welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Cukrászda - Page 3 Vote_lcapCukrászda - Page 3 Voting_barCukrászda - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Cukrászda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime22.04.13 13:01

Nagyon jó, hogy van, aki ennyire együtt tud érezni velem, és úgy általában az emberekkel. Abi egy olyan személyiség, aki egyben feleség, anya, pszichológus, gyermekorvos is (mert bizonyára sokat aggódik a kicsiért, ha valamiért sokat sír, vagy ilyenek), rendőrnyomozó, és még ki tudja hány ember személyiségét ölti fel, mert univerzálisnak kell lennie mindig.
- Barátokra mindig lesz időm, és mindig kell egy szabadon töltött idő, amikor elgondolkodhat az ember, pihenhet, vagy épp taníthat... - mondom mosolygósan.
- Nagyon kedveltétek volna őt. Elég hosszú ideig voltunk együtt, én alig voltam 18, mikor megismertem őt, ő már akkor dolgozott rendőrként, hét évvel volt idősebb. Bár, túlléptem ezen amennyire lehetett, de sosem feledem őt el.. - mondogattam szomorúan, de rögtön áttértem egy picit vidámabb témára.
- Jó, természetesen, érthető ez... Hogy otthon vagytok vele, most még picike. Most szetegesse őt az anyukája, és apukája.. Aztán nem szabadul Darcy néni kezeiből.. azaz, csak Darcy leszek neki, mert túl öregítene a nénizéssel- nevettem a végén, közben elkezdtem kotorni a táskámban, mert van valami, amit szeretnék adni Abinek.
- Tessék... Egy plüssmackó Connornak... Nézd meg, a ruhájára rá van írva, hogy Connor. Amint megláttam, azonnal meg is vettem neki.. - adtam át a mackót Abinek, és remélem, hogy tetszik majd.
- Jaj, képzeld.. Egykori informatika tanárom engem hívott fel pár napja, hogy segítsek neki valamiben, mert ő nem tud valamiben eligazodni.. Én meg mondtam neki, hogy ugye-ugye, az a három diplomája semmit nem ér, és pár éve mondtam már önnek, hogy egyszer még tőlem kér segítséget majd.. Nem igazán kedveltük egymást egyébként, vagyis utált, mert mindig jól megírtam minden leckét, feladatot megoldottam mindig a leggyorsabban, és ő se képes erre.. - ismét nevetgéltem, mert tényleg mindig gyorsabban megoldottam mindent, mint bárki más. Azért erre büszke voltam mindig is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime22.04.13 14:41


|music: Bruno Mars feat. Travie McCoy - Billionaire | to: Darcy


Szomorú de egyben szép dolog is ez az egész. Szomorú, mert elveszítette Darcy azt a férfit, akit tényleg szeretett. Viszont szép is, mert látszik, hogy tényleg sosem fogja elfelejteni. Mondjuk azt hiszem, nem is lehetséges az ilyesmi, ha valaki így veszít el valakit. Nem szakítás, amikor valaki haragszik a másikra és megutálja. Nem azért váltak el egymástól, mert kihűlt a szerelem. Ez a mocsok sors szólt közbe és most Darcy ezért nem lehet boldog. De hiszem, hogy mindig minden okkal történik. Valamit ebből is tanulnia kellett, ami később hasznára válhat. Reméljük...
-Nem fog nénizni. Megígérem. Ha hajlama is lesz rá, majd szólok neki, hogy nem vagy olyan öreg.- nevetem el magam, ahogy szinte látom rajta, hogy teljesen megbotránkozik a gondolaton, hogy Connor majd nénizné. Bár tényleg furcsán tud esni az embernek, amikor egy kisgyerek néninek szólítja, de a kisgyerek szemszögéből meg egyértelmű.
Ahogy elkezd a táskájában kotorászni, kíváncsian lesek, vajon mire készül, végül ahogy előhúzza a plüssmackót, elmosolyodok.
-Úristen, de édes. Nem kellett volna.- veszem át a kis játékot aztán meglesem közelebbről is. Amint hazaérek oda fogom adni a csöppségnek. Biztos tetszeni fog neki.
-Köszönjük szépen. Biztosan imádni fogja. Szereti ezeket a kis plüssállatokat. Elbámulgatja őket tudományos ábrázattal.- vigyorgok Darcyra, közben leültetem az ölembe a kis mackót és mosolyogva lesek rá. Nagyon rendes csaj. Nem is gondoltam volna, hogy majd ajándékot is küld Connornak most, hogy találkozunk. Mindig, mindenre gondol.
-Az szép. Gondolj bele, milyen nehéz lehetett neki felemelnie a kagylót és pont tőled segítséget kérni. Tuti azóta is puffog.- nevetem el magam, ahogy elképzelek egy nagy okoskodó tanárt, amint muszáj neki segítséget kérnie az egykori diákjától. Dehát ez van. Nem feltétlenül okos valaki attól, hogy papírja van róla. Sőt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime22.04.13 15:03

Igen, sajnos az élet mindig közbevág, mikor a legjobb minden. Lehet, ennek így kellett történnie, sosem tudom meg ezt már, de pont ez, ami miatt el kellett jönnöm Kanadából. Ez valami terv része, szerintem.
Minden kezdet nehéz, ahogy a végzet is.
- Remélem is, meg azt is, hogy nagyon sokat fog csiripelni nektek, nagyon aktív srác lesz biztosan. És beszéld meg vele, hogy apa és anya, és mama/papa szavak után a Darcy legyen a következő, amit kimond - mondtam aranyos félmosoly kíséretében.
- Dehogyisnem kellett.. Én ilyen vagyok, meglátok valamit, azonnal megveszem. És amúgyis inkább adok, mint kapok. Nagyon jó érzés látni a másikon, hogy örül mindenféle apróságnak - válaszoltam rá gyorsan, és magabiztosan, és ismét mosolygósan...
- Jó volt idegesíteni mindig az ex-tanáromat. Míg sikeresen átmentem minden akadályon, ő csak bosszankodott mindezen, és próbált minél nehezebb feladatot adni, de sikerült felülmúlnia.. Tényleg, te miben voltál jó, vagy mit szerettél? S ha nem rendőri pályát választottad volna, hanem valami mást, mi lett volna az? - kérdeztem tőle nevetve, mert egyébként nem tudnám más szakmában elképzelni - Tudod, illik hozzád a rendőri hivatás, nem is tudnálak máshol elképzelni, talán még szexi oktatóként a rendőrakadémián, ahogy az összes srác tekintete rajtad van, és ezért szóról szóra mindent figyelnek, jegyzetelnek.. Egyébként, gondoltál ilyenre? Vagy pszichológusként tevékenykedni, azt is remekül csinálnád. Akadémián tanítani... Nem pedig kint a terepen.. Bár, mindkettő jó, de a terepmunka izgalmasabb, így hogy belelátok munkátokba - fejeztem be ezzel a hozzáfűzött kis valamit, és vártam a szavait, amiket mindig várok, nagyon szeretem hallgatni őt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime25.04.13 17:56


|music: Bruno Mars feat. Travie McCoy - Billionaire | to: Darcy


Valahogy nincs szívem tovább firtatni ezt a témát a volt barátjával kapcsolatban, úgyhog válaszul inkább, csak szelíden, bíztatóan elmosolyodok, mintha csak azt súgnám vele, hogy "ne aggódj, minden rendben lesz" végül az újabb megjegyzésére figyelek inkább.
-Igen. Én is ilyen vagyok. Sokkal szívesebben ajándékozok, mint hogy nekem ajándékozzanak.- bólogatok mosolyogva, mert ezen a téren tök ilyen vagyok én is. Szeretem meglepni a szeretteimet vagy a barátaimat egy-egy aprósággal. Persze, nem az év minden napján, csak amikor nagyon rám jön az adhatnék. Vagy épp, amikor meglátok valami olyat, amiről úgy sejtem, hogy x vagy y örülne neki.
-Hogy én? Valami mást?- lesek rá meglepetten és gyorsan végig is gondolom, nem-e akartam valaha is más lenni, de semmi nem ugrik be. Világ életemben ez volt az álmom, hiszen az apám volt a példaképem, mint FBI ügynök. Egész kislányként azt hajtogattam, hogy én olyan leszek, mint az apám. Megvédem az embereket és megbüntetem a rosszakat.
-Semmi más nem akartam lenni. Tudod, az apám is ezen a pályán volt úgyhogy eszembe se jutott, hogy mást legyek. Ellenben a bátyám hivatásos kosaras, úgyhogy ő a saját feje után ment, nem a kitaposott úton.- vigyorgok Darcyra, de közben tovább kattog az agyam, volt-e már valaha, hogy valami más szakma eszembe jutott.
-Az majd talán később, ha már nyugdíjaznak. Akkor talán mennék az akadémiára oktatni valamit, de ehhez még sok időm van.- mosolygok ezerrel, ahogy elképzelem magam 40 körül, mint valami oktató odabent a sok kis újonc között. Azt hiszem, meghajtanám őket. Nem hinném, hogy bármelyik is kedvelne közülük, de akkor sem ártana tudniuk, hogy bizony kemény szakma ez.
-Na és te? Volt valami nagy álmod régebben?- pillantok rá végül teljesen fellelkesülve, mert hát izgalmas téma ez a "ki mi akart lenni, mikor még kislány volt". Nem is beszélgettem még ilyesmiről senkivel sem. Furcsa, hogy Darcy szóba hozta, de örülök, hogy vele tényleg mindenről tudunk traccsolni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime07.07.13 1:08

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime17.10.13 21:36

Kimondhatatlanul örülök annak, hogy végül is belement, hogy eljöjjön velem valahová. Azt hiszem, ezt ki is nevezhetem a nap sikerének. vagy talán a hét sikerének, nem is tudom. ahogy azt sem tudom igazán, miért is villanyozott fel ez engem ennyire, de mégis nagyon jó érzéssel tölt el, hogy sikerült bejutnia azon az ajtón, és bár nem emlékezett rám, nem is küldött el a fenébe azonnal. Pedig minden oka meglett volna rá, hiszen teljesen vadidegen vagyok a számára, mint kiderült, hiszen én még emlékeztem rá, ő viszont rám egy cseppet sem. De mégis jót beszélgettünk, most pedig még sikerült is elhívnom valahová. Furcsa, azt hiszem leginkább ezzel a szóval tudnám leírni azt, ahogy érzem magam jelen pillanatban. Körülbelül olyan vagyok most belül, mint egy kamasz kölyök, aki annak örül, hogy sikerült egy lányt elhívni az első randira, és teljesen be volt parázva korábban, mert még azelőtt sosem csinált ilyet. Na, valahogy így voltam én is az előbb. Az viszont, hogy már egyre többet mosolyog, nekem határozottan pozitív visszajelzés, szóval most már nem szakadhatok el mellőle csak úgy.
- Az meglehet, viszont így meg akár olyat is kizárhatsz, akiben meg nem csalódnál, hanem számíthatnál rá, és segítene téged. Igen, sok ember van, aki csak fájdalmat okoz a másiknak. De ha ez segít valamit... nem áll szándékomban fájdalmat okozni.
Nézek őszintén a szemébe, és egy pillanatra el is némulok, legfőképp mert eléggé megleptem még magamat is ezzel a nyílt őszinteséggel, ami aztán az utóbbi napokban nem volt túl gyakori a részemről, főleg úgy, hogy ilyesmiről nem is kellett beszéljek senkinek sem. Jobban mondva, ilyet még senkinek sem kellett mondjak, és most elég különös érzés, hogy mégis megtettem ezt. Nem mintha bánnám, csak meglepődtem magamon. Nem igazán gondoltam, hogy van egy ilyen oldalam is.
- Ó, szóval kezdjem magam veszélyben érezni? Bár el kell ismernem, a hálódba tényleg belekerültem, fekete özvegy. - nevetem el magam, de közben mélyen a szemébe nézek, mintha ezzel próbálnám egyszerűen megüzenni, mennyire igaz rám a fenti állítás. Az biztos, hogy nem tudom mit csinál, vagy hogy hogyan csinálja, de hatásos, mert mióta csak beszélgetünk, nem igazán tudok kikerülni a bűvköre hatása alól. Lehet tényleg valami cseles kis személyiség, akinek pont ez a célja. Oké, az eddigi beszélgetésünk alapján ezt nem igazán nézném ki belőle, ahhoz túl kedves, nem tűnik annak a típusnak, aki akár csak hasonló praktikákat próbálna bevetni. Végül azért nem teszi szóvá a kis kicsúszott félmondatomat, aminek nagyon örülök, mert erősen kétlem, hogy képes lettem volna kimagyarázni, miért is mondtam pontosan azt, amit.
- De sajnos nem eleget. Különben nem itt tartanék. Szóval nem hiszem, hogy a legjobbhoz jössz tanulni, kétlem, hogy én a legjobb tanácsokat adnám. - vigyorodom el, de azért örülök annak, amit mond. Nem is szeretném, hogy csak úgy járkáljon éjjel az utcán. Én voltam már kint, és olyankor csak úgy özönlenek a rossz arcok. Hiába mondja, hogy nem ismerem annyira, attól még nem akarom, hogy bármi baja essen, márpedig itt Vegas-ban bármi megtörténhet. Lehet, hogy nem gondolkodunk egyformán, de nem örülnék neki, ha aztán kiderülne, hogy valami baja esett. Nem szokásom másokért aggódni, de most úgy érzem, mégis pontosan azt teszem. Bólintva hallgatom a válaszát. nem is várom el tőle, hogy csak úgy megnyíljon nekem, hiszen ez bármilyen esetben nehéz lenne, nem csak egy olyan sráccal, akit csak ma ismert meg. Oké, nem ma, de arra úgysem emlékszik, szóval az nem számít igazán.
- Nézd, nem is kell elmondanod, ha nem akarsz beszélni róla... és igen, aznap este is mondtad, hogy mások visszariadnak az igazságtól, és én csak ugyanazt tudom mondani, amit akkor is elmondtam: nem riadok meg könnyen. Ezt tartom most is.
Eltökélten nézek a szemébe, persze nem várom, hogy itt helyben elmondja minden titkát, csak azt szeretném, ha tudná, hogy nem tudna olyat mondani, ami el tudna riasztani. Főleg, hogy a sebeit már láttam. Nem fogom itt hagyni azok miatt csak úgy. Az olyasmi amúgy sem az én stílusom, főleg nem, ha megkedvelek valakit. Ezen pedig már túl vagyok.
- Jól van, akkor legyen süti. - mosolyodom el, és el is indulok vele. Ott majd talán beszélgetni is könnyebb lesz. A buszozgatás után meg is érkezünk, én pedig vigyorogva fordulok meg a buszlépcsőről való leszállás után, és nyújtom a kezem Josie felé.
- Segíthetek, fekete özvegy? - mosolygok rá, majd megcélozom vele a cukrászdát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime17.10.13 22:11

Én pedig annak örülök nagyon, hogy emlékezett rám. Nem tudom, hogy pontosan mi az oka, de mégis nagyon jó, hogy most itt van. Segített bejutni a suliba, sikeresen szereztem egy telefonszámot és még a délutánt sem kell üresjáratban töltenem. Jelenleg az a legrosszabb az életemben, hogy nincs mit csinálnom, ha nem tudom lekötni magam, akkor túl sok mindenen jár az agyam. Ezért is jó, hogy lett nekem Trixi, teendőt biztosít nekem, és arra kell koncentrálnom, hogy enni adjak neki, hogy levigyem sétálni, hogy minden rendben legyen vele. Addig pedig amíg rá figyelek, nem figyelek saját magamra és ez mindenképpen nagyon fontos jelenleg. A gondolataim és az emlékeim a legnagyobb ellenségeim, e felől nincs kétségem. Ha túl sokat jár az eszem rossz dolgokon, akkor tuti, hogy nem leszek képes rá, hogy végigcsináljam a leszokással járó tortúrát. A szavai hallatán viszont egy pillanatra talán lefagyok. Az más, hogy eddig általánosságban beszéltünk dolgokról, de most nyíltan saját magát hozza fel példának, ami már-már zavarba ejtő. Érthetetlen módon a szívem egy fokozattal erősebb ütemre kapcsol, és úgy pillantok rá az arcát fürkészve.
- Ez... kedves tőled. De... igazán nem értem, mármint, hogy így megjegyeztél. Helyes fiú vagy, gondolom elég sok lánnyal volt már dolgod. Szóval csak... butaság lehet, de mégis furcsa. - bököm ki végül. Nem tudom magamban tartani, mert akárhogy is nézzük, de nem értem igazán a helyzet és egy kicsit jó lenne a fejébe látni. Mire gondol, mit szeretne, és hogy a kedves szavak mögött mennyi a valóság tartalom. Én igyekszem, tényleg szeretnék bízni benne. Talán... pont azért kéne megpróbálnom, mert most találkoztam csak vele, talán nem lenne olyan nagy csalódás ilyen rövidke ismeretség után pofára esni. Nem tudom... tényleg nehéz eldönteni.
- Akkor úgy tűnik tényleg nagyon ügyes vagyok, csak aztán fel ne faljalak a végén. - nevetem el magam újra, de mégis látom, hogy a szavai mögött igazság is van. Tényleg komolyan mondja, hogy ennyire a hatásom alá került? Pedig igazán nem tettem semmit, nem próbáltam meg hatni rá, vagy legalábbis nem direkt. Olyan nehéz elképzelni, hogy valaki csak így egyszerűen ismeretlenül... megkedvel. Engedjem magamnak ezt az illúziót, hagyjam, hogy a hatalmába kerítsen a lelkesedés, hogy valaki irántam érdeklődik? Én érdeklem tényleg és nem csak egyetlen dolog, ami az utóbbi időben minden pasit, aki a közelembe került? Olyan nagyon nehéz ezt elhinni.
- Nálam többet tudsz és ez a legfontosabb nem? Akkor pedig mindenképpen érdemes tőled tanulnom. - mosolyodom el. Kezd egészen általánossá válni a jókedvem, ami nagyon jó dolog. Tényleg nem akarnék éjszaka az utcán járkálni, túl sok rossz ért már, hogy direkt elébe menjek az újabb lehetőségnek, hogy valaki esetleg elbánjon velem. Nem félek én a haláltól, nem erről van szó, néha már vágytam is rá, de a fájdalomtól rettegek, azt nem bírom elviselni, abból már túl sokat kaptam. Az viszont mégis megfordul a fejemben, hogy talán elmondhatnám neki azt, ami történt velem. Talán... tényleg jobb lenne, mert ha mégis megriad miatta, akkor legalább hamarabb túl vagyok rajta. Ha viszont nem... tényleg van erre esély?
- Csak tudod... félek kicsit. Alig ismerlek, de mégis megkedveltelek, és rossz lenne, ha ezek után faképnél hagynál. - beharapom az alsó ajkamat, ebből is látszik, hogy mennyire kínban vagyok. Jó lenne tényleg beszélni vele erről, hogy értse miért vagyok ennyire negatív, hogy tudja, hogy nem ellene van, nem miatta, csak az élet szúrt ki velem nagyon. Olyan jó lenne, ha megértene, ha nem lenne neki gond... most az egyszer hátha nem kérek túl sokat. Elindulunk hát és az úton is azon agyalok, egyáltalán hogy kezdjek bele, vagy belekezdjek-e. Nincs messze a cél, úgyhogy egész hamar megérkezünk, túl rövid időm volt gondolkodni, bár fene tudja, lehet, hogy így a jobb.
- Mostmár így fogsz nevezni? - nevetem el magam, és persze hogy elfogadom a kezét. Igazán gáláns lépés és előzékeny, pedig e nélkül is jutottam volna a buszról. Rég nem volt már velem senki sem ennyire előzékeny, ez egyszerűen tény. Csendben lépdelek el vele a célig, de mégis hezitálva nézegetem az étlapot. Végül csak választok egy szimpla dobos tortát, meg egy ásványvizet. Sütire nem iszok édeset, attól összeragadna a szám. Csak ez után pillantok rá újra.
- Ha mégis úgy döntesz, hogy sok neked, akkor legalább a süti erejéig itt maradsz velem? - nyelek egy nagyot. Igen, eldöntöttem, mesélek neki, ha nem is teljesen részletekbe menően, de megpróbálom. Essünk túl rajta, így talán tényleg könnyebb lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime18.10.13 17:27

Lassan tényleg kezdem magam úgy érezni, hogy ideje lenne visszavennem néhány fokozatot, mert ez az előbbi megszólalásom is elég érdekesre sikerült. Legalábbis furán hathatott, tekintve, hogy nem is emlékezett rám, én pedig máris magamat hozom fel példának egy ilyen témában. Azt észre is veszem rajta, hogy váratlanul érte a kijelentésem, és egy pillanatra még le is döbbent. Amit mondjuk nem is igazán csodálok, nagy valószínűséggel a helyében én aztán ugyanígy tettem volna, ha valaki, akit csak ma ismertem meg, hasonlót mond nekem. De azért védelmemre legyen mondva, sikerült eléggé a bűvkörébe kerülnöm ahhoz, hogy akkor abban a pillanatban nem is nagyon gondolkodtam azon, hogyan fognak hatni a szavaim, csupán mondtam azt, amit éreztem, egy percig sem hezitáltam. nem úgy, mint most, mert az adrenalinszintem a feszültségtől máris növekedni kezdett. Igen, eléggé tartok attól, amit mondani fog majd, mert ezen már biztosan nem fog átsiklani. Erre legalábbis fogadni mertem volna. Úgyhogy meglepettségétől csak még inkább hevesebb munkára vált a pulzusom, ami jelen pillanatban valamiért nem igazán zavar, viszont annyit megjegyzek magamnak, hogy nem sűrűn éreztem még ilyesmit. Az pedig nem segít semmit, hogy Josie ráadásul az arcomat fürkészi.
- Azért megjegyezni nem volt olyan nehéz. Lehet, hogy furcsának fog tűnni neked, de én úgy érzem... hogy te különleges vagy. Ezért emlékeztem rád még mindig. - ismerem be neki, bár a közepe felé a mondandómnak kissé elhallgattam, nem voltam benne teljesen biztos, hogy merjem-e elmondani neki azt, mait gondolok, de végül is úgy határoztam, hogy megteszem. Talán megutál, vagy furának tart majd érte, de tudnia kell. Tetszik, és kész. Nem akarom és nem is fogom takargatni. Más, mint a többi lány, ezt határozottan állíthatom, méghozzá a legpozitívabb értelemben. Talán ezért is reménykedem titkon abban, hogy majd megbízik bennem, még akkor is, ha egyelőre nem vagyok több a számára egy ismeretlen srácnál, aki odament hozzá és beszélgetni kezdett vele.
- Hát, szerintem nem tennéd meg. Bár már mindegy, mert a hálódba kerültem, szóval azt tehetsz, amit csak akarsz. - nevetem el magam vele együtt, majd játékosan kacsintok felé egyet. Nem hinném, hogy zavarba jönne tőle, bár ki tudja, de egy ilyen magas labdát bűn lett volna nem lecsapnom. Meg aztán ő adott nekem ekkora lehetőséget, és mint olyat, szinte muszáj volt megragadnom. Plusz, azzal, hogy belemegyek ebbe a kis játékba, szeretném jelezni felé, hogy korábbi szavaimat igenis komolyan gondoltam. Igen, rabul ejtett, megkedveltem, méghozzá eléggé ahhoz, hogy vele akarjam tölteni a délutánt, persze csak akkor, ha ezt ő sem bánja. Nem akarok mindenáron ráakaszkodni, mint aki nem akar tőle mást, mint, hogy ágyba vihesse, aztán pár nap múlva már a nevére se emlékezzen. Mondjuk az én esetemben az is hibádzik, hogy nem tudnám elfelejteni, sem akarattal kiverni őt a fejemből.
- Oké, de csak ha cserébe megígéred, hogy nem is fogsz egyedül éjjel csatangolni! - ajánlom fel neki a dolgot, bujkáló mosollyal, de azért igyekszem komoly képet vágni a fenti felszólításomhoz, még a szemöldökömet is összeráncolom hozzá kissé, mint egy aggódó apa, aki félti egyetlen szeme fénye kislányát, és éppen a szabályokat ismerteti gyermekével. Mondjuk stimmel is a hasonlat annyiban, hogy én sem szeretném, hogy bármi baja essen, valószínűleg eléggé rosszul érintene, és amennyire ismerem magam, még az én hibám is lenne, mert nem voltam ott mellette. Lényeg a lényeg, ne kerüljön bajba, és akkor én sem aggódom. Elég nekem, ha ezt megígéri. persze azért nem szülői szigorral, inkább csak baráti aggódással adom ki az "utasítást".
- Én is megkedveltelek, és elárulhatom neked, hogy nem foglak faképnél hagyni. Emiatt nem kell félned. Bármit mondasz, nem fog elriasztani. Megígérem!
Most már minden mosoly eltűnt az arcomról. Komoly pillantással nézek abba a szempárba, mely csak tovább gyorsítja szívem verésének ütemét, én pedig érzem, képes lennék elveszni azokban az íriszekben, ha hosszan tartóan fürkészném őket. Azt akarom, hogy tudja, nem csak egy vagyok azok közül, akik ki akarják használni, hogy megkapják egy menetre. Más esetben, egy másik lánnyal talán tényleg nem lenne más célom. De ő más. Nem bántanám meg, pláne nem használnám ki. Főleg így, hogy nevetése annyira édesen cseng a számomra, hogy egész nap el tudnám hallgatni, és még a kezét is késve engedem el, mikor észbe kapok, hogy már sikerült lejutnia a buszról.
- Talán... még nem döntöttem el. Majd tudatom veled, ha eszembe jutott más név is. - vigyorodom el, pimasz mosolyra húzva a számat. leülünk, és Josie után én is rendelek magamnak egy szeletet a baracktortából, és egy szénsavas üdítőt. Amint túl vagyunk a rendelésen, pillantásom megint őrá téved, kérdésére pedig a legkülönfélébb gondolatok kezdenek el cikázni bennem. Legfőképpen az a kérdés, hogy mégis mi történhetett, ami ennyire szörnyű. De nem húzom sokáig a válaszadást, hisz nem akarom azt éreztetni vele, hogy bármelyik pillanatban felállok és itt hagyom.
- Megígértem, hogy nem megyek sehová. Nem foglak itt hagyni! - teszem meg ígéretemet újra. Közben, magam sem tudom, miért cselekszem így, hogy nyomatékosítsam szavaim, kezemet megpróbálom óvatosan az övére tenni, reménykedve abban, hogy nem fog elhúzódni tőlem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime18.10.13 19:36

Tényleg furcsa így hirtelen, hogy ismeretlenül saját magát javasolja, hogy ő lehetne az, akiben megbízhatok és, aki nem okozna fájdalmat. Jó lenne, tényleg, csak nehéz ezt így hirtelenjében feldolgozni. Nem csoda, ha kissé lefagyok és döbbenet ül ki az arcomra. Eddig is láttam, hogy kedves velem és segített bemenni, még csak ki sem nevetett, hogy visszatart egy egyébként nyitott ajtó. Nem tudom ezt az egészet hova tenni, pedig jó lenne értelmezni, hogy miről van szó, mire fel ez a nagy érdeklődés irányomban. Én alig emlékszem rá, csak egész halványan, ő viszont még a nevemet is tudta, és ennyire megragadtam benne, de vajon miért? Valami oka biztos van van. Nem gondolom, hogy olyan nagy szám lennék, már rég nem érzem magam különlegesnek, maximum negatív értelemben. Megpróbálom az arcáról, a tekintetéből kiolvasni, hogy mi is ez az egész, és az újabb szavak végképp meglepnek. Pár pillanatig nem is tudom, hogy mit mondjak.
- Különleges? De hát alig ismersz, és... - azt hiszem összezavarodtam, és egy kicsit még el is pirulok. Hülye helyzet, hiszen ha folyton arra vársz, hogy valaki figyeljen rád, hogy valakinek végre te legyél a fontos, és aztán ez hirtelen szembe jön veled, nem tudsz mit kezdeni vele. Valahogy most nekem is ilyen ez a helyzet. Talán már feladtam a reményt, azért lett kutyám, azért próbálok a sulival foglalkozni, bármivel ami elvonja a figyelmem az életem egyébként pocsék alakulásáról. És most ez... Valamit mégis mondanom kellene, hiszen jól esnek a szavai és egyáltalán nem tartom miatta furának. - Köszönöm! Mármint... nem tudom, hogy mit mondjak. Kedves tőled, és nem tudom hogy miért gondolod így, de jól esik. - bököm ki végül, kissé persze zavarosan, de nem tudom, hogy kéne ezt jól megfogalmazni, vagy lereagálni. Pedig igyekszem, nagyon. Megbántani nem szeretném.
- Azért óvatosan azokkal a szavakkal, a végén még kitalálok valamit, hogy tényleg mit tehetnék veled... - felhúzom kicsit az egyik szemöldökömet, de a fenyegetőnek szánt pillantást talán fél pillanatig tudom tartani, aztán el is nevetem magam. Minden komoly szó, vagy esetleges kellemetlen téma ellenére is nagyon jól érzem magam, már sokadik alkalommal nevetek és egyre fesztelenebbül, ami azért rendkívül ritka nálam. Az utóbb időben egyedül Danny volt képes elérni, hogy jó kedvem legyen és ő is csak rendkívül rövid ideig, hiszen végül mindig elszúrta valamivel a napot. Most viszont ilyesmi még egyszer sem fordult elő és egyre inkább úgy érzem, hogy ettől a sráctól tényleg nem kell tartanom, nem fog a lelkembe gázolni. Talán naiv vagyok és jobban át kellene ezt gondolnom, de sajnos soha sem voltam az az átgondolós típus.
- Jól van, becs' szó. Nem csatangolok egyedül éjjel az utcán! - szórakozottan az egyik kezemet a szívem fölé helyezem, a másikat pedig a levegőbe emelem magam mellett, mintha tényleg fogadalmat tennék neki. Nem tudom, hogy tényleg be tudom-e tartani, de majd igyekezni fogok. Nagyon elhamarkodott vagyok sok esetben, és előfordul, hogy utólag esik le, mit csináltam rosszul, olyankor pedig nem mindig van visszaút. Így került arra is sor, hogy függő lettem, mert egy idő után ebben már nem mondhatsz nemet, nem mondhatod egyszerűen csak azt, hogy elég.
- Jól van... megpróbálok hinni neked rendben? - eresztek meg egy apró mosolyt. Több most nem megy, nem mondhatom, hogy igen bízom benne már most azonnal, főleg mert látatlanban könnyű azt mondani, hogy semmi sem fogja elriasztani, de amíg nem hallotta azt, amit mondani fogok... addig ezt tényleg nehéz teljesen komoly vennem, mégha a tekintete azt is sugallja, hogy igazat mondd. Igazán nagyon szeretnék bízni benne, és nem is tűnik fel, hogy a buszról leszállva kicsit tovább fogjuk egymás kezét, mint ahogy kellene. Egyáltalán nem zavar a dolog, sőt határozottan jól esik, de végül mégis csak elszakadunk egymástól és bevesszük magunkat lassan a cukrászdába.
- Rendben van. Ha valaki meghallja ezt még megijed tőlem így látatlanban. - újabb mosoly, már-már kezd az arcomra fagyni. Hamarosan megjön a torta is és itt már nehezebbé válik a dolog. Mesélnem kellene, mert én vállaltam, mert úgy döntöttem, hogy megpróbálom. Nagyon nem egyszerű, de talán jobb így. Ha mégis elmegy, akkor legalább hamarabb túlesem rajta és nem ringatom magam hamis illúziókba, annak soha sincs értelme. Még egyszer rá pillantok és gyorsan betolok a számba legalább egy falatot a tortából, hátha ettől könnyebb lesz. Naná, hogy nem! Amikor a keze az enyémre csúszik a szívverésem duplájára gyorsul, nagyot pislogok és próbálok tényleg belekezdeni. Egy pillanatra lehunyom a szemem, de nem tudok egyelőre most a szemébe nézni, csak a szalvétatartót fixírozom.
- Én nem itt éltem eddig, Dublinból származom, csak jó pár héttel ezelőtt minden felborult körülöttem. Egyik délután mire hazaértem a suliból már ott voltak... három fickó és a családom. Anya a földön, apa ült és a húgom is, leragasztott szájjal. Képtelen voltam megmozdulni, vagy bármit tenni, egyszerűen nem ment. Aztán apa... - nagyot nyelek, de próbálom ugyanolyan színtelen hangon folytatni. - ... felugrott, aztán dördült a pisztoly és az a sok vér... Ott volt ő a húgom mögött. Giselle volt az ikertestvérem. Egyszerűen csak átvágta a torkát a szemem láttára, szinte én is éreztem. Szörnyű volt! - próbálom úgy előadni az egészet, mintha csak egy történet lenne és nem is velem történt volna meg, de egyre kevésbé megy. Megremeg a kezem az övé alatt, ahogy a fejembe tolulnak a szörnyű képek és elakadok. Nem tudom tovább mondani most azonnal még nem. Lecsukom a szemem, szorítom, hátha elmúlik, hátha megszűnik a remegés, hátha elfelejthetem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime19.10.13 18:57

Oké, ez az előbbi megszólalásom tényleg eléggé meredekre sikeredett, főleg, hogy a számára tényleg nem vagyok más, csak egy idegen srác, aki odalépett hozzá azzal, hogy emlékszik rá egy korábbi buliból. Úgy, hogy ő nem is emlékezett rám. Szóval megértem, hogy ennyire meglepte az, amit mondtam, és a helyében természetesen én is csak csodálkozni tudnék egy nagyot. De attól még szavaim akkor is komolyak voltak, én igenis különlegesnek tartom, még akkor is, ha ő ezt magáról nem tudja elhinni. Nem biztos, hogy meg tudnám magyarázni, pontosan miért van ez. Nekem is ismeretlen ez, hogy ennyire megragad bennem egy lány, hogy még hetek után is eszembe jut, szóval nem hiszem, hogy épkézláb mondatot tudnék összerakni ennek a magyarázatára. Vagyis... valószínűleg tudnék, de abból sehogy se jönnék ki jól, mert még nem igazán tártam fel ilyesmit egy lánynak. Többnyire ahhoz vagyok szokva, hogy csak egy éjszakára látok egy lányt, azután másnap megszűnik mindenféle kapcsolat, és kezdődik egy új nap.
- Akkor nevezzük egy érzésnek. Szerintem akkor is az vagy, ha elhiszed, ha nem. - vigyorodom el. Mosolyom csak szélesedik, mikor meglátom az arcán, hogy elpirult. Tudom, hogy ezzel sikerült alaposan meglepnem, de azért remélem, hogy kellemesen, és nem mondtam neki semmi rosszat ezzel. Kissé azért tartok ám a válaszától, de végül is, mikor megkapom, örülök, hogy nem haragudott meg a megjegyzésemért, legközelebb azért majd jobban odafigyelek arra, hogy miket pofázok össze-vissza, mielőtt egyáltalán megszólalnék, nehogy ilyesmi még egyszer megtörténhessen és valami olyan csúszhasson ki a számon, ami után már kellemetlenebb hallgatás következhetne.
- Értettem! Bár... ha jobban belegondolok. Még lehet az is meglehet, hogy megkockáztatom. - állom a pillantását, majd elvigyorodom, mikor elneveti magát. Azért azt le sem tagadhatnám, mennyire tetszik az, hogy sikerül megnevettetnem. Nem nagyon tudom, miért, de egyszerűen jó érzés, hogy mosolyt tudok csalni az arcára, még így is, hogy csak nem rég kezdtünk el beszélgetni egymással.
- Helyes! De ha megtudom, hogy megszegted, bünti lesz belőle! - nézek rá szigorú tekintettel, de ott bujkál arcomon egy pimasz mosoly, jelezve, hogy cseppet sem gondolom komolyan ezt az egész bünti dolgot, de ezt sem hagyhattam ki. Túl magas labda volt. azonban, mikor meghallom, hogy megpróbál hinni nekem, hálás mosoly jelenik meg az arcomon szavai hatására.
- Köszönöm, nem is kérhetek ennél többet. - mosolygok rá, és azt már csak fejben teszem hozzá, hogy persze részemről meg is fogok tenni mindent, hogy kiérdemeljem a bizalmát. Még most sem tudom, miért töröm magam ezért ennyire, de közben magamban már meg is válaszoltam ezt a kérdést: mert hülye lennék, ha nem tenném. na jó, tudom, tisztában vagyok vele, hogy ez egyáltalán nem egy normális válasz, de ha úgy vesszük, én sem vagyok teljesen normális. Meg úgyis szeretem az izgalmakat, ami most határozottan megvan, hiszen az előbb is majdnem elértem, hogy Josie elküldjön melegebb éghajlatra. Mint ahogy még akkor is ettől tartok, mikor végre eszembe jut elengedni a kezét. Mikor már bent vagyunk, rá irányul minden figyelmem, és ahogy elkezdi elmondani, amit eddig nem akart kiadni magából, minden egyes másodperccel érzem, hogy ez olyasmi, amire a legkevésbé sem számítottam. Mármint, sejtettem, hogy nem rózsás dolgokról lesz szó, viszont nem gondoltam bele, hogy a családja megöléséről lehet szó. Döbbenten figyelem, de kezem el nem engedi az övét, ahogy én sem mozdulok az asztaltól. Eszem ágában sincs itt hagyni, ez pedig szerintem később sem fog változni. Mikor elakad, bátorítóan megszorítom a kezét. nem túl erősen, csakhogy érezze, nem megyek sehová. Ott vagyok mellette.
- Semmi baj. Itt nem bánthat senki! Ha szeretnéd, megbeszélhetjük négyszemközt is. Nem lakom messze, de persze nem erőltetem. Ahogy neked könnyebb. - mondom neki, miközben finoman végigsimítok a kézfején, hogy biztosítsam afelől, nem kell egyedül lennie.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime19.10.13 20:23

Őszintén szólva az utóbbi időben én is ehhez vagyok szokva, egy éjszakás kalandok, amiknek a nagy részére még csak nem is emlékszem, ami persze a pasiknak csak jó, így hát nem csoda, ha meglep az, amit mondd. Először nem is tudom, hogy mit mondjak rá, és nem is értem, honnan jön neki. Alig ismer, egyszer látott és különlegesnek gondol? Furcsa gondolat kezd motoszkálni a fejemben, de aztán gyorsan elhessegetem, és inkább nem foglalkozom vele. Végül nagy nehezen, de megpróbálok kibökni valami értelmeset, mondjuk, hogy talán sikerül is, de a halvány pírt nem tudom leküzdeni, ami az arcomra kiül. Talán nincs is rá szükség, nem hiszem, hogy e miatt kinevetne, vagy egy kicsit is átgondolná azt, amit... érez.
- Jól van, elhiszem neked, tényleg. - mosolyodom el végre, leküzdve az arcomra kiülő halvány vörösséget is. Nem megy könnyen, de azért csak sikerül. Határozottan jól eső érzés, hogy ilyeneket mondd, őszintén szólva már az sem érdekelne, hogy valami hátsó szándék lenne mögötte. Azt hiszem már az is elég, hogy egy rövid időre bearanyozta a napomat, ha aztán mégis balul sül el valami. Maximum megtartom ezt a mai délután egy szép emléknek, ami talán majd erőt ad a továbbiakhoz. Persze még mindig nem merem azt remélni teljes erőmmel, hogy nem lesz semmi baj és minden rendben megy majd, annyira azért nem mentem át gyors pálforduláson.
- Rendkívül bátor vagy, ez mostmár biztos! - nem tudok leállni a nevetéssel. Persze nem tudnék ártani neki, még ha akarnék se, egyébként sem vagyok az a típus, aki bárkit bántani tudna. Fizikailag sem vagyok rá alkalmas, és lelkileg sem. Nem is tudom, talán még Timnek sem lennék képes ártani, pedig ő igazán megérdemelné. Ezért nem megy nekem az, amit Jas annyira elvár tőlem, hogy bosszút álljak.
- Bünti? De arról volt szó, hogy én vagyok rád veszélyes. De ígérem nem csinálok semmi... szabályelleneset. - döntöm kicsit oldalra a fejem egy ártatlan pillantással. Hihetetlen, hogy egy apró megjegyzésből már hol tartunk. Látom ám a szigorú tekintete mögött azt a pimasz mosolyt, amit határozottan tetszik. Kár lenne tagadni nagyon helyes fiúról van szó, bármilyen lány irigykedhetne, hogy pont én vagyok az, aki elragadtam. Annak ellenére, hogy még mindig nem tudom, hogy mivel. Végül csak megadom neki azt, amit ha jól sejtem nagyon szeretne. Bizalmat, vagy legalábbis valami olyasminek az kezdetét, hiszen teljesen egyelőre még nem fog menni, akármennyire is akarnám. Egy kis tartás mégis ott bujkál bennem, azért is kérem meg, hogy legalább ne pattanjon fel azonnal és hagyjon faképnél, ha esetleg mégis úgy dönt, hogy sok ez neki. Amikor aztán leülünk az első falat után kezdek el lassan beszélni. Egészen színtelen a hangom, próbálom úgy előadni az egészet, mintha egy rossz történet lenne, ami nem is rólam szól és nem érint meg annyira, de a vége felé már egyáltalán nem megy. Enyhén remegni kezd a kezem és csak akkor szűnik meg, amikor megszólal, megszorítja a kezem. Kell pár pillanat, mire újra képes vagyok megszólalni és ez csakis neki köszönhető.
- Az lehet, hogy jobb lenne, nem akarok itt... kiborulni. Mármint egyáltalán nem akarok kiborulni, de... - elnézést kérő fájdalmas mosoly jelenik meg az arcomon. Igazán nem szeretném, ha látná, hogy kiakadok, talán képes is leszek rá, hogy ne történjen meg, de nem vagyok benne biztos, úgyhogy nem tuti, hogy a legjobb hely erre a beszélgetésre tényleg a cukrászda.
- Viszont a lakásodról már végképp nem léphetsz le. - eresztek meg egy apró mosolyt, bár most rendkívül erőtlen, közel sincs azokhoz, amiket eddig hozott ki belőlem. De attól még ez tény, csak nem húz el a saját otthonából, ha végül mégis visszariad a hegeimtől, hiszen az egészben ez a legdurvább, ez az, ami véget szokott általában vetni mindenféle ismeretségemnek. Azt persze nem tudhatom, hogy esetében ez nem újdonság, hiszen már látta.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime20.10.13 14:30

Így jobban belegondolva most már örülök, hogy mégis eljöttem ahhoz a sulihoz. Eleinte nem sok kedvem volt hozzá, amikor Mike mondta, hogy merre van, mert nem sok keresnivalóm szokott lenni arra, sőt, meglehetősen kevés dolgom van arrafelé, mondhatjuk így is. Nem igazán hiszek a sorsban vagy ilyesmikben, de ez határozottan jól sült el. Hiszen, ha nem vagyok ott, Josie-val sem találkoztam volna, és akkor most nem is lennénk itt. Ami így belegondolva igen nagy kár lenne, mert nagyon élvezem Josie társaságát, még úgy is, hogy nem igazán vagyok hozzászokva, hogy ennyire józanul ilyen hosszan elbeszélgessek valakivel. De ki tudja, az is lehet, hogy öregszem, vagy nem tudom, minek kellene betudnom ezt. az is lehet, hogy nem is kéne mindig innom, ha beszélgetni akarok valakivel. De ugyanakkor azt is el tudom képzelni, hogy ez egész az ő műve, és ő van rám valójában ilyen hatással. Simán el tudom képzelni, szerintem csak letagadná, hogy ő nem is csinál semmit, pedig érezhetően megbolondított, mert nem szoktam ilyen lenni. Máskor teljesen... más vagyok. Erre jön ő és hirtelen megint más srác vagyok. A legfurább pedig az egészben az, hogy még csak nem is bánom. Tetszik ez a helyzet, komolyan.
- Örülök neki. Mert minden egyes szavam komoly. Erről biztosíthatlak. - mosolyodom el vele együtt én is, mosolyom pedig egyre szélesebb, mert az arcára kiülő enyhe vörösség szerintem csak még aranyosabbá teszi. Nem, mintha egyébként nem lenne már amúgy is szép, és aranyos, de jól áll neki ez a kis pír. Így csak még jobban tetszik. Mármint... oké, tényleg tetszik, ezen már kár lenne bármit is tagadni. De még mindig nem találom a választ arra, hogy most miért más ez, mint azok az esetek, amikor máskor egy lánnyal beszélgettem. Mert őt másképp kedvelem. Úgy értem, sokkal jobban tetszik. Nem lennék képes elvinni egyetlen éjszakára, hogy aztán még a nevét is kitöröljem az emlékezetemből, ebben biztos vagyok. Inkább ő küldjön el a fenébe, de nem hiszem, hogy ki tudnám verni a fejemből. Nem tudom miért van, egyszerűen csak így van és kész. De már nem zavar, meg se próbálok tenni ellene. Nem mintha eddig nagyon küzdöttem volna bármennyit is.
- Na és tetszik? - kacsintok rá játékosan a bátorsággal kapcsolatos kijelentésére reagálva, de azért én is elnevetem magam. Persze nem kell tudnia, hogy tökéletesen bevállalnám akármikor, az se érdekelne, ha ténylegesen csak a hálójába akar csalni. Gondolataim jelenlegi kuszaságából ítélve ezzel már amúgy is sikerrel járt. Mondjuk azt én is nehezen tudom róla elképzelni, hogy ártana bárkinek is, már ránézésre sem tűnik annak a típusnak, aki akár csak bosszút állna bármiért.
- Nagyon helyes! Nem is szeretném megtudni, hogy kilógtál! - nézek rá, továbbra is tartva a szigor halvány árnyalatát a szemeimben, de nem bírom sokáig, mert érzem, lassan újra elvigyorodom, és ezt nem is tudom sokáig visszafogni. Megint elmosolyodva fürkészem az arcát, mikor oldalra dönti a fejét, és ártatlan pillantásától kezdek egyre inkább elveszni abban a gyönyörű szempárban. Egyetlen gondolat kezd el veszettül cikázni az elmémben: "Istenem, mennyire megcsókolnám most!" De nem szeretném elijeszteni, főleg most nem, hogy úgy látszik, kezdi nekem megadni a bizalmat, az pedig nekem már határozottan pozitívumként van elkönyvelve, hogy elkezdi elmesélni nekem a történetét. Tekintve, hogy miket árul el a múltjából a szavaival, és abból, milyen nehezen is megy ez neki, kétlem, hogy sok ember tudna róla, így duplán is jól esik, hogy méltónak talál arra, hogy ezt elmondja nekem. Érzem, hogy megszűnik a remegése, és ennek nagyon örülök. Nem akartam ennyire felzaklatni, nem tudtam, hogy ilyen hatással lesz rá ez az egész. Most már inkább rosszul érzem magam, amiért annyira erőltettem, hogy bízzon bennem. Persze nem bánom, hogy elmondta, és ettől nem is lett kevesebb a szememben, sőt! Nagyon nagy erőre vall, hogy ki tudta ezt adni magából, csak van egy kis lelkiismeretfurdalásom, amiért ilyeneket húztam elő belőle.
- Nyugi, értem. Semmi baj! Igazából nekem nem kellett volna pont itt ennyire erőltetnem a dolgot. Ne haragudj! - most rajtam a sor, ami a bocsánatkérő pillantást és mosolyt illeti, de megint csak későn kapcsolok, ami a kezünket illeti, és hosszan nézek a szemébe, mire egyáltalán rájövök, hogy illene elengednem a kezét. Úgyhogy pár másodperc múlva finoman lecsúsztatom kezem az övéről, ezáltal még egyszer azért végighúzva ujjaimat a kézfején.
- Igen... mintha annyira faképnél szeretnélek hagyni. Megnyugtatlak, sehonnan nem fogok lelépni. - nézek rá őszinte mosollyal. Azt már persze nem teszem hozzá, hogy nem tud olyat mondani, sem mutatni, ami miatt le akarnék lécelni. Főleg nem tőle. Az ugyanis nem fog megtörténni!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime20.10.13 19:35

Az eddigi időszakomban ez az egyik legjobb napom, ha nem tényleg a legjobb. Nem érzem, hogy bejöhet mellé valami negatívum, ami folyton megtörténik, akármit is teszek, vagy akárkivel is vagyok. Most valahogy úgy minden jó, sikerült megszereznem a tanár számár, jól érzem magam ezzel a sráccal, úgy is, hogy alig ismerem és csak most találkoztunk. Egyszerűen az egész úgy klappol, mégha valahogy hihetetlen is. A szavai pedig rendkívül jó érzéssel töltenek el annyira, hogy azt elmondani is nehéz. Nem csoda, ha tényleg megpróbálom rászánni magam, hogy megbízzak benne. Nem egyszerű, és a rossz érzés így is folyton ott motoszkál, hogy esetleg mégis itt hagy, hogy kiakad ha elmondok neki mindent az elejétől a végéig, de... remélem, hátha nem így lesz. Jó lenne, ha most az egyszer nem kéne csalódnom, vagy legalább nem azonnal, hiszen az utóbbi időben csak pofára esések sorozata ért utol és ez már tényleg kezd sok lenni. Nem mondok már semmit erre a bizalom kérdésre, azt hiszem nem kell ezt túlboncolgatni. Azt hiszem a halvány pír, ami megjelenik az arcomon teljesen jól jelzi, hogy kicsit még zavarba is jövök a szavaitól, de úgy látom ez sem zavarja.
- Persze, hogy tetszik, ha már én cseppet sem vagyok bátor, legalább valaki az, akit ismerek. - mosolyodom el. Igazából még igazat is mondok, hiszen saját magamat cseppet sem tartom bátornak, sőt kifejezetten félek mindentől, bár ennek is meg van az oka. Elég rendesen összetörtek ahhoz, hogy elszálljon a bátorságom, ami valaha volt is. Szóval tényleg jó, ha legalább valaki van mellettem, aki helyettem is az lehet, mert hát Jast nem is tudom... őt nem bátornak mondanám, inkább vakmerő, vagy teljesen zakkant. Az éjszakai csatangolásra már csak elnevetem magam.
- Maximum, ha te is jössz velem... úgy szabad? - pillantok még rá egy apró mosollyal. Végülis úgy biztos nem lesz ellenére és akkor ez lehet egy kiskapu, mert hát mégsem maradhatok minden este otthon, hogy ne essen bajom. Arról a kellemetlen tényről már nem is beszélve, hogy az igazi veszély, ami folyamatosan a nyomomban jár még csak nem is az éjszakához köthető, az nappal is bármikor ugyanúgy utolérhet. És ezen jelenleg sajnos nem változtat az ég világon semmi. Azt hiszem egyáltalán nem lenne ellenemre, ha megcsókolni, szinte látom a szemében, hogy valami ilyesmi járhat a fejében. Azért mégis csak e téren valamelyest tapasztaltnak mondhatom magam, meglátom az apró jeleket, de mégsem teszem szóvá, inkább belekezdek a kellemetlen történetbe, ami rólam szól és amiről így nyíltan még nem beszéltem senkinek sem. Még Danny se tudja a részleteket és a nővéremnek is csak annyit mondtam, amit muszáj. A kezem remegése lassan alábbhagy, amikor érzem az érintését és a finom simítást a kézfejemen. Hevesen zakatol a szívem, de lassan ez is alább hagy. Végül csak elhallgatok. Nem megy egyelőre tovább, vagy legalább nem így egyszerre, kell egy kis szünet.
- Semmi gond, nem a te hibád. Én... azt hiszem szeretném elmondani, így jobb, mert ha... tudod ha megkedvellek, akkor idővel úgyis megtudnád, és sokkal rosszabb lenne, ha akkor hagy faképnél. - azt már kár is mondanom, hogy ha megkedvelem, hiszen ez már egyszerű tény, már megkedveltem és ehhez kétség sem fér. Az sem zavar egyáltalán, hogy javasolja, hogy ne itt folytassuk. Nem is szeretném és nem érzem azt egy pillanatig sem, hogy esetleg veszélyes lenne felmennem egy szinte ismeretlen srác lakására. Valahogy nem gondolom már ismeretlennek, nem is tudom... furcsa.
- Hát jól van, legyen így, reménykedem. - apró mosoly jelenik meg az arcomon, egészen enyhe most, majd gyorsan intek a pincérnek. A sütit azért ne hagyjuk itt, az enyémből legalábbis alig ettem, kb. egy falatot, ami azért szinte semmi. Megkérem, hogy csomagolja el, aztán fel is állok, amíg vissza nem tér a fickó.
- Merre laksz? - megvárom, amíg ő is feláll és valahogy magától értetődő mozdulattal csúsztatom a kezem az övébe. Láttam, hogy a busznál is nehezen engedte el az enyémet, és most az asztalnál, nem hiszem hogy megorrolna e miatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime21.10.13 20:31

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime12.11.13 20:04

Raven Hannigan

Elég érdekesre sikerült a tegnapi este. Másnaposan felkelve édesre fájt a fogam. Így hát el is mentem a külvárosi cukrászdába. Bementem helyet foglaltam. A pincér jött, és felvette a rendelést... a mai menü egy sajttorta szelet lesz. Ameddig a pincér kiszolgált, addig csak bámészkodtam, nézelődtem, hogy milyen szép is ez a hely. Kihozta a pincér az édességem és elkezdtem enni. Egyszer csak kaptam egy sms-t, és ez állt benne:
-"Hello! sűrgősen beszélnünk kell!"
Elgondolkodtam, hogy ki lehet az és miért kell beszélnem vele. Habár tegnap este elég szépen szétcsaptam magam, és hiába is próbáltam volna emlékezni rá, nem sikerült... az utolsó emlék az hogy felemeltem a tequilás poharat.
Egymás után záporoztak a gondolatok és a kérdések, hogy ki lehet az.
Aztán kaptam a következő sms-t:
-"Raven Hannigan vagyok"
Még így se ugrott be. Csak gondolkoztam de nem jutottam semmire...Vajon miért kereshet? Vajon csináltam volna tegnap este valami hülyeséget amit józanon megbánnék? Nem értettem a dolgokat! Remélem, hogy felkeres és elmondja, hogy mit akar!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime06.12.13 5:18

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime27.12.13 20:30

Jake Downey


Lehet, hogy még nem mondtam, de odavagyok és vissza az édességekért. Nem mondom, hogy épp túl jó kombináció az én hiperaktív viselkedésem a cukorral vegyítve, mégis a vágytól remegve léptem be a kis épületbe. És az illatok! Ó, azok az illatok! A cukormassza lágysága szinte a szagló szervem járataiban járja fényes táncát és már indul is a nyáltermelésem. Az ujjaim idegesen össze csukódnak majd nyílnak ki, a fogaim összecsikordulnak. Végül nagy levegőt véve a pulthoz sétáltam.
Elsőre igazi rossz fiúnak tűnhettem, hisz a hajam fel volt zselézve, szögecselt farmerkabátot és fekete napszemüveget vettem fel. A nadrágom a hetvenes évekbeli punkokhoz hasonlóan, szét volt szakadva. A cipőm pedig valami ősrégi tornacsuka volt. Szóval lehettem volna barátságosabb kinézetű. Pedig most Isten a tanúm rá, hogy semmi rossz szándék nem ült a hunyorító szemeimben és csak egy átkozott süteményre vágytam.
Lesz ami lesz alapon odabicegtem a pulthoz majd nagystílűen lekaptam a szemüvegem, bár ennek eredménye képen az említett tárgy az egyik kiszolgáló lény hátának csattant. Tudtam, hogy megkellet volna buherálni a törött szárát még mielőtt felveszem.
Így csupán elkerekedő szemekkel figyeltem a lányt aki most szitkozódva vonult tovább. A pult mögötti lány pedig. Áhh, gyilkolni lehetett volna a tekintetével! Nyeltem egyet majd kínosan elvigyorodtam.
- Huppsz! Bocsesz...
Nem reagált, de elnézve jobbnak láttam rendelni. Zavartan megvakartam a fejemet majd nagy nyökögve elmondtam a kívánságom.
- Szóval szeretnék kérni...egy...ööö...egy ilyen izét....
- Zserbót?
- Nem azt a csokisat...
- Igen, az a zserbó...
- Nem, nem azt, hanem a mellette lévőt...
A csaj nagy levegőt vett majd hunyorítva nézett rám. Nyeltem egyet majd félénk mosollyal ennyit mondtam.
- Tudod mit? Inkább kérek egy kis adag kávét!
Hamarosan előttem volt a gőzölgő csésze, benne az ital. Kifizettem majd megfordultam, azonban mögöttem valaki állt. Szerencsére nem öntöttem le se őt, se magam. Azért egy kis megijedés féle szöveg kicsúszott a számon.
- Jesszus! Bocs nagy testvér!
A fickón előre látszott, hogy jóval nehezebb nálam. Mert amíg én csont és bőr voltam, ő inkább izom. Zavartan mentem az egyik asztalhoz ahol aztán csöndesen elkezdtem kortyolgatni a kávém.
Hmm...hát persze, mert a cukor az luxus!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime27.12.13 21:07

Darrel Sheat


* Teljesen átlagos napnak néztünk elébe … egy csomó teljesen felesleges, vagy piti bűnöző aktáját lapozgatta, aztán kiválasztott egyet, amire a főnök azt mondta, hogy különlegesen fontos... Egy két méter magas izomkolosszust, akit több bűntényért köröznek... Betöréses rablás... Erőszak... Bolti Lopás... hosszú a lista... de ezt a fickót megint csak szórakoztató lesz begyűjteni, tudta hogy így lesz, hiszen mindig amikor kikapja a legnehezebben lekapcsolható pasasokat, általában ők azok akik a legizgalmasabb szituációkat szolgáltatják számára...
Végtére is, azért lett rendőr, mert szolgálni meg védeni akart, na meg azért mert a rendőri lét a legszórakoztatóbb... mármint, az ember a világ mocskát hajkurássza, akiken látszik a félelem hogy bezárhatják őket hosszú időre... ez a gondolat szórakoztatta, ezért is szúrta ki az ilyen fickókat, látszólag rettenthetetlen alakok, akik valószínűleg a börtönben is nagy királyok lesznek, de amíg be nem kerülnek visszasüllyednek egy pityergő kislány szintjére...
Mikor beült a Porschéjébe meglepetten vette észre, hogy kapott egy SMS-t, hogy a fickó akit kipécézett egy Cukrászda környékén látták...
Tett egy teljes fordulatot, majd rálépett a gázra... Olyan 100 KM/Ó-val átzúgott a városon... Aztán szépen belassított, ahogy megérkezett a külvárosi cukrászdába... Kiugrott a kocsiból, majd még visszanyúlt a kesztyűtartóban lévő pótfegyveréért, amit a hátánál az övébe csúsztatott, s az öltöny amit viselt így teljesen elrejtette...
Benyitott az ajtón, majd a következő szituációval szembesült: A fickó akit keresett épp sorba állt pár süteményért... S az előtte álló csapzott kinézetű fickó beleütközött, aztán elindult egy asztal felé...
Downey nyomozó nem rontott ajtóstul a házba, szépen ő is beállt a sorba, s egy ember választotta el az óriástól... aki aztán sorra került és a mély morgó hangján megszólalt...*
- Adjá' két szelet tortát... meg még csapj hozzá egy hatlapost...
*Miközben a pultot tartotta szemmel, Jake a háta mögé került, majd az egyik pillanatban hirtelen kitekerte a fickó karját, és a földre teperte....*
- Vegas-i Rendőrség seggfej... vár a börtön... jogodban áll befogni a sipákolódat, majd a bíróságon kitiltakozhatod magad...
*Ezzel a fickó kezén már csattant is a bilincs... Ezek után elgondolkodott, hogy egyből távozzon, vagy ha már itt van burkoljon is valamit, hát az utóbbi javára döntött, s lepakolta a fickót az egyik ülő box-ba ahol szitkozódott és káromkodott magában egy darabig...
Ő pedig kért még egy kávét a fickó rendelése mellé, s leülve vele szemben elkezdte a rendelését fogyasztani, amit természetesen még a benga fizetett ki... *
- Ne legyél ilyen rosszkedvű... meghívhattál kajálni, ez jó pont, majd szólok pár szót az érdekedben, hogy ne legyen olyan durva büntetésed... áh... csak vicceltem, nem fogok...
* Láthatóan szórakoztatta a fickó idegessége, de közben folytatta a kajálást, s a kávéja fogyasztását.*
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime27.12.13 21:22

Félve pillantottam a benga állat felé. Azt a kurta, ezt egy bengáli medve szülte vagy mi a szar? A képe szőrös és még nagy darab is. Elnézve engem, én egy rohadt lepke vagyok hozzá képest. Igen, én sose voltam egy daliás alkat, de azért már túlzás!
Ekkor beállított egy néger fickó. Ő se panaszkodhatott se magasságba, se súlyba. Olyan Muhamad Ali szerű volt. Nagyjából mint az említett boxoló filmjében Will Smith. Csak ő fekete öltönyt viselt.
Szórakozottan bámultam a két alakot. Ha ezek összebunyóznának tuti, hogy a nagydarab...
...feküdne ki???
A következő pillanatban a sötétbőrű srác leteperi a medvét a földre és megemlít valamit amit először rosszul értek, de végül mégiscsak az amit értek.
Rendőr???
Na kapásból olyan csúszott ki a számon, méghozzá hangosan, amit nem kellett volna mondanom.
- Hajrá, öreg taposd ki a belét!
Aztán eszembe jutott, hogy nem otthon vagyok, nem az unokaöcsém mellett ülve, nem a pankrációt nézem. Igencsak lanyhul a harc hangulatom és a lehető legjobban próbálok a székben elbújni.
Csak ne idejöjjön! Csak ne ide, Istenem, esküszöm ha ezt megteszed kidobom a szekrényből a fehérnemű katalógus minden számát és fizetem az adót! Na jó azért nem, csak ne jöjjön ide!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime27.12.13 21:41

* Miután olyan jóízűen megkajálta az első tortát nem látta okát, hogy a másikat meghagyja, így nyugodtan folytatta az eszegetést, majd a vele szemben ülő bamba alakra bámult, aki mivel látta, hogy nem ér semmit a szitkozódással, inkább befogta a lepcsest. *
- Na mi van? Meguntad?
*Ezzel újabb szitkozódás áradatot zúdított magára, de mikor ezek elhangzottak, ő már az asztalon lévő újságot böngészte, és rá sem hederített a fickóra, közben a  mócsing, aki korábban a majom előtt állt a sorban valamit bekiabált, de Jake nem figyelt túlságosan a dologra, a kölyök úgy nézett ki túl sok akciófilmet vagy ehhez hasonlót nézett... Na de nem baj az, mindenki másképp küzdi át magát a lázadó korszakán...
Jake személy szerint például kűzdő és extrém sportokat űzött, és ezzel vezette le a fölös energiáját...  Aztán észrevette, hogy a csávó folyamatosan őt bámulja, ami szintén nem zavarta, de azért odaszólt, vigyázva az egészségére.*
- Vigyázz, kölyök, mert a végén még kiesik a szemed... Benga barátom nem szereti a nagy figyelmet...
*Bökött a nagydarab tagra, aki továbbra is csak forgatta a szemét tudván hogy a káromkodása meg fenyegetősével nem ér el semmit...
Tovább ücsörögtem egymással szemben, Jake tovább lapozgatta az oldalakat, amíg talált egy cikket egy modellversenyről, amelyben képpel ellátott leírás volt a hölgyekről... ebben kedvét lelte, szóval  lehelyezve a lapot az asztalra olvasni kezdte azt. Ez lekötötte a figyelmét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime28.12.13 8:37

Rohadt nehéz elhinni, hogy ez a medve nagyságú srác csak úgy padlót fog, a rendőr egy mozdulatától. Ezt tutira meg kell csinálnom. Hogy is volt?
Megtekerte a kezét majd kirúgta a lábát. Akár egy judós ember! Veszélyesen királyul nézett ki. Szerintem ha én próbáltam volna meg lenyomni ezt a benga barmot a földre tuti, hogy előbb ripityára töröm a saját karom majd ő küld inkább a földre. Aztán első dühében felzabáltatja velem azt a finom, édesen lágy hatlapost...
Újra elkezd csorogni a nyálam, de inkább nem koncentrálok édességre. Itt van előttem ez a cukor nélküli keserű kávé, amibe meg mernék esküdni, hogy a pultos csaj beleköpött. Kell ennél több?
Lassan kortyolgattam az ízetlen nedűt és közben néha lopva odabámultam a nagydarab fickóra. Az ott össze-vissza "baszdmegolt" aztán egy idő után feladta ezt a módszerét és átváltott a szemforgatásra, ahogy azt a tinik szokták mikor a szüleik okoskodnak nekik. Ismerős mozdulat.
Végül a rendőr srác rám szólt, hogy ne bámuljam annyira a medvét mert nem szereti ha fixírozzák. Fura, pedig ilyen fickókat többnyire csak filmekben látok. Elképesztő, hogy milyen nagydarab és az a bamba pofa!
Filmbe illő! Akárcsak az enyém.
Végül a rendőr figyelmeztetésére kissé csalódottan elhúztam a szám.
- Azt vettem észre. Mint aki citromba harapott.
Ez a megjegyzés olyan volt, hogy megint csak bekellet volna fognom. A következő pillanatban már lesunytam a fejem, mert attól féltem, hogy a fickó szétszakítja a bilincseit és átharapja a torkom a redves fogaival. Így megint csak a néma fohászkodásnál maradtam és újra csak megígértem a Nagy Főnöknek, hogy adózok és mindenféle ocsmányságot abbahagyok.
Megigazítottam a ruhám majd óvatosan, hogy a fickó még véletlenül se támadjon rám, a pulthoz mentem. A mögötte álló nő rögtön felismert mert szeme résnyire szűkült és már nem jópofizott.
- Na mi kéne, sokeszű?
Erre kicsit felpaprikázódtam, de nem szóltam egy szót se. Megköszörültem a torkom majd rendeltem egy kisebb süteményt. Hamarosan kihozták és én ki is fizettem. Azt asztalom felé menet még eltekintettem a nagydarab fickó és a fekete rendőr felé majd leültem a székemre és hozzákezdtem a kajához. Természetesen a fickót még mindig tovább bámultam. Nehéz egy ilyen fickót nem bámulni. Senki ne értse félre, de ritkán látni ilyen pofát, szóval csupán ezért.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime07.03.14 23:29

