welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
I can't sleep - Max & Jenni Vote_lcapI can't sleep - Max & Jenni Voting_barI can't sleep - Max & Jenni Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

I can't sleep - Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime08.03.15 21:57

Ms. Jack Daniels
Jennifer A. Lively ▪ online
Whooo, so sexy... Hozom a formám, bocsi xD Amúgy, ittvagy? (:
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 17:04

Mr. Destiny
Gabriel Maximiliano Blake ▪️ online
Feldobtad a napom Smile Igen itt csak közben dolgozom.


A hozzászólást Gabriel Maximiliano Blake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 09.03.15 19:30-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 19:16

Ms. Jack Daniels
Jennifer A. Lively ▪️ online
Hízelgő... Mr. Destiny, mi? Razz  Csak gondoltam szólok előre, hogy egy bizonytalan ideig lakótársam van mától fogva, aki nem nő, szóval, ha esetleg a napokban megakarnál lepni, nehogy Te lepődj meg, ha mondjuk egy félmeztelen pasi nyúlik a kanapén, az csak az unokaöcsém, Damien. Szerencsétlenségemre nálam fog dekkolni pár napig és disznóólat fog csinálni a nappalimból, érzem. -.-
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 19:28

Mr. Destiny
Gabriel Maximiliano Blake ▪️ online
Hát figyelj ami igaz az igaz... Smile Tényleg? Ugye tudod, hogy ha idősebb mint tizenöt, akkor a félmeztelen esetleg meztelen flangálására a lakásodban nem mentség az, hogy az unokaöcséd... Na nem mintha nekem beszámolót kellene tartanod arról, hogy ki mikor és mit csinál nálad... -.-  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 19:38

Ms. Jack Daniels
Jennifer A. Lively ▪️ online
Nem fog meztelenül flangálni, mert rosszul leszek. Tudom, hogy nem kell, de inkább tudj róla, mint ne tudj, így legalább elkerülhetően az esetleges kellemetlen félreértések, mert ha egy félmeztelen nő flangálna a nappalidban hát nekem sem az jutna először az eszembe, hogy biztosan csak az unokahúgod. Rolling Eyes  Amúgy megkérdezte mivel is foglalkozom, hogy Ferrarim van? xD
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 20:46

Mr. Destiny
Gabriel Maximiliano Blake ▪ online
tudod is te, hogy mit fog művelni, míg te nem vagy otthon?! Egyébkét is... Nem értelek?! Miért esne bármiféle félreértés? Nem vagyok a férjed, hogy félre kelljen értenem bármit is... A te magánéleted, hogy otthon mit csinálsz és kivel...    
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 20:53

Ms. Jack Daniels
Jennifer A. Lively ▪ online
Ha most nő lennél arra gyanakodnék, hogy épp megvan és hisztis vagy, de így... Passzolok. Amúgy Genevieve-ék nálad vannak? Mert ha igen üzenném neki, hogy az elérhetőségeim még mindig ugyanazok, mint voltak.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 21:19

Mr. Destiny
Gabriel Maximiliano Blake ▪️ online
Nem vagyok hisztis havibajos kis csaj, csak kimondtam a tényeket. Vagy ezt te nem így gondolod? Andres dolgozik a tudtom szerint, Genevieve meg fogalmam sincs hol van.... Amúgy ha nem titok mennyi idős az unokaöcsi? Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 21:27

Ms. Jack Daniels
Jennifer A. Lively ▪ online
Tizenkilenc. Tíz éve láttam utoljára, szóval bevallom kicsit meglepett, mikor kómáson ajtót nyitottam, erre felkap egy pasi, megpörget, hogy Jen, hiányoztam? Én meg: WTF? xD Ez meg ki a frász?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 22:56

Mr. Destiny
Gabriel Maximiliano Blake ▪ online
Sejtettem -.- Jah, hogy ennyire közvetlen az öcsi... ? Hát oké... Akkor gondolom, most egy darabig el leszel foglalva és nem lesz időd a barátaidra?! Hát most mit mondjak? Jó dadáskodást....
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime09.03.15 23:09

Ms. Jack Daniels
Jennifer A. Lively ▪ online
Én ilyesmit egy szóval sem mondtam. Miért ne lenne időm a barátaimra? De hát a nővérem fia, mégsem küldhettem el, hogy öcsi, a park éjszaka is nyitva van. Azután mit mondok Steph-nek? Ja igen, itt volt, de elküldtem és lövésem sincs hol van, de azért ugye nem neheztelsz rám vagy valami? Hagyott a tesómnak egy üzit és lelépett Oregonból, bazdmeg -.- Elméletileg csak pár napról van szó, nagyon remélem is, mert semmi kedvem eltartani. Vannak szülei... Úgy látszik késett pár évet a kamaszkor... De ez nem az én dolgom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime17.03.15 21:22

Mr. Destiny
Gabriel Maximiliano Blake ▪ online
Csak szerintem túlságosan elfoglalt leszel, azzal hogy a bébicsőszt játszod... Mint már mondtam nem tartozol beszámolóval nekem, hogy mikor mit csinálsz és kivel. Vagy hogy épp ki lakik nálad. Nem neheztelek én senkire..... Simán csak nem érdekel -.- Na most megyek!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime17.03.15 21:23

Mr. Destiny
Gabriel Maximiliano Blake ▪ Offline
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime17.03.15 21:40

Ms. Jack Daniels
Jennifer A. Lively ▪ online
Max, ne csináld már. Most duzzogsz? Éppen ezt akartam elkerülni, de akkor ezek szerint mindegy. Semmi sem fog változni. Ugyanúgy lesz időm a barátaimra, Különben is csak pár napról van szó, nem mintha számítana bármit is, de ez most így nagyon gyerekes, de jól van. Legyen akkor szép estéd, neked is szia.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime17.03.15 21:46

MS. JACK DANIELS
Jennifer A. Lively ▪ Offline
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: I can't sleep - Max & Jenni I can't sleep - Max & Jenni I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

I can't sleep - Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The art never sleep
» Max & Jenni
» Somebody's Me - Max & Jenni
» Chears - Max & Jenni
» Jenni & Damien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Szórakozás :: Csevegő :: Kommunikáció-