welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Jackson Severide

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
34

TémanyitásTárgy: Jackson Severide 09.03.15 19:38

Jackson Severide

Név: Jackson Severide
Becenév: Jack
Születése hely, idő: 1982. 03. 05. - USA / Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Testem izmos, kidolgozott a jégkorongnak köszönhetően. Nagyon is látszik rajtam, hogy már több, mint húsz éve sportolok. Magasságom százkilencvenegy centi, de ez minden lelkes rajongom fejből fújja, ahogy az összes többi paraméteremet is. Sötétbarna haj, kék szemek, férfias arcberendezés, vonások. Ha tehetem meghagyom a bajszomat, habár Ana gyakran panaszkodik arra, hogy csiklandozza ha megcsókolom. Ha nem a mezemben vagyok, akkor az öltözködésemet laza, de mégis elegáns szavakkal illetném.
Szerettem függetlennek, szabadnak érezni magam, ezért sosem hittem volna, hogy valaha is házasságra adom a fejemet, de aztán Ana betoppant az életembe és egészen máshogy kezdtem el miatta szemlélni a világot. Az emberek általában agresszívnak gondolnak azok alapján, hogy lássák hogyan bánok el az ellenfél játékosaival a jégen. Elismerem, gyakran vagyok hirtelen haragú, de ez a temperamentumomnak köszönhető. A házasságom tanított meg arra, hogy milyen türelmes lenni, habár a feleségem gyakran feszegeti a határaimat.

Életem, létem, világom

A sztárság árnyoldalai... Mindenki mindent tudni szeretne rólad, minden lépésedet lesifotósok figyelik, hogy holnap szenzációs hírként ismét a címlapokra kerüljek. Elképesztő, hogy a rajongók mennyire vágynak némi információ morzsára. Mégis a legemlékezetesebb eset, hogy meg szerettem volna lepni Anát a születésnapján, napokkal előbb meg is vettem neki a születésnapjára szánt gyémánt nyakláncot, de csődbe ment a tervem, hiszen a másnapi újság már le is hozta a hírt, hogy ékszerésznél jártam és az egyik lesifotósuk meg is örökítette.
- Nem hivatalos forrásból, de arról értesültünk, hogy mostanában veszélyben van a házassága. Szeretné ezt a hírt megerősíteni, vagy esetleg megcáfolni? - Meghökkenten meredtem a fazonra, miután ilyen első kérdéssel drukkolt elő.
- Nem szeretek a magánéletemről beszélni, mert az a feleségemen és rajtam kívül senki másra sem tartózik, de a rajongóimnak üzenném: a házasságom nincs veszélyben. - Legjobb tudomásom szerint.
- Sokszor szokták a kispadra ültetni, amiért agresszívan szokott viselkedni a pályán, a házasságában is ilyen hirtelen haragú szokott lenni? - Azt hittem az előtt már világos voltam azzal kapcsolatban, hogy a magánéletemet nem akarok kiteregetni senki előtt sem, de ez a firkász egészen pofátlan kérdésekkel bombáz.
- Ha valaki a jégen van és nem agresszív az jégtáncos. - Néztem a riporterre szúrós tekintettel. - A hoki már csak ilyen, mindegyik játékos agresszív a maga módján. Ha a kérdésével arra szeretett volna célozni, hogy a feleségemet bántalmazom-e? A válaszom: nem! Sosem ütöttem meg, és nem is fogom. Soha. Ha netán összevesznénk a házban berendezett edzőteremben vezetem le a feszültséget. - Most már tényleg nagyon kezd idegesíteni a pasas.
- Szóval szoktak veszekedni? - Ez volt az a pillanat, mikor felkeltem volna a helyemről és elküldtem volna melegebb éghajlatra, de jobbnak láttam magamban tartani fortyogó dühömet.
- Melyik házasságban ne fordulnának elő néha kisebb viták? - Válaszára egyszerű válasszal feleltem. Nem állt szándékomban bármi mást közölni vele. Megadóan bólogatott, majd a kezében tartott lapra meredt, gondolom a következő frappáns összeírt kérdései közül szemezgetett.
- Információink szerint a legutolsó meccsén nem volt jelen a felesége, ezért is kapott szárnyra az a pletyka, hogy a házasságuk esetleg veszélyben lehet. - Nem akartam hinni a fülemnek, ismét előhozakodott a magánéletemmel kapcsolatos kérdésével.
- Anabelle nem kimondottan nagy sportrajongó, de ettől függetlenül ha ideje engedi ki szokott járni a meccseimre. - Gondolom ezzel semmi újat nem mondtam, ezt már minden lelkes rajongóm tudja. - Ha viszont más államban, vagy akár országban vendégszerepelünk akkor velem szokott tartani. - Lesifotók ezrei tudják alátámasztani ezt az állításomat. Kandadában rengeteg fotós loholt a nyomunkban miután nyert a csapatunk.
- Tartogasson a következő alkalomra is a kérdéseiből. - Néztem a csuklómon lévő rolexre. - Most azonnal mennem kell, ha nem akarom lekésni az edzést. - Meg sem vártam a túlbuzgó riporter válaszát, felálltam a helyemről, majd távoztam. Egy napra bőven elég volt ennyi a kíváncsi riporterekből.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Jackson Severide 09.03.15 20:55

Jackson Severide!
Tudtommal az első sportemberünk vagy, ezért kimondottan örülünk neked. Érdekes volt egy házas ember történetét olvasni és mivel mindent rendben találtam történetedben, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Jack! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink

Admin

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.serbianforum.info

Jackson Severide

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal