welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Aurora & Aaron Vote_lcapAurora & Aaron Voting_barAurora & Aaron Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Aurora & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime27.03.15 8:48

El sem hiszem, hogy végeztünk. Komolyan kezdtem azt gondolni, hogy belefogok örülni ebbe a költözködésbe, de jobbnak éreztem inkább hallgatni és csak a dobozokat pakolgatni meg a bútorok emelgetésében segédkezni, ahhoz legalább értek is, de ahhoz, hogy mekkora gardrób kell, hogy legyen az új házunkban, ahhoz már kevésbé, de abszolút büszke vagyok magamra, amihez mindenhez képes voltam jó képet vágni, még ahhoz is, amikor a lakáskulcsom kellett átadnom, amire nem hittem volna, hogy a közeljövőben sor kerülhet... Talán őrültség a részünkről, de most már nincs visszaút. Együtt fogunk élni és bízni benne, hogy működni fog, működnie kell, mert akarom ezt, mindennél jobban akarom. Vele akarok lenni és vele akarom élni az életem. Ez ilyen egyszerű, nem igaz? Ha egyszer eldöntötted magadban, hogy mit akarsz, akkor már csak meg kell valósítanod. Én pedig pontosan ezt csinálom. A következő lépés pedig egy valamivel jobban fizető állás lenne, de azzal még várnom kell, előbb inkább legyünk meg mindennel, azután elgondolkodom rajta hogyan is álljak hozzá, mert egyedül bőven jól kijöttem abból a pénzből is, de most már ketten vagyunk... Most már nem csak magamra kell gondolnom, sőt nem is akarok. De még van pár nap a szabadságomból, addig lehet érdeklődök egy kicsit és van egy olyan érzésem, hogy lesz is valami. Egy újabb dög nehéz dobozzal a kezemben sétáltam be a nappaliba, de a probléma leginkább nem az volt, hogy rohadt nehéz volt tartani, hanem az, hogy hová fogom letenni, mivel még az egész házban dobozokat kerülgetünk, az egész ház olyan még, mint egy aknamező. Aurora épp egy dobozba volt belebújva esküszöm legalább derékig, szóval a látványra nem is lehetett panaszom, de ahelyett, hogy csak csendben állnék egy helyben és nézném, amíg észre nem veszi, hogy pofátlan módon hosszú percek óta le sem veszem a szemem a fenekéről a háta mögé osontam és körülfonva karjaim a dereka körül felkaptam...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime27.03.15 23:44





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Valószínűleg minden nőnek akkor tűnik fel, hogy valójában mennyi holmija, ruhája, cipője, kiegészítője van mikor költözésre kerül a sor. Nem kis meló volt mindent becsomagolni, arról pedig nem is beszélve, hogy mennyi időt fog igénybe venni, mire mindent kipakolok a dobozokból. Sőt, még Aaronnak is rengeteg doboza van és ugye a férfiak és a berendezkedés… Szerintem ezt nem is kell tovább ragoznom.
Most minden olyan szép és jó Mr. Kocka hassal, szinte már olyan, mintha most élveznénk a mézes heteinket, pedig még nem is vett el feleségül, pusztán csak most költöztünk össze. Persze nem nagyon kellett rábeszélnem erre a lakásra, itt nagyobb a gardrób is, s mikor megláttam, amikor az ingatlan ügynök körbe vezetett minket már akkor tudtam, hogy ez az a lakás, amiben tovább akarom vele tervezgetni a közös jövőnket. Azt, hogy mi újra egy párt alkotunk…. Nos, körülbelül annyi esély volt rá, mint hogy megnyerd a hetest a lottón. Mégis azt hiszem, mi jelentsük egymás számára a főnyereményt.  
- Aaron mégis mit művelsz? – Nevettem el magam mikor a karjaiba vett úgy, hogy már a lábam sem érte a földet. Aljasság volt részéről hátulról támadni, így még védekezni sem tudtam ellene, na nem mintha annyira akartam volna, de éppen nagyon is bele voltam merülve abba, hogy egy újabb doboz tartalmát pakoljam ki.
- Így sosem fogok végezni a berendezkedéssel. – Arról nem is beszélve, hogy milyen élvezettel figyeltem dagadó izmait a karján, ahogy a dobozokat pakolászta… Ó, az a test… Nagy csábítás, szinte lehetetlenség neki ellenállni. Kit akarok becsapni? Nem is akarok neki ellenállni.

ruha


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime28.03.15 16:21

- Van időnk... - Most inkább felmondanék úgy egy-másfél órára. Már az összes doboz a lakásban van, van is mit bőven kerülgetnünk, meg azt hiszem lesz is még néhány napig, legalábbis, ha ilyen iramban engedem dolgozni, akkor egész biztosan, de... Jó, az én hibám, de most akkor is azt akarom, hogy velem foglalkozzon, csak velem. Nagyon, nagyon, nagyon sok mindent kell még bepótolnunk, mire képes leszek megállni egy ilyen kínálkozó alkalmat.
- Én most inkább veled foglalkoznék kicsit, a dobozok megvárnak. - Egyből akcióba is lendültem, nyakát kezdtem el csókolgatni, miközben szerintem hát nem kell sokáig győzködnöm, befogja adni a derekát. Említettem már, hogy mennyire szeretek nyerni, ha kettőnkről van szó na meg persze arról, hogy az elképzeléseim szerint alakulnak a dolgok. Azt hiszem, hogy ma már épp eleget dolgozott azon, hogy a nappalink járható legyen kisebb-nagyobb akadályokkal persze, most mi lenne, ha áttérnénk a hálószobára?
- Szabadságon vagyunk. Van időnk... Ma már eleget pakolgattam dobozokat, nem gondolod? - Jófiú voltam. Egész nap azt csináltam, amire utasítva voltam, abban a percben, egészen annyira jól viselkedtem, hogy közben elfelejtettem még követelőzni is, most pótolnék mindent, később pedig ismét befoghat rabszolgamunkára.
- Így sokkal izgalmasabb... - Egy váratlan pillanatban hajoltam le, de mivel még mindig a háta mögött álltam nem láthatta, hogy készülök valamire, olyan hirtelen és gyorsan kaptam fel a karjaimba, mintha nem lenne több húsz kilónál. Nem azt mondom, ezt még holnap egész biztosan érezni fogom a karjaimban. Fogalmam sincs melyik dobozban mi van, pedig Aurora mindegyikre ráírta filccel az egyszerűség kedvéért, de mintha különféle nehezékekkel lennének megpakolva.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime29.03.15 0:37





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Abban igaza van, hogy van még időnk, de én mégis sokkal jobban örülnék, ha már minden a helyén lenne, és akkor kezdenénk bele abba a kis projektünkbe – na, jó nem is olyan kis projektbe – hogy felavassuk a lakás összes létező pontját. Most nem a lakás avató bulira gondolok, hanem arra, amit majd mi ketten fogunk művelni a beköltözésünk örömére, s gondolom a szomszédok is nagyon örülni fognak nekünk, ha a kelleténél is hangosabbak fogunk majd lenni.
- Egyáltalán nem vagy fair játékos… - Hangosan felsóhajtottam miután Aaron ajkai rátaláltak nyakamra. Aaron kimondatlan ajánlata még így is sokkal inkább volt vonzó, mint újabb és újabb dobozok tartalmának megtalálni a megfelelő helyet. Az legalább egy napos munkám fog lenni, mire csak az én cuccaimat elrendezem a gardróbba, nem beszélve a többi dologról… Kimerítő napok elé nézünk mindketten.
- Tudod, hogy mit gondolok? Az irtó szexi, ahogy dagadnak az izmaid, ahogy a dobozokat pakolgatod, szóval még egy darabig igazán képes lennék elnézni. – Szép is lenne, ha a kanapén ücsörögve koktélt iszogathatnék, miközben azt figyelném, hogy mennyire kidolgozott teste van a barátomnak.
- Ó, ilyen közelségből még jobban tetszik a látvány. – Immár karjai között találtam magam, de jobb kezemmel végig simítottam izmos bicepszén. Mikor legelőször voltunk egy pár, akkor sem volt okom panaszra, de azóta még jobban kigyúrta magát… Még szép, hogy tetszik. Valójában nem is tudom mi tetszik jobban a látvány, vagy a tudat, hogy Aaron ismét az enyém lehet. Inkább az utóbbira tippelnék.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime31.03.15 9:37

Azt hiszem hamar hozzáfogok szokni, hogy valakivel élek, hogy velem van, hogy minden reggel mellette ébredek és Ő minden reggel mellettem, sőt ezek után hamar elfogunk jutni arra a pontra is, hogy gyűlölni fogok egyedül ébredni. Nehezebbnek gondoltam feladni a korábbi életem, de azt kell mondanom, hogy semmi sem hiányzik, legalábbis semmi olyan, ami fontosabb lehetne annál, mint amim most van. Lényegében csak egy lakást hagytam el, semmi mást, más mindenem megvan most is és meglesz eztán is, a lényeg, hogy a legfontosabb személy most már velem van. Úgy gondolom, hogy mindkettőnk életébe kellett ennyi változás. Nem azt kérem, hogy söpörjük el a múltat, csak azt, hogy adjunk magunknak esélyt... Én mindent megteszek, hogy ezt megérdemeljem és nagyon remélem, hogy ezt nem csak én látom így.
- Mi lenne, ha inkább most Téged pakolgatnálak kicsit? Azután visszatérhetünk a dobozokra meg miegymásra... - Fordítottam meg a karomban úgy, hogy most már a lábait a derekam köré tudja fonni. Tényleg bőven lesz még mit csinálni, de néha kell egy kis szünetet is tartani. Én pedig azt gondolom, hogy erre a legalkalmasabb pillanat most van.
- Én is nagyon szívesen elnézegetem, ahogy derékig neki vagy hajolva a munkának, de most kiakarlak sajátítani, kell hozzá engedély? - Simítottam végig a fenekén. Élvezni, nagyon fogom élvezni a közös lakás előnyeit, például azt, hogy ezt bármikor megtehetem és nagyon sokszor szándékozom még megtenni a konyhában, a nappaliban, a fürdőben, a pincétől a padlásig mindenütt, mert miért is ne, most már megtehetjük.
- Szerintem a szomszédok azt fogják gondolni, hogy friss házasok vagyunk. - Tulajdonképp annyira nem járnak messze az igazságtól, csak kérünk még hozzá egy kis időt. amíg komolyabban átgondolom és eldöntöm hogyan is lesz. Annyi már biztos, hogy nem akarom nélküle elképzelni az életet... Tehát valószínűleg igen, megfogom kérni a kezét, csak még azt nem tudom azt hogyan is fogom csinálni. Fogalmam sincs, elvégre még sosem csináltam... Ebben valahogy nincs tapasztalatom.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime31.03.15 16:06





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Izomláza fog lenni miattam és persze a nehéz dobozok miatt is, de most nem akarok bele kezdeni abba a tipikus barátnős szövegbe, hogy: kicsim ugye nem vagyok túl nehéz? Mert biztosan néhány kilóval több lehetek annál, amennyi akkor voltam mikor először együtt voltunk.
- Így jobban bele gondolva kész csoda, hogy eddig kibírtad, hogy csak a dobozokkal foglalkozz. – Aaron úgy pakolgat, mintha pihe könnyű lennék. Erősebb, mint hittem. Szófogadóan dereka köré fontam lábaimat, miközben mindkét kezemet felvezettem vállaira. Fejemet oldalra döntve figyeltem, ahogy ujjaimmal simogattam izmos bicepszeit.
- Mi lesz, ha nem adok engedélyt? – Egyik kezem megindult felfelé, hogy rövidre vágott szőke hajába túrjak. - Engedély nélkül is ki fogsz sajátítani, ugye? – Válla fölött néztem körbe a lakásom. Még nagyon sok mindent a helyére kellene tennünk, konkrétan még a hálószobában az ágy csak egy csupasz matrac, még lepedőt sem volt időm rátenni.  
- Szerintem meg a szomszédok nagyon utálni fognak minket. – Olyan közel hajoltam hozzá, hogy szinte már mellkasához préseltem melleimet, ahogy még jobban hozzá simultam. - Valamit ki kell találnunk arra, hogy hogyan ne legyünk túl hangosak. – Nem akarok hangos lenni, de ez Aaron hibája… Nem tudok halk lenni miközben olyan élvezetekben van vele részem, hogy akaratlanul is hangos nyögéseket, sikolyokat vált ki belőlem. Rengeteg számtalan éjszakát fogunk okozni a szomszédaink számára.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime20.04.15 18:42

- Az némi problémát fog jelenteni. - Húztam el a szám elgondolkodva a probléma legcélszerűbb orvoslásán. Azt hiszem meg is van. - Akkor kénytelen leszek bevetni a kék szemeimet. Én nem akartam, de ha kényszerítesz. Számtalan módon letudlak venni a lábadról, ezt ne felejtsd el, mert ha megteszed, akkor mindig emlékeztetnem kell rá és izomlázam lesz és akkor hogyan fogom pakolgatni neked a dobozokat meg mozgatni a bútorokat? - Nem mintha így fogalmam sincs mennyi doboz után, számozni is kellett volna nem érezném a karjaimban a hatásukat, de ha még Ő is megnehezíti a dolgom, akkor ki fogok készülni és már ami a ház körüli dolgokat illeti munkaképtelenné fog leamortizálni, szóval mégis csak jó lenne az az engedély.
- Jut eszembe, meddig is kell jó fiúnak lennem? Már nem kell, ugye? - Csillantak meg kék íriszeim. Mindketten tudjuk, hogy képtelen lesz ellenállni, de ha mégis kételkedne és nem akarna nekem hinni, akkor a legnagyobb örömmel kísértem egy kicsit, de amit akarok azt úgy is mindig elérem nála.
- Akkor nem kell engedély. Akkor is az enyém vagy. És tudom, hogy szeretsz és nem tudsz ellenállni, hiába is próbálkozol elhitetni magaddal, hogy igen, velem nem fog menni. - Döntöttem homlokom az övéhez. - Nyuszi... - Hajoltam lejjebb, hogy egy apró csókot leheljek ajkaira kacérkodva vele egy kicsit.
- Te nem tudsz csendben maradni. - Húzódtak önelégült mosolyra ajkaim. Már alig várom, most mit fog a fejemhez vágni, szemét, mocsok disznó, bunkó? Le sem tudnám tagadni mennyire imádom cukkolni. - Majd befogom a szád... - És még mindig tudom fokozni. Oké, mindketten tudjuk, hogy nem tenném meg vele, erővel legalábbis biztosan nem, nem fognám be a száját, a játék kedvéért viszont lehet, hogy igen,, ha mondjuk tényleg túl hangos lenne.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime21.04.15 6:58





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Utálom, hogy ennyivel tisztában van a gyenge pontjaimmal, de ezzel jár, ha valakit már nagyon régóta ismersz. Nekünk már sikerült kiismernünk egymást, tisztában vagyunk a jó és a rossz tulajdonságainkkal, szokásainkkal és mégis ennek ellenére már megint együtt vagyunk. Remélem nem követünk el hibát ezzel, de most boldog vagyok vele és nekem most csak ez számít. Már, hogy ne lennék boldog, mikor éppen a közös lakásunkban vagyunk? Rengeteg munka fog lenni, hogy berendezkedjünk, de Aaron figyelmét sikerült akaratlanul is sikeresen elterelnem.
- Sosem fogunk végezni a dobozok kipakolásával. – Mondtam sóhajtva, szinte már bele törődve. - Nem szeretném, hogy izomlázad legyen, de aki ilyen izmos, annak biztosan meg sem kottyan néhány nehéz doboz, vagy bútor. – Szemtelenül mosolyogtam rá, miközben újból és újból kitapogattam kemény bicepszeit.
- Már nem kell jófiúként viselkedned, egyébként is jobban szeretem mikor rossz fiú vagy. – Sokat sejtetően mosolyogtam rá.
- Teljesen a tiéd vagyok. – Ismertem be a nyilvánvalót. Vele vagyok, össze is költöztünk, kell ennél több?
- Hé! – Játékosan öklömmel vállába ütöttem. - Egyedül csak te tehetsz arról, hogy nem tudok csendben maradni. – Ha valakit hibáztatni akarna ezért, akkor nyugodt szívvel mutogasson csak magára.
- Befognád a szám? – Szúrós tekintettel néztem rá, de aztán gyorsan megenyhültek vonásaim. - Mondjuk így? – Esélyt sem adtam neki, hogy válaszolni tudjon. Ajkaimmal ajkaira tapadtam, hosszan, szenvedélyesen kiélvezve a csókot.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime11.06.15 12:57

- De, csak nem most. Én egyébként is csak élvezkedve fogom nézni, ahogy derékig vagy belebújva mindegyikbe, szóval tényleg nagyon sok dolgod van még. - Az én reszortom volt a dobozokkal való cipekedés, sőt gondolom, hogy még ezen kívül is fog számomra találni testhezálló feladatot, de a dobozokban kotorászást nem vállalom. Egyébként is Ő csomagolta össze a nagyját és hiába jegyezte meg filccel nekem aztán gőzöm sincs mi hol, miben van. Ezt a feladatot inkább ráhagyom a nőre. Ő biztosan jobb ebben és hamarabb kész is lesz vele, mintha én segítenék neki, mert amint a jelenlegi felállás is mutatja, én leginkább csak akadály lennék, aki lassítja a munkában a saját önös kis vágyai érdekében.
- Vagy Te. - Szuper, szóval ma még lakberendezőset is fogunk játszani? Az ki van zárva. Ma még maximum annyit fogok megengedni, hogy a hálószobát rendbe rakja vagyis az ágyunkat, utána pedig szépen megfogom győzni arról, hogy a többi tennivaló várhat még holnap reggelig. - Vagy, ha így folytatjuk holnapra teljesen lefogsz fárasztani és hasznavehetetlenül fogom nyomni az ágyat a sajgó izmaimmal. - Eddig egész nap pakoltunk, vagyis kész vagyok akár érzelmileg is megzsarolni, ha azt kell, hogy végre felhagyjon a rohangálással és végre velem foglalkozzon, csak velem.
- És akkor minden rád fog maradni és még bűntudatod is lesz, amiért nem hallgattál rám. Szóóóvaaal, tartunk egy kis szünetet? - Még sosem gondoltam ennyire komolyan semmit sem az életemben, de most minden megfog változni és azt hiszem most már készen állok rá. Arra, hogy legyen egy édes kis feleségem, arra hogy családom legyen, közös életünk. Egy férfi általában piszok nehezen mond le a szabadságáról, másért én sem tenném meg, de érte tudom, hogy megéri.
- Még nem... - Hivatalosan még nem, de ez egyelőre maradjon az én titkom. Nem áll szándékomban beavatni abba, hogy még mi mindenre készülök. Egyelőre elég, ha annyit tud, amennyit, hogy ez úttal komolyan gondolom a kapcsolatunkat és hogy nem akarom elveszíteni és kész vagyok bármit megtenni azért, hogy bebizonyítson nem vágyom már semmi másra ebben az életben.
Okosan rátapintott a lényegre a csókkal. Nekem pedig nem is kellett ennél több ahhoz, hogy önkényesen eldöntsem, hogy a fenébe mindennel és végre megindultam vele a hálószobánk irányába, ahol egyből hanyatt is öntöttem a matracon.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime12.06.15 12:37





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Rosszallóan csóváltam meg fejemet, mégis nem bírtam ki, hogy ne nevessem el magam.
- Édesem ilyen erővel akár nyugodtan bevallhatnád, hogy hiányzott ez a látvány. – Mégis mit gondolt, hogy majd én pakolászok, amíg élvezettel stíröli a hátsó felemet? Oh, szinte teljesen biztos vagyok abban, hogy Aaron efféle terveket forralt ki magának.
- Elképzelhetetlennek tartom, hogy ez megvalósuljon. Különben is úgy látszik, hogy most sem sikerült annyira lefárasztani téged… - Elvégre, ha Aaron annyira fáradt lenne, akkor inkább azon járna az esze, hogy minél hamarabb lepihenjen, de neki egészen másfajta gondolatai vannak, leginkább arról, hogy a ház felavatását melyik szobába kezdjük meg.
- Miért nem tudok neked egyszerűen nemet mondani? – Egyrészt azért mert ilyen szemekkel néz rám, másrészt mert túlságosan szeretem ahhoz, hogy tovább akarjam, hogy robotoljon, elvégre egy kis szünet tényleg ránk férne.
- Legyen, túl makacs vagy és tudom, hogy sok mindent megtennél azért, hogy úgy legyen, ahogy te akarod. – Ha Aaron szünetet akar, akkor nincs más választásom, mint elfogadni az akaratát, persze nem mindenre fogok ilyen könnyen rábólintani a kapcsolatunk folyamán. Nem akarom bevonzani a rosszat, de tartok attól, hogy még számtalan vita áll előttünk a makacsságunk végett, de kénytelenek leszünk egymással kompromisszumot kötni, ha azt akarjuk, hogy működőképes legyen a kapcsolatunk.
- Biztos vagy abban, hogy azt akarod, hogy ez legyen az első állomásunk a házavatónkkal? – Két csók között kérdeztem rá, miközben lábaimat dereka köré fontam és nagyon is éreztem, hogy Aaron már készen állna bárhol magáévá tenni.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime23.06.15 13:08

- Be is vallom. Pokolian hiányzott ez a látvány és ezentúl szándékomban áll kihasználni minden édes kínálkozó pillanatot. Így jobb? - Tessék. Bevallottam. Még szép, hogy hiányzott ez a látvány, az pedig még jobban hiányzik, hogy csak az enyém legyen. Többször nem fogom elveszíteni. Bár még mindig nem vagyok a párkapcsolatok nagy szakértője, de azért igyekezni fogok jól csinálni, a legfontosabb, hogy ne okozzak neki csalódást, vagyis a legnagyobb hibám ezután most, hogy összeköltöztünk az lehet, hogy odaégetem a reggelit vagy mindig elfelejtem kicserélni a villanykörtét, megjavítani a csapot a konyhában... Ezek miatt még bőven lesz alkalma morcosnak lennie rám, de azt hiszem kifogom tudni engesztelni. Nagyon szeretném, ha a közeljövőben ezeknél nagyobb problémáink nem lennének, legalábbis igyekszem mindent megoldani.
Az első napirendi pont úgy állás után nézni, mert egy börtönben dolgozni nem épp életbiztosítás, és nem akarom, hogy Aurorának minden második héten a befoltozott képemmel keljen szembenéznie, amikor hazaérek vagy éjszakánként azt hallgatnia hogyan szenvedek egy-egy megrepedt vagy törött bordámtól.
- De ez még megvalósítható, mi lenne, ha erre még rádolgoznánk egy kicsit? - Most nagyon is szeretném, ha lefárasztaná, másra sem vágyam jobban, a dobozok megvárnak, én viszont nagyon is szófogadó voltam egész nap, mindent megcsináltam, ami csak az én dolgom volt, de ha nem kapok érte semmit, akkor nem leszek jófiú és kénytelen leszek követelni a jussomat.
- Azért mert szeretsz és mert olyan ellenállhatatlanul édesen nézek a kék szemeimmel, amiket úgy imádsz? Eltaláltam? - És erősen bízom benne, hogy ez még nagyon sokáig így is fog lenni. Nem akarom, hogy képes legyen nekem nemet mondani és mindig azon is leszek majd, hogy ez ne valósulhasson meg. Feltett szándékom minden nap levenni a lábáról.
- Ez az. Okos kislány. - Vettem elő a Colgate reklám mosolyomat. Imádom, amikor így egy rugóra jár az agyunk, bár ha így lett volna, akkor csak simán leteperem és mivel az erőviszonyok mindketten tudjuk, hogy igen számomra kedveznek előbb vagy utóbb megadta volna magát.
- Ha nem lettél volna olyan akadékoskodó... - Leheltem apró csókot ajkaira. - Édes... - És egy újabbat az állára. - Akkor Te választhattál volna. - Csókoltam meg az állat alatt és haladtam egyre lejjebb apró leheletnyi forró puszikkal a nyakán.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime29.06.15 12:07





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



- Sokkal jobb. – Mosolyogtam rá sejtelmesen miután bevallotta az édes pasim nekem, hogy hiányzott neki a látványom. Nekem is hiányzott sok minden, főleg az, hogy este Aaron legyen az utolsó dolog, amit láthatok, s az első, akit megpillantok rögtön felkelés után. Nem beszélve arról, hogy az már csak plusz élvezet, ha félmeztelenül alszik mellettem, s a reggeli nap sugarai megvilágítják azokat a kívánatos kockákat.
- Szóval most az a legfőbb vágyad, hogy alaposan lefárasszalak? – Alsó ajkamba haraptam, hiszen felötlött bennem az, hogy mennyi módszerem lenne arra, hogy lefárasszam, de most nem a dobozok pakolgatására gondolok, hanem egy sokkal élvezetesebb dologra, amit biztosan mindketten jobban élveznénk, mint a költözéssel járó pakolászást. - Túlságosan jól ismersz már, ezek után nem csoda, hogy egyből eltaláltad. – Nevettem fel hangosan. Az egyik gyengém a gyönyörű kék szempárja, míg a másik a kidolgozott teste, hm azokat a kockák… Már most szívesen felfedezném azokat a kockákat a számmal.
- Oh, drágám nekem mindegy, hogy az előszobában vagy a hálószobában, vagy akár a tus alatt, nekem csak az számít, hogy veled lehetek. – Csókoltam mohón ajkaira. Majd fejemet hátra vetettem, hogy jobban hozzá férjen édes ajkaival a nyakamhoz. Hangosan sóhajtottam minden egyes apró csókja után.
- Miért van még mindig rajtunk ennyi ruha? – Zihálva szólaltam meg, kezdett zavarni az, hogy még egyikünk sem kezdett el vetkőzni, pedig szeretném magamhoz olyan közel érezni, amilyen közel csak lehet.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime19.04.16 19:59

- Túlságosan jól ismerlek már, így azt is sejtem, hogy óvatosnak kell lennem veled, de azért igen, szeretném, ha kifárasztanál, de szívesebben emelgetnéd a feneked most már, mint ezeket a vacak dobozokat. - Mást sem csináltunk egész nap, mint pakoltunk, az enyém volt a dolog nehezebbik része vagyis a fizikai, az övé pedig a türelmesebb rész, mert még mindennek helyet kell találnia, hiszen, ha már úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk magunkat élesben is, vagyis összeköltözünk, akkor az a legkevesebb, ha azt szeretnénk, hogy ez a lakás otthonos legyen, a mi otthonunk, bár ami engem illet, számomra ez az otthon Tőle az, ami, miatta fogok hazajárni, mellőle fogok felkelni, nekem ennyi jelenleg bőven elég, a többi tervvel pedig csak lépésről lépésre, már az is nagy dolog, hogy egyáltalán hajlandó volt még szóba állni velem, vagy egyáltalán kettő percnél tovább elviselni a képemet, épp ezért ezt már nem áll szándékomban elszúrni, mert tisztában vagyok vele, hogy nincs és nem is lesz több dobásom, ez az egy van, az utolsó. De azért bízom benne, hogy idővel ismét sikerül kialakítanunk kettőnk között azt, ami volt, sőt valami sokkal erősebb köteléket.
- Mi lenne, ha ilyen sorba haladnánk? Megérdemlem, egész nap dolgoztathattál, sőt megígérem, hogy holnap is jófiú leszek, de most követelem a jutalmamat. - Türelmetlenül, mohón csókoltam bele nyakába újra és újra. Semmit sem szeretnék elsietni, bár az egy másik kérdé, hogy képes leszek-e tartani ezt a tempót, őszintén szólva kétlem. Ő nem az a nő, aki mellett egyetlen férfi is megtudná állni a dolgot, vagy ha mégis, akkor vagy meleg, impotens vagy nemi beteg. És ha már itt tartunk lenne itt még egy bökkenő, aki kapja marja alapon most már az enyém minden egyes apró porcikájával együtt.
- Mert szenvedtetni akarlak egy kicsit. - Pontosan ezt a reakciót akartam kiváltani belőle, azt persze nem mondtam, hogy bele is kell nyugodnia abba, hogy szenvedni fog, amíg képes vagyok uralkodni magamon, ami még körülbelül három másodperc, aztán mint egy állat szaggatok le róla, de addig is igyekszem minél hosszabbra nyújtani azokat a másodperceket. Talán még ötöt is kitudok hozni belőle. Hmm, elképzelhető... Kibújtatva a felsőjéből, de még egyáltalán nem megkegyelmezve neki puha csókot nyomtam mellei közé, majd lassan haladtam végig a melltartó vonalán, miközben kezem finoman végigsiklottak az oldalán, majd erősen belemarkoltam a fenekébe.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime24.05.16 20:32





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Újra együtt. Meglepő ugye? Bárki, aki egy kicsit is ismer minket, az most biztosan megdöbben a hír hallatán. Sok mindent éltünk át együtt, de talán még több mindent külön, egymás nélkül, de úgy tűnik, hogy a mi utunk keresztezi a másikét. Mintha előre meg lett volna írva, hogy bármi is történjék közöttünk, nekünk együtt kell lennünk. Hiszek-e ebben? A sors kezében és a többi elcsépelt klisében? Azt hiszem, most nem ezzel kellene foglalkoznom, hogy miben hiszek, vagy miben nem. Egyszerűen csak élveznem kell, hogy mindazok után, amin keresztül mentünk Aaron küzdött azért, hogy vissza hódítson. Hiányzott, de sokáig igyekeztem magam távol tartani tőle, mert valami megmagyarázhatatlan módon függőséget okoz nekem. Mert azok az "elvonási tünetek" amikkel küszködtem iszonyatosak voltak, csaknem bele is pusztultam.
- Túlságosan türelmetlen vagy. - Miután közöltem vele véleményemet akaratlanul is, de felnevettem, hiszen most egyáltalán nem tudom bánni, hogy ilyen türelmetlen. Viszont elmondhatatlanul rettegek attól, hogy elkapkodtuk azt, hogy megpróbáljuk ismét együtt, mármint lehet, hogy gyors tempót diktálunk, hiszen az össze cuccolás, hatalmas dolog.
- Oh, már ott tartunk, hogy jutalmat követelsz tőlem? - Az igaz, hogy fárasztó napunk volt, és egy ilyen nap után semmi másra sem vágynék, mint egy forró zuhanyra és kipihentető alvásra, de nyilvánvalóan neki más tervei vannak. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy bánom, sőt biztosan csalódott is lennék, ha az első éjszakánkat a közös laskásunkban csak kizárólag alvással töltenénk.
- Egy kicsit már szenvedtettél. - Szólaltam meg egészen elhaló hangon. - Vigyázz, nehogy a végén te legyél az, aki valójában szenvedni fog. - Eddig hagytam, hogy kedve szerint játszadozzon velem. Bevallom élvezem is, amit velem művel, de túl türelmetlen vagyok ahhoz, hogy ki tudjam várni a végét, főleg, hogy ilyen lassan akarja kiélvezni a közelségemet. Ahogy bele markolt a hátsómba akaratlanul is megemeltem csípőmet, így testünk egymásénak feszült, s érezhettem mennyire kíván.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime31.10.16 19:44

- Tudok róla. De a jó dolgokra sincs mindig értelme várni. Én pedig képtelen vagyok már várni. - Momentán, sőt szeretném is, ha ez így maradna, Ő a legjobb dolog az életemben, és csak egy karnyújtásnyira van Tőlem, bele is pusztulnék, ha még tovább kellene várnom rá, egyszerűen csak a magaménak akarom érezni a nap huszonnégy órájának minden percében, megragadni, birtokolni, vigyázni rá és többé nem elengedni, azt akarom, hogy ez legyen életem legönzőbb döntése, amihez maradéktalanul hű akarok lenni. Valóban megtehetnénk, hogy várunk még bizonyos döntésekkel vagy egyszerűen csak adunk még időt a dolgoknak kibontakozni kettőnk között, de voltaképp nem sok értelme lenne, sőt időpocsékolásnak látom. Sokkal inkább szeretném már abba fektetni az energiámat, hogy mindent helyrehozzak körülöttünk, nem az a célom, hogy minden olyan legyen, mint régen, ellenkezőleg, jobb lenne elhagyni a múltat, ugyanis most mindent sokkal jobban akarok csinálni, méghozzá úgy, hogy többé ne keljen hasonló döntéseket meghoznom, nem akarok már más nővel összeköltözni, vagy más nőnek ígéreteket tenni, nem akarok már más nőt az életembe, csak ezt az egyet.
- Téged követellek. Olyan nagy bűn ez? - Talán ismételten bennem volna a hiba, amiért nem érzem ennek súlyát? Valahogy kétlem, ahogyan azt is, hogy Ő annyira bánná, ha épp nem bírok magammal, sőt megígérhetem, hogy ezt sosem fogja bánni. Mindketten változtunk. Talán nem is árt majd meg a kapcsolatunknak. Én úgy fejezetet nyitottam. Hű akarok lenni a döntéseimhez, a döntésem pedig Aurora.
- Még nem fejeztem be... - Bármeddig képes lennék folytatni ezt, nem az én hibám, hogy belőle sosem elég, fogalmam sincs hogyan bírtam eddig nélküle, valószínűleg úgy, hogy egy idióta voltam, úgy is bántam vele, mint egy idióta, most viszont mindent megakarok adni neki, amit csak kíván. - Szóval, azt kéred, hogy hagyjam abba? - Haraptam finoman a nyakába. Imádom ezeket a pillanatokat, nem, ebben a nőben mindent imádok, azt is, ahogy most a pokolba kíván, sokkal inkább valahová máshová? - Ezek szerint azt szeretnéd, ha végre leszaggatnék rólad mindent és olyan örömöt okoznék, mint még soha? - Suttogtam a fülébe, azt hiszem van róla némi elképzelésem hogyan is kezdenék hozzá.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime04.11.16 10:28





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Kétségtelenül mindketten őrültek vagyunk. Annyi minden történt már a múltban, de most mégis újra egymás karjaiban találtuk magunkat. Mások ezt biztosan nem értenék meg, de mások még sosem tapasztalták azt, hogy milyen annyira szerelmesnek lenni, hogy bármit képesek vagyunk megtenni a másikért, vagy éppenséggel bármit megbocsájtani a másiknak.
- Azt kell, hogy mondjam, hogy nem. - Suttogtam ajkaira, majd szenvedélyesen megcsókoltam. Ez tényleg nem bűn, hogy engem akar. Viszont ezzel így együtt fogunk bűnbe jutni, elvégre a házasságon kívüli szex sokak számára bűnnek számít. Az egy dolog, hogy most meghoztuk azt az elvetemült döntést, hogy összeköltözünk, de innen hogyan tovább? Gyűrű, házasság, gyerekek? Ez még a jövő zenéje, most azon kellene lennünk, hogy képesek legyünk megbocsájtani egymásnak a múltban elkövetett hibákat.
- Aaron... - Elhaló hangos nyögtem fel, miután a nyakamba harapott. Egyáltalán nem fájt, abban a pillanatban nem is fájdalmat éreztem, sokkal inkább valamiféle sóvárgást. Mintha valamiféle elvonási tünetem lenne és minden porcikám azért kiabál, hogy tegyen végre a magáévá.
- Igen, azt szeretném. - Megőrjít a várakozás és valószínűleg Aaron is tudja, hogy miféle mocskos játékot űz velem. Remélem azért azzal is tisztában van, hogy a mi kapcsolatunk eddig is amolyan adok-kapok alapokon zajlott és ezek után biztosan számíthat arra is, hogy egy váratlan pillanatban bizony nagyon tesztelni fogom a türelmét. Szenvedni fog, sokkal jobban, mint ahogyan most engem szenvedtet.  


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime04.06.19 15:14

Őszintén, fel voltam arra készülve, hogy meg sem fog hallgatni, nem pedig, hogy később összeköltözünk. Tisztában vagyok vele, hogy ennyivel még nem bocsájtott meg, hogy ennyivel még nincs minden letudva, aztán boldogan élünk, még meg nem halunk. Egyáltalán abban sem vagyok biztos, hogy valaha is gondoltunk ilyesmire, nem csak egymást illetően, hanem úgy általában bárkivel. Mert mi nem ilyenek vagyunk, voltunk. Most mégis itt vagyunk. Valahol valahogyan eljutottunk addig a pontig, amikor valamiképpen eszünket vesztettük és úgy döntöttünk, hogy adunk egy esélyt ennek a dolognak, és nem tervezem elbaltázni, megint, mert harmadik dobsom nem lesz, sőt még ezt sem igazán érdemeltem ki, de azon leszek, hogy ez ne így legyen. Ha ezt is elszúrom többé, nem csak, hogy szóba nem fog állni velem, de még csak rám sem fog nézni.
Hmm, szeretem, mikor egyre gondoltunk, amikor úgy tépjük le egymásról a ruhát, mint a vadállatok. Talán praktizálnunk is kéne ezt, veszekednünk is így kéne, aztán az nyer, aki felül marad, nem is rossz gondolat. Véletlen egybeesésként pont én vagyok felül, zihálásunk közepette hallható volt, ahogy az anyagban a cérnák nem bírták már tovább és recsegve adták meg magunkat két kezem alatt. Akár a tébolyultak. Természetesen csak a ruhadarabokkal bánok így, amelyek elfedik előlem, másodpercek alatt fosztom meg testét, amíg végre teljesen fedetlenül láthatom.
Heves csókokkal veszem birtokba ismét, ami az enyém. Teljesen eszemet veszi a látvány, ugyanakkor egy egészen másféle gondolat is befúrja magát, mégpedig, hogy nem csak én láthatom és gyönyörködhetek az előttem heverő nő idomaiban, hanem még több tucatnyi férfi. Már épp édes ajkaihoz érek, amikor hirtelen megtorpanok és ránézek, mert egyszerűen elviselhetetlenné válik számomra a kép, ami nem akar kimászni a fejemből.
- Nem akarom, hogy tovább csináld ezt. - Tudom, hogy korai ez még, meg hogy nem rám tartozik, de azért egy kicsi közöm azért mégis csak van hozzá. Éjszakánként ide fogom hazajönni hozzám és nem úgy akarom megcsókolni, hogy közben az jár a fejemben, hogy hányan próbálták ma taperolni. - Nem akarom, hogy másoknak vetkőzz. - Talán mindez önzően hangzik, mégis indokoltnak érzem. bármelyik férfi így gondolkodna a helyemben.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime05.06.19 7:39





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Minden olyan szépen és jól indult... Aztán bumm! Hívni kellene a katasztrófa elhárítókat, mert bizony félek attól, hogy ez az egész beszélgetésünk egy hatalmas katasztrófába fog fulladni. Annyira, de annyira szerettem volna, hogy ha nem a beszélgetésre koncentrálunk, de úgy tűnik, hogy most szex helyett vár ránk egy nagyon kimerítő tárgyalás.
Nem akarja. Hát persze, hogy nem! Én sem akartam sok mindent, pláne nem azt, hogy megcsaljon valami könnyű vérű cafkával. Még mindig nem tudtam magam teljesen túltenni magam rajta, de nem akarom minden egyes vitánknál ezzel előhozakodni, pedig ez hatalmas ütőkártya a kezemben. Mert megcsalt. Szakítottunk. Most pedig újra kezdtük, össze is költöztünk. Teljesen meg vagyok bolondulva? Most pedig várhatom, hogy az én szőke hercegem mikor fog ismét félre lépni? Vagy csak simán én is megteszem, hogy egálban legyünk? Hogy érezze azt a fájdalmat, amit nekem okozott? Ha megtenném, akkor ennek a kapcsolatnak már rég nem lenne semmi értelme.
- Akkor mit akarsz? - Elhúzódtam tőle. Török ülésbe helyeztem magam.
- Már megint ott tartunk, hogy te mit akarsz... - Engem miért nem tud megkérdezni, hogy én mit szeretnék? Én sem akarom ezt életem végéig csinálni. Egyszerűen csak bele csöppentem ebbe a világba, aztán bele is ragadtam. Nincs túl sok választásom, vagy lehetőségem. Ez legalább jól fizet.
- Csináljuk a hagyományos módon? Szüljek neked gyereket és maradjak itthon vele, míg te keményen dolgozol ránk? - Most ezt elképzelni sem tudom, valahogy... Én gondolom, hogy jó anya lennék. Inkább a rettegés fog el, mikor erre gondolok.  


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime05.06.19 13:40

Francba! Hát ez, nem pont úgy alakult, ahogy azt szerettem volna. Pedig a legkevésbé sem az volt a szándékom, hogy ezzel a kijelentéssel vitát generáljak, de hát ez így alakult. Elhúzódott, ami nem épp a legjobbakat szokta nála jelenteni, szóval a szexnek meszeltek, annyi már biztos, de legalább ne vesszük össze, ezt kéne most valahogy kimagyarázni.
- Gyere ide. - Ültem fel én is az ágyon és felé nyújtottam a kezem, hogy üljön az ölembe, ha már meg kell ezt beszélnünk, akkor legalább ne a túlsó végén üljön az ágynak. Nem bántani akartam ezzel, vagy parancsolgatni, megszabni mit csináljon, vagy mit ne, vele ez így nem is működne, de ettől függetlenül valahogy még képesnek kell lennünk megbeszélni a dolgokat és valahogyan közös nevezőre jutni, gondolom erről is szól az együtt élés, hogy együtt csináljuk, nem pedig külön, külön.
- Én megszabni akarom neked, hogy mit tegyél, nem is bírnám, igaz? - Nem akarom azt játszani, hogy ha belegebednék se azt tenné, amire kérem, hanem már csak azért is valami egészen mást, amin aztán rutinosan összeveszhetnénk, mert hát abban jók vagyunk. Más megoldást kell találnunk.
- Csak tudod, nekem Te nem csak egy nő vagy, aki pénzért másoknak vetkőzik, de nekik viszont az vagy. Csak egy jó befektetés. - Szerintem ezzel Ő is tisztában van, hogy ez pusztán csak üzlet, Ő meg jelenleg egy jó munkaerő. - De mi lesz, akkor ha majd egy napon, behínak az irodába és közlik veled, hogy kiöregedtél, már nem olyan feszes a bőröd, megereszkedtek a melleid és már nem vagy odavaló, hm? Engem ez nem érdekelt. De ha már azt mondtuk, hogy új életet kezdünk, és nézz csak körül, tényleg itt vagyunk... - Lehet, hogy még a holmink nagy része dobozokban hever, de ez most cseppet sem számít.
- Akkor nem próbálhatnánk másképp? Hogy ne úgy legyen, mint eddig? - Nem azt mondom, hogy álljon be hamburgereket sütni vagy bolti előadónak, de nehezen venném tudomásul, ha most azzal jönne, hogy neki ez volt életem álma, a sztriptíz. Hanem nem volt más választása. Én viszont biztos vagyok abban, hogy ketten találnánk mást, valami jobbat.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime06.06.19 0:05





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Nem feltett szándékom vele veszekedni, ezért elfogadtam a felém nyújtott kezét. Az ölében ülve néztem rá várakozóan. Hát akkor jöjjön, aminek jönnie kell.
- Aaron, szerintem ismersz már annyira, hogy erre tudd a választ. - Sosem szerettem azt, ha valaki meg akarja mondani nekem, hogy mit csináljak. Nekem aztán ne parancsolgasson senki, nem is tudnám elviselni. Rengetek kompromisszumot kell kötnünk.
- Mi van? - Hatalmas szemekkel néztem rá.
- Miféle megereszkedésről beszélsz? Most ezzel arra akarsz célozni, hogy régebben sokkal jobb nő voltam, mint most? - Elég sok időt töltöttünk külön egymástól, de ha most bólogatni kezd, na hát akkor még ennél több időt is külön fogunk tölteni. Tisztában vagyok vele, hogy ebből a szakmából egyszer ki fogok öregedni. Sőt, talán hamarabb, mint hinném. Nem is volt szándékom onnan menni nyugdíjba.
- Nem akarok veszekedni... - Sóhajtottam fel hangosan, miután idegesen tűrtem egy tincset a fülem mögé. Szerintem a dolgok nem is bonyolultak ennyire, csak mi tesszük azzá.
- Min kellene változtatnunk? - Gondolom az első lépés az lenne, hogy hagyjak fel a munkámmal, de mi lenne a második?
- Felmondok és mi lesz? - Gondolom találni fogok valami másik melót, de az sem mindegy, hogy mennyit keresek vele. Mi nem vagyunk gazdagok, nem vet fel minket a pénz.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime06.06.19 14:28

Hát ezt nem hiszem el. Hajtom le a fejem. Komolyan, mit vétettem? Oké rendben, de úgy a közelmúltban. Tudja, miről beszélek. Egyáltalán nem arról van szó, hogy kevésbé lenne vonzó és már ne lenne alkalmas a munkája elvégzésére, ellenkezőleg, még jó ideig az lesz, mert azokat a férfiakat nem érdekli, csak női melleket lássanak, sőt csak azt bánják, hogy nincs nekik nyolc darab, mint a kutyáknak, de én most egyáltalán nem erről beszélek, és nem arról van szó, hogy nem érti, hanem egyszerűen nem akarja elfogadni.
- Kicsim, nem a holnapról beszélek, vagy a jövő hétről, hanem évekről, hosszú évekről, mert akkor is veled akarok lenni. - Nem tartom egy buta nőnek, mert nem az, olykor meggondolatlan és hülyeségeket csinál, de azt bátran kijelenthetjük, hogy ez az egy dolog egész biztosan közös bennünk. - És ne mond azt nekem, hogy még nem gondoltál erre. - Hogy mi lesz akkor, ha majd elbocsájtják, mert jön helyette valaki jobb, fiatalabb. Mert ez befog következni. Ez ellen egyszerűen nem lehet mit tenni. De én nem akarom megvárni azt a napot. Előbb szeretném, ha cselekednénk.
- Találunk mást. Lennie kell valaminek. Én nem azt kérem, hogy állj be valami butikba buta libákat körbeugrálni, azt hiszem az nekik is jobb lesz, ha erre nem kerül sor. - Ekkor már nevetnem kellett, mert elképzeltem. Aurora nem az a türelmes típus és inkább jobb, ha nem hozzák a sodrából.
- Oké, mit szeretnél, mi legyen? - Sóhajtottam mélyen, majdnem szinte bármi másra hajlandó vagyok rábólintani, ahol nem az idomaival keresi a pénzt. Azt szeretném, ha együtt képesek volnánk a változásra. Az lesz, amit akar. Nem veszekedni, vagy irányítani akarom, nem is háziasszony köténykébe beállítani a tűzhely elé, mert nem ő, ebben igaza van és semmi ilyesmit nem is kérek tőle. Az se érdekel, ha mindennap rendelünk és azt eszünk. Mások is csinálják.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime07.06.19 7:41





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Velem akar lenni hosszú éveken, évtizedeken keresztül. Erre mikor jött rá? Akkor, mikor olyan sok időt külön töltöttünk egymástól? Annyira hiányoztam neki, ahogyan Aaron is nekem? Ha már csak fele annyira, akkor az is valami. Tud nélkülem élni, de nem akar? Mert én így vagyok ezzel. Hiányzott az életemből.
- Persze, hogy gondoltam erre. - Rossz napjaimon mielőtt ki kell mennem a színpadra másra sem tudok gondolni. Nem szeretem azt, amit csinálok, pláne azt nem szeretem mikor az ittas férfiak hozzám akarnak nyúlni. Attól egészen felfordul a gyomrom, de ott a másik véglet. Jó pénz. Ilyen múlttal, mint nekem van nem jutok túl messzire.
- Most meg mi olyan vicces? - Valahogy csak kibírtam, hogy ne nevessek vele, de azt hiszem, hogy nagyon is tudom mi váltotta ki belőle a nevetést, csak Aaron szájából is hallani akarom. Igaza van, nagyon is. Nem is tudnám magam elképzelni. Őszintén nagyon sok lehetőségem nincsen, de ahhoz képest viszont nagyon válogatós vagyok. Fizessen jól, de ne kelljen hozzá megválnom a ruháimtól.
- Volt egy pasi... - Nagy nehezen bele kezdtem, habár azt egyáltalán nem tudom, hogy mennyire fog neki tetszeni azt, amit most hallani fog.
- Meló közben találkoztam vele és munkát kínált. - Hát azt már nem tudom, hogy akarta-e ezt a részletet hallani, de ha már elkezdtem a kis mondandómat, akkor csak is őszinte szerettem volna vele lenni. Most kezdtünk mindent újra, ha nem tudnánk egymással őszinték lenni, akkor nem is lenne semmi értelme ennek az egésznek, nekünk, az újra kezdésnek.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime30.06.19 20:10

- Lassítsunk, milyen pasi? - Az most mellékes, hogy erről miért csak szerzek tudomást, ezzel most nem arra célzok, hogy be kellene számolnia minden pasasról, aki megfordul a közelében, ellenkezőleg, arról jobb, ha nem tudok, más különben sanszos, hogy már nem lenne munkája köszönhetően a dühömnek, ami csak még inkább szítaná a veszekedést közöttünk és nem azért szántuk rá magunkat erre a döntésre, hogy próbáljuk meg együtt, közösen, egy új életet, hogy ez menjen. Igaz, nem keresem rongyosra magam, de szívesebben vállalnék plusz műszakot, vagy másodállást, bármit elvállalnék, csak ott hagyhassa azt a helyet, de Aurora nem az a nő, aki itthon fog ülni, petúniákat gondozva a kertben, így erre hiába is várnék.
- Akarom hallani a részleteket? - Bér ismer annyira, hogy tudja, ha nem lenne ínyemre a dolog, akkor pedig bele sem kezdett volna az egészbe. Mégis felhozta, ami legkevesebb annyit jelent, hogy már Ő is elgondolkodott rajta, hogy esetleg megpróbálná és őszintén szólva kevés ennél rosszabb melót tudok elképzelni, mint amit most csinál és bele sem egyeznék. Igaz, még nem a feleségem, nem vagyunk házasok, így csak annyi beleszólásom lehet a döntéseibe, amennyit megenged nekem, de ettől függetlenül csak annyit vegyen észre, hogy nem megszabni akarom mit tegyen, csak próbálok törődni vele.
- Folytasd... Mégis mi lenne ez a munka? Bízol benne? - Eddig nem beszélt erről, aminek több oka is lehet, mondjuk hogy előbb szeretett volna utánajárni miről is lenne szó, hogy megtudjuk beszélni vagy simán csak még maga sem döntött, vagy már döntött, de azért szeretném hallani. Ismerjük be, azért egy sztriptízbárba nem túl sok megbízható figura jár be csak úgy egy whiskey-re, vagyis van alapom félteni. Tény, hogy Aurora képes megvédeni magát, láthattam is a saját szememmel, de ettől engem még nagyon is érdekel hová és miféle alak közelébe engedem a barátnőmet. Már ez is az én dolgom.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime30.06.19 22:40





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Először nem voltam abban biztos, hogy szeretném felhozni ezt a témát, de aztán... Aaron nagyon is a tudtomra adta, hogy szeretné, hogy rendes munkám legyen végre. Én pedig úgy érzem, hogy ha nem teszek eleget ennek a kérésének, akkor arra a kapcsolatunk fog rámenni. Mármint nem azért teszem, amit teszek, mert ezt akarja, ebbe nekem is van bele szólásom. Ezt én is akarom. Már egy ideje szeretnék viszonylag normális életet élni, egy unalmas, hétköznapi munkával.
- Tudom, hogy ez egy kicsikét morbid, de a munkahelyemen találkoztunk. - Nem akarok szépíteni a történteken. Őszintén el fogok neki mindent mondani, nem akarok sem félre beszélni, sem pedig hazudni neki. Minek is tenném? Most kezdtük új lappal, szeretném, ha az őszinteség dominálna a kapcsoltunkban.
- Nincsenek részletek, különös, de csak beszélgettünk. - Akkor este azért megittam néhány pohárkával, de más nem rémlik, biztosan azért, mert nem is volt ennél több. Gyakran a műszakjaimat egy kis piálással kezdtem, de ha tovább maradnék ebben a bizniszben, akkor biztosan rá is kapnék a piálásra.
- Őszintén alig ismerem, de megbízhatónak tűnik. Váltottam már vele néhány szót és azt kell, hogy mondjam szerintem nincsenek hátsó szándékai. - Valóban erről lenne szó, vagy mindössze én akarom ezt hinni róla? Valahogy azt súgja a hatodik érzékem, hogy bízhatok benne.
- Ügyvéd és a titkárnője lennék. Mit szólsz hozzá? - Kikértem a véleményét, de ennek ellenére, akkor is az én döntésemen fog múlni, hogy elvállalom-e a munkát, vagy sem. Szeretem és nem akarom nélküle elképzelni az életemet, de vannak olyan dolgok az életemben, amiben csak véleménye lehet, de bele szólása az már nem.



CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime01.07.19 21:50

- Jól hangzik, de remélem nem az a fajta, aki meló után meghívja a titkárnőjét egy italra, aztán felajánlja, hogy hazaviszi, reggel meg egy motelben ébrednek. De ha megbízol benne, most nem igazán válogathatunk, és gondolom a fizetés sem lehet olyan rossz, és ha már nem kell arra gondolnom minden nap, hogy ma hányan fognak nyálat csorgatni utánad vagy hány részeg alak próbál meg fogdosni, akkor próbáld meg! - Nézzük bárhogyan is, azért ez elég jó, sőt, túlságosan is, de ebbe most nem akarok belemenni, mert csak összevesznék és az lenne a vége, hogy nem bízom meg benne és csak megakarom mondani, hogy mit tegyen. Ez nincs így, mindössze aggódom érte, de majd rám szól, ha már úgy érzi, hogy túl jól is csinálom a dolgot és kezdek már sok lenni. Az zavar egy kissé, hogy csak Aurora beszélt a fickóval, őszintén nyugodtabb lennék, ha mondjuk megbeszélt volna egy találkozót, ahová együtt mentünk volna el, akkor kábé tudnám mire számíthatunk.
- Már ma mondj fel. - Az se számít, ha néhány hétig vagy hónapig az én fizetésemből kell megélnünk, de nem akarom, hogy akár egy nappal vagy órával is többet legyen ott, mint amennyit muszáj. Majd kihúzzuk egy ideig, ha kell, amíg nem kezd el dolgozni ennél a pasasnál.
- Mit mondott? Mikor kezdenél? - Holnap, vagy a jövő héten, teljesen mindegy, de végre elmondhatjuk, hogy lassan haladunk valamerre a közös életünkkel, itt vagyunk az új közös házunkban, ami még jobbára dobozokból áll, de azt hiszem itt az ideje, hogy Aurora is kivegyen néhány napot, mondjuk úgy az összeset, ami a sztriptízbárt illeti, aztán ha hiányérzete támad, felőlem lazán lejthet egyet a nappali közepén, miközben röpködnek a ruhadarabok, még bőven van hely.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Aurora & Aaron Aurora & Aaron I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Aurora & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron
» Desmond & Aurora
» Maya Aurora Sinclair
» Aaron D. Graham
» Aaron&Mia - Privát megbeszélés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Aaron & Aurora lakása-