welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Seasons Hotel
William Anthony Black
Yesterday at 17:53
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Zooey A. Benedict

Raymond James Steel

William Anthony Black

Anabeth Lyndsay Weston

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Grace Kendra Handrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Grace Kendra Handrick 04.05.16 18:32

Grace Kendra Handrick

Név: Grace Kendra Handrick
Becenév: Grace, Kendra
Születése hely, idő: 1987.05.04. / Portland, Oregon
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Mindig is megvolt bennem a jó szervezőkészség, nehezen viseltem, ha a dolgok nem az elképzeléseim szerint alakultak, ami a mai napig nem változott, sőt csak még makacsabb, akaratosabb lettem, nálam kétféle variáció lehetséges, az "Oldja meg vagy kapja be", itt viszont már nem ismerek ellentmondást. Jó vagyok abban, amit csinálok, méghozzá mániákusan és senkinek sem engedem meg, hogy keresztül húzza a számításaimat, mert azért külön harapok, nem finoman. Sosem szerettem, ha helyettem próbáltak meg megoldani valamit, engem pedig kihagytak volna belőle, így képzelheted milyen pokoli nehéz és bonyolult volt nekem szülinapi meglepetésbulikat szervezni, amikor is én mindig, mindene szerettem beleütni az orrom. Nem, sosem hittem volna, de még csak felkészültnek sem éreztem magam arra, hogy egy nap fontos kampányokat fogok vezetni, azt sem értem valójában mi is az pontosan, ami idáig vezetett... Talán a kitartó személyiségemnek köszönhető, ami képtelen belenyugodni egy-egy látszólagos kudarcba. A nap huszonnégy órájából húszat komolynak mutatkozom, de elég elszánt vagy akár még egy mosolyt is elleshetsz, nem szokásom dühöngeni, legalábbis percek alatt keresztül megy rajtam, kettő másodperc alatt, de abban a kettő másodpercben valaki nagyon nem fog jól járni, ellenben, ha jól mennek a dolgok, akkor akár kenyérre is lehetne kenni...
Életem, létem, világom

AHandrick família első lánygyermekeként jöttem a világra majdnem harminc évvel ezelőtt, pontosabban huszonkilenc, félelmetes még belegondolnom is, évekkel később született még egy húgom született, Audrey, akivel valami oknál fogva, nos sosem voltunk azok a "best sisters" páros, valamiért alapból sosem értettünk egyet, szinte semmiben sem, sosem voltunk irigyek egymásra, oké, egy kissé önző lehettem, amiért inkább csak magamra figyeltem oda, arra, hogy valamiképp mindig kitűnjek, ami sikerült is, hamar a családunk gyöngye lettem, pedig nem voltam sem a legkisebb, sem a legaranyosabb, de még csak az a szende imádni való kislány se, ellenkezőleg, egy hiéna voltam, ha akartam valamit, oké, megvesznem nem kellett érte, kivéve, ha az a valami nem egy értéktárgy volt, akkor aztán mániákus megszállott voltam. a húgom már csöppet sem volt ilyen, neki valahogy nem jutott a személyiségemből, persze azért szerettük egymást, kivéve mikor az ötből négy alkalommal ellenkező irányba fordultunk, sokszor egymással szemben is. A szüleim hihetetlen büszkék voltak, meg is volt rá az okuk, ahogyan nekem is. A gimi utolsó évében magasra tettem a lécet, fogalmam sem volt mire adom a fejem, sőt néha magam is azt gondoltam, hogy elment az eszem, amikor politikát választottam alapszakként, de ha még nem, akkor mire befejezem akár a kényszerzubbonyt is rám húzhatják, Társadalom- és politikatörténet, politikai filozófia és eszmetörténet, politikatudomány, szociológia, közgazdaságtan, jogi ismeretek, összehasonlító politológia, nemzetközi viszonyok, csupa bazi izgalmas dolog, nem igaz? Nem, kicsit sem, igazából dögunalmas, a fél emberiséget meggyűlölöd, miközben azon gondolkozol, hogy ha múltban képesek lettek volna az emberek nyugton maradni a hátsójukon, nem viszálykodtak, háborúztak volna, akkor neked most nem kellene még ezeken a vackokon is átrágni magad. Meglepő módon  annak ellenére, hogy mindig mindent kézben akarok tartani a saját magam jövőjéről nem volt konkrét vázlatom, nem születtem úgy, hogy sikeres vagy gazdag akarok lenni, de még csak úgy sem, hogy űrhajós, hercegnő vagy hableány, egyszerűen csak szerencsés kezem van a dolgokhoz, jó megérzéseim, jó vagyok az elméletek gyártásában, szeretek pontról pontra haladni, számolni a következményekkel, szóval minden eszközöm megvan ahhoz, hogy sikerre vigyem, amibe belevágok, és én ezt most a politikai kampányban fogom kamatoztatni. Tudom nagy dologba vágtam a fejszém, de sosem volt az a könnyen megfutamodó alkat, ellenkezőleg, ez is csak egy újabb kihívás, egy újabb kaland az életemben, amit kitervezek használni
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
784

TémanyitásTárgy: Re: Grace Kendra Handrick 06.05.16 21:00

Kedves Gracel!

Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek az oldalon. Érdekes előtörténetet olvashattam, mindig is szimpatikusak voltak számomra az erős jellemű nők, akik elérik a kitűzött céljaikat, nem rettenek meg, valamint mernek is sikeresek lenni. Csak így tovább Grace. Nem is tartanálak fel tovább, utólagosan is elnézést a kis késedelemért, jó játékot!  Wink        

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Grace Kendra Handrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal