welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Benjamin Price

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Benjamin Price 10.01.16 1:54

Benjamin Price

Név: Benjamin Price
Becenév: Ben
Születése hely, idő: 1990-08-29 / Amerika - Montana
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

M egnyerő személyiségem talán neveltetésemből fakad. Mindig kedves és jó modorú férfiként ismerek, de mindenkinek van árny oldala, amiről csak kevesen tudnak. Tudok heves és öntelt is lenni, ha úgy kéri a helyzet. Százkilencven centiméter magas, szőkés barna hajam van, és bugyi szaggató kék szemem. Legalább is a lányok ezt szokták rá mondani. Mosolyommal bárkit le tudok venni a lábáról.
Életem, létem, világom

Montanaból származom. Szüleim rendes dolgos emberek. Anyám ügyvéd, apám tanár, öcsém naplopó. Én vagyok az idősebbik fivér, rajtam statuáltak mindig példát, nem sok sikerrel… Hiába hasonlítunk, mint két tojás semmi közös nincs bennünk. Én tanári pályát folytattam, mint apám, ő inkább anyám felé húz, ugyanis főleg bűnözésből él. Kevés rendes munkája vagy hobbija volt / van… Bár mióta Las Vegasa költöztem nem nagyon tartom vele a kapcsolatot. Nincs szükségem a rossz véleményre az öcsém miatt. Most kaptam munkát az egyik állami középiskolában történelem tanárként. Valahogy mindig is vonzott a múlt és az emberi történelem fejlődése. Beutaztam egész európát tanulmányaim során sok versenyen vettem részt, így sok fele is jártam. Szüleim roppantul büszkék rám, de valahogy mindig az öcsike feneke van fényesre nyalva. Pedig ő még soha semmi értelmeset nem tett le az asztalra, pár büntetésen kívül. Ösztöndíjas voltam a Stanford történészeti szakán. Majd tovább fejlesztettem tanári diplomával. Nagyon fiatal vagyok, mindössze huszonöt. Kicsit aggódom is e miatt, mivel hát az iskolában ahol hétfőn kezdek tanítani akadnak már nagykorú lányok, és nem szeretnék attól tartani, hogy ki szeret bele a mosolyomba és ki akar ötöst némi plusszért. Tudom, nagyképűségnek hangzik, és nem is én találtam ezt ki, hanem az igazgatónő aki az interjút tartotta. De látta rajtam, hogy rendes, jó nevelésben részesedett ifjonc vagyok, aki nagyon szeretné ezt az állást. A pályám kezdetén nagyon nem szeretném rossz híremet kelteni, kirúgatni magam, vagy esetleg börtönbe kerülni. Nem követem az öcsémet, az nem én vagyok. Teljes körű bizalmat kaptam, azzal, hogy azért „rajtam tartja a szemét”. Remélem semmi hátsó szándéka nincs, habár roppantul csinos hölgy, én a munkahelyi viszonyt is ugyan úgy ellenzem, mint a tanár diák bonyodalmakat. Ahogy apám mondta annó anyámnak, „Gyere vissza ha leérettségiztél, és beszélhetünk róla!” . A szüleim szerelme is az iskolában kezdődött. Apám feltörekvő ifjonc volt, anyám egy dögös csaj, ahogy apám hívta. És érettségi után meg is kereste. Szúrós szemek fogadták a viszonyukat, de már nem tanította, így semmi köze nem volt senkinek ahhoz, hogy ők szeretik egymást. Nagy izgalommal várom a hétfői első napot. Addig is ma este elmegyek az egyik bárba egy régi cimborámmal. Ki tudja mi vár ott…
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
784

TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Price 10.01.16 20:26

Kedves Ben!

Először is, hol a fenében voltak az ilyen pasik, amikor gimnazista voltam? Jobb eredményeim lettek volna, vagy nem. Very Happy Oké, abbahagyom. Sok szerencsét kívánok az új munkádhoz, hidd el, szükség lesz rá, reméljük nem fognak nagyon hamar kikészíteni idegileg, jó játékot kívánok!  Wink

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Benjamin Price

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal