welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_lcapVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Voting_barVegas egyik eldugott utcája  - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Vegas egyik eldugott utcája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vegas egyik eldugott utcája Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 I_icon_minitime29.06.15 19:44

Alisa &
Gregori
- Nem, ebben még nincs semmi büntetendő, de azért mégis csak szokatlan, hogy egy nő ilyen dolgokra fecsérelje az idejét. – Vagy csak nekem volt dolgom eddig olyan felszínes nőkkel, akiknek az volt a legnagyobb problémájuk, hogy nem kaptak időpontot a műkörmösükhöz ezért nem a szokásos szakembernél kellett megcsináltatni a körmeit. Valamiért eddig mindig az eszetlen nőket vonzottam magamhoz, akik csak a külsejükkel foglalkoztak, de valójában semmi belső értékük sem volt. Vicces, hogy nekem mégis csak számít a belső érték? A börtönben töltött idő során nagyon is megtanultam értékelni a másik nemet.
- Nekem nem úgy tűnt, mintha csak egy szófordulat lett volna. – Tettem rá még egy lapáttal, hiszen az előtt nagyon is elkezdte magát kimagyarázni, mintha valami rosszat mondott volna az előtt. Én egészen úgy értelmeztem, hogy ez egy invitálás lenne egy következő alkalomra.
- Egészen addig fognak hiányozni a kötöttségeid, míg meg nem tapasztalod, hogy milyen teljesen szabadnak élni, nem foglalkozni azzal, hogy mit hoz majd a holnap. – Legalábbis az én felfogásom szerint így működnek a dolgok. Na meg persze az sem mellékes, ha nem köt semmi sem egy-egy városhoz, mert ha beüt a baj néhány percen belül tovább is tudok állni, de ezt persze inkább nem ecsetelném neki, mert a végén kiderül, hogy milyen illegális ügyekkel foglalkozok.
- Kíváncsivá tettél, szóval érdekel, hogy milyen a texasi köszönetnyilvánítás. – Kapcsoltam ki a saját biztonsági övemet, majd kiszálltam az autóból. Bár bevallom, hogy ez még mindig eléggé különös számomra, mármint ez az egész, hogy úgy ismertem meg, hogy elcsaptam az úttesten, majd bevittem a kórházba és most a lakására tartok, hogy Alisa „kárpótoljon” azért, amiért talán egyikünk sem tehet kimondottan. Mégis elfogadtam a meghívását, innen már nincs visszaút, csak előre.



TAG:  Alisa
 NOTES: Érezd magad megtisztelve, nem ütök el csak úgy akárkit.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vegas egyik eldugott utcája Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 I_icon_minitime01.02.16 19:12

How an angel dies
- Mióta csak az eszemet tudom a szokatlan kategória egyik oszlopos tagja vagyok, de akár azt is mondhatnám, hogy a furcsák arca lehetnék egy – egy hirdetésben. Tudod egy olyan kis közösségben, mint, ahol felnőttem már – már eretnekségnek számít, ha valaki nem sodródik az árral, nem követi a tradíciókat, a szülők elgondolását. Ott természetes dolog, hogy a fiúk átveszik a családi vállalkozásokat, besegítenek az apjuknak, tovább örökítik mindazt, amit az ük – ük akárkijük felépített, míg a lányok, akár csak az anyjuk, a konyhában lelik meg a lelki békét, gyerekeket nevelnek, legalább 2-őt – 3-at, akiket templomba járatnak, vásárokra cipelnek vagy ilyesmi. A nagyon elszánt vagy inkább hibbant nők mindenféle szépségversenyre citálják a kicsiket, ahol kimázolják őket, nevetséges göncöket aggatnak rájuk és voltaképp egymással versengenek a lányaikon keresztül. Egyszer nekem is részt kellett vennem egy ilyenen… borzalmas volt. Ezzel is kilógtam a sorból, hogy egy alkalom után többet nem vállaltam. Aztán jött a többi hóbortom… - sóhajtottam fel.
- Persze azért a szokásos tinilány szakaszok nekem is megvoltak… pompomlányság, a „menő lány jár a legmenőbb sráccal korszak”, bálkirálynősség, meg ilyenek, de igazán sosem találtam a helyem. Nem éreztem magaménak a világot, amiben felnőttem, az álmaim pedig messzire repítettek onnan. Táncolni akartam, az vált az életemmé, a lételememmé, ami persze a szüleimnek nem tetszett. Nem viselték túl jól mikor elköltöztem és állítom, ha apám megtudná azt, ami ma történt már jönne is utánam a kocsival, hogy hazavigyen… - oké, tudom, ciki, de ez van, és ezt most már ő is tudja, hála annak a nagy számnak.
- Szóval… ha ismernél, tudnád, hogy számtalan egyéb szokatlan tulajdonságokkal is rendelkezem még.

Amikor Gregori rávilágított arra, mekkora elszólást is tettem az imént, az arcom némiképp kipirult, én pedig önkéntelenül is babrálni kezdtem a ruhámon keletkezett, nem létező ráncokkal.
- Hát… akkor tudd meg, hogy csakis az volt, mégis mi más lehetett volna? Mármint, persze nem zárhatjuk ki azt a lehetőséget sem, hogy valaha még egyszer találkozunk, elvégre bár a föld nagy, mégis gyakran kiderül mennyire kicsi, mégis… izé… - oké ebbe most aztán sikeresen belegabalyodtam. Remek. Mit is akartam ezzel? Ja igen, menteni a menthetőt. Sikertelenül.
- Szóval érted, lényeg, hogy tévedtél. – és pont, akár egy duzzogó kislány, úgy jelentettem ki mindezt.

- Úgy beszélsz, mint, aki soha életében nem kötődött sehová sem. – kezdtem neki kissé bátortalanul.
- Sosem volt igazi otthonod? Olyan hely, amit nehezen hagytál hátra valami, vagy épp valaki miatt? Kicsit sem hiányzik, hogy lehorgonyozz valahol és… átlagos életet élj? – a kíváncsiságom valahogy mindig is erősebb volt bennem, mint az udvariaskodás, s lám, ezúttal is felülkerekedett bennem. Remélem, nem bántom meg ezzel, de egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne kérdezzek rá.

- Hm, szóval hajt a kíváncsiság, mégsem a Google-t hívod segítségül, inkább kockáztatsz. Hát jó, de nem mondhatod, hogy nem figyelmeztettelek elégszer. – ezzel kiszálltam és még mindig sántikálva, bicegve elindultam a lakás felé, a táskámban kotorászva a kulcsért.
- A kupiért előre is bocs, de nem számítottam vendégekre mostanában. – mikor megtaláltam a kulcsot be is nyitottam vele a házba, majd a lift felé vettem az irányt.
- A negyedikre megyünk. – navigáltam majd a felfelé úton és benyitva a lakásba mesélni kezdtem.

- Szóval a texasi köszönetnyilvánítás… igazából ez egy olyan hagyomány, amit minden család a maga módján alakítgat. Az elve azonos, ha valaki segít nekünk, jót tesz velünk, azt megháláljuk valamilyen módon, ahogy épp tudjuk. Anyukám például a mennyei almás pitéiről híres a környéken. Minden egyes szomszéd születésnapjára, házassági évfordulójára, vagy akármi mására azt készít, és persze hálából is. Azt kapott minden tanárom, apám munkatársa miután hazakísérte az öreget, mikor az kissé felöntött a garatra és az új lakó is, mikor megállapodott a szüleimmel a birtokhatárokról. Apám inkább az a grillezős, stake – es alkat, aki kerti sütögetéseket tart ilyen alkalmakkor, a legjobb marhahúsokat feltálalva a népes vendégseregnek. És aztán itt vagyok én, aki… nos, szívesen süt és főz, ha arról van szó, vagy kaját rendel, ha a másik fél nem mer kockáztatni. – időközben, lepakoltam a cuccaimat és intettem a férfinak, hogy egészen nyugodtan érezze otthon magát, majd nekidőltem a konyhaajtónak.
- Míg kitalálod, te melyik féle köszönetnyilvánítást választod, kérsz esetleg valamit inni? Van itthon gyümölcslé, ásványvíz, kávé, és a múltkori meccsnézésről talán még sör is, bár az autó mellé nem igen ajánlott. Ki tudja, lehet, lenne ma még egy „áldozatod”, akit aztán kísérgethetnél.
TAG: Gregori S. Krivenko ;
MUSIC: Agnes Obel - Smoke And Mirrors
OUTFIT: Nézd csak meg miben pompázom :3 ;
NOTES: Talán hiba volt a fantáziádra bízni, de kockáztatok. Wink  ;

coded by RESCUE RANGER ! of ATF
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Vegas egyik eldugott utcája Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 I_icon_minitime12.02.16 20:01

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Vegas egyik eldugott utcája Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 I_icon_minitime23.08.20 20:23




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



N

apok teltek el mire kezdett már kellően helyre jönni az arcom, lemenni a duzzanat és az élénk lila szín is átcsapni sárgásba, alaposan helyben hagyott Caden, tudom, ez volt a lényeg, de attól én még nem fogom megköszönni, előbb szorítsák a torkom amíg levegőt kapok, ma van találkozóm Liammal, így is többször is kinyilvánította a nem tetszését az ügy iránt, és főleg azért, hogy elvállaltam, és nem löktem vissza kapásból az ajánlatukat, egy felesleges veszekedéstől kímélem meg magam ha nem mondom el neki, milyen durván is bánnak itt velem, tudtam mit vállalok, akartam is, akkor most már nem lapozhatnánk végre? Köszönöm...
Előbányásztam az ágy alól az én kis dobozkám, amiben a púderek és sminkek tömkelegét rejtegetem, a srácok dolgoznak, így délelőtt ki tudok szökni, haza is kell ugranom, kell még pár ruha és kötszer, meg ilyenek, szétnézek mi van még otthon. Gondosan és precízen estem neki az arcomon lévő foltok elfedésének, néha meg kellett állnom és felszisszentem ahogy a foltokhoz nyomtam erősen a szivacsot, hogy elfedje a folyékony alapozó, átmentem rajta pár rétek korrektorral és kőpúderrel is, egész emberien festek, felvettem egy hosszú farmert és egy háromnegyedes pólót, tornacipő, kicsit még csillagokat láttam a bordámtól ahogy kimásztam az ablakon, megigazítottam a táskát a hátamon, és alaposan figyelve és többször is a hátam mögé lesve mentem haza, összeszedtem amit kell, de mivel késésben vagyok motorral fogok tovább menni, időre vissza is kell érnem, előkotortam a bőr motoroskesztyűm, jól jön a tenyerem elrejtésében.
Felpattantam és végig zúgtam az utcákon, rég nem ittam egy rendes kávét és éhes is vagyok, most már alaposan, így megálltam Margarette néninél az egyik kis utcában, ő az egyetlen rokonom akivel tartom még a kapcsolatot a néha megjelenő nővéremen kívül, egy cuki kis kávézót vezet egy nagyon lepukkant helyen.
Széles mosollyal fogadott, mint mindig amint levettem a sisakom.
-  Mona drágám, ezer éve nem láttalak, egyre ritkábban jársz felém.
- Bocsáss meg nénikém, sok a munkám, ó az öleléssel csak óvatosan.
Próbáltam tompítani a záruló karok erejét.
- Nagyon vékony vagy te lány, eszel te rendesen?
- Amikor időm futja, de most ne erről beszéljünk, minden rendben feléd? Forgalom?
- Igen, aránylag minden rendben, csak amott azok a huligánok az építkezésen ne rontanák itt a levegőt.
- Oh, nénikém, kétlem, hogy itt már lehetne jobban rontani.
Nevettem el magam, majd követve a tekintetét néztem át amerre mutatott, a lélegzetem is elállt egy pillanatra ahogy messziről kiszúrtam Cadent ahogy engem néz, nyeltem egy nagyot, ennek nem lesz jó vége.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Vegas egyik eldugott utcája Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 I_icon_minitime23.08.20 21:04





Caden & Mona






original.gif





A

z egyetlen hely, ahol mindenki befogja a pofáját és dolgozik, merthát valamiből fizetni az anyagot és a kurvákat, ha annyira sincs tököd, hogy megtarts és kielégíts egyet annyira, hogy ne keljen fizetned egy kefélésért, és valaki elviselje a bűzös jelenléted minden reggel, hát nem irigylem a nőket, erre most mindenkinek az kéne, ami az enyém, dögös és ebből már nem mászunk ki, de azért én átohndoltam volna ezt a dolgot még egyszer, mindegy, nem az én bajom, nekem persze csak mindig ott kell lenni, ha épp vlaki felakarja húzni, mi sem egyszerűbb, bedobni egy nőt egy kanos farkasverembe, aztán magyarázd meg mindegyik állatnak, hogy csak nézni szabad, hát ez nem így működik, de jó gondolat, csak gratulálni tudok hozzá az FBI-nak. Azért csuklóból figyeltem rá, hogy megkapja a kellő törődést az alak, akit a minap lerángattam róla, nem látok gipszet, csak kötéseket, háát elég rondán fest és nem szerintem az eltörött öregem, de akkor dolgozz, néhányan kikíméltek a keményebb fizikai munkától, én nem és szúrós szemekkel néztem végig, ahogy felszisszen és élvezettel néztem végig minden legördülő izzadság cseppet, hogy szakadj meg! Nem vagyok szívtelen, ayg fasz tudja, de van akkért nem kár, ennyi.
Reggeli szünet, megveszek éhen, fasza,
- Hé Caden, hozz már nekem is kaját.
- Fordulj fel!
- Jólvan, adjál lóvét. - Mi vagyok én, a szeretetszolgálat?
- Majd jövök. - Vágtam zsebre és léptem le, van a közelben egy egész jó kis hely, elég ferde szemmel szoktak nézni ránk, de hát ezt igazán róhassuk fel nekik, én megértem, de ez egy rossz kornyék, mit vártak, ki fog ide begördülni néhány koszos, izzadt, lecsúszott melóson kívül... Hát, nem épp rá gondoltam, az egyszer biztos. Mi a faszom? Ez a nő hülye, vagy szimplán felakar baszni valamivel minden nap? Mert mindkettő jól megy.
- Te meg mi a jó büdös...? - Ragadtam meg a karjánál fogva és ránottam közelebb magamhoz. Oldalra pillantva láttam, hogy a hölgy rosszallóan, de inkább rémülten és aggódva néz, hát ez remek.
- Bocsásson meg, asszonyom. Van egy kis megbeszélnivalónk, gyere csak... - Erőltettem magamra egy udvarias vigyort, majd beljebb rángattam Monát az utcérül.
- Te teljesen hülye vagy? - Vágtam neki az első falnak. Egyszer fogom megkérdezni és ajánlom, hogy valami kurva jó magyarázat legyen.
- Ne válaszolj, mi a jó eget keresel itt?
- Küld be... - Intettem a még mindig döbbenten ácsorgó nő felé, szerintem idegyökerezett vagy nem tudom mi van, de kezdek baszott ideges lenni.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Vegas egyik eldugott utcája Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 I_icon_minitime23.08.20 22:14




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



S

ok mindenre számítottam kint a nyílt terepen csak épp Cadenre nem, még is honnan a jó fenéből kellett volna még is tudnom, hogy ők merre melóznak, ez az egész most tényleg csak puszta véletlen, és ezt próbáld meg elmagyarázni egy állatnak, esküszöm messziről láttam ahogy villódznak a szemei, komolyan rég dughatott, nyugi van haver, nem kell mindenért rögtön őrjöngeni, ilyenkor bánom meg, hogy annyira otthonosan mozgok a környéken, hogy már szét sem nézek amikor megállok, hisz ki a fészkes fene gondolná, hogy pont belé botlom, főleg egy ilyen helyen, mondjuk a környéket még értem, de nem követem számon mikor mit és hol építenek, azt meg főleg nem, hogy ki dolgozik ott, már megszoktam ahogy őrjöngve fütyülnek és megjegyzéseket tesznek amikor sétálok haza, de épp szarok rá, kisebb gondom is nagyobb az üres ígéreteknél, ha ettől érzik férfinak magukat ám legyen. Letettem a sisakom a motoromra ahogy oda lépett hozzánk Caden.
-  Hé, hé, hé finomabban.
Emeltem magunk közé a kezem ahogy erősen megragadva a karom rántott közelebb, Margarete szemébe kiült a rémület, ó ne most jöjjön elő belőled a DeFler vér, mert ha kihozod azt a tetves vadászpuskát mindketten gondban leszünk.
Nem tiltakoztam ahogy berángatott egy kis sikátorba a boltocska mellett, hátam koppant a hideg falnak, kiütve belőlem a levegőt is.
- Margerete, most menj be! Nénikém menj már, nem lesz bajom, menj be.
Néztem farkasszemet Caden eszelős tekintetével, nyeltem egy nagyot, ez most tényleg nem volt szándékos.
- Csak az FBI összeköttetőmmel indultam találkozni, és közben megálltam egy kávéra a nagynénémnél, mindig ide járok, a jó ég tudta, hogy ti is itt lesztek. Ez most tényleg nem volt tervezve.
Úgy érzem nem nagyon hatják meg a szavaim, egyre erősebben szorít rá a karomra, ennek nyoma marad, szisszenek fel ahogy ujjbegyei mélyednek a húsomba.
- Eressz végre el, ez kezd most már fájni.
Rángattam meg a karom béklyói alatt.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Vegas egyik eldugott utcája Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 I_icon_minitime26.08.20 22:17





Caden & Mona






original.gif





É

s közben megálltam egy kávéra a nénikémnél, tényleg, órási, hogy ez nekem eddig miért nem jutott eszembe, kérjük már meg akkor Margerete nénit, hogy főzzön nekem is egy nyugtató zöld teát, vagy mi a tökömet, de várjunk, lássuk inkább tovább, leszarom, leszarom és még mindig kurvára kibaszottul leszarom!
Ujjaim eresztem mélyen a húsába, és nem eresztem, az nem érdkeel, hogy ennél a cégnél szemlátomást mindenki ennyire idióta, de az igen, ha valaki még szórakozik is velem, mert mellei vannak, felvágott nyelve és tűsarkakon jár.
Végül ellökve magamtól engedem el, kettőből legalább egy nőnek van némi esze, gratulákok.
- Húzz el és ajánlom, érjél vissza, ne keljen keresnem. - Nyomtam meg a "ne" szócskát, annak mindig ronfa vége van, és a második alkalomnál nem sétálnak el egy feldagat pofival, hogy hehe, izzé, megértettem, jó leszek.
- Ott kimaradt egy kicsi... - Böktam ujjammal, majd nyomtam meg az arcán lévő foltot, ami bizony még átüt, ha szarul esik rá a fény, a többit egész pofásan eltakarta. És nem akarunk újabbakat, így nem beilleszkedni fog, az egy dolog, ha mindenki megakarja dugni minden egyes lépésben, az az én bajom, de ha kipécézik, az már az övé is lesz, szart sejtek a palaxsintába és nincs nagy kedvem hozzá, szóal megtanulhatna végre úgy viselkedni, mint egy kurva.
Egyetlen lépést tettem meg tárébb, hogy eltudjon férni köztem és a fal között, majd intettem, hogy használja ki és ne pocsékoljuk tovább az ebéd időmet, ezt majd lefektetjük később, ha végeztem és lehetőleg ott lesz, ahol lennie kell, amikor visszaérünk, a maradj a seggeden melyik része haladja meg az intelligenciaszintjét? Még figyrltem, ahogy kifordul az utcából, úgy érzem Margerete néni mostsem szívesen főzne nekünk kávét, íhy elfordultam a megszokott kis helyünk után, lököm a faszomat az egészbe, meg ebbe a libába is, még hogy kinyír, ha lebuktatom, hát kisasnyám, megy ez neked magadtól is.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Vegas egyik eldugott utcája Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 I_icon_minitime26.08.20 23:34

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Vegas egyik eldugott utcája Vegas egyik eldugott utcája  - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Vegas egyik eldugott utcája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-
» A gyárépület egyik külső szárnya
» Eldugott, belső részek
» Fenrir eldugott farmja a sivatagban
» Eldugott, félkülső részleg a hátsó részen
» Passion in Las Vegas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Vegas rosszabbik környéke-