welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Rosszul simized - Zack & Candy Vote_lcapRosszul simized - Zack & Candy Voting_barRosszul simized - Zack & Candy Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Rosszul simized - Zack & Candy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime02.11.17 18:35



Zack & Candy



Gyerünk Candy, végül is nem lehet olyan nehéz, aprócska ruhákban kéjesen vonaglani egy rúd körül, egy rakás tajt részeg idiótának, akik utoljára akkor láthattak hasonlót, amikor éjjel a privát csatornákra kapcsoltak, vagy pedig már túlságosan elfuserált az életük bármihez is, de még ennek ellenére is még mindig abban a hitben élnek, hogy pénzért minden kisajátítható, főként az élvezetek, és ha már ezt a csilli-villi mosogatni, de még dugni sem tudok elég jól feleség nem képes megadni, akkor itt megkapja. Tényleg nem látszik nagy szentírásnak a dolog. Már csak egyetlen apró pici probléma van, vagyis kettő, semmiségek, csupán ki kell bírnom, hogy ne vágjam orrba az első piától bűzlő gusztustalan idiótát, aki taperolni próbál, illetve a nyelvem, ssszz, jobb, ha iszom egyet még kezdés előtt, na jó, legyen egy dupla.
A pulthoz sétálva kértem ki magamnak egy dupla tequilát, kísérőnek is kértem volna egyet, de úgy már túlságosan is buli lett volna, egy mozdulattal hajtottam fel a kis pohárka tartalmát. Kissé idegenesen, mégis figyelemmel kísértem végig a többieket, hmm, az apámnak igaza volt, egy metró aluljáróban fogom végezni, basszus! Én következtem, könnyedén dobtam le magamról a felesleggé vált ruháimat, majd léptem fel a "színpadra". Elhagytam a felesleges udvariaskodást, elindult a zene, én pedig igyekeztem azonnal felvenni a ritmusát, rutinosnak tűnő mozdulattal fogtam meg a rudat, miközben végleg megpróbáltam kizárni a külvilágot, csak én, a zene, meg ez a vacak. Kéjes vonaglás, fenék risza, miközben mindkét kezemmel fenekemen simítottam végig, ha nem ismerném magam, azt mondanám, hogy még élvezem is a dolgot, de ez most nem erről szól, őszintén? Kurvára kell ez a munka. Igyekeztem mozgásommal követni a zene hol lassabb, hol pedig gyorsabb ritmusát, a zene ütemével irányítani a testem.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime15.11.17 0:05



Zack & Candy



Csak egy újabb átlagos nap, bár mondjuk az én esetemben nemigazán lehet bármilyen napot is átlagosnak, egyszerűnek, könnyűnek nevezni. Vettem egy mély levegőt és belevetettem magam a "papirizációba", mondjuk így, a háttér munkálatokba, ami úgy igazán senki sem láthat bele, mert már csak a listán szereplőnevektől kaphatna életfogytiglant, vagy azonnali villamosszéket,nem is hallgatnak meg csak ítélnek és azonnal. Nem kell őket személyesen is ismerned mégis megdöglesz már csak ha a nevüket hallod az utcán. És én ilyen emberekkel dolgozom együtt, remek, szeretem veszélyesen élni az életem, úgy fest. Vagy csak maradjunk a valóságnál, hogy nemigazán volt más választásom, átveszem az üzletet vagy átvágják  torkom egy  sikátorban mert túl sokat tudok. Dobjunk csak fel egy érmét, élni és remélni, később lebukni és meghalni, vagy azonnal meghalni, nem túl nagy a választék. Az egyetlen szerencsém, hogy kölyök pofim van és ezért nem hiszik el, hogy bármi rosszat is tennék, hiszen olyan kis édes vagyok, hát nem? Hát nem.... De erről nekik nem kell tudniuk, szeretem az ügyeimet egyedül intézni, nincs jobb kezem, mert aki tud valamit az megtörhető, aki megtörhető az köp, és akkor én megyek kicsapni Las Vegas villamoshálózatát, amit ha nem probléma kihagynék. Mindenki tudja, hogy engem ilyenkor nem lehet zavarni, Joe lila monoklija igazolja, a múltkori esetről, ugyanis a drága lelkem gondolta szól már nekem, hogy elmenne hamarabb. Hát el is ment, csak kocsival a sürgősségire, a ne zavarjanak melyik része nem volt teljesen világos??? Ezért most csak egy halk koppanást hallottam az ajtón, elzártam a páncélszekrénybe az iratokat, felkaptam a baseball ütőt a sarokból, és megindultam második menetet adni a biztonsági főnöknek a protokollról. Kilépve azonban Joe egy védősisakban állt velem szemben, muszáj volt teli torokból kiröhögnöm. Megjöttek a lányok, jobb időpontot nem is választhattak volna. Nem szeretem a felvételiket, mindegyik olyan unalmas és monoton, nem láttam még táncost aki felkeltette volna a figyelmem. Próbáltam úgy tenni, mint aki figyel, épp egy szőke csaj bemutatójára értem oda, de valami nem stimmelt, valahogy életidegen volt tőle a mozgása.
- Zene állj! Te ott, rosszul simized.
Fontam össze magam előtt a karom, ettől jobbat kell mutatnod, hogy fel akarjalak venni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime16.11.17 9:56



Zack & Candy



- Tessék?? Mégis, ki ez a tag... egy baseball ütővel?! - Pislogtam egyre inkább értetlenül, hogy mivaaan? Most komolyan, emberek, mégis hogy a fenébe lehet rosszul simizni?? És komolyan, ki ez a tag Vader nagyúrral a háta mögött? Elnézést már, ha nem lelem élvezetem abban, ha a saját hátsóm simizem, éppen nem sajog, szóval... Azt pedig valahogy kétlem, hogy épp a Star Wars asting-járól ugrottak be kicsit lecsengeni. Még furcsább lett az arckifejezésem miután valaki megsúgta, hogy ez a főnök, nem pedig a kész átverés. Oké, ezt bebuktuk, Candice, akkor talán... mentsük, ami menthető? Tizenhétnek se néz ki, komolyan ezért a kölyökért ebben az államban, itt még büntetnek. - Jól van, Pablo Escobar... - Jegyeztem meg halkan, miközben próbáltam nem kuncogni és sokkal inkább arra koncentrálni, hogy kell ez a munka, vagyis kéne, de kezdem elveszíteni a fonalat már csak avval kapcsolatban is, hogy egyáltalán hol vagyok, a színfalak mögött számolják a kötegeket?
- Akkor mi lenne, ha ledobnád, azt az ütőt? - Vader nagyúr majd vigyáz rá addig. - Felpattannál ide és megmutatnád nekem, hogy kell jól simizni? Tanulékony vagyok. - Kicsit abszurd, ez az egész, nem? Úgy értem, tényleg. Oké, ennyire nem gondoltam komolyan a dolgot, mármint érzem, hogy ebből okosabb lett volna kimaradni, mármint most már mindegy. Figyelj, legalább megtanulom hogyan is kell helyesen simizni a saját seggem, azért erre nem minden nap érez rá az ember, már csak azt remélem, hogy ezzel már senkit sem ronthatok meg, mert még a végén bűntudatom lesz. Mégis mindenki meredten bámul, mintha legalábbis a húsvér ifj. Pablo Escobar közelítene felém, errefelé senki sem érti a poént, merthogy a legkevésbé sem gondoltam komolyan, hogy akár lehetne. Értem, áká a legközelebbi fantasztikus ötletemnél, inkább maradjak és üldögéljek otthon a seggemen.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime18.11.17 13:20



Zack & Candy



Hát meg kell vallanom meglepődtem a kis csaj kirohanásán, nem teljesen mindegy ki vagyok? Ha valaki neked azt mondja nem jól csinálod akkor babám nem hisztizel és vagdalózol hanem azon töröd az agyad, hogyan is tedd jobbá azt a szart amit itt művelsz, végül neked kell a munka, nem nekem... Nem vagyok máltai szeretetszolgálat, se terézanya nagy f@rokkal, éppen ezért ha valamit mondok megteszed, vagy ott az ajtó és mehetsz kéregetni.
- Látod ezt a csomó lányt? Mindegyik a helyedre pályázik, szóval cicám vagy riszálsz rendesen, és nem úgy, mint egy idegbajos kis veréb, vagy szedd a cuccod és viszlát.  
Nem értem miből gondolja, hogy ő váltja meg az univerzumot, mert felállt a színpadra, van tőle fiatalabb és csinosabb, lelkesebb is, nem értem miért vergődjek én vele, miért érné ez meg nekem? Egyből ráncba szaladt a homlokom ahogy itt pattog nekem, mint a nikkelbolha.
- Én mutassam meg neked? Emlékeztesselek, hogy nekem már van munkám és te jöttél hozzám segítségért?
Sóhajtottam egyet, és hozzávágtam az ütőmet a biztonsági főnökömhöz, hogy fogja már meg még megtanítok egy két bal seggest táncolni. Intettem Aida-nak aki a egyik legjobb táncosunk, rajta látszik, hogy élvezi amit csinál, és az a legfontosabb, az minden munka alapja.
- Alaposan figyelj oda arra amit Aida csinál. Jelentettem ki szúrós tekintettel, majd közelebb hajoltam.
- Ha szeretnéd szólhatok az unokaöcsémnek, hogy üdvözlöd a faterját. Bár nem biztos, hogy örülne neki, ha emlegetnéd a holtakat. Dőltem vissza alap helyzetembe vigyorogva, itt az ideje megtanulni a rendet kis anyám.
- Hát ez nagyon nem megy neked. Vakargattam meg a fejemet, azt hiszem kénytelen leszek segíteni, bár még mindig nem értem ez miért jó nekem... Megragadtam a csípőjét és a zenére utasítottam mozgását.
- Nagyon remélem, hogy belejössz.... Szemforgatva másztam le a színpadról, és vettem vissza az ütőm.
- Fel vagy véve.... Vágtam még oda az irodámba visszamenet. Könyörgöm a többi bénával szenvedjen már más...





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime12.12.17 17:08



Zack & Candy



Az első napom, lássuk amit eddig megtanultam, a főnököm kicsit se szórakoztató és itt senki sem érti a poént vagy senki sem normális vagy mindkettő, kettő, mint kiderült eddig nem jól simiztem a fenekem és a jó franc se tudja már kitől kell ellesnem a fenék simi fortélyait, de eskü, elszántan fogok figyelni, három a kis nagy góré azért mégis csak tud vicces is lenni néha, jól riszálja. Az érettségije meglehet már? Örök rejtély marad, ahogy az is, hogy voltaképp mi a fenéért is vett fel, a legőszintébben lövésem sincs, már arról sem, hogy egyáltalán minek is jelentkeztem pont ide, na de most már mindegy, megkaptam az állást, úgy fest. Akkor ideje munkához látni, vagyis inkább munkába állni. Az öltözőbe lépve máris túlöltözöttnek éreztem magam a többi leányzóhoz képest, elkaptam a kis szekrényemet, gyors bepakoltam a cuccaimat, aztán a kezembe nyomták a ma esti szettemet, világos, nem fogjuk kedvelni egymást ezzel az így riszáld a hátsód hölgyeménnyel vagy csak simán Ő nem bír, remek. Bizonyára itt mindenki mindenkivel felülmúlhatatlanul jóban van, mindenki mindenkinek a húga, a nővére, a keresztanyja, tudom is én. Pazar. Tisztára, mint Pablo Escobar. Talán mégis értik a poént.
Okkééé... ezt mégis hogy az ördögbe kell felvenni? Vagy inkább, hogy a pokolba kell levetni? Fogalmam sincs melyik a jó kérdés. De az én számom következik... Gyorsan belebújtam a szettembe, aztán színpadra fel. Komolyan, nem attól voltam izgatott, hogy falatnyi ruhákban kell vonaglanom egy rakás részeg disznó előtt, hanem, hogy mi van, ha nem tudok kibújni ebből a vacakból, nevethetnékem támadt. Egyik ruhadarabot követte a másik, másfél perc alatt pedig meglett a rajongóm is, azt hiszem konkrétan fellehetne mosni alatt lassan, az utolsó ruhanemű pontosan ennek a nyakkendőt viselő úriembernek nem nevezhető férfinak a képében landolt, hátha eszébe jut lenyelni a nyálát végre, undorító. Tartsd meg inkább, köszi.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime26.01.18 18:22



Zack & Candy



Na szóval, ezen a nagy rakás sz@ron is túlestünk, remek, akkor végre fojtathatom a munkám, vuhu, remélem most már néma kuss lesz, mert ideges leszek, és akkor betörik pár fej, amit senki sem szeretne. Akkor könyveljünk. Remek, azt leírhatom az adóból, mint szolgáltatás, azt mint pótdíjat, oké. Hm, kevesebb magán szám lesz a VIPben, nem győzöm a mosodai számlákat rendezni, ezeknek nincs egy p...ci amibe bele v....ik? Miért kell a bútoraimra és a lányok ruhájára? Mély levegő, nem bántunk senkit mert azt árt az üzletnek. Akkor számoljuk szépen el a maradék költségvetést, és jöhet a heti fizuosztás. A széfből előveszem a kasszákból már behozott pénzt, szép nagy kötegekben áll, és ezt mind nekem kell átszámolnom. Akkor egy, kettő, három... Telefoncsengés, kinyomom. Na akkor, egy, kettő, három... Telefoncsengés, kinyomom. Na megint, egy, kettő, három.... Telefoncsengés, meg a k...a @nyádat, aztat kísérő mondat közepette kaptam fel a baseball ütőm és vertem ripityára a szerkezetet. Ez a hónapban már a harmadik, sóhajtottam egy nagyot, lassan nem fogjál elhinni a szolgáltatónál, hogy megint elhagytam... De legalább most már semmi nem zavar meg, na szóval, egy, kettő, három... Ajtókopogtatás.Nem hiszem el...
- Hogy törne el a kezed, ha gondolod segítek benne!  
Bátortalanul megnyikordult az ajtó, egy sisakos fej tűnt fel, fehér zászlót lobogtatva. A megadásnak nem tudok ellenállni, de semmi kedvem kimenni, és ő csak erőlködött, hogy meg kell néznem az új spinét, egész ügyes lesz a végén. Na jó, én vagyok a főnök, elő a farbával, hadd lássam, bár nem hiszek a csodákban, kinőttem bár belőle.
- Na nézd már, még a végén a tündérkirálylányból lesz a legjobb prosti, ki gondolta volna, hogy ilyet is tud. Na de amíg te csorgatod barátom a nyálad, én  kiszámolnám végre a fizetésed, persze ha nem ragaszkodsz hozzá, zavarj meg még egy párszor és nem kell aggódnod a fizetett betegszabadság miatt.   Húztam össze a szemem szinte résnyire.
- Legközelebb akkor keress ha az utolsó részeg,
kanos idiótát is kidobtad, és jöhetek a szokásos lelkesítő beszédemmel és a csilivili pomponokkal.
Vágtam be magam mögött az ajtót, remélem most már tényleg csend lesz.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime12.11.18 12:14



Zack & Candy



Ez mindig ekkora pöcs, vagy ma valamiféle különleges nap van? Vasvillával vettél el anyjától, vagy mi? Mi van, anyuci nem szeretett, elhanyagoltak? És most szívatsz mindenkit, csak mert megteheted, hová szarjak? Na jó, Candy cukorka, vegyél vissza, kell a meló, még ha ez az utolsó szar is, amire rémálmodban gondolnál, kell a pénz, szóval csukd be a kicsi szádat, szorítsd össze a fogad és mutasd meg ezeknek a seggfejeknek, hogy mégsem vagy olyan eldobni való nőcske. Csak nem olyan nehéz ribancnak lenni, mások hobbiból csinálják, ott pedig még fizetnek is érte. Szóval, nyeltem egy nagyot, azt hiszem erre mondják azt, hogy ez az kislány, jól csinálod, aztán felpattantam szépen a helyemre, és onnan igyekeztem minél jobban simlizni, már zsibog a valagam, még egy kicsi és rázni is fog, hánynom kell a sok öreg, kopaszodó és undorító tahó tapizásától, komoly önuralom kellett hozzá, hogy ne állítsam a hátukba a tűsarjúmat, de végül is összességében sikert könyvelhetünk el ezen a téren.  
A munkaidőm végére mondhatni már meg is feledkeztem róla, hogy alig van rajtam valami, plusz annyi nyálat letöröltem már a képükről, hogy tuti összeszedtem valamit. Egyetlen vágyam volt végre kibújni a cipómból, átöltözni végre, aztán szépen hazamenni... Igen, voltak efféle ábrándjaim, nagy boldogan, hogy a mai estét is túléltük megindultam az öltözők irányába, mire közölték, hogy még nem mehetek, mert még hátravan a főnök nagy lelkesítő sóderje, ahh, ezt most nem mondjátok komolyan, hogy ma még egyszer végig kell hallgatnom? Fenébe, unottan visszatipegtem, beálltam a kis tornasorba. és vártam... Ez erre élvez? Tuti nem százas a fickó. Végül is egy baseball ütővel flangál, erre azért nem volt olyan nehéz rájönni. Hajrá Red sox, vagy mi?Hmm, valahogy kétlem. Nem haladhatnánk? Vár, a kávém, a reggelim, meg egy jó meleg zuhany, jesszus bűzlök... 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime11.04.19 14:36



Zack & Candy



Ez a tetves nap is véget ért, és csak egy telefon meg egy kisebb zúzódást intéztem el, tök jó, kezdek haladni az agresszió mentes élet felé, bár szerintem ezzel sem a szolgáltatóm sem az alkalmazottaim nem értenének egyet, mindaddig még meg nem győzöm őket, erre hatásos módszer a pisztoly a fejhez, vagy vadászpuska a mellkashoz, nem nem vagyok agresszív, ugye hogy nem? Na azért mondom... Lassan az utolsó, részeg, kanos disznót is kihajítják a bárból, és én is a fizu végére érek, mindenkinek borítékolva, névre szólón, lezárva. Megkérem MaryAnnt, hogy mindenkinek tegye a szekrényébe, az az egy dolog tabu, nem megyek be a női öltözőbe, és Mary is tudja, hogy tudom mennyi pénzt tettem bele, és eltöröm a kezét és balesetnek állítom be ha egy centtel is kevesebb jut el a lányokhoz. Ez itt egy nagy család, amiben anno felnőttem, mindenkit ismerek és mindenki ismer, szóval senki sem mer packázni egy elme roggyant, agresszív, pszichopata állattal, ezt jobb ha előre belátja mindenki, hogy nem nyerhet, csak veszíthet, sokat, jackpotként az életét is. Halk kopogtatás az ajtón, egy "gyere be"-t morogtam el, hú de sok embernek nincs ma kedve élni. Jött a nagy dobozom, benne a kék kis pomponokkal, na essünk túl ezen is, a hagyomány az hagyomány, és hadd menjek végre a picsába aludni, még lesz egy tárgyalásom nyitás előtt, szóval a szokásos f@sz formám kell mutatnom, nem a nyűgös, lepuffantalak mert hozzám szóltál és nincs nálad kávé de én most keltem fel hangulatot kell hoznom.
- Gratulálok lányok, szép este volt.  
Ráztam meg a cuki kis pompont a dobozból.
- Holnap is pont ezt várom, az újakat tanítsátok. Fizu a szekrényben. Tudjátok ha bármi van, zaklat egy f@sz, nem tudja hol a határ szóljatok és elsimítok mindent, számíthattok rám. Jó pihenést, és holnap mindenkit pontosan várok, kisimulva. Mondom én, hogy nem vagyok agresszív...





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime04.06.19 21:20



Zack & Candy



Késő van, fáradt vagyok, nem mehetnék már, valahogy elég para egy olyan fickó lelkesítő előadását hallgatni, akinek baseball ütő van a kezében plusz pomponokkal játszik. Ez a legalacsonyabb költségvetésű pornófilmnek is rémes, még úgy is, hogy ez egy sztriptízbár, ahol egy perccel sem szeretnék több időt tölteni a kelleténél, szóval amint lecsengett a kis szónoklat, húztam is átöltözni, vagy inkább felöltözni? Hát, lényegesen több ruha lesz rajtam, mint eddig és kevesebb nyál is fog csorogni,jó lesz. Megkönnyebbülten léptem ki az ajtón a fizummal, ami elég jó, de legyen is az, nem kávét szolgálok fel a sarki bisztróban, legalább fizessék meg. Túl az első napon, amiről nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz. Úgy értem, minimum mardosó szégyenre számítottam magamtól, plusz mint  
kiderült, még a seggem se simizem jól, ami aztán csak a hab a tortán, viszont most csak annyi jár az eszembe, hogy vegyek valami reggelit, meg talán áfonyás sütit, hazamenjek, lezuhanyozzak, aztán be az ágyba.
Befészkelve magam pizsiben meg a reggelimmel, elindítottam egy filmet, de voltaképp csak háttérzaj volt és nem igazán fogtam fel miről is van szó, a fülem is csengett, a fejem is fájt egy kicsit, valószínűleg hozzá kell még szoknom a zajhoz. Állítottam ébresztőt, majd úgy a film felénél járva el is aludtam, kábé mint akit kiütöttek. A mobilom csengésére riadtam fel, még alig láttam, de nagy nehezen kimásztam az ágyból, a fürdő felé menet megláttam a tükörképemet, úgy érzem magam, mint a szőrös kis dog, aki reggel meglátja magát a tükörben, aztán elszalad, pont úgy, hát aztán minden vagyok, csak kisimult nem, szóval hosszú lesz, mire szalonképessé varázsolom a pofimat.   
Útban a bárba még vettem egy kávét, időben értem be, intettem a lányoknak a pultnál, majd egyenesen mentem az öltözőbe., ahova már be volt készítve a ma esti szerkóm. Akarva, akaratlanul is, bár inkább csak kínomban nevethettem, de nevetésben törtem, amikor megláttam.
- Ez meg mi, szobalány leszek? Remek. - Miért is panaszkodom, ez még elég sok ruha, amiből nem sok fog rajtam maradni a szám végére. Bár nem volt időm gyakorolni a fenéksimit, szóval remélem a főnöknek ma nem lesz kedve belém kötni. Lassan megtelt a bár, ma már egy kicsivel könnyebben ment. Épp az öltöző felé tartottam vissza a számom után, amikor valaki elkapta a karom.
- Hé, öregem! Téged meg ki engedett be ide?? Nem szabadna itt lenned! - Holt részeg volt és valami olyasmiről magyarázott, hogy mi bajom van, az ő pénze már nem elég jó nekem és egyre erősebben szorítottam a csuklómat.
- Engedj el, hallod?! - Ekkor fennhangon kezdett el mindennek lehordani, mondhatnám, hogy nem igazán törődtem azzal, amiket mond, de egyre dühösebb lettem, majd amikor már úgy éreztem, hogy ennyi elszakadt a cérna, lendületből orrba vágtam a másik kezemmel. Ekkor végre elengedett, hogy az orrához kapjon, amiből persze elindult a vér, kiabálni kezdett és fenyegetőzni, hogy ezért ki fog rúgatni meg, hogy kitesz az útcáta, mert jóban van a főnökkel. - Az irodájában van. - Ennyit fűztem még hozzá, majd faképnél hagytam.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime04.10.19 19:32



Zack & Candy



Nem ismerem a happy end vagy a jó nap fogalmát. minden egyes nappal jobban utálom az embereket, és egyre jobban szeretem a kutyámat. Nincsenek barátaim ezen a kanapén alvó öreg lányon kívül, aki már pár éve megmorogja az idiótákat, tökéletes szimbiózisban élünk, én és a kutyám, több értelem szorult belé és jobban is hallgat rám.
Szokásosan amint megérkeztem átfutottuk az ital listát, mi az ami fogyóban van és rendelni kell. A pultos csaj megjegyezte, hogy egy alak vár az irodámban, felvont szemöldökkel meredtem rá,
- Mondtad neki, hogy nem mehet be?  
egyetértően bólogatott, de hát ő sem merne csak úgy erősítés nélkül nekimenni egy hapsinak, akkor még csak ő volt bent. Mit ne mondjak a kívül tágasabb melyik része nem volt világos baszki? Berontottam az ajtón és mielőtt szólni tudott volna megragadtam és kivágtam az ajtón, majd a táblára mutattam ami kívülről függeszkedik.
- Nem tudsz olvasni öregem? BELÉPNI TILOS! Na kurva gyorsan szedd össze magad és próbáld meg még egyszer, ajánlom a kopogtatással kezdj!
Majd bevágtam mögöttem az ajtót, ki a fasznak képzeli ez a barom magát.
Halk kopogás, az asztalomra támaszkodtam, sarokkal megtartva magam a padlón és a baseball ütőmet a tenyeremhez csapkodtam.
- Gyere be te barom!
Jött is, halálra válva fehér arccal.
- Ne hebegj- habogj itt mondjad mit akarsz!
Remegő kezekkel nyitotta a kis aktáit, valami italcég, és milyen jó lenne ha váltanánk rájuk.
- Te valami újonc vagy mi?
Akik régóta vannak a szakában tudják már, hogy "import" piával foglalkozunk, legalább is papíron.
- Hát öcsém téged kurvára beszopatott valaki.
Röhögtem ki gyomorból.
A falnak csapódva nyílik ki az ajtóm és őrjöngve támolyog be egy faszi, aki már évek óta törzsvendég és évek óta tököm ki van már belőle, ordibál itt, nekem össze vissza, felvontam a szemöldököm.
- Ma senki nem tud olvasni és nem ismeri az illemszabályokat?
Félre löktem az ügynököcskét és izomból gyomron vágtam az ordítozó disznót, majd az ajtóhoz húztam.
- Mi a faszt ír ott?
Toltam bele a képét a táblába.
- Na ehhez tartsd magad és akkor gyere vissza ha ráérek!
Azzal a lendülettel kilöktem és még esés közben seggbe is rúgtam. Szegény ügynököcske teljesen lefagyott, a magam bűbájos módján megkértem, hogy kurva gyorsan húzzon el és csak akkor jöjjön vissza ha lányokat akar nézni, vagy meghalni.
- Na most jöhetsz.
Intettem a vérző orrúnak.
- Na most nyervogd el a problémád.
Aha, aha, szóval valami tyúk pofán baszta, behívtuk az illetékes hölgyet, erre még jobban rikácsolni kezdett.
- Kusshadj már el. Szóval fogdosni akartad, erre ő betörte az orrod?
Nyúltam le az asztalhoz támasztott ütőmért amivel lendületből pofán is basztam.
- Jól tette, te állat, nem elég, hogy olvasni sem tudsz, az illemet sem tudod de még ilyen faszságokkal is zaklatsz engem? Nem fogdosunk senkit, ez nem egy kurva futtató, takarodj és többet meg ne lássalak itt, mert nem úszod meg ennyivel.
A biztonságiak elvezették és ki dobták a szakadó esőbe az utcára.
- Candy igaz? Tessék itt egy kis pénz, igyál valamit a bárban, pihenj egy kicsit, aztán menj vissza dolgozni, ja és csak így tovább.
Adtam neki száz dolcsit meg egy pacsit a sikeres ütésért.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime23.03.20 19:43



Zack & Candy



Még szép, hogy felhúzott az a görény, erre én meg behúztam neki egyet. Arról nem volt szó a lelkesítő beszéd közben, hogy nem védhetnénk meg magunkat meg úgy különben is szarok rá. Szóval, ha most a góré kiakad, akkor kiakad. Azt még megszabhatja hogyan simizzem a hátsómat a színpadon, de azt nem, hogy ne küldjem el az anyjába a részeg állatjukat.
Behívtak az irodába, csak most kezdtem és ez z a hely volt, ahol még sosem jártak és még semmi jót sem lehetett arról hallani, akit oda behívtak. Megálltam egy helyben és meg se szólaltam, alkalmam se igazán volt rá, hogy bármit is mondjak, de annyit azért nem lenne hátrány leszűrni, hogy akkor most bajban vagyok.e. Egy biztos, nem álltam volna a pasas helyébe, amekkorát kapott azzal az ütővel, az is kész csoda lenne, ha a fogát nem köpné ki odakint. Csak pislogtam, de azt sűrűn. Oké, ez tényleg nem szarozik, ha valakinek valami nem tetszik. De mit lett volna, ha valami rosszabbal jön? Agyonveri itt előttem?    
- Kösz főnök. - Nyögtem ki végül, elvettem a száz dolcsit, majd miután lepacsiztuk a dolgot mentem is a bárhoz. Kértem magamnak egy margaritát, majd leültem.
- Mond, a főnök mindig így intézi a félreértéseket? -- Kérdeztem Roxanne-t, miközben kiadta a kért italt. Tuti nem százas a fickó, de legalább "nagylelkű".
- Igen többnyire. Volt már rosszabb is. - Megnyugtató. Lassan elkortyolgattam az italom, majd visszamentem dolgozni. A következő szünetemben elképzelésem sincs mi ütött belém vagy miféle eszement gondolattól vezérelve, de az iroda felé vettem az irányt. Szeretem az orrom formáját, ezért előbb kopogtam, jó hangosan és csak utána nyitottam be.
- Bocs, főnök. Nem akarok zavarni, csak köszi az előbbiért. Azt hitem én kerülök majd bajba miatta. - Elvégre lehetett volna valaki fontos személy vagy vendég itt, aki esetleg különlegesebb bánásmódot várt volna el, aztán én meg betörtem az orrát. Mondjuk egy jó szájsebészt is ajánlhatnánk neki.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime23.03.20 22:51



Zack & Candy



Most, hogy végre már csend van és senki sem üvölt, mint a sakál és vérzi össze a padlómat úgy érzem ideje lesz tervezni egy nagyobb betűs kinti kiírást, hogy ne érj hozzá a lányokhoz, meg a kamerával megfigyelt terület is elgondolkodtatott már, kevésbé lenne bosszantó a munkám, talán a pasi pofájáról kellett volna kitenni egy képet, hogy így jársz ha felhúzol, szóval don't touche a bula, vagy betöröm a pofikádat baseball ütővel öreg. Ide nem járnak olyan rendes emberek akik ezt sérelmezni mernék, vagy rendőrt hívnának, ide olyan állatok járnak akik nem mernek máshol felbukkanni, tartsák a rendet és a fegyelmet, ha egy - két állat lázong azt lerendezem, a többiek ezt tiszteletbe tartsák és nem akarnak úgy járni, mint elődeik, a többség gyerekkorom óta ismer, tudja, hogy pár fontos alapelvet tartok szem előtt, ha ezt betartod nem lesz gond és akár barátok is lehetünk, de sose akarj a másik oldalra kerülni, mert te jársz rosszabbul, nem esik nehezemre eltenni láb alól és még csak senkinek sem hiányoznál vagy senki sem tudná hova falaztalak be, lehet, hogy még élve, ne ajánlom senkinek, unalmas a sötétben egyedül.
Megtisztítottam az ütőm és közben felhívtam a könyvelőm is, lassan itt az éves bevallás ideje, és mi egy legális cég vagyunk, vagyis ez konkrétan egy legális cég, szóval ha nem akarunk észrevehetőek lenni, akkor könyvelnünk kell rendesen. Találkozót egyeztetek le vele, épp elbúcsúztam, letettem a telefont és jegyeztem fel a naptáramba a lebeszélt találkozót, amikor valaki kopog az ajtómon. Jó jel, valaki megtanult végre olvasni.
- Gyere be.  
Szóltam ki, ki a franc keres engem?
- Ó hello Candice, gyere csak be, foglalj helyet.
Még szinte végig se mondtam már jön a hálájával, kicsit felvontam a szemöldököm és megvakartam a tarkóm.
- Azt mondtam csüccs. Először is, nem vágsz a szavamba, köszönöm. Másodszor jól jegyezd meg, ez itt egy család, nem egy birkanyáj akiket eladásra tartok és lehet fogdosni meg húzgálni. Ti mind hozzám tartoztok, és én mindannyitokat megvédem, ide nem kerül be csak úgy bárki. Ide a sérült lelkek kerülnek, ahogy mondani szokás a seb vonza a sebet. Szóval nincs mit megköszönnöd, ha bármi van fordulj hozzám bizalommal. Jó? És most menj vissza dolgozni, így csekély lesz a fizetésed ha nem rázod rendesen.
Intettem az ajtó felé.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime25.03.20 18:09



Zack & Candy



Okéé, jól van, csinálom már, nem kell mindjárt idegesnek lenni. Leraktam a seggem, ahogy kérte. Most jó?  Jesszusom! Értem, kussoljak. Kussolok. Idézzük már fel, minek is jöttem én ide? Már mindegy, inkább ráfigyelek, még a végén kiderül, hogy a szemforgatást sem bírja. Komolyan azt hittem, hogy ez csak egy nevetséges őrült egy hülye baseball ütővel, aztán meg kiderül, hogy inkább Negan a Walking dead-ből. Neve is van annak a szarnak? Látom azóta ki van fényesítve és már buzgón várja a következő szerencsétlent, aki nem tud kopogni. Őrültnek őrült, ez látszik is, sőt komolyan is veszi a dolgot, azt hiszem ez a kombó a legveszélyesebb. Csak hallgattam, pislogni is csak ritkán mertem, aprókat bólogattam, az ez egy nagy és boldog meg összetartó család dumára, ahol esküszöm Ő a keresztapa.     
- Értettem, kösz főnök. - Kilépve az ajtón megkönnyebbülve sóhajtottam fel. Szörnyű ötlet volt. Rémesen szörnyű. Tiszta pszicho. Inkább vissza is mentem rázni egy valagnyi disznónak. Kell a pénz. Rohadt sokba kerül itt az élet, szóval húzzunk le néhány jól szituált fószert, nekik úgysem kell annyira. Utolsó simitásak a tükörbe, ruha, haj smink és mentem is vissza a helyemre táncolni. Kezdtem fáradni, így lazábbra vettem a tempót.
- Hé, nincs tapi! - Szóltam rá erélyesen a csávókámra, ki a bokámat ölelgette épp. Nincs kedvem és nem akarok ma több orrot betörni, de úgy látszik felfogta, vagy a részeg haverjai segítettek neki ebben. Paraszt!% A munkahelyeden i fogdosol mindenkit, vagy mi? Már azt hittem soha sem zárunk be mára.
Kidöglöttem. A tv-ben bambulva valahogy sose tűnt túl nehéznek, pedig kurvára az. Edzenem kéne...  Összeszámoltam a lóvét és hirtelen kedvem támadt elkölteni. Átöltöztem, beletuszkoltam mindent a táskámba, már azon agyaltam hol veszek kaját hazafelé, mikor eszembe ötlött, hogy még nem mehetek el, még vár a lelkesítő sóder a főnökkel, ahh! Kész agyrém. Remélem rövidre fogja, éhen halok.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime27.03.20 17:25



Zack & Candy



Mindenhol van egy alap követelmény amikor egy felvételire jelentkezel, én nem alkalmazok hülyéket, még kidobónak sem, értem én legyen kemény a fejed és az öklöd, ne ijedj meg ha repül feléd egy baseball ütő, mindig minden körülmények között védd a lányokat, tudj kopogni, ez nagyon fontos, légy lojális és tudj gitározni. Minden lehet potenciális fegyver, még hangszer is. Ezt tudnod kell és elfogadnod, felérned. Ez nem egy opcionális kérdés, ez egy alap követelmény ahhoz, hogy felvételt nyerj a Prizmába, ezt a hülye nevet még megboldogult apám adta a helynek, szerinte jó kis álnév, hisz egy ilyen helyről ki gondolná, hogy maffia? És valóban ugyan ki... Ide rendőr nem jön be, mert ha elkapom jön a fa testápoló és pár hiányzó és törött csonttal távozik, ha ugyan távozik, rendes, törvénytisztelő, adófizető állampolgárok vagyunk, nem foglalkoznak néhány törött orral, megesik máshol is.
Már lassan záráshoz készülünk, kidobták az utolsó részeg disznót is aki olyan lett a napfényen, mint a vámpír, végül is órák óta sötétben volt és még ittas is mellé, szóval meg lehetne őt is érteni, de engem maximálisan hidegen hagy, kússzál haza a kriptádba szépen, és legközelebb ne várd meg a napfelkeltét. A csapos lánnyal a bevételt számoljuk és beszéljük, hogy esedékes lenne a leltár, amikor hallom, hogy a kinti már csak lágy zenén, mégse legyen csönd, átszűrődik némi kiabálás, és Mia szalad be az irodámba, hogy egy végrehajtó rángatja Ninát, küldettem a kidobókért, és fogtam a gitárom, nos egy behajtót nem verhetsz agyon baseball ütővel, de ha gitárral teszed mindezt akkor simán kiröhögnek és azt mondják hazudsz, menj haza.
Szerintem mindenki ismeri a Mariachit, a tánctér és a bár különböző pontjairól sétáltunk elő miközben ezt játszottuk, én pedig a hátuk mögött lévő színpadról játszottam és énekeltem a szöveget, valahogy ez a hülye nem vette észre, hogy mögötte is áll valaki, valószínűleg lefoglalta, hogy az előtte álló négy embert ijesztgesse, egy kést fogott Nina torkához és üvöltözött, amikor elég közel hátráltak hozzám elkiáltottam magam.
- Bukj le.
Nina értette a hapsi meg ahogy meghallott és megfordult, úgy vágtam telibe pofán a gitárommal. Olyan szépen repült a fogsora.

Ihlette: https://www.youtube.com/watch?v=w5fLGWrHouk






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime29.03.20 21:04



Zack & Candy



Alig lézeng már mindenki, én meg csak a korgó gyomromra tudok gondolni és arra, hogy mi lenne, ha csak úgy kisétálnék, nem, nem, azt inkább nem akarom megtudni mi jár itt, ha passzolod a műszak végi lelkesítő beszédet. Így inkább ledobtam a táskám és segítettem a takarításban, csak haladjunk. Azt hittük már csak mi maradtunk lányok, a kidobók meg a főnök, nem volt már senki, mire megjelent egy fószer, elég idegesnek tűnt, üvöltözni kezdett velünk, hogy azonnal áruljuk el hol van Nina. Ki a bánat ez?      
- Ne szarozzatok velem, bújj elő szépségem! - Kést vett elő és össze-vissza hadonászott vele, mint valami idióta, majd elkapta Ninát és a torkához szorította a kést. Oké, lehet ez a nap még ennél is gázabb? Hallod öregem, nem tudod hova jöttél, de én elkotródnék, ameddig még megtehetem. Itt se szokás szarozni. Gitárhang csendült fel, vagyis több gitáré, majd a főnök lépett elő, ez meg mit művel? A szokásos ütő helyett gitározott, a Desperadot játszották. Ez meg mi a... Hát, nem egy Banderas és tuti nem arról van szó, hogy csak beütött a tequila. Ez ronda lesz. Nemár, most mostunk fel. Amikor elkiáltotta magát, szerintem abban a másodpercben mindenki lebukott, nem csak Nina, Ay, ay, ay, ay... ez nagyot fog szólni! Uuuh, összerándult arccal néztem, ahogy egy az egyben kiköp egy pofa vért meg talán egy-két fogát is. A koma pofával tompította a becsapódást, plusz-mínusz, de inkább mínusz fogakkal és nem a protkóra gondoltam. Lassan kérhetnénk és osztogathatnánk itt valami jó szájsebész névjegyét. Jól keresne a bárral. Felcibálták a földről, háát ritka undorítóan festett vérző képpel és mintha kissé meglepettnek tűnne... Végignéztem, ahogy elhúzták előttem, mert nem nagyon ment a lábán, vért ne köpj ember! Gondolom az utcára vitték, ahol aztán kidobták, hacsak nincs itt még valami grátisz kínzókamra, esküszöm már meg se döbbennék rajta.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime31.03.20 19:42



Zack & Candy



Szegény gitárom, rá fog férni alapos takarítás.
- Egyesek, hogy nem értik a zárva táblát.
Motyogtam miközben sétáltam le a színpadról, és szedegettem a hangszeremben maradt darabkákat, hajszálakat. Leérve vettem egy mély levegőt és nagy léptekkel indultam meg Nina felé, megragadtam a karját.
- Többiek takarodnak haza, te meg velem jössz.
Húztam az irodám felé, ott lenyomtam a székre, lettem a gitárom és mielőtt megfordultam volna vettem pár mély levegőt, hogy őt azért ne üssem meg.
- Mennyivel tartozol?
Fordultam lassan meg és támaszkodtam az asztalra előre dőlve.
- Nem én.
Nyögte ki végül.
- Hanem akkor ki? Azt ne mondd, hogy tévedésből szorított pont a te torkodhoz kést Nina, ennyire még te sem nézhetsz hülyének, kérlek ne idegesíts tovább.
Néztem mélyen a szemébe. Nagy nehezen könnyei küszködve bevallotta, hogy van egy semmirekellő pasija, aki mindig részeg és elveszi az összes pénzét és adósságokba kártyázza őket, de nem meri elhagyni, mert,hogy van egy kisfia és egyedülálló anyaként nem kapna lakást főleg, hogy ilyen a munkája, nem akar ő ezzel rosszat, szeret itt lenni meg minden csak rossz szemmel nézik a vénasszonyok akik a lakásokat adják ki, amit mondjuk meg is értek.
- Van hol aludnod ma?
Sírva rázta a fejét, hogy nincs és haza kell mennie a fiához. Nem volt teljesen csukva az ajtó, nem foglalkoztam vele, de látom, hogy valaki kukucskál be, Mia volt az, hogy nála alhat.
- Ne aggódj a fiad miatt, majd én elhozom, te meg menj haza Miával, címeket kérek, és majd én elintézem a dolgokat.
Kaptam fel az asztal mellől a baseball ütőm, azt hiszem most már itt az ideje, hogy bevessem a jó öreg barátomat.
Volt pár ki vagyok, mit akarok és mit akarok, de magyarázkodás helyett hülyére vertem inkább az embernek nem nevezhető állatot.
- Szia kölyök.Anya barátja vagyok, gyere ma anyával vendégségben alszotok. Ő a te macid. Hogy hívják?
Guggoltam le a gyerkőc ágya mellé.
- Teddy? Nagyon szép neve van, hozod őt is? Igen, akkor gyere menjünk.
Vettem fel a gyereket és léptem át a földön fetrengőt, még búcsúzóul jól bele is rúgtam.
- Várod már, hogy anyával legyél ugye?
Ültettem be a kocsimba.  






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime08.04.20 16:13



Zack & Candy



Hahó! Rajtam kívül itt senki sem hallotta, hogy húzhatunk haza? Nem, mi? Gondoltam. Tényleg, már majdnem kiment a fejemből az egy mindenkiért, mindenki egyért családelv? Áhh, francba! Ugrott a reggelim meg az ágyam. Miután a főnök elviharzott, és hát elég zabosnak látszott, maradjunk annyiban, hogy állnék most elé, na szóval miután szabaddá vált a terep, mindenki beözönlött, gondolom mindenki kíváncsi volt, mi hangzott el, mármint arra a részre, amit odakintről nem hallottunk amúgy is tisztán, fogtam szépen egy poharat, megtöltöttem hideg vízzel, majd leguggoltam Nina elé. Hát, tudom, hogy nem mi vagyunk a legjobb ribik, de én megértem.
- Figyelj, mondjuk mi lesz. itt vagyunk, nem lesz semmi baj... - A gitáros sztori szerintem még finom húzás volt ahhoz képest, ami most fog jönni, magyarán a tulajdon édesanyja nem fog ráismerni a fiára ezután, mert a szart is kiverik belőle, szóval én nem félnék. Leguggoltam elé és a kezébe adtam a poharat. - Idd meg ezt szépen, utána pakolj össze és mind együtt átmegyünk Miához és ott leszünk veled, ameddig csak kell, rendben? - Azt hiszem sikerült ma pozitívan is csalódnom, a legtöbb ember magasról tesz a másik gondjaira, nemhogy magára vállalja őket és segítsen.      
- Na gyere szépen, menjünk. - Tettem félre a poharat, majd felsegítettem. Mind átmentünk Miáékhoz és ott vártunk.
- Mi van, ha bántani fogja Mikey-t? Mi van, ha elviszi valahova? - Fogtam két tenyerem közé Nina remegő kezét. Hát meglehet, hogy új vagyok még itt, de hé, betörtem egy pasasnak az orrát és azt hittem kirúgnak, erre megdicsértek, szóval lehet, hogy nem igazán értek egyet mindig a módszereivel, ezzel az ütök, aztán kérdezek dologgal, de még így is megbízhatóbb emberek tűnik az átlagnál. Szerintem többé nem fogjuk látni a pasast, egyiket sem, a bár vagy Nina közelében.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime09.04.20 14:40



Zack & Candy



Nem lehet mindig mindenkinek könnyű, egyszerű vagy elfogadó családja, sok család küzd anyagi gondokkal, köztük Nina is, gondolom nem kizárólagosan azért rázza minden este a fenekét részeg pasiknak, mert annyira szeret táncolni, hanem mert a fizetése mellett a borravaló sem semmi, egész szépen meg lehet vele keresni, mondjuk úgy többet, mint a vegyeskereskedésben ahol az előtt dolgozott, itt nem kérdezik ki vagy és honnan jöttél, amíg jól mozogsz addig senkit sem érdekel az élettörténeted, vagy, hogy miért vagy itt és miért csinálod ezt, szó se róla van aki szereti ezt, mert olyan igényei vannak amit kielégít az, hogy rajonganak ért, szeretik és ezért még pénzt is kap, itt senki sem szól a fétiseidért mindaddig amíg betartod a szabályokat és nyugton maradsz a seggeden, de visszatérve az eredeti témához ahol az előbb abbahagytuk, tartunk egy kis visszatekintést, tudjátok, mint a sorozatoknál az előző részek tartalmából szöveg, Nina pasija lenyúlja mindenüket és adósságokba kártyázza őt és a fiát, amit persze én nem hagyhattam szó nélkül, mert már miért is hagynám, hogy egy alkoholista f@szverő terrorizáljon egy nőt, aki minden nap a számlákért és a fiáért táncol nálam, tudjátok a család az első, és nekem ők a családom, így hát hű társammal, a fa testápolómmal meglátogattam a pasit és elbeszélgettünk arról, hogy ő most onnan összepakol és elhúz k*rva messzire, nem néz vissza és azt is elfelejti, hogy valaha erre járt, mert ha nem akkor visszajövök, ha meghallom, hogy felkereste Ninát, visszajövök, ugyan ez érvényes Mike-ra is, és ő nem akarja, hogy én visszajöjjek, mert az neki többe fog kerülni, mint amit most kapott tőlem. A kiskölyökkel a kocsimban felkerestem Miát, ahol nem túl nagy meglepetésemre mindenki várt minket.
- Nem azt mondtam, hogy menjetek haza?
Csóváltam a fejem, majd Ninához vittem a kisfiát, aki zokogott örömében, amit szegény gyerek nem nagyon értett, de örült az anyukájának, én pedig egy napi jó cselekedettel zárhattam a reggelt. 






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime11.04.20 16:51



Zack & Candy



Jó volt látni, hogy végül minden elrendeződött, azért elég ritka az ilyen, általában ennél sokkal csúnyább vége szokott lenni az ilyen ügyeknek és általában mindig a jobbik fél szívja meg, kivéve most, bár nem mondott semmit, csak behozta Mike-ot az anyjának, szerintem nem lesz több gond a pasassal, egyiket sem fogjuk egyhamar látni. Hagytam, had örüljenek csak egymásnak, Nina is szép lassan megnyugodott, felálltam a kanapéról, hogy kimenjek a konyhába, gőzöm sem volt, hogy z merre van, de nem akkora a lakás, feltaláltam magam, engedtem magamnak egy pohár vizet, majd nekidőltem a szekrénynek. A falon lévő órámra pillantottam, mindjárt hat lesz, akkor már értem miért van ennyire világos. Azt hiszem lassan ideje volna menni. Ők is tudjanak pihenni, meg én is. Igaz, kicsit kiment a szememből az álom még Ninában tartottuk a lelket, de hamar visszafog találni belém, csak érjek már egy ágyat meg egy párnát és jó éjt. Elöblítettem a poharam, majd lefordítva a mosogató szélélre raktam. Felszedtem a táskám és elköszöntem a lányoktól.       
- Akkor viszlát este. - Fordultam Zack felé. Igen. Tudok olvasni, és nem csak a kopogj feliratot, bár azt is, szeretem az orrom. - Amúgy, jól áll a spanyol. - És sosem hittem volna, hogy valaha live-ban is fogom látni a filmrészletet, de ez a nap is eljön. Szerintem komoly problémák vannak a fejében, de a maival meglepett és mindenképp egy jó pont. Klassz meló, ha taperolnak, tört be a disznó orrát, ha megzsarolnak, bízd a kicsit pszicho, kicsit szadista főnökre, majd ő elintézi és mindenki happy, és a fizetés sem rossz. Persze ez nem azt jelenti, hogy most mindjárt keresek egy balekot, aki adósságokba ver, meg aztán gyerekem sincs, de jó tudni, hogy állna mögöttem valaki, miután széttörtem a semmirekellő pasimon egy széket. Ninának is azt kellett volna, de hát értem én.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime14.04.20 12:05



Zack & Candy



Szeretem amikor minden a helyén van és teljes a kirakós, nincsenek elvarratlan szálak, azt érdemelte mindenki amit kapott, önjelölt igazságosztóként kell néha fellépnem, nem azért mert én vagyok batman aki megbüntet mindenkit és fényt hoz az éjszakába, védi a jókat és így tovább, sokkal inkább azért mert erre tanított a maffia, már egészen azóta, hogy az eszemet tudom, a nőket tiszteld és a családod az életed árán is óvd meg, és ők a családom, ezek a lányok többségében csak rám számíthatnak, nem azért jönnek egy ilyen sötét környékre, mert otthon várja őket a kacsalábon forgó palota és a csodaherceg, inkább azért mert olyanok, mint Nina, akit már párszor pofán vágott az élet és egy pár férfi, a volt főnöke, aki megerőszakolta és megverte,a volt pasija aki verte és adósságokba hajszolta, eleinte minden zajra összerezzent, ha átadtam a fizetését és megsimítottam a vállát, hogy jelezzem milyen jól végzi a munkát és örülünk, hogy a családunk része kapálózni kezdett felém, azt hitte bántani fogom, kellett idő még kinyílt és mi mindig támogattuk, sajnos a lányok nagyon nagy része átmegy ezen, nehezen illeszkednek be és a bizalom még nehezebben jön, de tudják, hogy mindig segítek ha baj van, nincs olyan amit ne tudnánk közösen elintézni.
- Lányok, én lassan megyek haza, este várok mindenkit, és ezentúl ha baj van inkább gyertek be és beszéljük meg, előzzük meg az ilyen végeredményt. Rendben?
Mosolyodtam el, én sem élvezetből verek szét embereket, a tiszteletért és a családomért. Kifelé menet Candybe botlottam, aki szintén hazafelé indult.
- Köszönöm a bókot.
Vigyorodtam el.
- Elvigyelek? Autóval vagyok.
Nevettem el magam, hisz egyértelmű, azzal hoztam Mikeot is el.
- Pattanj be és hazaviszlek, könnyebb lesz, mint most reggel tömeg közlekedni és biztonságosabb is.
Nyitottam ki előtte az ajtót, egy utolsó pillantást vettem még a lányokra, de úgy látom most már minden rendben lesz.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime18.04.20 12:01



Zack & Candy



Mi? Hazaakar vinni? Engem? Szed ez valamit? Oké, oké, nem akadékoskodok, hogy nagylány vagyok már meg minden, még a végén felkap, aztán bevág a kocsiba, simán kinézném belőle az elmúlt napok fényében, így inkább halványan elmosolyodok, intek még egyszer a lányoknak és becsusszanok a kocsiba, az első ülésre. Becsatoltam az övemet, majd figyelem, ahogy megkerülve az autót beül mellém, ennyire közel sem voltunk még egymáshoz, de ha érzek is valamit, akkor az a hideg, amit futkos rajtam.
-  Öhmm 4717  Hickory Ridge Drive. - Kezdenek lassulni odabent azok a tekervények, így kicsit lassan ugrott be a pontos cím. Valahogy nem éreztem arra késztetést, hogy beszélgettünk kéne, ő a főnököm és csak hazadob, mert... elmondta miért, igazából most nem is szállnék vitába ezzel, meg álmos is vagyok, így lejjebb csúsztam az ülésen fejemet az ablak felé fordítva, hallgattam, ahogy gyullad a motor és besorolunk a reggeli forgalomba. Ezek most keltek fel. Mázlisták.        
Bevallom kicsit furcsán éreztem magam, de a kezdeti feszengést hamar elnyomta az, hogy próbáltam ébren maradni, Kezemet az ablakhoz támasztva tartottam magam és csak bámultam kifelé, néha lopva felé pillantottam,, egész vicces, ahogy morog magában és a körülöttünk lévőket korholja, egyre hosszabbakat pislogtam és néha kimaradt egy-egy képkocka az útról, többnyire az rázott fel, amikor valaki besorolt elénk vagy nem tudta hogy működik az index, esetleg nem találta jobb oldalt a gázpedált, ilyenkor nem tudtam megállni, hogy ne mosolyogjak. Igaza volt, ezt kár lett volna kihagyni. Szerintem még összesen nem hallottam ennyit beszélni, kivéve amikor valakit épp kihajít az irodájából, bár tény, hogy most is kiabál rájuk, de most legalább merek rajta halkan kuncogni. Aztán megint csend lett, és ha végre mindenki levizsgázott ma reggel vezetésből, akkor mire a lakásomhoz értünk alig érezhetően hunytam be szemeimet, még hallottam, ahogy egyre mélyebben szuszogok és szép lassan elszunyókáltam a kocsijában.   





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime19.04.20 20:43



Zack & Candy



Nem szeretem a reggeli forgalmat, mondjuk egyiket sem, túl sok ember vette meg a jogsiját konkrétabb tudás, reflex vagy jobb és bal kéz tudásának elsajátítása nélkül, néha komolyan nem értem az embereket, ennyire élnek hallnak az extrém sportokért, hogy simán bevág elém, ez több okból is rossz döntés volt f@szikám, meghúzod a kocsim, meghúzlak, összetöröd a kocsimat, összetörlek, nem csak szóval, kézzel, baseball ütővel, feszítővassal ami éppen a kezem ügyébe akad, sosem lehet tudni mit is rejt egy autó csomagtartója, az aszalódó hullát is beleértve, ha nem akarsz oda kerülni ne csesztess, és tanulj meg indexet használni köcsög, igen, te ne bámulj haladjál mert a következő pirosnál kiszedlek a kocsidból és beleraklak a sikátorba a konténerbe esküszöm, túl fáradt, nyűgös és minden vagyok most ehhez, és persze nem volt semmi éjszakánk sem, emlékezzünk csak az összevert behajtóra, Nina tartozásár, Mike el hozatalára, végre megyek haza, de előbb elviszem Candyt, igazából pont útba esik, nem lakik messze a lakásomtól, mint kiderült a címből. Úgy látom már ő is túl fáradt, szóval csak magammal fogok társalogni, és a körülöttem lévő barmokkal, felkapcsolom halkan a rádiót és a forgalmi dugókról mondanak ezt azt, ilyenkor még ritkán szól zene,inkább a napi közérdekűvel van tele minden kocsi, csordaként haladgatunk előre, néha egymás kegyelmére utalva ha eltévesztenek egy egy sávot a rutintalanok, én minden nap erre járok, már fejből tudom mikor és hogyan tudok átsorolni ha haza akarok jutni emberi időben, bár így is fél nyolc, nyolc mire hazaérek, közelebb kellene költöznöm.
Behajtok az utcába, és a házszámokat nézegetve keresem azt ahol Candy lakik, magához képest is túl csendes, talán elaludt? Beállok a ház elé.
- Candy megjöttünk.
Szóltam hozzám, ám a válasz elmaradt, tényleg elaludt? Kikapcsoltam az övem és közelebb hajoltam, hogy lássam az arcát, finoman félre simítottam egy bele lógó tincset igen, alszik. Óvatosan megráztam a vállát.
- Hahó, Candy, ébresztő.
Végül csak felnyíltak fáradt pillái, remek, ébren van.
- Megjöttünk.
Biccentettem az épület felé.
- Mielőtt kiszállsz szeretném megköszönni, hogy ilyen jól viselted a mai estét, és, hogy ilyen gyorsan be tudtál illeszkedni, keveseknek megy, gratulálok, és este találkozunk.
Villantottam egy vigyort, intettem és már is húztam haza, én is aludni akarok.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime26.04.20 10:53



Zack & Candy



Tompán hallottam még a körülöttünk zajongó reggeli forgalmat, az autókat, az embereket, mindenki igyekszik a munkába és vagy türelmetlenül nyomja a dudát, mint valami őrült, nem mintha attól hirtelen gyorsabban kezdenénk el haladni, vagy mellé még mondja is a magáét volán mögül, ugyanabban a dugóban állunk seggfej, hát öcsém, ha rá fordítod a kocsid, én lenyomnám a biztonsági zárat és önként bújnék el a csomagtérben, aztán felvenném a hullapózt és reménykednék abban, hogy mákom lesz. Nem akartam elaludni a kocsijában, húsz perc sincs az út, oké metróval több, és ha dugó van, és már éhesnek sem éreztem magam, úgy tűnik, hogy a gyomrom feladta a harcot a kajáért, már csak aludni akartam, nem itt, hanem az ágyamban, de az álommanók valahogy hamarabb jöttek. Párszor felriadtam, ahogy elhúzott mellettünk valaki, de ez csak pillanatnyi volt. Valami, valami hozzámért és mintha cirógatná az arcomat, lassan mocorogni kezdtem, az agyam még nem igazán volt képben, hogy hé, ez nem a pihe-puha ágyikó, ébredj fel. Óvatosan nyitottam ki szemeim, majd aprókat kezdtem el pislogni, bántott a fény.         
- Jaj, bocsánat, elaludtam. - Pottyantam vissza a valóságba, amint a hang irányába fordultam és megpillantottam Zack-et. Remek, bealudtam. Kikapcsoltam az övem, szálltam is volna ki, gondoltam menne már ő is, de ekkor újból megszólalt, így maradtam a fenekemen és végighallgattam... Furcsa módon, kedves volt, ha nem rázott volna fel az álomból, azt hinném, hogy mindez csak a képzeletem szüleménye, amiben még mindig nem világos, hogy ő mit keresne.
Háát, akkor már ketten vagyunk ezzel így. Eleinte én is azt hittem, hogy nem fog ez nekem menni, de aztán múltak a napok, és hé, orrba vágtam valakit és nem rúgtak ki, lehetne rosszabb is.
- Kösz főnök... - Bármit is értsünk ez alatt, de ha tippelnem kéne, valami olyasmi lehet a háttérben, hogy amikor pépesre verte a fószer képét a gitárjával, akkor nem sikítottam és futottam el, ami azt illeti még szexi is volt a maga beteg módján. Úristen, mi van velem? Álmos vagyok, ez lehet az oka, vagy már hallucinálok az éhségtől.
- Meg a fuvart is, este találkozunk. - Csak előbb alszom úúgy, kurva sokat, remélem. Kiszálltam és mire visszapillantottam a vállam mögül, már hajtott is el. Na végre, otthon, édes otthon!  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Candice Westmiller
Candice Westmiller



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime16.10.20 20:33



Zack & Candy



Újabb este, egy újabb nap arra, amikor pár faszkalap, attól mert van pénze, máris azt hiszi magáról, hogy máris aranyból van nekik, el kell, hogy keserítsek mindenkit, ez sajnos nincs így, és egy újabb nap arra, amikor keresztül fut a fejembe a gondolat, hogy a cuki kis villantós, tapadós cuccok helyett, mondjuk felszolgálhatnék valahol, ruhában, egy helyen kis kávézóban, bisztróban, görizhetnék gyorsétterembe, de lássuk be, az nem fizet olyan jól, mint ez és kibírom. Kezdek hozzászokni, hogy itt senki sem komplett, hogy gitárral bunyóznak, hogy orrok törnek, már nem igazán rezzenek meg, csak tedd a dolgod, dolgozz és ne tartozz senkinek, lásd szegény Nina, aki csak a kisfiáért hajt, meg eltartott egy semmirekellő állatot a kanapén, tegnapig, az az érzésem, hogy többet nem látjuk és a pasast se, aki idejött a pénzét követelve. Ez egy jó dolog volt Zack részéről.         
5c521ed21d3670f67a228f311234d256.gif
Ha lehet azt mondani egy sztripper bárban, hogy lazán lecsengett egy este, akkor ez az, hogy honnan tudhatod? Hát csak figyelned kell, a lányok mosolyognak, még Nina is, megy a duma és még senki sem repült ki az iroda ajtaján, hát innen... Még keresem a helyem hová is illek be a kirakósba, mintha kicsit mindenhonnan kilógnék, ami azért nem annyira gáz, ha totál új helyre költöztél és jelenleg ez az egy itt, ami stabil és állandó, jó lesz. Az éjszakázás se akkora gond, van hogy amúgy se lehet hajnalig aludni, hacsak nem laksz kint a jó ég tudja hol, ahonnan két óra lenne csak bebuszozni, bár ők tuti nem busszal járnak.
Oké, akkor pipáljuk ki ezt az estét is, aztán had mehessünk, még valami, ó a francba, hmm escortnak, az ama már nem a prosti szebb megnevezése, luxuskivitelben? Szép ruhák, ékszerek, pezsgő, aztán ami jön még... De neki valamiért eltudom hinni, amikor azt mondja minden simán fog menni, különben fogak fognak hullani és a pénz mindig kell, egye fene még sosem csináltam ilyet, de ha már itt tartunk még sosem vetkőztem és riszáltam magam vadidegen részeg muksóknak, szóval túlfogom élni, körbe pillantva emeltem fel a kezem én is, a hátsóm is megtanultam simizni...  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zachary M. Boild
Zachary M. Boild



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime18.10.20 18:15



Zack & Candy



Miért kell engem már korán reggel felbaszni, de most komolyan? Még haza se értem, még csak nem is élvezhettem magányom tágas erődjét és a puha ágyamat már is csörgött a telefonom, hogy menjek már vissza, mert gond van az egyik szállítmánnyal, ó, hogy az a, és persze senki sem tudja megoldani egyedül, értem én, ez olyan főnis dolog, ennyit mondtak, aha, szóval be kell tömni pár pofát és eltörni pár lábat, értem én, felkapta a dzsekim és a kulcsaim és mehettem is vissza, reggeli csúcs, ez az kúrjátok csak fel az agyam, kelleni fog ez most, úgy rúgtam be az ajtót amikor odaértem.
- Mi az Isten van már megint?!
- Főnök, az egyik sofőr.
Rángattak elém egy eléggé össze vert fószert.
- Mi van vele?
Emeltem meg a baseballütőmmel az állát.
- Köpni akarta zsaruknak, szerencsére a téglánk jelentette.
- Aha, valóban? Ez egy rossz húzás volt öreg.
Engedtem le az ütőm és lendületből rúgtam pofán, hogy vért köpködve elterült.
- Vigyétek le, majd valamelyik nap ha lesz rá időm elbeszélgetek vele, addig kerítsetek valakit a helyére, ha kell hívjatok be valakit túlórába még nem találtok megfelelőt a helyére, mindenképp beszélni akarok majd az új jelölttel.
Az este egész csendes volt, csak a szokásos, ma inkább senki sem akart tovább idegesíteni, tudták, hogy ez most nem az a nap, halk kopogtatás az ajtón, morogtam egy igent és valaki csak bedugott egy üveg jó fajta skót whiskyt, majd megjelent mellette egy fej is.
- Rob, de rég láttalak, gyere be, igen, hozd csak azt is, mi szél hozott felénk?
Húztam elő két poharat és kiraktam az asztalra, hogy töltsön.
- Szükségünk lenne pár lányra, holnapra.  
- Ilyen hamar? Rendben, meglátom mit tehetek, de épségben kérem őket vissza!
- Akkor gyere te is, az a legbiztosabb.
- Legyek a stricijük?
- Ha épen akarod őket.
- Jó, jó megyek, vegyek szőrös kabátot is?
- Nem kell, csak együtt gyertek, holnap 9. A címet majd elküldöm.
- Ugye tudod, hogy a késedelmi díj minimum feláras?
- Ó, te kapzsi disznó, rendben, áll az alku.
- A lányaimért mindent. Mindig öröm veled üzletelni.
Kikísértem és látom, hogy már mindenki készülődik hazamenni, na akkor addig még mindenki itt van.
- Sziasztok, mielőtt mennétek, lesz holnap egy rendezvény, eszkortokat kértek tőlünk, néhányan már tudjátok ez mit jelent, a határaitok ti szabjátok meg, aki jelentkezik annak természetesen nem kell holnap dolgoznia. Én is ott leszek veletek, minden rendben lesz. Feláras meló, szóval szép summa üti a markotok. Szuperek vagytok, holnap este 8:45kor találkozunk itt, ne késsetek.
Mondanám, hogy meglepődtem, hogy Candy is jelentkezett, de még is mondom, meglepődtem.
- Candy, egy szóra kérlek.
Nem biztos, hogy tudja mire is vállalkozik.
- Candy, nem tudom mennyire neked való ez, a többiek láttak már ilyet, biztos vagy benne, hogy akarod?
Hangom határozott, nem olyan lánynak tűnik aki tudná mit is vállalt el az imént.
- Rendben, akkor viszont arra kérlek meg, hogy legyél az én kísérőm, így fel tudod mérni a lehetőségeid.
És akkor most még szépen fogalmaztam meg, hogy nem fognak a bugyidba nyúlkálni pénzért.
original.gif





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Rosszul simized - Zack & Candy Rosszul simized - Zack & Candy I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Rosszul simized - Zack & Candy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» :: Zack Ryan Morrow ::
» L.A. Candy Volume 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-