welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Ifj, Jack Daniels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
75

TémanyitásTárgy: Ifj, Jack Daniels 22.11.15 23:55

Ifj. Jack Daniels

Név: Ifj. Jack Daniels.
Becenév: Jack, Jacky.
Születése hely, idő: 1987.02.14 Tennessee/ Linchburg  
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Tennessee államból származom, egy híres család sarjaként jöttem a világra. Nevemből mindenki egyből a whiskyre gondol, ami sértő számomra, szóval ha felhozod két pofon után a padlóba verlek. 180 cm magas gesztenye barna szemű és hajú, kigyurt igéző állat vagyok. Vonzerőm a gyerekes huncut mosolyomból ered aminek senki sem tud ellenállni. Számomra két féle ember létezik, akinek bejövök és akinek szar az ízlése.    
Életem, létem, világom

Az én családomról már mindenki hallott, van aki szereti van aki nem, én azt mondom próbálj meg benne élni és megérted miért hagytam ott az egészet. Következzen hát a családom igaz története ami a színfalak és a gyár mögött zajlik. Teljes nevem III. Jack Joseph Daniels. Igen anyám vicces kedvében volt, apám meg részeg, mint mindig. Így ha csak tehetem hanyagolom a középső nevem. Anyám három éves koromban meghalt, apám nem nagyon rázta meg az eset, szerintem észre sem vette. Nehéz felnőni egy pénzsóvár alkoholistával akit mindig csak a tömérdek pénz és a még több szesz érdekell. Eszküszöm egyszer csődbe viszi a gyárat is a nagy ivásában, de én ezt már nem vártam meg. De ne szaladjunk ennyire előre. Nevelőnők sora megfordult nálunk, de vagy féltestvérem vagy per lett belőle. Apám mindenre mozdult amire csak érdemesnek vélte. Így egy idő után már nem láttam értelmét megszeretni egy dadát sem. A szakácsnőt tekintettem édesanyámnak, kedves idős hölgy volt. Hál Istennek különben rá is mászott volna.. Mikor elég idős voltam, hogy saját lábra álljak úgy döntöttem elhagyom az alkoholista várat. Nem voltam hajlandó kérni a vagyonból amit apám a munkások végtelen kihasználásával szerzett meg. Éheztek a dolgozók még a széfben zsák számra állt a pénz. Nagy veszekedések és még nagyobb dráma követte az eseményeket. Végül apám kitagadott és végleg egyedül maradtam. Nem bánom, még így is jobb, mint vele élni. Las Vegasba költöztem és alkalmi munkákból tartottam fent magam. A lét minimumon tengődve, de nem bántam, boldogabb voltam, mint 27 évem alatt valaha is. Magam ura voltam, saját magam kerestem meg amit elkötöttem, nem mások szenvedése tapad hozzá, hanem a sajátom. Egy kis garzonban élek egyedül. Igazi legény lakás, minimális bútor, mondjuk nem is nagyon telne rá. Jelenleg egy gyorsétteremben dolgozom. Egy Hunter nevű bárnak szemben… Van ott egy szép barna lány, a metrón láttam a minap. Azt hiszem új törzshelyem lesz…
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
784

TémanyitásTárgy: Re: Ifj, Jack Daniels 23.11.15 11:59

Kedves Jack!
Mindenek előtt had jegyezzem meg, hogy nekem kiváló ízlésem van, és azt hiszem engem már megvettél úgy a harmadik sornál.  Very Happy  De azt sem hittem volna, hogy egy nap ezt is megéli ez az oldal, most már a hölgyek jobban teszik, ha óvatosabbak lesznek, hiszen mint az kiderült, már nem csak egy görbe estén futhatnak össze veled, hanem egy teljesen átlagos napon is. Hmm, szép ez a mai nap. Mázlista Bekah...  Rolling Eyes  Nem is tartanálak fel tovább, nyomás vadászni!  Wink   

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ifj, Jack Daniels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal