welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Bailamos - Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
199

TémanyitásTárgy: Re: Bailamos - Max & Jenni 25.10.17 16:34

Jenni & Max

Annyira vak voltam.. mégis mit gondoltam? Miért voltam ennyire makacs? Azt hittem örökre távol tudok tartani magamtól mindent és mindenkit? Hatalmasat tévedtem. A makacsságomnak köszönhetően majdnem sikerült elveszítenem valakit, akiről még eddig a pillanatig nem is tudtam mennyire szeretem valójában. A falak amiket magam köré emeltem, túl magasnak bizonyultk, hisz már én sem tudtam mögéjük látni. De Ő nem adta fel és bár sokszor visszacsúszott az aljára, újra és újra megpróbálta. Tetszik, hogy ennyire kitartó, mert nálam sajnos szükség is lesz rá. A tulzott bezártság legfőkép a munkámnak és a rengeteg csalódásnak köszönhető. Nincs is időm a magánélettemmel foglalkozni és még ha lenne is, akkor sem hiszem, hogy túlzott figyelmet forditanák rá. Nem igazán tartottam magam alkalmasnak egy kapcsolatra. Van akinek nem való a búvárkodás, hát nekem a szerelem. Ezt így gondoltam egészen idáig. Éltem a kis életemet s kis saját magam kreálta világomban, aztán jött Jenni és vele együtt a szerelem ami úgy sodort el mint a tornádó. Semmi mást nem akarok csak élvezni azt, hogy velem van és csak velem. Érezni minden mozdulatát az ilatát. Olyan mint egy látomás, ahogy a haját az arcába fújja a déli szél. Egyszerre érzem a nyualmat és a káoszt. A nyugalmat körülötünk és a káoszt a fejemben. Mintha fojamatosan elektromos impilzusok robanának a fejemben. Káosz de határozottan élvezem.
Fekete fehérneműje a kocsi padlóján landolt.. és ott ült az ölemben teljes valójában, valószínűleg a világ leggyönyörűbb nője, de még ha nem is az akkor is csak az enyém. Nincs az az élőlény vagy az a természetfeletti erő ami most szétszakíthatná ezt a köteléket kettőnk között. Éreztem ahogy a körmei finoman végig csúsznak a mellkasomon és erősebbé vált ahogy lassan beteljesült mindkettőnk legnagyobb vágya. Halk sóhaj szakadt ki ajkaim közül. Annyira fantasztikus érzés kerített hatalmába, hogy még az sem zavart. hogy rettenetesen kényelmetlen. Az érzés mindent elsőpő volt ahogy arcomat a vállába temettem miközben  lágyan ringatózott az ölemben.  Az izzadság cseppek úgy folytak le mindketőnkröl, mintha esőcseppek lennének...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
452

TémanyitásTárgy: Re: Bailamos - Max & Jenni 01.11.17 20:47

Max & Jenni

Még számomra is félelmetes belegondolni abba, hogy mindez ami köztünk van mennyire egyértelmű volt, végig, az első pillanattól kezdve, mennyire nyilvánvaló volt, hogy milyen szemtelenül az ujja köré csavart egyetlen szavával, pillantásával, ahogyan rám nézett, anélkül, hogy észrevettem volna, - na jó bevallom, talán nem is akartam észrevenni, de most nem is ez a lényeg - és hogy én mennyire akartam, hogy engem akarjon, és így is lett, mintha csak elejétől fogva elterveztem volna.
Piszok mázlista vagyok, nem? De. Mindketten azok vagyunk. És a végletekig kiakarom használni, hogy végre véget az egy örökkévalóságnak tűnő harcunk egymással, a makacsságunkkal és az érzelmeinkkel, egyik sem érdekel, semmi sem, csak az számít, ami most van és csak annyit akarok, hogy soha ne múljon el. Mindez néhány napja még egy álomnak tűnt, most pedig ez a valóság, és miért ne működhetne? Erősen bízom benne, hogy ezt mostanra már Ő is belátta, mert ami azt illeti nagyon is megváratott, amit még kamatostól befogok vasalni rajta, de egyáltalán nem a bankszámláján. Tisztában vagyok vele persze, hogy ezért még mocskosul megleszek hurcolva, mert ki Ő? Egy köztudottan ismert, sikeres pop-énekes, és ki vagyok én? Koktélokat keverek egy bárban., egy garzonba élek és próbálom befejezni az egyetemet. Pontosan tudom hogyan is hangzik ez. Nem túl jól és bizonyára lesznek nagyon csúnya szalagcímek és fogok párszor dühömben páros lábbal ugrálni egy-egy magazin címlapján, de még ennek ellenére is hiszek abban, hogy menni fog, mert ezt akarom, ez az, amire vágytam és arra a mérget vehet a média, és mindeni, hogy nm fogom olcsón adni sem magam, sem pedig a helyem, hogy ez pontosan hol is van? Mellette van, lesz, bár még nem hivatalosan, de így lesz. Sokszor az az érzésem, hogy valami oknál fogva nem harcol a saját boldogságáért, sőt önmagáért sem, nos ez megfog változni, és nem azért, mert én azt szeretném, ha megváltozna miattam, hanem mert azért is vagyok itt, hogy törődjek, és érdekeljen mi van vele, hol is tart az életben, és ha rajtam múlik mindez nem lesz unalmas.
Vágytól remegő hangon nyögtem ajkai közé, egy pillanat, ami csak a miénk, csak mi és senki, semmi más. Karjaimmal körbefonva nyakát bújtam hozzá olyan közel, amennyire az csak fizikailag lehetséges volt, csípőm érzéki ringásba kezd,  pillanatra sem akarok elszakadni ajkaitól, egyre intenzívebben kapkodom magamba a levegőt, talán eddig még soha semmit sem éreztem át ennyire. Könyörög a lelkem minden egyes érintéséért, csókjáért, mindenéért. Cirógattam, simogattam, egyre hevesebb mozgásba lendültünk, körmeimmel finoman a bőrébe kapaszkodtam, akár egy cica. Halk sóhajainkat lassan szenvedélytől túlfűtött nyögéseink váltották fel, nem, ezúttal nem is kell lassítanunk, már nem a lépcső alatt vagyunk. Egymás testét ostromoltuk követelőzve a még több és több élvezetért, amíg el nem értük azt. Kimerülten zihálva dőltem mellé az ülésen, ha akartam volna sem tudtam volna mit mondani, egyszerűen tökéletes volt.  

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
199

TémanyitásTárgy: Re: Bailamos - Max & Jenni 02.11.18 21:55

Jenni & Max

Nem is értem, hogy mi volt az ami eddig visszatartott. Talán a félelem, a makacsság, vagy a férfi hiúságom... A fene sem tudja, de már nem is számít. Tisztában vagyok vele, hogy csak most kezdődik a fekete leves. Jönnek majd a pletykák az ármánykodások és a kísérletek arra, hogy szétszakítsanak minket. De most ez sem érdekel. Csak az számít, hogy most itt van és csak nekem szenteli a figyelmét. A külvilág most teljesen ki van zárva ebből a bűvös körből. Azt hiszem épp itt volt az ideje, hogy beadjam a derekam, vagyis helyesbítek, hogy belássam, hogy tényleg szeretem. Szeretem minden porcikámban. Talán mindig is szerettem az elejétől csak még magamnak sem vallottam volna be. Volt benne valami ami annyira vonzott, hogy képtelen voltam ellenállni és nem rá gondolni. Képtelen voltam ellenállni,  de már nem is akartam. Be kell hogy lássam nem minden nő egyforma és nem minden nő fog átverni majd elhagyni. Jenni nem ilyen, efelől semmi kétségem. Ha képes volt idáig elviselni engem az összes mániámmal együtt, akkor biztos, hogy nem most fog elmenni. Ismer és tudja, hogy ha velem akar lenni nem csak engem kell elviselnie hanem a környezetett is. A környezetett ami biztos, hogy nem fogja kímélni. El kell fogadnia, hogy soha nem fognak békén hagyni minket és hogy nem lesz egy nyugodt napunk sem amikor csak sétálgatunk a parton és élvezzük a napsütést. Mostantól nem lesz egyszerű az élete, és tartok tőle, hogy ez nem lesz könnyű a számára.
Éreztem, hogy minden egyes mozdulatomra összerezzen. Nem, nem a félelemtől sokkal inkább a gyönyörtől szerintem. Testünk összefonódott a kocsi hátsó ülésén és megszűnt a világ. Senki nem létezett csak én és Ő. Ha most eljönne az apokalipszis, akkor sem volnék hajlandó elengedni Őt. A világ romba dőlhetne körülütünk akár ez romantikus katasztrófa filmben nem tudnék elszakadni igéző tekintetétől. Körmeit finomam a bőrömbe mélyesztette, ami euforikus gyönyörrel töltött el. Testének lágy ringatózása forrósággal tölt el. Érzem ahogy a mámor a legmagasabb fokra tör és…. Fáradtan és gyönyörtől eltöltve rogytunk egymás mellé. Levegő után kapkodva öleltem magamhoz. –Huuh, azt hiszem öreg vagyok ehhez. – mosolyogtam. Hát tény hogy ilyesmit sem mostanában csináltam utoljára. –Azt hiszem nem bántam meg, hogy kihagytuk az estét és ide jöttünk inkább. – igazítottam el arcából az izzadságtól odaragadt hajat. – Azt hiszem ki kellene vennem egy kis szabadságot. Mit gondolsz? Eljönnél velem Equadorba?  

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
452

TémanyitásTárgy: Re: Bailamos - Max & Jenni 14.11.18 11:44

Max & Jenni

K ezdem azt hinni, hogy a legjobb dolgok az életeben nem a legváratlanabb pillanatokban érkeznek meg, sokkal inkább a legutolsó pillanatban, amikor már úgy igazán feladtad, kész vagy tovább lépni, vagyis inkább belátod, hogy nincs más út, nincs más választásod, el kell engedned és meg kell tanulnod nélküle élned, még úgy is, hogy sosem volt igazán a tiéd, és én pontosan itt is tartottam az utóbbi időben, nem láttam értelmét annak, hogy ráerőltessek valami olyasmit, amit szemmel láthatóan, csak én akarok, egyedül az én vágyam. Aztán valami megváltozott, magam sem értem hogyan, vagy mikor, de most itt vagyunk...
- És most mi lesz? - Úgy értem eddig sem volt könnyű, de itt vagyunk, és én nem csak ezt akartam, nem csak annyit. Kész voltam elfogadni és beérni pusztán a barátságával, és ez nem azt jelenti, hogy az nem számít a számomra, mert ez nem így van, Ő egy remek ember és nagyszerű barát, de mindez számomra egy késsel ért volna fel a szívemben, amit nap, mint nap forgatnak, fogalmam sincs úgy meddig bírtam volna a közelében.
- Mi van Equadorban? - Bújtam oda hozzá. A válasz persze igen, de azért kíváncsi vagyok. Szabadságot kivenni? Szabadnapja nem volt mióta ismerem, főként ezért is lepett most meg ezzel a kijelentésével, valami bizonyosan történt és nem csak közöttünk. hanem úgy egyáltalán az életében, és azt szeretném hinni, hogy ez jó dolog. Max az a munkámnak élek típus, amivel nincs is semmi baj, csak közben gyakran elfelejt élni, megfeledkezik arról, hogy az idő múlik, még ha mi nem törődünk vele és hiszem azt, hogy vannak dolgok az ember életében, amikről nem szabad lemaradnunk, hanem meg kell élnünk, és a szerelem is ide tartozik, a család, meg persze a siker is, látni, hogy a részesei vagyunk valaminek, hogy ha csak egy egészen csekély mértékben is, de változtattunk a világon, hozzátettük a saját értékünket, a barátság és még sok más.

do you know who i am?

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Bailamos - Max & Jenni

Bailamos - Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni