welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Connor Cameron Myles Vote_lcapConnor Cameron Myles Voting_barConnor Cameron Myles Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Connor Cameron Myles

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Connor Cameron Myles Connor Cameron Myles I_icon_minitime13.07.16 22:58






Connor Cameron Myles
Ide jön egy rövid idézet.


Név:Connor Cameron Myles
Becenév: Connor, Cam
Születése hely, idõ: 1996.06.22. / Egyesült Államok, San Jose
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Logan Lerman


Ki vagyok én...?!

Abszolút nyugodt ember vagyok az emberek szerint ehhez hozzáadódva még ráadásként birkatürelemmel megáldva. Mondhatjuk, hogy ennek megvannak a jó és a rossz oldalai is. A rossz az, hogy mindenáron kerülni próbálom a konfliktusokat, mert apámnak hála éppen elégben volt részem viszont emiatt sokaknak úgy tűnhet, hogy nem tudok kiállni magamért, ami nem teljesen igaz, mert mindössze csak a balhét próbálom elkerülni - többnyire sikerrel. Másfelől viszont jó, mert sok ember hülyeségét, nagyon türelmesen tudom kezelni, és úgy általában véve meglehetősen megértő vagyok az emberekkel, szívesen végighallgatom őket és a problémáikat, ha tudok, akkor segítek is nekik megoldani őket. Elég nehezen ismerkedem apámnak hála, de ha valakit megkedvelek, és jól kijövök vele, akkor odaadóan fogok bánni a barátságunkkal. A sok verés miatt van, hogy eléggé viszolygok az emberi érintéstől mindenesetre ezen igyekszek úrrá lenni. Lily az egyik mostohatesóm sokat segített ugyan, de még mindig van hová fejlődnöm e-téren.
Élénk kék színű szemeim vannak, ovális arcom és viszonylag átlagos arcvonásaim. Sötétbarna hajam mindig rövidre vágva, míg az arcom többnyire frissen borotválva van. Átlagos testalkatom van kb. 178 cm magas vagyok és 80 kilogramm körül mozog a súlyom. Szoktam sportolni többnyire a futást részesítem előnyben, de a konditerembe is leugrok néha. Adok a megjelenésemre még, hogy ha nem is épp a legújabb divat szerint öltözködöm. A ruháim között elsősorban könnyebb darabok vannak farmer, póló, könnyű pulóver, sportcipő meg ilyesmi, de alkalmakkor persze én is kiöltözöm, amikor muszáj. Mindenesetre arra mindig törekszem, hogy a hátamat elcsúfító sebhelyeket igyekezzem minél jobban eltakarni így aztán az úszás meg a strand nem tartoznak a kedvenc elfoglaltságaim közé viszont szeretek olvasgatni vagy mondjuk alkalmanként kijárkálni a barátaimmal h van rá időm.

Életem, létem, világom

Hol is kezdhetné az ember? Azt hiszem az lenne a legjobb, hogy ha rögtön az elején tenném. San Jose-ban születtem, de maga a megfogantatásom nem volt több „apróbb” balesetnél amire az apám sosem győzött utólag elég sűrűn emlékeztetni főként, amikor a saját szavaival élve „nevelt” engem, hogy normális embert faragjon belőlem, és ne olyan senkiházi semmirekellő a társadalmon élősködő korcs legyek, mint ahogy az a „Förtelmes, ingyenélő, szajha” anyám volt.
Gondolom nem okozok nagy meglepetést azzal, hogy ha elárulom, hogy anyám a születésem után nem sokkal lelépett én pedig ott maradtam „apám nyakán”. Nem dugott árvaházba, mert az anyjáék nem engedték. Ő még fiatal volt alig 22 éves, amikor születtem, amivel persze tönkretettem az életét. Pontosan olya lelkesen vágott bele a nevelésembe, mint amilyen lelkesedéssel a fogantatásom hírét fogadta illetve a születésemét. Ha tippelnem kéne szerintem végig azért imádkozott, hogy az anyám vetéljen el, mielőtt kipottyantana. Ha így is volt, akkor sajnos nem jött neki össze a dolog. Hogy emiatt őt sajnáljam vagy éppenséggel magamat azt nehéz eldönteni. Gondolhatjátok, hogy milyen idilli családi fészekben nevelkedtem…
Ne kérdezz, ne szólj, ne feleselj, a legjobb, ha úgy nagyjából teljesen észrevétlen maradsz. Ezek voltak a legeslegelső szabályok, amelyeket otthon megtanultam. Ha nem jött össze, akkor következett az erélyesebb nevelési módszer nevezetesen a testi fenyítés. Hogy éppen pusztakézzel vagy esetenként a szíjjal - aminek még a mai napig is viselem néhány nem éppen gusztusos nyomát - az erősen hangulatfüggő volt nála. Ha tippelnem kéne, akkor valószínűleg anyám is azért léphetett le, mert megismerte az apámnak ezt a másik nem túlságosan vonzó oldalát - mindenesetre kössz anyu, majd ha egyszer összefutunk, akkor megköszönöm. Mivel, hogy az öregem amúgy meglehetősen nyájas, gördülékeny modorú „úriember” volt a másik félről, aki után omlottak a nők Ő pedig ezt nem utasította el. Néha valamelyik a gyerekre izgult akkor éppen jó kellék voltam a betetetésnél, de amúgy sose felejtette el kihangsúlyozni a haszontalanságomat, és hogy milyen szinten vagyok a terhére. Valószínűleg nem szükséges érvelnem, hogy ez milyen szinten pozitív hatást gyakorolt a lelki fejlődésemre növekedésem során.
Persze mondhatnánk, hogy na és a nagyszüleim? Egyszerű a sztori. Addig remekül működött a rendszer, amíg meg kellett győzni apámat, hogy ne adjon le a zaciban, de mivel ők kisnyugdíjasok ezért sajnos csak minimális anyagi támogatást tudtak prezentálni abban, hogy apámat támogassák a felnevelésemben, meg néha vigyáztak rám, de ezzel ki is merült a dolog. Mindenesetre ők legalább nem vertek vagy kiabáltak velem szóval ez, egész jó volt ennek hála szerettem náluk lenni, amikor apám lepasszolt oda. Nos erre általában akkor került sor, hogy ha nőügye volt éppen szóval azért elég sűrűn főleg a korai éveimben. Mindazonáltal a nagyszüleim számomra ismeretlen okokból nem szóltak bele apám nevelési módszereibe szóval a dolgok maradtak a régiben és én továbbra is apám legjobb módszere voltam a feszültség levezetésre rosszabbul sikerült napjain.
A suliban az otthoni körülmények ellenére viszonylag jó tanulónak számítottam, valószínűleg, mert otthon egyből lapos kúszásban a szobám felé vettem az irányt és mivel a tanulás volt a legcsendesebb végezhet tevékenyég, vagyis ezzel hívhattam fel a legkevésbé magamra a figyelmet így sokat tanultam. Persze ez a módszer se vált be mindig, de túlnyomó többségében működött. Mindenesetre, ha nem is voltam egy géniusz, de így azért végiggürcöltem az általános sulit majd aztán a gimit is. Tipikusan csendes gyerek voltam, ritkán ismerkedtem, mert amúgy sem vihettem volna haza senkit - főleg nem lányokat egy olyan ember közelébe, mint amilyen az apám volt. De mielőtt bárki azt hinni, igenis voltak barátaim. Köztük, ha nem sok időre is, de felengedhettem, és jól éreztem magamat. Nagy becsben tartottam őket, és a velük eltöltött értékes időt, még ha sok mindenben le is voltam tőlük maradva szociális szinten hisz nálam nem nagyon voltak vad bulizások vagy nagy ivászatok se nőzések. Ez volt ezt kellett szeretnem.
Akkor kezdtek javulni a dolgok, amikor apám megismerkedett egy nővel, és bár én azt hittem, hogy ez is hasonló szintű „kapcsolat” lesz, mint az eddigiek tévednem kellett. Körülbelül 1 év után összeházasodtak és a két „család” össze is költözött. Mert mint ugyanis kiderült a hölgynek volt két lánya is az előző házasságából. Mindenesetre én igazából a fiatalbbikkal Lily-vel ismerkedtem össze jobban, mert Ő velük élt, a nővéréről Chloe-ról főleg csak hírből hallottam, még ha nem is a legjobb dolgokat bár a Lily akivel nagyon jól kijöttem biztosított, hogy semmi gond nincs a nővérével, elég hasonló hozzá. Végre volt valaki, akivel jól kijöttem, és akivel otthon is jól érezhettem magamat. Meg aztán ki örülne nem egy, hanem ráadásul kettő aranyos, és szép mostohalánytesónak? Szerencsére apám mindenféle ócsároló szónoklata, és ármánykodása ellenére az anyjával is jól kijöttem a verések pedig egyre inkább megritkultak az összeköltözés után pedig többé-kevésbé meg is szűntek.
Végül eljött az egyetemre menetel ideje is, én pedig Las Vegas-ba nyertem felvételt történelem szakra, vagyis el kellett költöznöm otthonról. Mivel az idősebbik lánytestvér az ottani nagybácsinál lakott így kézenfekvő volt, hogy én is odaköltözzek hozzájuk - függetlenül attól, hogy kollégista leszek. Bevallom kissé tartok a találkozástól, és Lily is hiányzik, de remélem, hogy az idősebbik Foster lánnyal is legalább olyan jól ki fogok jönni majd, mint a húgával.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Connor Cameron Myles Connor Cameron Myles I_icon_minitime17.07.16 15:54




Kedves Connor!

A Te életed sem volt épp piskóta, de talán mondhatjuk, hogy a nehezén már túl vagy, ahogy mondani szokás új város, új barátok, új élet, pont amire neked most szükséged van. Innentől ugyanis Te irányítasz mindent és senkitől sem kell félned, amíg betartod a szabályaidat. Ha bármiben segíthetek nyugodtan zaklass meg, addig is nincs más dolgod, mint avi alanyt foglalni és jól érezni magad, jó szórakozást kívánok!  Smile   
   
   

Lyna

Vissza az elejére Go down

Connor Cameron Myles

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cameron Joyce
» Cameron Owen Nixon
» Cameron lakása ~ 4. emelet
» Connor Widsworth
» Lissa O'Connor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-