welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Mosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_lcapMosdók és fülledt folyosók környéke... Voting_barMosdók és fülledt folyosók környéke... Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Mosdók és fülledt folyosók környéke...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime22.11.12 17:07

Hogy mi történik a zárt ajtók mögött? Sokszor nem az aminek kéne. Néha itt.. ott.. kidőlt emberek, beleveszve a fehér por adta messzeségbe, néha meg csak a tomboló vágyak nem engednek megálljt a hőnek, szabadjára engedve hol titkon, hol szabadon, a néha túúúl fényes sötétségbe bújva adják át magukat az élvezetnek. Hogy ha belépsz, még visszatérsz e?? Semmire sincs garancia. De légy bátor! Tedd meg! Csak erre az egyetlen estére! Engedd magad szabadjára.. a vágyat.. az ösztönöket.. a vadságot... a véred... beleveszve a tomboló zene keltette pulzáló felhő rózsaszín, mégis hamis ígéreteket rejtő ködébe...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime27.01.13 17:36

Owen
egy kis 18-as tartalommal...



A mai este céltudatosan indultam el a hotelből. Tudtam, hogy mit akarok, és még azt is, hogy milyen társaságra lesz szükségem ahhoz, hogy egy kicsit kiszakadjak a megszokott, pörgős mindennapokból, amikor ki sem látok a fellépésekből, az amatőr tévések interjúiból, és a rajongók leveleiből, amiknek a többsége kanos kis tizenévesektől érkezik, akik már dugni akarnak, attól függetlenül, hogy állítom, még csak abban sincs gyakorlatuk, hogy a kis micsodájukat hogyan is kell felállítani. Nekem azonban túlságosan is értékes ahhoz a kezem, hogy ínhüvelygyulladást kapjak azért, mert megtanítom a kis tökösöket arra, hogy hogy kell felhúzni a vitorlát! Na, még mit nem! Nem érdemelheti ki mindenki, hogy csak úgy, mindenféle jutalmak nélkül hozzájuk nyúljak, az a pasas azonban, akit a mai este folyamán sikerült könnyűszerrel felszednem, és kibeszélnem a gatyájából, túl jól végzi ahhoz a dolgát, hogy sajnáljak miatta egy kis ínhüvelygyulladást, vagy bármi mást, ami a káromra válhat csak.
Mielőtt rátalálhattunk volna erre a számunkra legjobb koedukált vécére, jó szokásomhoz híven, lefektettem előtte a szabályaimat, amiket kénytelen lesz betartani, hacsak nem akarja az elkövetkezendő pár órát fenyegetésben leélni, mielőtt még a hullazsákban végezhetné.
Szerencsére gyorsan vette a lapot, és alaposan bevéste abba a belőtt fejébe, hogy senkinek nem beszélhet arról, hogy pont velem kefélt egy szórakozóhely nyilvános vécéjében, és hogy ezért cserébe még egy nem csekély összeggel is megszántam. Azért fő az óvatosság! Így már biztosra veszem, hogy nem fog eljárni a szája!
Alig tízpercnyi eszmecsere után döntöttünk úgy, hogy belevetjük magunkat a dolgokba. Még arra sem volt időnk, hogy levegyük a ruháinkat -csak is azok a ruhanemű kerültek le, amik mindenképp akadályozó tényezők egy ilyen gyors menet közben-, és hogy „bemelegítsünk”, egyszerűen csak belecsaptunk a lecsóba, és én máris a hosszú tükör sorozat előtt végig futó márványpulton találtam magam, élvezve a bennem végbe menő, őrült, követelőző mozgást, hangos nyögésekkel hozva a pasas tudtára, hogy mennyire élvezem a kialakult helyzetet. Már csak az a kérdés, hogy vajon sikerül-e a továbbiakban úgy lerendeznünk a dolgot, hogy senki ne jöjjön be azzal az indokkal, hogy hirtelen rájött a szapora…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime01.02.13 21:59

Nem kimondottan vagyok jó a seggnyalásban, másod sorban nem is szeretem csinálni végezetül pedig egy apróság... Attól még tudok! Csak nem mindegy hogy kinek kell hogyan és hogy mikor. Őszinte reményeim szerint nem azért jöttem erre a tetves világra, hogy pár tetű ugráltasson mint egy bolhát amiket én szívem szerint eltaposnék... sorba mindent válogatás nélkül. De hallgatni is tudok csak épp valahogy az is nehezemre esik és ha hátulról kell támadnom? Hát azt is megteszem ha az bármivel is feljebb juttat a patkányok közül. Nem azért mert különb vagyok... csupán csak mert jobb és ez lényeges különbség. Viszont egyáltalán nem türelmes ami olykor lelombozó, de főleg másokra nézve vagy ünneprontó. De kit érdekel? Az én jelenlétem nélkül az ilyen helyeken nem is igazán buli a buli. Csak azt hiszik a taknyosok, hogy tudnak valamit... Az első nő rúgjon tökön ha az a ficsúr megvan már vagy tizenhat... Jó, legyen tizenhét és akkor már túlbecsültem... még magamat is. A legkomolyabban mondom hétvégén... este másra sem vágyom csak, hogy idióta töketlen balekokat hajhászni, hogy mikor bénáznak el valamit vagy netalán tökös gyerekeket akik rosszkor és a rossz helyen akartak épp tökös legényt játszani. De a hölgyeket sem hagynám ki a sorból... Nem mintha nem volna tetszésemre a dolog. Na jó, hát épp nincsen mindegyik. Nálam igen is húzódik egy bizonyos határ a gusztustalan és a vonzó között. Egy igen vastag és szemmel jól látható határ... azt hiszem már mindent körbejártam. Most jön a kedvenc részem, az az izgi vagy ha úgy tetszik szaftos részek. Nem tudom mire akarja számítani, de valaki lepjen már meg végre. Olyan unalmas...
Rávettem magam és egy mély sóhajtást követően nyitottam be az első mosdóba azt remélve, hogy majd mindent a legnagyobb rendben találok, mert hogy senki sem lehet már tényleg ennyire hülye én pedig elhúzhatom a csíkot, de nem így történt.

- Netalán megzavartam valamit? - Hirtelen jött, de nevetni lett volna kedvem talán már a hasamat fognám, de nem tehetem, szóval majd máskor vagy majd később, attól függ... Az nevet aki...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime08.03.13 17:14

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime16.04.13 18:48



George & Shay


Egy pillanatig sem tétovázott sem ő, sem én. Teste és az, hogy keze merre vándorolt testemen, szinte mindent elárult. Na meg ajkai játéka is. Jaj, milyen jó is volt csókjainak íze...és lehetett érezni, hogy nem amatőrrel van dolgom.
Ahogy kezével ismét erősebben markolt nemesebbik felembe, belemosolyogtam egy pillanatra ajkaink táncába, de aztán ismét vadul kezdtem csókolni.
Még sosem volt rá példa, hogy ennyire elengedtem volna magam. Mondjuk, még semmilyen cuccot nem vettem be ilyen céllal, ami nagymértékben megkönnyíti a helyzetemet. Elég különös érzés volt. Képtelen voltam bármire is gondolni. Eluralkodott rajtam a vágy és a türelmetlenség, hogy végre - ha már így feltüzelt - kiélhessem magam. Már szinte képtelen voltam várni akármire is. Nem egy szende kisfiúval volt dolgom, ami nagyon sokat dobott a dolgon. Egészen biztos, hogy volt tapasztalata az ilyenben. Nem is kevés, véleményem szerint.

Mikor ismét nyakamon kezdett játszadozni, mellkasom ütemesen emelkedett fel s le. Már bőröm is szinte izzott az érzéstől. Uralnom kellett még magam, de nem tudtam sokáig. Szavaimra adott reakciója igencsak tetszetős volt. Ismét ajkaimat vette célba, az üveg pedig a padlón landolt. Felkapott, mire egy pillanatra elmosolyodtam. Kíváncsi voltam, hogy merre visz, de nem foglalkoztam az úttal. Sokkal jobban lekötöttek ajkai.
Miközben vitt, lábaimmal átkulcsoltam derekát, s néha csípőmmel fészkelődtem egy kicsit. Nagyon nem bírtam már magammal. Úgy robbant szét bennem a vágy, mint július negyedikén a tűzijáték.
Ahogy egy csendesebb helyre értünk, saját lábaimra álltam, kicsit elhúzódtam tőle, kacéran felvillanó szemeimmel az övéibe néztem és nadrágja szélénél fogva elkezdtem magam után húzni, egészen, amíg háttal neki nem ütköztem egy falnak, majd ott ismét közel húztam magamhoz és vadul betámadtam ajkait...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime16.04.13 22:27

18+ (féle)

Tetszett, hogy türelmetlen a kicsike! Mondtam én, hogy tiszta a cucc és a whisky meg a zene remek kombináció. Na nem mintha a lehengerlő személyiségem ne játszana szerepet... Mégse érdekeltek az okok, ahogy attól se féltem egy percig sem, hogy útközben letenne a dolgoról a kiscsibe, jól ismertem már milyen az ha pörög az ember vére.
Fél kézzel élesen a seggébe marva tartottam magamon, ahogy a másikkal csak lökdöstem félre a sok szennyet nyelvemmel a szájába zárva, csak néha véve egy-egy füstös lélegzetet, na meg fél szemmel kutatva azért az utat hogy jó felé menjek. Nem is kellett csalódjak. Hamar ott volt az ajtó, jópáran a háttérben, de k.rvára nem érdekelt. Egyetlen kézmozdulattal löktem be, mire hirtelen kapott le rólam, viszont ahelyett hogy meglépni akarna, belém kapaszkodva csak a szemeimbe nézett és húzott maga után közelebb. Imádtam azokat a szemeket! Még jobban imádtam volna ha már sokkal előrébb tartanánk, de nem érdekelt. Játsszuk az ő játékszabályait!

Széles vigyorral követtem, ahogy a keze nagyon is jó helyen tapogatózott és amikor megakadt a falon, eszemben se volt nem felpréselni rá a testemet. Azonnal a számra kapott! Megint vigyorognom kellett, de csak játszottam vele.. egy egész kicsikét.. végigcsúszva az arcán, megint a nyakát követve be, de egyik kezem megtámasztva mellette a falon - ha esetleg mégiscsak szökne - a másik közben már egészen másfelé kajtatott. A combja.. lassssan végigmarva azt az izgatóan feszes bőrt, be a ruha alá teljesen, és nem kellett valakinek a fülembe súgnia hogy merre is kalandozzon el a kezem hogy megtaláljam azt amit akarok.
Már fenn jártam.. egészen, még nem vágva a dolgok közepébe, de pillanatokra attól, hogy a bugyiját is letépjem, a hangosan dübörgő zene még itt is ütemesen töltötte be a terepet amikor hirtelen zaj a háttérben, vízcsobogás, és kivágódik egy ajtó. B.ssza meg!

A fickó képébe néztem. Kapásból lecövekelt, de rohadtul nem érdekelt, már nyomnám a műsort keményen, de nem kell valami seggfej aki meózzon ütközben, ezért egy pillanat alatt hátrálva el kaptam el a f.szfejet a tarkójánál fogva és hirtelen lendületet véve nyílt az ajtó.. csukódott az ajtó a háta mögött és kattant a tolózár végleg. Nem vagyok balf.sz. Nem követek el több hibát, ezért sorban végiglökdösöm az ajtókat, senki semere és csak ekkor térek vissza a kis virágszálhoz..

- Hol is tartottunk..? – kérdezem mély morajló hanggal berekedve de eszemben sincs leállni még egyszer. Felőlem akármilyen g.ci is keveredik még egyszer ide! Én többet el nem engedem!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime16.04.13 23:46

+18-acska


George & Shay


Eljutottam arra a pontra, ahol már nincs megállás. Igazából, már egy ideje túljutottam ezen a ponton, de most tudatosult bennem. Amikor az égő vágy átvette az uralmat a testem és az elmém fölött, amikor már óriási önuralom kellett ahhoz, hogy ne csináljak valami olyat tömegben, amit valószínűleg intimebb körülmények között kéne elkövetni.
Nem aggódtam, hogy útközben valamiféle közúti balesetbe keveredhetünk a sok ember miatt. Ahogy érzékeltem, elég biztosan haladt át az emberek között. Bár, ha akartam volna sem tudtam volna aggódni. Ilyen állapotban nem. Ilyen állapotban, mikor csak egy dologra tudtam koncentrálni. Egyetlen egy kis szavacska visszhangzott a fejemben folyamatosan: Akarom! Akarom! Akarom! Akarom!
Eleinte talán kissé szkeptikus voltam, amikor még józan voltam és a pultnál ültem. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó dolog is kisülhet az estéből. És mégis!
Egyre melegebben éreztem a levegőt, légzésem még a korábbinál is szaporább volt, szívem pedig majd ki akart robbanni a helyéről. Mondjuk, az elég durva lett volna, ha tényleg szétrobbant volna. Totál feltüzelt...
Könnyedén el is jutottunk végső állomásunkra, ahol kezemmel megtalálva a megfelelő helyet, magam után húztam. Amint akadályba ütköztem, testünk ismét összeért.
Miután ismét bevettem ajkát, ő már a szokásosnak mondható utat választotta nyakamon. Istenem, ezzel totál kikészített. Ahogy kezét combomon éreztem, szinte minden porcikámat jóleső remegés árasztotta el. Levegővételeim sokkal apróbbak és szaporábbak lettek. Már majdnem elérkeztünk egy mérföldkőhöz az este folyamán, amikor hívatlan vendégünk támadt. Vettem egy mély levegőt, behunytam a szemeim és elszámoltam magamban háromig, mielőtt még kiakadtam volna. Inkább fogtam magam és felültem a kézmosó melletti részre és onnan moziztam. Amint kintre került a fickó, féloldalasan elmosolyodtam. Mikor az ajtón is kattant a zár, minden bosszúság eltűnt belőlem. Az elővigyázatosság nem árt.
Mikor visszajött hozzám, alsó ajkamba haraptam, majd felnéztem rá.
-Hát...nem is tudom...frissítsd fel az emlékeimet... - suttogtam búgó hangon, miközben karomat nyaka köré fontam és egy pillanatra sem vettem le szemem arcáról.
Végre nem zavarhatott már minket senkit. Még egy olyan illetéktelen behatoló kellett volna csak ahhoz, hogy jelenetet rendezzek...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime17.04.13 1:30

18+ (eléggé! )

Végig a korábbi zene...

Tetszett, hogy önállósította magát a kiscsibe, és az is hogy így sokkal hozzáférhetőbbek a combjai. Lassú feszültséggel csúszott fel mindkettőn a kezem, ahogy közelebb léptem, tíz ujjam szinte árkot vájt a bőrébe és így tettem fel a kérdésemet. Az is tetszett ahogy a nyakamra feszültek a kezek, széles vigyor húzott szét a számon, majd a két kezem áttért a combjai oldalára, hogy még feljebb keressen.

- Azt hiszem tudom... - suttogom már el a végét, de közben élesen a szájára kapok és a két lábát hirtelen rántva szét lépek közelebb, csak hogy feljebb kutatva a két kezem, a seggénél fogva magamra rántsam teljesen! Nekifeszülök! Hogy bírok e még magammal? Nem egészen... Két kezem megint a seggébe mar, de aztán feljebb térve a két oldalán már kapom is le a pántot a ruháján, szakad? Nem tudom, nem foglalkozom most kicsinyességekkel, csak hogy a bőrét érezzem, és már tér is újra lejjebb a nyelvem, végig a dekoltázsán a fejét hátra kényszerítve, ha akar, ellenem tart megtámaszkodva a háta mögött, de a másik kezem már a gatyaszíjamon kutat keservesen, már fél kézzel is bontva aminek bomlania kell, ahogy a fogam durván mégsem felsértően harap rá a melleire, csúszik a cipzár, pattan a gomb, szabad az út, már csak egyetlen egy dolog választ el, és nem is tökölök sokat mindenféle kicsinyességekkel, a következő pillanatban már szakad is az anyag, az az egész pici csipkeféle, és repül hátra a fenébe, én meg jobb kézzel rákapva az állcsontjára, hogy a száját újra a számra rántsam, a másikkal már keresek is rá a combjára, hogy azonnal magamra húzva felnyársaljam.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime19.04.13 1:54

+18


George & Shay


Miközben ujjai szinte kínzó lassúsággal jutottak egyre feljebb és feljebb a combjaimon, egy pillanatra sem engedtem szabadon tekintetét. Testem már szinte remegett a vágytól, hogy eljussunk arra a pontra. Tekintetem sem sugárzott sokkal kevesebbet, mintha csak azt üzente volna, hogy: Gyerünk, ne tétovázz!
Mikor hirtelen ostromolni kezdte ajkaimat, kezeimmel olyan közel húztam magamhoz, amennyire csak tudtam. Ahogy szétrántotta lábaimat, nyögés tört fel belőlem, ezzel hangosan is kinyilvánítva már, hogy mennyire kívánom már.
Ruhám pántja egy pillanat alatt megtalálja a megfelelő utat ahhoz, hogy lekerüljön rólam. Körmömmel lágyan végighúztam oldalát, de mikor nyelvével dekoltázsomra tévedt, fejemet hátravetve kezdtem zihálni, miközben a kettőnk között lévő távolságot igyekeztem minimálisra csökkenteni.

A rohadt élet, piszkosul akartam már?!
Harapása hangos nyögést váltott ki belőlem, pulzusom már így is az egekben volt, de éreztem, hogy egyre csak tovább és tovább emelkedik. Testemet egyre jobban elöntötte a forróság, amit csak egy szóval lehetett magyarázni. Vágy. Már olyannyira akartam, mint egy öt éves kisgyerek a legmenőbb játékot vagy a kedvenc gumicukrát...
Észre sem vettem, csak az utolsó pillanatban, hogy már semmi sem jelentett akadályt... Huncutul elvigyorodtam, majd ajkaink tánca közben olyan közel vontam magamhoz, hogy érezzem bőrét, de egy bökkenő volt... Már éreztem, hogy ott tartanánk, de k*rvára zavart, hogy még rajta volt a felsője. Na ne máááár?! Egy pillanatra eltoltam magamtól, megszabadítottam felsőjétől, majd egy apró pillanatnyi tétlenség után olyan vadul húztam magamhoz, mint még talán senkit. A szer és az alkohol még rendesen dolgozott bennem. Ha ezek együttes hatása nem lenne, akkor...na akkor passz, mi lenne.
Ahogy magamra vontam, csípőm mozgásnak indult, lábaimmal átkulcsoltam derekát, kezemmel pedig fel s alá barangoltam hátán.
Istenem...végre...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime19.04.13 17:28

18+

Hogy mikor került le a pólóm? Kiesett! De most kurvára nem ez volt a lényeg, csak hogy minél előbb érezzem azt az isteni meleget! És nem is tököltem sokat. Egyetlen mozdulttal húztam magamra, két kézzel erősen a combjára marva, majd a seggébe csak hogy újult erőt vegyek és már azonnal dolgozott is a vérem! Éreztem ahogy mozog! Élveztem.. Vigyorognom kellett, de aztán a szája sokkal jobban érdekelt ezért fél kézzel a tarkójába kapva rántottam közelebb. Aztán megint hirtelen gondolat. Megálltam, de csak egy rövid időre, amíg újra a seggére kap a kezem, megemelem, és egy hirtelen mozdulattal fordítva át a testét a bejárati ajtóra felkenve préselem neki újra a testemet. Élvezem ahogy nyög! Elvigyorodom. De nem is szórakozok sokat, újraindítok, erősen.. keményen.. veszettebbül, ahogy az a kib.szott vér diktálja az ereimben hogy végre megkapjam azt amit akarok. Az érzést és azt a mámorító rohadt Mennyországot!


A hozzászólást George Andrew Goodwin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 21.04.13 1:28-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime20.04.13 22:54

+18


George & Shay


Éreztem, ahogy egy pillanat alatt szántotta fel ujjai a bőrömet, egészen nemes hátsó felemig. Bőre forró volt, akárcsak az enyém. Nem tudtam nem vigyorogni. Aztán egy laza mozdulattal magára vont. Felnyögtem s kezemmel lazán átkaroltam nyakát. Mozogni kezdtem, de nem is akárhogy. Ha akartam volna, se tudtam volna lassítani a tempón. Képtelen voltam. Csípőm mozgásának ütemét légzésem üteme diktálta, ami - nem is kicsit - szapora volt.
Ismét ajkait ízlelhettem, miközben lábaimmal átkulcsolva derekát, egy pillanatra sem engedtem eltávolodni. Mikor megállt, kérdően néztem rá, de nem tartott az egész tovább pár pillanatnál. Mire észhez tértem volna, már karjaiban voltam és a hátamnak éreztem csapódni az ajtót. Felnyögtem, majd, ahogy ismét mozogni kezdett bennem egyre hevesebben és hevesebben, a vállába markoltam és beharaptam alsó ajkamat.

Éreztem, hogy egyre közelebb és közelebb férkőzök a gyönyör kapujához, ami már tárva nyitva várt. Olyan hívogató volt, mint egy kisgyermeknek a játék, amit már nagyon régóta szeretne és vágyik rá. Hirtelen gondolattól fogva, eltoltam egy kicsit magamtól, de csak pont annyira, hogy tudjak fordítani magunkon. Nekipréseltem a falnak, kacéran elmosolyodtam és elkezdtem lefelé haladni mellkasán, miközben azt forró csókokkal hintettem. Körmömet finoman végighúztam oldalán, csak pár pillanatig hagyott piros csíkot maga után. Maradandó sérüléseket azért nem akartam okozni, bár ha mégis úgy lett volna, túlságosan nem hatott volna meg.
Amint leértem a lényeghez, előkapartam minden kézügyességemet és kényeztetni kezdtem. Kis idő múlva számat is és nyelvemet is bevetve kezdtem kényeztetni...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime14.05.13 2:03

18+

Már csak az érzés tombolt a fejemben! Az a kib.szott érzés! Már annyira hiányzott! A drogmámorral veszettre keverve... Már majdnem... már majdnem... alig egy pillanat volt hátra, vagy előre, amikor a kis nő vadul ficánkolni kezdett, és egy pillanat alatt lökve el - b.szod ennyire nem figyeltem!? - addig heveskedett míg lepattant rólam és önállósodni kezdett, én meg álltam ott mint egy birka semmit nem értve. Kurva drogok! Egyszer még végleg szétcsapják az eszemet!

Veszettül lihegtem amikor az ő körmei már végighasítottak a bőrömben, a szája meg.. a szája... na nem mintha ne lenne kellemes, de ugyan nyuszikám, akkor itt kellett volna kezdeni! Talán elpocsékolhattam még néhány percet, akár többet is, amíg még nekem is ismeretlen módon csak az ajtónak koccanó fejjel tűrtem, de aztán hirtelen a semmiből elégelő vérem, durván kapott a tarkójára, csak hogy fel, magamhoz húzzam a szemeimbe, - sosem csíptem ha a dolgok nem az én szabályaim szerint mennek - aztán ugyanazzal a mozdulattal lökjem hassal a mosdó pultjára előre, és hogy a következőkben ne szökhessen, tenyérrel a hátára szorítva keményen, újra belé vágjam magam!
Szinte felszabadított az a mennyei érzés! Csak egy pillanat volt amíg az egész lejátszódott, a következőben másik kezem élesen a seggébe marva, csak engedelmeskedve a vérnek.. a drognak és a zenének, könyörületet nem ismerve nyüstöltem, amíg csak fel nem robbanok!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime01.06.13 0:47

+18


George & Shay


Eléggé kiüthette a cucc és a pia, ha ennyire egyszerű dolgom volt. Na, nem, mintha én teljesen józan eszemnél lettem volna…sőt…valószínűleg ha eszemnél vagyok, akkor már rég otthon csücsülnék, de az is lehet, hogy még a taxiban. Mindegy, a lényeg, hogy nem itt lennék egy szinte tök ismeretlen fickóval a mosdóknál.
Lihegése zene volt füleimnek, mikor körmeimmel végigszántottam oldalát. Nem tartott sokáig, amíg hagyta, hogy azt csináljam, akit akarok. Nem bírta sokáig elviselni, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt ő szeretné. Irányításmániás lenne? Meglehet, de kit érdekel?
Hagytam, hogy tegye, amit csak szeretne. Tudtam, hogy csak nekem is jó lehet abból. Bár, ebből a szituációból már mi nem lehet jó? Maga a helyzet az volt.
Képtelen voltam akármire gondolni… Teljesen elködösült az agyam, mintha valami teljesen más uralná a testemet, de az a valami nagyon is jóra hasznosítja fel, az egyszer biztos.
Mikor keze tarkómra ért, elvigyorodtam, majd vadul faltam ajkait.
Nem így terveztem az estémet. Egyáltalán nem így. Úgy volt, hogy bulizok egyet a barátnőmmel, becsiccsentünk, aztán egyszer csak reggel otthon felébredünk. Nem számítottam rá, hogy ilyen nagy fordulatot fog venni az estém. Egy sms a barátnőmtől, hogy mégsem ér rá, a másik pillanatban meg már valami ismeretlen cuccot szedtem be, amit egy ismeretlen pasastól kaptam, nem sokkal rá meg időben el is érünk a mostani helyzethez. Azt hiszem, jó, hogy nem ért rá a barátnőm…

Mire feleszméltem, ismét a mosdón találtam magam, kezeivel pedig bebiztosította, hogy még véletlen se tudjak szökni. Nem, mintha annyira akartam volna…
Ismét magamban éreztem, mire nyögések törtek fel torkomból. Szemeimet lehunyva nyögdécseltem tovább. Alsó ajkamat beharaptam, éreztem, hogy mindjárt végem van, hogy mindjárt a csúcsra érek.
Kezemmel gyorsan hátrasimítottam hajam, majd ismét a mosdón könyököltem. Éreztem, amint egy izzadságcsepp gördül végig homlokomon, egészen le a nyakamig, de ez volt most a legkisebb problémám.
Már nem volt sok hátra… Alig pár pillanat választott el a mennyországtól, a gyönyörtől. Hangos nyögés formájában „jeleztem”, hogy számomra itt a vég.
Mozdulni sem tudtam... eléggé... kimerítő estém volt. 
Hangosan szuszogtam, próbáltam légzésemet visszaállítani a normális ütembe, de még éreztem, ahogy ereim lüktetnek. Szinte szét akartak robbanni... Szinte szét akartam robbanni... 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime21.06.13 14:13

18+

( Music..♫ )

Isteni volt az a forró meleg tűzbe fojtva az ereimben! A bőre! A sikamlós tüzelő teste! És a kép a tükörben, ahogy megnyitva a szemem csak azt néztem hogy döfködöm és ő élvez elgyötörve! Muszáj volt vigyorogjak! Bele az érzésbe, ami egyre csak követelt.. szorosan a seggébe marok, a hátát szorítja le a kezem.. csak még.. még egy kicsi.. még! És aztán belerobbanok...

Szinte szétpattant a fejem! Az előbbi érzés lassan csendesedett, de a drog.. az a mámorító fehér por még mindig játszik a fejemben! Lihegtem. Erősen, és keservesen, csak néhány perc.. csak néhány pillanat kell amíg összeszedem magamat, a hátát elengedem, helyette a pult szélén támasztok meg, és lassan.. lassan lépek hátra kihúzódva belőle. Vigyorgok.. Ez biztos még mindig hevesen falva a levegőket, egy cigi! Igen egy cigi kell! Ahogy még hátrébb lépve hatalmas sóhajt veszek és lassan fújom ki a nagy adag feszültséget, de a fejem még mindig cikázik. Pia kell! Inni! Mozogni! Táncolni.. - nyelek egy mellékeset ahogy lassan belövöm a pólóm a háttérben és összegombolva a gatyámat lehajolok érte.

- Csodálatos voltál Nyuszikám... - lököm ki felegyenesedve újabb mosollyal ha közben ő is összeszedelőzködött, és ha szemben áll velem, közelebb lépek, csak hogy már óvatosabban kenve fel azt a formásat a mosdó pultjának szélére, a szemébe vigyorogva mutatóujjam háta végigsimítson az arca oldalán, és belefűződve a hajába az állához érve egy utolsó smárra a számhoz emeljem. Soha jobb estét... De rosszabbat se!



/Sztornó!/


A hozzászólást George Andrew Goodwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 17.11.13 2:53-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime07.09.13 14:06

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Mosdók és fülledt folyosók környéke... Mosdók és fülledt folyosók környéke... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Mosdók és fülledt folyosók környéke...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A bár és a pult környéke
» Mosdók részlege
» Hátsó folyosók, szolgálati terek...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Scream Music Club-