welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Karen Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2

TémanyitásTárgy: Karen Mitchell 29.10.18 11:22

Karen Mitchell
A lehetőség azzal táncol, aki fent van a táncparketten...

Név: Karen Olivia Mitchell
Becenév: Karen
Születése hely, idõ: 1990 November 21. / Las Vegas, Nevada állam
Csoport: városlakó  
Anyagi háttér: Felso osztály  
Szexualitás: Heteroszexuális  

Ki vagyok én...?!

A jellemed általában az a tulajdonságod, amelyet mások alakítanak ki rólad, méghozzá olyan módon, hogy Te ez ellen az ég világon semmit sem tehetsz, még ha csak csekély mértékben sem állnak közel a valósághoz, ami abszolút érthető, hisz az emberek sokkal jobban szeretnek apró kis hazugságokhoz kötődni, különösen, ha az kedvükre való. Nem véletlenül mondják, ha hazudni akarsz, mondj igazat, azt úgy sem fogja neked senki elhinni. Na de, ki is vagyok én... Alapjaiban egy jól nevelt hölgyről beszélhetünk, hiszen egy jómódú családból származom, ahol ez szinte elvárás, ahol nem is önmagad vagy, sokkal inkább az az elbűvölő személyiség, akinek látni akarnak. Többnyire megy is ez a szerep, erős jellem vagyok, megedződik az ember, ha az apja valamint egy tucatnyi nevelőnő mellett nő fel, és nem azért, mert Mrs. Mitchell túl elfoglalt volt a gyerekneveléshez, sokkal inkább azért mert lelépett, engem meg szépen itt hagyott a Mitchell család nyakán, úgy látszik az anya szerep már nem feküdt neki. Roppant türelmes vagyok, nem kelek ki magamból éktelenül káromkodva, nem illetek másokat trágár szavakkal, hiszen az nem illendő, épp ezért gyakran kilógtam az úgynevezett sorból, hmm pedig az ember azt gondolná, ha pénze van mindenhova tökéletesen beillik, nemde? A nevelőnőktől tartást tanultam, ami az apám összes többi felesééről már nem mondható el, de hát mire is lehet számítani, ha azon gondolkodom a vacsoránál, hogy a vajon az említett hölgyemény vajon idősebb lehet annál a bornál, ami éppen kortyolgatok.

Életem, létem, világom

Az igazat megvallva gőzöm sincs mi a csodát keresek itt. Talán mert 27 évesen két jegyességen, majd aztán két parádés szakításon vagyok túl, de itt vagyok, higgadtan, vidáman és azért fontoskodom, hogy mások nagy napja olyan tökéletes legyen, amilyen már csak a mesékben lehetséges, esküvőszervező vagyok. Ennyit legalább megtehetek, miközben a gondolattal játszadozom, vajon lesz harmadik alkalom is, amikor végre nem esem totálisan pofára, amikor végre az oltárhoz is kísérnek, vagy számomra mindössze ennyi jutott a reményteljes szerelemből? Fel s alá rohangálok a pontos meghagyott tervekkel a kezemben, miközben körülöttem mindenki rohangál, mint a mérgezett egerek, ez van, a show-nak mennie kell. Lássuk csak, minden megvan? Ruha, pipa, koszorúslányok ruhája pipa, fodrász, pipa, sminkes, pipa, a virág pipa, kaja pipa, próbavacsora pipa, torta pipa, már csak csak maga a menyasszony hiányzik. Ezt nem hiszem el, hogy képes valaki elkésni a saját esküvőjéről? Ezt a ... Áh nyugalom, biztos csak dugó van, addig is lássuk a díszletet... Ez meg mi a nyavalya? Bukott ki belőlem fennhangon. Menten elájulok. Nem, ez nem egy költői kérdés volt, ez meg mi a csoda, valami vicc, mert akkor határozottan problémás az időzítés, egyenesen katasztrófa. Ez meg mi akar lenni? Orchidea lilát kértem, ez pedig levendula, emberek, levendula! Édes istenem, nincs valakinél egy aspirin? Na jó, nem, nem, nem lesz jó, ez így nem jó, ezt sürgősen szedjék le, orchidea lilát akarok itt látni, egy órán belül. Komolyan mondom, még egy óvodásnak is egyből leesne a különbség. Megérkezett már? Oh, hála az égnek. Vettem sebesen az irányt az öltöző felé, kértem, hogy legalább négy órával előbb legyen itt, nem hiszem, hogy olyan nehéz dolgot kértem volna. Na jó, oké, ma egy boldog és elégedett menyasszonyt akarok látni, pff, ha már belőlem sosem lesz. Belépve az öltözőhelyiségbe figyelmesen néztem, ahogy bújtatják éppen bele a ruhájába, gyönyörű... lett volna, ha a művelet közepén nem közölték volna, hogy a kedves hölgy valószínűleg felszedett egy-két kilót merthogy feszül rajta a ruha, most tényleg? Ilyen nincs. Akkor igazítsák rá, nem érdekel, bizonyára csak valami tévedés lesz. Nyugtattam ezzel saját magam, van még valami? Ezek után már még csak az hiányozna, ha még a vőlegény is másnapos.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
784

TémanyitásTárgy: Re: Karen Mitchell 29.10.18 12:08

Kedves Karen!

Történetedet elfogadom, érdeklődve olvastam végig, igazán szórakoztató kis sztori volt, valamint minden kritériumnak eleget tett, így nincs más dolgom, mint elfogadni téged, illetve jó játékot kívánni  Wink         

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Karen Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal