welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Harmony Lea Young Vote_lcapHarmony Lea Young Voting_barHarmony Lea Young Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Harmony Lea Young

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Harmony Lea Young Harmony Lea Young I_icon_minitime14.11.16 1:10






Harmony Lea Young
A véletlen találkozások szülik a legjobb alkalmat.


Név: Harmony Lea Young
Becenév: Harley
Születése hely, idõ: 1988. 11. 29 / USA – Washington
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: elítélt
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Margot Robbie


Ki vagyok én...?!

Sorolhatnám a sok jót, amit valaha az eddigi életem során tettem, a kölcsön adott barbiektől kezdve, amit az oviban adtam oda másoknak, hogy igazságos legyen és mindenki játszhasson papás – mamást. Az ajándékba adott ruhákon át, amit tiniként adtam a legjobb barátnőmnek, mert nekem túl kihívó volt, elég visszafogott, szemüveges kislány voltam, hosszú, folyton copfba fogott szőke hajjal. Egy igazi kis okostóni. A lefénymásolásra odaadott jegyzetekig, hisz a jog ne a legegyszerűbb szak, van, azonban mégis aki félvállról veszi. De én szívesen segítek bárkinek. Egy csupa szív, mosolygós egyetemista voltam, az a rózsaszín pónin lovagló cafka típus, akit már csak azért is utálnak, mert létezik. Hosszú lábaim, és kecses, formás alakom van, hosszú szőke hajam a copfról, már kontyra váltottam, de a szemüveg maradt. Egy mosollyal csábítok még ma is, aki nem hiszi járjon utána.

Életem, létem, világom
A sors fintora az egész, a karma egy k…a nagy r…..c. Minden olyan szép és jó volt, tökéletes kis világomban éltem én, igaz elég magányosan, de kit érdekelt, sikeres karrierem volt, felfelé ívelő praxisom, jól kerestem, és semmi gondom nem volt, az ég adta világon semmi. És most még is itt csücsülök egy magánzárkában, gyilkosságban való bűnrészességért. De ne szaladjunk ennyire előre, minden azzal kezdődött, hogy életemben először szerelmes mertem lenni. Várjunk, ez még mindig nem a legeleje, van még előrébb is mit mesélnem, hogy, hogyan is csöppentem bele ebbe az egészbe. Minden egy Las Vegas-i úttal kezdődött. Még az egyetemen ismertem meg Anna-t, egy igazi kis pörgőd, mindig aktív, vadóc lány, egy szobába kerültünk az egyetem alatt, tökéletes ellentétem, talán pont ezért is lettünk legjobb barátok. Az iskola után én Washingtonban maradtam, ő pedig az álmait követve Vegas-ba költözött. Szinte soha nincs szabadságom, vagyis nem volt, ma már túl sok szabadidőm is van. De Anna addig unszolt, még az év végén a szilvesztert nála nem töltöttem. Egy vicces kis estét tervezett, ahol végre én is ellazíthattam magam. Egy elég laza kis klubbot szemelt ki, ahol az aznap esti belépő kötelezően a jelmez volt, először húztam a szám, majd végül belementem. Megpróbáltam átvenni a stílusát és a lehető, tőlem legmerészebb öltözéket válogattam össze. Egy zakkant pom – pom lány jelmezt, aki pom – pom-ok helyett baseball ütővel hódítja meg a világot. Belebújtam hát a rövid kis ruhácskákba, két kis copfba fogtam a hajam, egyik felől kék, másik felől rózsaszín kimosható festékkel tettem még színesebbé, természetesen is elég világos hajam. Igazán extrémre sikerült, alaposan megleptem vele An-t. Fantasztikusan éreztem magam, de tényleg, ami rólam ritkán mondható el, hogy egy ilyen lebujban jól érezzem magam. A sokadik italom után, a tömegben észrevettem egy érdekesnek ígérkező embert. Smaragdzöld haja élénken látszott, a fel - felvillanó fényekben. Egyszerűen muszáj volt, csak állnom és néznem. Tekintete eszelős volt, akár egy elmebetegé, aki a zárt osztályra való, mégis úgy vonzott magához, akár a mágnes. Ahogy a szemembe nézett, bármit megtettem volna neki, és meg is tettem. Talán, vagyis pont ez lett a vesztem, de nem érdekel, tudom, hogy eljön értem, az én Puddin-om, és magával visz. Tudom, hiszem, érzem!


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Harmony Lea Young Harmony Lea Young I_icon_minitime15.11.16 0:54




Kedves Harley!
Lapod elolvasása után, az első gondolatom: Baszki, ez egy elcseszett love story és most az elcseszetten van a hangsúly. Ennek ellenére mégis remélem, hogy tényleg úgy lesz, ahogy hiszed, hogy majd segít neked abban, hogy valahogy kikerülj a börtön falai közül. Viszont annak örülök, hogy egy újabb elítélttel lettünk gazdagabbak, mostanában kihalólévő fajnak számít errefelé Very Happy Foglalj avit, majd irány a játéktér, jó szórakozást kívánok!  Wink  
   

A

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Harmony Lea Young

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» We are young
» We are young no.2
» James William Young

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-