welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Akram kocsma  - Page 5 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 5 Voting_barAkram kocsma  - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime18.11.13 18:34

Azért olykor-olykor hátra pillantok, mert még mindig érdekességnek számítunk az idióta haverjaim körében, mert olyan rezdületlenül figyelnek minket, gondolom várják a fejleményemet. Biztos vagyok benne, hogy arra számítanak, hogy a hölgyike először szépen felképel, majd utána faképnél is hagy, de a jelenlegi helyzet alapján erre nem kell számítanom.
- Pedig te lettél a mai esti áldozatom. - Tőlem megszokott módon csak úgy pofátlanul elmosolyodok. Azért nekem is kellett, hogy legyen néhány centi bőr az arcomon, hogy ideje jöjjek hozzá és olyan egyszerűen elmondjam, hogy fogadás alanya lett. Szerencsém volt vele, mert nem akadt ki ettől, gondolom más nők már régen az italukat az arcomba öntötték volna.
- Nyugi nem hibáztatlak érte, gondolom egy kissé sikerült le is taglóznom téged. - Tényleg nem hibáztatom, nem nap mint nap toppanhat oda mellé egy pasi, aki ilyen pofátlanul őszinte vele, hogy képes pár pillanaton belül össze zavarni. Ez lehet az a bizonyos női zavar, ami végett képtelen koncentrálni? Vagy a macsó kisugárzásom elterelte volna a figyelmemet?
- Akkor megzavartalak volna valamiben? - Mert tényleg nem akartam megzavarni az egyedül iszogatós kis programjával. De ki nem élvezné a társaságomat? Nem gondolom, hogy nagyképű volnék, de azért mégis van mire büszkének lennem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime09.12.13 7:30

Még mindig csak vigyorgok, szinte letörölhetetlen a vigyor a képemről, majd észreveszem, hogy néha odapillant a haverjai felé, azonban én nem merek hátrapillantani, nehogy lebuktassam. Pedig szívesen megnézném az arcukat, igazán kiváncsi vagyok a reakcióikra. Biztosan le vannak döbbenve vagy ilyesmi. Mikor még egyszer kihangsúlyozza, hogy márpedig én vagyok az áldozat, elmosolyodok.
-Ám legyen, egye fene.
Te jó Isten, Meira, mégis mit beszélsz? Mindegy is, inkább lehúzom az utolsó kortyot a koktélomból, messzebb tolom magamtól a poharat és biccentek a csapos srácnak, hogy hozzon még egy ugyanilyet.
-Ja, mondjuk ilyen még nem fordult elő velem, bár bevallom, vicces szitu.
Viszont azt értékelem, hogy őszintén megmondta, hjogy mi is a helyzet, megf miért jött ide hozzám, és nem játssza az eszét nekem. Szeretem az őszinteséget. Nagyon is.  Úgyhogy Dexter ezen a téren jól teljesített, már csak ezért is szívesen "segítek" neki, meg legalább nem csak a csapossal beszélgetek. Mert hát akármennyire magányosan iszogatós program ez, azért a csapossal kezdünk kifogyni a témából...
-Jaj, dehogy zavartál meg, sőt jól jött a társaságod, már kezdtem itt furcsán érezni magam egyedül.
Jó, ez most egy magányos szingli képet fest rólam, megint.... Brávó, Meira, te aztán tudod, hogy mit is kell mondani, tényleg!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime14.12.13 15:07

Ahhoz képest, hogy eddig milyen őrültségekben vettem részt, ahhoz képest ez a kis fogadás már sima ügynek számít. Végül is ebben nincs semmi rossz, semmi mocskos, már az elején kiteregettem előtte azt a bizonyos szennyest, mielőtt még bármibe bele kezdhettem volna és nagyon úgy tűnik, hogy nem bánja, hogy ez miatt tartom fel. Születésnapot ünnepelni néztünk be ide a kollégáimmal, de ez valahogy átcsapott alfa hím próbává. Ezen miért nem tudok már csodálkozni?
- Eléggé könnyen megbarátkoztál a helyzeteddel. - Tudom, hogy az áldozat szó nem kecsegtető és valamiért nekem egyből a rituálé jut róla eszemben, de nem fogom az este végén feláldozni. Valójában még eléggé hosszú az este és sosem tervezek előre, ezért még bármi megtörténhet.
- Egyszer mindent ki kell próbálni, igazam van? - Szeretem a változatosságot az életemben és az újdonságokat, ezért én azt vallom az életben legalább egyszer mindent ki kell próbálni, persze nálam is vannak bizonyos határok, amiket sosem lépnék át, akármennyire is menő macsó csávónak tűnök. Az pedig nálam nem szokatlan, hogy oda megyek egy csinos nőhöz, de még fogadás alkalmával nem tettem ilyet.
- Attól talán nem érzed magad még furcsábban, hogy bele csöppentél egy fogadásba? - Talán fordított esetben ezen jót szórakoznék, ha egy nő állna elém azzal, amit én is mondtam neki. De végül is miért ne mennék bele a buliba? Egyszer élünk, ezért ragadjunk meg minden élet által kínált lehetőséget, én ezt az elvet vallom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime22.01.14 19:39

Azért megfordul a fejemben, hogy egyáltalán miért is megyek bele ebbe az őrült fogadásba, amihez egyébként nem lenne semmi közöm sem, hiszen szerintem meg sem fordulna a fejemben ilyesmi, de most mégis nyakig ülök benne, sőt én vagyok a fő alanya, akaratomon kívül. Mindig belekeveredek ilyesmibe, de komolyan.
-Van más választásom ezen kívül? Szerintem nem, úgyhogy kénytelen vagyok beletörődni.
Felnevetek, majd elgondolkodok. Végül is… vagy megszoksz vagy megszöksz. Igazából meg is szökhettem volna, de valamiért nem tettem. Hogy miért nem? Nos, erre nagyon egyszerű a válasz: izgalmas a helyzet. Akármilyen hülyén is hangzik a dolog, izgalmas és kész.
-Hát, azért nem mindent.
Ja, például nem szívesen futnék be egy halom kiéhezett tigris közé, meg ilyesmik. Úgyhogy ez az állítás helytelen, de azért elég sok dolgot érdemes kipróbálni.  Már csak azért is, mert kell a változás az ember életébe, hogy ne punnyadjon be és ne egy unalmas, szürke zombiként élje le az életét. Nem akarok egy újabb belvárosi zombi lenni, és ez ellen azért elég aktívan teszek is.
-Jó, az egy dolog, hogy ez egy furcsa csavar volt, de még mindig jobb, mint egyedül üldögélni itt, mint egy kivénhedt alkoholista, nem?
Úristen, micsoda hasonlataim vannak, elképesztő… Szerintem most teljesen hülyének néz, és azon  gondolkodik, hogy hogy is menekülhetne el minél feltűnésmentesebben . Mondjuk ha így  döntene, azon sem csodálkoznék, ismerve magamat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime26.01.14 18:47

Születésnapozni jöttünk ide a haverokkal, mégis fogadás lett a vége. Hogy ilyenkor miért mindig engem tudnak elővenni? Én persze, hogy bele megyek, mert szeretek bizonyítani, de nem másoknak, sokkal inkább magamnak. Nem kihívás felszedni valakit, nekem ez sosem okozott gondot, de nem kötöttük ki a fogadás kitalálásakor, hogy ne árulhatnám el a kiszemelt nőcskének, hogy mibe csöppent bele. Ezért árultam el Meirának, hogy mi is a helyzet.
- Lett volna választásod, mégsem menekültél el. - Senki sem kényszerítette arra, hogy maradjon itt velem és menjen bele ebbe az egész fogadás mizériába. Engem sem kényszerítettek erre, mégis bele vágtam. Hogy miért? Mert érdekesebb egy nővel ismerkedni, mint a haverokkal kanbuli keretein belül iszogatni.
- Megértem, mondjuk nálam is vannak pár olyan dolgok, amiktől visszakoznék, de lényegében sok mindenre vevő vagyok. - Vannak olyan dolgok, tabuk amit sosem tennék meg, de a veszélyt szeretem, ezért is élek veszélyesen és szeretem az új dolgokat kipróbálni. Ezért is ugranék le ejtőernyővel egy repülőből gondolkodás nélkül, biztosan hatalmas buli lenne. Egyszer élünk, ezért kipróbálnám. Nem akarok úgy megöregedni, hogy sajnáljam az elszalasztott pillanatokat, hogy aztán azon töprengjek, hogy mennyi mindent megtehettem volna.
- Fiatal vagy ahhoz, hogy kivénhedt legyél, na meg alkoholistának sem nézlek. - Talán a húszas évei elején járhat és attól még nem alkesz, mert beült meginni valamit, én ezen az elven vagyok.
- Mint tudod nekem az a feladatom, hogy felcsípjelek. Esetleg mutathatnánk nekik is valamit, ha közelebb hajolnál hozzám. - Ezzel bizony arra célzok, hogy megcsókolhatna, hogy a haverjaim végig nézzék a kis műsort, amit mondjuk úgy, hogy miattuk csinálnánk, vagy mégsem?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime30.01.14 2:35

Még mindig kicsit vicces számomra ez az erőfitogtatás, ami általában jelen szokott lenni egy férfiakból álló társaságban és igen, ilyenkor  általában van egy ilyen fogadás  is. Nem, nem voltam még áldozat ilyen fogadásban, de van pont elég férfi barátom ahhoz, hogy ezt tudjam.  Vicces  „szokás”, de tényleg.
-Persze, mert nem érzem veszélyben magam. Ha para lenne a szitu, hidd el, hanyatt-homlok menekültem volna még a kocsma környékéről is.
Rákacsintok, majd kortyolok az italomba.
-Persze, nyilván mindenkinek van ilyen, de vannak azok a tipikus szürke zombik, ott bent a belvárosban, akik csak gépiesen rohannak, és mindent élből elutasítanak, ami új és kicsit veszélyesebb a megszokottnál.
Igen, például egy új hely, vagy ilyesmik. Az egész családom ilyen, talán ezért is keresem ennyire az új szituációkat, legyen az akár veszélyes is. Vonz minden, ami új. Mikor reagál  a mondatomra, felnevetek.
-Na, ez megnyugtat, hogy nem néztem ki úgy, mint egy megkeseredett alkesz, pedig kezdett egy olyan érzésem lenni, hogy úgy festhetek.
És frusztrált is rendesen ez az érzés, de most megnyugodtam. Attól meg főleg, hogy nem  tűnök kivénhedtnek, bár ettől soha nem féltem és nem is zavartak efféle gondolatok.
Viszont arra, hogy felhozza, hogy „mutathatnánk valamit”, kis mosoly ül ki a szám sarkába. Bármi fog itt ma este alakulni, érdekes lesz. Közelebb hajolok hozzá, egész annyira, hogy az ajkaink majdnem összeérjenek, majd felteszek egy kérdést.
-Mégis mit szeretnél mutatni nekik?
Szám sarkában pajkos vigyor bujkál eközben, pontosan tudom, mire gondol, ó igen, nagyon jól tudom…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime30.01.14 21:06

Egy újabb kortyot ittam a sörömből, most nem az a célom, hogy lerészegedjek, különben még ahhoz hosszú még az esténk. Az pedig még kérdőjel, hogy hogyan fog alakulni az esténk, sosem lehet tudni.
- Nem érzed magad mellettem veszélyben? Akkor valamit rosszul csinálok. - Természetesen ezt csak viccnek szántam, ezért is nevettem el magam a mondanom végén. Persze veszélyes alaknak mondanám magam, az is vagyok a küzdőtéren, de most ez nem egy meccs, amit meg kell nyernem, de ettől függetlenül mindenben szeretek nyerni, ahogy ezt a fogadást is megakarom.
- Micsoda szerencse, hogy mi nem vagyunk zombik. - Nem is bírnék úgy élni, begubódzva a kis világomba mindentől rettegve, ami egy kicsit is eltér a megszokott normáktól. Valószínűleg nem is mentem volna bele ebbe a fogadásba, ha tartanék az új élményektől. Innentől kétesélyes a dolog vagy bejövök neki, vagy nem, de inkább az elsőre tippelnék.
- Sőt, ha még fokozni szeretném, akkor azt mondanám, hogy túl jól nézel ki ahhoz, hogy csak így egyedül iszogass. - Tény, hogy nem néz ki kivénhedtnek, sem pedig iszákosnak. Meira egy fiatal nő, aki szerintem sok mindenre kapható, mármint olyan értelemben, hogy vonzzák az új lehetőségek, élmények.
- Először inkább azt mutatnám meg neked, hogy milyen jól csókolok. - Egyik kezemet felvezetem vállára, onnan pedig tarkójára úgy húzva közelebb magamhoz, hogy végre ajkaink egymáshoz érjenek. Lágyan csókoltam, afféle ízelítőként szántam.
- Azt hiszem megnyertem a fogadást. - Elhajolva tőle néztem hátra a baráti társaságomra, akik le nem vették rólunk a tekintetüket. Szóval ők is láthatták, hogy sikerem volt, amiben egy percig sem kételkedtem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime31.01.14 4:10

Nem tudom, miért kérdezett vissza, hogy tényleg nem érzem magam veszélyben a közelében, de már kezd gyanús és ijesztő lenni a szitu. Na jó, ez azért túlzás, de furcsának mindenesetre elég furcsa a dolog.  Természetesen azért könnyedséggel kezelem a helyzetet, hiszen valószínűleg viccel, aztán meg nehogy már egy paranoiás libának higgyen.
-Miért, veszélyben kéne éreznem magam? Nem gondolom úgy.
És tényleg nem gondolom úgy, majd mikor egyértelműen látom, hogy viccel, én is elnevetem magam. Azért valljuk be, nem tűnik egy túl veszélyes alaknak…
-Igen, ahogy mondod, hatalmas szerencse.
Még a gondolattól is rosszul leszek, megrázom a fejem, majd kortyolok egy újabbat, ám ezúttal ez egy nagy korty, annyira, hogy majdnem az egészet lehúzom. Mindössze pár korty marad a poharam alján, amire rápillantok és elmosolyodok.
-És milyen kedves vagy, nem is hagyod, hogy egyedül iszogassak.
Mindezt kicsit ironikusan jegyzem meg, persze viccelek, viszont elgondolkodom, hogy ha nincs az a fogadás, vajon most itt ülne mellettem? Mondjuk ez teljesen lényegtelen is, ha belegondolok.
Mikor kimondja a következő mondatát már reagálni sincs időm, azon kapom magam hogy már a tarkómhoz ér és megcsókol. Enyhe borzongás fut végig rajtam, és óvatosan viszonzom a csókot, nem akarok „mohó” lenni, az furcsán venné ki magát. Mikor eltávolodik, halványan elmosolyodok a megjegyzésén.
-Igen, szerintem is.
Szemem sarkából a többiekre pillantok, akik már-már szájtátva figyelik az eseményeket és majdnem elnevetem magam, aztán eszembe jut, hogy ez lebuktathat minket és rájöhet a társaság, hogy „összedolgoztunk” Dexterrel, úgyhogy inkább visszafogom magam. Ó, az az édes tudatlanság…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime31.01.14 6:45

Nem vagyok veszélyes, vagyis nagyon is az vagyok csak nem a nőkre nézve. Maximum a vonzerőm az, amitől padlót fognak. De azt mégis csak jobban élvezem, ha én teperhetem le őket, de valójában az sem zavar, ha a kiszemelt nő veti rám magát. Abban pedig biztos vagyok, hogy nem ellenkeznék, ha Meira vetné rám magát az este végén. Akkor legalább azt is elmondhatnám, hogy jól sikerült a fogadás. Végül pedig tényleg én végezhetem győztesként, duplán.
- Talán ha mutatnék pár börtön tetoválást, akkor veszélyesebbnek gondolnál. - Ezt valamennyivel komolyabban mondtam, de ezt is csak poénkodva.
- Nyugi nem tetováltak ki a sitten, habár van pár tetkóm. - Aztán mégis csak tisztázom a szitut, nehogy a végén elhiggye nekem a viccelődésemet. Azt meg inkább kihagynám, hogy vicces is lenne ha pont nekem lenne börtöntetkóm, aki a sitten sanyargatja az elítélteket, persze csak mert annyira jól végzem a börtönőri munkámat.
- Azt már megtudhattam rólad, hogy nem vagy zombi és nem is szeretnél az lenni, de mégis mit csinálsz akkor, mikor nem itt iszogatsz? - Már jó ideje beszélgetünk, de semmi konkrétumot nem árult el magáról, na nem mintha holnapra emlékeznék ebből bármire is, az alkohol mindig feledékennyé tesz.
- Azt sem, hogy szomjan halj. - Mielőtt még bármit mondhatott volna, vagy ellenkezhetne már kértem is ki a következő kört számunkra. Azt hiszem egy itallal igazán tartózok neki, főleg hogy bele ment ebbe a kis játékba. Végül is semmi olyat nem teszek, amiben nem lenne benne, sőt, szerintem még valamilyen szinten élvezi is a kialakult helyzetet.
- Csak hát szeretek biztosra menni. - Ezért gondolkodás nélkül hajoltam hozzá közelebb, most nem fogtam magam annyira vissza, mint az iménti csóknál. Sőt, furcsállom, hogy Meira ennyire visszafogott, mert azt feltételeztem róla, hogy egy igazi vadmacska, de most pillanatnyi lámpaláza lehet?
- Most már biztos. - Elégedetten mosolyogtam rá, miután ajkaink elváltak egymástól, majd bele ittam a kellemesen hideg sörömbe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime02.02.14 11:10

Mikor azt említi, hogy mutat pár börtöntetoválást, elmosolyodok, közben már elkezd kattogni az agyam. Na neeeeee, Meira, megint egy rosszfiú? Csak te vonzod őket ennyire, hát ez már-már természetfeletti. Mikor azonban megnyugtat, hogy a tetoválásait nem a rácsok mögött szerezte, érzek azért egy minimális megnyugvást. Nem tudom miért, de ez van…
-A tetoválás szexi.
Emellé a tőmondat mellé még egy kacsintást küldök. Kacér lennék? Talán. Sőt, egyértelműen, de hát csessze meg mindenki, nekem ez így jó!
És hoppá, megérkezett az első rám vonatkozó kérdés. Bár…. ha jobban belegondolok, még én sem érdeklődtem túlzottan iránta.
-Fotós vagyok, én jobban szeretem a szociofotókat és a művészibb koncepciójú képeket,  de hát sajnos az élet úgy hozta, hogy a reklámfotókkal keresem meg a kenyeremet. Nem a szívem csücske, de hát ez van, egyelőre megleszi, amíg nem tudok váltani. És te mivel foglalkozol?
Nem szeretnék az a tipikus nő lenni, aki csak magáról fecseg, meg amúgy is, ha már „összedolgozunk”, legalább jó lenne a nevén kívül tudni valamit róla. Nem az egész élettörténetét, csak a legalapvetőbb infókat.
Mikor rendel nekem egy újabb kör italt, már megfordul a fejemben, hogy jó lenne, ha mára ez lenne az utolsó alkoholos italom, máskülönben csúnya vége lesz az estének, azt meg ugyebár nagyon nem szeretném…
-Nagyon kedves vagy, hogy figyelsz arra is, hogy megfelelően hidratált legyek belülről.
Felnevetek, majd lehúzom a maradék italomat még az előzőből és eltolom magamtól a poharat. Te jó ég, miért iszok én ennyit?
-Az okos és előrelátó emberek mindig biztosra mennek.
Alig van időm ezt kimondanom és máris azon kapom magam, hogy újra megcsókolt, ám ez már nem olyan kis ízelítőféleség mint az előző és már én sem óvatoskodok annyira, mint az előzőnél, kicsit mohóbban kapok utána és kicsit belefeledkezek a csókba, majd mikor  eltávolodunk egymástól, elmosolyodok a megjegyzésén.
-Hát, aki azt állítja, hogy nem teljesítetted a feladatodat az vagy vak vagy csak egyszerűen nem hajlandó beismerni, hogy nyertél.
Még mindig mosolygok a többieken, de nem merek feltűnően arra nézni, úgyhogy még mindig a szemem sarkából figyelem a társaságát és magamban vidulok rajtuk, majd magamhoz húzom a következő italomat és belekortyolok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime06.02.14 13:15

