welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Zachary M. Boild

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Zachary M. Boild 14.11.16 0:10

Zachary M. Boild
Nem attól kell félned, amit látsz, hanem attól ami a sötétben lapul.

Név: Zachary Milo Boild
Becenév: Zachy
Születése hely, idõ: 1983. 07. 17 / USA – Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Hm, hol is kezdhetném el sorolni azt a rengeteg pozitív tulajdonságom, mert valóban megszámlálhatatlanul sok akad. Aki mást mondd, lelövetem, na, ugye, hogy csak jók vannak? Szerintem is… Nos, akkor fogjunk is bele. Nem tudom, pontokba szedjem, vagy csak felsoroljam, precíz ember vagyok, szeretem, ha minden rendben van és átlátható. Na! Már bele is kezdtem felsorolásba, azt szokták mondani, hogy a zseni fejét azért nem simogatják, mert vág az esze, mint a borotva, főleg ha az övem mellé van tűzve egy vadászkés, és megmártom abban, aki a hajamhoz ér. Na, de haladjunk tovább, hát spontán vagyok és elég jó emberismerő is, tehát, nekem nézhetsz ki úgy, mint egy címlaplány, ha a fejedben légüres tér van, nem veszek fel kurvákat, nálam minden lánynak története van, hogy miért is dolgozik nekem, és a kell a pénz nem elég indok. Kapjad össze magad, és adj le nekem egy olyan sztorit, hogy azonnal fel akarjalak venni. Nagylelkű sem maradhat ki a sorból, én nem veszem el a lányok borravalóját, azért megdolgoztak és jár nekik, a bérezésük sem utolsó, hisz a férfiak, erősek, gonoszak és makacsok, kell a járulék és a kárpótlás, a védelmük is biztosított. Megvédem a lányaim, és nem érdekel mi az ára, vagy melyik neves nagykutya is fenyegetőzik, már megtanultam, hogy mindenkinek van gyengepontja.
Nem mondhatnám magam túl kihívó alkatnak, vagyis ezt támassza alá, hogy még mindig nincs asszony a háznál, vagy csak, senki sem tűri el, hogy minden nap, majdnem pucér nők között mászkálok, akik a feneküket riszálják az emberek képébe, vagy ez, vagy az, bár tükör, még nem tört össze tőlem. Sportos alkat vagyok, mert már, hogy néznék ki, mint egy szétfolyt zsírgömböc? Barna hajam, és mély barna szemem van, azok az igazi kiskutya szemek. Elég magas vagyok, engem még felfelé pofoztak.

Életem, létem, világom
Egy cseppet sem szokatlan napon láttam meg a napvilágot, bár a vendégek számára az volt, hisz nem mindennapi eset, hogy egy rúdon táncoló nőnek elfolyik a magzatvize. Bár a tulajt sem sűrűn látták, hogy rohan, egy terhes nőt maga előtt tuszkolva a kocsi felé. Nos, egy kis jelmagyarázat, a terhes nő az anyám, bár szerintem ez teljesen világos, az őt tuszkoló dagadt, kopasz hapsi, nos, ő az a balfasz, aki felcsinálta. Ezek még komolyan nem hallottak a védekezésről? De most úgy tényleg! Hát amint pár óra szenvedés után egy visítozó kölök, azaz én, jelzi, nem, nem tudtak. Nem mondhatnám, hogy nyomorban nőttem fel, csak hároméves koromig nem tudtam ki is az anyám, nem, hogy nem foglalkozott volna velem, de mindig más vigyázott rám, mikor kinek volt épp szabad ideje, annyi nő vett körül, hogy nem tudtam kinek gügyögjem, hogy mama. A papa szót öt évesen ismertem meg, amikor az öregemnek eszébe jutott, hogy jé, nekem van egy fiam, de esküszöm, azt sem vette észre, hogy minden nap az öltözőben csövezek. Bunkó, paraszt volt a vén marha, feleség és kilátások nélkül. Nem tudom mit láttak ezek ketten egymásban aznap éjjel, amikor megfogantam, a pohár alján kívül semmit sem láttak, csak aztán pár hétig nem volt használható a DJ pult, hát ezek ott estek egymásnak, komolyan nem találtak kényelmesebb helyet? Egyáltalán, hogy kerültek oda? Inkább mégsem akarom tudni! El tudjátok képzelni, ahogy kis rádiósmagnóról engedték a lányoknak a zenét? Hát, ha épp nem fejlődgettem volna odabent, tuti pusztultam volna a röhögéstől, hogy ekkora állat is csak te lehetsz fater b@..dmeg. Még egy ekkora idiótát nem hordott a hátán a föld! És én pont az ő fia vagyok, az ágyékának gyümölcse, Jézus Isten, én mindent letagadok, nem és nem! Született még egy perverz, szexmániás öcsém is, de aztán hál Istennek megtanultak felhúzni egy tetves kotont, és nem lett belőlünk több. Mondjuk erre hamarabb is rájöhettek volna. Elit egyetemre jártam, de hát, csak azaz idióta vérvonala vagyok, és a legidősebb fia, akinek legalább esze is van, így nekem kellett átvennem a helyet, amikor az a dagadék szívinfarktusban megmurdelt, mondjuk én ezt előre megjósoltam volna az életmódja alapján. Így könyvelő lettem, legálissá tettem az egész céget, rohadt sok munkám van benne, aki valaha is bármi rosszat mer mondani, vagy tenni a cégem ellen, azt saját kezűleg intézem el, vagy csak szólok egy pár helyen, a kapcsolatok természetesen megmaradtak az alvilág sötét alakjaival, akikkel nem futnál össze éjszaka a sikátorban.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Zachary M. Boild 15.11.16 0:45

Kedves Zachary!
Tetszett a történeted. Érdekes figura vagy, remélem azért a játéktéren többet is meg tudhatunk rólad. Mivel mindent rendben találtam történetedben, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Zachary! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret! Wink

Admin

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.serbianforum.info

Zachary M. Boild

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal