welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Saige Hannigan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Saige Hannigan 13.01.16 18:10

Saige Hannigan

Név: Saige Hannigan
Becenév: Saige
Születése hely, idő: 1998. 03. 08 / New York, U.S.A.
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Egy igazi kis pimasz bosszantó fruska, a suli és a családom fekete báránya, az örök lázadó, aki mindig az árral szemben megy. Mások véleménye nem igazán szokott foglalkoztatni. Szabad szellemű, akaratos és önfejű vagyok, ráadásul ezt mind megfűszerezem a sajátos véleménykinyilvánítási módszeremmel.
Ahol csak megjelenik, ott nem marad figyelmen kívül, mindig valamivel felhívja magára a figyelmet. Ha mással nem is, a változatosság erejével. Egyik nap még koktélruhában és magassarkúban láthatsz rohangálni, másik nap meg szakadt nadrágban és bő zenekaros pólóban meg edzőcipőben vagyok. 175 cm magas vagyok, ez azonban nem gátol meg abban, hogy akár 12 cm-es magassarkúkat is felvegyek. Hosszú szőke hajam van és igéző, hatalmas kék szemeim. A helyes kifejezést keresed? Segítek: Tökéletes. Tényleg.
Életem, létem, világom

1998. márciusában, pontosabban nyolcadikán születtem a mindig nyüzsgő New York-ban a Hannigan család második gyermekeként, van egy két évvel időseb bátyám,  Ryan. Mindig is jó viszonyban voltunk, bár csak külsőre mondhatni, hogy hasonlítunk, személyiségileg mondhatjuk, hogy egyenes ellentétei vagyunk egymásnak. Ő a víz. Én mindig is lobbanékony típus voltam, Ryannel ellentétben, Ő a nyugodtságáról és a higgadtságáról volt ismert. Néha legszívesebben letagadtam volna, de ez most mind mellékes. Mivel sosem voltam az a kimondott jó kislány sokszor volt kénytelen falazni, mivel Ő az a kerüljük a családi konfliktus maszlag híve volt. Én meg az a leszarom, csak segíts már! Végül is eddig még nem buktam le, szóval valamit mégis csak jól csinál, persze valamit, valami alapon. Anyuék még mindig fülig szerelmesek egymásba. Én mondom szörnyűségesen gusztustalanok. Sok-sok év után is még mindent rózsaszínben látnak. Hányok... Khm, akarom mondani gusztustalanul édesek. Mivel vakon megbíznak bennük, így sosem merült fel bennük milyen kicsapongó életet is élek, addig legalábbis amíg a szó szó szoros értelmében ki nem csapnak remélhetőleg nem is fog nekik feltűnni. Oké, azt azért nem kéne. De még ha valami gubanc is volt, akkor is mindig az Ő kicsi lányuk maradtam, amiért néha kissé hálátlannak érzem magam, aztán elmúlik. Elkényeztettek, ez van. Nem magamtól lettem ilyen picsa, az Ő bajuk. Szeretek a társaság középpontjában lenni, ami általában sikerül is, épp ezért van, aki szeret és van aki annál jobban utál. Nemrégiben költöztünk Vegasba. Őszintén? Nagyon utáltam, de akárhogy is próbálkoztam, sehogyan se bírtam kihisztizni, hogy had maradhassak, mondjuk valamiért megtudom érteni miért nem mentek bele, de itt se leszek egy angyali teremtett jó lélek. Nem állna jó. Új város, új iskola, új barátok. Sosem voltam az az órákig az asztal fölött görnyedő, addig gyakorolom, amíg nem megy stréber, inkább az az utolsó pillanatban bassza meg, ezt pedig be kell vágnom, szóval induljon a hajnalba nyúló magolás... Igazából megvan a magamhoz való eszem, épp csak még az nincs meg, ami érdekelne is.
Mindig is válogatós és problémás természetű voltam, ezért azt is megválogatom, hogy kivel is érdemes barátkozni és azt főleg, hogy ki felé érdemes komolyabb érzelmekbe bonyolódni.

A hozzászólást Saige Hannigan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 17.01.16 10:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
784

TémanyitásTárgy: Re: Saige Hannigan 13.01.16 18:30

Kedves Saige!

Üdvözöllek az oldalon, rossz lányokból sosincs hiány, ők mindig kellenek, a lényeg, hogy "szeress" picsa lenni, élvezd az életed, de azért arról se feledkezz meg, hogy okos rossz kislánynak még mindig jobb lenni, mint butácskának, szóval azért néha napján a könyveidet se árt fellapozni. Tudod, azokat amelyeket szeptember elején vásároltátok.  Wink De nem is tartanálak fel tovább, jó szórakozást kívánok!  Wink  Wink   

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Saige Hannigan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal