welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Akram kocsma  Vote_lcapAkram kocsma  Voting_barAkram kocsma  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime04.08.12 19:47

Akram kocsma  Refuel%2Bb%C3%A1rpult
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime07.09.12 0:03

Sebastian

Már vagy három napja tünetmentes vagyok és rettegek, mert tudom, hogy Patricia lesben áll és csak a megfelelő alkalomra vár, hogy ismét megkeserítse életemet. Nem mondom, hogy hiányolnám, mert szeretem az átlagos életemet, ahol a magam ura tudok lenni és, ahol senki sem befolyásolja döntéseimet. Már éppen azon voltam, hogy egy forró fürdő után elkényelmesedjek az ágyamban és az igazak álmát aludjam, mikor halántékomba szúró fájdalom hasított. Akaratlanul is reszketni kezdtem, ahogy ismét rám törtek azok a követelőző hangok. Lepedőt markolva kezdtem el sikítozni és kizárni minden hangot, de csak egyre erősebbek lettek. Legyőztek! Átvették felettem az irányítást, már nem tudok ellene mit tenni. Ördögi mosolyommal a képemen keltem ki ágyamból, hogy szekrényemet megrohamozva öltsek magamra valami party szerkót. Felvéve sötétkék nagyon is kihívó ruhámat bújok bele magassarkúmba, ezek után erősen kisminkeltem magam, majd kiengedve hajamat borzoltam össze a tükör előtt. Táskámat felkapva hagytam el lakásomat, leintve egy taxit indultam el az ismeretlenbe. Fogalmam sem volt arról, hogy hová is tartok, de azt biztosan tudtam, hogy akárhova is fogok kerülni jól fogom magam érezni.
- Állj! - Szólítom fel a sofőrt, aki teljes erejéből a fékre lépett, minek hatására a fékpofák hangos csikorgásba kezdtek. Nem túl kedvesen dobom előre a fuvarét járó összeget, majd hangosan csapom be magam után az ajtót, ahogy kiszálltam abból a tragacsból. Szinte felcsillan szempárom, mikor meglátom az előttem lévő kocsmát. Lábaim reflexszerűen indulnak el a bejárat felé, beérve oda ülök a pulthoz.
- Négy dupla vodka lesz! - Adtam le a rendelésemet, mire a kiszolgáló pasas megdöbbenve nézett rám. Szúrós tekintettel néztem vissza, ahogy türelmetlenül kezdtem el jártatni ujjaimat a fa burkolaton.
- Esetleg nem hallatta jól? - Kezdek dühös lenni, amit szerintem ő is észlelt, mivel neki állt kitölteni az italokat. Ahogy elém tette, kifizettem. Játékosan kezdtem el számolgatni, hogy melyik pohárka tartalmát fogyasszam el elsőnek, de mikor erre ráuntam, szép sorban mindet ledöntöttem torkomon szemrezzenés nélkül. De hát én nem is bírom az alkohol! Percek kérdése volt és már a fejembe is szállt. Rosszul kezdtem magam érezni, ezért elindultam, hogy legalább friss levegőt kapjak, mert ez a cigaretta füst, ami bent terjeng kikészíti a gyomromat, nem mint ha a vodka nem azt tenné. Miközben kifelé tartottam neki mentem egy férfinak, az egyensúlyom megőrzése érdekében belé kapaszkodtam.
- Nem tudnál jobban vigyázni? - Pimasz mosolyommal nézek fel rá, nevetésem pedig akaratlanul is előtörik belőlem, mikor ráeszmélek, hogy csak is én vagyok a hibás ezért a kis incidensért.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime08.09.12 18:18

Nem mondhatnám, hogy így egy hosszú délutáni műszak után túl sok kedvem van kocsikázni a városban, de valahogy most haza menni sincs túl sok kedvem, leszámítva, hogy hosszú napom volt. Épp ezért akkor már ki bírok még egy kicsit és talán belefér még egy rövid ital is. Annyi gyomormosás láttán még be rúgni sincs kedvem tisztességesen pedig annak idején néhány évvel ez előtt nos, hát nekem se kellett megmutatni, hogyan is kell inni. Aztán megjavultam, vagy mi... Oly annyira, hogy fehér köpenyes lettem. Jól fizető állás, lakás, kocsi... Majdnem mindenem megvan. Csak időm nincs a nőkre. A legtöbb nővel a hordágyon, a kórházi ágyon, a kórház folyosón vagy a nővér szobában találkozom. Nem mondom, az utóbbi helyekről is simán tudnék választani csak én valahogy nem szeretem keverni a szezont a fazonnal avagy a munkahelyet a magánéletemmel és már próbáltam is...
Remélem van elég benzin a tankba ugyan is már a külvárost is elhagytam. Ez már Winchester. Teszek rá... Ki pillantok az ablakon, hogy legalább tudjam, hogy merre is tartok éppen, mert most már jó volna meg állni valahol. A közelben valami kocsma félét vélek fel fedezni és be is állok a parkolóba. Kész szerencse, hogy gőzöm nincs, hogy kerültem ide, de legalább hazafelé tudom az utat.
Ki szállok a kocsiból már befelé tartanék mikor valaki padlógázzal belém jön. Ez igen.
- Először is te jöttél nekem, másodszor meg... te részeg vagy! - Miért is nem tudok már meglepődni?! Le hámozom magamról a leányzó kezét de azért még nem engedem el, biztos ami biztos. Nem ez a legmegfelelőbb alkalom, hogy ki próbáljuk melyikünk tud lehengerlőbb lenni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime12.09.12 6:19

Mondhatni, hogy teljesen kicsúszott kezemből az irányítás. Rossz bevallani, de már kezdek ehhez hozzá szokni, hiszen éveim voltak arra, hogy beletörődjek, hogy nem mindig irányíthatom magam. Elmémben mint ha bomba robbant volna, ami után minden szétesik, amit eddig szépen felépítettem. Most is fogalmam sincs, hogy hogyan kerültem ide, pontosabban egy kocsmába, nem vagyok olyan, aki efféle helyekre jár, de a másik énem ezzel a véleményemmel nem osztozik. Olykor már úgy érzem, hogy direkt teszi ezt velem. Sőt, azt is lefogadnám, hogy élvezi, hogy ezt tehet, aztán én másnap reggel szembesülök mindennel, ami önkívületi állapotban követtem el. Rossz, nagyon rossz ötlet volt a négy dupla vodka, ezért el is indulok a kijárat felé, hogy a friss levegő segítsen rajtam, mert már émelygek. Már majdnem kint voltam, mikor véletlenül neki mentem egy férfinak, akit most arra használok fel, hogy elkerüljem a gravitációval és a részegségemmel járó esésemet. Hirtelen, ahogy felnéztem rá megszédültem, aminek hatására kettőt láttam belőle. Magasabb volt tőlem, ezért fejemet enyhén hátra döntöttem, hogy felnézhessek rá, miközben még fogott, hogy el ne essek.
- Nem én szexi vagyok! - Kuncogva közöltem vele szerény véleményemet. Minden olyan gyorsan történik, szinte már úgy érzem, hogy valamiről lemaradtam. Egyre jobban úrrá lett rajtam ez az émelyítő érzés, főleg, hogy úgy érzem, hogy forog velem a föld.
- Te ezt nem érzed? Hullámzik a padló. - Felnevetek, ahogy próbálom megtartani az egyensúlyomat. Közben az egyik kezemet elhúzom tőle, hogy szám elé tegyem, amint rám jött a csuklás.
- Azt hiszem nem bírom az alkoholt. - Nyögöm ki két csuklás között, kész csoda, hogy még értelmesen tudok beszélni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime14.09.12 13:00

- Jó, akkor te egy nagyon szexi részeg lány vagy. Így már jobb? - Nem véletlenül mondtam azt amit éppen hallani szeretett volna, de ennek ellenére biztosra veszem, hogy el nyertem a tetszését ezen kijelentésemmel. Azért azt mégis kicsit különösnek találom, hogy mondhatni alig áll a saját lábán, az valahogy mégis jobban foglalkoztatja, hogy éppen jól néz-e ki vagy ahogy ő mondta, hogy mennyire szexi jelen állapotában. Hát egyikünk sem hazudott akkorát de azért vannak benne hézagok amit ő most nem fog megtalálni. Nem rajongok és nem gyengéim a részeg szexi lányok inkább csak a szexi lányok, de ma talán kivételt teszek annyiban, hogy haza viszem...talán, ha engedi. Végtére is nem nagyon fog érdekelni a véleménye. Ennyit meg engedek magamnak azok után, hogy még mindig én tartom őt, ami igazán nem esik nehezemre pláne, hogy a gondolat ott motoszkál a fejemben, hogy mi történne ha csak úgy egyszerre el engedném?! Miattam egész biztosan nem fog baja esni, másod sorban pedig szórakoztatónak találom a helyzetet.
- Nem, nem érzem. - Jaj ne, kezdődik. Annyiszor végig csináltam és végig kísértem már ezt a műveletet, hogy most tudom már mi következik. Hamarosan kiderül, hogy mit is ivott na meg persze evett a hölgyemény. Nincs is ennél szebb. Remélem egyet ért velem. Mindenesetre abban biztos lehet, hogy nem fogok neki papolni arról, hogy megérte-e vagy sem. Engem sem érdekelt annak idején és azt csak ő tudja, hogy miért tette amit tett vagyis, hogy mi okból kellett magát le innia a sárga földig. Remélem volt értelme, akkor még meg is tudnám érteni. Egyébként sem ítélem el.
- Azt látom. - Most következne az a rész, hogy aki nem bírja az ne igyon, de akkor mit csináljon? Inkább ez...! ezt csak széepn megissza aztán ha nem volt szerencséje megtekinti újból haza támolyog ki alussza magát és egy kis fejfájással meg is úszta a dolgot.
- Gyere, ki viszlek, oké? - Ez már szinte elkerülhetetlen. Idebent meleg is van a füstről nem is beszélve, ami most nagyon nem tesz jót a kis csaj gyomrának. Amolyan jelre várva pislogok rá, hogy boldogul vagy szó szerint kell vennem az elhangzottakat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime15.09.12 21:14

Nem is tudom, hogy utoljára mikor sikerült ennyire a sárga föld alá innom magam Patricia jóvoltából. Most pedig teljesen készen érzem magam, mozog velem a helység, még szerencse, hogy egy férfiban meg tudtam kapaszkodni, mielőtt a gravitáció végezhette volna a dolgát.
- Nem, nem. Nem lány nő! Akkor már jó is lenne . - Nem kicsit sérti a még részeg önérzetemet, hogy azt mondta rám, hogy lány vagyok. Pedig most annyira érett nőnek érzem magam, na meg persze szexisnek. Az alkoholtól mindig felbátorodok. Ilyenkor mindig vonzónak érzem magam és nem mellékesen azt hiszem, hogy az egész világ térdre kényszerül szépségem láttán. Persze aztán ez a fene nagy önbizalmam másnapra elmúlik, ahogy elő jön a másnapossággal járó macskajaj és Patricia lenyugszik és újból vissza kapom önmagamat. De jól tudom, hogy addig nem fog a másik énem nyugodni, ameddig meg nem kapja azt, amit akar. Nos, a jelenlegi állás szerint nagyon is úgy fest, hogy kivetette a hálóját erre a férfira, aki olyan segítőkész velem szemben, pedig nem is ismer.
- Biztosan? Pedig tényleg mozog . - Kuncogva szólalok meg, valamiért annyira viccesnek találom ezt az egész szituációt, hogy már csak nevetni tudok ezen. Egészen addig volt jó kedvem, még rám nem jött a csuklás. Elég ramatyul érzem magam annyi vodka után, innentől már csak abban reménykedek, hogy nem látom viszont. Úgy érzem, mint ha egy köd ereszkedett volna az elmémre, mert valamilyen szinten magamnál vagyok, de a testemet már nem tudom úgy irányítani, ahogy szeretném. Kimondottan örülök annak, hogy találtam magamnak egy támaszt, meglehetősen egy vonzó támaszt, ami azt illeti. Nem ismerem, de valamiért bízok benne, talán a kisugárzása az, ami ennyire megnyerő. Nagyszerű, már ő is lássa rajtam, hogy mennyire készen vagyok, akkor már nem csak én érzem magam rosszul, de már látszódik is rajtam.
- Rendben. - Egyezek bele, hogy kimenjünk a levegőre, de az első lépésemnél megremegett a lábam, és ismét átölelve bele kapaszkodtam. Akaratlanul is elnevettem magam, ez teljesen rám jellemző, hogy már az első lépésnél képes vagyok padlót fogni. De olyan jó érzés volt megölelni, amolyan biztonságérzetem támadt tőle.
- Milyen kellemes illatod van. - Mosolyogva közlöm vele az észrevételemet, miközben próbálok megállni a saját lábamon, kisebb- nagyobb sikerrel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime20.09.12 18:26

- Most komolyan meg kell, hogy ismételjem? - Nem tudom el hinni. Ez a nő már szinte hihetetlen. Matt részeg és mégis állandóan kijavít dacára annak, hogy holnap úgy sem fog emlékezni a ma este történtekre hacsak nem teszünk róla, hogy emlékezhessen, de arra elég nyomós ok kell. ennek ellenére se értem, hogy mit számít mind ez most? Jó, nem lány legyen csak nő! Bizonyára az is csakhogy részeg és ez egyáltalán nem nőies épp ellenkezőleg inkább gyerekes és mint mondtam én jobban bukom a józan szexi nőkre. Na meg persze azokra akik meg tudnak állni a saját lábukon és én vehetem le róla őket, nem pedig önként omlanak a karjaimba, abban aztán mi a poén? Túl könnyű és én szórakozásra vágyom.
- Biztosan. - Biztosítom arról, hogy nekem van igazam, bár elhiszem ha ő most úgy érzi, hogy hullámzik a föld alatta. Talán ha bejutnék - ami nem valószínű és lehetséges... azonnal ki dobná a taccsot - és megkérdezhetném a pultost, hogy mit fogyasztott a hölgyemény még a segítségére is lehetnék, de így aligha hiszem. Maximum sétálok vele egy kicsit a friss levegőn aztán széepn haza viszem és onnan megpróbálhat megfeledkezni mind erről már általában a többség ezt szeretné.
- Köszönöm. - Be látom ez így nem fog menni. - Akkor kapaszkodj. - Tudhattam volna, hogy milyen kimenetele lesz ennek a kis játéknak. Hát jó. Mondhatom még egy nőt se vettem így le a lábáról, de többnyire hálásak szoktak lenni érte és ő is az lesz. Mivel nekem nem sikerült alkoholhoz jutnom - Egy ismeretlen szexi és részeg nő jóvoltából, amiért most nem vagyok túl hálás, de később még az lehetek - ezért könnyedén kaptam fel karjaimba és indulok meg vele a kijárat felé.
- Na jó. Te szexi vagy nekem jó illatom van. Mi a következő lépés? - Mivel - gyanítom - eddig minden úgy alakult ahogy azt fondorlatos elméje kitalálta, ezért most hozzá fordulok, hogy megtudjam hogyan álmodta meg a folytatást.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime20.09.12 23:51

Hirtelen nem is tudom, hogy lábaim mi miatt is gyengültek el ilyen hirtelen. Jó lenne azt feltételezni, hogy ennek az erős férfinak hatására, de azért még is csak jobban levett a lábamról az a négy dupla vodka, amit fogyasztottam.
- Igen, nagyon szeretném. - Megpróbálom bevetni a bambi tekintetemet, bár nem tudom, hogy mennyire leszek ezzel rá hatással, de próba szerencse. Egyre jobban érzem, hogy végtagjaim elernyednek és már nem tudom úgy koordinálni mozgásomat, ahogy szeretném, ezért is nem engedtem még el ezt a férfit, akit nem is ismerek, de még is olyan kedves hozzám. Nekem ez meg annyira különös, hiszen általában senki sem szokott ilyen kedves lenni hozzám, főleg úgy, hogy nem ismer. De ebben az állapotban nem is tudnék ezen gondolkozni, hogy miért van ez így. Ahogy biztosra veszi, hogy nem érzi, amit én újfent elnevetem magam, mert fejemben olyan elmélet fordult meg, hogy biztosan azért hullámzik alattam a föld, mert kezd megnyílni a föld alattam. Ezért egy pillanatra le is nézek, de semmi repedést sem látok, majd hirtelen nézek fel rá ismét, amit nem kellett volna, mert ettől is csak még jobban megszédültem.
- Kirándulni megyünk? - Nyaka körül össze fonom karjaimat, ahogy felkap. Fejemet oldalt vállára döntöm, majd magamba szívom kellemes, de még is férfias illatát. Ahogy megyünk a kijárat felé, úgy kezdem magam jobban érezni, mivel itt már nincs annyira fülledt meleg, illetve füst szag. Ahogy kiérünk és megérzem, hogy itt jóval hidegebb van, mint bent volt össze rezzenek, de gyorsan hozzá szokok az itteni hőmérséklethez, elvégre van bennem annyi alkohol, hogy egy ideig ne fázzak.
- Gyerünk haza. - Behunyt szemmel suttogom, még mindig a karjai között, pofátlanul magamhoz ölelve. Arról pedig fogalmam sincs, hogy most hol is vagyok, na meg, hogy kivel, de nekem most az ő ágyai is megtenné.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime22.09.12 15:04

- De hát minek mikor holnap úgy sem fogsz emlékezni rá. - Tényleg nem értem miért olyan lényeges. Talán csak az alkohol teszi vele mind ezt - egész biztos - talán mindig ilyen. Nem tudhatom mert nem ismerem. Ettől eltekintve nem fogom továbbra is azt firtatni, hogy milyen szép avagy szexi na meg persze ittas. Mert hát az sem mellékes tekintetbe véve, hogy mennyi csúszhatott le a torkán. Nem egy ártatlan pohárkával biztosan. Remélem legalább megérte, mert csak úgy elég hiábavalónak tűnne a dolog és az elég lelombozó tud lenni, másnap különösen.
- Úgy is mondhatjuk. - Nevezze ahogy akarja, bánom is. De gőzöm sincs, hogy hova megyünk. Egyelőre annyit tudok, hogy ki innen még mielőtt tényleg ki dobná a taccsot netalán éppen rám amiért meg már elég zabos tudnék lenni.
Már az sem tud zavarni ha egy tucat emberek megbámul minket amiatt amit teszek és magamat sem zavartatom ez miatt leszámítva, hogy még soha sem csináltam ilyet számomra még idegen nőkkel, a többit pedig hagyjuk is.
- Mármint... hozzám haza vagy hozzád haza? - Jobb ha tisztázzuk még az elején ezt a kis apróságot mert hát azért nem volna mindegy, bár erősen kétlem, hogy útba igazítást tudna nekem adni, de hátha. Csak adjon valami támpontot, bár így visszatekintve az elmúlt néhány percre azt hiszem én már tudom a választ. Nem mellékesen úgy hozzám bújt, hogy attól már én is kezdem furcsán érezni magam, hiszen semmi oka sincs arra, hogy megöleljen vagy igen?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime23.09.12 14:46

Megpróbálom a lehető legszomorúbb tekintetemet bevetni, bár nem tudom, hogy ennyi vodka elfogyasztása után mennyire jók a színésznői képességeim. De mint tudjuk próba szerencse, ezzel talán semmit sem veszíthetek.
- Mert most nagyon szeretném. Hm, és ki tudja, talán emlékezni fogok. - Túl vagyok már pár átszórakozott éjszakán és akkor is villantak be képek, vagy akár szavak az előző estéről, ezért sem tudhatom, hogy pontosan mire is fogok emlékezni abból, ami most itt elhangzik, vagy éppen történik. Talán arra sem fogok emlékezik, hogy karija között vitt ki és, hogy ennyire édes illata volt, ezt elfelejteni tényleg kár lenne. De most inkább a jelenre koncentrálnék, fogalmam sincs, hogy hova is megyünk, de valahogy bízok benne, nem tűnik annak az elmebeteg pszichopatának, aki a szórakozó helyeken szedi fel az áldozatait.
- Nem emlékszek az utca nevére, ezért azt hiszem, hogy hozzád. - Olyan cifra neve van annak az utcának, ahol lakok, hogy még józanul is pórblamát jelent számomra, hogy kimondjam, nem hogy még ilyen állapotban. Annyira emlékszek, hogy a szemközti háznál van egy hatalmas fa, na meg arra, hogy a bejárati ajtóm fehérre van festve, de gondolom ezzel túl sok mindenre nem mennénk.
- Azt hiszem már meg tudok állni a lábaimon, különben is nehéz vagyok. - Ezzel arra szeretnék célozni, hogy már nyugodtan letehet, talán kicsit nem fogok túl stabil lábakon állni, de majd csak nem fogja hagyni, hogy elessek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime25.09.12 21:22

- És az mennyiben változtat a dolgokon? - Nem hinném, hogy mind ez valóban számítana vagy akár fontos lenne. Még ha tényleg emlékezne is az mire volna jó? Nem hinném, hogy bármin is változtatna mivel nincs is min változtatni szóval igazán nem fontos. Ez az én állásponton ami igen csak ritkán változik. Általában biztos vagyok a dolgokban és tudom, hogy mit csinálok, bár annak nem igazán látom értelmét amit most teszek. Maximum legalább annyi, hogy nem fogunk találkozni a detoxikálóban. Arra pedig végképp semmi okom, hogy így bókolgassak neki és folyton ismételjem önmagam. Nekem ez egy kicsit sok. Valahogy nem ez a dolgok megszokott menete. Úgy hiszem jó néhány fejezetet átugrottunk csak nem tudom mire fel.
- Jól van. - Szinte alig tudom elhinni ezt az egészet, de rövidesen azt hiszem kénytelen leszek ha már valóban az én alkásomra kell fuvaroznom. Ilyesmi eléggé ritkán fordul elő velem, de ezt most hiába is magyaráznám neki. Megpróbálok minél kevesebbet azon töprengeni, hogy miért is csinálom azt amit. Talán mert kötelességemnek érzem. Igen, az lesz a legjobb ha ezt hitetem el magammal.
- Azt nem mondanám, de legyen. - Tényleg nem tűnt nehéznek. Ha nem beszélt volna hozzám észre sem vette volna, hogy a karjaim között van. Lassan leeresztem, hogy megpróbálkozzon meg állni a saját lábain már elég kétesélyes a siker, de hát ha annyira akarja.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime25.09.12 23:33

Megjátszott szomorúságot varázsolok az arcomra, mert nagyon nem tetszik, hogy ennyire ellenkezik velem. De nem vagyok olyan állapotban, hogy veszekedni kezdjek vele, hiszen még egy normális érvet sem tudnék felhozni, mint, ahogy most sem.
- Nem tudom. - Rázom meg fejemet, de rájöttem, hogy ez rossz ötlet volt, mert ettől még jobban csak szédülni kezdtem, mint mint ha egyfolytában nem szédelegnék. Ha nem tudnám, hogy az alkoholtól vagyok ilyen állapotban, még a végén azt hinném, hogy ez a férfi van rám ilyen lehengerlő hatással. Bár az biztos, hogy az illatától teljesen kikészülök, olyan finom, még ilyet sosem éreztem. Már az illatából is arra következtetek, hogy jó ízlése van, ezért is furcsa, hogy miért pátyolgat pont engem ennyire. Gondolom ő sem erre számított, hogy egy ittas nővel kell foglalkoznia a mai este folyamán, de bevallom én sem hittem, hogy valaki a megmentésemre siet, ha felöntök a garatra.
- Sajnálom, hogy ennyi baj van velem. - Bűnbánó tekintettel nézek rá, pedig legszívesebben mosolyognék, mert azért még is csak élvezem, hogy a karjai között lehetek, de ha talán más körülmények között kapott volna fel, annak csak még jobban tudtam volna örülni. De most be kell érni az eddigi helyzetemmel. Nem akarok ennél is jobban a terhére lenni, ezért is kérem meg, hogy tegyen le, hátha már megtudok állni a saját lábaimon. Ahogy megérzem, hogy a talaj a lábam alatt van, úgy próbálok meg egyensúlyozni, hogy ne essek el, de még nem érzem magam teljesen stabilnak, ezért bele karolok karjába.
- Na és most? - Szelíd mosolyom kíséretében nézek fel rá, innentől már tényleg átadtam neki az irányítást, nem mint ha eddig nem ő lett volna a főnök.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime30.09.12 19:45

- Jó... Te egy nagyon szexi, de annál részegebb nő vagy. Ennél többre már tényleg nem futja, sajnálom. - Csak is azért ismételtem meg már a fene se tudja hanyadszor, mert tényleg abban reménykedek, hogy honlapra mind ez feledésbe merül, de ha mégsem hát még akkor sem lesz abban a helyzetben, hogy kötekedjen tekintettel arra, hogy ha minden igaz a mai éjszakát az én lakásomon fogja tölteni.
- De meg kell mondjam... Nekem sokkal jobban tetszenél ha nem volnál ennyire... illuminált állapotban. - Nos hát, nekem mindig őszintének kell lennem bármiről is legyen szó és most sem tudok hazudni és nem is akarok. Még csak nem is ismerjük egymást. Nem volna rá okom. Hisz még a nevét sem tudom, de ha jobban bele gondolok ez már annyira nem is tud zavarni.
- Szerencséd van, éppen ráérek! - Lágyan rámosolygok. Tényleg szép... Nagyon szép! És én nem szoktam ilyesmit csinálni..., bár biztosra veszem, hogy volnának még rá jelentkezők és nem is kellene olyan messzire mennem értük...
Mindkettőnk szerencséjére holnap épp szabadnapos leszek, szóval soha jobbkor..., bár nem egészen így terveztem ezt az estét és ha holnap dolgoznom kellene akkor nem is volnék most itt. Szóval ezt most tökéletesen eltalálta. Mondhatni tíz pontos találat.
- Hát ha úgy érzed akkor akár indulhatunk is, de ha nem akkor még sétálhatunk egy kicsit?! - Mint mondtam ráérek és már beletörődtem, hogy én ma már aligha fogok be jutni bárhova is, szóval ha egy-két rövid ital után vágyom akkor azt a pulton kell keresnem a lakásomon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime01.10.12 4:14

Ahogy szavait kiejti ajkaim felfelé kezdenek ívelni, ezzel mosolyt képezve arcomon. Nagyon is igaza van, de nem akarok, hogy így emlékezzen rám, mert szerintem kettőnk között ő lesz az, akinek még meglesznek az emlékei a mai estéről.
- Ezzel is bőven megelégszek. - Valamimért már nem boldogít a tudat annyira, mint pár perce, hogy azt mondja rám, hogy szexi vagyok, azt hiszem, hogy azért, mert szinte úgy kellett belőle kikényszerítenem. Az szeretném, ha egyszer magától mondaná ki és ne csak azért, mert én úgy akarom.
- Szóval, akkor már most tetszek? - Talán én értelmeztem félre valamit, amit nem is csodálnék, mert elmémre sűrű alkohol köd ereszkedett le, de azt tisztán hallottam, hogy jobban tetszenék neki, akkor ezek szerint már így is tetszek, csak akkor lenne nyert ügyem, ha nem lennék ittas.
- Tényleg szerencsém van. - El sem tudja képzelni, hogy mennyire szerencsésnek érzem magam, hiszen nem is ismerjük egymást és még is ilyen segítőkész velem. Meg szeretném neki hálálni, hogy ilyen úriember, de arra szerintem már csak akkor kerül sor, ha végre kijózanodok és képes leszek értelmes mondatokat kinyögni végre.
- Azért még mindig nincs annyira egyensúlyérzékem, hogy sétálgassak. - Felnevetek, ahogy ránézek. Igaz, már a saját lábaimon állok, de karjába kapaszkodva valahogy még lábon vagyok, de nem kellene erőltetni, mert még a végén túl hamar a padlón találom magam. Nem tudom, még mindig nem, hogy miért bízok meg egy teljesen idegen férfiban, de akinek ilyen jó illata van, az kizárt, hogy bármi fájdalmasat művelne velem.
- Legalább elmondod, hogy mi a neved? Szeretném tudni, hogy kinek kellene hálásnak lennem. - Egy újabb mosoly ahogy ránézek, bár nem csak az a szervezetembe került alkohol mennyiségtől mosolygok, hanem azért is, mert a körülmények ellenére eléggé jól érzem magam a társaságában.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime01.10.12 16:53

- Meglehet ugyan, hogy nem tőlem, de egyszer majd anélkül is hallani fogod ezt, hogy kérned kellett volna. - Nem ígérhetek meg semmi és alaptalanul nem is szokásom dobálózni a szavakkal főleg, hogy még nem tudhatom miként fog végződni az este, éjszaka vagy a fene se tudja... Kevés dolog van már, amin igazán meg tudok lepődni, de ez most az volt.
- Elhamarkodott kijelentés volna. Mondjuk inkább úgy, hogy szimpatikus. - Elég valószínűnek tartom, hogy nem kimondottan ezt szerette volna hallani tőlem, de csak azért emrt ittas nem fogok hazudni neki és mindenféle ábrándokba ringatni. Amúgy meg a részeg ember általában őszinte még ha nem is szánt szándékkal, vagy nem? A franc tudja. Igyekszem minél kevesebb időt tölteni a detoxikálóban leszámítva, hogy volt már jó néhány érdekes na meg vicces eset, de valahogy nem tud érdekelni, hogy ki mennyire csapta szét magát az elmúlt éjjel pláne, hogy van akinek szó szerint is sikerül. Még csak sajnálni sem tudom őket, mert maguknak okozták. Egy biztos, ő nem fog arra a szintre jutni!
- Jó, hogy így gondolod. - Ahhoz képest, ahogy kötekedni kezdett... Már az elején nyilvánvaló volt, hogy mi is a helyzet és mivel sehogyan se akart el engedni hát kénytelen voltam vele maradni és most már nem is bánom annyira. Jó viszonyt ápolok a lelkiismeretemmel épp ezért nem tudtam volna csak úgy ott hagyni. Ki tudja miféle alakokba botlott volna másodjára?! Nem hagyott volna nyugodni a gondolat...
- Csak szeretném ha a kocsiban fogna ez a rosszullét. - Azt hiszem ez érthető is. Tartok tőle, hogy nem tudnék időben félre állni ő pedig ki pattanni a kocsiból. Azt még kevésbé hiszem, hogy menne. Épp ezért ne akarjunk semmit se erőltetni. Ha nagyon akarja és úgy érzi akkor akár indulhatunk is vagy üldögélhetünk még idekint egy kicsit, nekem aztán oly mindegy.
- Sebastian vagyok. Na és én megtudhatom, hogy kit tartottam az imént a karjaimban? - Nem mondom volt már példa - de többnyire szükséghelyzet volt és úgy éreztem, hogy nem igen maradt választásom -, de mind ezek ellenére nem szokásom a nőket ide-oda szállítani a karjaimban. ezért úgy hiszem az a legkevesebb, hogy el árulja a nevét nekem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime02.10.12 11:27

- Kérés nélkül is szoktam hallani. - Nem vagyok beképzelt, de én is szoktam tükörbe nézni és látom, hogy ki néz vissza onnan rám. Általában Bianca nevű személy az, aki onnan méreget, de most ő nincs közöttünk, hiszen Patricia ugrott be látogatóba. Annyira rossz előérzetem van már most, bele sem akarok gondolni, hogy a későbbiekben mi fog lenni. Egyik énem retteg a másik pedig piszkosan élvezi a kialakult helyzetet.
- Már megbocsájts, de elég komoly bajod lehet, ha szimpatikus vagyok neked. - Felnevetve szólalok meg, persze mindezt az alkohol mondassa velem. Amúgy sem hiszem el, hogy szimpatikus lennék számára, főleg hogy a nyakára akaszkodtam és elrontottam a szórakozását. Olykor tudok szórakoztató is lennék, de ennyi alkohollal a véremben nem garantálom a jó kedvet. Persze nekem már így is jó kedvem van. Halvány mosolyt varázsolok magamra, amivel díjazom ezt a fene nagy egyetértésünket.
- Nem, nem, már egészen jól vagyok. - Már egy ideje abba maradt a csuklásom is, szóval nem hiszem, hogy az alkohol, amit fogyasztottam vissza köszönne. Bár, amit megtanultam az élettől, hogy soha se mond, hogy soha... de tényleg jobban érzem magam, a friss levegő megtette a hatását. Már nem is szédelgek annyira, sőt már az elmém is kezd tisztulni.
- Oh Sebastian az én megmentőm. - Nem akarok hivatalos lenni és kezet rázni vele, amúgy is már átestünk pár dolgon, amitől tekinthetünk már úgy egymásra, mint ha ismernénk egymást.
- Patricia vagyok, az aki elrontsa a szórakozásodat, ezért nyugodtan menj vissza, majd valahogy haza találok. - Nem kell ezt tennie, elvégre most találkoztunk először és már is haza vinne, hogy ne essen bántódásom, ez aranyos tőle, de azt hiszem, hogy más férfiak valami egészen más dolog végett vinnének fel a lakásukra, de most találkoztam egy úriemberrel, akinek így is már sikeresen elrontottam az estéjét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime06.10.12 17:59

- Biztosra veszem. - Ebben egy percig sem kételkedtem. Egy ilyen helyes és csinos leányzót hiba volna nem szemügyre venni és dicsérni, bókokkal elhalmozni. Szóval akkor most hibát követek el, ugyan is ez most nem az én asztalom. Nem érdemelnék annyit, hogy időt fordítson rám, mert tőlem egész biztosan nem fogja mind azt megkapni amire vágyik. Én sajnos nem tudom megadni neki mind azt, amit szeretne. Soha sem volt különösebben erősségem a bókolás és én inkább csak őszinteségnek mondanám. Egy totálisan visszataszító képződményre biztos nem mondanám azt, hogy őrjítően dögös. Most is csak azért ismételtem önmagam, hogy neki egy kicsivel is jobb legyen.
- Ezt kifejtenéd bővebben? - Ráncolom össze homlokomat... Ezt most nem egészen értem sőt, egyáltalán nem értem. Ezzel meg mire akart célozni? Talán nem kellene őt pátyolgatnom? Meglehet, de hát ő jött nekem. Talán csak el kellett volna löknöm magamtól és el sétálnom mellőle. Azt hiszem az nem ment volna.
- Várd csak ki a reggelt! - Tudom, nem hangzott túl biztatóan, de láttam már egyet s mást. Lehet, hogy most jól van a friss levegőnek köszönhetően, de majd meglátjuk reggel mikor annyival melegebb lesz...
- Nem kell túlozni. - Halvány mosollyal az arcomon jelzem, hogy mennyire is jól esett ezt hallani valakitől. Nem tudom mennyire vagyok megmentő. Ha azt nézzük, hogy bárki - ki tudja ki - felszedhette volna és a fene se tudja mit nem művelt volna vele akkor talán mégis csak az vagyok. Jobban mint gondolnám.
- Még csak az hiányozna. Na ülj be szépen. - Nyitom ki neki a kocsi első ajtóját gondolván, hogy majd tudatja velem, hogy ha mégis inkább hátra ülne.
Micsoda ötlet. Lefogadom azt sem tudja igazán, hogy hol van, ahogyan azt sem, hogy hol lakik. Merész vagy inkább érdekes gondolat ez a hazatalálok dolog.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime06.10.12 18:54

Kezem jobban érezni magam, vagyis mondhatni, hogy már egészen tudok magamról, annyi vodka után. Bár kissé még homályos, hogy hogyan kerültem ide és hogy még is hogyan sikerült belé botlanom, de nem tudom bánni, hogy így történt. Persze azt a részt sajnálom, hogy ittas vagyok és talán holnapra mindent elfelejtek, viszont azt már nem tudom sajnálni, hogy vele találkoztam. Jó embernek tűnik, főleg úgy, hogy most találkoztunk először és már a szárnyai alá vett.
- Csak gondot okozok neked, ezért furcsa, hogy még így is szimpatikusnak tartasz. - Rövid ismeretségünk alatt, nem tettem mást, csupán rá szorultam segítségére. Mondhatni, úgy érzem magam, mint ha kihasználnám, pedig egyáltalán nincs szándékomban, nem akarom megnehezíteni a dolgát, bár már most elrontottam az estéjét. Szórakozni jött, erre babusgathat.
- Már most hasogat a fejem, bele fogok pusztulni a reggeli fejfájásomba. - Idióta voltam, de már teljesen felesleges ez miatt aggódnom, hogy mi lesz velem reggel, mert már tudom, hogy szenvedés fog rám várni. Kellett nekem inni!
- Egyáltalán nem túlzok, tényleg így gondolom. - Jobbkor nem is sétálhatott volna be az életembe, illetve pontosabban, jobbkor nem is mehettem volna neki. El sem tudja képzelni, hogy most tényleg mennyire szükségem van rá, hogy vigyázzon rám, mert ilyenkor hajlamos vagyok olyan dolgokat tenni, amikkel senkinek sem dicsekednék.
- Köszönöm. - Hálás tekintetemmel nézek rá, majd engedelmesen helyet foglalok az anyós ülésen. Hátra döntöm fejemet az ülés fejtámlájára, ahogy halkan felsóhajtok. Annak ellenére, hogy egy ismeretlen férfi autójában ülök, eluralkodott rajtam a biztonságérzetem. Amint Sebastian beül és elindítsa a motort felé fordítom fejemet és csak figyelem arca minden egyes rezdülését.
- Miért vagy hozzám ilyen kedves? - Halkan szólalok meg, szempáromat pedig megpróbálom nyitva tartani, de nehezem megy, mert az utcai világítás és a hirdető táblák villogása nagyon is zavar.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime06.10.12 22:49

- Egyáltalán nem okozol gondot. - Szeretem mikor a nők, de úgy általában az emberek csupa olyan dolgokat képzelne a szavak mögé, amik ott sincsenek és soha nem is voltak és ki tudja, hogy lesznek-e. Javítson ki ha tévedek, de ha emlékezetem nem csal én egy szóval sem mondtam neki semmi olyat, hogy gondot okozna. Nem akartam semmi egyebet csak egy laza estét, ami most kicsit módosul, de nem bánom. Így legalább tudom, hogy vele már egyetlen kórteremben sem fogok találkozni, amitől kicsit meg is könnyebbültem. Olyan lelombozó látni főként ugye hétvégente a hozzám hasonló korombeli fiatalokat ittasan, bedrogozva, szétcsapatva tudván, hogy fél lábbal még én is belelógok ebbe a kategóriába és akkor még én osszam az észt?
- Talán azt azért nem. - Nem fogom most azzal nyugtatni, hogy tele tömöm majd mindenféle bogyóval és akkor majd nem fog fájni. Ugyan is nekem sem szokásom az ilyesmi és egyelőre még nincs is szükségem pirulákra megrögzötten pedig nem fogom magam mindenféle vacakkal tömni. Ha az itallal megtudott barátkozni és ha már ilyen jóban lesznek akkor most következzék a fejfájás.
- Kedves tőled, de csak arról van szó, hogy a jó időben jó helyen voltam, azt hiszem. - Ez már csak nézőpont kérdése. Nem adok a nagyképűségre ezért nem fogok a bolhából elefántot csinálni még akkor is ah tudom, hogy nem mindenki tette volna meg ugyan ezt.
- Igazán nincs mit. - Mit mondhatnék? Tényleg nem fáradtság az amit teszek vagy ő talán ezt látja rajtam? Azért nem is teljesen kötelesség. Nem mondanám, hogy bárkinek megtenném ugyan ezt a szívességet, de könnyen meglehet, hogy nem ezt volt az első és egyben utolsó alkalom, hogy ilyen humanitárius lelket játszottam.
- Csak segítek, amit holnap majd megköszönsz és aztán szépen elfelejtjük... - Lehet, hogy csak számomra, de nekem ebben nincsen semmi különös és semmit sem várok el sem most és máskor sem cserébe. Nem volt kényszer. Azért maradtam vele mert én így akartam és ezt láttam jónak.
- Aludj nyugodtan. - Elég nyúzottnak tűnik és hát most már nyugodtan le hunyhatja szemeit. Amúgy is legalább fél óra amíg a lakásomra érünk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime08.10.12 0:31

Nehezemre esik elhinni, hogy nem okozok számra gondot, de ha ezt állítsa, akkor biztosan így is van. Nem fogok leállni vele veszekedni, elhiszem, amit mond. Jól is nézne ki, ha neki állnék firtatni az igazamat, mikor olyan kedves velem, hogy legszívesebben elsüllyednék szégyenemben, már azért is, hogy nem tudok magamra vigyázni. Sosem voltam az a nagy ívó, ezért pár pohárka szesz alaposan elbánt velem. Nem lesz semmi baj, veszem az egyik mély levegőt a másik után, erősen azon vagyok, hogy leküzdjem ezt az émelygő érzést, ami uralma alá akarja venni testemet. Általában az émelygő érzés után jön a váratlan vendég - de nem bánnám, ha most elmaradna - majd a rettentő fáradság érzet, aztán pedig az elalvás.
- Esetleg akkor is a megmentésemre fogsz sietni, mikor rajtam lesz a macskajaj? - Reményteli szemekkel nézek rá, persze tudom, hogy mindent csak magamnak köszönhetek, mert minek iszik aki nem bírja, de nem volt más választásom...
- Sebastian, jól áll neked a szerénykedés, de azért még is csak többről van szó. - Hálásan elmosolyodok, nem is lehetek neki eléggé hálás, hogy vigyáz rám, mert magamra is hagyhatott volna, de még sem tette. Még talán az sem lenne túlzás, ha azt állítanám, hogy ő egy igazi földre szállt angyal. Beszállok az én drága megmentőm autójában, kényelmesen elhelyezkedek az ülésen, ahogy oldalt felé fordulok.
- Remélem azért nem felejtsük el, vagyis én nem akarom elfelejteni, hogy milyen segítőkész voltál. - Halványan elmosolyodok, de már szempáromat becsukom, egyszerűen túl sok szememnek ez az inger, amit a különböző színben pompázó lámpák okoznak. Mint ha még hallanám, hogy mond valamit, de már erőm sem volt arra, hogy kinyissam szememet, arra pedig pláne ne, hogy valami érteles dolgot ki tudjak nyögni. Nem küzdöttem tovább, hagytam, hogy elragadjon az álmosság.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime08.10.12 12:25

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime13.01.13 14:06

Leo


Délutáni műszakom után, rohantam haza, hogy elkészüljek és időben ott legyek a megbeszélt helyen. Jól tudom, hogy azt mondtam, hogy azt a ruhát nem fogom felvenni házon kívül, de szinte már könyörögve kínátkozott le a vállfáról. Nem tudtam neki ellenállni, ezért felvettem. Hosszú percekig forgolódtam a tükör előtt magamat nézve, kissé még mindig feszélyezve éreztem magam ebben a ruhában, ami nem túl sok mindent takart el rajtam, de Leonak tetszik, ezért szeretném meglepni. Még magam is alig hiszem el, hogy tényleg ezt teszem, de lábaimat magassarkúba bújtatom, hogy tökéletes legyen a megjelenésem és ehhez a ruhához magassarkú dukál. Egy kis szemceruza, szájfény, hajamat feltűztem és már magamra sem ismertem. Tükörből vissza pillantó személy annyira más, szebb volt, mint én szoktam lenni. Még is gyomrom görcsbe rándulva volt, mert még is csak nem magam miatt öltöztem ki ennyire. Mikor eltudtam szabadulni tükörképem fogságából taxit fogtam, ami elvitt a megbeszélt helyre. Kiszálltam, fizettem és onnan utam egészen be vezetett a kocsmában találkató pultig. Oda letelepedve vártam Leora, közben magamon éreztem a sok kíváncsi pillantást, amitől zavarban éreztem magam, sőt az is megfordult a fejemben, hogy nem a legjobb ötlet volt tőlem, hogy egy ilyen helyre ilyen göncben parádézok, csak hogy elnyerjem Leo tetszését. De már nincs mit tenni, csak várni, hogy végre megkérdezzen és nem is tudom mondjon valamit, lehetőleg valami pozitívat, mert nem sokszor fog ilyen ruhában látni, amihez még bevállaltam a magassarkút is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime19.01.13 0:14

- Furcsán alakulóban van az életem és elég nagy fordulatot vettek a dolgok. Meglepetés a meglepetés hátán én pedig csak kapkodom a fejem, hogy nehogy a végén pofára essek és, hogy persze tudjam tartani a tempót és, hogy meg tudjak felelni az elvárásoknak, ami mind eddig még soha sem volt célom, ahol ki tűzött célom sem az életben. Minden megváltozott. elértem valamit, amit szeretnék megtartani és tartani magam a megbeszéltekhez ami így együtt azért már nem könnyű.
- Vágyálmaimat leszámítva soha sem hittem volna, hogy Florara bírom majd azt a ruhát és még mindig vannak kételyeim, de ha már felpróbálta ismét és megvette meg minden akkor már bízom benne, hogy legalább egyszer elkápráztat benne még ha többé le sem kerül a vállfáról és még úgy is, hogy én nem szándékozom megtenni, amit kér tőle. Megtenném, csak tartok tőle nem a kívánt eredményt érnénk el vele, ami hát nem túl célszerű.
- Meglepően gyorsan eltelt a délután jó része, amit már a műszakom vége követett és bevallom már nagyon kíváncsi vagyok a jövőben elhangzottakra. Mind eddig még nem túl sokat beszélgettünk és csak remélni merem, hogy most nem csak én töprengek el mind ezen.
- Nem erősségem a pontosság inkább csak az időzítés, de azért remélem nem késtem túl sokat, mert azért valaki a fejemet fogja venni. Első köröm többnyire a pulthoz vezet és ez most sem történt másképp, ahol nem mellékesen majd leesett az állam legalább is egy pillanatra úgy éreztem mintha elveszítettem volna valamit! Hirtelen keresni kezdtem a szavakat mit is mondhatnék neki... Ahogy elnézem egész rajongó tábort toborzott össze amíg én nem jöttem... De akkor van egy rossz hírem...

- Vesztemet érzem, nincs kegyelem?!
- Suttogtam a fülébe a háta mögé kerülve majd egy puszit nyomtam az arcára és helyet foglaltam a mellette lévő bárszéken.
- Azt hiszem átértékelem a dolgokat a délután elhangzottakról ha máskor is részesítesz efféle örömökben...
- Vagy tíz percig álltam nem messze a bejárattól azon gondolkodva, hogy mi is volna rá a megfelelő kifejezés arra ami a szemem elé tárul...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime19.01.13 23:58

Feszélyezve érzem magam ebben a ruhában, mert nem vagyok ahhoz hozzá szokva, hogy másoknak is ilyen kihívó módon tudtára adjam, hogy milyen bájakkal vagyok megáldva. Ez nagyon is eltér a szokásos farmer, póló összeállításomtól, de szeretnék Leo kedvében járni és elkápráztatni ezzel. Komolyan mondom, ha nem érem el a kívánt hatást talán még képes leszek arra is, hogy magassarkúmat lenyomjam a torkán. Na jó, arra azért még sem, de biztosan kitalálnék valami hatásos módszert a megkínzására. Ez a ruha annyira közönséges, vagy talán csak azért ellenzem annyira, mert eltér a megszokott viseletemtől és ebben tényleg nőnek érzem magam, még ha vigyáznom is kell, nehogy egy óvatlan pillanatban lecsússzon rólam, pántok híján. Szerencsére van, ami felfogja ruhámat, bár nem is tudom, hogy mennyire szerencse ez, mert minden férfi szem azt figyeli, hogy mikor villantok. Zavarba ejtő ez az egész, egyre türelmetlenebbül várom már Leo érkezését, hogy lássák, hogy nem vagyok szabad préda. Mármint éppenséggel szabad lennék, mert olyan egyességet nem kötöttünk eddig, hogy másokkal nem kezdhetünk, csak talán ha már itt lenne velem nem érezném magamon azokat a bizonyos vetkőztető pillantásokat.
- Tudhatnád, hogy sosincs kegyelem. - Komoly próbáltam maradni, de puszija után elmosolyodtam. El sem tudná képzelni, hogy mennyire örülök annak, hogy végre megérkezett.
- Hm, pontosan mire is gondolsz? - Délután sok mindenről esett szó és így hirtelen nem tudom, hogy mire céloz, mert szóba került a kibilincselés és a sztriptíz is, ahogy még sok minden.
- Legalább tetszik? - Felé fordultam, úgy hogy könyökömet a pulton támasztottam. Igyekezve hozni a szokásos természetes formámat, még ha annyira ideges voltam, hogy harapdáltam szám belsejét. Közben intettem a pincérnek és kezdésnek kértem két-két sört, nem akartam elaprózni.
- Szép lassan adagoljam be, vagy zúdítsak rád egyszerre mindent? - Akárhogy is nézzük ez azért csak egy megbeszélés, ahol azt kellene megvitatni, hogy hogyan is működhetne a mi kis csak szexre alapuló kapcsolatunk.


Ruha.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime29.01.13 20:43

- Végtére is... Csak nem végeztem a hátsó kertben.
- Még így visszagondolva is elszórakoztató az elmélet miszerint megásom a saját sírom a hátsó kertjében, amihez még nem volt szerencsém. Nem tudom mire számítsak, de valami olyasmit várok minthogy ez még nem egy elfutott kör és még bármi megtörténhet amennyiben rosszul viselkedem... Hát ami azt illeti nálam igen csak elmosódtak a határok, szóval nagyon remélem, hogy majd erről is szó esik a ma este folyamán. Az már kiderült, hogy szót is tudunk mi érteni egymással ha nagyon akarunk és hát a mi nap nagyon akartunk! Nem tartom magam egy rendkívüli taplónak, de jobb szeretem tudni, hogy mi az amit jobb lenne ha nem tennék és mi az amit ajánlatos lenne ha mégis. Mivel ez ugye egy nem szokványos kapcsolat így a szabályok sem azok magától értetődően!
- Esetleg elkápráztatnálak borzalmasnak tekinthető tánctudásommal ha még mindig ragaszkodsz hozzá?!
- Titkon abban reménykedek, hogy talán már nem, de azt sem tartom kizártnak, hogy már csak azért is, hogy láthassa... és inkább vállalnám be ezt a néhány percet minthogy vaskarperc kerüljön a csuklómra és az most teljesen mindegy, hogy milyen célból.
- Hm, pontosan mire is gondolsz?
- Természetesen tudom, hogy mire gondol és hazudnék ha azt mondanám, hogy nem. Mind eddig még csak egy apró hibát sem találtam a megjelenésében és azt sem kellett sokáig latolgatnom, hogy mi tetszik jobban: maga a ruha vagy az amit próbál vele elrejteni...
- Hát mondhatni sikerült túlszárnyalnod minden akkori fantáziámat...
- Remélem csak azt mondtam, amit nagyjából hallani szeretett volna és ha más szavakkal akkor az nekem csak jó.
- Normális esetben arra kérnélek, hogy zúdíts rám mindent, de mivel nem szeretnék semmi felett sem átsiklani így inkább haladjunk csak egyről a kettőre.
- Ez volna az én álláspontom. Ezek után majd kiderül, hogy ő miképpen vélekedik róla. Én azt tartom, hogy igazán előre csak is lassú kimért jól átgondolt léptekkel haladhatunk... és ha már rászántuk magunkat erre az egészre akkor hát adjuk meg a módját az egésznek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-