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime02.09.14 19:31


Cukrászda - Page 3 333em1e


Aurora & Aaron




- Hm... Vagy akár azt is bevallhatnád, hogy a legkevésbé sem volt ellenedre a dolog, egyszerűen csak dühös voltál. Ha pedig legközelebb úgy akarsz büntetni, hogy együtt alszunk, de nem érhetek hozzád, akkor kötözz le, másképp biztos, hogy nem maradok nyugton. Ez van nyuszi. Én beismerem, hogy veled piszkosul nehéz csak aludni. - De azért mégis csak sikerül több-kevesebb sikerrel., csak a fenekét fogtam meg, ez még igazán elnézhető bűn, nem? Még egy kis tipi-tapi sem volt, mert arra halálbiztos, hogy emlékeznék, ha taperoltam volna. Én csak így akartam tudni, hogy mellettem van. De nem kérhetek udvariasan bocsánatot és mondhatom, hogy többé nem fog előfordulni. Egy percig sem tudnám megtartani a szavam. Én már csak ilyen nyughatatlan vagyok, még álmomban is.
- Csak a jogsimra várok... - Mert ez az engedélyre várok dolog legalább olyan, mintha vezetni tanulnék és már csak a hajtási jogosítványomra várok meg a forgalmi engedélyre, hogy végre egyedül feszegethessem a sebesség korlátait. Nos, nála efféle szabályok nincsenek. Egy van csak... Mégpedig, hogy csak Őt akarjam. Ezzel nem is lesznek gondok. Mivel a tapasztaltaimból kiindulva nincs még egy olyan nő, aki mellett képes lennék úgy érezni, mint mellette. A szex az egy olyan dolog, amit bárkitől megkaphatunk. De azokat az pillanatokat, pillantásokat, pillanatnyi érzelmeket,   gondolatokat, amelyeket egy mindent elsöprő szeretkezés után átérzünk azt senki sem adhatja nekünk vissza, csakis olyasvalaki, akivel semmihez sem fogható.
- Akkor kapaszkodj nyuszi... Most csak kettesben vagyunk, nyuszizhatlak. - Éltem is az alkalmammal, amint kiértünk és felszálltunk a motorra, hogy elindulhassunk. Közben megfogtam mindkét kezét, hogy még szorosabban fonjam össze derekam körül.
- Te is tudod, hogy nem harapok, csak amikor arra vágysz. - Most, hogy végre megvan nem akarom újra elveszíteni. De még azelőtt, hogy faggatózni kezdett volna és kérdések hadával letámadni gázt adtam és elindultunk. Az úti célunk pedig egy cukrászda... Nem a legközelebbi. Nem azért, mert annyira édességre vágyom, inkább mert biztosra veszem, hogy valami még megvan. Néhány éve, még akkoriban nyitott a hely szokás volt fényképeket kitűzni egy hatalmas parafatáblára. Valahol a minéknek is ott kell még lennie...





    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime03.09.14 23:18





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Muszáj neki ennyire belém látni? Igaza van. Akkor nagyon is dühös voltam rá, hiszen a viselkedése is nagyon zavaró volt, sőt részeg is volt és olyankor még az átlagnál is kezelhetetlenebb. Ott és akkor nem igen hagyott nekem más választást. Szó szerint kikényszerített belőlem egy újabb esélyt. Elhittem neki, hogy tényleg eldobná az életét, ha nem kapna tőlem legalább most az egyszer egy újabb esélyt arra, hogy bizonyítsa nekem, hogy minden más lesz ezután.
- Nem is olyan rossz ötlet ez, talán legközelebb tényleg le foglak kötözni. - Megtenném. Ami azt illeti már Aaron volt kikötözve, de akkor nem abból az okból, hogy ne tapizzon, sokkal inkább akkor csak a saját élvezetünk miatt kísérletezgettünk efféle dolgokkal. Szerintem hiába volt kiszolgáltatott állapotban úgy kikötőzve, attól még nagyon is élvezni tudta azt, amit akkor vele műveltem.
- Hm, azt hiszem arra még egy kis ideig várhatsz. - Nem akarok folyton ezen a témán lovagolni, de azért mégis Aaron volt az, aki kettőnk közül félre kacsingatott, ezért szerintem érhető, hogy ha adtam is neki még ezek után is egy újabb esélyt nem az fog lenni az első dolog részemről, hogy szétteszem neki a lábaimat. Eddig is túlélte valahogy azt, hogy nem lehetett velem, még néhány nap nem fogja földhöz vágni.
- Szóval nagy fogaim és fülem van és bolyhos farkincám, hogy nyuszizol? - Arról nem is beszélve, hogy egy nyúl mégis mennyire szőrős egy állat... Ezért sem tudom megérteni, hogy annyi becézés közül miért pont egy tapsifüleshez kell engem hasonlítania.
- Szoktam én arra vágyni, hogy harapj? - Szinte suttogtam nyakába mielőtt elindultunk volna, de közben kezeimet dereka köré vezetve szorosan magamhoz öleltem. Hátára döntöttem fejemet mikor már elindultunk a motorral. Veszélyesnek tartom a motorozást, de mikor Aaron mellett vagyok nem érzem úgy, hogy félnem kellene bármitől is.
- Itt majdnem akkor voltunk először mikor járni kezdtünk, nem? - Valami rémlik, halovány régi emlékek hada tör fel belőlem arról a bizonyos esetről mikor ketten megpróbáltunk megenni egy egész meggyes pitét, de túl nagy falatnak bizonyult még kettőnknek is.  


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime24.10.14 18:41


Cukrászda - Page 3 333em1e


Aurora & Aaron




- Persze. Akár le is láncolhatsz, aztán meg kivárjuk átváltozom-e egy vadállattá, ami gondolkodás nélkül széttép. Bár annyiban hasonlítunk, hogy én is gondolkodás nélkül letepernélek. Szóval, mégis csak szükség lehet a nehéztüzérségre vagy ha legközelebb önként vállalkozok arra, hogy nyomorgok a kanapén ne akarj lebeszélni róla. Másnap legalább bűntudatot kelthetnék benned, amiért mindenem fáj és reménykedhetnék valami kiengesztelésélében, de így... Esélytelen. - Semmi sem az. Tudom. Csak néha könnyebb kimondani, feladni, mint továbbfolytatni. Én viszont nem adtam fel. Sőt, most már nem is állok le. Most amikor már dönthetett, hogy néhány órán belül kis kanállal kaparjanak fel az úttestről vagy inkább ad még egy esélyt ennek a disznónak. Nem volt fair vele szemben, sőt szemétség volt. Szemétség, amiért nem fogok bocsánatot kérni, merthogy nem bántam meg. Még bűntudatom sincs, amiért egy idióta voltam, mivel épeszű ember nem kísérel meg öngyilkos lenne. Én mindig is tudtam, hogy egyszer egy nőbe fogok beleőrülni, de azt nem gondoltam, hogy ilyen hamar.
- Akkor azt hiszem külön korrepetálásért kell folyamodnom... - Lássuk be, jó férfihoz méltóan sosem volt erősségem a várakozás még egy szupermarketben sorban állva sem. Ha pedig a szexről van szó egyenesen ki van zárva, hogy egy perccel is többet tudjunk várni, de miután próbaidőn vagyok az a legkevesebb, hogy viselkednem kell. Így belegondolva fogalmam sincs mihez kezdenék, ha idővel ráébredne, hogy képtelen továbblépni mindazon, ami volt. Kénytelen lennék elfogadni, de ettől függetlenül nem viselném valami jól.
- Nem. De a bolyhos farkinca megoldható egy nyusziruhával. - Tényleg... Nem tudtam nem azokkal a hatalmas reményteli kérlelő kék szemeimmel nézni rá. Nem véletlenül a remény hal meg utoljára. Valami módon akkor is ki fogom könyörögni. Azt még nem tudom hogyan fogom csinálni, de csakis idő kérdése, ki fogom találni. Régebben is mindig elértem, amit akartam. Most is engedni fog...
- Meg kellett nekem valaha is kérdeznem szex közben, hogy mire vágysz? - Azt hiszem abban egyetértünk, hogy az nem simán csak kínos lett volna, de még most visszagondolva is kínos lenne. Meg úgy magától értetődően az nem férfi, aki nem tudja mire vágyik a barátnője az ágyban vagy egyszerűbben csak egy töketlen féleszű pancser.
- Soha többé meggyes pite. - Ezen nem tudtam megállni, hogy ne nevessem el magam. Nem tudom honnan ez a nosztalgikus kedv, de akkor inkább a szép emlékeinket idézzük fel, mint az, hogy a tízből hány körme tört bele Annába.
- Én másra is emlékszem. Kíváncsi vagyok. - Őszintén tényleg kíváncsi vagyok megvan-e még. Így meg is fogtam Aurora kezét, hogy lassan bemenjünk.





    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Cukrászda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-