welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Városháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Városháza 16.08.16 14:17

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Interview with the wolf 16.08.16 16:03

Grace & Logan

A

mai reggel is csak a szokásos módon zajlott, a kávé és az öltönyöm felvétele között folyamatosan zengett a ház a hárpia tisztijeitől, nem is tudom, minek tűröm tovább. De azt hiszem itt és most telt be a pohár! - Elegem van belőled és a visításodból! Kész, vége! Elválok! Ezzel lerohantam a lépcsőn és bevágtam magam mögött a hatalmas kertes házunk ajtaját, mielőtt reakció időre lett volna ideje is egyáltalán. Bevágtam az aktatáskám a fekete R8-asomba és beülve a vezető oldali ülésre, felbőgettem a motort és a gázra lépve húztam el minél messzebb ettől a visítozó rémtől, akit a feleségemnek hívnak. Azt sem tudom minek is vettem el? Ja, igen, a kamu terhessége miatt, mennyi mindent eltűrök én ennek a házisárkánynak. Túl korán indulhattam, vagy túl későn? Igazából fogalmam sincs, mert még csak az órára sem pillantottam, de mindezt a forgalom hiányából következtettem ki, nem tudom melyik, de az egyik biztosan. Újságírók hada várt a „Polgármester úr, nyilatkozna, kérem a jelelölésről?” szöveggel, én meg csak pislogtam nagyokat, hogy miről maradtam le az elmúlt egy hétben, amíg munkamegbeszélésekre utaztam. Hát belépve a sok sürgő forgó csillogó szemű hölgyike sem tett sokkal okosabbá, pedig mindegyik önéletrajzot szorongatott a kezében, valaki felvilágosítana végre? Azt megköszönném… Az asszisztensemre pillantottam, aki esküszöm halálra vált arckifejezéssel, körmeit rágva állta gyilkos pillantásom, majd félrevont és beavatott, hogy jelöltek az oly régóta vágyott szenátori pozícióra. Teljesen lemerevedve álltam és csak pislogtam.   - Kérem, valaki vakarjon össze. Mindösszesen ennyit tudtam elsőre kinyögni. Majd pár perc múlva, a kávémmal a kezemben már kicsit összeszedtem magam. - Sebastian, árulja, már el nekem kérem, hogy miért is nem tudok én erről? És nem kifogás, hogy nem voltam itt, létezik telefon, fax, e-mail, sms, hangposta, valami! Elég éles hangnemet sikerült megütnöm, azt hittem szegény menten elájul.  
- A második dolog, pedig, mit keres itt ez a sok nő, önéletrajzokat szorongatva? Ezt mondjuk tényleg nem értettem az egészben. „A meglepetésnek szántuk.” szöveg egyáltalán nem hatott meg, majd pedig, hogy kampánymenedzsert kell ma választanom még annyira sem, tudtam tehát, hogy az egész délelőttöm azzal fog telni, hogy ülök és szép jövőbeli álmokat hallgatok… Na, pont erre van most a legnagyobb szükségem, komolyan… Irónia, komolyan ne vegyék! Felfelé menet az irodámba visszapillantottam a sok nőre, és megakadt a szemem egy helyes kis szőkén, hm, talán még sem lesz ez annyira unalmas…

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 18.08.16 21:21

Grace & Logan

Már a második kávémat szorongatom a kezemben egyre csak feszültebben, ez egyik pillanatban még vigyorogni próbálok, akár egy tejbe tök, hisz itt vagyok, és nincs más dolgom, mint egy olyan oldalamat megmutatni, ami az itt toporgó emberkékben nincs meg, a következő pillanatban pedig nagyon erősen azon vagyok, hogy ne próbáljak megölni valakit a puszta pillantásommal, pedig esküsöm csak nem lehet olyan nehéz, mondjuk abban az esetben lőttek volna a nagy amerikai álmomnak, viszont a fél világ állna leesne. Ideje mérlegelni... Maradnék inkább a jelenlegi posztomnál, végül is nem olyan necces a dolog, húsz perce lehet már nem remeg a lábam az idegességtől, a gyomrom viszont erősen görcsben van, sőt a fejem is kezd megfájdulni ettől a sok süketeléstől, de nem hibáztatom őket, mindannyian ugyanabban a reményben vagyunk itt, sőt mindenki a legjobbnak hiszi magát, lássuk csak... Van időnk. Önmotiváció. Itt látom Cara-t, buta, mint a föld, őszintén elképzelésem sincs hogyan húzta idáig, hmm, úgy látszik van még remény, ott van még Courtney, egyetlen módot tudnék elképzelni, ahogyan megkaphatja a kampánymenedzseri állást, ha a meghallgatáson egészen véletlenül felcsúszna a szoknyája, de meglepne ez még valakit? Valamiből meg kellett venni azt a cipőt. Ki van még... Natalie, na Ő piszok okos, de a leghatásosabb eszközzé mégis csak akkor válna, ha a szenátor urat rémisztgetni vagy vallatni szeretnénk, még sincs minden veszve. Csak még úgy pártucatnyian vannak, akikről gőzöm sincs, hogy kicsodák, honnan a fenéből jöttek, de akad itt bőven mindenből...

Oh hát Naomi-nak senki sem szólt, hogy repedt sarkúakat nem vesznek fel a szenátor mellé, azokat Ő választja, bár amennyire értesült vagyok Mr. Whitmore nagyon is nős férfi, kétlem, hogy külön szolgáltatásokra szorulna, különösen most, különben is, egy ilyen pasasnak ki ne adna meg mindent otthon, most pedig még szenátori posztra is jelölték.
Vigyázz Luke, fel ne bukj a cipőfűződben, vagy a másik lábadban, mondom a másikban, ó majdnem összejött, de aztán mégse, az a belépő már annyira elcsépelt, plusz kétlem, hogy a szenátor úr értékelné, ha az interjú elején ragtapaszt kellene rendelnie, mert valaki az orrával tompította a zuhanást a lábai előtt, bár hatásos lenne, legalább mindenki emlékezne rá. Buta szemek, bamba tekintet, fogszabályzó, a nagyanyám harisnyája, néhány ribancrobogós, jöhet még valami? Volt itt ma tramplifelvonulás, könyvmolyzabáló klub, farsang, kész parádé.
Navégre! Én jövök. Halkan bekopogtam, majd óvatosan lenyomtam a kilincset, mély levegő és csak természetesen. Lassan beljebb sétáltam az irodába az önéletrajzomat szorongatva, nem mintha ez a darab papír döntene, végül is, pár ilyet már elolvashatott a mai nap folyamán...
- Üdvözlöm polgármester úr és gratulálok a jelöléséhez. Grace vagyok, Grace Handrick. - Kb. kettő másodperc alatt szökött fel a pulzusom százhúszról kettőszázra, ahogy közelebb sétáltam az asztalához, udvariasan bemutatkoztam, majd lecsúsztattam az önéletrajzomat az asztalra és miután intett, hogy foglaljak helyet szépen letettem a fenekem. - Igazság szerint nyolcvan százalékában ugyanaz áll benne, mint a többiekében, úgy az előző ötven önéletrajzban... És a következő százötvenben. - Pillantottam az ajtó felé. Bizony hosszú napja lesz. kiváló eredmények, mindenből a legjobb, stb., stb. - Nem udvariatlanságból, pusztán nem akarom untatni. - Nem lehet már túl érdekesmód, mondjuk ez látszik is, de mi lenne, ha befognám végre...

KATT

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 12.09.16 21:24

Grace & Logan

P

edig azt hittem ennyi bájos pofi, majd eltereli a figyelmem arról a tényről, hogy a nap végén még haza kell mennem ahhoz a hárpiához, pedig erősen gondolkodom a hotelon, de most minden pillanatban lesifotósok fognak szaglászni utánam, hogy hol is kaphatnak rajta olyan dolgon ami bármi módon is helytlenítendő lenne számomra, a jelölésemre és a felfelé ívelő karrierem lehetőségére. Tehát még mindig nem válhatok el ettől a vér és bakszámla szívó piócától. Ez a nap egyre rosszabb és elkeserítőbb, komolyan, reggel 9, vagy 10? És már most egy üveg whiskyre és egy jó kis kubai szivarra vágyom, hiába illegális, amiről nem tudnak, az ugye nem fáj… Egyik lány jött a másik után, untattak az életük cseppet sem izgalmas részleteivel, teljes mértékben hidegen hagy, hogy általános másodikban kitűnő volt magyarból és ez inspirálta őt, és bla bla bla bla, ah, nem vehetne fel valaki más egy műmosolyú fruskát én meg majd helyeslően bólogatok, esküszöm, komolyan, igyekezni fogok. De ne nekem kelljen már, ne ma, ne most, legszívesebben itt hagynék mindent és mindenkit, hogy legyetek már nagyfiúk és oldjátok meg nélkülem, a bárban meg majd megtaláltok. És már majdnem fel is keltem a tárgyaló asztal túloldaláról, hogy valami cseles kis indokkal elhúzzak onnan, minél messzebbre és még a telefonom is néma üzemmódban lenne, hogy még véletlenül se találjanak meg, bár amennyire szerencsétlen vagyok, a GPS-em alapján tuti megtalálnának. De még ez sem érdekelt volna, ám ekkor belépett az előbb látott szőke hölgy az előcsarnokból, hm, nem megyek én szerintem sehova, valamiért a kisugárzása azt tükrözi, hogy érdekelni fog a mondanivalója.   - Üdvözlöm Miss, kérem, foglaljon helyet.  
Intettem a bőrszék felé, szép megformált darap, apró pici szegecsekkel körülverve. Szeretem a kicsit is antik cuccokat, olyan régiessé, és komollyá teszik az egész városházát és az irodámat. Felemeltem az önéletrajzát, ám a mondandója jobban lekötötte a figyelmem annál a fecninél.   - Hm, valóban igaza van. Láttam már ma egy párat és szerintem még fogok is. Fájdalmas arccal néztem az ajtó felé és nagyot sóhajtottam.   - Akkor lássunk neki az interjú többi részének. Könyököltem fel az asztalomra. - Meséljen, miért szeretne nekem dolgozni? Egy igen csak kíváncsi mosoly ült ki az arcomra, és volt egy olyan érzésem, hogy őt akarom felvenni.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 10.10.16 19:26

Grace & Logan

Ó nem fog. Túlságosan akarom ahhoz ezt a munkát, hogy engedjem, hogy a lehetőség kicsússzon a kezeim közül, nem adódik minden héten ilyen lehetőség, ebben az esetben pedig nem érdekel a "vetélytársaim" száma, valamiben biztosan jobb vagyok, csak még rá kell jönnöm, hogy itt mi számít annak, egy biztos az önéletrajzok rajzok egy részét már csukott szemmel is felolvasná, nincsenek különösebb eltérések, ezért van az interjú, számításba vettem már egy csomó kérdést, egy csomószor válaszoltam már rájuk gondolatban, még sincs róla fogalmam, hogy mifélékkel fogom szembetalálni magam, valamiért az az érzésem, hogy nem a szokványos sablonkérdések fognak következni, elvégre ez nem egy mindennapi egyszerű meló a sarki közértben, amit bárki ügyesen elvégez két hét betanulási idő után, ahogy visítani sincs kinek, ha elszúrtunk valamit, van, csak épp nem örülnének neki. Oké, ez egy komoly kérdés volt? A kíváncsi mosolyából ítélve igen, teljesen komolyan gondolta. - Mert dögös vagy? - Csúszott ki élénk rózsaszínre rúzsozott ajkaim közül. Mire kigyulladt az a bizonyos villanykörte a fejemben, hogy ezt eléggé hangosan gondoltam, annyira, hogy ki is csúszott, a szám elé kaptam a kezem, de hogy is mondjam, már mindegy volt. Hoppá...

- Ez kicsúszott, elnézést. - Húztam el a számat így próbálva leplezni a mosolyt, ami zavaromban ült ki az arcomra.  Oké, nem hiszem el. Ezt nem pontosan így gondoltam. De még mielőtt ennél is cikisebbé válhatott volna a szituáció folytattam, a gondolataimat pedig most legszívesebben belefojtanám egy kanál vízbe. Pszt, később rosszalkodjatok, akarom ezt az állást. - Mert véleményem szerint nem mindenki alkalmas erre a munkára, nem mindenkiben van meg az a bizonyos plusz, ami a diplomámon vagy az önéletrajzomban nem szerepel. - A személyiséget sajnos nem értékelik. Nem lehet mindenki vezetőegyéniség. Hát nekem volt időm jobban is körülnézni kint, amíg várakoztam, olykor a nevetés kerülgetett, olykor pedig fojtogatott. Anyuci, apuci okos ügyes kisfia, hercegnője, akinek gőze sincs róla hova került, de végigcsinálta, mert ezt várták el, aztán most várnak egy ugródeszkára, amire ha felszenvedik magukat abban bíznak, hogy az majd megoldja a problémáikat. Akitől pedig még lenne is okom tartani, mert esetleg többet tudhat nálam, fogalmazzunk úgy, hogy velük tuti nem reklámoztatnám magam. - Mert nem csak felszerencsétlenkedni szeretném magam egy ugródeszkára, hogy aztán valaki más majd csak megoldja helyettem az életem nagy problémáját, mert egyedül nem tudok magammal mit kezdeni, de van pénzem, ezért valahogy befejeztem az egyetemet. Nos, nekem nem volt, de itt vagyok, eljutottam idáig és ezt akarom csinálni, mert tudom, hogy jó lennék benne. - Nem mondom, hogy mindig is erre a lehetőségre vártam, mert a honnan a fenéből tudhattam volna, de amint tudomást szereztem a hírről éreztem, hogy ez az én nagy lehetőségem, amit eszem ágában sincs elszúrni.

KATT

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 01.11.16 21:10

Grace & Logan

M

agam sem gondoltam, hogy milyen napom is lesz amikor reggel csörgött a vekker és a magam kis kockás papucsában, mindenki dögöljön meg fejjel megindultam a konyha felé kávét főzni, te ez a nő mindenhol ott van, nem elég, hogy mellettem alszik, még a kávét is megissza? Esküszöm házassági szerződésbe kellett volna iktatnom, hogy reggelente tűnjön el, amíg én meg nem iszom a kávém, mert ha a forró energiaadó italom előtt látom meg azt a rusnya fejét teljes mértékben elrontja az egész napom. Tudom, hogy régi házasok vagyunk, de akkor is mi lenne, ha reggelente sminkben fogadna? Mert így minden reggel egy kibaszott halloween, amikor meglátom, legszívesebben csokival dobálnám és elszaladnék. De az enyhe szívinfarktus után, amit látványa okozott mégis nekilátom egy újabb adag lefőzésének, esküszöm, a reggeli ábrázatával egyszer sírba tesz. Egyetlen alkalommal láttam meg arcpakolásban, két hétig nem aludtam otthon, azt a frászt, amit okozott, így be lett iktatva a naptárba, hogy azokon a napokon ne siessek haza munkából, nem mintha alapból valaha is siettem volna hozzá haza.  Szinte felüdülés volt, hogy bemászhattam az irodába, kivéve, amikor megláttam azt a sok rám váró nőt, nincs nekem elég bajom azzal az egyel is otthon? Komolyan még itt is? Szívattok? Mondjátok, hogy ez csak egy vicc! De sajnos nem az, meghallgatások sora után, egy végre egész szimpatikus kis szöszi jelent meg nálam. Egész jó kis beszélőkével.
Amiért akar nekem dolgozni kérdés, már rutin szerű volt, csak elővettem egy papírt és firkálgattam rá, ám a válasz nem volt mindennapi. Felkaptam a fejem és erővel fojtottam vissza egy gyomorból jövő röhögést.   - Semmi gond, végül is igaza van. De a többi már felesleges süketelés, ezt hallottam már eddig is mindenkitől. Inkább a következő kérdésemre válaszoljon. Mennyire hazudik jól? Könyökömre támaszkodva, kezemre tettem állam és összehúzott szemekkel próbáltam levenni arcáról a megdöbbenés mögött lévő választ.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 08.11.16 15:24

Grace & Logan

Pár pillanatig csak döbbenten pislogtam, mint akinek a szemébe ment valami, pedig csak momentán gőzöm sincs hová tehetném a kérdést. Ööö, he? Mennyire hazudok jól? Ennek mégis mi köze mindehhez, mármint ilyen kérdés egész biztos nincs a szokványos állásinterjú sablon kérdéslistáján. Voltaképp lövésem sincs, gondolom jól, ha a helyzet úgy kívánja, de eddig még nem igazán kellett kamatoztatnom ezt a fajta tehetségem, de ki ne hinne egy ilyen cuki pofinak. Szóóóval, megoldom, ha kell, mindent megoldok, már csak azért is, mert nőből vagyok, és amíg egy férfiról fényévtávolságról is lesüt, hogy épp a csillagokat próbálja lehazudni, addig egy édes kis arcról már sokkal kevésbé, egy-null ide. Arról nem is beszélve, hogy annyira közel érzem már magam ehhez a munkához, nem csak azért, mert éppen itt ülök, hogy bármire képes vagyok, ha kell, akkor holnaptól hazudunk, akinek csak akarja, vagyis remélem azért nem akkora dologról van szó, amit a lelki ismeretem nem bírna el, mert valahol olyasmi is bujkál a buksimban, csak olykor elcsitítom, ha épp nem jókor szólal meg, de most csendben van, ami azt jelenti, hogy félre ribancok!

Az attól függ... Ha kell, mocsok jól. - Feleltem rá határozottan bólogatva. Na jó, azért még nem kezdek nyilvános örömtánc lejtésbe, sőt azt később sem, de szórakoztat ez az interjú, fogalmam sincs miért, csak olyan különös, furcsán is érzem magam... Eddig vajon mindenkinek feltette ezt a kérdést? Komolyan kíváncsi lennék milyen válaszokat kapott eddig, egyáltalán van erre helyes válasz, vagy csak amit Ő vár és az mi a fene... - De ha megengedi, miért? Úgy értve, ez egy beugratós kérdés vagy helyes válasz is van rá? - Egyre inkább érdekel hogyan mennek itt a dolgok, van még hasonlóan meglepő kérdése? Nem is tudom, például mennyire manipulálom jól az embereket, képes vagyok-e szemmel ölni, ilyesmi? Bár az utóbbiról arról tudom, hogy nem, sajnos nem, pedig sokszor próbáltam már.

KATT

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 20.11.16 20:23

Grace & Logan

H

át ez a beszélgetés esküszöm egyre érdekesebbé kezd válni, nem hittem, hogy van aki még meg tud lepni, és aki még vissza is mer kérdezni arra amit az előbb tettem fel. Bátor kislány, ez tetszik, valamiért megfogott a személyisége is, ami plusz pont, és minden kis furmányos keresztkérdésemre tudott választ adni, azt hiszem megtaláltam akit keresek, nem kell nekem több CV és több idegesítő félős kispicsa, aki összepisili magát ha olyan kérdést teszek fel, ami nincs betárazva a fejükbe, hát az olyan lánykáknak van egy rossz hírem, ez a való világ, ez itt politika, ahol mindig mindenki alá akarja ásni a másik tekintélyét, tehát ha nem tudod ügyesen kivágni magad a keresztkérdésekből, nem csak magad, de engem is leszerepeltetsz, és akkor elintézem, hogy sehova se vegyenek többet a büdös életbe fel. De ő más, mer és jól is reagál, nem látok rajta félelmet. Felkeltem az asztaltóm és simán a szemetesbe dobtam a többi önéletrajzot, azt hiszem erre nincs már szükségem. - A jó válasz az, hogy értem bármikor, ha a szükség úgy adja, de csak megfontoltan, színezve a valóságot, soha ne mondja, hogy nem voltam ott ha van róla bizonyíték, színezze ki valami megdöbbentő de nem botrányos módon, hogy mit is kereshettem ott. És most jöjjön velem. Sétáltam mellé és nyújtottam felé kezem.
Felsegítettem, és mivel tudom, hogy az ajtóm előtt sokan tolonganak, inkább hagytam, hogy belém karolhasson. - Loran, kérem, hozasson nekem egy kávét a közeli kávézóból, ahonnan mindig, köszönöm. Addig én körbevezetem az új menedzserünket. Nos, mehetünk? Szóltam hátra a titkárnőmnek, és egy széles vigyort engedtem Grace felé. Nem volt könnyű átfurakodni magunkat a tömegen, és az irigy pillantásokon, de nem érdekel, miért nem teljesítettek jobban? Már a lépcső felé jártunk, amikor az eszembe jutott valami. - Még el nem felejtem… Fordultam vissza. - A többiek elmehetnek, megtaláltam, akit keresek. Csatlakoztam ismét hozzá, hogy körbevezethessem kicsit idebenn.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 26.09.17 20:32

Grace & Logan

Aljas kis dolog, még szép, hogy az, de akár egy vipera fordultam hátra ugyanazzal a mozdulattal, akár a képviselő úr, mindeközben lestem és figyeltem minden egyes szavára, ami sokkal könnyebb és egyszerűbb lesz, ha végre feloszlik ez a csőcselék. Most mindenki utál, nagy valószínűséggel. Tudok róla, sőt élvezem is. Szóval, önért bármit, bármikor, ha a helyzet úgy kívánja, ügyelve a részletekre. Oké. Ééés még kávé a közeli kávézóból, mint mindig. Ez az első komoly munkám, az első komoly lehetőségem, és ragaszkodni is fogok hozzá, mindennek mennie kell fennakadások, kétségek nélkül. Szóval, nincs probléma, se lehetetlen, meg kell csinálnunk. Őszintén, most egészen más érzés bejárni ezeket a folyosókat és termeket. Mindvégig azon gondolkodtam hogyan is kezdjünk hozzá, még csak most csöppentem bele, vagyis egyenesen a dolgok közepébe és nem áll különösebben sok idő a rendelkezésemre, de majd csak leakasztok valakit egy rövidke kis gyorstalpalóért. Valószínűleg már most rengeteg tennivaló áll előttünk, és kellene valaki, aki átláthatóbbá teszi a káoszt. Mindenkit meghallgatni beletelt volna három napba is, hisz senki sem hagyna ki egy ilyen lehetőséget, de az eléggé veszteséges lett volna idő szempontjából, arról nem is beszélve, hogy felesleges időpocsékolás is.

- Nos, eddig ki követte a kampánnyal kapcsolatos dolgokat, felkeresném némi eligazításért, nem szeretnék bármiféle fennakadást, bizonyára időbe telt megtalálni a megfelelő személyeket a csapatához... - Minden információra szükségem lesz, először is, ki kezelte a megbeszéléseket, az interjúkat, a folyamatban lévő dolgokkal is szeretnél felzárkózni, szóval minden kell. Szóval, először is szükségem lesz minden anyagra, hogy átlássam őket. Nem akarok felesleges időt tölteni felesleges kérdésekkel, hiszen egy kampány nem állhat, így célravezető lenne mihamarabb megismerni a kis csapatot.

KATT

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 10.11.17 19:57

Grace & Logan

V

égre vehettem egy mély levegőt, végre ennek is vége, a sok csacsogó kis fruskazsongása, már kezdett nagyon bosszantani, mint egy idegesítő légy ami mindig ott zümmög a fejednél... Vagy, mint a nejem,
ha megszólal. Annál irritálóbb hangot nem ismerek a földön, mikor az a hárpia megszólal, istenem, hogy vehettem el??? Még egy ekkora isten barmát, mint én, persze foghatom arra, hogy fiatal voltam és naiv, de azt nem a nők szokták mondani? Bár inkább hivatkoznék pillanatnyi elmezavarra mikor igent mondtam, hogy vittem volna el előbb ultrahangra.... Na még egyszer ezt a hibát nem követem el az egyszer tuti, nem esek kétszer ugyan abba a csapdába, nem mintha túl nagy esélyem lenne erre, még szeretőt sem érné meg tartani, az életkedvet is kiszívja belőlem ez a fúrja... És lassan haza kell mennem hozzá, ugye nem gondolja senki komolyan? Mély levegő és vezessük körbe az új kolléganőt.   - Kérem kövessen. Nyújtottam felé a karom és vezettem szakértő pontossággal körbe az épületben. - Tudom, hogy ez így egyszerre sok, de menni fog ez, csak előbb párszor elfog tévedni és rossz helyre benyitni. Kérjen kifelé menet egy térképet a portán. Nevettem fel, nekem ez olyan természetes, hogy mi hol van, és új a helyzet, hogy valakinek be kell mutatnom mi hol van. Általában nem én végzem, de a kampányfőnökkel szoros kapcsolatot kell ápolnom a jövőben, rajta is múlik az emberek véleménye. Egy pillanatra felszaladt a szemöldököm majd megköszörültem a torkom, és megpróbáltam válaszolni a feltett kérdésére.  
- Elárulom magának, hogy fogalmam sincs, ezt az előde intézte hosszú éveken át. Tettem hozzá halkan. - De ez a sajtó szoba... Nyitottam be egy helyiségbe. - ... ők mindent el fognak mondani magának... Gyorsan az órámra pillantottam. - ... holnap. Mára lejárt a munkaidejük, menjenek haza, pihenni, holnap gőzerővel fogunk neki a kampánynak. Vigyorodtam el, hosszú hónapok következnek, és keményen kell küzdenünk az ellenfelekkel, ki kell építenünk a kölcsönös bizalmat.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 22.11.17 12:11

Grace & Logan

Térképet, gyorstalpalót, eligazítást a reggeli kávé mellé, világos, vagyis a sajtó szobába fogunk ellátogatni, bájosan bemutatkozni, ugyanis az elkövetkező néhány napban elég sok kérdéssel fogom őket bosszantani, mivel kétlem, hogy az elődeim készítettek volna egy részletes áttekintést a részemre, így kénytelen leszek egyedül összeállítani egy átlátható helyzetjelentést. Hmm, jól fogok itt szórakozni. A beilleszkedéssel többnyire nem szokott problémám lenni, sőt néha nagyon is jól sikerül, de most itt inkább csak megfigyelésekről lesz szó a közeljövőben, figyelemmel kísérni hogyan is működik és dolgozik össze a kis csapat, kinek mi a feladata, ilyesmi, mindazt leszámítva, hogy nincs sok időnk jó móka lesz.

Teljesen igaza van, mint mindig, ugye ez volt a helyes válasz? Fogalmam sincs, de belefogok jönni, menni fog, muszáj lesz neki, hisz ennél jobb lehetőségre aligha várhatnék, de kanyarodjunk csak vissza, hosszú nap lesz a holnapi, korai kezdéssel, hosszú espresso-val és kései befejezéssel, jó volna kipihentem beleásni magam a nagy kerek egészbe. Tucatnyian utálhattak meg az elmúlt egy-két órában, több tucatnyian, érthető, hisz egy álommelót happoltam el előlük, végül mekkora az esélye annak, hogy egy választási kampányt vezethetsz, ilyen fiatalon, áká zöldfülűként, túl kevés, a kevésnél is kevesebb. Hmm, majd csak túlteszem magam rajta valahogy mindenki utálatán, plusz most túlságosan odáig vagyok ahhoz, hogy ezzel foglalkozzam. Legszívesebben elbújnék valamelyik teremben és kisebb örömujjongást- és táncot lejtenék, de először is túl sok itt a kamera, másodszor meg, talán inkább majd máskor.
- Nos akkor rendben van, viszlát reggel... - Köszöntem el udvariasan, kifele menet a portán kértem egy térképet, csakhogy este otthon legyen mivel szórakoznom, mintha legalábbis rablást terveznék. Az épület mostanára kiürült, szuper, akkor mégsem leszek meglincselve. Holnap kezdek, huhh, én nem vagyok teljesen normális...

KATT

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Városháza 16.11.18 15:39

Logan & Grace

- Bocsánat, bocsánat, elnézést, késésben vagyok, bocsánat... - Csusszantam be a bisztró ajtaján, a kedvenc helyemre, a kedvenc kávémért, kora reggel... egy dupla latte-ért. Remek. Türelmetlenül pillantottam a karórámra. Máris három perc késésben. Aprót kortyolva a kávémba rohantam tovább a reggeli csúcsforgalomban. Üdv Vegas-ban. Gyerünk mááár! Rajta, embereeek... Most komolyan? Sietve balettoztam körbe az emberkéket a metrólejáróban... - Tartaná kérem? - Intettem az utolsóként beszálló öltönyös, aktatáskák fazonnak, aki biccentve egyet volt szíves tartani az ajtót, amíg utolsóként beugrottam a vágányba. Huh, jól van. Gyors igazgatás, haj és smink, ne úgy essek már be, mint aki legalább egy forgószélből szabadult. Akkor hajrá, Gracie! "Keresztülverekedve" magam mindenen és mindenkin végre látom a végállomásomat, már csak abban bízom, hogy nem én vagyok az egyedüli eszement, aki a reggeli forgalomban nem az autókázást választotta, mindenképpen gázos egyedüliként elkésni, voltaképp az első munkanapon. De hová is kel mennem? Az előcsarnok kellős közepén állva néztem alaposan körbe, hisz eddig nem igazán volt rá alkalmam, többnyire mindig tömve volt ez a helyiség, de még bőven lesz időm erre, minden nap. Gyorsan fel a lépcsőn, aztán az eligazítóba. Halkan csuktam be magam mögött az ajtót, mivel fogalmam sincs, hogy kee már. - Bocsi, nagy volt a... lemaradtam valamiről? - Kérdeztem halkan a többieket, de mindenki csak furán rázta a fejét, mint kiderült nem tudjuk miről van szó, csakhogy mindenkinek itt kell lenni, akkor jó. Mázli, hogy ideértem, nem épp jó bemutatkozó szlogen, a bocs, hogy késtem. Újabb korty a kávémból, ami időközben persze kihűlt, Kíváncsian susmogott mindenki, hogy vajon miről lehet szó a mai reggelen, én meg csak most kapcsoltam, hogy még csak le sem pakoltam a cuccaimat, gyorsan csak ledobáltam az egyik székre, mikor épp belépett az ajtón Whitmore polgármester, és nem kell hozzá magiszteri végzettség, hogy megállapítsuk elég komor kedvében van.

do you know who i am?

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Városháza

Városháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal