welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
No reason - Ana & Jackson Vote_lcapNo reason - Ana & Jackson Voting_barNo reason - Ana & Jackson Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

No reason - Ana & Jackson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime11.10.16 22:00




Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Még mindkettőnkben eléggé frissen élnek az elmúlt napok eseményei. Megfogadva az ügyvédem tanácsát ki sem tettem a lábam a házból már napok óta. Igyekszem elkerülni a felesleges felhajtást, ennek ellenére még így is még mindig velem van tele a sajtó. Már nagyon unom, hogy a firkászok belőlem akarnak meggazdagodni. Noha, most nem is mondva csinált okkal szerepelek a főoldalon, hanem erről tényleg én tehetek. Képtelen voltam higgadtan kezelni a helyzetet, ezért most úgy néz ki, hogy egy nagyon drága per előtt állok, még szerencse, hogy fussa rá. Mégis most az izgat a legjobban, hogy a sport szövetség mégis mit dönt velem kapcsolatban, mert ugye simán dönthetnek úgy is, hogy kizárnak ebből a szezonból. Az pedig nem lenne szerencsés, már csak a csapatomra nézve sem, elvégre én vagyok a csapatkapitány. Abba pedig most nem is szeretnék bele gondolni, hogy a szurkolóim mit is gondolhatnak rólam, persze a hoki durva sport és előfordulnak bunyók, de azért mégsem kellett volna félbe hagynom a meccset, hogy a nézők sorai közé rohanjak, hogy istentelenül helyben hagyjam azt a fazont, aki a feleségemet fogdosta. Mégis megtettem, már ezen nem tudok változtatni, de melyik férfi tűrte volna tettek nélkül, hogy az asszonyához bárki is hozzányúl? Egyetlen ép elméjű sem, na nem, mintha úgy viselkedtem volna akkor, mint akinek ki lenne mind a négy kereke.
- Akár ki is mozdulhatnál egy kicsit, vagy esetleg elutazhatnál, míg ez az egész ügy zajlik. - Talán jobb lenne neki egy kis környezet változás, míg zajlik a pereskedés. Viszont már előre sejtem, hogy a firkászok milyen cikkeket hoznának napvilágra, ha látnák Anát bőrönddel távozni innen. Lesben állva fotósok hada várja a ház előtt, hogy történjen valami.
- Mostanában túl sok minden történt. - Ismertem be a nyilvánvalót. Nem csak arra célzok, hogy volt ez a bunyó, hanem itt gondolok az összes lehozott cikkre, amikkel próbáltak minket össze ugrasztani. Arra a sok alaptalan vádra, ami ért minket.
- Gondolom nem számítottál arra, hogy ezzel jár, ha kimondod az igent. - Mert jelen pillanatban nem érzem magam jó férjnek, sőt inkább csapnivalónak. Ana egy sportolóhoz ment hozzá, nem pedig egy olyan férfihoz, aki testi sértésért fog a bíróság elé állni rövidesen.  


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime27.10.16 19:31




Jackson & Ana


Még mindig nem csillapodtak le egészen a kedélyek, sőt, egy kicsit azért bíztam benne, hogy sikerül most ez egyszer megúsznunk a dolgokat viszonylag olcsón, de nem így lett, sajnos bíróságra került az ügy, és bár mindez nem látszott olyan komolynak, plusz ami engem illet hajlandó is lettem volna szemet hunyni az események felett, most mégis sok minden forog kockán, leginkább jackson karrierje az, ami érdekel. A pénz... A pénz, az nem érdekel. Mindketten tudjuk, hogy fele annyira se viselne meg minket, mint az, ha kizárnák ebből a szezonból, ami kissé nevetségesen a dolgok maga módján, hiszen Ő a csapatkapitány, de a játékvezetőket most ez sem igazán hatja meg. Én ennek ellenére is hálás vagyok azért, amit tett. Férjként viselkedett. A meccs és a játék elé helyezett, nekem most csak ennyi számít. Ha pedig mégis úgy alakulna, hogy ebben a szezonban már nem játszhat, talán ideje lenne kicsit a kapcsolatunkat is előnybe helyezni. Természetesen nem örülnék neki, mert pontosan tudnám, hogy mit jelentene ez számára, de hazudnánk, ha azt állítanánk, hogy az utóbbi időszak nem hagyott nyomot a kapcsolatunkba, és én nem szeretném, ha ezek a most még apró foltok maradandóak lennének.
- Hogy aztán a következő héten arról olvassunk, hogy megcsaltál vagy megcsaltalak... - Csak mert lencsevégre kaptak valakivel a nyílt utcán, akiről valószínűleg fogalmam sincs ki az ördög, de a kedves lesifotós meglátása szerint az intim szférámba tartózkodott? Ehhez van most a legkevésbé kedvem. Azt már megtanultam, hogy nem lehetek féltékeny, mert akkor valósággal heti szinten rendezhetnék jelenetet, persze értelmetlenül. Ez persze nem azt jelenti, hogy ez bizonyos pont után nem borulnék ki, de amíg még tart a cérna, addig én is tartom magam. - Csak olaj lenne a tűzre, kétlem, hogy ez most jót tenne nekünk. - Hát, nem igazán fordult meg a fejemben a testi sértés gondolata az oltár előtt, de azzal tisztában voltam, hogy nem egy átlagférfihoz megyek hozzá.
- Valóban nem, de arra sem, hogy engednem kell majd, hogy mások hatással legyenek a házasságunkra, most sem mi irányítunk, csak nézői vagyunk az eseményeknek, de miért? Együtt is elutazhatnánk, egy kicsit hátrahagyhatnánk mindent, ezt az egészet. Mi lenne, ha ebben a cirkuszban most nem vennénk részt? Ott van az ügyvédünk, egyedül is elintézheti, amit kell, egyáltalán nem kell hozzá asszisztálnunk... - Akár úgy is dönthetnénk, hogy most az egyszer nem adjuk meg a nyilvánosságnak, amire vágyik, a felhajtást.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime04.11.16 11:18




Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Feszült és ideges vagyok a nap minden egyes másodpercében. Most nagyon elszúrtam, de jelenleg cseppet sem bánom a történteket. Tudom, ezen sok minden múlhat, de mégsem bánom azt, hogy azt az idiótát jól helyben hagytam. Ennek ellenére azért kénytelen leszek némi megbánást tanúsítani a bíróságon annak reményében, hogy valamiféle lazább büntetést szabnak ki rám. Az lenne a legjobb, ha némi pénzbírságot szabnának ki, azt még kibírom, de ha eltiltanak a játékot... Még fogalmam sincs, hogy azt hogyan élném meg. Még, ha csak egy szezonról lenne is szó. Remélem nem szigorú bírót fogok kikapni, aki már csak azért is keményen fog velem bánni, mert hírességnek számítok és esetleg velem akarnak példát statuálni, hogy attól még, hogy ismert vagyok rám is ugyan úgy vonatkoznak a törvények és a gazdagok és szépek sem úszhatnak meg mindent.
- Ha egyedül hagyjuk el a házat, akkor úgyis azt fogják találgatni, hogy melyikünk rohanhat egyenesen a szeretője karjai közé. - Nem azt mondom, hogy alaptalanul vádolnak. Megvan a magam múltja, míg meg nem házasodtam addig bizony azt a bizonyos nőfaló életet éltem, mint bármelyik sportoló. Viszont, amióta Ana belépett a képbe, azóta csak annyi a bűnöm, hogy megnéztem más nőket is rajta kívül, elvégre hűséget fogadtam, nem pedig vakságot. Számomra a házasság szent kötelék és akármit állítanak a lapok attól még tényleg hűséges vagyok hozzá. Ha már nem akarnék az lenni, akkor inkább beadnám a válási papírokat, hiszen az lenne a korrekt vele szemben is, de válásról hallani sem szeretnék.
- Nem hagyhatom el az országot, sőt, ha lehet még a várost sem. A tárgyaláson meg muszáj részt vennem. Kénytelen vagyok maradni. - Ha elmennénk, akkor már másnapra azzal lenne tele a sajtó, hogy menekülök a tetteim következményei elől, ez pedig egyáltalán nem vetne rám jó fényt. Most is azon kellene lennem, hogy a megkapott hírnevemet újra fényesre csiszoljam, de fogalmam sincs, hogy a rajongóim szemében mivel tehetném jóvá ezt a kitörésemet. Esetleg azzal, ha a csapatommal megnyernénk az idényt, de még az is kérdőjeles, hogy a szezonban játszhatok-e még.
- Elmehetnél vásárolni, vagy valami. - Nem akarom, hogy Ana is bezárva érezze magát és tudtommal általában a nőket a vásárlás mindig felvidítsa, ha még egy kis időre is. Mert nincs olyan, hogy egy nőnek elegendő cipője, vagy kiegészítője legyen.  


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime04.11.16 19:41




Jackson & Ana


- Hát ez remek. - Talán úgy tűnhet, hogy rá haragszom, vagy Őt okolom a kialakult helyzet miatt, de erről szó sincs, egyszerűen csak bosszant az egész és dühös vagyok, mert semmit sem tehetek és ezt érzem is. Nem fogom itt hagyni, ahogy elutazni sem fogok, nélküle legalábbis biztos nem.
- Ha csak ennyin múlna, hogy megoldódjanak a dolgok és minden jobb legyen már rég kikönyörögtem volna a hitelkártyádat. - Hát, azt is eléggé a fogát húzva szokta rám bízni, nem is mindig annyira véletlenül, van, hogy egy picit elszalad velem a ló, de hát nőből vagyok és most mit csináljak, ha egyszer több dolog is megtetszik, utálom a döntésképtelen helyzeteket, főleg, ha mindent akarok, de most csak egy dolgot akarok.
- Lassan kész valóság show az életünk, már csak pár kamera meg egy stáb hiányozna, nem akarok így élni, vagyis én is akartam ezt az egészet, most is akarom, csak azt a részét nem bírom már elviselni, hogy még egy kicsi és a szennylapok firkászainak véleményét kell ki kérnem vagy komplett közvélemény kutatást kell indítanom arról, hogy megtehetek-e bizonyos dolgokat. Egyszerűen csak nem akarom, hogy mások irányítsák az életünket. - Olyan nagy kérés lenne? Mert komolyan mondom másra se vágyam és egyszerűen azt sem akarom elhinni, hogy Őt ez az egész kicsit sem érdekli, az Ő élete is és ugyanúgy nagyító alatt van, akár az enyém, szóval a miénk. Egy kis magánéletre vágyom, ami tényleg csak rólunk szól, csak a miénk, mindössze ennyi. Lassan már az otthonunk falai között sem érzem magam nyugalomban és biztonságban, inkább csak egy helyet jelent ahová néha eltudunk menekülni a külvilág elől, de otthonra egyre kevésbé hasonlít, ahhoz mi is kellenénk.
- Jackson, lesz még olyan belátható időn belül, még azelőtt, hogy visszavonulnál, hogy csak az enyém leszel? Az utóbbi idő másról se szólt számomra, folyton csak el kellett valamivel foglalnom magam, mert nem volt időd velem lenni, ez már mindig így lesz? - Vagy a meccsek, vagy az edzések, ami olykor azzal jár, hogy el kell utaznia, ahová hiába is tartanék vele, szintén nem lenne rám ideje, akkor meg minek is?


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime04.11.16 21:43




Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Sok mindent nem így képzeltem el. Azt hittem, hogy házas embernek sokkal könnyebb fog lenni, de az ábra azt mutatja, hogy bizony egy házasságért sok mindent meg kell tennünk, ahhoz, hogy működőképes legyen.
- Mindössze csak szeretném, hogy egy kicsit kikapcsolódj, hogy legalább egy kis időre megfeledkezz erre az egészről... Ha pedig a hitelkártyám kell hozzá, akkor vidd csak. - Tagadhatatlanul szeretem, de ez szerintem ebből a gesztusomból is látszik. Őszintén most fogalmam sincs arról, hogy mégis hogyan kellene megállnom a helyemet férjként. Ahogyan abban sem vagyok biztos, hogy eddig képes voltam-e jó férjként viselkedni.
- Megígérem, ha vége ennek a mizériának, akkor elmegyünk egy messzi helyre, ahol senki sem ismer minket, ahol nem kell attól tartanunk, hogy minden lépésünket nyomon követik. - Ha kell, akkor olyan távol megyünk innen, amilyen messzire csak szeretne menni. Nem véglegesen, csak egy kis időre, míg mi is meg tudjuk emészteni a történteket. Azt hiszem, hogy ez mindkettőnkre ránk fog férni. Kell, hogy ott legyünk egymásnak, kell, hogy kitartsunk egymás mellett a rossz napokon is. Erről szól a házasság, ha nem tévedek.
- Nem lesz ez így mindig. - Legalábbis nagyon remélem, hogy az eddiginél is több időt tudok majd vele tölteni, de mégis Ana tökéletesen tudta, hogy mire vállalkozik, mikor úgy döntött, hogy hozzám jön feleségül.
- Ha esetleg úgy sérülnék le, ami végett nem tudnék már játszani, akkor hamarabb több időt tölthetünk együtt, mint gondoltad volna. - Mennyi annak a valószínűsége, hogy meccs, vagy edzés közben lesérülök? Nagyon is benne van a pakliban, hiszen a hoki az durva sport, de gondolom Ana nem azt várja, hogy bármi is történjen velem, hogy végre több időt lehessünk együtt.  


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime07.11.16 20:10




Jackson & Ana


Kétlem, hogy vásárlás közben is nem ezen kattogna az agyam, akkor meg miféle kikapcsolódásról is beszélünk? Nekem most nagyon nem ez kell, nem erre van szükségem, sokkal inkább a férjemre, gőzöm sincs mikor éreztem utoljára vagy egyáltalán mikor volt olyan utoljára, hogy ott voltunk egymásnak, nem mostanság volt elmondható rólunk. Sok mindenre nem számított egyikünk se, többek között arra sem, hogy ez olykor ilyen nehéz és bonyolult lesz, pedig eleinte koránt sem volt ilyen. Az utóbbi időben ez már sok mindenre hasonlított, de házasságra, az nem igazán. Szerintem kicsit sincsenek nagy igényeim, úgy értem, hogy nekem csak Ő kell, de úgy látszik, hogy a mi esetünkben ellenkezőleg mennek a dolgok és ez egy nagyon is nagy igény a részemről, amiről le kellene mondanom. Én komolyan igyekszem értékelni azt az időt, amit együtt tudunk tölteni, de szinte mire megszoknám, hogy együtt vagyunk, addigra mindig jön valami és kezdődik minden elölről. Egy idő után nagyon is fárasztó már mindig minden helyzetben helyt állni, nem lehetnénk végre csak egy kis időre végre önmagunk?
- Túl jól is hangzik. De addig kitalálnak valami mást, amire én már nem vagyok kíváncsi... - Fogalmam sincs mit kellene tennünk, a legjobb lenne lehet ki sem tennünk a lábunkat a házból, akkor talán nem érne minket újabb pletyka, oké, ez tényleg túl jól hangzik, szinte már elképzelhetetlen.
- Te is tudod, hogy nem így értettem. - Sosem akarnám, hogy baja essen. Tisztában vagyok vele, hogy a hoki az élete, utána vagyok csak én a sorban, próbál Ő egyensúlyozni a sport meg a házasság között, de akármennyire igyekszik is két igazi szenvedélye mégsem lehet az embernek, a sport pedig előbb volt nálam, így sosem leszünk egyelőek, de igen, tudom mire vállalkoztam, majd valahogy túl leszünk ezen is, előbb vagy utóbb. - Természetesen sosem akarnám, hogy bármi bajod essen, majd ezen az időszakon is túl leszünk valahogy. - Aztán majd jön egy újabb, amitől már előre félek, hogy már megint mit tartogat számunkra.  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime10.11.16 23:42




Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Jelen pillanatban nem mondhatnám, hogy a helyzet magaslatán lennék, vagy azt, hogy tudom, hogy hogyan fogunk kilábalni ebből a problémából. Mert ez a döntés nem az én kezemben van, számtalan tényező közre fog játszani, de végül úgyis a bíró fog dönteni a sorsomról. Mindössze csak túl akarok lenni ezen a tárgyaláson, aztán higgadtan le tudnánk ülni és talán végre képesek lennénk teljesen kivesézni, mit is kellene tennünk a kapcsolatunkban. Hiszem, hogy minden rendben van a házasságunkban, de az idő néha eléggé kevés szokott lenni, amit egymással bírunk tölteni, végül is talán ezért kellene azt kihasználnunk, hogy most a házban rekedtünk. Nem pont ideális a körülmény, de igyekezzünk meglátni a rossz dolgokban a jót is.
- Mindig lesz valami más, de meg kell tanulnunk nem foglalkozni azzal, amit firkálnak rólunk. - Az a legfontosabb, hogy mindig őszinték legyünk egymással és tudjunk mindenről, ne másnap kelljen szembesülnöm az újság lapjairól arról, hogy mégis mit művelt az előző napon. A hoki miatt sokat utazok és nem mindig csatlakozik hozzám, ezért mindössze csak annyit tehetünk, hogy megbízunk egymásban és nem adunk a rosszmájú újságírók szavára.
- Túl leszünk, mert túl kell lennünk. - Az a legfontosabb, hogy együtt legyünk túl ezen. Nem szeretném, hogy a karrierem a házasságom rovására menjen. Ana tökéletesen tisztában van azzal, hogy mennyire fontos szerepet jelent számomra a hoki. Mindig is az életem része volt és még szeretném, hogy jelen legyen az életemben. Remélhetőleg a sport bizottság is úgy fog dönteni, hogy az incidens ellenére vissza kerülhetek a pozíciómba és a szezont is végig vihetem.
- Bármi ötlet, hogy mivel foglalhatnánk el magunkat? - Sokat mondóan néztem rá, mert ha már mindkettőnkben túlteng a feszültség, akkor akár valamiféle úton, módon le is tudnánk vezetni egymással, vagy egymáson.


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime20.11.16 19:51




Jackson & Ana


Én már a firkászokkal se akarok foglalkozni, de ezek elől képtelenség lenne elzárkózni, most úgy cserélnék azokkal a nőkkel, akik szerint ez jó buli, mármint így élni, hogy minden lépésed nyomon van követve, minden szavad kivan forgatva, még amit ki sem mondtál, csak megfordult a fejedben, hát az is, szóval óvatosan a gondolatokkal is. Ez így elég vacak, olykor nehezebb, valamikor egy kicsit könnyebb, de a lényeg egy és ugyanaz, nekünk el kell viselnünk, legalábbis a sajtóvisszhanggal szemben még egy csapatkapitány se szállhat könnyedén szemben. Természetesen nem értek egyet a helyzettel, Jackson csak engem védett, a felesége vagyok, Ő pedig a férjem, mi ebben a nem ésszerű? Talán egy kicsit jobban elveszítette a fejét, mint kellett volna, de más férfi nem ezt tette volna? Csak úgy hagyta volna, hogy valaki más fogdossa a feleségét, miközben neki végig a játékra kellett volna figyelnie? És megint ugyanott vagyunk, hogy minden más lenne, ha... Jacksonnak nem szabadott volna azt tennie, amit az indulatai diktálnak, fogalmazzunk így, én mégis hálás vagyok, hogy eluralkodott rajta a düh, ki tudja hová fajultak volna a dolgok. Túl leszünk rajta... És aztán?
- Talán nekem kellett volna orrba vágnom, de az nem lett volna olyan hatásos, mintha te csinálnád. - Elmosolyodtam, csak mert elképzeltem a szóban forgó szituációt, az is lehet, hogy megvan mivel kellene elfoglalnom magam, amikor Jackson nem ér rá velem lenni.
De most itt van, csak velem, csak mi ketten vagyunk egyes egyedül. Talán igaza van. Később kellene duzzognom, elvégre most megvan, amit akarok, nem pont ahogy elképzeltem, de most tuti biztosan nem rabolhatja el mellőlem senki. Inge gallérjánál megragadva húztam közelebb magamhoz, amilyen erősen és szorosan csak tudtam, bódultan estem neki ajkainak, amelyek csak az enyémek, nekem pedig most pontosan erre az érzésre van szükségem.   


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime21.11.16 13:38




Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Néha úgy érzem, hogy lassan már egy reality show szereplői leszünk. Habár az is igaz, hogy a ház még nincs tele kamerákkal, hogy minden egyes lépésünket nyomon tudják követni, de ennek ellenére, így is túl sok mindenről tudnak, ami az életünkkel kapcsolatos. Ki tudja? Talán az is lehet, hogy ha tényleg bele mennénk abba, hogy az otthonunkban forgassanak és végre rájönnének arra, hogy mi csak egy átlagos házaspár szeretnénk lenni, és, hogy az életünk nekünk sem mindig izgalmas, akkor talán hamar ránk tudnának unni. Ez csak egy feltételezés, de gondolom drága feleségemnek még csak a gondolat se tetszene, pláne úgy, hogy az a bizonyos fagyi könnyen vissza is nyalhat és talán nagyon is tetszene a nézőknek, amit a kamarák előtt csinálunk. Ezért jobbnak látom, hogy ezt a feltételezésemet megtartom magamnak, nem akarok még ezen is vitázni, főleg úgy, hogy valójában nincs is min.
- Vagy talán néha eljöhetnél velem edzeni és megmutatnám, hogy hogyan is kellene hatásosan és erősen ütni. - Ana mindig is hangoztatja, hogy szeretne velem több időt tölteni, de nekem úgy nagyon be van táblázva a napirendem, de azt egyáltalán nem bánnám, ha néha, vagy akár rendszeresen ellátogatna velem az edzőterembe. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy neki edzenie kellene, mert még mindig nagyon jó formában van, hanem egyszerűen ott is tudnánk együtt lenni, így több időnk jutna egymásra. Na meg annak is örülnék, ha Ana meg tudná védeni magát, mert sajnos nem mindig tudok ott lenni mellette, hogy védelmezzem.
- Asszony! Mit művelsz? - Ahogy ajkaink elváltak egymástól és felszusszanhattam, gyorsan kérdőre is vontam. Számomra úgy tűnik, hogy Ana a lehető legjobb és legélvezetesebb elfoglaltságra gondolt, amivel elfoglalhatjuk magunkat. Hülye is lennék, ha tiltakoznék ellene. Erősen megragadtam a derekánál fogva és rántottam le magamra.
- Talán óvatosabbnak kellene lennünk, mert a végén még meztelenül is szerepelünk az újságokban. - És már kaptam is fel formás hátsójánál tartva, míg Ana lábait derekam köré fonta. Veszélyes ablak közelben lenni, mert sosem lehet tudni, hogy a hiénák milyen közelségben lesnek ránk. Ezért megindultam feleségemmel a hálószoba felé, miközben puha, érzéki ajkait csókolgattam.


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime08.11.18 12:30




Jackson & Ana


Őszintén úgy belegondolva elképzelhetetlen a számomra, hogy bárkit is megüssek, először is mert úgy nem igazán vagyok az erőszak embere, azt az oldalt a férjemre bízom, ahogy eddig azt is, hogy megvédjen, bár igazából sosem hittem, hogy a gyakorlatban is szükség lesz rá, másodszor pedig mert fogalmam sincs hogyan is kellene jól csinálni, mármint nagy valószínűséggel, ha valakinek be is húznék egyet, az én öklöm sokkal jobban sajogna, mint az illetőnek bármely testrésze.
- Miért is ne... - Tény, hogy jó ideje azon vagyok, vagyis szeretném, ha több időt lehetnék vele, a csapaton belül is annyi kapcsolatot láttuk szétesni az együtt töltött idő híján, és nem szeretnék ugyanebbe a hibába esni, nem akarom elveszíteni Jackson-t, semmilyen értelemben sem, sem fizikai értelemben, sem pedig a köztünk lévő kapcsolatot, szóval ha ehhez az kell, hogy kesztyűt húzzak, hát legyen, még ha fájni is fog, hisz sosem vetemedtem még ilyesmire.
- Kihasználom az időt, hogy most senkivel sem kell osztozzak rajtad. - És kiakarom élvezni minden percét, abban bízva, hogy most tényleg csak kettesben vagyunk. Ha úgy tetszik építem a kapcsolatunkat és ápolom a házasságunkat, ezek után aztán nem panaszkodhat, hogy elhanyagolom asszonyi kötelességeimet.
- Majd jól behúzol egyet neki... - Simítottam végig erős és izmos vállain. Tuti lehengerlő címlapfotó lenne, de azért annyira mégsem örülnék neki, ha valóban így történne, szerencsére Jackson erre is gondolt, lábaimat dereka köré csúsztatva fontam át, ahogy megindultunk a hálónk felé, ami azt illeti ez a kedvenc helyiségem az egész házban, majd sorban utána az összes, ahol csak vele lehetek. - Hmm, többször kellene ezt csinálnunk. - Húztam végig mutatóujjamat édes ajkain. Pontosan itt érezhetem magam a legnagyobb biztonságban, a karjai között. Kellhet ennél több? Talán csak annyi, hogy ez az érzés soha ne múljon el.    


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime26.05.19 14:19




Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Mindig is úgy gondoltam, hogy a kötelességem megvédeni a feleségemet, de azzal nem számoltam, hogy talán nem lehetek mindig ott mellette. Ezért is foglakoztat mostanában egyre jobban az a dolog, hogy talán nem ártana, ha Ana nem lenne ennyire védtelen. Örülnék neki, ha meg tudná védeni magát. Sőt, ragaszkodni szeretnék ahhoz a gondolatomhoz is, hogy velem jöjjön, nem árt, ha betanul egy- két hatásos ütést. Sajnos többet vagyok tőle távol, mint szeretnék, de ez a szakma már csak ilyen.
- Azt hiszem, hogy tudom mire is akarsz rávezetni. - Nem vagyok semmi jónak az elrontója, sőt! Egyből fel is kaptam, hogy a hálószoba felé vigyem magammal. Mostanában tényleg nem töltöttünk együtt túl sok időt, de talán a mai nappal legalább egy kicsit kárpótolhatom.
- Most inkább mást szeretnék jól csinálni. - Nem akarok arra gondolni, hogy hány fotós szeretne ebben a pillanatban lencsevégre kapni minket, csak a feleségemmel szeretnék foglalkozni. Letelepedtem vele a franci ágyra, úgy, hogy Ana az ölemben maradjon.
- Lépjünk le. - Még saját magamat is megleptem ezzel az ötlettel, hirtelen jött, de kezd egyre jobban tetszeni az, amit fontolgatok.
- Csináljunk egy második nászutat. - Suttogtam miközben nyakát kezdtem el ostromolni. Közben kezeim sem tétlenkedtek. Gyengéden kezdtem el simogatni combját. Néha olyan törékenynek tűnik, talán ezért is érzek késztetést arra, hogy ennyire óvjam. Bárkitől, bármitől. Ana csak az enyém, nem engedem, hogy a rosszindulatú pletykát a házasságunk közé álljanak.


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime27.05.19 20:43




Jackson & Ana


Szeretem, amikor szavak nélkül is pontosan értjük egymást, és hogy nem csak olyankor van ez így, amikor épp vitatkozunk, ami nagyobbrészt abból adódik, hogy kevés időt tudunk együtt lenni. Szeretném, ha lennének ilyen napjaink, mint a mai is, mint ebben a percben is, amikor nem kell senkivel sem osztoznom a férjemen. Sosem kérném arra, hogy adja fel a hokizást, elismerem, hogy nagyon sokszor hisztizek emiatt, mert folyton elutazik, én pedig csak ülök itthon egymagamban és rá várok, folyton, folyamatosan, és sokszor elkap, hogy nem bírom már. Ilyenkor mégsem arra gondolok, hogy akkor majd lesz más, aki kitölti ezt a bizonyos űrt, pusztán arra vágyom, hogy jobban odafigyeljen rám, ezért van a hisztéria, amit ő nagyon nem kedvel és nem is visel jól.
- A mi kis csapatunkban is te vagy a kapitány. - Mert igaz, a házasság mindössze két emberből áll, de egy csapatként kell legyűrnünk az elénk gördülő akadályokat. Egy idő után elég bosszantó már azt várni, hogy ez úttal mivel kezdenek ki minket, mivel próbálnak meg kihúzni belőlünk valami szaftos kis vezércikket és legszívesebben csak hagynám, hogy Jackson jól beverje a képüket, de az, amit nem tehetünk meg, más eszközökkel kell felülkerekednünk a rossz indulatú pletykákon. A számát sem tudnám megmondani hány alkalommal pusmogtak arról, amíg úton volt, hogy megcsal. Nőből vagyok, bízom benne és hiába tudom, hogy nincs így, egy bizonyos idő elteltével, amikor folyton ezt hányják az ember orra alá, már ő maga is kezd hinni benne, hogy mi van, ha mégis.
Imádom az ilyen pillanatokért, amikor csak úgy felkap, mint most. Alig hiszem el, hogy sehová sem kell rohannia, nem csak csomagolni ugrott haza, hanem csak az enyém. Döbbenten pislogok rá kijelentése hallatán, valóban meglepett ezzel. Először komolyan azt hittem, hogy képzelődöm, vagy nem is tudom, de aztán nagyon is kezdem érteni...
- Azt hiszem, hogy tudom mire is akarsz rávezetni. - Vetettem hátra fejem, ahogy nyakamat kezdte csókolgatni. Legszívesebben ujjonganék örömömben.
- Meggyőztél, hová menjünk? - Hajoltam édes ajkai után. - Igazából nem is számít, csak az, hogy induljunk végre! - Azt sem bánnám, ha csak fognánk néhány dolgot, összecsomagolnánk, aztán beülnénk a kocsiba és csak vezetnénk addig, amíg rá nem bukkannánk egy eldugott kis helyre vagy városkára, ami mindkettőnk tetszését elnyeri és ott maradnánk.    


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime28.05.19 15:47




Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Kell egy csendes hely, egy menedék kettőnknek. Elegem van már ebből a rivalda fényből. Régen a hoki is más volt. Azt számított, hogy ki vezette győzelemre a csapatot, most meg többet szerepelünk a címlapokon, de nem a sportteljesítményem miatt. Nem akarok botrányhős lenni, de vannak olyan szituációk, amiket nem tudok szó nélkül hagyni, igaz olyankor tettlegességig is fajulnak a dolgok, ezzel pedig csak még több olajat öntök a média fortyogó tűzére. Néha azon gondolkozok, hogy jobb lenne váltani, valami másba kezdeni, hogy több időt tudjak a feleségemmel lenni, de nem olyan egyszerű elszakadni attól, amit már gyerekkorod óta a szenvedélyed.
- Bora Bora? Hawaii? - Csók csatánk közepette kezdtem bele a faggatózásba. Talán nem pont ez a legjobb időzítés, hogy ezt megtárgyaljuk, de azt hiszem egy kicsit még féken tudjuk tartani vágyainkat. Jól tudom, hogy közel sem vagyok az a tökéletes férj, aki lenni szeretnék számára, ezért is érzem úgy, hogy szinte már kötelességem kárpótolni. Azt mindketten tudjuk, hogy a házasság nem arról szól, hogy sülve - főve együtt vagyunk, elvégre nem vagyunk összenőve, de az utóbbi időkben túl nagy volt rajtam a nyomás, az a sok edzés és meccs, ami miatt jogosan érezhette magát magányosnak.
- Nem számít az úti cél, mindegy hová megyünk, csak együtt legyünk. - Akármit választhat, de reménykedek abban, hogy nem valami cudar hideg helyet. Csak bökjön a térképre és már indulunk is. Ez a jó a pofátlan gazdagságban, bármit megtehetünk, bárhová elutazhatunk, bármit megvehetek neki.
- Már csak egy kérdésem van. Mikor akarsz indulni? - Tettem fel kérdésemet miután egy pillanat alatt változtattam helyzetünkön. Most már alattam van gyönyörű feleségem. Ami engem illet már nagyon is akcióra készen állok, de még nem tekintem a beszélgetésünket lezártnak, addig megpróbálom magam türtőztetni.


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime04.06.19 12:34




Jackson & Ana


Mindez még mindig olyan hihetetlen számmora. Komolyan elutazunk, csak mi ketten? Mint egy második nászút, de nagyon is megérdemeljük. A média olyan, mint valami vírus, ami rést keres a rendszer védelmében, csakhogy ez a rendszer ebben az esetben a mi házasságunk, és nagyon nincs az ínyemre, hogy folyton mindenki azon van, hogy találjon rajtunk egy gyenge pontot, amit aztán kikezdhet ország, világ előtt. Én csak boldog akartam lenni, vele, ez olyan nagy baj? Nem érzem magam hibásnak semmiért sem, hiszen senkitől sem vettem el. De most, hogy az enyém és egymáséi vagyunk, valahogy irigy emberek kereszttüzében érzem magam. És bármennyire is próbálkozunk, mi sem vagyunk mindig egymás mellett, és általában pontosan ilyenkor ér minket valami, amin aztán persze veszekedhetünk. Sokat van távol, ez tény, és nem arról van szó, hogy benne nem bízom, és ez most meglehet közönségesen fog hangzani, de saját fajtámba nem bízom. Ő az enyém. Mi együtt vagyunk, szeretjük egymást és ez egyhamar nem fog megváltozni, fogadja el végre mindenki.
- Olaszország? Egy eldugott kis városka közel a tengerhez? - Számomra nagyon is csábítóan hangzik. Nekem most valahogy cseppet sem hiányzik az, hogy minden léptemet holnap viszontlássam valahol, nem akarok lesifotósok kereszttüzében lenni, azt szeretném, ha csak egy pár lehetnénk néhány napig, valahol, akárhol, nem vágyom most sem a nagyvárosra, sem a nyüzsgésre, csakis rá és hogy egy kis időre csak mi legyünk és mindent, minden gondunkat, bajunkat itthon hagyhassuk, nem hiszem, hogy ez olyan nagy kérés lenne.
- Amilyen hamar csak indulhatunk. - Feleltem, miközben ujjbegyeimmel lassan cirógattam végig hátát, finoman haladva végig gerince vonalán, oda és vissza. Fél óra múlva, egy óra, még ma? Teljesen mindegy, csak mihamarabb. Szerintem még életemben nem csomagoltam össze ilyen gyorsan, mint ahogy majd most fogok. Hmm, az én férjem aztán tudja hogyan kell megkoronázni egy pillanatot.     


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime05.06.19 7:22




Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


- Ahova csak szeretnél menni. - Szeretnék beállni azok a férfiak közé, akik hajtanak az év legjobb férje címre, ezért is hagyom neki, hogy kiválassza az úti célunkat. Nekem mindegy, hogy hová megyünk, csak végre együtt legyünk. Mit is mondanak? Ha az asszony elégedett, akkor jó a házasság? Valami ilyesmi rémlik, és én nagyon szeretném elégedetté tenni a feleségemet, kárpótolni azokért a napokért, mikor távol vagyunk egymástól.
- Viszont, ha Olaszország, akkor már muszáj kipróbálnunk a vespát. - Igazi retró motor. Egyszer még régen néznem kellett vele valami romantikus filmet. Már fogalmam sincs, hogy miről szólt, vagy hogy kik voltak benne a szereplők, egyedül csak egy dolgot jegyeztem meg belőle, mégpedig azt, hogy milyen menő dolog lenne eljátszani a turistát miközben egy igazi olasz legendás motorral rolljuk a kis macskaköves utcákat.
- Akkor ne is folytassuk azt, amibe bele kezdtünk? Inkább már most csomagolni szeretnél? - Húztam, halasztottam a pillanatot. Egyből meg is dönthettem volna, aztán meg, mint aki jól végezte dolgát egy gyors tusolás után mehettem is volna tovább az edzőterembe, mégsem tettem. Ana ennél sokkal többet érdemel, több figyelmet, törődést.
Már most azon jár az eszem, hogy biztosan van a tengerparton olyan eldugott rész, ahol nagyon is élvezhessük majd az együtt töltött időt. Viszont nagy bajban leszek, ha túl jól sikerül a kiruccanásunk. Mivel tudhatnám a későbbiekben felül múlni? Ezért aggódhatok később is.



WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime05.06.19 15:17




Jackson & Ana


Hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem élvezem a gazdag létet, hogy soha semmin sem kell gondolkodnom, hogy vajon van-e elég pénz a számlámon a bevásárláshoz, vagy hogy ezen a nyáron eljutunk-e nyaralni, egyáltalán semmit sem kell megtagadnom magamtól, ki ne élvezné ezt? Az is hazudik, aki ezt állítja. Nem szégyen az, ha az embernek van pénze, egyáltalán nem az összeg minősít minket, az, hogy hány nulla szerepel a végén, hanem az, hogy mire is fordítsuk. És a gazdagság nem egyelő a gondtalansággal, hiszen minél jobban állsz anyagilag, annál jobban felfigyelnek rád, megszólnak, hogyan jutottál hozzá, mire használod fel, bírálnak, mintha ehhez bárkinek is bármi köze lenne. Igen, így van. Jackson bárkit választhatott volna, meg sem kellett volna nősülnie, megtehette volna, hogy a mai napig minden egyes éjszakáját más nővel töltse, de Ő engem választott.
Szóval, most biztosan furcsa lenne azt hallani tőlem, hogy úgy szeretnék elutazni vele, mint egy teljesen átlagos hétköznapi pár. Nem akarok posztolni, nem akarok fotósokat, kézen fogva szeretnék vele sétálgatni az utcán vagy a parton anélkül, hogy mindenki megfordulna utánunk, mert felismert és azt azonnal fel kell rakni ugye az instagram-ra, kábé ott érne véget a nyugis kiruccanásunk. Szerintem már neki is elege van mindebből. A kritériumok számára is folyamatosan nőnek, és neki időről időre meg kell felelnie ezeknek, nem számít, hogy Ő mit akar, csak az számít, ami a csapat érdekeit szolgálja.
- Egy kicsit azért még várhat a csomagolás. - Türelmetlenül kaptam ajkai után, nos, hogy ezt már megbeszéltük, akár vissza is térhetnénk a korábbi terveink megvalósításához a hálóban. A bőröndök megvárnak, ahogy Olaszország is. Lábaimat dereka köré fonva húztam közelebb magamhoz, éreztem, ahogy merev férfiassága belső combomhoz tapad, csípőm szinte már sóvárogva emelkedik meg, ezzel is a tudtára adva, hogy csak rá várok. Magamban akarom végre érezni, az sem érdekel, ha mindent tép és szakít le rólam, csak csinálja már!    


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime14.06.19 19:33




Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Végre utat engedhettem a bennem lévő vadállatias ösztönöknek. Eleinte szép lassan akartam az én drága feleségem kedvében járni, de úgy hiszem, hogy máris túl sok időt vesztegettünk a felesleges szócséplésre. Tekinthetjük most ezt az előjátéknak. Megengedtem magamnak egy kósza gondolatot... Mondjuk egy magángéppel is mehetnénk és akkor és ott máshogy is a fellegekbe repíthetném. Biztos vagyok benne, hogy Ana se tiltakozna az efféle ötleteimre. Sőt, talán egy rugóra is járna az agyunk és szenvedélyesen ugyan azt követelnénk a másiktól.
- Ugye tudod, hogy mennyire szeretlek? - Tudom, hogy nem sokszor mondom, nem is vagyok olyan érzelgős fajta, de azért néha napján velem is előfordul, hogy tudatni akarom a kedvesemmel, míg valaki nálam gyakrabban akarná a tudtára adni. Ezt pedig nem azért mondom, mert a vérem jelentős része most nem az agyam felé halad, inkább ellenkező irányba. Sőt, nem is azért mondom neki, hogy beadja nekem a derekát, enélkül is megtetette volna. Egyszerűen csak akartam, hogy tudja és kész.
- Szeretlek. - Suttogtam puha bőrébe miközben apró csókokkal halmoztam el nyakát. Ennyi, eddig bírtam. Már fogalmam sem volt arról, hogy mi volt rajta, vagy rajtam, de nem is számít. Pillanatokon belül minden lekerült rólunk. Meztelen testünk csak úgy izzott a vágytól. Teljesen megszűnt létezni a külvilág, csak Ana létezett. Formás mellei, kecses dereka, selymes bőre. Csak az enyém, én birtoklom. Csók csókot követett, miközben combjai közé furakodtam. Eleinte igyekeztem magam visszafogni, már amennyire bírtam, de pár mozdulat után már teljesen kitöltöttem.



WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime20.03.20 22:23




Jackson & Ana


Nem könnyű a közös életünk és ezen a média sem segít, ellenkezőleg minden alkalommal, amikor csak lehetőségük nyílik rá megtenni újabb akadályokat gördítenek a kapcsolatunkba, hátha azzal majd sikerül kikezdeniük minket és kapnak végre valami szaftos pletykaalapot és ha valaki azt gondolja, hogy a szerelem mindenre elég, kurva nagyot téved. Számos alkalommal lett volna okunk csúnyábban is összeveszni, sőt elválhattunk volna, de nem tettük. Mert szeretjük egymást és megéri, és amíg csak bírni fogjuk a nyomást, csinálni fogjuk, egymásért, az életünkért, nem fogom megengedni egy pofátlan riporternek se, hogy tönkretegye, amit megálmodtam.
Szeretem és tudom, hogy kell egy jó nagy adag kitartás mellé, a bizalomról nem is beszélve, hiszen, ha hinni akarnánk a pletykalapoknak, már számtalanszor megcsaltuk egymást valamilyen módon. De én azt akarom, hogy csak az számítson, ami itt van, most is.
- Sosem fogom megunni hallani. - Mosolyodtam el szerelmes pillantással. Gyakrabban is lehetne ilyen. Hogy milyen is? Nem is tudom. Átlagos? Mint egy átlagos férj. Legalább itthon. Tudom, hogy olykor sokat kérek ezzel, csak nem szeretném, ha egy napon arra ébrednénk, hogy valahol elveszítettük önmagunkat és már nem tudjuk miért is vagyunk még mindig egymás mellett.
-  Én is szeretlek. - Ilyenkor tudom igazán imádni és élvezni azt az igazán heves természetét, nem pedig amikor épp vitatkozunk valamin, mert hát olyankor sem fogja épp vissza magát. Csak sodródtam vele, engedtem, hogy teljesen Ő irányítson. - Az én kapitányom. - Suttogtam érzéki hangon fülébe. Másodpercek alatt landolt valahol minden egyes ruhadarabunk és mezítelenül maradt csupasz testünkkel simultunk egymáshoz. Combjaim engedelmesen nyíltak szét előtte, majd lassan felfelé húzva lábaimat simítottam végig az oldalán. Csípőm felvette a ritmust, amit diktált, először csak finoman és gyengéden, majd egyre keményebben hatolt belém. Eleinte próbáltam halk lenni dacára annak, hogy ez a mi házunk, majd én sem bírtam magammal, mindkét kezemmel verejtéktől nedves hátába kapaszkodtam, miközben egyre hallhatóbban adtam a tudtára mennyire jó is az, amit csinál.    


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: No reason - Ana & Jackson No reason - Ana & Jackson I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

No reason - Ana & Jackson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ana & Jackson
» Savannah L. Jackson
» Justice Jackson
» Devon Curtis Jackson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Severide birtok-