senki sem szívesen beszélne ilyen dolgokról.
- Ez aranyos, de nem vagyok már gyerek. Nem kell rám vigyázni. Vigyázok magamra... - De mivel egyből levettem az arckifejezéséből, ahogy rám nézett, hogy ez nem igazán egy kérdés volt, sokkal inkább kijelentés nem ellenkeztem tovább. Jól van. Akkor maradok, de nem hiszem, hogy egy-kép napnál tovább leszek, legalábbis remélem, hogy addigra jobban leszek. Szerintem összeszedtem valami nyavalyát a kórházban, erről lehet szó.
- Oké, megértettem. Nem kérdés volt. Ha Te attól nyugodtabb leszel, ha addig maradok... - Emeltem fel mindkét kezem, hogy inkább megadom magam, de ha nem akarna, akkor így se-úgy se engedne el, de ha már ilyen aranyos, hogy aggódik, akkor a részemről pedig az a legkevesebb, hogy ezt megengedem neki és nm akadékoskodom, hanem maradok a fenekemen.
- Akkor viszont kérnék valamit, amiben lehetek. Pólót, inget, pulcsit, akármit... - Mert ebben a ruhában mégsem szeretnék majd aludni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime02.01.15 21:30

- Mit szólnál ha az ünnepek után eljönnél velem Chicagóba? - pattant ki a fejemből ez a hirtelen ötlet.  lehet, hogy ez most vad ötletnek tűnik, de nem érdekel.Minden percben vele akarok lenni. Különben is van egy kis dolgom ott a papirjaim miatt és igy legalább Ő is láthat havat, és talán még a szüleimet is meglátogatom. Talán Lynának igaza van, valakinek meg kell tenni az eslő lépést a békűlés felé. Tudom, hogy nekik kellene, nem nekem de ugy érzem, hogy csak a büszkeségem miatt nem mentem még haza meglátogatni őket. Tény hogy megbántva élrzem magam, de a hugom nincs sehol és már csak én maradtam nekik. Lynán és a családomon kivűl nincs senki másom... De ez még odébb van. Addig még százat gondolhatok. - Tudod én szeretem a szüleimet, de ezt valahogy soha sem éreztem visszont, amiőta eltünt a hugom. Engem hibáztatnak érte, holott én semmit sem tudok róla ugyan ugy mint ők. - simitottam végig a homlokom. Igen, én is agódom miatta és mégsem fogom rájuk, hogy Ők tehetnek arról, hogy Lotty elment, hisz Ők voltak vele nem én.  De szerintük az én hatásomra lett ilyen lázadó, aki nem halgat senkire, csak megy a saját feje után.
- Igen, határozotabban nyugodtabb lennék ha itt maradnál. - bólogadtam. Nem szeretném magára hagyni, amíg ilyen rosszul érzi magát. Ugy is csak kettő percenként hivogatnám, hogy jól van-e, ezért jobb ha itt marad és szem előtt tarthatom.  - Egy pillanat... - néztem Lynára, majd előkerestem a mobilom. Tárcsáztam a kórház számát. - Jó estét! Csak szólni szeretnék, hoyg Lyna Frei néhány napi itthon marad, emrt nem érzi jól magát. Ha javul az álapota akkor persze jellentkezni fogunk. Köszönöm! - tettem le a telefont. - Na ez is leintézve, kicsim.... - pilantottam a meglepetéstől elámúlt arcán. - Most ha nem haragszol. muszály letusolnom. - vettem ki egy törölközöt a szekrényből. - Tessék ezt felveheted... -nyujtottam felé egy fekete inget. Valószinű, hogy el fog veszni benne, de sajnos mással nem szolgálhatok. Levettem az órát a kezemről és egy pillanatra belenéztem a tükörbe, majd beáltam a tuss alá és behuztam magam után az ajtót....  Istenem, ez a viz mindennél jobb. Hányzott már ez a boldogság amit most érzek....
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime05.01.15 10:05

Victor & Lyna


- Tőlem vannak csak őrült ötleteid, vagy mindig? De oké, menjünk. - Az ajándékom is egy őrült ötlet volt, persze nagyon tetszik is imádom, de akkor is őrült, a vacsiról nem is beszélve. A város legdrágább hoteljében, egész biztosan elment az esze. De mégsem ettől lesz ez az ünnep más, mint a többi volt... Hanem, mert végre van is mit megünnepelnem és ez csak akkor az igazi, ha tényleg azzal a személlyel vagy, aki ezt meg is adhatja.
- Egész biztos nem véletlenül érzel így. Ez azért van, mert valószínűleg sosem voltak ott, amikor tényleg szükséged is lett volna rájuk és eltávolodtatok. - Át tudom érezni. Ha úgy érzi nem szeretik az valószínűleg azért van, mert nem próbálták jobban a tudtára adni, hogy igen is szeretik vagy nem is akarták, ezt nem tudhatom, de ha ettől, hogy beszélgetünk annyival is jobb lesz, hogy van akinek elmondhatja, akkor én mindig itt vagyok és leszek neki, amikor csak kellek.
- Oké, de holnap akkor is haza kell vinned, mert mégis csak kelleni fognak a dolgaim és persze a ruháim is. - Mert egy ingben vagy pólóban mégsem lehetek egész nap, rendesen felöltözve mégis csak jobban érezném magam és ha azt akarja, hogy itt maradjak még egy-két napig, akkor kelleni fog pár dolog a lakásomból és még ha el is küldeném a lakáskulcsommal egyedül akkor sem boldogulna, legalábbis szerintem le sem tennénk a telefont, akkor pedig egyszerűbb ha én pár perc alatt összeszedem, ami kell.
- Most meg...? - Műt csinálsz? Akartam kérdezni, de mire kimondtam már kapcsoltam is. - Victor...! - Per pillanat nem is tudom mi mindent tudtam volna vele művelni. Ezt nem csinálhassa velem folyton? Vagy komolyan azt hiszi, hogy igen?
- Én ezért még egyszer megfoglak fojtani remélem tudsz róla. De mindegy, holnap majd felkeresem az osztályvezetőt, ma már inkább nem. - Mert ettől a hívástól függetlenül nekem még csörögni fog a mobilom, ha nem megyek be és orvosi papír nélkül nekem senki sem fogja jóvá hagyni, hogy én itthon csücsülök. Szerencsére egy kórházban egy gyorsan megtudom oldani.
Esküszöm néha annyira utálom, amiért nem tudok rá haragudni kettő percnél tovább. Néhány másodpercig tartogattam a kezemben az inget, majd le is tettem a kanapéra, mert mégis úgy döntöttem, hogy most nem akarom felvenni. Könnyed léptekkel sétáltam be utána a fürdőbe egy szál fehérneműben, majd egy huncut mosollyal és egy kis rásegítéssel az is könnyedén siklott végig a lábamon, én pedig csak egyszerűen kiléptem belőle.
- Meglepi... - Egy másodpercre tátva maradt a szája, ami anélkül is nyilvánvaló, hogy még meg is jegyeztem volna. Pár határozott lépéssel léptem be hozzá a tus alá és még inkább ellentmondást nem tűrően toltam neki a hideg csempének.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime06.01.15 18:18

- Ömmm... Hát ezen még nem gondolkodtam. - elmélkedtem néhány pillanatig. Hát lehet, hogy örült ez az ötlett, de tetszik. Mostánaban képes vagyok magamat is meglepni azzal, hogy milyen örült ötleteim támadnak a semmiből. Talán ez az Ő hatása. Sőt biztos, hogy miatta vagyok ilyen bugyant. De egyáltalán nem bánom, hisz most ugy érzem magam mint egy gyerek és talán ez nem is akkora baj. Ideje volt kilépnem a hétköznapi zsaru szerepéből, aki mindig olyan mintha savanyúuborkát evett volna. Hiányzott a nevetés és az, hogy kicsit kiengedjem a gőzt. Kicsit ujjászülettem álltala. Chicagó talán jót tesz nekem... Igy Ő is láthat havat ha szerencsénk van és talán veszem a bátorságott, hogy elemenjek a szüleimhez. Bevallom azért akármi is történt hiányoznak és Lyna rádöbentett arra, hogy Ők már idősek és nekem kell gondoskodnom róluk, hisz ezt Ők is megtették értem tizennyolc éves koromig. Ennyi nekik is jár... - Még náhány hétig szabadságon vagyok ezért be tudjuk tenni az utazást. - Remélem jobban lesz, addig hisz nem szeretném rángatni, ha nem jólérzi magát és az ugy nem lenne az igazi...
- Talán így van, de sértődött sem lehetek örökké... - Igaza van Lynának... Amikor idekerültem Vegasba nem örültek neki, hogy rendőr leszek, de én ezt akartam csinálni. Majdnem meghaltam a Vietnámban és ugy tünt ez nem érdekli Őket. Talán ez fájt a legjobban, hogy látszólag érzéketlenek mindenre, hogy egy cseppet sem érdekeli Őket, amit én szeretnék. Akkor azt kivántam bárcsak én haltam volna meg és Derek jött volna haza, mert az Ő szülei jobban vártak  engem mint a saját szüleim...
- Rendben, reggel elviszlek... - helyeseltem. Itt marad mig nem lesz jobban vagy ameddig kedve tartja és nincs vitta. Nem hagyom magára. Az kell, hogy valami komolyabb baja legyen és én meg mit sem tudva róla itthon ücsörgök. Na azt már nem...
- Bocsi... - Tudom, hogy egy ilyen apróság miatt nem kért volna szabadnapot, és pont ezért telefonáltam én. Azt még nem tudja, de ha nem javul az álapotta akkor reggel beviszem a kórházba. Nem fogom végignézni, ahogy szenved aztán az arcomba hazudja, hogy semmi baj. Én már régen nem hiszek az ilyen dumáknak. Lehet, hogy nem vagyok orvos, de azért én is látom ha valami nincs rendben.
A forró viz ellazitotta minden porcikámat... Olyan kellemes volt a forró fürdő, mint egy jó alvás. Istenem, nem is tudom mikor  aludtam egy igazán jót. A hajamról öblitettem le a habot, amikor ajtócsukódást halottam, majd halk lépteket a csempén. A tudatalatimban tudtam, hogy Lyna az, de mivel hozzá vagyok szokva, hogy egyedül vagyok ezért pillanatra meglepődtem. Aztán egyszere csak kinyilt a tuskabin ajtaja... és ott állt Lyna teljes valójában egyetlen ruha nélkül... Leesett az álam, hisz talán még soha nem láttam normál fényben teljesen mesztelenül. Úgy értem egyszer sem kelltem fel, megnézni teljes valójában hogy néz ki. Olyankor egyáltalán nem azon járt az eszem. Gyönyörű volt... Túl sok csodálkozni való időt nem hagyott, mert a következő pillanatban behúzta maga mögött az ajtót és nekilökött a jéghideg csempének...
- Mit szeretnél? - kérdeztem egy félmosollyal, Persze, hogy tudom mit szeretne, azt amit én is minden eggyes alkalommal amikor ránézek. - Örűlten szexi vagy... - huztam magamhoz, miközben a viz  végig folyt a haján majd a egész testén...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime07.01.15 10:28

Victor & Lyna


- Mázlista... - Egy kórházban nincs szabadnap. Ha összejön az orvosi, akkor pedig még kevésbé lesz, de valamiért ez sem foglalkoztat, mert nem ez az, amit csinálni akarok egész életemben, ez csak egy megálló volt, ahol megpihentem, élveztem az életét, ilyesmi. És egy kihívás, de nem akarok ezen a ponton megrekedni, többet szeretnék elérni az életben. Az első lépésem az lesz, hogy felmondok. Persze, hogy nem akarok még évekig gyilkosokat összefoltozni. Most magamra kell gondolnom és arra, hogy lassan ideje a dolgaimat egy lépcsőfokkal feljebb helyezni és úgyis gondolkodni. Mondjuk, hogy eddig szerencsém volt és még olcsón megúsztam egy vágással a jobb karomon. Senki sem garantálhatja, hogy a helyzet egyszer nem fordul rosszabbra és valahogy nem így képzeltem az életem, sokkal inkább úgy, ahogy most alakulni kezd, egyszerűen csak eddig nem hittem benne, hiszen nincs olyan ember, akinek minden, de minden összejött volna az életében. Én sem akarok mindig egyedül lenni.
- Nem. Ez igaz. - Nem egyszerű, de neki kell tudnia mikor kell engedni. valószínűleg a helyében ugyanígy cselekednék. Persze Ő sem egy egyszerű eset, de ha eldönti, hogy nem lesz többé sértődött és inkább enged Ő, az is sok mindent elárul róla és ha valaki ezt nem látja, akkor az a személy vak.
- Az én mobilom holnap ettől még felrobbanna tizenöt perccel váltás után... - Igaz, nálunk mindig őrültek háza van bent, de ünnepekkor kevesebben is vagyunk, mint kellene, szóval még inkább ingerültebb mindenki és nem hinném, hogy pont most nagyon fognak örülni nekem és a rosszul léteimnek, de egyedül is megoldottam volna. Én sem vagyok hülye. Ha holnap is ugyanaz ez ment volna, akkor magamtól sem mentem volna be, mert kétlem, hogy sok hasznomat vették volna, ha húsz percenként ki kellett volna rohannom a mosdóba.
- Találgass. - Csókoltam végig az álla vonalát, majd ismét ajkaira tévedtem. Szóhoz nem igazán jutott Tőlem, de most nem is kell. Mert szerintem egyértelmű, hogy mit akarok, ahogy az is, hogy most akarom és, ha most nem kapom meg, akkor később ne is számítson rá.
- Akkor mire vársz még? - Suttogtam a fülébe szavaimat. Talán nem ez a legjobb, ami csak eszembe juthatott, vagyis de, az csak nem most, de mégis megkockáztatnám.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime09.01.15 17:03

- Annyira mégsem. Meg sem tudom mondani mikor voltam utóljára két naptól tovább szabadságot. - Hát igen a tavaly Karcsonyt bent töltöttem az örsön egy rakás akta és agy rakás idióta között. Mindegyik valami szart csinált szokás szerint. Voltak ittas vezetők, családi perpatvarok stb. A legdurvább egy külvárosi fickő volt,akit Szenteste hoztak be a kollégák. Az idióta megkéselte a feleségét és a házban akkora felfordulást csinált, ami nem égy-két dolcsib a fog kerülni. Szerencsére a felesége megúszta élve, de a válópert még a kórházban beadta. A pasast öt évre itélték. Meg is érdemelte... nem értem hogy ezek még Karácsony estélyén sem képesek nyugton maradni? Van aki örülne, ha volna rendes családja, ezek meg megpróbálják eltüntetni a sajátjukat. Elmebeteg barmok... A tavaji ünnepeket persze önkéntesként töltöttem bent, mert igy jobbnak láttam, mint hogy otthon üljek és bámuljam a tévét. Lagalább valami hasznosat is tehettem.
- Lyna, értsd meg, ha nem leszel jobban nem engedlek dolgozni és nem érdekel a kórház... És ha ez esetleg nem tetszene a főnöködnek, akkor bemegyek és közlöm vele, hogy a ...... - a mondatot már inkább nem fejeztem be. Meg kell értenie, hogy nem engedem meg, hogy betegen gürizen. Pihenie kell és ha nem javul akkor bemegyünk, csak nem dolgozni, hanem vizsgálatra. Felőlem aztán fel is robanhat a mobilja, akkor sem fog betegen ott témferegni, ahol csak még betegebb lesz. Lehet, hogy ezt a nyavaját is ott szedte össze.
- Azt hiszem tudom mit szeretnél.... - csúszott ki a komisz ki smondat a számon... Persze, hogy egyértelmű, hogy mit akar. Ezt én is tudom, csak jobb szeretem kicsit húzni a dolgott. - Hát nem is tudom, talán, hogy rávezess a dolgokra... - sutogtam sejtelmesen a fülébe, miközben végigsimitottam csupasz hátán...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime09.01.15 18:04

+16


Victor & Lyna


- Felfogtam Victor. Nekem sem ment el az eszem. Ha nem leszek jobban, semmi értelme, hogy nyolc órán keresztül szédelegjek szó szerint. Túl sok hasznára senkinek se lennék, csak azt mondom, hogy ez nem megy ilyen egyszerűen, de gondolom, ha holnap is ilyen pocsékul leszek, akkor így is úgy is be kell mennem, mert nekem akkor már nincs ötletem... - A gyomorrontásra nem látok sok esélyt, mert odafigyelek arra, amit veszek és amit eszek. Talán a kórházban szedtem össze valami nyavalyát, annak lenne értelme, de ha ez sem, akkor... Akkor gáz van. Mert akkor más irányból kell megközelítenünk a dolgot.
- Az nem elég... - Akkor ezek szerint nekem kellene rávezetnem, igaz? Nem probléma. Neki csak kapaszkodnia kell. A hajamba nem ajánlom, mert azért harapok, ami most különösen érzékenyen érintené. Azt akarja, hogy vezessem rá a dolgokra? Legyen... Ízelítőként részesítettem még egy szenvedélyesen csókban, majd a zuhanyzó falának nyomva kezdtem el a nyakát beborítani apró, finom, édes és még inkább vágykeltő csókokkal egyre lefelé és még inkább lefelé egészen az ágyékáig, amihez már csak elé térdelve tudtam hozzáférni.  Először csak a kezemmel ténykedtem, majd óvatosan a számba vettem, és úgy folytattam a neki szánt kényeztetést. Nem mondhatnám, hogy nagyon járatos vagyok az ilyesmiben, mert megválogatom mit és mit nem veszek a számba, de hamar ráéreztem a ritmusára és az egyre intenzívebb állatias nyögései elég egyértelműen a tudtomra adták, hogy nagyon is élvezni, amit vele művelek.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime10.01.15 12:53

- Persze, mondod most ezt, aztán holnap úgy kell erőszakkal bevinni a kórházba... - méltatlankodtam. - Lyna, aggódom érted és tudom, hogy nem ilyen egyszerű a dolog, de jobb most nem jutott eszembe. - Fogtam a kezét miközben hozzá beszéltem. Ismerem én már ezt a dumát. Mindig ezt mondják hogy majd bemegyek a dokihoz ha nem leszek jobban, aztán persze reggelre az állapott még rosszabb lesz de Ő akkor  is váltig álitja, hogy semmi baja és nincs szűgsége orvosra. Aztán egy hosszú munkanap után arra térek haza, hogy ájultan fekszik a földön. Na azt már nem  hagyom. Tudom, hogy az agyára megyek ezzel, de egy cseppet sem érdekel. Inkáb legyek borzalmasan idegesitő mint, hogy nekem legyen a végén igazam. Nem tudom, hogy mi ütött belém, de agódom érte. Normál esetben nem idegesitene egy ilyen helyzet, de ez valahogy más. Elsősorban mert Lynáról van szó és mert ez valahogy más. Olyan furcsa érzés keritett hatalmába, megmagyarázni nem tudom de legbelül mégis feszültséget generál bennem.
- Mit kívánna még egy ilyen bombázó?! - simitottam végig alsó ajkát a hüvelykujammal. Ez nem is inkább kérdés volt, hanem megjegyzés. Mélyen nézett a két zöld szempár az enyéimbe. Olyan tűz égett bennük mint amilyent még soha sem láttam.  Ez a szempár volt az ami megfogott benne. Persze különleges szépsége sem elhanyagolandó, de egyetlen pillantása minden titkomat elárultatja velem. Óvatos de vágyal teli csókokkal árasztott el és csak halad vele egyre lejebb és lejebb, mig egyszer csak azon kaptam magam, hogy a kabinba szerelet biztonsági korlátokba kapaszkodom mámortól. Tudom, hogy azt kértem vezzesen a dolgokra rá, de erre még én sem számitottam. Nem panaszkodom, hisz az orális kényeztetés minden férfi legbelső vágya. MInden nő fél attól, hogy jól csináljon egy ilyen dolgot, de szerintem a hangok amik elhagyták a számat, tisztán jelezték profizmusát. Néhány percet töltött csak odalent de az idő alatt olyan tűzet és mámort ébresztett bennem, ait eddig még csak vele éltem át. Óvatosan fogtam meg a tarkójánál és húztam fel térdelő helyzetéből. Néhány másodpercig néztünk egymás szemébe, majd mintha csak kiszabadult volna belőlem az állat, olyan intenzív mozdulattal tapadtam mohón ajkaira, majd jobb kezemmel vadul markoltam bele a combjába miközben  felhuztam egész a derekamig. A viz végigfojt mindketőnk hátán és fején, de ezzel törődtünk a legkevesebbet. Pucér teste tapadt az enyémhez és minden porcikámban olyan vágyat érezttem iránta, hogy szinte már fájt. Ha összedőlne körülötünk ez az átkozott ház, akkor sem engedném most el.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime12.01.15 13:34

Victor & Lyna


- Jól van. Megígérem vigyázni fogok magamra. - És nem fogok dolgozni menni és itt maradok, ha ettől nyugodtabb lesz és tényleg jobb, mintha kettő percenként hívogatna, hogy minden rendben van-e. Én pedig egyszer nem venném észre, hogy üzenetet hagyott vagy nem vettem fel és három perc múlva már az ajtómban állna, hogy nem válaszoltam az üzenetre. Kikészítene. Egyszerűen csak nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy valaki irányítsa az életem, döntéseket hozzon helyettem, hogy aggódjon értem. Eddig csak én voltam magamnak és magamra vigyáztam és nem aggódtam magam miatt úgy, mint Ő. Azt hiszem ezt inkább értékelnem kellene, nem pedig hisztizni, ahogy Ő fogalmazna, pedig ez még egyáltalán nem hiszti a részemről, de most nem is ez a lényeg.
- Csak tudod jó ideje senki sem fogta meg a kezem mondván, hogy aggódik miattam. - Mosolyodtam el, miközben lepillantottam a kezünkre. Elszoktam már ettől, de nagyon szívesen hozzászoknék újra, mert nagyon jó érzés, az utóbbi idő tekintetében szinte hihetetlen is. Mert szinte mindig mindennel egyedül vagyok, nem azért, mert nem lenne mellettem senki, hanem mert a szüleimet nem akarom a problémáimmal aggasztani és mindenkinek megvan a sajátja és azt hiszem túlságosan is hozzászoktam ahhoz, hogy egyedül oldom meg az enyémeket, annyira, hogy beszélni sem szeretek róluk, egyszerűen csak eltemetem magamban és minden mehet tovább mintha mi sem történt volna. Arról pedig senki sem tud, hogy éjszaka nem aludtam vagy riadtam fel egy rémálomból, mert nem akarom.
Ahogy a szemebe nézett, ajkaimra tapadt és vadul belemarkolt a combomba pontosan tudtam és éreztem, hogy sikerült benne felébresztenem azt a bizonyos uralhatatlan vágyat, amit akartam, hogy érezzen irántam, mert én is pont ugyanannyira akarom Őt, mint Ő engem. Játékosan, mégis követelőzve kezdtem el kóstolgatni ajkait, miközben körmeimmel egész finoman kezdtem el a hátát cirógatni. Igen. Türelmetlen vagyok és amit akarok, azt most azonnal akarom, Ő viszont nagyon is kitartóan húzza a dolgot... Ő vajon meddig bírja cérnával? Talán azt is sikerül kitapasztalnom mivel tudnám még ennél is jobban az őrületbe kergetni, de jelen pillanatban Ő teszi ezt velem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime13.01.15 22:03

Ajálnom is! - förmedtem rá. -Aztán, nehogy csak üres igérett legyen.. - figyelmeztettem. Miiért érzem azt, hogy nem áll szándékában betartani az igéretét. Mit nem lehet azon érteni, hogy idegesit, hogy ilyen állapotban szeretne akármit is csinálni... Lehet, hogy kicsit túlagódom a dolgokat, de nem tehetek róla. Ezt az egyet anyámtól örököltem azt hiszem... Boszant az, hogy nem tudom mi a baja, és szerintem Ő sem... Lehet, hogy ez az egész csak egy kis gyomorrontás, de az is lehet, hogy valami komolyabb és nem szeretnék arra hazatérni, hogy ájultan fekszik a padlón, pusztán azért mert nem tudott a fenekén maradni és pihenni. Igen aggódom... Na és? Nem vagyok azért én sem kőböl. Legszívesebben most bevinném a kórházba de jellen pillanatban nem látom semmi jellét, annak hogy fájlalná valamijét vagy a gyomra rakoncátlankodna. Ha reggelig ez így marad, akkor igérem békén hagyom ezzel az egésszel, de haza attól még nem fogom engedni. Itt kell maradni, addig még teljesen nem leszünk biztosak abban, hogy elmúlt ez a nyavaja. Addig marad ameddik szügséges vagy ameddig csak akar. Kissé fura lesz arra hazajönni, hogy van valaki a házban, de meg fogom szokni gyorsan szerintem.
- De most már itt vagyok én, aki minden nap az agyadra fog menni a hülyeségeivel. - nevetem el magam. Hát ezt meg lell majd szoknia, hogy én már csak ilyen vagyok....
Úgy érzem magam mint aki tébolyult. Kezdem lassan kizárni a világot és csak rá koncentrálok. Vadul markoltam a combjába, csak azt csodáltam, hogy nem tette szóvá a dolgott. Egyre erősebben húztam magamhoz, mintha csak azt akarnám, hogy a testünk eggyé váljon... Vad csókjai forró és elolthatatlan tűzet ébresztettek bennem. A vér úgy lüktetett az ereimben mint egy mozdony... A kezem a fenekére csusszant és olyan erővel markoltam bele, hogy az inaim megfeszültek a karomban és Lyna felszisszent egy pillanatra, de nem álitott le. Óvatossan simitottam végig a gerincét, miközben éreztem, ahogy siklanak az ujjai a hátamon. Forditottam a helyzeten és most az Ő hátát tapasztottam a hideg csempének. Ismét felhúztam a combját és amennyire csak tudtam a falnak szoritottam... Hirtelen ötletől vezérelve kinyitottam a tuskabin ajtaját és elzártam a vizet.. Túl szük itt a hely kettőnknek. A karomba vettem Lyná és elindultam a héló felé... Az egész házban vizes nyomok voltak mindenhol... Érezttem, hogy nem bir magával, mert a kezemben is csókokkal akart elárasztani, csoda, hogy nem ejtettem el... A félhomályban lévő szobába lépve hanyatt feküdtem az ágyon és Lynát is magammal húztam... Nem érdekelt, hogy mindketőnkből fojik a viz, a lényeg csak Ő volt most, és csak az, hogy mindennél jobban vágyom rá... Hagydtam, hogy azt tegyen velem amit csak akar... Hagyom, hogy Ő legyen a vadász és én az áldozatta...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime18.01.15 11:29

Victor & Lyna


- Victor, eddig is magamra kellett vigyáznom, most pedig már nem vagyok egyedül, kétlem, hogy így már bármi bajom is eshetne és nem szokásom ígérgetni. - Eddig egyedül voltam és nem volt, aki rendszerességgel megkért volna, hogy vigyázzak magamra, nem volt mellettem senki, hát nyilvánvalóan magamra kellett vigyáznom, mivel senki mástól nem várhattam el. De ettől még nem hazudok, miért tenném? Vigyázni fogok magamra, mint eddig és most Ő is itt van nekem, aki emlékeztessen, ha megfeledkeznék erről. Bevallom, jó egy kicsit végre nem egyedül lenni és ez nem olyan, mintha átjönne Shasa és csapnánk egy csajos estét, ez annál több és azt hiszem szükségem van most erre, ahogy az is rám fér, hogy valaki végre vigyázzon rá és, hogy érezzem nem csak magamért teszem meg minden egyes nap.
- Jól hangzik. - El se tudja képzelni mennyire. Nem azt mondom, hogy csak erre vártam, mert az utóbbi időben magamra is alig van időm, nemhogy valaki másra is, de ugyanakkor hiányzott már valaki, aki minden nap az agyamra menne a hülyeségeivel, ahogy Victor is fogalmazott, mert már ez is elárul valamit rólunk, mégpedig azt, hogy ez fontos mindkettőnk számára.
- Ez hideg. - Nevettem fel halkan, végigfutott rajtam a hideg, ahogy a hideg csempének nyomott. Olyan szenvedélyesen, ragaszkodón és erotikusan tud megérinteni, ahogy még senki. Vagy csak az érzéseimtől olyan intenzív ez? Fogalmam sincs mit is érzek igazán. Jelen pillanatban csak egy dolgot, de azt mindennél jobban és intenzívebben, szinte már elviselhetetlenül... Akarom! Épp azért abban a fél percben sem tudtam nyugton maradni, amíg beértünk a hálóba és már útközben is össze-vissza csókolgattam, ahol csak értem. Fölé kerekedve simítottam hátra csurom vizes hajam és estem neki végigcsókolni felső testét ez úttal a lentről haladva felfelé, a nyakához érve nem épp finomkodva haraptam meg és szívtam ki a nyakát több helyen is, egészen belefeledkezve mindaddig, amíg el nem értem nál a várt állatias reakciót.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime19.01.15 14:31

+18

- Rendben van. Békén hagylak, de csak addig még betartod a szabályokat. - simogadtam meg az arcát. A szabályok treljesen egyszerűek. Megigéri, hogy vigyáz magára és nem próbálja meg belahazudni a szemembe, hogy jól van miközben láttom, hogy jó ha állni bír a saját lábán. Agódom érte, hisz mostmár felelőséggel tartozom iránta. Örüljön, hogy ilyen figyelmes vagyok, mert nem mindenkivel voltam mindig ilyen. Volt idő,mikor egy cseppet sem érdekelt, hogy kivel mi van, vagy hogy mi bajuk van. Csak maggammal foglalkoztam. Ez akkor volt mikor még otthon laktam. Husz éves körül voltam, amikor azt éreztem, hogy senki sem foglalkozik velem, hogy senkit sem érdekel, hogy mi van velem?! Egy ideig persze küzdöttem azért, hoyg ember számba vegyenek. Soha nem bántak senkiházi ként velem a szüleim, csak egyzserűen beképzeltem magamnak, hogy ez így van. MIvel számomra nem látszott változni a helyzett ezért egyre többet jártam a haverokkal inni és hajnalig bulizni. Aztán lehet, hogy kinőttem vagy nem tudom, de elmúlt. A sport amibe kiéltem magam. És a hivatásom... Sokkat dolgoztam azért, hogyilyen kondicióm legyen mint most, mert bármilyen hihetetlen nem voltam mindig ilyen.
- Kápráztass el Kislány... -sutogtam halkan. Ott ált az ágy mellett teljes valójában. Olyan gyönyörű volt, mint egy angyal. Bőre olyan sima és puha volt mint a selyem. Óvatosam simitottam végig a combján két ujjamal. Olyan csábítóan nézet rám, hogy bármelyik férfi akár az saját ereit is felvágná ha Lyna arra kérné Őket. Nem is tudja, hogy Ő mekkora hatással van rám. MInden egyes porcikám kívánja az érintését és a csókjait. Gyengéden értem a bordáihoz, még mindig csak két ujjal, de a tekinette hirtelen romantikusból, tűzessé változott és rám vetette magát. Úgy látom most is szeretné hanyagolni a romantikát. Csókjai elárasztottak és ahogy a vizes haja hozzá ért a melkasomhoz, felobbant bennem a is a tűz. Olyan erővel harapott a nyakamba, hogy egy pillanatra megijedtem, hogy elharapja a torkom. A mellkasa hozásimult az enyémhez és éreztem a szívdobogását. A vállainál fogva ragadtam meg és kerültem felülre. - Rossz Kislány voltál ezért most bűntetést érdemelsz... - sutogtam a fülébe, majd a jobb combjánál fogva húztam fel a lábát a csipőmre..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime19.01.15 20:05

Victor & Lyna


- Victor, kérlek ne fesd az ördögöt a falra. Rosszullétek bárkivel előfordulhatnak bármikor. Keresztül fog menni rajtam. - Legalábbis nem hinném, hogy bármi komolyabb bajom is lenne, hacsak tényleg nem a kórházban szedtem össze valami nyavalyát. Oké, nem aggódom halálra magam, de általában jó az ellenálló képességem az ilyen akármikkel szemben. Biztos vagyok benne, hogy nem komoly, de azért persze édes, hogy így aggódik. Tényleg... Nem vagyok hozzászokva, de ez nem jelenti azt, hogy nem is tudnék, ellenkezőleg. Akarok is.
- Kérned sem kell... - Vele a szex... Hát hogy is fogalmazzak. Több, mint felemelő, arról nem is beszélve, hogy eddig úgy mindenkit lesöpör nálam a pályáról. Valami eszméletlen. Vele a szex mindig valami több, nekem pedig pontosan erre is van most szükségem. Eleinte kissé meglepő volt ez a nyitottság mindkettőnk oldaláról, de úgy hiszem, hogy ez közöttünk így működik a legjobban. Szavak nélkül pusztán szenvedéllyel is megértjük egymást. Régóta nem volt ilyen. Azt gondolom, hogy mindenkiben van valami szerethető, csak keresni kell és akarni kell megtalálni is, de benne egész egyszerűen minden megvan és még csak keresnem se kellett igazán. Még szép, hogy nem mondtam le róla egyetlen éjszaka után. Bár bevallom nem vártam Tőle semmit sem. Tudom, hogy egy férfi számára a szex tud annyira hétköznapi és jelentéktelen lenni, mintha csak például megborotválkozna. Ez egy nőnél nem így működik, bárki és bármennyire is próbálja tagadni. De azután ledöbbentem, amikor kiderült, hogy neki sem volt ennyi elég is mért is hagynánk ennyiben, ha ennél többet is nyújthatunk egymásnak éjszakáról, éjszakára. Nos, egyetértek. Minden egyes kis porcikám egyedül csakis az övé.
- Beismerem az összes ellenem felhozott vádpontot és esküszöm a legkevésbé sem érzek bűntudatot... - Ha így szeretne játszani, akkor így fogunk. Számomra nem akadály, ellenkezőleg szerintem nagyon is tudnám élvezni. Fejemet hátravetve adtam át magam az élvezeteknek, ahogy testem megvonaglott alatta, miközben belém hatolt. Kéjes nyögéseim törték meg a halk sóhajokat, amint mozogni kezdett bennem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime20.01.15 22:58

+18

- Sajnálom, csak agódom.... - vallottam be. Nem tehetek, róla, de olyan szinten idegesit, hogy nincs teljesen jól. Soha sem tudni, hogy mi a konkrét baj. Talán tényleg csak túlreagálom az egész dolgot és lehet, hogy tényleg semmi baja, csak egy pillanatnyi rosszullét, és reggelre már nyoma sem lesz. Csak tapasztalatból tudom, hogy mennyire jól tud essni, ha van valaki aki törödik veled, ha nem jól érzed magad. Amikor szétlőték a vállam, csak a kollégák jöttek be a kórházba. Nem panaszkodni akarok, de baromi jól esett volna, akkor ha van valaki, akinek fontos, hogy mi van velem és nem csak a kollégákra gondolok. Amikor hazajöttem a kórházból, persze még nem álhattam azonnal munkába ezért kénytelen voltam itthon szenvedni tovább. A fájdalom néha elviselhetetlen volt,pláne éjszakán ként, amikor arra ébredtem, hogy a fájdalom elönti a testem és a kín egyre elviselhetetlenebb. Nem csak a testi fájdalom volt az, hanem a lelki is. Soha nem éreztem magam annyira egyedül mint akkor, talán azért van, hogy ennyire agódom Lyna miatt. Talán meg akarom neki adni azt amit én nem kaptam meg.
A vágy amit iránta érzek nem fogható semmihez amit eddig éreztem. Emlékszem az eslső alkalomra... Az első sexre vele... Felejthetetlen volt eddig mindegyik, és ez csak egyre jobb lesz. Az érzés amikor annyira kívánod az érintését, hogy szinte a sejtejeidben érzed , hogy fáj. Úgy érzed ha nem kapod meg most azzonal, akkor belehalsz... Lyna olyan mintha csak erre lenne teremtve... Arra, hogy minden férfit a bűnbe vigyen. Aki ennek a nőnek ellen tud álni, az vagy vak vagy meleg...Minden pillantása felperzsel. Ez nem csak szex, ez annál már sokkal több... Kéj és a vágy amit a lénye iránt érzek egyre erősebb és egyre nezebben tudom visszatartani, de már nem is akarom visszatartani... Minden porcikám a lényem legmélyebb része is csak rá koncentrál. Végigsímítottam a combján egészen az ágyékáig. Óvatosan simitottam végig rajta két ujjammal, majd a kezem a következő pillanatban már az Ő kezét szoritotta a párnához. Kéjes nyögései egyre jobban hozták elő belőlem az álatott. Mozgásom lassúból váltott intenzívbe, és azzon kaptam magam, hogy olyan erővel préselem az alattam vonagló Lynát az ágyba, hogy színte alig tud mozogni. Kicsit feljebb emelkedtem, hogy megtudjam fogni a derekát és ugy ahogy voltunk egy mozdulattal forditottam vissza a kockát. Egyik kezem Lyna mellein kalandozott, a másikkal pedig az alattam lévő takaróba markoltam az élvezettől, ahogy mozogni kezdett és a látványtól, amit meztelen teste nyujtott...Vágytol fütött nyögésen törtek elő belőlem. Azt hiszem, ha bármit is kérdezne tőlem, egyszerűen képtelen lennék válaszolni...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime21.01.15 10:33

Victor & Lyna


- Édes vagy. - Simogattam meg az arcát. Tényleg nagyon édes. Jó tudni, hogy létezik még olyan férfi, akit valóban érdekel is mi van a barátnőjével és nem csak akkor tudja mikor van tíz óra, amikor kefélni kell. Oké, ma nem volt nehéz észrevennie, hogy pocsékul vagyok, mert pocsékul is festek és pocsék napom is volt és nagyon remélem, hogy ennyivel keresztül is ment rajtam ez a nyavalya, mert még elég elevenen él bennem a dolog. Bár szerintem akkor azt is észrevenné, hogy kettőnél többször tüsszentenék és akkor már megvagyok fázva a harminc fokban, de mondom, régen nem aggódott már értem senki, szokatlan, de hozzászoknék. Nem lenne ellenemre, ha nap, mint nap az idegeimre menne a hülyeségeivel, ahogy fogalmazott. Na jó, egy kicsit, de azért elviselném, mert ugyanakkor tényleg nagyon jól esik. Másoknál akkor esik le, mire is van szükségük, amikor már elveszítették. Én tudom, hogy nekem most erre nagyon is szükségem van és a legszebb az egészben, hogy még csak kaptam meg, lett az enyém és nem mondok le róla.
Eszméletlen... Aki eddig ezt a pasit képes volt elengedni vagy elhagyni az vagy vak vagy egyszerűen elment az esze... Ami azt illeti én sem vagyok már egészen magamnál, csakhogy nekem Ő veszi el az eszem és ez a legkevésbé sincs ellenemre. Kezdem kitapasztalni mivel, mikor milyen hatást váltok ki belőle és ez tetszik, nagyon is tetszik. Mert tudom mikor akarom az állatot és ki is tudom hozni belőle könnyedén. Én most nem vágyok se sok simogatásra, cirógatásra se finomkodásra. Én most egyszerűen csak azt akarom, hogy ragadjon meg, gyűrjön maga alá és tegyen a magáévá. Könnyedén szorította le kezem a párnához, nem mintha sok erőm lett volna vagy egyáltalán akartam volna ellenkezni, azt talán majd egy másik alkalommal. Ahogy hevesen az ágyhoz préselt szinte teljesen az övé voltam az utolsó porcikámig. Minden egyes kéjes nyögésem azt sugallta, hogy ne hagyd abba, még, még, még, akarlak!
Ahogy felülre kerültem tovább folytatva egyre intenzívebben mozgattam a csípőmet az ölében. Egyik kezem a hasára simítottam és néha-néha bele-bele mélyesztettem körmeim az élvezettől, másik kezemmel pedig a hajamba túrtam, hogy hátrasimítsam. Éreztem, hogy egyikünk sem bírja már néhány másodpercnél tovább. Hangosan felnyögve adtam át egész testem a borzongásnak annak a kellemes bizsergető érzésnek. Lehajoltam hozzá, hogy még egy csókot leheljek az ajkaira. - Huuuuhh… - Csak ennyit tudtam kinyögni nagy nehezen, miután erőtlenül terültem el mellette kapkodva magamba a levegőt.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime21.01.15 13:55

- Tudom... - mosolyogtam rá.  Igyekszem méltóan viselkedni. Az a nep sem tegnap volt mikor utoljára barátnőm volt. Lassan már kezdtem kitanulni abból, hogy hogyan is kell bánni egy nővel. Az udvariaság egy idő után kihal az emberből, ha nem gyakorolja. Amióta csak Vegasba jöttem, csak a melóval foglalkoztam, tulajdonképp nem is voltak céljaim, csak vegetáltam. Nem adtam esélyt magamnak arra, hogy éljek egy kicsit. Szinte soha nem jártam el szórakozni ezzel megtagadva annak az esélyét, hogy megismerjek bárkit is. A csajok az örsről nem tagadom mind dögösek, de nagy részűk házas vagy esze ágában sincs pasizni... Tulajdonképp meg sem fordult soha a fejemben, hogy onnan kellene párt találni magamnak. Valahogy nem került napirendre nálam a szex vagy bárminemű kapcsolat egy nővel. Lyna teljesen más... Mindig is szerettem a céltudatos és kemény csajokat és hát Ő határozottan az. Elentmondást nem tűrően viselkedik velem és ez tetszik.
Istenem... ez a nő egy főnyeremény. Megörülök minden mozdulatától. Teljesen átmosta az agyam, és a rabszolgájává tett. Csak arra várok, hogy rendelkezzen velem. Tudja,hogy hogyan kell irányitani, mintha csak örökké ismert volna. Tudja, mivel mit vált ki belőlem és ezt alkalmazza is igen aktívan. Vele a sex olyan mint ha egy ínyenc kóstolná a legfinomabb sajtott.... Az extázis ami elönti a testem, amikor hozzámér, olyan mint ha megszünne a világ körűlötünk. Amint felűl kerekedett rajtam, azonnal tudta mit kell tennie ahoz, hogy még jobban megörjitsen. Testének vad és szenvedélyes ringása, csak egyre közelebb hozott mindketőnket a végső extázishoz. Éreztem, hogy hirtelen lasítt, majd megremeg az egész teste... MIre végig gondoltam volna az én agyamat is elöntötte a mámor. Körmei végigfutottak a mellkasomon és tudtam, hogy nincs tovább.... Az alattam lévő takaróba markoltam és egy utolsó hang tört ki belőlem. A szoritásom néhány másodpercen belül engedett és levegő után kapkaodó Lyna felé fordultam, aki a hátán feküdt és próbált észhez térni...
- Eszméletlen vagy.... - fujtam ki a levegől és belecsókoltam a nyakába. Végigsímitottam a hasán egészen a combjáig. Azt hiszem nem csak Ő volt ennyire jó, hanem én is mert alig tudott szóhoz jutni...  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime26.01.15 12:23

Victor & Lyna


- Tudom... - Fordultam felé egy széles mosollyal az arcomon, de még mindig meglehetősen szaporán vettem a levegőt. De vele mindig valami eszméletlen. Még soha senki sem volt rám ilyen hatással. Nem csak én hozom ki belőle a vadállatot, hanem azt hiszem ez fordítva is így igaz. Erről már csak a hátán meg az oldalán lévő körömnyomok is tanúskodnak, amiért bevallom néha egy nagyon kicsi bűntudatom van, mert nem mindig szándékosan művelem ezt vele, inkább csak ösztönösen jönnek ezek a dolgok és másnap biztosan nem lehet valami kellemes, reggelre, amikor beleragad a lepedőbe vagy a pólójába. De nem tehetek róla. Nem tudom megállni. Ebből is látszik, hogy teljesen önmagam adom bele az aktusba, mert nem tudok, egyszerűen képtelen vagyok uralkodni magamon, gondolkodni meg aztán még kevésbé vagyok képes. Egy pillantás és képes bármiről, bármiről elterelni a figyelmem, a gondolataim. Ez a hatás pedig nincs meg mindenkiben, mert neki sosem tudok nemet mondani. Igaz, most én voltam az, aki megleptem, de Ő sem igazán tiltakozott mocskos szándékaim ellen. Kirángatva alólunk a takarót húztam magunkra, majd közelebb húzódtam hozzá, egyik kezem a hasára csúsztattam úgy aludtam el szép lassan.
Néhány óra múlva arra ébredtem, hogy kavarog a gyomrom, már megint és hogy ez most sem csak vicc. Óvatosan bújtam ki mellőle, hogy ne ébresszem fel. Keresztülhaladva a nappalin kaptam magamra az inget, ami korábban keresett nekem, csak végül nem vettem fel. Halkan hajtottam be magam után a fürdőszoba ajtaját, megtámaszkodva mindkét kezemmel hajoltam a mosdó fölé... Azt hiszem két perccel később ébredek fel, akkor az kellemetlen élmény lett volna, mert nem érek el a fürdőig, mivel a következő percben elkezdett remegni a gyomrom és öklendezve tört fel belőlem minden...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime05.02.15 22:51

Csak egy mosollyal nyugtáztam kijelentését... Persze, hogy tudja. Okos nő lévén tudja, hogy hogyan kell örömet okozni egy férfinak és persze azt is, hogy alkalom adtán hogyan kell pokolá tenni az életét. Csak remélni merem, hogy én soha nem tapasztalom meg azt, hogy milyen amikor Lyna pokolian dühös rám. Nem szeretnék semmi olyant tenni vagy mondani amivel kihoznám belőle az ördögöt. Még csak alig ismerem de Ő egy bámulatos nő nem csak külsőre, hanem teljes lényében. Azt mondják érzed ha rátalálsz arra a nőre, aki neked van teremtve. Még nem tudom, hogy mit érzek, de vele akarok lenni és vele ébredni minden reggel. Tulajdonképp ezért is nem akartam elengedni ma haza, mert nem szeretem volna ma egyedül maradni, meg persze agódtam is, hogy valami baja esik. De azt hiszem nem is olyan beteg, ha már ilyesmiket képes csinálni. Döbenetes, hogy egy csetintésre állatott képes csinálni belőlem. Ahogy az ajkaim hozzáérnek feszes és selyempuha bőréhez, az agyam egyszerre csak "Turn off" és onnantól csak Ő irányít.
Hátamra feküdtem és hagytam, hogy Lyna betakarjon minket. Lejkebb tűrtem a takarót egész a csipőmíg, majd Lyna vizes haját arrébb tűrve a vállára tette a kezem és lehunytam a szemeim. Szerintem körülbelül egy órát alhattam, mikor arra ébredtem, hogy Lyna nincs melettem. Felemeltem a fejem és látam, hogy a fűrdő felől ég a lámpa. Felkeltem az ágyból, magamra kaptam egy alsót és a fény felé sétáltam. Rásnyire volt nyitva az ajtó és a hangokból már tudtam, hogy valami nincs rendben.
- Lyna... Jól vagy? - léptem a háta mögé és húztam el a haját az arcából.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime06.02.15 13:21

Victor & Lyna


-Nem Victor, nem vagyok jól... - A legkevésbé sem vagyok jól. Nem csak a gyomrom, egész testemben remegek, mint a kocsonya, épp ezért egyik kezemmel olyan erősen kapaszkodok a mosdó szélébe, amennyire csak tudok, más különben lehet összecsuklanék. Nem akartam felnézni rá, mert azt sem akartam, hogy így lásson. Próbáltam levegőhöz jutni, remeg a gyomrom, a gyomorsav marja a torkom, én pedig újra önkéntelenül is öklendezni kezdek és már a könnyeim is hallani kezdtek az erőlködéstől, mert voltaképp már nincs is minek kijönnie belőlem, de megint csak a mosdó fölé hajolva adtam ki magamból, ami még kikívánkozott, majd amikor úgy éreztem nem jön már semmi megnyitottam a csapot és kicsit megmosdottam. Szörnyen nézhetek ki, de most úgy is érzem magam.
Épp, hogy elengedtem a mosdó szélét, hogy kiegyenesedjek és legalább rátudjak nézni éreztem, ahogy megint remegni kezdek és gyorsan megkapaszkodtam a vállába, hogy megtudjam tartani magam. Még mindig könnyesem a szemeim, de azt hiszem már nem jön több, abbamaradt. Mondani szeretnék valamit, de fogalmam sincs mit mondhatnék. Szemmel láthatóan nem vagyok jól és a legszebb az egészben, hogy egyre kevésbé értem már, de talán az lenne a legjobb, ha magamat sem hülyíteném tovább. Ez nem gyomorrontás és nem is valami vírusos nyavalya, mert a hányingeren és a szédülésen kívül semmi bajom, jól vagyok, kivéve, amikor ez rám jön. Úgy éreztem muszáj leülnöm valahová, mert képtelen vagyok tovább állni, ezért lassan leültem a kád szélére és lehajtottam a fejem, hogy ne szédüljek annyira.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime11.02.15 22:25

Az aggodalom elöntötte az egész testem. Fogalam sincs, hogy mi lehet a baja. Egy órája kábé, semmi baja nem volt az ég egy adta világon, most pedig olyan erőtlenek és meggyötörtnek látom mint még soha. Érzem aszt hogy valami nagyon nics rendben vele. Talán lehet, hoyg tényleg összeszedett valami nyavaját a börtönbe, de az is lehet, hogy valami sokkal komolyabb áll a háttérbe mint ez sima virus. Tudom, hogy a kórházakban nem olyan nehéz elkapni valami húsevő fertőzést, ami aztán egy nap alatt képes egy teljesen egézséges emberből, egy teljesen leépültett csinálni. Aggódom érte. Talán a végére kellene járnunk, hogy mi lehet a gond.
A konyhába siettem és egy poharat vettem elő a szekrényből és megtöltöttem ásványvizzel. Amikor vissza mentem a fürdőbe Lyna még mindig a  mosdókagyló felet támaszkodott. Olyan fehér volt akár a fal. Látszott rajta, hogy nagyon szenved.
- Ezt idd meg. Jót fog tenni... - nyomtam a kezébe az ásványvizzel teli poharat. Beleivott a pohárba majd letette a mosdó szélére. Felémfordult, de láthatóan gyenge volt és a válamba kelett kapaszkodnia, ahoz, hogy el ne essen. A derekánál fogtam meg és toltam lassan a kád felé, hogy leülhessen. Nem tudom mit is mondhatnék, de lassan nem hiszek ebben az egész virusos marhaságban. Lehet, hogy nem vagyok orvos, de azt még én is tudom, hogy a hányinger és a szédülés minek a tünete. És már elég nagy fiú vagyok ahoz is, hogy tudjam, hogy ha két ember nem védekezik akkor annak mi lehet a következménye. ÚrIsten... lehet hogy terhes? Eszünkbe sem jutott védekezni egy alkalommal sem, de bizom benne, hoyg felelős felnőt nő ként szedd valamiféle fogamzásgátlót, és ez az egész elmúlik reggelig. Nem vagyok felkőszülve még a gondolatra sem, nem hogy arra, hogy valósággá váljon. - Lehet, hoyg most kicsit indriszkét leszek, de muszály kérdeznem valamit. - haboztam egy kicsit miután leguggoltam elé. - A ciklusod nem késett? - pislantottam fel Lynára, kérdően. Talán ez meg sem fordult a fejében. Lehet, hogy butaság, de ezt is számba kell vennünk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime12.02.15 10:06

Victor & Lyna


Értetlenül pislogtam rá. Nemrég másztam ki az ágyából, egy szál ingben vagyok, az Ő ingében, épp végignézte, ahogy kidobom a taccsot, fehér lehetek, mint a fal, ha nem kapaszkodok meg benne, akkor valószínűleg el is taknyolok, mert úgy remegek egész testemben, mint egy nyárfalevél és úgy érzem jelenleg képtelen lennék megtartani magam, ezek után gőzöm sincs mi lehet az az indiszkrét személyes dolog, de azt hiszem most már jöhet.
A kérdés hallatán, ha ez egyáltalán még lehetséges szerintem még fehérebb árnyalatot vett fel az arcom, azt hiszem a felismerés árnyalatát. A szemeim elkerekedtek... Voltaképp megfordult már a fejemben, hogy esetleg... Talán... De amilyen gyorsan befészkelte volna magát a puszta gondolat olyan gyorsan el is hessegettem. Igen bassza meg. Késik. De még akkor sem akartam belegondolni, hiszen annyi minden miatt késhet. Késhet, ha beteg vagyok, ha ideges vagyok... Ha terhes vagy. Szólalt meg egy belső hang a fejemben. Számolni kezdtem magamban, de szinte biztos vagyok benne, hogy késik úgy egy hete-tíz napja. Nem tudom. Édes mindegy. Rémülten pislogtam fel Victorra. Egyik kezem a szám elé tettem, nem mintha még bírnék hányni, de jelen pillanatban úgy érzem még bírnék, csak már nem jön semmi, csak a rémület, de az egészen lentről a gyomromból. Na most ez az a pillanat, amikor legszívesebben el is sírnám magam, nem érdekel, hogy látja, bár a szemem még így is könnyes még mindig. Egyben rázott a hideg és melegem volt, remegtem, egészen a gyomromból tört fel a remegés és a gombóc is egyre nagyobb lett a torkomban. Fejemet a két tenyerembe hajtottam. Tudom most azt várja mondjak valamit, de nem tudok, nem megy.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime17.02.15 11:10

Magam sem értem, hogy ezt most miért is kérdeztem, de egyszerüen kibukott belőlem. Jezusom még gondolatnak sem volt vicces. El sem tudnám képzelni magam mint ifjú apuka, aki gyerekkel a kezében és egyenruhában rohangál az utcán. Na ne... Ez nem én vagyok. Még nem vagyok felkészülve egy gyerekre. Még néha magamat is annak érzem. Most nyugodtan, mondhatná bárki azt, hogy bezzeg a szexhez nem vagyok gyerek.... Hát mit is mondhatnék minden gyereket hajt a kiváncsiság, így engem is. Fogalmam sincs, hogy hogyan kell egy gyerekkel bánni?! Nem tudok pelenkázni, sem azt ha sir akkor mi baja van. Különben is még csak alig ismerem Lynát. Jó nem tagadom fergeteges volt az elmúlt időszak vele, de akkor is még csak egy és fél hónapja ismerem és azért még bőven vannak dolgok szerintem amit nem tudunk a másikról. Kedvelem Őt, de egy gyerekre nem vagyok felkészülve, sem idegileg sem lelkileg sem pedig fizikailag. Az Isten szerelmére, gondolni sem akarok erre, de akármennyire is titakozom muszály lesz ezt a dolgot is számba vennünk.
Amikor feltettem  a kérdés,Lyna arca elváltozott és olyan volt mint aki nagy felismerés áldozata lett. Nem csak Ő rémült meg hanem én is...
- Lyna válaszolj kérkek... - a hangom késégbeeseté vált. Talán mégis igaz? Lehet, hogy tényleg terhes? - Lyna, ezt meg kell beszélnünk.... - fogtam meg a térdét miközben még mindig előtte térdeltem. Megörülök abban, hogy nem látok tisztán. Tudni akarom, hogy mi van...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime17.02.15 13:58

Victor & Lyna


- Tudom. - Feleltem halkan. Csak annyira nm tudom mit mondhatnék. Legszívesebben semmit sem mondanék, csak összekuporodnék amilyen kicsire csak tudok és a belőlem kikívánkozó sírásnak is utat engednék.
- Én... Én... - Küszködtem a gombóccal a torkomban, ami egyre csak nő. - Én ezt nem így akartam. - Akartam gyereket, csak nem így, nem most, azt pedig végképp nem akarom, hogy az forduljon meg a fejében, hogy bármi szándékom is lenne ezzel az egésszel. Erre még egyikünk sem áll készen, hiszen még alig ismerjük egymást és gyerek... Egy gyerekhez ennél több kell és ez most annyira önzően hangzik még magamtól is, mintha csak magamra gondolnék és arra, amit még elakartam érni még az előtt, hogy gyereket akarnék, de... Ha jól gondolom neki sem az volt minden vágya, hogy apa lehessen. Erről pedig én tehetek. Az én hibám. Mi a fenéhez fogok kezdeni? Édes istenem, nem akarok ráerőszakolni egy gyereket, nem akarom, hogy csak kötelességből vagy bűntudatból döntsön a gyerek mellett. Oké, kezd rajtam eluralkodni a pánik. Mély levegő Lyna. Még semmi sem biztos. De. De igen. Még csak egy gyors teszt hiányzik és ennél is biztosabbra fogom tudni. Én erre miért nem gondoltam? Pedig kellett volna, egyszerűen csak nem akartam belegondolni, mert még csak számításba se vettem a lehetőségét annak, hogy esetleg terhes is lehetek.
- Ha kiderül, hogy tényleg terhes vagyok, akkor mihez fogunk kezdeni? - Néztem rá rémülten és kétségbeesetten. Még sosem voltam ennyire elveszett és ilyen tanácstalan. Most először igazán nem tudom, hogy mit csináljak.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime22.02.15 10:59

- Akkor válaszolj.... -  emeltem meg kicsit magasabbra a hangom a kelleténél. Kezdek pánikba esni. Nem vagyok az a fajta akire csak úgy a frászt lehet hozni, de azt hiszem Ő jó helyen tapogatózik. Miért nem válaszol? Sejt valamit, vagy mi? Nem értek már semmit, csak azt tudom, hogy meg kell tudnom az igazat különben megörülök.
- Mit? Most akkor mi van? Könyörgöm mond már el mi van, mert esküszöm megbolondulok..... - Egyre jobban éreztem azt, hogy nem tudok magamon uralkodni. Gyerek? Nekem? Nekünk? Nem is ismerem ezt a lányt... Azt sem tudom ki Ő, hisz csak egy hónapja ismerem. Hogy akarhatnék gyereket egy idegentől, amikor attól sem akartam, akit ismertem. Nem rá nem vagyok felkészülve, hanem arra nem, hogy pelenkázótáskával és cumisüveggel rohangáljak mindenhova. Egy gyerek túl nagy felelősség nekem még. Nem tudom,hogy képes lennék-e felelős apává válni, képes lennék-e úgy gondoskodni róla, róluk, ahogy azt megérdemlik. Lyna egy csodálatos nő, de erre még úgy érzem nem vagyok kész... Mindketten hibásak leszünk, ha tényleg kiderül, hogy terhes, hossz eszünkbe sem jutott védekezni szex közben... A fenébe is hogy lehettem ennyire felelőtlen. Lehajtottam a fejem és a tenyerembe temettem az arcom egy pillanatra, majd ismét Lynára néztem...
- Nem tudom.... - sóhajtottam mélyen és gondterhelten. - Fogalmam sincs, hogy mit fogunk tenni...- Tanácstalan vagyok, nem tudok ígéreteket tenni most neki. Nem mert nem biztos, hogy be is tudnám tartani őket. - Vennünk kell egy tetszett, csak így deríthetjük ki, hogy mi a helyzet. - jutottam az elhatározásig. - Gyere... - fogtam meg a derekát és segítettem neki talpra állni, majd egész a hálószoba ágyig vezettem és engedtem, hogy hanyatt dőljön rajta... Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek most. Férfi létemre esküszöm a sírás fojtogat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» I ♥ you - Victor & Lyna
» But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna
» Lyna & Abel
» Mein Kampf - Dexter & Lyna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Victor S. Hill lakása-