Meglepően jól szórakozok a társaságában, akkor is ha ma nem fő célom volt bárkit is felszedni, mégis úgy alakult, hogy egy kedves nő társaságában élvezhetem az estémet. Jobban is szórakozok vele, mint a disznó haverjaimmal. Ha közöttük lennék biztosan arról menne a vita, hogy a pincérnőnek mekkora lehet a mellmérete, majd egyikőjük egy bizonyos alkohol mennyiség után felbátorodva oda menne megkérdezni, aminek következtében válasz helyett egy szép pofont kapna.
- Annyira, hogy neked is van? - Mert ha lenne, akkor kíváncsi lennék rá, persze most nem fogok neki állni vetkőzni egy kocsma közepén, hogy megmutassam rám eddig mit varrtak. Pedig lenne mit mutogatnom neki. Mondjuk, ha nagyon érdekelné a dolog, akkor szívesen mutatnék magamtól többet is.
- Legális munkám a börtönőrködés, de ez csak amolyan mellékes, mivel a fő állásom mégis csak az illegális verekedésben van. - Nem olyan szörnyű, ahogyan hangzik. Közel állok ahhoz, hogy profi legyek és ringben bunyózzak.
- Vagy csak le szeretnélek itatni, erre nem is gondoltál? - Na nem, mintha úgy csajoztam volna valaha is, hogy az alkohol vetettem volna be, soha nem volt szükségem efféle manőverekre, elég volt pusztán a vonzerőm is. Nem is figyelek arra amit mond, szerintem ezt ő sem bánja, hogy válasz helyett inkább újra megcsókoltam. Abból, ahogyan vissza csókolt biztos voltam benne, hogy nincs ellenére a dolog.
- Vagy többre gondolt... - Nem akarok bunkó lenni és előállni azzal, hogy akkor nyerem meg csak a fogadást, ha megfektetem. Amúgy is honnan tudhatják a haverok, hogy ez nem fog megtörténni? Nem fogok bizonyítékot hozni, még akkor sem ha az éjszakánk tényleg az ágyban végződne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime24.03.14 2:43

Azért elég érdekesen alakul az estém. Ahelyett, hogy itt ücsörögnék egyedül és a pultos sráccal beszélgetnék, adódott társaságom. Nem is akármilyen társaság: jóképű és felettébb szórakoztató. Tökéletes. Még magamat is meglepem avval, hogy milyen jól is szórakozok a társaságában. De hát ugyan,  miért is ne szórakozhatnék jól? Kérdésére kajánul elvigyorodok.
-Az titok.
Egyébként tényleg van, de már csak azért is megérte ezt elsütni, hogy kicsit felkeltsem a kiváncsiságát, hiszen végül is nem tálalhatok ki mindent, akkor ugyan hol maradna az izgalom? Ne lőjünk már le mindent rögtön a legelején, van amit nem árt későbbre tartogatni. Mikor elmeséli, hogy mivel is foglalkozik, felvonom a szemöldököm és elmosolyodok. Micsoda ironikus helyzet….
-Nem érzed kicsit furcsának, hogy börtönőr vagy, közben illegális dolgokkal foglalkozol? Ne érts félre, nem szemrehányás, számonkérés vagy valami, csak nekem ez egy kicsit furcsa szitu.
Közben odanézek a pultra, ahol mintha osztódna az alkohol: iszok de mégsem fogy. Nem tudom, mi lesz ennek a vége, de már kezdem érezni, hogy ma már nem kellene többet innom. Mikor felteszi a kérdését, felnevetek.
-Nem, eddig nem is feltételeztem ilyesmit, de most ahogy mondod…
De tényleg, nem gondolnám, hogy ennyire pitiáner módszerekre lenne szüksége egy nő megszerzéséhez.  Legalábbis én eddig nem így tapasztaltam eddig. A következő kijelentésére megint csak fel kell, hogy vonjam a szemöldököm, de veszem a lapot.
-Gondolni bármire lehet.
Ugyan hogy bizonyítaná be, ha mégis több történne ennél a két csóknál? Elviszi esetleg a bugyimat vagy mi? Nonszensz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime24.03.14 16:41

Én a helyében elküldtem volna magam a francba. Meira különös módon pedig még vevő is volt erre a kis fogadásra, azt hiszem jól döntöttem akkor, mikor beavattam a részletekbe. Jobb is, hogy tud mindenről, így nem hiszi ezt, hogy tényleg nyomulnék rá, habár még ez sincs kizárva. Ma úgy érzem bármi megtörténhet.
- Nem szeretem a titkokat. Meg amúgy is nekem elmondhatnád, tudok titkot tartani. - Egy kissé ellentmondásos vagyok tudom. Tény, hogy nem szeretem a titkokat, de attól még nagyon is képes vagyok titkot tartani, habár nem hinném, hogy akkora titok lenne az, hogy Meiran miféle tetoválás díszeleg.
- Kell néha egy kis ellentmondás is nem? Délelőtt még a börtönben vagyok, "kínzom" a rabokat, de amint vége van a műszakomnak máris kezdődhet a harc. - Lételemem a harcolás, imádom küzdeni és mások ellen kiállni, össze csapva az ellenféllel. Ez add egy fajta adrenalin löketet, meg egyébként is, remek feszültséglevezető és még pénzt is lehet vele keresni. Mindig is szerettem a kellemes dolgokat kombinálni a hasznossal.
- Nem szokásom ilyen olcsó trükkökhöz folyamodni. - Közöltem vele, majd rákacsintottam. Nem nagyképűségből, de szerintem eléggé jól nézek ki ahhoz, hogy ne kelljen egyetlen egy nőt se leitatnom ahhoz, hogy végül a lakásomban kössenek ki. Nem volt fő célom, hogy őt tényleg felszedjem, de ha vevő lenne rá, akkor csak nem lehetek ünneprontó.
- Lényegében szerintem akkor nyerném meg a fogadást, ha legalább látnának rólunk egy szex videót. - Próbáltam vicces lenni, de közel áll ez az igazsághoz, de nem fogom már csak azért felvenni azt, hogy hogyan vágok gerincre bárkit is, hogy ezek az idióták tényleg elhiggyék, nem érzem úgy, hogy valójában bármit is bizonyítanom kellene nekik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime08.04.14 4:06

-Viszont én szeretem a titkokat, úgyhogy sajnálom, ebben a dologban nem egyezik a véleményünk.
Pont az volt a reakció, amire számítottam. Tökéletes, elképesztő, fantasztikus. Néha azért még magamon is elcsodálkozok, hogy mennyire jól fel tudom mérni már előre a reakciókat. Vagy éppen én tudom így alakítani a helyzetet? Mondjuk ez is esélyes....
-Amúgy is, nem fecsegem el a titkaimat idegeneknek, sajnálom.
Óóóó, dehogynem fecsegem el, csak ezt neki nem kell tudnia... Belekortyolok az italomba, amiből még mindig van. Valahogy már nem csúszik olyan gyorsan az a pia, mint eddig... Mikor az ellentmondást említi, megrázom a fejem.
-Jaj, ne érts félre, nincs nekem semmi gondom az ellentmondásokkal és nem is azért mondtam, amit mondtam, csupán kicsit fura számomra a dolog, ennyi.
Nem is igazán akarok most belebonyolódni semmiféle fejtegetésbe vagy nem akarok magyarázkodni, bármennyire is magyarázkodásnak tűnhet ez. Márpedig annak tűnhet, pedig nem ez volt ám a célom...
-Reméltem is.
Nem tudom, mik a szokásai és mik nem, igazából kb bármit mondhat nekem, úgysem tudnám, hogy igaz-e, szóval... ennyivel előnyben van velem szemben. Viszont nekem is van ennyi előnyöm-azaz trükközhetek bármennyit.
Viszont következő válaszánál nagyon reménykedem, hogy viccelt, úgyhogy elmosolyodok és belekortyolok az italomba. Ha komolyan gondolja a dolgot, mármint amit az előbb mondott, az úgyis  ki fog derülni. Bizony.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime08.04.14 9:37

Nem túl fair dolog az, hogy elárulja, hogy van tetoválása, viszont azokat a részleteket nem ossza meg velem, amire kíváncsi volnék, mint például azt, hogy melyik testrészén található és mit is ábrázolhat. Túl sok ruha van rajta, túl sokat fed el belőle, ezért tippelnem sem lenne könnyű.
- Attól még, hogy nem egyezik a véleményünk, még kielégítheted a kíváncsiságomat. - Tettem még egy utolsó próbálkozást arra, hogy kiderítsem, amit annyira tudni szeretnék. Eleinte nagyon is könnyű dolgom volt vele, mert vevő volt erre a fogadás dologra, de amilyen könnyű dolgom volt eleinte, mostanára nagyon is megnehezítette.
- Megelégedhetnék az átlagos emberek életével is, de minek is tenném? Ha megérem az öregkort szívesebben tekintek majd vissza úgy az életemre, hogy ennyire mozgalmasan éltem, minthogy azt sajnáljam, hogy sosem mertem valami őrültséget tenni. - Nem azt mondom, hogy nap, mint nap művelek valami őrölt dolgot, e már most biztos, hogy elégedett vagyok az eddigi életemmel. Jobban bele gondolva nem is lenne rá okom, lehúzom a napi nyolc órát, majd kiállok néha egy-két ellenfél ellen, majd kocsmázok. Ez nem túl sok ahhoz, hogy elégedett legyek magammal, viszont mégis, ha úgy nézzük még nagyon fiatal vagyok, ezért van még arra időm, hogy valamit letegyek az asztalra.
- Ugye még véletlenül sincs nálad egy kamera? Vagy akár most is oda mehetnénk hozzájuk, hogy élőben is láthassák, amit ketten művelünk. - Persze még mindig vicceltem, mert nem hinném, hogy benne lenne abban, hogy egy kocsmában mások előtt dugjam meg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime30.06.14 21:34

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime25.07.19 22:44

Fogom a kezét, egészen addig amíg eszembe jut, hogy mit is akartam csinálni, mielőtt megfogta volna a kezem. Meg is állok és a hátára terítem a pulcsimat. Nem akarom, hogy megfázzon, bár szivesen ápolgatnám. Halvány mosoly jelenik meg az ajkamon, majd le is döbbenek, ahogy megcsókol. Igazából, csak puszi volt, de nem értem, hogy miért kaptam.
El is pirulok és már mozdulnának a kezeim és folytatnám, amikor ellép tőlem. Csillogó szemekkel nézek rá és azt érzem is, hogy elpirultam, de nagyon is jól esett. Viszont újból nyeregben érzem magam és biztos vagyok benne, hogy van nála esélyem.
Azért a kezét megfogom, abból nem szeretnék engedni, de persze csak, ha nem zavarja. Egész végig azon gondolkozok, hogy megcsókolt és teljesen úgy érzem, hogy folytathatnánk ezt.
- Kiváncsi vagyok most már, hogy hogyan játszol. - Hozok fel valamit, amire alapból kiváncsi vagyok, annyira biztos vagyok benne, hogy csak kamuzik, hogy tud játszani. Viszont megtanithatom, már egy kicsit bátrabb vagyok, hogy közelitsek felé.
- Valóban? Én szoktam versenyekre is járni ám. De hagylak majd. - Vigyorgok, mert én biztos vagyok benne, hogy jobb vagyok nála, de szivesen megtanitom, és adok neki tanácsot, ha nem megy neki. Viszont meg is jövünk a kocsmába.
- Mit kérsz inni? - Fordulok felé és azzal a lendülettel nyújtok is felé aprót, hogy addig a biliárdot állitsa fel, amíg hozok magunknak italt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime22.11.19 19:38






Alex & Chelsea







- C

sak egy módon deríthetjük ki. - Igazából most cseppet sem feszélyez az, hogy a kezemet fogja és valahogy most annyira határozottnak érzem, hogy szerintem ki sem tudnék bújni belőle. Igaz, hogy már jócskán éjfél után járunk, de a bulinak még nincs vége, vagyis ex még mindig az én napom, és bolond leszek engedni neki, hogy hazavigyen, hiszen még pörgök és még annyi mindent csinálhatunk és kell is csinálnunk még mielőtt hazamennénk, az olyan... snassz... és unalmas. Mert mégis mi történhetne? Lássuk csak, betuszkol egy kocsiba vagy hazatámogat blablabla, be vagyok csípve, aztán megcsókol, aztán vagy folytatjuk, vagy egyenesen a mellkasába bukom és huss, ennyi. Na jó, lenne még néhány elméletem erre, de minek sietni, otthon, főként a nappalijukban már egy csomó időt eltöltöttünk, bulizni viszont még egyszer sem voltunk, úgy legalábbis még ne, hogy nem húztak be neki egyet, és az is igaz, hogy bár kendőzötten, de megkértem, hogy ne csinálja és ne jöjjön ide, most mégsem bánom.  

- Aha, persze. Most csak megakarsz félemlíteni, hogy aztán tuti eltoljak valamit, majd örömittasan közölhesd velem, hogy látod, én megmondtam, hogy jobb vagyok?! Abból nem eszel. - Ráztam meg a fejem vigyorogva, azt hiszem kicsit hevesen, mert bele is szédültem. - Amúgy tényleg? Tényleg szoktál versenyekre járni? Nreem, nem hiszek neked. - Kaptam el a tekintetem egy pillanatra, mintha nem is figyelnék rá, majd folytattam... - Tudod nagyon alantas, gonosz és sunyi dolog ilyen információt elhallgatni. De nem, így sem futamodok meg, ha mégis veszítek, akkor legalább lesz mivel visszavágnod, okoska. - Időközben beértünk a kocsmába, és bár nem buktam be az ajtón, mint ahogy azt a tinilányok szokták a kocsmajelenetekben, de még csak le sem rókáztam senkit, mégis az volt az érzésem, hogy mindenki minket bámul.
- Valamit, amitől megfeledkezem róla, hogy bámulnak. - Oké, oké, tudom, ez nem a megszokott kocsmaszerkó, de túltehetnénk magunkat rajta?! És ott még nem is tartunk, amikor előredőlök az ütésnél, még csak bedobtam az apópénzt és csajosan pakolgatom fel a golyókat az asztalra, megeshet, hogy közben riszáltam is egy egészen kicsikét.



KLIKK


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime24.11.19 20:11

Mosolygok, mert benne vagyok abban, hogy kiderítsük ki a jobb. Biztos vagyok benne, hogy én, de azért hagyni fogom, mert nem akarom, hogy megsértődjön és ott hagyjon. Így legalább velem tölti az estét és még a kezét is foghatom. Annyira jól érzem magam vele, de még mindig nem értem, hogy miért nem járhatunk, ha helyesnek tart.
- Sosem mondanám ezt. De csak azért mert tudom, hogy jobb vagyok nálad. - Elnevetem magam és rápillantok. Nagyon tetszik és ezt nem is tudom leplezni. Még össze is ér a tekintetünk egy pillanatra, de elrántja. Csak egy halvány mosoly kerül ki az arcomra, majd előre tekintek.
- Igen szoktam. - Elkezdek nevetni, hogy nem hiszi el, hogy szoktam versenyekre járni. Pedig elég sokszor szoktam nyerni. Természetesen vannak nálam jobbak is, meg van hogy nem úgy tudok játszani, ahogy épp szeretnék, de ez mindenkivel előfordul. Viszont az első körben eldöntöm, hogy nem fogom magam hagyni, hanem megnyerem, hogy bebizonyítsam, tudok játszani.
- Nem kérdezted és nem is jött ez szóba. És nem vagyok okoska. - Rántom meg a vállaimat az első mondatom után, a másodikat pedig csak hozzáfűzöm. Nem akarom, hogy okoskának hívjon, az annyira megalázó tőle.
Viszont meg is érkeztünk, így belépve adok neki pénzt és a válasza után elmosolygok.
- Gyönyörű vagy! - Mondom neki a szemeibe, azért kellett az a pár sör, hogy így mondjam neki. De ez is az igazság, meg persze az, hogy eléggé kihívóan van felöltözve egy kocsmához képest. El is indulok a pulthoz és kérek neki egy koktélt, magamnak pedig a szokásos sört. Kezeimben az italokkal indulok vissza és a billiárd asztal mögötti kis asztalra le is rakom őket. Odamegyek az asztalhoz miután felpakolta a golyókat, és csak mosolygok. Rossz az elrendezés, de ezen könnyen segíthetünk. Megigazítom őket, a helyükre rakom, majd leszedem a háromszöget.
- Csak, hogy adjak neked előnyt, te kezdhetsz! - Állok hátrébb az asztaltól és hagyom, hogy kezdjen. Addig is legalább tudom csodálni, és iszok is a sörömből.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime23.03.20 15:22






Alex & Chelsea







- M

i? Dehogynem! Vagy egy tucatszor próbáltam már kiszedni belőled, hogy mit csinálsz, amikor épp nem vagy okos. - Bőr Ő mindig az. Tisztán emlékszem rá, hogy volt már erről szó, lehet, hogy spicces vagyok egy kicsit, de akkor sem fogja rám kenni. És ha ilyen jó ebben, akkor miért nem látom soha sem egy bulin se? Végre valaki rommá verhetné azt a beképzelt seggfejet. Simán végignézném. A vereség sokkal jobban tud fájni, mint egy jobbos.
- Te pedig figyelmes. Mindig odafigyelsz rám és sosem felejted el azt mondani, hogy gyönyörű vagyok. -Néztem vissza ragyogó szemeibe. Gyönyörű szemei vannak. - Miért van ez? Miért van az, hogy senki sem tudja úgy mondani, ahogyan te? - Talán az ital teszi. Igen, biztosan csak az ital. De tényleg. Neki bármikor, bármilyen helyzetben képes lennék elhinni, amit mond. Valami megmagyarázhatatlan oknál fogva azt érzem, hogy Alex sosem hazudna nekem. És nem csak ezt érzem. Utoljára a bárban éreztem ilyet.  

- Most azt kellene gondolnom, hogy élvezed, hogy folyton kijavíthatsz. - Jegyeztem meg, majd mintha duzzognék is összefontam karjaimat magam előtt, de aztán végül csak mosolyra húzódtak ajkaim.
- Oké, legyen. - Kortyoltam bele az italomba, majd letettem az asztal peremére. Könnyedén dőltem előre nem foglalkozva azzal, hogy most kábé a fél kocsma az én dekoltázsomat fogja bámulni, a másik felével meg vagy itt van a nője vagy már nem lát el idáig és Alexre sem figyeltem, mert tudtam, hogy akkor biztosan elfogom rontani. Elhelyeztem a fehér golyót, majd kezdtem. A fókuszom nem volt az igazi, de azt sem hittem, hogy egy kocsmában fogok kikötni hajnalra, szóval ahhoz képest nem is rossz. Persze Alex-nek biztosan lenne valami okos megjegyzése mi is volt az, amit jobban csinálhatnék, de nem vártam meg.
- Mondjuk a csíkos, jó lesz. - Voltaképp mindegy is, nem néztem mi hogyan áll, csak random választottam. Aztán, ha elbénázom amúgy is Alex fog újra választani.



KLIKK


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime28.03.20 19:55

Kikerekednek a szemeim, ahogy tudatosul bennem, amit mond.
- De nem úgy kérdezted. - Forgatom meg a szemeimet, nem kérdezett rá sosem, hogy mit csinálok hobbiból. Persze én is elárulhattam volna neki, mert kérdezett, de mindig bosszantott, hogy okoskának "csúfol".
A kocsmában viszont megint csak kicsúszik a számon, hogy gyönyörű, de hát ez az igazság. Viszont azonnal elvörösödök, ahogy azt megjegyzi, hogy figyelmes vagyok.
- Miért, én hogy mondom? - Ráncolom össze a homlokomat, miközben még mindig érzem, hogy az arcom pirosan vöröslik. Sosem akartam kimondani, hogy gyönyörű, csak annyira elámít, hogy mindig kicsúszik. Azt hittem, hogy most sem veszi észre, vagy csak úgy áthalad felette. Talán a pia miatt mondja, de legalább megtudhatom, hogy mire vágyik.
- Szakmai ártalom. - Mosolygok rá, mert túlságosan is hozzá szoktam, hogy profin van felállítva a golyók az asztalon. Hagyom, hogy kezdjen, hogy ezzel is előnyt adjak neki, de megígértem, hogy hagyni fogom az első játszmában.
Arra egyáltalán nem számítottam, hogy így fog előre dőlni. Akaratlanul is a dekoltázsára vándorolnak a szemeim. Alig bírok figyelni bármi másra, érzem, hogy a szívem hevesen kezd el dobogni és hirtelen lever a víz. Csak akkor térek magamhoz, amikor hallom, hogy a fehér golyó hozzácsapódik a többihez. Annyira éles volt, hogy szinte megijedtem. Azért így egy kicsit jobb, hogy már felegyenesedett.
Kicsit odébb sétálok csak, hogy magamhoz térjek. Ez így nem fog menni, erre egyáltalán nem gondoltam. Megfogom a söröm és iszok belőle, ezzel is lenyugtatom magam.
- Kitől tanultál meg biliárdozni? - Kérdezem, miközben az asztalt nézem, hogy merre is helyezkednek a golyók és hogyan is tudnám lerakni őket.
- Szóval a csíkossal akarsz lenni. - Szinte magam elé beszélek és kiválasztom az egyik simát. Célzok és le is gurítom a lyukba. A következő előtt viszont felnézek rá. Nem szabad nyernem, legalábbis nem az első körben. Becélzom a következő simát, de mellé ütöm. A fehér elég jó pozícióban van, lelökheti, ha megfelelő szögben találja el.
- Te jössz! - Mosolygok rá és odamegyek a sörömhöz, hogy belekortyoljak. Valahogy meg kéne próbálnom koncentrálni vagy másfele nézni, hogy ne jöjjek zavarba a látványtól.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime29.03.20 13:54






Alex & Chelsea







- A

zt nem tudom, csak azt, hogy bármikor eltudnék hinni neked bármit, amikor így mondod. - Sőt, szerintem bármelyik nő. Ezt a pasiknak külön taníthatják? Van ilyen pasiképző? Mert akkor baromi sokan megbukhattak annál a résznél, hogyan mond egy lánynak azt, hogy gyönyörű? Nálam Alex átment.
- Őwentől... - Kitől mástól. Fogalmazzunk úgy, hogy nálunk otthon nem túl népszerű a biliárdozás. De mivel ez a majom mást se tud csinálni, csak sört vedelni, meccset nézni éés biliárdozni, kénytelen voltam legalább egy dolgot választani ezek közül, és hozzátenném, hogy Ő ezt romantikának hívja... amikor egy nő kitolt fenékkel és mellekkel egy ütővel az ujjai között próbál egy golyóval leütni egy másikat. Férfiak. De már értem miért szeretnek annyira lejárni az ilyen helyekre, mert itt legalább mindhárom tevékenységet tudják egyszerre művelni. - De tudásnak nevezném, szóval ne cikizz túl, mert gonosz leszek és visszakapod. - Ahhoz túl könnyű zavarba hozni. Itt vagyok, ebben a szerelésben egy kocsmában, talán nem hiszi, de ez rohadt nagy dolog, plusz ebben az állapotban örülök, ha egyáltalán bármelyik golyót be tudom ütni, szóval... De hé, játszhatjuk ezt másképp, úgy ahogy én szoktam és a végén meglátjuk ki tanult többet.   

- Vaagy, ha szerinted rosszul csinálom, esetleg megmutatnád hogyan kell... - Igen, cukifiú. Ez egy felhívás volt. Valószínűleg a fél kocsma szívesen megmutatná hogyan kell jól fogni az ütőt vagy, hogy hogyan kell bedőlni az ütéshez. Akkor játszunk. Előre dőltem, miközben önelégült vigyorral az arcomon toltam ki feszes és kerek hátsómat. Csak most ne bénázzam el, légyszi, nagyon légyszii. Igen! Apró szünet, még ittam egy kortyot az italomból. Tudom, hogy mérföldekkel jobb nálam, szóval ide még a kezdők szerencséje is kevés lenne, tehát valószínűleg direkt fogja elcseszni az ütéseit, én meg örülök, ha egyáltalán eltalálom,amelyiket akarom, de attól még lehet izgalmas a játék, nemde? Újabb ütés, ami durván súrolta a falat, fenébe! Vagy direkt volt a részemről és ezt nevezik magas labdának?


KLIKK


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime30.03.20 12:24

- Az jó azt hiszem. - Vakarom meg a tarkóm, zavarban vagyok, de csak mert nem tudom, hogy ez jónak számit-e vagy nem.
- De nem is tudnék mást mondani, ha ez az igazság. Tényleg gyönyörű vagy. - Egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon, egy kicsit könnyebben tudom már kimondani, de azért még mindig zavarba jövök, ha szóvá teszi.
Viszont az jobban érdekel, honnan tanult meg biliárdozni, de a név hallatán egyből elmegy a kedvem. Gondolhattam volna.
- Ehh... - Csak ennyit mondok, többet nem is pazarlom rá az időt, mert Owen nem az az ember, akiről szivesen beszélgetek. Valahogy mindig rosszul kezdem el érezni magam, ha meghallom a nevét vagy a hangját. Viszont nagyon érdekelne, hogyan kapnám vissza ha elkezdeném cikizni, amit amúgy nem tennék meg.
Van egy sejtésem, hogy leginkább azzal adná vissza, hogy elkezd okoskának hivni.
- Hogy kapnám vissza ha gonosz lennék? - Vonom fel a szemöldökömet, szerintem azért vagyok most ennyire "bátor" mert már van alkohol a szervezetemben. Ezért is lehet túl nagy a szám, de ezt hamar eltiporja. Beállok az asztal mellé, hogy lássam mit csinál és zavaromban összevissza kezdek el beszélni.
- Hát, ha jobban bedőlsz... - Kerekednek ki a szemeim, mikor ráeszmélek mint mondtam. - Mármint nem azért... Hogy én csak, csak... - Egyből olyan vörös leszek, hogy csak dadogni kezdek el zavaromban. - Azért kell, hogy egy vonalban lásd a golyókat. Könnyebb... Öhm, célozni. - Mikor összeszedem magam, már kicsit könnyebben magyarázom meg, hogy miért mondtam. Az persze nem kerülte el a figyelmem, hogy mikor behajolt megint csak könnyű belátást kaphattam a dekoltázsába.
- Aztán próbáld meg a szöget bemérni... És az... Az erősséget meghatározni. - Köszörülöm meg a torkom, hogy kicsit összeszedjem magam, de nem mindig sikerül. Látom, hogy üt és csak egy valami jut az eszembe.
- De elég furán is fogod a dákót. Látszik, hogy Owen nem tud biliárdozni. - Morgom magam elé, pedig semmi okom nem lehetne felhozni ezt a témát, de mégis annyira féltékeny vagyok rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime31.03.20 12:21






Alex & Chelsea







A

fél kocsma majd kiesik a szemén meg a száján, de ő az egyedüli, aki zavarában magyarázkodni kezd. ez nagyon cuki. Halkan fel is nevetek, miközben hallgatok és próbálok még mélyebben bedőlni, lássuk meddig bírja a cukifiú. Lassan kezdhet rájönni, mire is akartam célozni azzal, hogy visszakapja a csesztetést.
- Hát persze, világos. Így jó lesz? - Néztem fel rá mosolyogva és láttam, hogy kicsit elkalandozott, úgy a dekoltázsom környékén. Azt hiszem kihoztam ebből a ruhából és cipőből a maximumot, ennél jobban nem lehet előre hajolni és tökéletesen egy vonalban látom a golyókat.
Órákig tud magyarázni a könyvelésről, a biliárdról, szögekről, meg erősségről, számmora csupa fura dologról, mégis iszonyat zavarba jön, ha behajolok előtte. Fura. Ez ilyen stréberes valami? Stréber csajok is vannak, akik még értenék is miről beszél, én meg komolyan, néha még a kérdést sem értem.
Kiválasztottam melyiket szeretném megcélozni, bemértem a szöget, majd ütöttem, persze falat ért és nem ment be, akarattal rontottam volna el? Hmm, ezt úgysem hiheti, hiszen miért is szúrnám el szánt szándékkal?   

- Szerencse, hogy te igen. - Egyenesedtem ki, majd odasétáltam, hogy belekortyoljak az italomba, majd intettem egyet magam felé. Ő mégis csak profi szinten játszik, én pedig szeretek a legjobbaktól tanulni. Owen egy buta kis majom gorilla bőrben.  Neki csak egy trófea kell nagy csöcsökkel meg feszes fenékkel.
- Megmutathatnád. - Kezdtem el hátrálni vissza az asztal felé. Tudom, hogy most nem én jönnék, de talán tehetnénk egy kivételt. Vannak dolgok, amiket szavakból nem lehet egészen jól elsajátítani, hanem testközelből lehet csak igazán jól átadni.
- Akkor nem jössz? - Fordultam vissza a vállam fölül egy kacér mosollyal jelezve, hogy rajta a sor, hogy megmutassa. Korrepetál, tehát tudhatja rólam, hogy néha nem elég egyszer, hanem megesik, hogy kétszer, vagy akár háromszor is meg kell ismételnie ugyanazt, mire helyesen megtudom csinálni.



KLIKK


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime06.04.20 14:39

Nem gondoltam volna, hogy ennyire be tud hajolni, én nem így értettem. Zavaromban alig bírok kinyögni valamit és érzem, hogy a fejem olyan szinten vörös, hogy szinte ég. Próbálok nem oda nézni, de nem tudok ellene tenni, vonzza a szemeim a dekoltázsa.
Amint meglöki a fehéret, kicsit könnyebb másfelé nézni, mert a szemeim követik a golyót. Nem sikerül neki úgy eltalálni a fehéret, ahogy én fejben megrajzoltam a szöget. Nem baj, én is ugyanezt csináltam az elején. Gyakorolni kell és utána könnyebb lesz.
Az ütés után odasétálok az asztalhoz és belekortyolok az italomban, közben morgok Owenről egy sort. Úgy tűnik nem voltam halk, vagy ott állt mellettem, hogy hallotta. Legszívesebben behúznék egyet a srácnak, de tudom, hogy most jelen pillanatban a piától vagyok ennyire bátor.
- Jó. - Egyezek bele, hogy megmutatom bár azt nem egészen értem, hogy hogyan is gondolja. Odaállok mellé, így egy kicsit nekem is könnyebben megy a koncentrálás, hogy nem egészében látok a felsője alá.
- Akkor azt próbáld meg lelökni. Viszonylag egyszerű, közepes erővel. - Mutatom meg a falnál helyezkedő golyót, igazából csak be kell gurítania, semmi különös. Még mindig mellette állok és az asztalt támasztom, ahogy várom, hogy meglökje a fehéret. Egyáltalán nem zavar amúgy, hogy én jönnék, talán kicsit érdekesebb lesz utána, ha megpróbál technikásabban ütögetni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-