welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Mason Nicolson irodája  Vote_lcapMason Nicolson irodája  Voting_barMason Nicolson irodája  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Mason Nicolson irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime09.02.15 21:11


Mason & Mia
  

Beléptem a tágas várakozó szobába. Minden az eleganciát, jó ízlést tükrözte vissza. Nos, vagy Mr Nicolson rendelkezik ilyen jó ízléssel, vagy remek lakberendezője van, akárhogy is legyen első benyomásra nagyon is kedvemre való a látvány.  
- Miss Abrams? – Magas, csinos, de mégis szolid kosztümben lépett oda hozzám egy nő, első rá nézésre is azt mondanám, hogy Mr Nicolson titkárnőjéhez van szerencsém.
- Igen. – Válaszoltam határozottan, de közben még mindig a nőt fürkésztem tekintetemmel. Igazán csinos. Jobban szemügyre véve nem kimondottan az a tipikus titkárnő fajtának tűnik. Közhelyes lenne, ha ő meg a főnöke? Erre a gondolatra egyszerűen elmosolyogtam magam. Semmi közöm sincs ehhez, még ha gyanúm be is igazolódna.
- Kérem, foglaljon helyet, még Mr Nicolson tárgyal, ez eltarthat pár percig. – Nem szeretem ha megvárakoztatnak, de tekintettel arra, hogy ilyen gyorsan fogadott képes leszek rá várni még néhány röpke percet. Míg várakoztam addig figyelemmel kísértem a titkárnő ujjai gyors mozgását a billentyűzeten. Minden egyes betűt határozottan gépelt, a csendet csak a gombok halk kattanása zavarta meg. Hirtelen kinyílt az iroda ajtaja, határozott megjelenésű középkorú férfi lépett ki rajta. Már csak az öltözékéből is látszott, hogy tehetősen gazdag. Szaporán vette a lépteit, felém, s a titkárnő felé is biccentett egyet búcsúzul.
- Most már Mr Nicolson fogadja önt! – Csendült fel a titkárnő hangja. Felálltam. Határozott léptekkel indultam az iroda felé. Beléptem. Egy röpke pillanatra találkozott tekintetem az íróasztal mögött helyet foglaló férfival, majd pár másodperc után már a padló burkolatát vehettem közelebbről is szemügyre. Valahogy összegabalyodtak lábaim, s elestem. Mr Nicolson pedig végig szemtanúja volt az esetnek. Úgy éreztem képtelen vagyok felállni. Sőt, azt szerettem volna, ha most azonnal megnyílik alattam a föld. Szó szerint a lábai előtt hevertem. Én, Cassidy Mia Abrams, aki mindig olyan magabiztos, most padlót fogott.

ruha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime11.02.15 11:45




Mia & Mason

Én akartam, nagyon akartam, de nem tudtam megállni, hogy ne törjön ki belőlem a nevetés. Hosszú pillanatokig fojtogatott, azután elnevettem magam. Konkrétan sírtam a nevetéstől, mert a könnyeim is kicsordultak. Ez most ugye nem komoly? Pár röpke másodperc alatt többször is próbáltam elfojtani a nevetésem úgy, hogy torokköszörülésbe fojtom, de fölösleges erőfeszítésnek bizonyult. Oké, a kisasszonynak segítségere lenne szüksége... Hát ezt nem hiszem el... Még mindig a belőlem feltörekvő nevetéssel és a könnyeimmel küszködve álltam fel, hogy gyorsan felsegítsem a padlóról és azért bízom benne, hogy nincsen komolyabb sérülése, mert azért meg kell hagyni szépen kitaknyolt abban a bika magassarkúban, ami szerintem most inkább átok rá nézve és most épp nagyon gyűlöli, hogy reggel épp azt a cipőt választotta.
- Kisasszony, jól van? Segítek... - Hajoltam le hozzá, hogy felsegítsem, majd közelebb húzva az egyik széket ültettem le, én pedig leereszkedve előtte vettem le lassan a cipőjét, mivel nem tudhatom mennyire fájhat a bokája, de most egész biztosan érzi, hogy van neki.
- Megnézem, oké? - Azért vetettem egy elismerő pillantást a méretes magassarkújával. Ez igen, ezt nevezem. Ebben lehet ekkorát taknyolni, hogy ne lássak a hulló könnyeimtől. Komolyan sajnálom, hogy kinevettem, de konkrétan abban a pillanatban, hogy belépett az ajtón, a következőben pedig már el is tűnt azt hittem lefordulok a székről...
- Ha mozgatom, akkor fáj? - Kezdtem el óvatosan mozgatni a bokájánál, csak finoman, mivel lehet, hogy megrándult, ficam is lehet. A nők meg a cipőik. Kész életveszély.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime11.02.15 16:10


Mason & Mia
 

Nagyon közel álltam ahhoz, hogy szépen manikűrözött körmeimmel megpróbáljam magam alatt kaparni a padlót, hogy tényleg elsüllyedjek, habár éppen eléggé elsüllyedtem már így is szégyenemben. Beestem az ajtón, Mr Nicolson pedig képtelen nem nevetni ügyetlenségemet látva. Bosszantó, és egyben zavarba ejtő. Zavaromban és szégyenérzetemben elpirultam. Már csak a gondolattól is még vörösebb lettem, hogy hófehér bőrömön a pír mennyire árulkodó lehet.
- Inkább zavarban vagyok, mint jól. – Válaszoltam őszintén, miután elfogadtam segítő kezét. – Nem számítottam arra, hogy ilyen hatásos belépőm lesz. – Próbáltam zavaromat némi humorral leplezni. Szerettem volna ráállni a lábamra, de ajkaim összeszorultak, csaknem felszisszentem a tompa fájdalomtól. Ezután nem ellenkeztem, nem is igazán lett volna bármi értelme, ezért csak hagytam, hogy segítsen.
- Más körülmények között ezt egészen félreérteném. – Figyeltem, ahogy kibújtassa lábamat a cipőből, ezt követően olyan finoman ért hozzám. Aztán hirtelen kitisztult a kép, kellett néhány másodperc, hogy rádöbbenjek arra, hogy az imént mit is mondtam. Jesszusom! Flörtölök vele? Talán beüthettem a fejemet esés közben valamiben…
- Igen, de biztosan semmi komoly. – Próbáltam magammal elhitetni, de már most látható, hogy a bokám dagadni kezdett. Idő közben ölembe ejtettem kezeimet, próbáltam nem túl feltűnően, de mégis magamra simítani szoknyámat, ami most túl rövidben bizonyult. Még csak azt hiányozna, hogy a kínos belépőm után még kínosabban érezzem magam egy esetleges akaratlan fehérnemű villantás után.
- Elnézést. Biztosan van jobb dolga is annál, mint hogy a bokámmal foglalkozzon. Csak az idejét pazarlom. – Azért jöttem, hogy tárgyaljak vele, de mindenekelőtt ki akartam kérni a szakérő véleményét, mielőtt bármibe is bele fognék. Eddig nem igazán kóstoltam bele az üzleti világba, de úgy érzem készen állok bele vetni magam, még így is, a zavarba ejtő körülmények ellenére.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime12.02.15 10:46




Mia & Mason

- A kisasszony épp flörtölni akar vagy így nincs annyira zavarban? Mert ha az előbbi, akkor azt kellene mondanom esetleg legközelebb, de akkor ne a cipőddel keljen kezdenem és ne a dagadó bokádat keljen szemlélgetnem, hogy megrándult vagy kis ficamodott, ha viszont az utóbbi, akkor ne haragudj, de nem tudtam megállni nevetés nélkül, látnod kellett volna a jelenetet. - Tényleg nem szándékosan nevettem ki, de konkrétan a könnyeim is kicsordultak. Az a fránya magassarkú, igaz? Amiben még soha ekkorát kitaknyolni nem láttam senkit. De komolyabbra fordítva nagyobb baja is eshetett volna, ha csak megrándult a bokája az néhány napon belül rendben lesz és emlékezni sem fog rá, ha kiment a helyéről és vissza kell rakni na az fájni fog, de azt már nem vállalom.
- Semmi komoly? Kezd dagadni...- Néztem rá egy egészen kicsikét aggódó pillantással. Hát nem tetszik ez nekem. - Ezt legalább egész biztosan nem fogod tudni felvenni... - Emeltem fel az egyik cipőjét. - Egy ideig. - Attól már nem kell tartani, hogy beledagad a lába és nem tudja majd levetni, mert már fel sem tudná húzni olyan tempóban dagad szépen felfelé.
- Csak egy pillanat... - Felálltam, hogy összeszedjek pár dolgot, a mobilom, a kocsikulcs, végül fogtam a dzsekim, mindent belepakoltam a zsebébe. Oké, azt hiszem minden megvan. Indulhatunk. Ma nem készültem kórházba, de most megyünk. - Kapaszkodj a nyakamba. - Miután olyan parádésan kitaknyolt előttem azt hiszem megengedhetem magamnak, hogy letegezzem. Egyik kezemben a cipőjével emeltem fel a karomba. - Hozzáteszem más körülmények között ezt most félre is érthetnéd. Indulás Hamupipőke. - Mosolyodtam el. És igen, így haladtam végig fele az egész épületen, le a parkolóba és csak a kocsihoz érve tettem le.
- Beszállás. - Nyitottam ki neki az első ajtót. Oké, biztosan van saját kocsija is, de menni, sőt ráállni is alig bírna, nem vezetni. - Na erre én se számítottam a mai napomon. - Ültem be mellé, bekötöttem magam és neki is segítettem, gyorsabb és különben sincs semmi kedvem büntetést fizetni, piszok drága... Elfordítottam a kulcsot a gyújtásban és lassan kigördültünk a parkolóból.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime12.02.15 18:29


Mason & Mia
 

Ó, Istenem! Feltűnt neki! Hát persze, hogy feltűnt, hiszen egy ügyvéd semmit sem hagy figyelem kívül, legalábbis egy hozzá hasonló híresen profi ügyvéd. Most azonnal szerettem volna elsüllyedni szégyenemben. Mégis mit mondhatnék neki? Nem szándékosan kezdtem vele flörtölni, de annyira zavarban vagyok, hogy meggondolatlan megjegyzés hagyta el ajkaimat.
- Egyértelműen csak zavaromban fecsegek. – Inkább nem is néztem rá, lesütöttem hosszú szempilláimat.
- Nem tudnánk úgy tenni, mintha ez meg sem történt volna? – Természetesen a csúnya esésemre gondoltam. Remélem ez csak köztünk fog maradni, hogy annyira úriember, hogy nem kürtöli világgá.
- És egyre jobban fájni. – Valószínűleg komolyabb, mint eleinte hittem, de mégis be kell ismernem, hogy jól esik, hogy ennyire aggódik értem.
- Egy ideig biztosan nem fogok ilyen magas sarkúba bújni. – Kénytelen voltam elfojtani egy nevetést, mert azért mégis csak én tehetek erről. Ha nem ilyen cipőt vettem volna fel, nem is estem volna el.
Megdöbbenve figyeltem, hogy pillanatok alatt összeszedte a dolgait és mire észbe kaphattam volna már szorosan kapaszkodtam a nyakába és máris karjai között érezhettem magam.
- Biztosan szükség van erre? – Zavarban voltam, hiszen ezt a férfit alig pár perce ismertem meg és most mégis a karjai között találtam magam. Talán megpróbálhattam volna lábra állni, de ezzel csak áhítóm magam, mindketten jól tudjuk, hogy bedagadt bokámmal képtelen lennék akár néhány lépést is megtenni.
- Hamupipőke? – Értékelem a humorát, vagyis legalábbis azt, hogy még mindig képes jól szórakozni rajtam.
Igyekeztem nem tekingetni, nem akart látni, hogy a kíváncsi szemek hogyan merednek ránk, míg az autójához értünk.
- Ne haragudj… - Tényleg röstellem magam, nem akartam neki gondot okozni, most mégis Mason autója anyósülésében találtam magam.
- Az is elég lesz, ha elviszel a kórházig, aztán valahogy majdcsak boldogulok. Biztosan van még a mai napra néhány megbeszélésed, nem szeretném, hogy miattam le kelljen mondanod. – Műszerfalra meredve merültem emlékeimbe, de rá kellett döbbennem, hogy ez volt eddigi életem legkínosabb napja az esésemnek köszönhetően.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime13.02.15 1:05




Mia & Mason

- Az nehéz lesz... Talán, ha eltereli a figyelmem valamivel. - Mosolyodtam el sejtelmesen. Ha már a flörtnél tartunk... Kétlem, hogy ezt elfogom felejteni egyhamar. Komolyan, még eddig soha senki sem produkált előttem ilyen esés, pláne nem az irodám ajtajában. Tényleg nem akartam nevetni, de inkább visszagondolni se akarok a fél másodperces jelenetre, mert körülbelül addig tartott, amíg belépett, majd el is tűnt. Ilyet se láttam még.
- Semmi komoly, igaz? Csak ne próbáljalak a lábadra állítani. - Mert az nem menne és ha jól gondolom szörnyen fájó próbálkozás is lenne és inkább most attól eltekintek, hogy vele is elhitessem, hogy egyedül nem bicegne messzire, le a parkolóig se, mert minden egyes lépésnél könnybe lábadna a szeme. Konkrétan most nem érdekel kérne-e a segítségemből, különben sincs abban a helyzetben, hogy ellenkezzek, nincs épp a helyzetnek a magaslatán.
- Inkább szenvednél a lábadon? Én meg nézzem végig? - Az már nem lenne ennyire szórakoztató és kétlem, hogy kibírnám, hogy ne csináljam ezt. Gyorsabb és egyszerűbb, leszámítva, hogy így fogok vele keresztülhaladni az egész épületen le a kocsiparkolóba és nagy valószínűséggel a kórházban is. A cipőjét, ezt a példányt legalábbis elfelejtheti egy időre, különben is úgy befog dagadni a lába, hogy esély nem lenne arra, hogy beletuszkolja a lábát és nem is próbálkoznék vele.
- Ez kész életveszély. Hogy vagy ezt képes hordani? - Böktem a kezemben lévő pár cipőre. Komolyan, most még viszonylag olcsón megúszta, de ha rosszul esik és mondjuk az arcára érkezik, az sokkal csúnyább is lehetne. Az orra lazán eltörhetett volna.
- Na persze. - Bár nem néztem rá, mivel épp besoroltunk a forgalomba, de azért szemlátomást bevágtam egy fintort. - Mi lenne, ha inkább csak megköszönnéd? - Jellemző. Nőhöz méltóan inkább túlbonyolítja, minthogy egy köszönőmmel elfogadná a segítségem és maradna beletörődve a fenekén, hogy bizony most igen is szüksége van egy férfi segítségére, ennyit megérdemelnék, mivel tényleg mindent félresöpörtem azért, hogy bevigyem a kórházba, miután finoman fogalmazva... Hát szépen kitaknyolt.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime13.02.15 18:21


Mason & Mia
 

Még sosem éreztem magam ennyire zavarban. Vajon képes leszek egyszer is úgy a szemébe nézni, hogy ne szökjön pír az arcomra?
- Esetleg egy újabb eséssel? – Ha valamit el akarsz rejteni, akkor hagyd szem előtt mondás jutott eszembe… Noha, most is zavaromban próbáltam humoros lenni.
- Beismerem rosszabb, mint amire számítottam. – Azt hittem csak egy egészen kicsit megrántottam esés közben, de idővel számomra is nyilvánvalóvá vált, hogy egyre jobban fáj és már lassan bokám kétszeresére dagadt.
- Meg sem próbálhattam rá lépni, mert nem engedted, most már nagyon is örülök ennek, még ha kínos is számomra, hogy egy olyan férfi karjaiban vagyok, akit alig pár perce ismerek. – Nem akarok tekingetni, mégis érzem a rám irányuló kíváncsi pillantásokat. Fejemet vállára döntöm, szememet lehunyom, s beszívom finom illatát.
- Copacabana? – Suttogtam. Oh, Istenem! Mason most teljesen olyan, mintha a fehér herceg lenne, aki most megment… Mégis ha a szemébe nézek, abba a sötét szempárba… Nem is tudom, ez a férfi szavak nélkül is teljesen összezavar, és megbabonáz.
- Egyetlen egy férfi sem érheti a nők és a magas sarkak közötti vonzalmat. – Még ha akarnám sem tudnám elmagyarázni, de magas sarkúban magabiztosnak érzem magam és mivel nő vagyok szeretem a szép cipőket.
- Különben meg, még soha sem estem el a cipőm végett. Úgy látszik ma egyszerűen nem volt szerencsém. – Biztosan csak rosszul léptem és túlméretezett sarkakon képtelen voltam megtartani az egyensúlyomat.
Úgy éreztem, hogy egy pillanat alatt egyszerre sápadtam falfehérré, majd lettem bíborvörös.
- Köszönöm. – Hebegtem. Annyira zavarban voltam, hogy megfeledkeztem a jó modorról.
- Igazán hálás vagyok azért, hogy így törődsz velem. – Még akkor is, hogy nem kértem meg arra, hogy segítsen. Micsoda úriember! Miattam ki tudja, hogy hány megbeszélését kell lemondania, ezért mégis csak bűntudatot érzek. Mégis hogyan tudnám neki meghálálni, hogy ennyire aggódik értem?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime13.02.15 19:04




Mia & Mason

- Ha lehetséges, akkor inkább ne. Mert, ha arcra arcra érkezel, az csúnyább lenne. Kár lenne egy ilyen szép pofiért. Inkább vigyázhatnál magadra jobban is vagy lehordhatnád a barátodat, amiért nincs melletted, amikor segítő kezet kellene nyújtania. - Különben sem világos az ilyen életveszélyes bika magassarkú viselete. Ő még csak nem is alacsony, nincsen nagy feneke, egy viszonylag kisebb sarkú cipőben is kitűnően festene és nem is taknyolt volna ekkorát. - Az én barátnőm egész biztosan nem hordana ilyen rémségeket, inkább látszódjon nagyobbnak a feneke, vastagabbnak a combjai és legyen alacsonyabb, de nem kellene azon töprengenem, hogy mikor hívnak be a kórházba, mert kiment a bokája a helyéről. - Tudom. Ez most felért egy kisebb fejmosással. Igen. De ügyvéd vagyok. Általában kimondom, amire gondolok, kivéve, ha a tárgyalóteremben vagyok, mert azt hosszas előkészületek előzik meg.
- Te most épp visszaélsz kiváltságos helyzeteddel? - Kérdeztem egy sunyi vigyorral a képemen. Mert igen, általában nem szoktam így felkapni nőket az irodámban és vinni ide-oda, sétálni velük egy kört az irodaházban. Ma sem terveztem, aztán így alakult.
- Na és a padló mennyire volt vonzó? - Bukott ki belőlem a következő keserű és kissé cinikus megjegyzésem, de hát nem én voltam az, aki eltaknyoltam az imádott cipőmben, de én ezt persze nem érthetem, elvégre csak egy férfi vagyok.
- Mégsem mondhattam, hogy old meg, kislány. Szép... Ökölnyi méretűre dagadt kettő perc alatt. Ez rossz lesz. - Vetettem egy gyors pillantást a bokájára. Azt hiszem rövidesen azt is megfogja tapasztalni milyen érzés is szenvedni egy magassarkútól, méghozzá fájdalmasan. Mégis mit kellett volna mondanom? Mit kellett volna csinálnom? Nem nagyon hagyott nekem más választást. Ellenkezőleg, azt hiszem még egy kis ideig élvezheti a karjaim kényelmét, mert hogy ebbe a cipőbe nem fogja beledugni a lábát az biztos.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime13.02.15 21:25


Mason & Mia
 

Meglepetten pislogtam fel rá hosszú szempilláim alól. Tényleg azt mondta, hogy szép pofim van? Mi ez, ha nem nyílt flörtölés?
- Nincs kit lehordanom. – Válaszoltam röviden, de mégis annál inkább sokatmondóan. Magamban azon kezdtem el merengeni, hogy direkt úgy csűrte-csavarta a szavait, hogy kitudakolja tőlem, hogy van-e valakim?
- Ezek szerint a barátnőd tőlem sokkal, de sokkal jobban megfontoltabb, ha cipő választásról van szó. – Ebből a kis monológjából úgy vettem ki, hogy van barátnője. Hát persze… Miért is ne lenne? Mason jó képű férfi, biztosan mindegyik nőre ugyan olyan lenyűgöző hatással van, mint rám is.
- Nem… - Bizonytalanul hebegem. - Vagy ha mégis, akkor sem szándékosan. – Nem érzem úgy, hogy visszaélnék a helyzettel, vagy mégis azt tenném?
- Más körülmények között egészen vonzónak találtam volna… - Mi van? Gyorsan alsó ajkamba harapok, hogy még véletlenül se tudjak több meggondolatlan kijelentést tenni.  Rá sem tudtam nézni, inkább elfordítottam fejem, hogy kifelé bámuljak az ablakon. Még mindig zavarban vagyok, pláne úgy, hogy félreérthető, kétértelmű utalásokat teszek akaratlanul is.
- Jól gondolom, hogy beviszel a kórházban és meg is fogod várni, hogy megvizsgáljanak, majd ellássanak, hogy aztán haza vigyél? – Miért sejtem úgy, hogy tényleg erre készül? Idegesen kezdtem el tördelni ujjaimat, de aztán bevillant valami és akaratlanul is mosolyogva fordultam felé.
- Elviszel a karjaidban egészen az ágyamig, aztán még be is takargatsz? – Halkan elkuncogtam magam, mert lelki szemeim előtt lejátszódott a jelenet, hogy tényleg megteszi. Tényleg megtenné?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime13.02.15 23:10




Mia & Mason

- Wow... Visszaszívtam. - Hát erre őszintén szólva nem számítottam. Szép nő, nagyon is szép. Nem is, inkább azt mondanám, hogy gyönyörű eltekintve attól a csúnya nagy dagadástól a bokáján és nincs kit lehordania? Hát ez meglepő fordulat. - Azért szólj, ha vennem kellene a lapot. - Mit művelek? Lövésem sincs, de élvezettel művelem és amíg nem látok, észlelek, érzékelek semmiféle ellenvetést, addig miért is kellene abbahagynom?
- Biztosan az lenne, mert sosem mondanám neki, hogy nagy a feneke, de mivel nincs, ez a veszély sem áll fenn. De most komolyan érdekelne. Szerintem Te választ tudsz adni az éppen aktuális kérdésemre. Mint nő... Szerinted minden hányadik férfi néz meg egy nőn először egy cipőt? - Mert szerintem nagyon egyik se, legalábbis nem az lenne az első se fentről-lefelé se lenről-felfelé haladva. Szóval, annyira nincs értelme ilyen fájdalmaknak kitennie magukat. Teljesen értelmetlen. Nem véletlenül vagyunk hajlamosak nem észrevenni, ha példának okáért: Nézd drágám, új cipőm van, észre sem vetted? De most komolyan? Ki a francot érdekel a cipő? Egy szexi fehérneműben se a fehérnemű érdekel, hanem ami benne van.
- Plusz hazafuvarozom a kocsit. - Ha már nincs senki más, aki megtehetné helyettem, akkor most nagyon úgy fest, hogy nekem kell és igen, pontosan úgy fog minden történni, ahogyan az imént lefestette. Pár percen belül bekanyarodunk a kórház elé, kisegítem a kocsiból, felveszem, beviszem, a folyosón megvárom, azután hazaviszem, elkérem a slusszkulcsot és a kocsit is hazahajtom.
- Ha ragaszkodsz hozzá. De a mesékben nem vagyok jó... - Azt hiszem ez úttal vettem a lapot elég gyorsan. - Ja és persze adok egy puszit a homlokodra, utána pedig a bokádra. - Engem ma már semmi sem fog meglepni. - Ha kiment a helyéről cefetül fog fájni, ugye tudsz róla? - Mert arra lófaszt nem érnek az érzéstelenítők, se a zsibbasztók, a zsibbasztó még esetleg, de pár órán belül az is ki áll.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime14.02.15 1:37


Mason & Mia
 

Ez az volna, aminek hangzik? Mason flörtöl velem? Még csak rákérdezni sem merek. Ki tudja, talán félre értettem valamit és aztán még ennél is kínosabban érezném magam. Más körülmények között annyira, de annyira magabiztosabb lennék, kacéran fogadnám a közeledését, de most… Mindössze sajgó bokámra tudok koncentrálni. Szólnom kellett volna?! De hát szóhoz sem tudtam jutni, életemben talán először.
Ezt most direkt közölte így velem? Jesszusom! Miért akarok többet látni a dolgok mögé, mint amiről valójában szó van?
- Egyik férfinak sem a cipő tűnik fel elsőnek. Nem akarok személyeskedni, de biztos vagyok abban, hogy férfi létedre, persze úgy, mint minden férfi a nőn egészen mást vesz szemügyre. – Ha nem estem volna el, akkor akár azt is megkérdezhettem volna, hogy mit nézet meg rajtam… De sajnos ez a hajó elúszott és sejtem, hogy nem a cipőm lett volna az első dolog, amit kíváncsi tekintetével fürkészett volna.
- Viszont én nem is azért hordok magas sarkút, mert azt akarom, hogy bárki is észrevegye, ahogyan nem azért szoktam csinosan öltözni, hogy másoknak tetszek. – Azon kapom magam, hogy magyarázkodok. Nem tudom, hogy miért, de mégis úgy éreztem, hogy muszáj ezt elmondanom neki. Tó jó ég! Még jó, hogy arról nem tartok neki kiselőadást, hogy milyen fehérneműt vettem fel ma és miért.
- Már így is túl sokat tettél meg értem… - Ki is ment a fejemből, hogy valamit kezdeni kellene az autómmal, ami az ügyvédi irodalánc mélygarázsában parkol.
- Pedig azt hittem, hogy esti mesének a Hamupipőkét fogom hallani. – Kénytelen voltam elnevetni magam, ahogy arra céloztam, hogy az előtt hogyan nevezett. Mégis tisztában vagyok azzal, hogy mindketten tudjuk, hogy túl nagylány vagyok már az esti meséhez.
- A puszival nem lépnéd túl az ügyvédi hatáskörödet? – Most viccel velem, vagy tényleg megtenné? Még nem sikerült annyira kiismernem, hogy tudjam mikor kell komolyan vennem.
- Elképzelésem sincs arról, hogy mennyire tudhat még fájni. – Kétségbeesésemet képtelen voltam leplezni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime14.02.15 11:34




Mia & Mason

- Pontosan. Következtetésképp ez a cipő csak önsanyargatás, hogy miután kibújtok belőle a férfi hallgathassa a nyavalygást, hogy fáj a lábatok, miután senki sem mondta, hogy húzzatok fel egy tizenkét centis visszataszítóan magassarkú valamit, amit Ti cipőnek neveztek. - Tessék. Gyors elemzés. Tényleg sosem értettem, hogy ennek mi értelme, hát semmi az ég világon. Tényleg csak azért van, mert a cipő sarka növeli az önbizalmat és esetleg esélyes, hogy ha hosszú ideig viseled beledagad a lábad.
- Akkor meg végképp értelmetlen. - Na mindegy. Ebbe inkább ne menjünk bele. Végül is kettőnk közül Ő volt az, aki akkorát taknyolt az irodám ajtajában, hogy az még nézni is fájó volt, nem még elszenvedni az esést abban a cipőben és nem is az én bokám kell helyrerakni és nem is én fogok bicegni még pár napokig, de egy élmény lesz, abban biztos vagyok.
- Túl sokat gondolkodsz. Miután ügyvédhez fordulsz a gondolkodást bízd rá, szóval ez most az én dolgom. - Bár azt még nem tudjuk, nem tudtuk meg, hogy miért is keresett meg, de gondolom nem azért, hogy közösen tegyünk egy kórházi látogatást.
- Annyira részletesen nem ismerem... - Fordultam felé egy széles mosollyal. Jó vagyok a mesélésben, mármint bárkinek lyukat beszélek a gyomárba bármiről, de a gyerekeknek szóló meséket, inkább meghagynám a gyerekeknek na meg a szüleiknek.
- A melyiket? Még csak felkerestél... - Jegyeztem jól szórakozva ezen. Még semmit sem beszéltünk meg, semmiben sem maradtunk, mégis miféle hatáskört is lépnék át? Szerintem semmilyent se.
- Maradjunk annyiban, hogy inkább kint fogok várakozni, oké? - Jegyeztem meg miközben lassan bekanyarodtunk a kórház parkolójába.
- Gyere Hamupipőke. - Nyitottam ki neki a kocsi ajtaját, segítettem neki kikászálódni, egy másodpercre se engedtem el, az egyik kezemmel fogtam és tartottam, amíg becsuktam az ajtót és azt figyeltem, hogy a kocsi beriasztott-e. Azután ismét felkaptam a karjaimba és megindultam fele a bejárat felé...

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime15.02.15 18:49


Mason & Mia
 

Halványan mosolyogva nézek rá. Anyámnak talán tényleg igaza volt abban, hogy a férfiak másik bolygóról jöttek, ezért sosem érhetjük meg őket, ahogy ők se minket.
- Úgy érzem, hogy mondhatok bármit, akármilyen jól is érvelhetnék, de mi sosem fogjuk megérteni egymást ebben a témában. – Nem szokásom nyavalyogni, sosem szerettem magamat sajnáltatni. Ha jól emlékszem, akkor a bokám fájdalmát is csendben próbálom magamban tartani.
- De nem tudok nem gondolkodni… Mégis mit csinálhatnék gondolkozás helyett? – Nőből vagyok, ezért bizony szeretem túlbonyolítani a dolgokat. Ez nekem még mindig annyira kellemetlen, hogy ilyen ügyetlen voltam, Mason pedig ilyen aggódó és kedves velem. Miféle köszönő ajándékot tudnék neki adni, ami azt sugallaná, hogy „köszi, hogy velem voltál és a karjaidban cipeltél nem törődve azzal, hogy hány ember bámul meg minket.”
- Szóval akkor ma este esti mese nélkül maradok. – Próbáltam lebiggyeszteni ajkaimat, hogy csalódást színleljek. Közben nem tudtam elszakadni attól a gondolattól, hogy Mason komolyan gondolja-e, hogy tényleg egészen a lakásomig elkísér, vagyis jobban mondva elvisz a karjaiban.
- Igaz… Még csak nem is vagy az ügyvédem. – Szóval, akkor ha logikusan bele gondolunk, akkor egyedülálló nő vagyok, Mason pedig szabad préda… Jézus ereje! Nem lenne szabad hagynom, hogy a fantáziám elszabaduljon.
- Ennél többet nem is várnék el tőled. – Sőt még ennyit sem, mert ez is túl sok, amit eddig értem tett… Nagyot nyeltem mikor a kórházat megpillantottam. Mindig is utáltam a fertőtlenítő szagát, ami ezen a helyen annyira intenzíven szerves része a levegőnek.
- Ehhez hozzá tudnék szokni. – Már nem voltam annyire zavarban karjai között. Sőt, most ez az egyetlen hely, ahová leginkább vágyok, Mason izmos karjai gyengéd ölelésébe. Ó, az illata… Olyan mámorító.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime17.02.15 20:01




Mia & Mason

- Már meg ne haragudj cica, de... Akkorát taknyoltál az irodám ajtajában, amekkorát még életemben nem láttam nőt esni magassarkúban és igen, először azt hittem hanyatt vágok a kényelmes kis forgó székemmel együtt a nevetéstől, de mégis mit kellett volna csinálnom? Most szépen beviszlek a kórházba, mert az én irodámba estél be, ha nem így lenne, akkor nem én vinnélek a kórházba. Nem kell túlragozni. Bárkiért megtenném... Nem kell ezen ennyit rágódni. - Szerintem ez már így is túl van magyarázva. Nem kellene még ennél is jobban és bízom benne, hogy fordított esetben, ha taknyolnék el úgy, hogy kimenne a bokám a helyéről, akkor Ő is kórházba vinne. Ez ennyire egyszerű. Pusztán emberbaráti jóság és némi empátia, mert rohadtul nem lehet kellemes érzés és ez nem egy megfázás, ami majd pár napon belül elmúlik akkor is, ha nem megyünk orvoshoz, mert nem akarunk. Így amúgy sem tudott volna vezetni, kocsiba ülni se nagyon, mert harminc percig tartott volna már csak az is, hogy lebicegjen a parkolóba.
- Úgy látszik. Én legalábbis ebben már nem tudok segíteni. Legyen annyi elég, hogy addig is mindenhová viszlek szó szerint, amíg haza nem érsz. Esetleg még elszállítalak, ahová kéred... - Kétlem, hogy pár napig nagyon ugrálna és szerintem ezt a cipőt is egy ideig a pokolra fogja kívánni vagy oda se.
- Bizony nem vagyok. - Fordultam felé egy sejtelmes mosollyal. Azt hiszem mindkettőnknek gyorsan sikerült összeraknia a képet, hogy ez voltaképpen mit is jelenthetne. - Most belegondoltál? - Mert nekem nagyon is úgy tűnik, mint aki valamin nagyon elgondolkodott és mi máson, ha nem azon, ami fél percre ez előtt mondott.
- Hidd el, könnyebb is lenne Téged pakolgatni, mint mindenkivel megtalálni a közös hangot. - Már fel se tűnt a folyosón, hogy valószínűleg mindenki megfordult utánunk, egyenesen a rendelő felé vettem a irányt.
- Elnézést, lenne szíves? - Szólítottam le egy ápolót, mert épp le volt foglalva mindkét kezem és se bekopogni nem tudtam, se benyitni. A nővérke egy halvány mosollyal ajtót nyitott nekünk.
- Kint leszek, oké? - Óvatosan odafigyelve rá, hogy semmibe se üssük meg a bokáját vittem be a rendelőbe, majd lassan leültettem. Azt hiszem én itt már fölösleges is vagyok.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime19.02.15 0:46


Mason & Mia
 

Esetleg ha tényleg hanyatt vágódott volna a székével az némileg kárpótolt volna azért, amiért kinevetett, de mégis valamiért nem tudok rá haragudni, mert olyan kedves velem és segít nekem.
- Tessék? – Meglepetten pislogtam rá hosszú szempilláim mögül. - Cica? – Flörtölne velem? Mármint kiszedte belőlem azt, hogy egyedülálló vagyok és azt is megtudhattam, hogy neki sincs senkije. Talán csak tényleg túlbonyolítom a dolgokat és csak kedvesen szeretett volna becézni, én pedig egészen mást feltételezek.
- Aztán meg holnap izomlázad fog lenni, mert kénytelen vagy a karodban cipelni. – Fejemet neki döntöttem az ülés fejtámlájának úgy néztem rá bűnbánó arccal. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem bírna el, mert azért mégis csak erős férfinak tartom, de kimerítő lehet engem mindenhová a karjában vinni.
- Nem azt mondtad, hogy a jenlétedben hagyjam rád a gondolkozást? – Igyekeztem kitérni a válaszadás alól, mert azért mégis csak bele gondoltam… Sőt, számtalan gondolat futkos most a fejemben, de kitartóan próbálom elhessegetni, nem túl sok sikerrel.  
- Azért mégis csak remélem, hogy a közös munkánk során megtaláljuk a közös hangot. Kérek majd egy újabb időpontot miután már képes leszek lábra állni. – Remélhetőleg legközelebb már beljebb jutok az irodájában a saját lábamon és akkor végre azt is megtudhatja majd, hogy miért akartam felkeresni.
- Oké, köszönöm. – Most már nem éreztem azt a biztonsági érzetet, amit Mason karjaiban. Egy orvos lépett be hozzám miután a hős megmentőm magamra hagyott, majd egy ápolónő is csatlakozott. Elmagyarázta az orvos, hogy kiment a bokám a helyéről és eléggé fájni fog miután visszateszi, de azután nem szabad megerőltetem és ágynyugalmat rendelt el a következő néhány napra. Halkan felsikítottam, könny szökött szemeimben miután a bokám már a helyére került. Átkozottul fájt.
- A kisasszonyt elláttuk. – Hallottam, hogy ennyit mondott a doki Masonnek miután kilépett a rendelőből az ápolónővel az oldalán.
- Az már biztos, hogy egy ilyen emlékezetes első találkozást sosem fogok elfelejteni. – Könnyes szemekkel néztem fel a hős megmentőmre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime19.02.15 8:59




Mia & Mason

- Megengedem, hogy kárpótolj, ha már ennyire bűntudatot van a karim miatt, de nem kell aggódnod, jól lesz. - Ha ennyire szeretné valamivel meghálálni nem leszek semmi rossznak se az elrontója, bár ami engem illet szükségtelennek tartom, de ha ragaszkodik hozzá nem fogok nagyon ellenkezni megígérem.
- De, de igen azt mondtam és láthatóan nem tudsz rám hallgatni, mint egy ügyvéd mondom ez nem egy biztos és jó együttműködés kezdete. Neked azt kellene tenned, amit javaslok, legalábbis fontlóra venni, de ahogy elnézem Te valami egészen mást vettél fontolóra. Esetleg velem is megosztanád? Persze csakis szakmailag, hogy feltudjalak világosítani a kockázatairól. - Szakmailag vagy sem, de erőt kellett vennem magamon, hogy ezen most ne nevessem el magam, mert az úgy már nem lenne poén, bár kétlem, hogy sikerülne kihúznom belőle a tényleges gondoltait, mert kibújni a válaszok alól, az elég jól megy neki.
- Hát... Te ma az egyik magas hangot egész biztosan megfogod találni. - Mégpedig a kórházban, miközben visszateszik a bokáját, ahonnan szépen kiugrott, miután egy öngyilkos cipővel eltaknyolt.
- Komolyan mondom ez a cipő gyilkos. Akkora sarka van, hogy szíven is szúrhatnám magam vele és elmondhatnám, hogy a nők meg a mániáik vittek a sírba. - Komolyan, még ha tűsarkú is lenne, akkor simán végre lehetne vele hajtani egy öngyilkosságot is vagy gyilkosságot.
- Valamiért az az érzésem, hogy kevés lenne, ha megsimogatnám a buksid, hogy ügyes kislány voltál, minden jobb lesz... Mehetünk? - Már egész rutinosan kaptam fel a karjaimba. Már egész kezdek ebbe belejönni.
- Kell kiváltanunk valamit? - Csak mert akkor a gyógyszertárnál is meg kell állnunk és ami azt illeti kezdek éhes is lenni, mivel az ebédidőm a folyosón töltöttem várakozva...

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime20.02.15 8:33


Mason & Mia
 

Esetleg egy üveg minőségi whisky jó hálaajándék lenne számára? A férfiak többsége szereti a whiskyt, remélem Mason is, vagy esetleg valami másnak jobban örülne?
- Mivel tudnálak kárpótolni? – Kell valami, amivel hálámat ki tudom neki mutatni, már csak azért is, mert képtelen vagyok lábra állni és mindenhová a karjában visz, arról pedig nem is beszélve, hogy miattam mennyi megbeszélésről maradhat le. Nem várnék ennyi törődést egy olyan férfitól, akit csak talán ha fél órája ismerek.
- Én mégis bizakodó vagyok azzal kapcsolatban, ami a közös munkánkat illeti. – Mason jó ügyvéd, nekem pont rá van szükségem, és ha kell kompromisszumokra is képes vagyok.
- Nem szokásom megbeszélni egy ügyvéddel azt, hogy mi zajlik a fejemben, azt hiszem a kockázatokat egyedül is fel tudom mérni. – Mégis, hogyan tudnám neki elmondani, hogy az jár a fejemben, hogy talán… Ó, nem! Szigorúan csak a szakmai kapcsolatunkra kellene koncentrálnom.
- Szánt szándékkal akarod rám hozni a frászt? – Jobb lenne, ha inkább azt mondaná, hogy minden rendben lesz, nem pedig azt, hogy mennyire fogok sikítozni a fájdalomtól.
- Szakmai ártalom nálad, hogy ennyire élénk a fantáziád? – Nagy sarok és szíven szúrás? Erre még egyetlen egyszer sem gondoltam, sem arra, hogy a cipőim akár fegyverként is funkcionálhatnak.
- Ha ügyes kislány lettem volna, akkor most nem lennénk itt. Igen, mehetünk. Semmi másra sem vágyok, csak hogy végre otthon legyek. – Fárasztó nap volt, szeretnék lepihenni, még ha a lakásomban nagyon is magányosnak érzem magam. Szoknom kell még azt, hogy egyedül élek.
- Csak fájdalomcsillapítóra lesz szükségem, de az otthon is van, szóval, ha lehet egyenesen szeretnék haza menni. – Átkaroltam a nyakát úgy figyeltem ismét a karjai között találva magam. Ha nem estem volna el, akkor most az irodájában tárgyalnánk, de most Mason erős és biztonságot nyújtó karjában vagyok. Nem mondom, hogy nem tudnék ehhez hozzászokni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime20.02.15 20:49




Mia & Mason

- Nőből vagy. Bízom benne, hogy kitalálod. - Vontam meg a vállam könnyedén egy sejtelmes mosollyal. A váratlan meglepetésekből egy nő mindig, de mindig verhetetlen, akár legyen jó valami kellemesről, akár kevésbé kellemes meglepetésről. De mivel reményeim szerint engem pozitívan szeretne meglepni ezért nem aggódom, bármivel is hozakodjon elő.
- A pozitív gondolkodás fél siker vagy naivitás... Attól függ. - Bizakodóan lenni pozitív, a pozitív gondolkodás pedig már fél siker, kivéve abban az esetben, ha elfut velünk a szekér, na az már naivitásnak minősül és annak sosincs pozitív kimenetele.
- Okos nő... Okosan bújuk ki a válaszadás alól. Terelésből kiváló. - Vetettem felé egy elismerő pillantást. Ami azt illeti kedvelem az okos nőket, nagyon is. Nem az esetem, ha egy nőnek az értelmiségi szintje nem ér fel a derekáig sem, hanem valahol még gyerekcipőben jár. Nem azért, mert sokat képzelek magamról, hanem mert megkönnyebbüléssel tölt el, amikor azt látom, hogy egy nőn, hogy érti is, amiről beszélek, nem csak a szempilláit rebegteti azt remélve, hogy ez most nem egy kérdés volt. na azt nagyon, de nagyon utálom.
- Őszinte vagyok. Hazudjak? - Vontam fel a szemöldököm. Nem probléma. - Várjunk csak... Közben pinki pillangók fognak a buksid körül röpködni vagy legyenek inkább csillámpónik? - Nem tűnik annak a buta nőnek, inkább néha csak egy kicsit ügyetlennek? Na jó, nem volt szép kinevetnem, de azt hiszem erre a mai találkozónkra még sokáig emlékezni fogok és még jó néhányszor mosolyt fog csalni az arcomra.
- Én inkább úgy fogalmaznék, hogy tágabb a látóköröm, mint másoknak. Van ebben valami rossz? - Mert ha igen, akkor persze csak és kizárólag szakmai okokból és kíváncsiságból hallgatom mi mindent tud felhozni.
- Akkor ez ma nem a Te napod volt. Lesz jobb is... - Mit is mondtam az imént? Fő a pozitív gondolkodás? Áh, igen.
- Tényleg kezdesz beleszokni a helyzetbe... Akkor irányítson. hová is kell vinnem Miss Abrams? - Ma egész biztosan nem fognak begörcsölni az izmaim, mert nem mozgatom például a karomat eleget.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime21.02.15 19:07


Mason & Mia
  

Kezdem a társaságában felszabadultan érezni magam, kezdek túl lenni a kezdeti kínos érzésemen.
- Esetleg adhatnál néhány támpontot, hogy minek örülnél leginkább, vagy nem akarod, hogy könnyű dolgom legyen? – Ezek után, amit értem tett tényleg az a minimum, hogy megpróbálom valamivel kárpótolni, ha már időt és energiát nem sajnálva segítségemre sietett, mint egy hős. Az én hősöm.
- Az én nézőpontomból nézve inkább fél siker, netalán nem értesz velem egyet? – Mindig mindenhez próbálok pozitívan hozzáállni, habár talán a megfelelő a realista szemlélet lenne, de inkább leszek örök optimista. Hinni akarok abban, hogy akármennyire is rossz dolgok történnek velünk mindig van remény.
- Azt hitted rólam, hogy a tipikusan beskatulyázott buta szőke nők közé tartozok? – Meglepetten pislogtam rá hosszú szempilláim mögül, mert a dicsérete után csak erre tudtam következtetni, persze az is lehet, hogy teljesen rosszul közelítem meg a dolgokat.
- Inkább legyél őszinte, azt többre értékelem. – Ha pedig az ügyvédem fog lenni, akkor el is várom tőle az őszinteséget.
- Ugyan Mason! Ezt te sem gondolhatod komolyan. – Akaratlanul is elnevettem magam, ahogy a pillangókról és a csillám pónikról kezdett beszélni, valahogy fura volt hallani ezt a szájából.
- Nem, ebben egyáltalán nem találok semmi rosszat sem, sőt örülök annak, hogy nem szűk a látóköröd. Ettől még jobban hiszem azt, hogy működni fog kettőnk között a közös munka. – Tényleg bizakodó vagyok a jövőbeli megbeszéléseinkkel kapcsolatban.
- Ennél már csak jobb lehet. Remélem, ha legközelebb találkozunk nem kell kitérőt tennünk a kórházba. – Ügyelni fogok arra, hogy a következő találkozónk alkalmával ne legyen rajtam ilyen magassarkú cipő. Legalábbis még néhány napig biztosan képtelen leszek újra tizenkettő centivel járni a föld felett.
- Navigálok. – Ahogy beszálltunk az autóba szépen elmagyaráztam neki, hogy melyik sarkon merre kell fordulnia ahhoz, hogy haza tudjon fuvarozni.
- Az ott. – Mutattam a szélvédő felé arra az új épületre, ahová néhány hete beköltöztem. Kellemes hely, de néha a magány őrületbe kerget, de legalább a portás mindig kedves velem, meg a lakók is, habár még nem igazán ismertem meg a szomszédjaimat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime22.02.15 21:14




Mia & Mason

- Fogalmam sincs minek örülnék leginkább. Lepj meg. Biztosra veszem, hogy menni fog. Azt sem hittem volna, hogy ma beesik egy nő az ajtón, akinek kimegy a bokája a helyéről, aztán mégis... Bár ez kevésbé volt kellemes élmény, azaz nézőpont kérdése. - Tettem hozzá sejtelmesen, mert végül annak nem örülök, hogy a kórházba tartunk, mert eltaknyolt az irodám ajtajában, de annak mégis csak, hogy ilyen kellemes a társasága.
- Vázolva a helyzetet... Akkora cipőben libbentél be, amekkorával kérlek már ölni lehetne, azután akkora szempilláid vannak, hogy kész csoda, hogy kilátsz mögülük és szerintem inkább nem folytatnám, mert abba a viszonyban még nem vagyunk és nem akarlak megsérteni, de röviden amolyan könnyen befolyásolható picsának tűntél, szóval egyben meglepő és érdekfeszítő is volt, hogy vajon miben lehetnék a segítségedre. - Befejezvén a gondolatmenetet olyan nűnek tűnt, aki az ilyen csini rövid kosztümöt is leginkább irodai szexre használja, mintsem komoly megbeszéléseken. Ez alatt nem arra gondolok, hogy olcsó nőnek nézném, mert azt a legkevésbé és ez látszik is, inkább csak olyan nőnek, aki a gondolkodást a férfira bízza.
- Tényleg nem. Hát szóval... Az az igazság, hogy pár másodpercig istentelenül erős fájdalom fog a bokádba villanni, de lassan elmúlik. Ki lehet bírni. - Nyugtattam meg valamennyire. Nem épp a legkellemesebb érzés, de elviselhető.
- Azt hiszem, ha legközelebb beszólnak, hogy Te érkezel az ajtóban állva foglak várni kezet nyújtva. - tényleg. A legkomolyabban. Még egyszer azért már nem szeretnék tanúja lenni egy ilyen balesetnek, inkább segítek épségben és biztonságban eljutni az egyik székig és miután már leült vélhetően nem történhet már semmi rossz sem.
- Rendben. - Parkoltam le az épület előtt. Ma már nem is számolom hanyadszor nyitottam ki neki ajtót és kaptam fel a karjaimba, hogy aztán elvigyem valahová, de ha minden igaz, akkor ma ez az utolsó alkalom. Beérve a liftbe, mivel csak mi ketten szálltunk be már le sem tettem, minek, úgy is másodperceken belül fent leszünk, inkább csak arra fordítottam, hogy betudja nyomni a megfelelő gombot és voilá, megérkeztünk.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime23.02.15 13:45


Mason & Mia
 

Áttörést értem el, már legalább nem pirulok el, miután ismét felhozta témába, hogy milyen szépen beestem az irodája ajtaján. Nem szokásom hinni a véletlenekben, de mégis miféle oka lehetett annak, hogy ez megtörtént? Valamiért még nem tudom átlátni a dolgokat, az is lehet, hogy csak túlgondolom és pusztán csak óvatlan voltam ezért történt ez velem.
- Szóval hatásosabb meglepetést kell kitalálnom, mint amilyen a mai volt. – Nem mondom, Mason igazán feladta nekem a leckét, viszont abban is biztos vagyok, hogy meg fogom találni a megfelelő hálaajándékot számára.
- Befolyásolható picsának tűntem? – Még a lélegzetem is elállt úgy fordultam megdöbbentem felé, aztán csak kitört belőlem a nevetés. - Ezek nem műszempillák, szóval van valami problémád azzal, hogy az eredeti szempilláim ilyen nagyok? – A hatás kedvéért természetesen szempilláimat rebegtetve néztem rá, persze van rajtam egy kis spirál, de cseppet sem vittem túlzásba a sminkelést.
- Szerintem a legközelebbi találkozásunk alkalmával ki is fogom fejteni, hogy miben segíthetnél. – Úgy érzem, hogy nem ez a legmegfelelőbb alkalom, hogy bele fogjak abban, hogy beavassam, hogy mégis miért akartam ma felkeresni. Aztán számára is nyilvánvalóvá vált, hogy nem pontosan úgy alakultak a dolgok, ahogyan terveztem, vagy ahogyan Mason tervezte volna.
- Ha már azt kibírtam, hogy mennyire kinevettél miközben a lábaid előtt hevertem, akkor ezt is kifogom. – Eleinte szúrós tekintettemmel néztem rá, de aztán csak elmosolyogtam magam, elvégre képtelen lennék rá haragudni, hiszen annyira segítőkész volt velem szemben.
- Azt hittem, hogy a biztonság kedvéért ismét a karodba veszel, és úgy viszel el egészen a székig. – Pimaszkodtam volna vele? Hm, csak próbáltam lecsapni a magas labdát.
- Szerencse, hogy egyetlen egy szomszédommal sem futottunk össze, mert már így is eleget bámultak meg minket. – Nyomtam meg a gombot, ami arra a szintre visz, ahol a lakásom van, miután kilépett a felvonóból gyorsan keresni kezdtem a táskámban lévő lakáskulcsomat.
- Esetleg szeretnél bejönni egy kávéra, vagy valami másra? Persze akkor sem haragudnék meg, ha vissza szeretnél menni az irodádba, biztosan lemaradtál miattam a munkáddal. – És már fordítottam is el a kulcsot a zárba, majd lenyomva a kilincset kitárult előttünk lakásom ajtaja.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime24.02.15 22:50




Mia & Mason

- Igen, valahogy úgy. Gondolom azért nem lesz olyan nehéz... - Csak közben legyen óvatosabb, nézzen a lába elé, ne viseljen gyilkos cipőket és szerintem a többi már simán fog menni. Nem mondom, annyira nem vagyok odáig a meglepetésekért, de egy ilyen csinos szösziért azt hiszem vállalom a kockázatot.
- Ööö igen. - Törtem ki nevetésben. Oké, most lepicsáztam, hoppá. De úgy tűnik hirtelenjében már vagyunk is olyan viszonyban, hogy ezt ne vegye magára, de akkor sem az én hibám, hogy amolyan picsának néztem. - Ne rebegtesd annyira, még a végén összeakadnak. Tudod, ma óvatosabbnak kell lenned a megszokottnál, mivel ez ma érezhetően és szemmel láthatóan nem a Te napod és ha valaki kételkedne benne, akkor csak villantsd meg a bokád. - Ki tudja mi történhetne még ma, de ami azt illeti én már nem szeretném megtudni, nem mintha a női szempillák terén olyan tapasztalt volnék, szóval a bokaficam setében még tudok segíteni, de szempilla kérdésben attól tartok már nem.
Akkor ezek szerint lesz legközelebb... - Kedvelem a céltudatos nőket. - Vontam meg a vállam elgondolkodva, miközben halványan elmosolyodtam. Ez pedig igaz. Tényleg szeretem az okos céltudatos nőket, akikhez, ha beszélek nem kell közben illusztrálnom is, amiről beszélek.
- Bocsánatot kérek a faragatlanságomért, de nem bírtam ki. Hatalmas alakítás volt... - Közben igyekeztem elfojtani a belőlem feltörő kuncogást. Tényleg az volt. Megjátszani nem lehetett volna jobban, ahhoz túl spontán volt és váratlan.
- Oké, szóval az szereted, amikor valaki a tenyerén hordoz? - Nem arról van szó, megtenném, csakhogy ebben a viszonyban még nem vagyunk, vagyis, hogy még vagy egyáltalán nem azt nem tudom, de még biztosan nem.
- Vagy valami másra? Cassidy, ez nagyon... Korhatárosan hangzott. - És akkor még finoman fogalmaztam. - És csábítóan is, de dolgoznom kell. - Ó, a francba. - Az első nő vagy, akit átviszek a küszöbön. - Jegyeztem meg egy féloldalas mosollyal, miközben beléptem vele a lakásba. - Bár nem pont így terveztem egy bokaficammal, de hát így alakult.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime24.02.15 23:20


Mason & Mia
 

Azt hiszem, máris tudom, hogy mivel tudnám kimutatni mennyire nagyra értékelem azt, amit értem tett, de ez legyen még az én titkom. Néhány nap és Mason számára is kiderül, hogy mivel szeretném meglepni.
- Talán tényleg nem az én napom, de a történtek ellenére is mégis valahogy kellemesre sikeredett a napom. – Leszámítva a bokaficamomat és a kórházi látogatást azt kell, hogy mondjam nagyon is élveztem az együtt töltött időt. Sőt, azt élveztem a legjobban, mikor a karjaiban tartott. Nem tudnám megmagyarázni, hogy miért, de Mason karjai között biztonságban éreztem magam.
- Most még ezt mondod, de ha bele kezdünk a közös munkánkba talán inkább falnak akarnál tőlem menni. – Figyelmeztettem előre, ezek után nem tudja azt mondani, hogy nem szóltam időben. Nagyon, de nagyon sok időt fogunk mi még egymással eltölteni, mivel szükségem van egy olyan férfira, aki érti a dolgát és tud nekem segíteni abban, hogy megvalósítsam az álmaimat.
- Ugye még soha senkinek sem volt ilyen hatásos belépője? – Mégsem akarom, hogy úgy emlékezzem rám, mint a nő, aki beesett az irodájába, de mégis tudom, hogy feledhetetlen volt az alakításom.
- Fogalmazzunk úgy, hogy szeretem, ha egy férfi figyel rám és törődik velem, de az túlzás lenne azt mondanom, hogy szeretem, ha egy férfi a tenyerén hordoz, viszont azt nem bánom, ha a karjaiban visz. – Akármennyire is tette ezt most Mason kényszerből, elvégre lett volna más választása, mégis úgy döntött, hogy a munkája helyett inkább nekem segít.
- Teára, vagy egy pohár italra gondoltam. – Kezdtem bele a magyarázkodásba, ahogy rájöttem mennyire kétértelműen hangzott, amit az imént neki mondtam. Tényleg azt hinné, hogy fájó bokával kedvem lenne vele ágyba bújni?
- Ó, a francba! Ha tudtam volna, hogy ez lesz legalább fehér ruhát vettem volna fel. – Próbáltam elviccelni, mert mindketten tudjuk, hogy általában a friss házasoknál szokás az, hogy a férj a karjában tartva lépi át a küszöböt az arával.
- Csak vigyél el a kanapéig, aztán valahogy nélküled is megpróbálok boldogulni. Bocsi a kupiért, nem rég költöztem ide és nem volt igazán időm berendezkedni. – Egy egészen kicsit olyan a lakásom még, mintha egy katasztrófa sújtott övezet lenne. Még mindig vannak dogozok, amiket ki kellene csomagolnom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime25.02.15 15:25




Mia & Mason

- Kellemesre? Én nem nevezném kellemesnek a bokaficamot, se a kórházi ellátást, kivéve persze, ha Te valami másra gondoltál. - Mert előfordulhat, hogy mi most nem egyre gondolunk, de az is lehet, hogy igen. Nem áll szándékomban semmit se kihúzni belőle, nem kell, anélkül is elszólja magát, hogy megerőltetném magam, akkor meg minek. Szó sincs, tetszenek az ilyen apró kis meggondolatlan szavak, amik kicsúsznak a száján, nagyon is sokatmondók tudnak lenni.
- Nincs kizárva. - Nem egy könnyen szakad el nálam a cérna, mivel a napom nagy részében mások problémáival foglalkozok, ennek alapján minimum kötélből kell lennie az idegszálaimnak, szóval elég jól bírom a megpróbáltatásokat, de azért ezeknek is van tűréshatáruk.
- Nem, még soha... Azt hiszem nem is felejtem el egyhamar. - Ezt nem is lehetne. Emlékezetessé viszont nem a kórházi látogatásunk fogja tenni, mert az annyira nem hiszem, hogy örömteli volt neki abból ítélve, hogy a folyosóról hallottam felsikítani. Egy élmény lehetett.
- Hát azért biztos vagyok benne, hogy van annak könnyebb és egyszerűbb módja is, hogy felhívd magadra a figyelmet és elérd, hogy egy férfi csak veled foglalkozzon és törődjön és a karjaiba vegyen. - Na mit mondtam? Milyen könnyedén a tudtomra hoz bizonyos dolgokat, az Ő szájából nem igazán kell kikönyörögni semmit se.
- Most pedig már le is akarsz itatni? - Kérdeztem pofátlanul elmosolyodva. Azt hiszem most már mindketten feszegetjük azokat a bizonyos határokat. - Ez így még vonzóbb. - Húztam el a szám csalódottan, mivel még így sem maradhatok.
- Oké, nem lenne valami szerencsés, ha most veled a karomban taknyolnák el, mert egy doboz rossz helyen volt vagy nem vettem észre. - Oké, a nappalija tényleg egy valóságos aknamező, csakhogy dobozokkal. - És még azt hittem én vagyok a rumlis. - Jegyeztem meg csipkelődve miközben az egyik lábammal arrébb toltam egy dobozt.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime25.02.15 17:54


Mason & Mia
 

- Persze, hogy másra gondoltam. Tudod ez is azt mutatja, hogy a nők és a férfiak mennyire máshogy tudják látni a dolgokat. Egészen más a nézőpontunk. – Nem a bokaficamon és a kórházi látogatás volt a napom fénypontja, de lehetett volna rosszabb is. Ha pozitívan nézem a dolgokat, akkor bizony ma megismerkedtem egy figyelmes férfival, akinek a társaságában jól érzem magam.
- Szóval ügyvédként mindenre fel vagy készülve? Csak mert nagyon is racionálisan látod a dolgokat és semmit sem zársz ki, szóval szerinted bármi megtörténhet a közös munkánk során? – Jól tudom, hogy ez is mennyire kétértelmű mondat volt részemről, de most csak arra gondoltam, hogy számít arra, hogy lesznek kisebb nézeteltéréseink, vagy talán nagyon is jól képesek leszünk együtt működni.
- Azt hiszem, ezt én sem fogom elfelejteni, főleg akkor nem mikor megtetszik egy cipő, de túl nagy a sarka. – Nem számítottam arra, hogy ilyen szépen leszerepelek előtte, erre még nem volt példa, de talán nem ártana, ha mostantól óvatosabb lennék a cipőválasztáskor.
- Ez csak egy buta baleset volt, hiszen egyáltalán nem az volt a célom, hogy felkeltsem a figyelmedet. – Már megint azon kapom magam, hogy magyarázkodok, ki tudja, hogy a mai nap folyamán már mennyiszer fordul ez elő velem.
- Mason miért forgatod ki a szavaimat? Nem akarlak leitatni, mindössze próbáltam kedves lenni és felajánlani egy italt, ha már voltál olyan nagyvonalú, hogy haza hoztál. – Miért gondolom azt, hogy Mason egészen mást lát a dolgok mögé? Kedvelem és nagyon jóképűnek tartom, de azért ennyi ismeretség után nem bújnék vele ágyba, pláne nem sajgó bokával.
- Túl sok cuccom van, és még ki kell találnom, hogy minek hol legyen a helye… Gondolom most lesz is időm rá, amíg az ágyat nyomom. – Az orvos azt mondta, hogy pihentetnem kell a lábamat és ágynyugalomra intett. Bárcsak tudnám, hogy hogyan fogom kibírni a semmittevést.  
- Tudod még most sem értem, hogy miért teszed mindezt… Még csak az ügyfeled sem vagyok még… - Hitetlenkedve néztem fel rá, mert csak ma találkoztunk először, de mégis annyira figyelmes volt velem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson irodája Mason Nicolson irodája  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Mason Nicolson irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Mason Nicolson
» Vincent irodája
» Desmond Drescher irodája
» Bastian Montgomery Irodája
» Spencer Morrison irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Ügyvédi irodák-