welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Városháza Vote_lcapVárosháza Voting_barVárosháza Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Városháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Városháza Városháza I_icon_minitime16.08.16 14:17

Városháza Vh8
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Interview with the wolf Városháza I_icon_minitime16.08.16 16:03



Grace & Logan







A

mai reggel is csak a szokásos módon zajlott, a kávé és az öltönyöm felvétele között folyamatosan zengett a ház a hárpia tisztijeitől, nem is tudom, minek tűröm tovább. De azt hiszem itt és most telt be a pohár! - Elegem van belőled és a visításodból! Kész, vége! Elválok! Ezzel lerohantam a lépcsőn és bevágtam magam mögött a hatalmas kertes házunk ajtaját, mielőtt reakció időre lett volna ideje is egyáltalán. Bevágtam az aktatáskám a fekete R8-asomba és beülve a vezető oldali ülésre, felbőgettem a motort és a gázra lépve húztam el minél messzebb ettől a visítozó rémtől, akit a feleségemnek hívnak. Azt sem tudom minek is vettem el? Ja, igen, a kamu terhessége miatt, mennyi mindent eltűrök én ennek a házisárkánynak. Túl korán indulhattam, vagy túl későn? Igazából fogalmam sincs, mert még csak az órára sem pillantottam, de mindezt a forgalom hiányából következtettem ki, nem tudom melyik, de az egyik biztosan. Újságírók hada várt a „Polgármester úr, nyilatkozna, kérem a jelelölésről?” szöveggel, én meg csak pislogtam nagyokat, hogy miről maradtam le az elmúlt egy hétben, amíg munkamegbeszélésekre utaztam. Hát belépve a sok sürgő forgó csillogó szemű hölgyike sem tett sokkal okosabbá, pedig mindegyik önéletrajzot szorongatott a kezében, valaki felvilágosítana végre? Azt megköszönném… Az asszisztensemre pillantottam, aki esküszöm halálra vált arckifejezéssel, körmeit rágva állta gyilkos pillantásom, majd félrevont és beavatott, hogy jelöltek az oly régóta vágyott szenátori pozícióra. Teljesen lemerevedve álltam és csak pislogtam.   - Kérem, valaki vakarjon össze. Mindösszesen ennyit tudtam elsőre kinyögni. Majd pár perc múlva, a kávémmal a kezemben már kicsit összeszedtem magam. - Sebastian, árulja, már el nekem kérem, hogy miért is nem tudok én erről? És nem kifogás, hogy nem voltam itt, létezik telefon, fax, e-mail, sms, hangposta, valami! Elég éles hangnemet sikerült megütnöm, azt hittem szegény menten elájul.  
- A második dolog, pedig, mit keres itt ez a sok nő, önéletrajzokat szorongatva? Ezt mondjuk tényleg nem értettem az egészben. „A meglepetésnek szántuk.” szöveg egyáltalán nem hatott meg, majd pedig, hogy kampánymenedzsert kell ma választanom még annyira sem, tudtam tehát, hogy az egész délelőttöm azzal fog telni, hogy ülök és szép jövőbeli álmokat hallgatok… Na, pont erre van most a legnagyobb szükségem, komolyan… Irónia, komolyan ne vegyék! Felfelé menet az irodámba visszapillantottam a sok nőre, és megakadt a szemem egy helyes kis szőkén, hm, talán még sem lesz ez annyira unalmas…





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime18.08.16 21:21



Grace & Logan


Már a második kávémat szorongatom a kezemben egyre csak feszültebben, ez egyik pillanatban még vigyorogni próbálok, akár egy tejbe tök, hisz itt vagyok, és nincs más dolgom, mint egy olyan oldalamat megmutatni, ami az itt toporgó emberkékben nincs meg, a következő pillanatban pedig nagyon erősen azon vagyok, hogy ne próbáljak megölni valakit a puszta pillantásommal, pedig esküsöm csak nem lehet olyan nehéz, mondjuk abban az esetben lőttek volna a nagy amerikai álmomnak, viszont a fél világ állna leesne. Ideje mérlegelni... Maradnék inkább a jelenlegi posztomnál, végül is nem olyan necces a dolog, húsz perce lehet már nem remeg a lábam az idegességtől, a gyomrom viszont erősen görcsben van, sőt a fejem is kezd megfájdulni ettől a sok süketeléstől, de nem hibáztatom őket, mindannyian ugyanabban a reményben vagyunk itt, sőt mindenki a legjobbnak hiszi magát, lássuk csak... Van időnk. Önmotiváció. Itt látom Cara-t, buta, mint a föld, őszintén elképzelésem sincs hogyan húzta idáig, hmm, úgy látszik van még remény, ott van még Courtney, egyetlen módot tudnék elképzelni, ahogyan megkaphatja a kampánymenedzseri állást, ha a meghallgatáson egészen véletlenül felcsúszna a szoknyája, de meglepne ez még valakit? Valamiből meg kellett venni azt a cipőt. Ki van még... Natalie, na Ő piszok okos, de a leghatásosabb eszközzé mégis csak akkor válna, ha a szenátor urat rémisztgetni vagy vallatni szeretnénk, még sincs minden veszve. Csak még úgy pártucatnyian vannak, akikről gőzöm sincs, hogy kicsodák, honnan a fenéből jöttek, de akad itt bőven mindenből...

Oh hát Naomi-nak senki sem szólt, hogy repedt sarkúakat nem vesznek fel a szenátor mellé, azokat Ő választja, bár amennyire értesült vagyok Mr. Whitmore nagyon is nős férfi, kétlem, hogy külön szolgáltatásokra szorulna, különösen most, különben is, egy ilyen pasasnak ki ne adna meg mindent otthon, most pedig még szenátori posztra is jelölték.
Vigyázz Luke, fel ne bukj a cipőfűződben, vagy a másik lábadban, mondom a másikban, ó majdnem összejött, de aztán mégse, az a belépő már annyira elcsépelt, plusz kétlem, hogy a szenátor úr értékelné, ha az interjú elején ragtapaszt kellene rendelnie, mert valaki az orrával tompította a zuhanást a lábai előtt, bár hatásos lenne, legalább mindenki emlékezne rá. Buta szemek, bamba tekintet, fogszabályzó, a nagyanyám harisnyája, néhány ribancrobogós, jöhet még valami? Volt itt ma tramplifelvonulás, könyvmolyzabáló klub, farsang, kész parádé.
Navégre! Én jövök. Halkan bekopogtam, majd óvatosan lenyomtam a kilincset, mély levegő és csak természetesen. Lassan beljebb sétáltam az irodába az önéletrajzomat szorongatva, nem mintha ez a darab papír döntene, végül is, pár ilyet már elolvashatott a mai nap folyamán...
- Üdvözlöm polgármester úr és gratulálok a jelöléséhez. Grace vagyok, Grace Handrick. - Kb. kettő másodperc alatt szökött fel a pulzusom százhúszról kettőszázra, ahogy közelebb sétáltam az asztalához, udvariasan bemutatkoztam, majd lecsúsztattam az önéletrajzomat az asztalra és miután intett, hogy foglaljak helyet szépen letettem a fenekem. - Igazság szerint nyolcvan százalékában ugyanaz áll benne, mint a többiekében, úgy az előző ötven önéletrajzban... És a következő százötvenben. - Pillantottam az ajtó felé. Bizony hosszú napja lesz. kiváló eredmények, mindenből a legjobb, stb., stb. - Nem udvariatlanságból, pusztán nem akarom untatni. - Nem lehet már túl érdekesmód, mondjuk ez látszik is, de mi lenne, ha befognám végre...


KATT






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime12.09.16 21:24



Grace & Logan







P

edig azt hittem ennyi bájos pofi, majd eltereli a figyelmem arról a tényről, hogy a nap végén még haza kell mennem ahhoz a hárpiához, pedig erősen gondolkodom a hotelon, de most minden pillanatban lesifotósok fognak szaglászni utánam, hogy hol is kaphatnak rajta olyan dolgon ami bármi módon is helytlenítendő lenne számomra, a jelölésemre és a felfelé ívelő karrierem lehetőségére. Tehát még mindig nem válhatok el ettől a vér és bakszámla szívó piócától. Ez a nap egyre rosszabb és elkeserítőbb, komolyan, reggel 9, vagy 10? És már most egy üveg whiskyre és egy jó kis kubai szivarra vágyom, hiába illegális, amiről nem tudnak, az ugye nem fáj… Egyik lány jött a másik után, untattak az életük cseppet sem izgalmas részleteivel, teljes mértékben hidegen hagy, hogy általános másodikban kitűnő volt magyarból és ez inspirálta őt, és bla bla bla bla, ah, nem vehetne fel valaki más egy műmosolyú fruskát én meg majd helyeslően bólogatok, esküszöm, komolyan, igyekezni fogok. De ne nekem kelljen már, ne ma, ne most, legszívesebben itt hagynék mindent és mindenkit, hogy legyetek már nagyfiúk és oldjátok meg nélkülem, a bárban meg majd megtaláltok. És már majdnem fel is keltem a tárgyaló asztal túloldaláról, hogy valami cseles kis indokkal elhúzzak onnan, minél messzebbre és még a telefonom is néma üzemmódban lenne, hogy még véletlenül se találjanak meg, bár amennyire szerencsétlen vagyok, a GPS-em alapján tuti megtalálnának. De még ez sem érdekelt volna, ám ekkor belépett az előbb látott szőke hölgy az előcsarnokból, hm, nem megyek én szerintem sehova, valamiért a kisugárzása azt tükrözi, hogy érdekelni fog a mondanivalója.   - Üdvözlöm Miss, kérem, foglaljon helyet.  
Intettem a bőrszék felé, szép megformált darap, apró pici szegecsekkel körülverve. Szeretem a kicsit is antik cuccokat, olyan régiessé, és komollyá teszik az egész városházát és az irodámat. Felemeltem az önéletrajzát, ám a mondandója jobban lekötötte a figyelmem annál a fecninél.   - Hm, valóban igaza van. Láttam már ma egy párat és szerintem még fogok is. Fájdalmas arccal néztem az ajtó felé és nagyot sóhajtottam.   - Akkor lássunk neki az interjú többi részének. Könyököltem fel az asztalomra. - Meséljen, miért szeretne nekem dolgozni? Egy igen csak kíváncsi mosoly ült ki az arcomra, és volt egy olyan érzésem, hogy őt akarom felvenni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime10.10.16 19:26



Grace & Logan


Ó nem fog. Túlságosan akarom ahhoz ezt a munkát, hogy engedjem, hogy a lehetőség kicsússzon a kezeim közül, nem adódik minden héten ilyen lehetőség, ebben az esetben pedig nem érdekel a "vetélytársaim" száma, valamiben biztosan jobb vagyok, csak még rá kell jönnöm, hogy itt mi számít annak, egy biztos az önéletrajzok rajzok egy részét már csukott szemmel is felolvasná, nincsenek különösebb eltérések, ezért van az interjú, számításba vettem már egy csomó kérdést, egy csomószor válaszoltam már rájuk gondolatban, még sincs róla fogalmam, hogy mifélékkel fogom szembetalálni magam, valamiért az az érzésem, hogy nem a szokványos sablonkérdések fognak következni, elvégre ez nem egy mindennapi egyszerű meló a sarki közértben, amit bárki ügyesen elvégez két hét betanulási idő után, ahogy visítani sincs kinek, ha elszúrtunk valamit, van, csak épp nem örülnének neki. Oké, ez egy komoly kérdés volt? A kíváncsi mosolyából ítélve igen, teljesen komolyan gondolta. - Mert dögös vagy? - Csúszott ki élénk rózsaszínre rúzsozott ajkaim közül. Mire kigyulladt az a bizonyos villanykörte a fejemben, hogy ezt eléggé hangosan gondoltam, annyira, hogy ki is csúszott, a szám elé kaptam a kezem, de hogy is mondjam, már mindegy volt. Hoppá...

- Ez kicsúszott, elnézést. - Húztam el a számat így próbálva leplezni a mosolyt, ami zavaromban ült ki az arcomra.  Oké, nem hiszem el. Ezt nem pontosan így gondoltam. De még mielőtt ennél is cikisebbé válhatott volna a szituáció folytattam, a gondolataimat pedig most legszívesebben belefojtanám egy kanál vízbe. Pszt, később rosszalkodjatok, akarom ezt az állást. - Mert véleményem szerint nem mindenki alkalmas erre a munkára, nem mindenkiben van meg az a bizonyos plusz, ami a diplomámon vagy az önéletrajzomban nem szerepel. - A személyiséget sajnos nem értékelik. Nem lehet mindenki vezetőegyéniség. Hát nekem volt időm jobban is körülnézni kint, amíg várakoztam, olykor a nevetés kerülgetett, olykor pedig fojtogatott. Anyuci, apuci okos ügyes kisfia, hercegnője, akinek gőze sincs róla hova került, de végigcsinálta, mert ezt várták el, aztán most várnak egy ugródeszkára, amire ha felszenvedik magukat abban bíznak, hogy az majd megoldja a problémáikat. Akitől pedig még lenne is okom tartani, mert esetleg többet tudhat nálam, fogalmazzunk úgy, hogy velük tuti nem reklámoztatnám magam. - Mert nem csak felszerencsétlenkedni szeretném magam egy ugródeszkára, hogy aztán valaki más majd csak megoldja helyettem az életem nagy problémáját, mert egyedül nem tudok magammal mit kezdeni, de van pénzem, ezért valahogy befejeztem az egyetemet. Nos, nekem nem volt, de itt vagyok, eljutottam idáig és ezt akarom csinálni, mert tudom, hogy jó lennék benne. - Nem mondom, hogy mindig is erre a lehetőségre vártam, mert a honnan a fenéből tudhattam volna, de amint tudomást szereztem a hírről éreztem, hogy ez az én nagy lehetőségem, amit eszem ágában sincs elszúrni.


KATT






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime01.11.16 21:10



Grace & Logan







M

agam sem gondoltam, hogy milyen napom is lesz amikor reggel csörgött a vekker és a magam kis kockás papucsában, mindenki dögöljön meg fejjel megindultam a konyha felé kávét főzni, te ez a nő mindenhol ott van, nem elég, hogy mellettem alszik, még a kávét is megissza? Esküszöm házassági szerződésbe kellett volna iktatnom, hogy reggelente tűnjön el, amíg én meg nem iszom a kávém, mert ha a forró energiaadó italom előtt látom meg azt a rusnya fejét teljes mértékben elrontja az egész napom. Tudom, hogy régi házasok vagyunk, de akkor is mi lenne, ha reggelente sminkben fogadna? Mert így minden reggel egy kibaszott halloween, amikor meglátom, legszívesebben csokival dobálnám és elszaladnék. De az enyhe szívinfarktus után, amit látványa okozott mégis nekilátom egy újabb adag lefőzésének, esküszöm, a reggeli ábrázatával egyszer sírba tesz. Egyetlen alkalommal láttam meg arcpakolásban, két hétig nem aludtam otthon, azt a frászt, amit okozott, így be lett iktatva a naptárba, hogy azokon a napokon ne siessek haza munkából, nem mintha alapból valaha is siettem volna hozzá haza.  Szinte felüdülés volt, hogy bemászhattam az irodába, kivéve, amikor megláttam azt a sok rám váró nőt, nincs nekem elég bajom azzal az egyel is otthon? Komolyan még itt is? Szívattok? Mondjátok, hogy ez csak egy vicc! De sajnos nem az, meghallgatások sora után, egy végre egész szimpatikus kis szöszi jelent meg nálam. Egész jó kis beszélőkével.
Amiért akar nekem dolgozni kérdés, már rutin szerű volt, csak elővettem egy papírt és firkálgattam rá, ám a válasz nem volt mindennapi. Felkaptam a fejem és erővel fojtottam vissza egy gyomorból jövő röhögést.   - Semmi gond, végül is igaza van. De a többi már felesleges süketelés, ezt hallottam már eddig is mindenkitől. Inkább a következő kérdésemre válaszoljon. Mennyire hazudik jól? Könyökömre támaszkodva, kezemre tettem állam és összehúzott szemekkel próbáltam levenni arcáról a megdöbbenés mögött lévő választ.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime08.11.16 15:24



Grace & Logan


Pár pillanatig csak döbbenten pislogtam, mint akinek a szemébe ment valami, pedig csak momentán gőzöm sincs hová tehetném a kérdést. Ööö, he? Mennyire hazudok jól? Ennek mégis mi köze mindehhez, mármint ilyen kérdés egész biztos nincs a szokványos állásinterjú sablon kérdéslistáján. Voltaképp lövésem sincs, gondolom jól, ha a helyzet úgy kívánja, de eddig még nem igazán kellett kamatoztatnom ezt a fajta tehetségem, de ki ne hinne egy ilyen cuki pofinak. Szóóóval, megoldom, ha kell, mindent megoldok, már csak azért is, mert nőből vagyok, és amíg egy férfiról fényévtávolságról is lesüt, hogy épp a csillagokat próbálja lehazudni, addig egy édes kis arcról már sokkal kevésbé, egy-null ide. Arról nem is beszélve, hogy annyira közel érzem már magam ehhez a munkához, nem csak azért, mert éppen itt ülök, hogy bármire képes vagyok, ha kell, akkor holnaptól hazudunk, akinek csak akarja, vagyis remélem azért nem akkora dologról van szó, amit a lelki ismeretem nem bírna el, mert valahol olyasmi is bujkál a buksimban, csak olykor elcsitítom, ha épp nem jókor szólal meg, de most csendben van, ami azt jelenti, hogy félre ribancok!

Az attól függ... Ha kell, mocsok jól. - Feleltem rá határozottan bólogatva. Na jó, azért még nem kezdek nyilvános örömtánc lejtésbe, sőt azt később sem, de szórakoztat ez az interjú, fogalmam sincs miért, csak olyan különös, furcsán is érzem magam... Eddig vajon mindenkinek feltette ezt a kérdést? Komolyan kíváncsi lennék milyen válaszokat kapott eddig, egyáltalán van erre helyes válasz, vagy csak amit Ő vár és az mi a fene... - De ha megengedi, miért? Úgy értve, ez egy beugratós kérdés vagy helyes válasz is van rá? - Egyre inkább érdekel hogyan mennek itt a dolgok, van még hasonlóan meglepő kérdése? Nem is tudom, például mennyire manipulálom jól az embereket, képes vagyok-e szemmel ölni, ilyesmi? Bár az utóbbiról arról tudom, hogy nem, sajnos nem, pedig sokszor próbáltam már.


KATT






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime20.11.16 20:23



Grace & Logan







H

át ez a beszélgetés esküszöm egyre érdekesebbé kezd válni, nem hittem, hogy van aki még meg tud lepni, és aki még vissza is mer kérdezni arra amit az előbb tettem fel. Bátor kislány, ez tetszik, valamiért megfogott a személyisége is, ami plusz pont, és minden kis furmányos keresztkérdésemre tudott választ adni, azt hiszem megtaláltam akit keresek, nem kell nekem több CV és több idegesítő félős kispicsa, aki összepisili magát ha olyan kérdést teszek fel, ami nincs betárazva a fejükbe, hát az olyan lánykáknak van egy rossz hírem, ez a való világ, ez itt politika, ahol mindig mindenki alá akarja ásni a másik tekintélyét, tehát ha nem tudod ügyesen kivágni magad a keresztkérdésekből, nem csak magad, de engem is leszerepeltetsz, és akkor elintézem, hogy sehova se vegyenek többet a büdös életbe fel. De ő más, mer és jól is reagál, nem látok rajta félelmet. Felkeltem az asztaltóm és simán a szemetesbe dobtam a többi önéletrajzot, azt hiszem erre nincs már szükségem. - A jó válasz az, hogy értem bármikor, ha a szükség úgy adja, de csak megfontoltan, színezve a valóságot, soha ne mondja, hogy nem voltam ott ha van róla bizonyíték, színezze ki valami megdöbbentő de nem botrányos módon, hogy mit is kereshettem ott. És most jöjjön velem. Sétáltam mellé és nyújtottam felé kezem.
Felsegítettem, és mivel tudom, hogy az ajtóm előtt sokan tolonganak, inkább hagytam, hogy belém karolhasson. - Loran, kérem, hozasson nekem egy kávét a közeli kávézóból, ahonnan mindig, köszönöm. Addig én körbevezetem az új menedzserünket. Nos, mehetünk? Szóltam hátra a titkárnőmnek, és egy széles vigyort engedtem Grace felé. Nem volt könnyű átfurakodni magunkat a tömegen, és az irigy pillantásokon, de nem érdekel, miért nem teljesítettek jobban? Már a lépcső felé jártunk, amikor az eszembe jutott valami. - Még el nem felejtem… Fordultam vissza. - A többiek elmehetnek, megtaláltam, akit keresek. Csatlakoztam ismét hozzá, hogy körbevezethessem kicsit idebenn.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime26.09.17 20:32



Grace & Logan


Aljas kis dolog, még szép, hogy az, de akár egy vipera fordultam hátra ugyanazzal a mozdulattal, akár a képviselő úr, mindeközben lestem és figyeltem minden egyes szavára, ami sokkal könnyebb és egyszerűbb lesz, ha végre feloszlik ez a csőcselék. Most mindenki utál, nagy valószínűséggel. Tudok róla, sőt élvezem is. Szóval, önért bármit, bármikor, ha a helyzet úgy kívánja, ügyelve a részletekre. Oké. Ééés még kávé a közeli kávézóból, mint mindig. Ez az első komoly munkám, az első komoly lehetőségem, és ragaszkodni is fogok hozzá, mindennek mennie kell fennakadások, kétségek nélkül. Szóval, nincs probléma, se lehetetlen, meg kell csinálnunk. Őszintén, most egészen más érzés bejárni ezeket a folyosókat és termeket. Mindvégig azon gondolkodtam hogyan is kezdjünk hozzá, még csak most csöppentem bele, vagyis egyenesen a dolgok közepébe és nem áll különösebben sok idő a rendelkezésemre, de majd csak leakasztok valakit egy rövidke kis gyorstalpalóért. Valószínűleg már most rengeteg tennivaló áll előttünk, és kellene valaki, aki átláthatóbbá teszi a káoszt. Mindenkit meghallgatni beletelt volna három napba is, hisz senki sem hagyna ki egy ilyen lehetőséget, de az eléggé veszteséges lett volna idő szempontjából, arról nem is beszélve, hogy felesleges időpocsékolás is.

- Nos, eddig ki követte a kampánnyal kapcsolatos dolgokat, felkeresném némi eligazításért, nem szeretnék bármiféle fennakadást, bizonyára időbe telt megtalálni a megfelelő személyeket a csapatához... - Minden információra szükségem lesz, először is, ki kezelte a megbeszéléseket, az interjúkat, a folyamatban lévő dolgokkal is szeretnél felzárkózni, szóval minden kell. Szóval, először is szükségem lesz minden anyagra, hogy átlássam őket. Nem akarok felesleges időt tölteni felesleges kérdésekkel, hiszen egy kampány nem állhat, így célravezető lenne mihamarabb megismerni a kis csapatot.


KATT






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime10.11.17 19:57



Grace & Logan







V

égre vehettem egy mély levegőt, végre ennek is vége, a sok csacsogó kis fruskazsongása, már kezdett nagyon bosszantani, mint egy idegesítő légy ami mindig ott zümmög a fejednél... Vagy, mint a nejem,
ha megszólal. Annál irritálóbb hangot nem ismerek a földön, mikor az a hárpia megszólal, istenem, hogy vehettem el??? Még egy ekkora isten barmát, mint én, persze foghatom arra, hogy fiatal voltam és naiv, de azt nem a nők szokták mondani? Bár inkább hivatkoznék pillanatnyi elmezavarra mikor igent mondtam, hogy vittem volna el előbb ultrahangra.... Na még egyszer ezt a hibát nem követem el az egyszer tuti, nem esek kétszer ugyan abba a csapdába, nem mintha túl nagy esélyem lenne erre, még szeretőt sem érné meg tartani, az életkedvet is kiszívja belőlem ez a fúrja... És lassan haza kell mennem hozzá, ugye nem gondolja senki komolyan? Mély levegő és vezessük körbe az új kolléganőt.   - Kérem kövessen. Nyújtottam felé a karom és vezettem szakértő pontossággal körbe az épületben. - Tudom, hogy ez így egyszerre sok, de menni fog ez, csak előbb párszor elfog tévedni és rossz helyre benyitni. Kérjen kifelé menet egy térképet a portán. Nevettem fel, nekem ez olyan természetes, hogy mi hol van, és új a helyzet, hogy valakinek be kell mutatnom mi hol van. Általában nem én végzem, de a kampányfőnökkel szoros kapcsolatot kell ápolnom a jövőben, rajta is múlik az emberek véleménye. Egy pillanatra felszaladt a szemöldököm majd megköszörültem a torkom, és megpróbáltam válaszolni a feltett kérdésére.  
- Elárulom magának, hogy fogalmam sincs, ezt az előde intézte hosszú éveken át. Tettem hozzá halkan. - De ez a sajtó szoba... Nyitottam be egy helyiségbe. - ... ők mindent el fognak mondani magának... Gyorsan az órámra pillantottam. - ... holnap. Mára lejárt a munkaidejük, menjenek haza, pihenni, holnap gőzerővel fogunk neki a kampánynak. Vigyorodtam el, hosszú hónapok következnek, és keményen kell küzdenünk az ellenfelekkel, ki kell építenünk a kölcsönös bizalmat.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime22.11.17 12:11



Grace & Logan


Térképet, gyorstalpalót, eligazítást a reggeli kávé mellé, világos, vagyis a sajtó szobába fogunk ellátogatni, bájosan bemutatkozni, ugyanis az elkövetkező néhány napban elég sok kérdéssel fogom őket bosszantani, mivel kétlem, hogy az elődeim készítettek volna egy részletes áttekintést a részemre, így kénytelen leszek egyedül összeállítani egy átlátható helyzetjelentést. Hmm, jól fogok itt szórakozni. A beilleszkedéssel többnyire nem szokott problémám lenni, sőt néha nagyon is jól sikerül, de most itt inkább csak megfigyelésekről lesz szó a közeljövőben, figyelemmel kísérni hogyan is működik és dolgozik össze a kis csapat, kinek mi a feladata, ilyesmi, mindazt leszámítva, hogy nincs sok időnk jó móka lesz.

Teljesen igaza van, mint mindig, ugye ez volt a helyes válasz? Fogalmam sincs, de belefogok jönni, menni fog, muszáj lesz neki, hisz ennél jobb lehetőségre aligha várhatnék, de kanyarodjunk csak vissza, hosszú nap lesz a holnapi, korai kezdéssel, hosszú espresso-val és kései befejezéssel, jó volna kipihentem beleásni magam a nagy kerek egészbe. Tucatnyian utálhattak meg az elmúlt egy-két órában, több tucatnyian, érthető, hisz egy álommelót happoltam el előlük, végül mekkora az esélye annak, hogy egy választási kampányt vezethetsz, ilyen fiatalon, áká zöldfülűként, túl kevés, a kevésnél is kevesebb. Hmm, majd csak túlteszem magam rajta valahogy mindenki utálatán, plusz most túlságosan odáig vagyok ahhoz, hogy ezzel foglalkozzam. Legszívesebben elbújnék valamelyik teremben és kisebb örömujjongást- és táncot lejtenék, de először is túl sok itt a kamera, másodszor meg, talán inkább majd máskor.
- Nos akkor rendben van, viszlát reggel... - Köszöntem el udvariasan, kifele menet a portán kértem egy térképet, csakhogy este otthon legyen mivel szórakoznom, mintha legalábbis rablást terveznék. Az épület mostanára kiürült, szuper, akkor mégsem leszek meglincselve. Holnap kezdek, huhh, én nem vagyok teljesen normális...


KATT






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime16.11.18 15:39



Logan & Grace



- Bocsánat, bocsánat, elnézést, késésben vagyok, bocsánat... - Csusszantam be a bisztró ajtaján, a kedvenc helyemre, a kedvenc kávémért, kora reggel... egy dupla latte-ért. Remek. Türelmetlenül pillantottam a karórámra. Máris három perc késésben. Aprót kortyolva a kávémba rohantam tovább a reggeli csúcsforgalomban. Üdv Vegas-ban. Gyerünk mááár! Rajta, embereeek... Most komolyan? Sietve balettoztam körbe az emberkéket a metrólejáróban... - Tartaná kérem? - Intettem az utolsóként beszálló öltönyös, aktatáskák fazonnak, aki biccentve egyet volt szíves tartani az ajtót, amíg utolsóként beugrottam a vágányba. Huh, jól van. Gyors igazgatás, haj és smink, ne úgy essek már be, mint aki legalább egy forgószélből szabadult. Akkor hajrá, Gracie! "Keresztülverekedve" magam mindenen és mindenkin végre látom a végállomásomat, már csak abban bízom, hogy nem én vagyok az egyedüli eszement, aki a reggeli forgalomban nem az autókázást választotta, mindenképpen gázos egyedüliként elkésni, voltaképp az első munkanapon. De hová is kel mennem? Az előcsarnok kellős közepén állva néztem alaposan körbe, hisz eddig nem igazán volt rá alkalmam, többnyire mindig tömve volt ez a helyiség, de még bőven lesz időm erre, minden nap. Gyorsan fel a lépcsőn, aztán az eligazítóba. Halkan csuktam be magam mögött az ajtót, mivel fogalmam sincs, hogy kee már. - Bocsi, nagy volt a... lemaradtam valamiről? - Kérdeztem halkan a többieket, de mindenki csak furán rázta a fejét, mint kiderült nem tudjuk miről van szó, csakhogy mindenkinek itt kell lenni, akkor jó. Mázli, hogy ideértem, nem épp jó bemutatkozó szlogen, a bocs, hogy késtem. Újabb korty a kávémból, ami időközben persze kihűlt, Kíváncsian susmogott mindenki, hogy vajon miről lehet szó a mai reggelen, én meg csak most kapcsoltam, hogy még csak le sem pakoltam a cuccaimat, gyorsan csak ledobáltam az egyik székre, mikor épp belépett az ajtón Whitmore polgármester, és nem kell hozzá magiszteri végzettség, hogy megállapítsuk elég komor kedvében van.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime01.02.19 15:27



Grace & Logan







M

ég, hogy nem etikus a kampány alatt elhagyni a nejem, mert a szavazók a boldog "családot" akarják látni, hát ez se boldog se család, de szívesen megengedem bárkinek, hogy egy hétre cseréljen velem, sőt, fizetek is érte! Nem lehetne ilyen hirdetést feladni? Üres tekintettel meredek az ügyvédemre, aki, mint egy alázatos pap magyarázza épp nekem a házasság szentségét a dugóban, kezdek azon gondolkozni, hogy kirakom a kocsiból és jöjjön gyalog, de mivel nemigazán megy épp a forgalom, így nem nyernék vele, mert a kocsi mellett állva nyomná tovább a süket dumát, hogy mekkora média botrány lehetne most a válásból, és mennyire elvesztenénk a szavazóinkat, meg a népszerűség bla bla bla. Baszki, már megint nyert az a szuka. Lottóznia kellene, mondjuk ez egy jó ötlet, hátha akkor lelépne végre a jóga edzőjével hawaiira...
-Felfogtam George, nincs válás, csak hagyd már abba, inkább add ide azt a kávét, ha már hoztad. Nyúltam a papírhopár felé, otthon már rég nem kávézom, felöltözöm és indulok is, annál is kevesebb időt kell otthon töltenem azzal a hárpiával. A dugó csak áll, mi meg késünk, remek, mondjuk nekem nincs felettesem aki ezért megróna, csak szabadulnék már Georgey gyerektől, tudom, hogy igaza van, csak már nehéz tűrni. És még eligazítást kell tartanom, remek, miért nem tudja mindenki a saját dolgát? Nem azért veszek fel profikat, hogy ne nekem kelljen még ezzel is törődnöm?
- Jó reggelt! Remélem azért bemutatkoznom nem kell, többen öreg motorosok vagytok már itt. Szokvány kampány procedúra, gyerek simi, plakátok, kitűzők, beszédek,  megnyitók. Pattogjatok szépen a dolgotokra. Ja, és ha jönne vagy hívna Isten csapása, tudjátok a dolgotokat. Jó munkát.   Ezt ezzel én letudottnak minősítettem a reggelt, és az irodám felé tartottam, hogy elrendezhessem a papírizációt. - Ó és az új kampány menedzserem, ne erölködjön ma nem jegyzem meg a nevét, kövessen, hogy időpontokat és eseményeket egyeztethessünk, valamint hozzon egy rendes kávét.  Azzal a mozdulattal dobtam ki a reggeli löttyöt...





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime08.03.19 10:53



Logan & Grace



- Ó nem baj, majd rakok kitűzőt. - Legalább tudja ki vagyok, már ez is valami, és nem becézget, amiért gőze nincs róla mi is a nevem, dacára annak,hogy Ő interjúztatott, amiről inkább ne is beszéljünk, úgy érzem kissé sikerült elragadtatnom magam, oké, na jó nagyon, de kit izgat, enyém az állás.
- Oké, akkor elröppenek kávéért, aztán megkeresem. - Honnan a fenéből kellene tudnom milyen kávét iszik, jó akkor előbb kérdezzünk meg valakit. Gyorsan leakasztottam valakit a folyosón, hogy milyen kávét iszik a képviselő úr, aztán, ha átver amolyan szívassuk meg az újoncot címszóval, én is megszívatom, de azon nem fog nevetni. Oké, akkor ezentúl én is a közeli bisztróban fogok kávét venni minden reggel, és neki is hozok. Két kávéval a kezemben siettem végig a folyosón, majd be az irodába.
- A kávéja... - Tettem le elé a műanyagpoharat az asztalára. Mielőbb azonban beleásnánk magunkat a fogadások, megnyítok és egyéb dögunalmas események forgatagába lenne még pár dolog. - És lenne pár kérdésem is, ami az imént hallottakból ítélve tabu, de mégis muszáj lenne tudni, hogy az Ön kedves feleségére... - Köszörültem meg a torkom, most mégsem hívhatom isten átkának, vagy minek. - szóval, hogy mennyire számíthatunk a kampány során, úgy értem hajlandó-e egyáltalán részt venni benne? Jó lenne tudni, mert amennyiben nem, akkor megpróbálnánk kibekkelni azokat az eseményeket, ahol viszont jól mutatna a családias megjelenés. - Nem ígérem meg, hogy ez minden eseten működni is fog, de azért megpróbáljuk.
- Kerüljük el a lehetséges pletykákat. Higgye el, a pletyka és a politika nagyon is sokban összefüggenek. - Másoknak is feltettem már ezeket a kérdéseket, de mindenki úgy nézett rám, mintha azt közöltem volna velük, hogy most gyilkoltam meg az anyjukat. Tudom, diszkrét hát az kicsit se voltam, de talán értékeli, hogy valaki végre megmert szólalni, vagy nem, mindegy ezt a kockázatot vállalnom kellett.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime09.04.19 16:19



Grace & Logan







I

debenn azért már más a légkör, más a helyzet, mindenki nyüzsög és a dolgát végzi, nem idegesítenek feleslegesen, így én is kezdek végre megnyugodni, és túltenni magam azon, hogy egy kibírhatatlan hárpiával élek, még egyelőre, mondom MÉG, pfu de várom, hogy elválhassak végre, ezt a sajtókampányt valahogy túlélem, azután ha megválasztanak, ha nem, teszem hozzá az óriási baki lenne a részükről, én akkor is elválok, hadd szóljon rólam a címlap ismét, facér, harmincas, gazdag és még sikeres is, már látom magam előtt a címlapokat, úgy is úgy fogom keverni a kártyát, hogy az a hálátlan, frigid ribanc egy centet se kapjon, de azért jól meghurcolják, a bosszú hidegen tálalva a legjobb, olyan hidegen, mint az ő szíve a kényszer esküvőnk óta és az ágyunk sok sok éve. Senki sem hibáztatna egy viszonyért ha ismernék a körülményeket, de még én sem akarok beszélni róla, mert szót sem ér az egész, azt az energiát inkább megspórolom másra, mondjuk túlórára, amit most a nem létező szerelmi életünk firtatásával töltenénk.
Elfoglaltam a bőrfotelemet az irodámban, alig nyitottam fel a laptopom, máris jött a titkárnőm, tíz centis sarkakon lavírozva egy nagy köteg aláírandó papírral, sose értettem hogy nem töri ki a nyakát ezeken a pálcikákon.
Sorba rakta elém, és mutogatta hol szignózzam. Nyílik az ajtó, az új kampányosom vágódik be a kávémmal, teszem hozzá épp itt volt az ideje. Csak félig hallgatom a fecsegését miközben Martha továbbra is lapoz és mutogat.
- Várjon, álljunk meg egy kicsit. A micsodám?   Néztem rá megdöbbenve és értetlenül. - Á, hogy Isten átka, így már értem. Részt fog venni, nem azért mert én akarom, hanem mert a család a lényeg meg a bla bla bla, és főleg mert mindennél jobban imád szerepelni és a középpontban lenni, akármennyire is azt szeretném ha kimaradna, ez nem fog összejönni. Kortyoltam a kávémba. - Egész jó, legközelebb tej nélkül ha kérhetném. Befejezem az aláírásokat és megbeszéljük a részleteket és a kampány irodákat. Mutattam a nagy halom papírra és folytattam az aláírásukat, ki kéne még találni hol legyenek a kampány irodák, szórólaposok, házalók, sok dolog lesz még ezzel.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime13.04.19 13:57



Logan & Grace



- Igen, báár azért azt szögezzük le, hogy ugye ne várja el, hogy nyilvánosan is így hívjuk, nem  enné jól ki magát. - Ezt még gyakorolnom kell, hogy ne fojtogasson minden alkalommal a nevetés, amikor így kell hívnunk a feleségét, szórakoztató lesz ez.
- Az nem probléma, itt szerepelhet. Oké, az is meglesz. - Kortyoltam bele a saját kávémba, még Ő szépen mindent aláír. Ezek szerint legalább iható, bocsánatot kérek, de a jelentkezési lapban nem volt feltüntetve, hogy Mr. Whitmore hogy kéri a kávéját minden reggel, így puskázni próbáltam, de majd felírom más nem, isten átkával együtt, jesszus. Lesz itt egy csomó program, ahol az asszonyka érvényesülhet, hátha az még nekünk is jó lesz, de azért próbáljunk meg a képviselő úrnak is kedvezni, csak nem túl feltűnően.
- Nos tehát, ma együtt ebédel Casey képviselővel, holnap fogadás és póker est, hétvégén golfozni és vadászat, egész hétvégés program, nem kell vinnie a... isten átkát, elég, ha csak a fogadásra elkíséri. Aztán van itt, új szárnya nyílik Southern Hills-nek, önkéntes közkorház, akiknek nem futja a biztosítása a teljes kórházi kezelést, itt elkélne pár buksisimi,.. - Az emberek olyasvalakit akarnak választani, akiről látják, hogy velük van, és nem csak a saját önös céljait követi, vagyis hogy minél több kenőpénzt vágjon zsebre, Meglehet, hogy dög unalmas, de hasznos. - Ja és egy pártülés is lesz a héten, Casey úgy tervezetet akar felvezetni. - Hallani ezt-azt, pontosabban ettől zeng az egész képviselőház, pontosabban attól, hogy elment az esze.
- Mi van még, a kampány irodák, oda kiket akarunk ültetni? - Jó kérdés, gondolom nem akarunk ide megint mindenkit becsődíteni, mint egy plázában leárazás idején. Menni fog ez, mindeközben figyelni Isten csapásat vagy mi, átkát, és minél távolabb tartani, komolyan akár egy rossz reality műsorban, sehol egy fotó, se az asztalán vagy bárhol.
- Az már átlépne egy határt, ha arra kérném, hogy hozzon be egy fotót, lehetőleg... tudja közöset. - Bevallom ezt már nem tudtam megállni anélkül, hogy ne mosolyodtam volna el, csak mert szinte már várom a reakciót, legalábbis vannak elképzeléseim.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime11.05.19 11:34



Grace & Logan







E

gy részről örülnöm kellene, hisz vuhu, végre van indokom nem hazajárni a házisárkányhoz akit a nejemnek neveznek, másrészről csöbörből, vödörbe, egyik idegesítőtől a másikig, van akit szeretek és van akit nem a közelemben tudni, na Casey pont a nem kategória. Mindenhova magával cipeli a nála jóval fiatalabb feleségét, aki nem az a hűséges típus, és mindenkivel kikezd, van az a nézése, amitől egy darab csokoládénak érzed magad. Én pont nem szeretem ezt az érzést.
- Van egy jó hírem önnek. Belépőt nyert az elitek közé. Ugyanis minden eseményre velem jön. Ön lesz aki odafigyel az elszólásaimra, és oldalba könyököl ha valami nem oda illő. Remélem tud pókerezni. Vagy vegyen pár gyors talpaló órát, és írja be saját magának is a programokat, remélem nem tervezett semmit.
Bizonyára szórakoztatóbb társaság lesz a nejemnél és szemrevalóbb is, még a végén lesz esélyem, csak épp azt a banyát nem tudom kihagyni az egészből, remélem nem szúrja el nekem, mert Istenemre esküszöm én szúrom meg! Hú, de jó lesz egy újabb halál unalmas párt ülés, ahol ez az eszetlen dicsekszik majd az új nőjével, miközben az valószínűleg a kertésszel hentereg, meg is értem, kinek kellene egy kopaszodó, pocakos öregúr, nála teljesen nyilvánvaló, hogy mit keres mellette a hölgy.
- Volt még pár esélyes hölgy és úr az ön posztjára, az első tíz helyezettet hívja be, Marthanak megvannak az elérhetőségeik, vegye fel velük a kapcsolatot, nézze át Marthaval a naptáram és amikor ráérek hívja be őket, csak jelezzék már nekem is, hogy tudjam be kell jönnöm.  
Viccesen hangzik, de volt olyan titkárnőm Martha előtt, aki csak beírta a naptáramba, csak nekem felejtett elszólni, hogy ülésezünk, egy oltári veszekedés közepén csörgött a telefonom, hogy rám várnak, jó fényt mutatott rólam, de tényleg, az volt az utolsó napja a pláza macskának.
- Az említése is átlépi a határt, de egyezzünk meg abban, hogy az ön fiókjában tartunk egy képet, és ha jönnek hozzám fontos emberek fontos ügyekben előtte kettő perccel berobog és kirakja az asztalomra. Egy ilyen alku megfelel?
Dőltem hátra a fotelomban elégedett vigyorral.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime11.05.19 13:31



Logan & Grace




Oké, sokba fog ez nekem kerülni még, pókerezni? Hogyne, a pókerarc elég hozzá? Mármint, nem mondom, hogy titkon nem örülök ennek, de kétlem, hogy sok hasznomat venné mondjuk golfozás közben, de ha ragaszkodik hozzá, csak aztán nehogy isten átka berágjon, mert az Ő leszerelése már nem tartozik a munkakörömbe, és nem kellenek újabb bonyodalmak.
- Nos, ezek közül biztosan állíthatom, hogy a pókerarc megy, illetve, hogy oldalba könyökölöm, a többit meg majd megtanulom. - Talán van némi fogalmam a játékról, ugyanakkor sanszos, hogy nem a játéktudomásommal fogok kitűnni a férfiak társaságában, elsősorban azért emeltem ki épp ezeket a programokat, mert itt nem igényelt a hölgy társaság, és így nem kell vinnie a feleségét, erre magam sem számítottam.
Hmm, annyira azért mégsem megy ez a pókerarc, ugyanis amikor a többi esélyest említette a posztomra enyh fintort vágtam be, inkább fel se tettem volna ezt a kérdést, de úgy lesz, ahogy mondja, és majd egyeztetek Marthaval, veheti elintézettnek.
- Végül is megoldható, de akkor is kell z a kép, próbáljon olyat keresni, ahol... még Ön is elhiszi, hogy minden rendben van a házasságában, az tökéletes lesz. - Valamiért az az érzésem, hogy ez nehéz menet lesz az asszonykával, és még be kell gyakorolnunk a vigyorgást, a vicsorgás helyett. Az emberek elhiszik, amit látnak, csak ügyesen kell bemutatni.
- Oké, akkor megyek, telefonálok és egyeztetek időpontot mindenkivel... - Muszáj nekem, mért pont én? Elhagyva az irodát, egyenesen Martha-hoz mentem a listáért, a legtöbben utálnak valószínűleg, és azért nyugtató a tudat, hogy nem vagyunk egy csapatban, még mielőtt bárki azt gondolná. A listát futottam át épp, amikor a lépcsőfordulóban megláttam felfelé igyekezni Mrs. Whitmore-t, akár a first lady, annyi különbséggel, hogy itt mindenki eltűnt körülötte a folyosóról, oké, akkor majd én... Adjunk néhány másodpercet lelkileg felkészülni a képviselőnek. Gyors kopogtatás után nyitottam be ismét az irodába.
- Isten csapása épp felfelé siet a lépcsőn... - A feleséggel való programok nem mind szerepelnek a noteszembe, szóval most nem tudom mi a dolgom, de gondolom tuti van már valami haditerv az ilyen helyzetekre.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime12.05.19 12:31



Grace & Logan







F

Felhúzott szemöldökkel meredek rá.
- Hát ez a pókerarc nem sikerült túl jól, gyakorolja még. Ön kérdezte kiket rakjunk az irodákba, hát őket, szóval nem fintorog, félre tesz minden ellenszenvet és hívja fel őket.
Néha muszáj kicsit keménynek lennem, mert úgy érzem, hogy egy rakat óvodással vagyok összezárva, akiknek minden szót a szájukba kell rágni, ha nem vagyok erőszakosabb nem sokra jutottunk volna, bandák nyilvánosan terrorizálnák az utcákat, összeomlanának az épületek és nem lenne ennyire parkosított sem az övezet, ezekkel csak annyira akartam célozni, hogy néha muszáj keményen fogni az embereket és cécó nélkül megmondani nekik mi is a dolguk és nincs hiszti meg nem akarom, felnőttél, fizetést akarsz csinálod!
- Rendben, majd megpróbálok valamit összehozni, bár kétlem.
Intettem, hogy mehetnek a hölgyek a dolgukra, én pedig elkezdtem átfutni a kötelező programokat, listázni, fontossági sorrend, dress code, időpont és helyszín alapján, körülbelül a felénél tartottam amikor kopogtatás hallatszik az ajtómon.
- Tessék!
Motyogtam de tekintetem nem emeltem fel.
- Vörös kód?
Pattantam fel az asztaltól, levettem a polcról egy jó vaskos nagy mappát és Miss Handrick kezébe nyomtam.
- A terv a következő, elmélyülten beszélünk valamiről és akármi is történjen ne nézzen hátra!
Mély levegő, ajtó kinyit és céltudatosan lépdelve haladtunk a hárpia felé aki vigyorgott, mint a Halloweeni tök akinek most vágtak vigyort.
- Most nem érünk rá drágám.
Viharzottunk el mellette, már vagy jó két méterre lehettünk, amikor fény gyulladt az agyamban.
- Ó... Drágám...
Fordultam vissza.
- Menj haza és keress kérlek egy olyan fotót, amin mindketten elhisszük, hogy ez a romhalmaz valaha is működni fog. Köszönöm.
Bárgyú vigyor és az a hogy dögölnél meg arckifejezés. Sarkon fordultam és határozott léptekkel tértem vissza Miss Handrickhez.
- Azt mondtam ne nézzen hátra! Kővé akar válni? Hallott már Medúzáról?
Lapockái közé tettem a kezem és finoman sétára ösztönöztem egészen a nagy tanács teremig, ahol kinyitottam előtte az ajtót és bevezettem. Becsuktam az ajtót és lerogytam az első székre.
- Ez közel volt...





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime23.05.19 17:43



Logan & Grace




Nagyokat bólogatok, miközben megindulunk kifelé az irodából, ahol várhatóan összefutottunk a kedves feleségével, most nem hallja, szóval szólíthatom így, egyébként is nyilvánosan mondjuk egy fogadáson, mégse szólíthatom Isten átkának, csúnya nyelvbotlás lenne. Csak hallgatom a kis színjátékot, és valóban, mint egy rosszul sikeredett színházi katyvasz, okéé hát nem pont így értettem azt a fényképet és bevallom, valaki mondhatta volna, hogy a helyzet nem aggasztó, hanem katasztrofális. A legjobb az lenne a kampánynak, ha még csak egy légtérbe se kerülnének, de még csak véletlenül. Ó egek, kapcsolatépítő terápiára még nm gondoltak? Kate-nek meg Castle-nek is bevált, lehúztak nyolc évet egz stáb-ban.
- Elnézést kérek, üdv Mrs... - Oké, akkor nem fejezem be a mondatot, ugyanis szinte már tolt előre, vagyis minél messzebb a hárpiától, be a tanácsterembe. Csak pislogni tudtam, hát ez nem volt benne a munkaköri elvárások közt, de beletanulok, azt hiszem. Hirtelen nem is tudnám mihez hasonlítani a helyzetet, de bazi jó vezércikk lenne belőle, a kezembe nyomott papírokkal legyezem magam, meleg van idebent, nem? Bedöglött a légkondi? Otthon is ezt csinálhatják? Jó nagy házuk lehet.
- Khm, elkésik a találkáról, pontosabban elkésünk... - Gondolom annyira csak nem ment el az asszonyság esze, hogy  folyosón ácsorogva várja, hogy mi befejezzük azt, amit el se kezdtük, de nagyon fontos volt, szóval indulhatnánk, ugyanis arról nem szólt egyetlen előadás sem az egyetemen, hogy hogyan viselkedjünk abban az esetben, amikor is a szexi főnököd betuszkol egy üres helyiségbe, hogy együtt bujkáljatok a neje elől, mint a gyereke az óvodában, nem, nem, rossz hasonlat... Egész biztos nem hallgattam le ilyen órát.
- Gondolja, hogy a képviselő urat elkéri a... segítsen ki, ők valóban házasok vagy ez csak egy illő megszólítása a hölgynek? - Valójában egyiken sem volnék meglepve, na jó de, az előbbik egy kicsit azért igen. Mindenesetre nem árthat tudni pár dolgot, elvégre az a gyanúm, hogy a bájcsevej a hölggyel az én dolgom lesz é én sem szeretnék semmi oda nem illő kibökni. Ez érdekes lesz.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime21.07.19 18:19



Grace & Logan







H

uh, ez meleg volt, semmi kedvem a kelleténél is több időt tölteni egy légtérben a "nejemmel", mérgezi a levegőt, tőle mindig olyan érzésem van, mintha nem kapnék levegőt a közelében és nem a jó, romantikus értelemben, hanem a rossz, gonosz boszorkány felállásban, és persze ha elkezd beszélni sosem hagyja abba, az a mentsen meg valaki érzést váltja ki, tűzriasztó, fontos konferencia, vagy csak hívjatok fel lécci.
- A helyes megszólítása? Az egy teljes mértékben illetlen szó lenne, az eszkort túl szép kifejezés, azoknak legalább van tartásuk. Csak hölgyem, asszonyom, ki fog oktatni, hogy ő még fiatal meg minden.
Homlokomat dörzsölgetem és összeszorítom a szemem, nem bírom azt a nőt, nehéz eset, elég nekem egy nővel hadakozni, erre jönne egy második is, "kedvtelésből", én kedvtelésből bowlingozok nem mások nőjére mászok.
- Annyi röviden a történet, hogy a "hölgy" szeretné már a gyűrűt az ujjára, hogy bebiztosítsa a helyét, de Casey nem hülye, most szabadult egy vérmes asszonnyal kötött oktalan házasságból és esze ágában sincs megnősülni talán soha, és mindig is több vasat tart a tűzben. A politika már csak ilyen...

Legyintettem és az órámra néztem, éreztem én, hogy közeleg az ebéd idő, és vele együtt a találkozás is az emlegetett csacsikkal. Megigazítottam a nyakkendőmet, kilestem a folyosóra, szerencsére üres volt, valószínűleg mindenki elment már szünetre, rájuk is fér, amennyi gonddal jár ez a nyamvadt kampány amit nem is akartam...
- Akkor mi viszont lassan induljunk, kettőre foglalt a titkárnőm asztalt és addig még el is kellene jutni, csúcsidőben a belvárosban, szóval mivel már nincs itt a nejem menjünk innen ki. Kap pár percet, hogy összeszedje magát amire szüksége van, a parkolóban találkozunk, ha van még valami kérdése a mai ebéd partnereinkről útközben átbeszéljük, csak, hogy ne essék félreértés, elszólás és én is a nyelvemre haraphassak.
Kinyitottam az ajtót és előre engedtem, majd a lépcsőn gyors léptekkel a parkolóba mentem, remélem a feleségem tényleg elment már és nem ott vár, képes rá a bestia...





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime04.08.20 10:58

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: I do Városháza I_icon_minitime04.08.20 11:40



Hayley & Graham
tumblr_mv0wnk6Pkq1qmiuxoo1_250.gifSzokványos napként indult, tegnap hamar kidőltem, azt hiszem az a rekesz sör, amit Hayley-vel közösen elpusztítottunk megtette a hatását, így különösebben nyűgös sem voltam, nem azzal van a probléma, hogy hajnalok hajnálán kellene kelnem, végül is csak hétre kell bent lennem, azzal van a probléma, hogy ugyancsak reggel hétig tart a műszakom, másnap reggel hétig, túl a reggeli csúcson és azokon, akik háát mondjuk úgy, hogy ma nem mennek be dolgozni, mert féltek, hogy elkéstek, aztán ma a sürgősségin töltik a délelőttjüket, amikor volt negyed órányi szusz félreálltam a városháza előtt és felszaladtam, a portás kissé megrémült az egyenruhám láttán...
- Csak nem történt valami? - Sietettem felém, igen ez a szokásos arckifejezés, amikor meglátnak minket táskával a kezünkben rohanni fel a lépcsőn.
- Nem, dehogyis, csak megnősülök. - Fordultam vissza nevetve, majd kettesével véve a lépcsőfokokat siettem fel a megfelelő szintre, ahol előbb szintén megnyugtattam a hölgyet, hogy az egyetlen vészhelyzet az lesz, ha nem tud minket beszorítani valahova, de ennyire nem gondoltam komolyan, úgy értve azt hittem, hogy oké, majd két három nap múlva valamikor a héten, erre nem, ma délután négy óra, ööö oké, megoldom.
- Köszönöm, maga most az én megmentőm, kézcsókom. - És már siettem is lefelé, közben zsebembe kotorászva a mobilom után, hogy felhívjam Hayley-t.
- Ma délután négy óra, igen, igen, ma, jól halottad, ne késs el, lent foglak várni. - Azzal le is tettem, ebédidőben kanyarodtunk el Oliviával az öltönyömért...
- Ja, amúgy mellesleg, gratulálok, Te leszel a tanúm. - Tettem hozzá egy széles vigyorral, hátha azzal hamarabb meggyőzöm, nincsen most időm másra. Világoskék ing sötétebb metalic kék öltönnyel. Baszki, gyűrű, gyűrű, gyűrű, nyúlok a zakóm zsebébe, huhh, oké, megvan, akkor már csak Hayley-re várunk. Őszintén szólva nem túl sokféleképp gondolkodtam el eddig arról hogyan fogok megnősülni, de ez biztosan nem lett volna közöttük.     

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime04.08.20 18:15









.
Hangosan szólt a zene, közben táncikáltam a nappaliban... Egészen addig míg meg nem láttam, hogy világít a telefonom. Gyorsan levettem a hangerőt és fogadtam Graham hívását.
- Mi van? - Szó szerint sokkot kaptam. Most tényleg? Szívat? Mert a múltkori után megérdemelném... Mégis nagyon úgy tűnik, hogy ez teljesen komoly.
- Ott leszek. - Ma megházasodok. Még levegőt is alig sikerült vennem... Leültem a kanapéra és csak bámultam magam elé, még mindig hihetetlenkedve. Alig akarom elhinni, hogy tényleg megtesszük. Gyorsan felhívtam legjobb barátnőmet, Molly az egyedüli akit beavattam. Nem kicsit estem pánikba, azt hittem ennél sokkal több időm fog lenni. Istenem, még ruhát se vettem. Szóval az volt az első dolgom, hogy gyorsan, őrült módjára rohantam ruhát venni. Egy egyszerű csipke ruhát szerettem volna, de esküszöm sehol sem találtam olyat, ami tetszik, vagy jól állna. Aztán... Egy szemközti kis butikban a kiraktaban megláttam álmaim ruháját. Kissé túlzásnak éreztem, de vonzott magához. Bementem, felpróbáltam és bele szerettem. Miért is ne vehetném meg? Ki tudja? Talán ez lesz az első és egyben utolsó esküvőm, akkor meg már megérdemelném, hogy rendes esküvői ruhában legyek. Ezért megvettem, még akkor is, ha túlzás egy városházán kötött esküvőhöz. Mikor Molly eljött hozzám és meglátta az új szerzeményemet egyből lelkesen elkezdett ugrándozni. Barátnőm segítségével megcsináltuk a hajamat és a sminkemet, majd bele bújtam álmaim ruhájába.
- Akkor gyerünk. - Időpontra vagyunk, ezért nem késhetek el a saját esküvőmről.
- Gyönyörű vagy. - Molly mosolyogva mondta. Nem kicsit lelkes azért, hogy ma a tanúm lehet. Legalább egyikünk lelkes, mert őszintén én inkább ideges vagyok. Minden olyan gyorsan történik és még mindig nem tudom, hogy mennyire jó ötlet tényleg hozzá menni feleségül. Ennek ellenére mégis megjelentem a vározháza előtt. Kiszálltunk a taxiból, Graham az épület előtt várt. Barátnőmmel az oldalamon lépkedtünk feléjük, miközben azon tűnődtem, hogy ki lehet a mellette álló csinos szőke nő.

ruha



| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime06.08.20 17:21



Hayley & Graham
tumblr_mv0wnk6Pkq1qmiuxoo1_250.gifElég sok zűrös napon vagyunk túl már azóta is, hogy elkezdtem itt dolgozni, de ennek legtöbbször inkább az volt az oka, hogy alig toltuk be az egyik esetet a kórházba, már jött is be az újabb hívás, és nem azért, mert néhány órán belül megnősülök, bár hálát adok az égnek, hogy most nem egyedül kell gondolkodnom, mert esküszöm a gyűrűket is elfelejtettem volna.
Most ez komoly? Hogy ezen miért vagyok még mindig meglepve, hogy Olivia egyszer csak úgy elkezdi előttem ledobálni a ruháit, megszokhattam volna már.
- Ejha, de csinos vagy. - Miután előzőleg nagyon csúnyán nézett rám, amiért az utolsó pillanatban rántottam be és jött a női probléma, a most mégis mi a fészkes fenét fogok felvenni? Részemről? Akármit. Teljesen mindegy, csak gyere és írj alá. Húsz perccel négy előtt várakoztunk a városháza épülete előtt teljes harci díszbe, a gyűrűkkel és pezsgővel. Percenként néztem az órára, hiába próbáltam elterelni a gondolataim és rákényszeríteni magam, hogy ne tegyem.
- Nyugodj már le, itt lesz. És ki a nő? Várjunk csak, azt sem tudtad, hogy van alakid. - Intézett felém Liv egy csomó kérdést, de most egyikre sem kapott választ, főleg miután oldalra fordultam és megpillantottam Hayley-t kiszállni a kocsiból. Megszólalni sem tudtam, vagy bármit kis kinyögni, csak lélegzetvisszafojtva néztem, ahogy felém tart, de gyönyörű.
- Azt a... hát ezt a bigét én is húznám. - Bökött oldalba Olivia kuncogva.
- Menj már... - Ekkor már nem tudtam megállni, hogy ne mosolyodjak el, bigét, mi?
- Szia. - Léptem oda Hayley elé és nem tudtam betelni a látvánnyal.
- Készen állsz? Mehetünk? - Oké, ömmm ugye minden megvan? Nagyon remélem.
- Khm, jut eszembe, Hayley Olivia, Olivia Hayley. - Azt később is ráérünk részletezni, hogy igen, Ő az a picsa, aki belevisít a videochatbe és aki néha kikapja a kezemből a mobilom, hogy valami abszúrd hülyeséget küldjön vissza neki.      

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Városháza Városháza I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Városháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros-