welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_lcapA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Voting_barA szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime09.09.13 17:55

A szabályok és ez az egész megállapodás. Nem kellett volna eddig várnom és hiábavalóságokra pazarolni az időnket, hiszen mint ahogy azt Mi is láthatjuk semmi értelme sem volt. Egyszerűen csak meg kellett volna ragadnom és a magamévá tenni ott a nappali kanapéján. Azután legfeljebb ha nem feleltem volna meg a kritériumoknak nem lett volna legközelebb. Ez baromság. Nincs szex érzelmek nélkül. Kivéve ha egyszeri alkalomról van szó és a leghalványabb elképzelésed sincs arról, hogy kivel voltál az elmúlt éjjel. Megállapodás, szabályok, kötöttségek nélkül. Majd egyszerűen csak elfelejted, mert semmi okod sincs emlékezni rá. De ha valakivel huzamosabb időn keresztül folytatsz kizárólag nemi kapcsolatot... Akkor is, kizártnak tartom, hogy ne kezdj el valamilyen szinten kötődni hozzá. Mégis úgy teszünk mintha ez az egész semmit sem jelentene. De amikor az ágyban felhevült testét kényeztetem valami egészen mást érzek és tapasztalok. Ez nem pusztán szex... Szenvedélytől túlfűtött szex. Ne vegyen róla tudomást ha nem akar. Úgy lenne a legjobb ha most véget vetnénk ennek. Nem kell, hogy fájjon. Engedem tovább lépni.
Ahogy arra számítottam elég értem a lakásához, mint Ő. Pedig sokkal előbb indult el mint én. Tekintve, hogy talán mégis dühös is volt? De akkor sem kellett volna elengednem. Látok valakit befordulni az utcába, de innen aligha tudom biztosan megállapítani, hogy Flora akit látok. Még az sem biztos, hogy nő. De rövidesen neki is ide kellene érnie, hiszen nem jöttem sokkal hosszabb úton, mint Ő. Leültem a lépcsőre nekidőltem az oszlopnak és vártam. Még csak azt sem tudom mit fogok mondani, ha egyáltalán érdekelt lesz a dologban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime10.09.13 3:52

Vannak olyan helyzetek mikor bármit cselekedhetsz mindig azt fogod hinni, hogy a lehető legrosszabb döntést hoztad meg. Na ez a mostani pont olyan, mert hiába tudom, hogy nem kellene még ennél is jobban megkedvelnem mégis nehezen jutottam arra a döntésre, hogy haza jövök és nem töltöm nála az éjszakát. Nem is tudom, vártam volna valami marasztalásra, még ha nem is kellett volna, de nem akarta, hogy maradjak. Kell ennél több bizonyíték arra, hogy Leo számára még mindig a kis megállapodásunk van érvényben és semmi több? Iszonyú ilyeneken tépelődni, pedig a hazafelé vezető utam ebből állt. Taxit kellett volna hívnom, de inkább mégis gyalog sétáltam haza. Kellett a friss levegő és úgy éreztem szükségem van arra, hogy egy kicsit rendszerezzem magamban gondolataimat. De csak egyre rosszabb lehet, ahogy újra és újra átrágtam magam a dolgon. Annyira bele mélyedtem gondolataimba, hogy csak akkor vettem észre, hogy valaki a házam előtt várakozik mikor már majdnem elé értem. Oké, erre most tényleg nem számítottam. Értetlenül is állok a dolgok előtt.
- Tudod eléggé különös ez a mostani helyzet, tőled jöttem el és most itt vagy és vársz rám. - Talán nem a legrövidebb úton jöttem és nem is túl gyorsan mert ebben a magassarkúban, - amit csak miatta vettem fel, ahogy a ruhát is - nem lehet olyan gyorsan menni.
- Minek köszönhetem váratlan látogatásodat? - Csak egyetlen dolog járt az eszemben, az pedig az volt, hogy: vége! Miért jönne el hozzám ilyenkor csak úgy? Biztosan a szememben szeretné mondani, hogy neki elege van belőlem és már nem kifizetődő neki ez a kapcsolat. Megrémiszt, hogy itt van és persze, hogy csak is a legrosszabbra tudok gondolni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime11.09.13 19:48

Amióta működik ez a dolog kettőnk között azóta keresem a szavakat hogyan mondhatnám el, hogy többet akarok. Mert nekem egy ideje már nem elég annyi, hogy tüzesen egymásnak esünk szenvedéllyel, de reggel ismét egyedül vagyok mintha ez az egész meg sem történt volna. Utoljára körülbelül tizenhat évesen kellett a barátnőmet magára hagynom az éjszaka kellős közepén érthető okokból. De még soha senki sem kelt fel mellőlem az éjszaka közepén a ruháit keresgélve majd távozott mint egy olcsó utcalány. Tudom, hogy nem kellett volna hagynom, de mégis úgy láttam jónak, ha hagyom elmenni. Az Ő döntése volt. Az egyedöli döntése más különben most nem a lakása előtt ücsörögnék a verandán arra várva, hogy Ő hazaérjen.
- Ülj le. - Csöndben csak ennyit mondtam. Bármennyit is töprengenék azon mit kell mondani egy olyan kapcsolatról, ami soha sem volt való, akkor sem volnék kevésbé tanácstalan mint most.
- Késő van és nem szabadott volna egyedül elengedjelek. - Nem kislány már, tudom. Ahogy nekem már jó ideje nem volt részem bűntudatban. Akartam... Akartam, hogy velem maradjon. De ahogy egymásra néztünk nem azt láttam rajta, hogy Ő is ezt szeretné. Az pedig ha ténylegesen együtt töltöttük volna az éjszakát jócskán túlhaladva a megállapodásunk korlátait. Mégis olyan nevetségesen érzem magam. engem az már jó ideje nem tölt el elégedettséggel, hogy tüzesen egymásnak esünk szenvedéllyel majd másnap reggel ismét azon kapom magam, hogy egyedül fekszem az ágyban, mintha semmi sem történt volna.
- Flora, mi a baj? Folyton azt érzem, hogy közel húzol magadhoz majd ellöksz... Az ágyban tüzes vagy és szenvedélyes vagy azonkívül pedig rideg és távolságtartó. Tudom, most azt szeretted volna ha arra kérlek, hogy ne menj. Mégis mikor a szemedbe néztem nem azt láttam, hogy igazán maradni szeretnél. Inkább mint aki menekül... És amíg nem tudom ennek az okát tehetetlen vagyok. - Eleinte minden olyan jó és prímán működött kettőnk között. Most sem azt érzem, hogy ez a viszony megromlott volna, csupán azt, hogy valami megváltozott. Tudni szeretnék mi az...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime12.09.13 3:46

Tényleg nem tudom mire vélni azt, hogy arra kellett tőle haza érnem, hogy itt fog majd rám várni. Ilyenkor mindig a legrosszabbra tudok gondolni, főleg hogy arra kér, hogy üljek le. Ezért engedelmesen leülök mellé a lépcsőre, még akkor is ha jobban vágynék már arra, hogy végre újra lakásom kényelmét élvezzem. Nem szoktam ideges lenni, de most minden idegszálam megfeszült. Miért érzem úgy, hogy ettől a beszélgetéstől legszívesebben már most elmenekülnék? Szép estét töltöttünk együtt, kár hogy most fog jönni a kellemetlen része.
- Nem kell miattam aggódnod, nem ez volt az első eset, hogy egyedül sétálgattam ilyenkor az utcán. - Nem félek egyedül kint lenni ilyenkor, vicces is lenne ha félnék este az utcán, miközben gyilkosok között mászkálok nap mint nap, és van hogy a rács nincs is közöttünk. Nem vagyok törékeny nő aki még a saját árnyékától is meg ijed. Tudok magamra vigyázni és őszintén sajnálnám azt aki rám támadna, mert nem járna jól.
- Neked ezzel van bármiféle problémád? Mert mikor az egyességünket teljesítem akkor még szép, hogy szenvedélyes vagyok. Aztán csak tartom a tisztes távolságot. Mindent a megállapodásunk szerint csinálok, vagy tévedek? - Nem vagyunk egy pár ezért jobb is ha nem teszünk olyan dolgokat amiket egy kapcsolatban szokás. Mi csak két személy vagyunk, akik vágytól hajtva kompromisszumot ajánlottak egymásnak, vagyis jobban mondva én ajánlottam neki, de Leo belement. Most pedig itt ülünk a házam előtt a lépcsőn és olyan dolgok kerülnek elő, amiket sosem kellene felhozunk. Tartok attól, hogy ebből egyikünk sem jön ki jól és a közöttünk lévő érdekkapcsolat még ennél is bonyolultabbá fog válni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime13.09.13 9:00

- Lenne rá némi elméleti esély, hogy egyszer megpróbálj nem keménykedni? - Tudom, hogy nem kell félteni. Nem is azt várnám el tőle, hogy akkor most törékeny kis nő látszatét keltse bennem, hogy attól esetleg jobban érezzem magam. De ha eddigi életem során minden egyes alkalommal kaptam volna egy ötven centest ahányszor szembe találtam magam egy ilyen tökös, dögös nővel, akinek ugyebár semmire és senkire sincs szüksége, aki nem képes érezni, mert iszonyatosan fél attól, hogy pofára esik mára már minden bizonnyal a felső osztály egy tagja lehetnék. Csak nem akarom, hogy túl későn ébredjünk rá dolgokra. Nem akarom, hogy fájjon. De azt sem hogy úgy érezze neki csak ennyi járna. Nem fogom engedni, hogy ennyivel feladja csak azért mert tart önmagától és ezért mindenkit eltaszít, most pedig engem is. A pokolba a megállapodásunkkal. Azt a nőt akarom mindig, aki az ágyban is...
- Értem... Nézd Flora. Én nem fogok úgy tenni mintha ez a valami kettőnk között rendben volna. Én nem tudom neked mindig megadni azt ahol és amikor Te akarod. Nálam a szex nem óraműpontossággal működik, hogy megbeszéljük, hogy holnap reggel pontban nyolckor itt leszek és... vagy hogy három nap, kilenc óra, és negyvenöt perc múlva majd kefélni akarok. Ez nem így működik. Nem tudom, szerinted mégis meddig tudjuk azt folytatni, hogy egy váratlan pillanatban beállítunk a másikhoz és köszönésképp nekiesünk majd húsz perc múlva felöltözünk és távozunk, ahogy Te csináltad. Felnőttek vagyunk, akkor kérlek ne viselkedjünk úgy mint a tinik, hogy inkább elmenekülünk a problémák előle, csak hogy ne keljen róluk beszélni. Majd egyszerűen nem veszünk róla tudomást. Eleinte minden jól működött, de most már nem tudom hányadán is állunk, szóval mondd meg Te hogyan tovább, mert nem akarom több olyan estét mint a mai... Még valami... Szex nincs érzelmek nélkül. Ezt Te is beláthatod. Attól még nem leszel gyenge... - Valahogy sosem szerettem a könnyebbik utat választani. Sosem volt könnyű vagy egyszerű. Talán már hozzászoktam. De ez így nem működik. Ez a több mint egy éjszakás kaland mégsem kapcsolat, ez a több mint barátság szisztéma. Szex érzelmek nélkül... Tényleg ennyire nehéz volna bevallani, hogy azért tesszük, mer vonzódunk egymáshoz? Semmi sem változna, mégis könnyebb volna. Legalább olykor egymás szemébe tudnánk nézni anélkül, hogy hirtelen és gyorsan elkapnánk a tekintetünket. Ne azt kértem, hogy akkor most legyen a feleségem, csak ne tegyünk úgy mintha semmi sem lenne közöttünk kizárólag csak szex. Mert én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy csak amiatt szokott felkeresni, mert hancúrozna egyet. Nem akarom azt hinni,hogy csak emiatt volt képes a kedvemre tenni, hiszen ez csak szex. Oda pedig nem szükségeltetnek ruhák, sem magassarkú cipő. Vagy most már így fogjuk csinálni? Mindent kipróbálunk, amivel csak előlehet idézni au erekciót? Férfi vagyok, de nem érzem, hogy nekem valóban erre volna szükségem. Én egy mindig tüzes nőt szeretnék, nem csak egy szenvedélyes szeretőt, aki mint egy álom úgy tűnik el mire felébredek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime14.09.13 11:24

Tényleg ezért jött utánam az éjszaka kellős közepén, hogy erről beszélgessünk? Ne legyek kemény? Ez olyan mintha én azt kérném tőle, hogy ne legyen férfi. Jó, azért egy kicsit erős túlzás volt részemről ez, de mégis olyan valami ami évek alatt a lényemmé vált. Ha nem lennék ilyen akkor már régen össze törtem volna azoktól a kételyektől amiket Ő ébreszt bennem. Így is iszonyatosan elviselhetetlen az, hogy fogalmam sincs arról, hogy Leo érez-e bármit irántam, vagy csak tényleg szexre kellek neki, de ha így lenne akkor legalább egyikünk képes lenne betartani a kis megállapodásunkat.
- Mégis mi értelme lenne? - Nem akarok gyengének látszódni, pedig sosem éreztem magam még ennyire sebezhetőnek, mint most. Tartok attól, hogy minden meg fog változni és nem éppen pozitív irányba és nem vagyok felkészülve a legrosszabbra.
- Hű, hát ez így túl sok volt nekem egyszerre. - Meglepetten néztem rá, nem is próbáltam leplezni mennyire meghökkentett amit most mondott nekem. Túl sok és túl őszinte és fogalmam sincs mit kezdjek mindezzel. De ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a problémával, mert Leo is a kis megállapodásunk mellékhatásaitól szenved.
- Szeretnél róla beszélni? - Mondjuk úgy, hogy sarokba szorított és most itt vagyok és ha akar erről beszélni hát tessék. Ugye már késő lenne befutni és magamra zárni az ajtót? Istenem! De félek attól amit még mondani bír nekem.
- Te mit szeretnél? Ha nem akarsz még egy olyan estét, mint a mai? Mert mint mondtad is neked nem tetszik, hogy nem töltjük együtt az éjszakát, és ha nem akarsz ilyen estéket akkor ezek szerint vége? - Így sem tudom teljesen megérteni magam és azt, hogy miért kezdek el hozzá megmagyarázhatatlanul ennyire kötődni, de az még rosszabb lenne ha netalán úgy aludnánk el, hogy magához ölel, az nekem ebbe a kapcsolatba túl érzelmes lenne és sosem ápoltam jó viszont a gyengéd érzelmeimmel. Ha tudná mennyire nincs igaza... azért nem beszélek az érzelmeimről, mert nagyon is gyenge vagyok, ahogy be sem merném vallani ha ez a valami komolyabbá fordulna bennem, tartanék a reakciójától. Ezért sem fűztem semmi kommentárt hozzá, jobb ha nem is veszem tudomásul.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime14.09.13 13:29

- Nem tudhatom, ahogy Te sem. Sokkal inkább az a kérdés, hogy szeretnéd-e egyáltalán megtudni, hogy mi történne akkor? - Ha nemleges választ kapok, azt is elfogadom. Sok mindenben megkönnyítené a kettőnk dolgát, ha most kijelentené, hogy Ő ebben nem szeretne részt venni és nem kíváncsi arra, hogy mi történne ha... Semmire sem kényszeríthetem. És nyilvánvalóan nincs értelme, hiszen mindketten tudjuk, hogy nem képes rá. Mert amióta viszonyunk van soha egyetlen pillanatig sem éreztem azt, hogy megtette volna. Flora csakis a saját szabályait követi, amiért nem hibáztathatom. De akkor talán ideje volna eldöntenünk, hogy van-e még miről beszélnünk? Mert egyetlen szó nélkül is lezárhatjuk ezt a kapcsolatot. Nem azért jöttem, hogy kérleljem... Hanem mert úgy határoztam, hogy elmondom neki lesz ami lesz alapon, még ha ez a végét is jelentené valaminek. Akkor sem tudok tovább hallgatni.
- Én viszont túl sok ideje hallgatok már erről. - Nem bírtam tovább. Úgy éreztem napról-napra egyre csak nehezebb. Tudom, hogy rá nem várhatok. Sosem vallaná be még önmagának sem, hogy talán több ez köztünk mint pusztán megállapodás. Nem azt várom el tőle, hogy akkor most ugorjon a nyakamba és boruljunk össze. Kezdetnek mondjuk elfogadhatná... Már az is hatalmas előrelépésnek számítana kettőnktől. Valóban nem tudhatjuk, hogy mi következne ezután, de ha nem is akarjuk megtudni, akkor talán jobb volna lezárni.
- Igen, szeretnék. De te nem vagy hozzám őszinte. - Így viszont nem fog menni. Felhúzott maga köré egy erős falat, ami vélhetően mindentől megvédi, ami elgyengíthetné és amin egyszerűen képtelenség keresztülhatolni. Mert nem engedi. Mert nem akarja? Én nem akarok a lehetetlennel dacolni.
- Te is tudod, én is tudom. Jól emlékszem a megállapodásunkra. A mi viszonyunk kizárólag a szexen alapul méghozzá kötöttségek nélkül. De lassan már több szabályt és korlátot állítunk fel magunknak mint párkapcsolatban. Úgy érzem megfulladok. Ez a kapcsolat attól volt élvezhető, hogy azt tettük, amit akartunk, akkor amikor akartunk. De most már minden egyes tettemet és szavamat meg kell fontolnom... - Nevetségesen érzem magam őszintén. Ugyan akkor nem véletlenül nem tértem ki az eredeti kérdésre. Azért ennyivel nem adom  fel. Persze ha arra kér egyszerűen felállok és távozom...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime15.09.13 9:09

Ez egy iszonyat jó kérdés volt, mert fogalmam sincs arról, hogy szeretném-e. Mióta Leot ismerem azóta vagyok ennyire bizonytalan. Eddig azt hittem magamról, hogy egy határozott nő vagyok aki tudja mit akar, most pedig egyre jobban azt érzem, hogy csak keménynek mutatom magam, mert rettegek attól, hogy bárki fájdalmat okozzon nekem. Jobban mondva inkább attól tartok, hogy majd Leo fog nekem fájdalmat okozni. Ez annyira abszurd, de annyira tanácstalan is vagyok, mert fogalmam sincs, hogy mennyire engedhetem szabadjára azokat az érzelmeimet amiket eddig elnyomtam magamban.
- Azt kéred tőlem, hogy vetkőzzem le az eddigi védőburkomat magamról? - Mert akárhogy is nézzük ez a keménység volt az én páncélom ami mindentől megóvott. Nem tudom, hogy akarok-e sebezhető lenni, mert ha ténylegesen levetkőzöm magamról akkor az fogok lenni és őszintén sosem voltam túl jó ha érzelmekről volt szó. Fogalmam sincs arra, hogy hogyan reagálnék így bizonyos dolgokra.
- Ugyan Leo! Mi az, hogy nem vagyok őszinte? Csupán nem beszéltem erről ez még nem jelenti azt, hogy nem lettem volna az, vagy ha igen akkor te sem voltál az velem, mert eddig te sem tettél semmiféle megjegyzést. - Könyörgöm nehogy már én vigyem el a balhét! Egyébként sem szokásunk nekünk beszélni, mert eddig mással foglaltuk el magunkat, sőt az az elfoglaltság sokkal jobban tetszett, legalább nem kellett kínos témákat feszegetnünk. Aztán csak ültem ott mellette a lépcsőn és hallgattam amit még hozzám tudott vágni. Mikor már úgy döntöttem eleget hallottam beszélni felkeltem eddig helyemről.
- Szóval megfulladsz és úgy érzed sok a szabály? Tudod mit? Gyere be és töltsd itt az éjszakát. Persze ha kell kapsz gondolkozási időt, de engem bent megtalálsz ha úgy döntesz itt maradnál. - Hát akkor szegjünk meg szabályokat. Kérdőn néztem rá, de bárhogy is dönt én aztán biztosan be fogok menni, mert iszonyatosan fázok ebbe a nem túl meleg, sem pedig sokat takaró ruhában, ami Leonak annyira tetszik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime16.09.13 8:49

- Azt kérem, hogy engedj közelebb magadhoz vagy lökj el, mert ez a se veled, se nélküled dolog nem állapot. - Elfogadtam, hogy nem adja könnyen magát. Elég világosan a tudtomra adta. De azért valamilyen szinten előre láthatóan voltak ezek a dolgok, mi viszont nem gondolkodtunk előre. Nem az a probléma, hogy éltünk a pillanatnak, hanem hogy sosem tudom mit jelentett. Nem azt állítom, hogy játszik velem, mert azt tesszük, mert ezt akartuk. De mégis olykor jobb vonla beszélni bizonyos dolgokról, minthogy besöpörjük az ágy alá őket és nem veszünk tudomást róluk. Mert Flora ezt teszi... Inkább elmenekül, minthogy szembenézzen bizonyos dolgokkal, tényekkel. Én pedig csak szeretném megérteni, hogy miért teszi. A világos, hogy minden nő fél a csalódástól. De ha sosem ad esélyt az életének, akkor nem is fogja soha megtudni milyen érzés az amikor érzi, hogy nincs egyedül.
- Lett volna bármi jelentősége. Világosan és érthetően lefektetted a szabályokat. Nekem meg csak bólogatnom kellett ha azt akartam... Lényegtelen. De ne mond, hogy ha korábban beszéltem volna erről most nem ugyan itt tartanánk, mert ez nem igaz. - Sosem csak rajtam múlott. Elvégre a szexhez is ketten kellettünk, mint minden máshoz is amit együtt csináltunk. Most meg csak arra vagyunk képesek, hogy egymást hibáztassuk, hogy egymás szemére hányjunk mindent? Ennyi lenne, amire képesek vagyunk?
- Úgy érzem, hogy semmit sem tehetek már következmények nélkül, mert neked az már túl sok. Mert félsz valamitől és nem tudom, hogy hibás vagyok-e ebbe vagy csak egyszerűen önmagadtól tartasz... - Töltsem itt az éjszakát? Milyen szánalmas is volna mindezek után. Azt hiszem túlságosan is az volna. Nincs arra semmi szükségünk, hogy ennél is kínosabban érezzük magunkat.
- Tudod ennél szánalmasabb dolgot most nem igazán tudnék elképzelni. - Úgy hiszem mindketten eleget tudunk már, más különben nem kelt volna fel ilyen sebesen. Már csak valakinek meg kellene hoznia az ítéletet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime16.09.13 16:25

Tudom, hogy igaz van. Mégsem érzem azt, hogy képes lennék ellökni magamtól, vagy még ennél is közelebb engedni. Ez nekem nem megy egy szempillantás alatt, nekem időre van szükségem ahhoz, hogy közelebb tudjam magamhoz engedni. Tény, hogy jól érzem magam a társaságában és nagyon is jól passzolunk az ágyban, de nekem ez még kevés ahhoz, hogy közel tudjam engedni magamhoz. Ez most még biztosan nem fog menni.
- Nem hiszem, hogy bármelyikre is képes lennék most. Ezt még nekem át kell gondolnom. - Nem akarok elhamarkodott döntés hozni és később nagyon megbánni ha úgy döntenék ellökném magamtól csak mert nem mertem közelebb engedni.
- Nem tudhatjuk... ahogy azt sem, hogy mi lenne ha felhagynánk minden szabállyal. - Azt hittem egy férfi erre vágyik, kötöttségek nélküli szexre, na meg azzal hogy nem tartózik azért elszámolni valóval hogy kivel volt mikor nem éppen az ágyban boldogítottuk egymást. De Leo nem olyan férfi mint akinek először hittem, hogy is mondjam Ő nem csak a farkával gondolkozik.
- Tudom most lenne aktuális ezt megbeszélnünk, de mindketten ittunk és már fáradt vagyok és nagyon késő van. Szerintem jobb lenne ezt józanabbul megbeszélni, rendben? - Úgy tűnhet, mintha most is ki akarnék bújni a válaszadás alól, pedig nem. Csak egy kis időt kértem reggelig, ameddig kipihentebben és türelmesebben neki nem tudunk esni ennek a témának ismét.
- Szóval szerinted szánalmas lenne velem tölteni az éjszakát? - Csak mert nagyon úgy hangzott, ezért is fordultam vissza meglepetten az ajtóból, pedig már majdnem lenyomtam a kilincset.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime17.09.13 10:14

- Akkor gondold csak... - Nyilvánvalóan nem fogunk most azonnal döntésre jutni. Egyikünknek sem szeretne elhamarkodottan kijelenteni semmit. Nem azért vagyok most itt, hogy rákényszerítsem dolgokra, Csak úgy gondoltam, hogy a történtek fényében ideje volna tisztázni néhány dolgot, ami már jó ideje foglalkoztat mégsem tudtam hogyan mondhatnám el neki. Valami ennél is rosszabbra számítottam abból kifolyóan, hogy Flora valamiképp mindig kibúvót talált a kétes helyzetek elől. Érezni lehetett rajta, hogy feszélyezve érzi magát, ugyan akkor sosem akarta, hogy erről nekem tudomásom legyen, mert az kérdéseket vetett volna fel, amit valakinek meg kellene válaszolnia és ha jól sejtem Ő nem szeretett volna az a személy lenni. Én nem akarok semmit sem ráerőltetni. Én csupán válaszokat akarok. Mert az utóbbi időben minden olyan homályos és átláthatatlan. Szeretnék végre tisztán látni, még ha nem is fogja elnyerni a tetszésemet az ami elém tárul... Tudni akarom mire számíthatok, hogy tudjak valahogyan viszonyulni kettőnkhöz. De Flora semmit sem mond...
- Flora, nem gondolod, hogy túl sok mindent próbálsz meg kizárni az életedből? - Túl sok érzelmet, túl sok lehetőséget. Lassan úgy érzem, hogy már engem is inkább szeretne kizárni az életéből csak azért, hogy még véletlenül se tudtam megbántani. Pedig talán jót tenne neki ha végre érezni tudna valamit. Tudom is én... Legyen dühös vagy csalódott. Kezdetnek az is megtenné.
- Az a baj, hogy nekünk sosincs olyan, hogy aktuális alkalom. - Mindig van valami, ami fontosabb vagy kevésbé fontosabb, de mégis az. Bármi, ami mögé el lehet bújni. Tényleg késő van már és tényleg ittunk... De nekem ez mégsem elég jó. Mert nem hiszek abban, hogy reggel jobban megtudnánk beszélni a dolgot, csak azért mert akkor már nem leszünk alkohol hatása alatt. Sokkal inkább elképzelhető, hogy akkor még ennyire sem fog közel engedni magához, hanem csak még jobban elzárkózik. Én viszont vagy feladom vagy minden erőmmel azon leszek, hogy megtudtam mi az ami elől menekül. Mintha legalább is üldözné önmaga. ennek semmi értelme.
- Nem... Az a szánalmas, hogy éppen a történtek után kérsz meg arra, hogy töltsem veled az éjszakát. Más különben nem tennéd meg. Mert nem akarod azt hinni, hogy ha most nemet mondasz, akkor vége van. Én mégis azt kérem tőled, hogy mond meg ha nekünk csak ennyi volna. Ha tudom elfogadom, ha nem leszek rá képes, akkor elmegyek és hagylak tovább lépni. - Álltam fel a lépcsőről, hogy közelebb tudjak lépni hozzá, a szemébe tudjak nézni. Mert talán semmit sem kell mondania. Anélkül is érteni fogom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime19.09.13 14:50

Át is fogom gondolni alaposan a dolgokat, mert ezt nem olyan egyszerű eldönteni, mint az mint például mikor egy bevásárló listát írok és arra mi kerüljön fel. Ha írnék egy ellene, mellette listát akkor is szerintem a pozitív dolgok lennének többségben, ezt már így előre sejtem, hiszen nem túl sok negatívumot tudnék felsorolni, ha pedig mégis azt csak is a saját gyengeségem miatt. Bele kellene vágnom lesz ami lesz alapon, de mégis annyira tartok attól, hogy még ennél is közelebb engedem magamhoz és hatalmasat csalódok. Pedig egy próbát igazán megérne, még ha nem is ebben egyeztünk meg.
- Így minden egyszerűbb. - Se kedvem sem időm nincsen arra, hogy az életemet drámák, csalódások, és hasonló felesleges dolgok tarkítsák. Szeretek egyszerűen élni, olyan életre vágyok ahol nincs túl sok érzelem, sem pedig fájdalom, ezért sok mindent meg kellett tanulnom kizárni az évek alatt, de mindent magamért tettem, mert így könnyebb.
- Leo még sosem műveltem ilyet, szóval nem tudhatom valójában, hogy egy ilyen kapcsolatban mit szabadna és mit nem. Csak tapogatózok a sötétben és próbálok úgy cselekedni, hogy mindkettőnk számára továbbra is kielégítő legyen ez a közöttünk lévő alku. - Ezt már neki is említettem, hogy eddig Ő az egyedülálló személy az életemben akivel ilyen kapcsolatba mentem bele, mert mikor megismertem már akkor is vonzódtam hozzá, viszont még akkor nem vágytam semmi komolyra.
Ezt nem így akartam, ezért mikor elém lépett megfogtam egyik kezét, ezzel is maradásra bírva.
- Vagy önszántadból bejössz velem, vagy más különben kényszeríteni foglak. - Ha kell még erőt is alkalmazok csak hogy az ajtó túlsó végén tudjam. Nem szánalomból teszem ezt, mert szeretném vele tölteni az éjszakát, mégis félek ennek a következményeitől.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime20.09.13 18:08

- Tehát neked erre van szükséged? - Egyszerűbb, könnyebb... Na de vajon szebb és jobb is? Őszintén magam sem tudok mit látok igazán, amikor a szemébe nézek. Úgy érzem megbabonáz. Tetszik amikor dühös, ahogyan kimutatja, hogy eszméletlenül dühös. Szeretem mikor olyan harcias, ami már csak hab a tortán, mert Ő mindig elképesztően dögös. Azt hinné az ember, hogy ilyen nő nem létezik. Már csak valahogy arra kellene rávennem, hogy kezdjen el érezni valamit. Mert ez a bizonytalan énje nem túl meggyőző. Nem ilyennek ismertem meg. Én pofátlan voltam. neki pedig jól fel volt vágva a nyelve. De a történtek után mégis csak rá került az Őt megillető csábos ruhadarab, hol ott állítólag nem szereti, mert nem érzi benne, hogy önmaga lenne. Nem megváltoztatni szeretném, csak szeretném ha megint önmaga lenne. Ha tényleg volna mersze kimondani, amit gondol legyen bármi is az nem tartva a következményektől.
- Tapogatózol a sötétben és amikor úgy érzed túlságosan közel kerültél valamihez, akkor inkább újra a mélybe veted magad. - Nem mondhatnám, hogy könnyű rajta kiigazodni. egyre kevésbé értem már, hogy mit miért tesz. De gondolom pontosan ez is az, amit elszeretett volna érni, hogy egyedül csak számára legyen értelme a dolgoknak. Szóval, akkor most már ketten kémleljük a sötétséget.
- Más különben... Nem gondolod, hogy egyszerűbb volna ha most hátat fordítanék? Te szépen eltemethetnéd magadban, amiről nem akarsz beszélni. Senki sem fogja számon kérni rajtad, hogy miért tetted... Hogy egyáltalán miért vetetted fel, hogy egyezzünk meg valamiben? Hogy tényleg csak a változatosság kedvéért tudtalak rávenni arra, hogy vedd fel azt a ruhát, mert Te magadtól biztosan nem mentél volna vissza, hogy a kedvemre tegyél...? - Pofon egyszerű. Ennek a megállapodásnak annyi volt a lényege, mint most. Nem szeretné túl komolyan venni a dolgokat. Nem szeretne megválaszolatlan kérdéseket. De ugyan akkor Ő is érzi a közöttünk lévő vonzalmat, ami csak nem tombol.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime24.09.13 2:04

- Eddig erre volt, de már nem tudom. - Igen, bizonytalan vagyok, jobban mint valaha eddig életemben bármikor. Nem akarni akarom, csak azt nem tudom, hogy ez egy pillanatnyi fellángolás-e bennem, vagy akár komolyabb annál, viszont nem tudom, hogy Leo mennyire akarna engem. Mert tényleg jó párost alkotunk és nagyon szeretek úgy vele lenni, de mi van ha egy idő után már a szex nem lesz elég? Fogalmam sincs, hogy az ilyen kapcsolatok amik csak a testiségre alapulnak azok milyen hosszú életűek, vagy hogy akár életképes-e huzamosabb ideig a dolog. Egy ideje már zajlik közöttünk ez a kapcsolat, de nem tudom, hogy képesek lennénk bele vágni egy olyan kapcsolatba ami bele illene a normális skatulyába.
- Miért, te mit tennél ha a helyemben lennél? - Senkivel sem tudom megbeszélni a gondjaimat és kicsit nekem az már sok, hogy mindent egyedül kell megoldanom, hogy senki sem add akár egyetlen valamire is jó tanácsot ebben. Mert néha nem ártana, hogy mellettem is álljon valaki, aki segítsen továbblépni ha elakadtam.
- Leo, csak gyere be, szeretném ha maradnál. - Egyre jobban fázok és egyre jobban tartok attól, hogy mi van akkor ha tényleg képes lenne nekem hátat fordítani. Nem teheti meg, hogy csak úgy semmibe veszi azt ami eddig közöttünk történt. Ahhoz túl szép időszak volt, vagyis számomra nagyon is annak számított.
- Jobb lesz ugye, ha elmondom miért vagyok ilyen? - Ez amolyan költői kérdésnek szántam, de meg sem vártam a válaszát már folytattam is tovább.
- Kedvellek. Attól tartok ha még közelebb engednélek magamhoz, akkor még jobban megkedvelnélek és téged ez teljesen hidegen hagyna és akkor egy hatalmasat csalódnék és ettől szeretném magam megkímélni. - Nem tudhatom, hogy Leo ebben az esetben hogyan cselekedne, de még nem állok arra készen érzelmileg, hogy közelebb engedjem magamhoz, egyelőre az is elég lesz ha az éjszakát úgy töltsük egymással, hogy nem esünk egymásnak, feltéve ha hajlandó lesz végre bejönni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime28.09.13 0:35

- Hát akkor mindenképpen gondolkodj el rajta és majd szólj ha már biztosan tudod. Esetleg szeretnéd próbára tenni a dolgot... - Mert a bizonytalanságával egyre inkább csak engem is elbizonytalanít. Nem tudom már miben vagyok vagy voltam biztos. Mi az amit már másképp gondolok. Tény, hogy nekem is előbb kellett volna már ezen elgondolkodnom, de tekintve, hogy Flora továbbra is hárítja az akadályokat, akkor talán mégsem. Inkább hallgatnom kellett volna továbbra is. De nekem ez így már nem megy. Valami nem működik. Egyszerre túl sok lett a szabály és egyáltalán nem biztos, hogy meg is tudok felelni azoknak. És ami azt illeti egyre kevésbé akarok már megfelelni. Ennek a kapcsolatnak eleinte az volt a lényege, hogy nincsenek szabályok, nem kérjük számon egymást, nem várunk magyarázatot... Ettől olyan szabadabbnak éreztük magunkat. Nem is azt állítom, hogy most hirtelen életbe léptek ezek a szabályok, hanem úgy egyszerűen dolgok, amiket nem tehetek meg, pedig talán szeretnék. Olyan gyerekesnek érzem. Mégis mitől tartunk? Felnőttek vagyunk. Ha ez sem, így sem működik akkor annyiban hagyjuk a dolgot, de nem gondolom, hogy szükségünk volna korlátokra ahhoz, hogy valami előnyös legyen mindkettőnk számára. Kivétel ha valamiről nem tudunk beszélni. Úgy elég nehéz...
- Flora, nem tudhatom, hogy mit érzel. De tudnám ha elmondanád. - Úgy talán sokkal könnyebb volna mindkettőnknek. Esetleg lenne némi fogalmam arról, hogy mégis mit mondhatnék. De így én is csak abban a sötétben tapogatózom, mint Ő.
Szeretnék maradni... Elképesztően szeretném, ha minden könnyebben menne kettőnk között, de azt már az elején tudhattuk, hogy ez a mi esetünkben nem fog bekövetkezni. Nem szokványos kapcsolat, nem szokványos érzelmek és ahogy nézem Flora a nem szokványosnál is nehezebb tud erről beszélni. Pedig olykor szavak nélkül eléggé nehéz megérteni a másikat. De miért ne működhetne? Az mindketten beláthatjuk, hogy az ágyban mindent elsöprő párost alkotunk. Talán tudna működni valahogyan csak akarnunk lenne egy kicsivel jobban.
- Bízzunk benne... - Jegyeztem meg halkan, hiszen nem tudhatom mi az amit elszeretne mondani nekem. De bármi legyen is az, nem volt könnyű eljutnunk odáig, hogy végre kimondja. Tehát legyen bármiről is, akkor is hallani akarom.
- Szerinted tényleg azért vagyok most itt mert hidegen hagyna? Vagy akkor miért vagyok itt szerinted? - Mert eddig erről még nem volt szó, ahogy sok minden másról sem. De olykor tényleg jó lehet tudni, hogy a másik mit érez valójában. engem nem a látszat érdekel, hanem a valóság. Még ha fájdalmas is. De szó szerint ledöbbentem szavai hallatán. Csupán csak szeretném tudni, hogy miféle hitben volt eddig, hogy akár eltudjam oszlatni a kételyeit, már amelyeket lehetséges.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime28.09.13 4:07

Legszívesebben Leot okolnám mindenért! Ez viszont nem lenne fair vele szemben. De minden akkor kezdődött mikor csak úgy olyan pofátlan módon megjelent az életembe és onnantól van ez a nagy bonyodalom. Mikor még nem ismertem erős, egyedül álló nőnek hittem magam akinek nincs szüksége párkapcsolatra, most viszont egyre jobban érzem azt, hogy szükségem van egy férfira, vagyis egy bizonyos férfira. Még nekem is szokatlan mennyire elkezdtem hozzá kötődni, ami végett nagyon félek is, mert ez már rémisztő. Ilyen még ezelőtt nem volt velem.
- Te leszel az első akit a fejleményekről értesíteni fogok. - Kinek is mondanám el? Ez csak is ránk tartózik. Azért mégis mennyire könnyebb lenne, ha valaki segítene nekem ebben, hogy nehogy még véletlenül is rossz döntést hozzak. Mert tartok a komoly dolgoktól és a csalódástól, viszont attól még jobban, hogy Leo ezt megelégeli és kilép az életemből. Nem hibáztatnám érte, hiszen ki akarna egy olyan nő mellett lenni aki saját maga sem tudja, hogy igazán mit is szeretne? Nem váratom el tőle, hogy a kispadon ülve várja a fejleményeket.
- Elmondanám, ha tudnám. Még nekem sincs fogalmam arról, hogy ez pontosan mi is. - Nem akarom azt állítani, hogy szeretem! Mert nem vagyok benne biztos. Mi van akkor, ha ez csak egy pillanatnyi fellángolás és idővel elmúlik? Sosem értettem az érzéseimet, de most tudom érzek valamit, csak pontosan nem tudom, hogy mit. Viszont azt nagyon is tudom, hogy ha nincsen velem akkor hiányzik és iszonyú sokat gondolok rá mikor távol van tőlem és nagyon szeretek vele lenni és alig várom, hogy végre újra megcsókolhassam. Ez a szerelem?
- Őszintén nem tudom, azért te sem szoktál túl sokat beszélni. Remélem azért vagy itt, mert te is kedvelsz. - Leo sem mondott soha semmi olyasmit, hogy szeretne bármi komolyabbat és talán most csak azért van itt mert bűntudata volt, hogy hagyott távozni. Nem tudom.
- Szóval most már hajlandó vagy bejönni? - Nem hiszem el, hogy még mindig az ajtóban ácsorgunk ahelyett, hogy beljebb mennénk és mondjuk egy forró tea mellett beszélgetnénk tovább, ha azt szeretné.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime30.09.13 17:47

Véleményem szerint a jelenlegi tudatlanságunknál szinte bármi jobb lenne. Bármi amivel kicsivel is közelebb kerülnénk bizonyos dolgokhoz, de legalább tudnánk hogyan viszonyulni a kialakult helyzethez. Mert most nem igazán tudok. Őszintén szólva fogalmam sincs arról, hogy ez most most ami kettőnk között létrejött vagy mit jelent a számunkra vagy mit kellene, hogy jelentsen. Tudnám értékelni ha bizonyos válaszokkal közelebb vinne minket a megoldáshoz. Tudom, hogy nem hagyhatok mindent csak rá, mert biztosan neki is vannak megválaszolatlan kérdései, de akkor talán itt lenne az ideje, hogy feltegye őket. Amennyiben tudok biztosan fogok rájuk felelni. Nem érdekel ha nem fog tetszeni az amit mondani fog nekem, de akkor is hallani akarom. Tudom jó esély van rá, hogy az igazság véget vetne mindennek, legalább is már semmi sem lenne olyan mint ez előtt, de mégis meddig tudnánk ezt szavak nélkül így folytatni. Nem hiszem, hogy túl sokáig bírnám már. Téved, ha azt hiszi számmora nem új ez az egész, mert nagyon is az. Még sosem éreztem ilyesmit senki iránt sem. engem senki sem tanított meg rá hogyan kell, lehet valakit szeretni. De most lenne valaki, akiért megpróbálnám. Szerintem nagyon is érthető és normális ha most ragaszkodom ehhez a valamihez. Bár már hozzászoktam, hogy valahogy mindig mindent elveszítek, ami egy kicsit fontos tudna lenni a számmora, ami számítana az életemben.
- Nem is azt vártam, hogy pontosan mond el... Csakhogy mondj valamit. - Utána biztosan könnyebb volna. Jó, biztosan nem állíthatom. De hát most nagyon is egy helyben ácsorgunk válaszokra várva a másiktól. Ez sem könnyebb így semmivel sem. Akkor legalább megpróbálhatnánk tenni valamit ellene. Mert hát mástól mégsem számíthatunk semmiféle megoldásra. Pozitívra egész biztosan nem.
- Hát meg kell hagyni elég világosan a tudtomra adtad, hogy mire számíthatok ettől a kapcsolattól. - Ami talán nem is kapcsolat, de valahogy mégis csak a nevén kell neveznünk. Talán nekem sem volt elég bátorságom ehhez az egészhez, nem tudom. Egyszerűen talán csak vártam valamiféle jelre, amitől megértettem volna bizonyos dolgokat. Amiről tudom, hogy most már tartunk ott, hogy beszélhetek ezekről a dolgokról is, mert nem fogja elutasítóan azt mondani, hogy ez nem szerepelt a megállapodásunkban.
- Ha már a kedvemért képes voltál felvenni ezt a ruhát... Nem szeretném ha még az én hibámból meg is fáznál. - Igen, ez az a bizonyos ruha, aminek talán mégis csak van jelentősége.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime01.10.13 13:08

Úgy érzem magam, mint egy tizenöt éves kis tini lány - és azon sem csodálkoznék, ha úgy is viselkednék - de egyszerűen ez kezd nekem túl bonyolult lenni. Félek, rettegek és izgulok is. Mert nem teljesen értem, hogyan lehetséges mindez. Ennek nem kellett volna megtörténnie, hiszen a megállapodásunkban sem szerepelt semmi ilyesmi, sőt ki is volt kötve, hogy minden amit teszünk érzelemmentesnek kell, hogy legyen. Most mégis érzek valamit és ettől félek a leginkább. Mert fogalmam sincs arról, hogy mi ez. Talán nem több holmi szexuális vonzalomtól és csak én beszélem be magamnak, hogy ebből talán több is lehetséges lenne, mint alkalomadtán olykor az, hogy azért találkozunk mert eleget szeretnénk tenni a megállapodásunknak. Miért kell, hogy bonyolulttá tegyük? Eddig minden annyira jól működött, egészen eddig.
- Szerintem neked is feltűnt, hogy nem szokásom beszélni az érzelmeimről és az most, hogy arra kérsz mondjam el mi is ezt, nekem mára egy kicsit túl sok. - Hogy is mondhatnám el neki? Nézd Leo talán szeretlek és nem csak jó dugni veled? Nekem ez a talán nem elég és szerintem neki sem lenne az, egy kis idő kellene még, hogy pontosan meg tudjam mondani, hogy mit érzek iránta. Talán most becsapom magam, mert az ez csak egy illúzió, de őt nem szeretném becsapni és hamis ábrándokba kergetni.
- De azért remélem tudod, hogy ez is két emberről szól. - Nem köteles vakon követni a feltételeimet. Bármikor közbeszólhat és ahogy látom most pont azt a bizonyos lázadó időszakát éli, amikor már nem elég neki az amit eddig annak bizonyult Nekem pedig sikerült ismét összezavarodnom. Máskor annyira határozott tudok lenni és kimondani amit szeretnék nem törődve a következményekkel, most mégis attól félek, hogy elveszíthetem, ezért is vagyok ennyire gyáva, hogy nem merem neki bevallani ami most a legjobban foglalkoztat.
- Köszönöm. Nos, érezd magad otthon. - Azzal beljebb is léptem, kész élvezet volt végre kibújni a magassarkúból. Leo pedig igazán otthon érezheti magát már nálam, hiszen mostanában elég sűrűn láttam vendégül.
- Szóval csak úgy együtt alvás? - Mosolyogva fordultam felé miután kibújtam már a ruhámból is. Azt hiszem nincs már okom előtte szégyenlősködni, hiszen már nem egyszer látott fehérneműben, sőt már nélküle is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime02.10.13 1:16

- Szóval időre volna szükséged. - Hát ez így nem kimondottan tekinthető egy biztató előrelépésnek a kapcsolatunk terén, hiszen k9ztudottan az idő nem mindig jó tanácsadó. Ellenkezőleg, mindent csak még bonyolultabbá tesz. Minél több időd jut gondolkodásra, annál nehezebb lesz dönteni. Mert a megválaszolatlan kérdések egyre csak gyűlnek bennem. Kétségbeesetten próbálsz rájuk megoldást találni. Talán valaki mástól várnál segítséget... Most pedig tartok tőle, hogy ez a bizonytalanság mindennek véget fog vetni, mint általában. Tudom, hogy nem várhatok el tőle semmit sem és a legkevésbé áll szándékomban bármit is ráerőltetni. Csak szeretném, hogy könnyebb legyen, mégis úgy érzem, hogy tehetetlen vagyok. Annál pedig nincs rosszabb. Amikor úgy érzed mozdulni sem tudsz, mert láncok veszik körül a tested. Hiába is próbálok kitörni ebből a tehetetlen állapotból, úgy érzem, hogy az erőfeszítéseim hiábavalóak.
- Akkor most önző módon őszinte leszek hozzád. Tartottam tőle, ha elmondom az neked már túl soknak fog bizonyulni a viszonyunkhoz képest és inkább véget vetsz mindennek, minthogy szembenézz a felmerülő kérdésekkel. - Azzal sem estem volna túlzásba, ha azt állítottam volna, hogy iszonyatosan féltem attól, hogy ha őszintén kitálalok, akkor elveszítem. Ugyanakkor ami közöttünk van az már régen nem csak szex, hanem valami több, amiről többé nem akarok nem tudomást venni.
Ne biztos, hogy számot tudnék már adni arról, hogy hányszor volt már részem hasonló látványban általa, ami nagyon is a tetszésemre van. Most mégis majd, hogy nem tátott szájjal állok előtte. Mert az rendben van, hogy aludni fogunk, mert éppen én voltam az aki kiharcoltam magunknak egy éjszakát, ami végre többről szólna mint csak szex, de ez így már nekem is sok ahhoz, hogy... Khm.
- Tudod ezt mindenképpen jó volna mihamarabb eldönteni. Mert most még nagyobb abban a kétséges stádiumban vagyok, hogy vagy engedlek felöltözni vagy nem...  - Erre most valahogy nem számítottam. Több mint meglepő fordulat, több... Viszont ha az első lehetőséggel szeretne élni, akkor tényleg jó volna ha minél előbb magára kapna legalább egy pólót.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime02.10.13 4:01

Tudom különösen hangzik, de legszívesebben adnék magamnak egy hatalmas pofont, hogy észhez térjek végre és képes legyek dönteni. Nem vezet az semmi jóra, ha az időhúzásom és a döntőképtelenségem végett elveszítem. Mert ugye miért maradna mellettem és várna bizonytalan ideig míg én eldöntöm mit is szeretnék? Nekem sem könnyű, de neki sem a mostani helyzet.
- Pontosan erről van szó. - Egy kis időre ameddig elrendezem magamban, hogy pontosan mi is ez ami bennem lezajlik. Na és tényleg honnan tudhatnám mi ez? Tartok attól, hogy csalódni fogok, hogy fájdalom ér, de Leo érzelmeivel tényleg nem szívesen játszok, nem lenne túl fair vele szemben. Túlságosan kedvelem, hogy ezt tegyem vele.
- Hé, azért nem vagyok annyira gyáva, hogy a könnyebb utat válasszam és megriadjak pár kérdéstől. - Gondolom nem a hogylétemről akar kérdezősködni és nem is arról, hogy milyen napom volt, hanem ettől sokkal fontosabb, sőt bonyolultabb kérdéseket fog feltenni számomra. Talán meg sem tudom majd válaszolni azokat, én sem tudhatok mindent. Ha esetleg jobban bele mélyednék ebbe a kapcsolatba és utána járnék annak, hogy ebből akár tényleg lehet komoly kapcsolat akkor előfordulhat, hogy ennél jóval több kérdésre tudnék választ adni.
- Oh, azt hittem ez nem jelent majd problémát, de... - Próbáltam nagyon segítőkész lenni és gyors megoldásként kezeimmel eltakartam melleimet, talán így nem érzi magát feszélyezve arra a pár pillanatig még eldöntjük mit is szeretnénk.
- Így már jobb? - Oldalra döntve fejemet tettem fel kérdésemet, egy egészen kicsit felnevetve mert a hajam csiklandozni kezdte így a nyakamat, vállamat.
- Szóval én szeretnék egy forró zuhanyt venni, de ha csatlakoznál hozzám akkor a kád sokkal csábítóbb lenne, nos? - Tudom együtt alvásról volt szó, de attól még fürödhetünk egyet alvás előtt. Rám is férne egy forró fürdő, mert eléggé fázok még mindig, azt pedig nem várom el Leotól, hogy hozzám bújva felmelegítsen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime02.10.13 14:43

Időre... Mégis mennyi időre? Egy nap, egy hét, egy hónap, több? Gondolom ezt így nem lehet megállapítani, de azt ne várja el tőlem, hogy mindvégig nyugodtan és türelmesen várakozzak. Azt valahogy még megtudom érteni, hogy nem könnyű, mert állítása szerint ennél még soha sem volt több egy kapcsolatában. Biztosan nem szeretne rosszul vagy akár felelőtlenül dönteni, amit később majd alaposan megbánhat. Fogalmam sincs, hogy ez miért van. Persze elfogadható, ha nem bízik bennem eléggé ahhoz, hogy nyíltan kimondja, amit gondol. Arra sem tudok rájönni mégis kitől tart jobban. Tőlem vagy önmagától. Nem akarom, hogy csalódás érje, de ugyan akkor azt sem hogy még hosszú hetekig tartson ez az állapot, mert döntésképtelen. Azért annyira nehéz csak nem lehet. Csupán csak néhány egyszerű kérdésről lenne szó, amit mindenek előtt meg kellene válaszolnia, csakhogy Ő már ezektől is vonakodik. Egyszerűen csak tudnia kellene, hogy akarna-e ennél többet vagy képes lenne beérni a jelenlegi helyzettel. Szeretne-e jobban megismerni, hogy a szexen kívül más dolgokat is megpróbáljunk együtt csinálni, vagy nem?
- Nagyszerű. Nem olyan nehéz kérdések ezek. És vannak olyan dolgok, amelyeken nem éri meg túl sokat töprengeni... Egyszerűen csak mond ki, amit szeretnél, rendben? - Mert minél többet gondolkodunk egy kérdésen minden csak még bonyolultabbá válik. Ránk pedig még nagyon súly nehezedik.
- Csak igent és nemet fogadok el... Tehát, akarod, hogy ennél több is legyen közöttünk? - Egy gyors választ szeretnék hallani. Nem akarom túlbonyolítani. Beérem egy egyszerű igennel vagy egy nemleges válasszal is. Csak az legyen őszinte és határozott. A valódi kérdésre összpontosítva.
- Nem igazán. - Így csak még sejtelmesebbé válik az egész. Azt sem értem egyáltalán miért járatom a számat még mindig? Zavarban lennék? Talán egy egészen kicsit. De kicsit sem amiatt, mert így látom. Sokkal inkább magam miatt...
- Jelen helyzetben engem Te csábítasz a legjobban, de legyen ahogy akarod. - Tudom azt beszéltük meg, hogy együtt töltjük az éjszakát, mégpedig alvással fogjuk ezt megtenni. De arról nem volt szó, hogy mindeközben egy szál alsóneműben fog lenni előttem. Mert ez így most nagyon úgy fest, mint egy önkontroll próba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime04.10.13 6:16

Ha vissza szeretnék gondolni az eddigi szerelmi életemre mindig az jut eszembe, hogy miféle szerelmi élet? Mert eddig nekem nagyon nem volt olyanom. Mindig, minden fontosabb volt ettől és úgy voltam vele, hogy nem is olyan fontosak az érzelmek. Nem azt mondom, hogy eddig még nem volt kapcsolatom, mert volt, de az sem a nagy ömlengésről szólt, csak úgy megvoltunk és kész, semmit sem bonyolítottunk túl. Az ijeszt meg a leginkább, hogy eddig ilyet még nem éreztem és annyira különös, hogy Leo csak úgy oda jött hozzám és annyira pofátlan volt, én pedig elküldtem akkor a jó fenébe és most mégis valamiért azt hiszem többet érzek iránta, mint szabadna.
- Rendben. - Már éppen kezdtem felszabadulni és azt hinni, hogy már túl vagyunk a nehezén, de ekkor Leo sarokba szorított. Nehezemre esik elhinni, hogy ezt most tényleg képes volt velem megtenni. Lényegében akármit válaszolhatok, úgyis következményekkel jár. Nem akarok neki nemet mondani, de igent sem. Mert ha nemleges választ kap tőlem, akkor minden megváltozik és nem éppen pozitív irányba, viszont ha igennel felelek neki akkor talán hamis ábrándokat keltek benne és még magam sem vagyok biztos abban, hogy tényleg szeretném-e ezt komolyabban.
- Igen. - Mindkét esetben van veszíteni valóm, de inkább a csatamezőn vérzem el, mint anélkül hogy meg sem próbálnék harcolni. Talán nem is működne közöttünk a dolog, mert attól hogy jó együtt lenni még nem jelenti azt is, hogy ki tudunk majd jönni egymással. Remélem nem várja el tőlem ezek után egyből a nagy ölelkezős jeleneteket és a gusztustalan érzelmi túltengést. Nekem még ehhez is idő kell, hogy szokjam a mostani helyzetet.
- Sajnálom. Akkor ugye ne is akarjak meztelenül aludni? - Pofátlanul elvigyorodtam, de mielőtt válaszolni tudott volna gyorsan folytattam amit elkezdtem.
- Nyugi, nem volt komoly kérdés. - Mert alvásról beszéltünk, de magunkat ismerve könnyen feltudjuk bontani azt amiben megalkudtunk. Viszont tényleg ki akarom próbálni milyen is lenne csak aludni, talán először kínos lenne mert szokatlan és mindketten zavarban lennénk.
- Emlékezz mit beszéltünk meg... de akkor legyen a kád. - Indultam is meg a fürdő felé, hogy megengedjem a kádat vízzel. Ez nem olyan érzelgős, romantikus közös fürdőzés fog lenni, csak sima fürdés. Ilyet legalább még nem csináltunk együtt, sőt alig csináltunk valamit közösen, leszámítva egyetlen dolgot.
- Ruhában szeretnél fürdeni? - Mikor Leo csatlakozott hozzám feltűnt, hogy még nem kezdett bele a vetkőzésbe, rajtam pedig még csak egyetlen egy nem túl sokat takaró ruhanemű van, de az is csak addig míg a kád meg nem telik, aztán persze lekerül rólam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime06.10.13 19:09

Merem remélni, hogy nem amiatt hangzott el az iménti választ, csak mert minden bizonnyal azt szerettem volna hallani. Persze ebben is volna némi igazság, de most inkább mégiscsak őszinteséget várnék tőle, még akkor is ha minden sokkal rosszabb lesz annál, mint amire számítok. Nem érdekel... Mert előbb-utóbb akkor is hallanom kell, neki pedig valamiképp döntésre kell jutnia. Nekem ezt tudnom kell. Nem akarom bizonytalanságba hajszolni, nem akarom csak amiatt kerülgetni, figyelmen kívül hagyni a nyilvánvalót, mert talán nem elég erős ahhoz a kapcsolatunk, hogy most ezzel szembenézzünk. De talán sosem lesz az. Úgy meg mi értelme volna?  Inkább elviselem azt, hogy csúnyán pofára estem. Végül is ennek is megvolt a lehetősége. Tekintetbe véve, hogy eleinte meg annyiszor elküldött a búsba, abban sem hittem, hogy egyáltalán valaha esélyem lesz feltenni neki ezeket a kérdéseket. Nem még abban, hogy utána tetszőleges válaszokkal is fog majd szolgálni felém. Ez már így is jóval több mint amit elvárhattam kettőnktől.
- Hát ha kérhetem, akkor most még ne... - Már így is zavarban vagyok bizonyos szinten. Csak azért mert még nem lángol az arcom, attól még nagyon is így van. Más különben sokkal közvetlenebb volnék, most viszont csak próbálok bizonyos távolságot tartani vele szemben. Tartani magam ahhoz, amit megbeszéltünk. Mert tényleg szeretném tudni, hogy mennyire működne ez a dolog kettőnk között. Ezt pedig csak egyféleképp deríthetjük ki... Mégpedig úgy, hogy ez úttal nem az fog következni, mint ami általában történni szokott. Ami nem lenne az ellenemre, de azzal megint csak felrúgnánk minden szabályt, amit felállítottunk magunknak percekkel ezelőtt. Kissé még korainak találom. Az ágyban vitathatatlanul mindent elsöprő púrost alkotunk, de mi a helyzet a minden napokkal?
- Én nagyon is emlékszem. Te pedig arról ne feledkezz meg, hogy félig-meddig meztelenül állsz előttem. Mégis mire kellene gondolnom? - Még úgy igazán soha semmit sem csináltunk együtt a szexet leszámítva, amihez alapból nem szükségeltetnek felesleges ruhadarabok. De mi most semmi ilyesmit sem terveztünk, mégis kissé feszengek a bőrömben, mert nem tudom hogyan tudnék nem ránézni vagy hogyan tudnék nem úgy nézni rá? Én igyekszem, csak egy kis időbe telik majd.
- Mit mondhatnék? Szeretem a nem szokványos dolgokat. - De azzal már neki is álltam vetkőzni. Először a felsőm került le rólam, majd a nadrágom és végül rajtam is csak egy alsó maradt. Gyorsan és könnyedén kiegyenlítettem az állást. Még a végén túlöltözöttnek fogom magam érezni mellette, amire eddig még soha egyszer sem volt példa.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime07.10.13 11:44

Mégis mit tehettem volna, mikor hirtelen a sarokba szorított? Nem akartam azt mondani, hogy még ezen is gondolkoznom kell, hiszen választ várt tőlem és abban és azonnal. Merem remélni, hogy mikor igent mondtam arra, hogy szeretnék többet is nem hibáztam. Habár nem rémlik, hogy Leo is ugyan ezt szerette volna, mert csak a kérdést tette fel, de miután válaszoltam nem mondta, hogy ez mennyire remek, mert ő is erre vágyik. Talán ezzel el fogom ijeszteni é mégis csak nemleges választ kellett volna adnom? De azt nem mertem, mert azt gondoltam akkor onnantól kezdve mindennek vége szakadna. Vajon jó döntést hoztam? Mikor lett minden ennyire bonyolult? Túl sok megválaszolatlan kérdés lappang bennem és túl kevés választ kapok. Ez még jobban elbizonytalanít.
- Ígérem jól fogok viselkedni és nem áll szándékomban téged szánt szándékkal provokálni. - Ezért annyira megerőltetem magamat, hogy miután kikászálódtunk a kádból magamra fogom kapni a pizsamámat. Végül is nem nagy erőfeszítés és szerintem egyikünk sem lesz annyira feszélyezve attól, hogy egymás mellett fekszünk az ágyban, ha nem leszek meztelen, habár számtalan alkalom volt mikor meztelen voltam, de a mai mégis csak másnak számít. Érdekes lesz, de nem lehetetlen kibírni, hogy tényleg csak alvásról legyen szó.
- Nem tudom, hogy mire kellene, de talán próbálj meg nem arra gondolni, hogy pillanatokon belül már semmi sem fog rajtam lenni. - Fürdéshez mindent leszoktam venni és tényleg nem látom értelmét most elkezdeni egymás előtt szégyenlősködni, mikor már nagyon is jól ismerjük egymás testét. Azért így tényleg érdekes fog lenni és előfordulhat, hogy kínos is egyben, mert még nem igen csináltunk mást azon kívül. Na és akkor mi van ha nincs is közös érdeklődésünk és semmiről sem tudunk beszélni, csak zavartan nézünk egymásra majd? Valahogy majdcsak lenni fog.
- Hm, azt hiszem erre már rájöttem. - Mosolyogva fordulok felé, hiszen tényleg szeretheti ha már a mi úgymond kapcsolatunkba is képes volt bele menni. Aztán végül levettem magamról az utolsó ruhadarabot is, majd beültem a kádba. Magam elé felhúztam lábaimat úgy néztem ismét Leora.
- Szóval megtisztelsz a társaságoddal? - Persze azon sem csodálkoznék ha neki már ez sok lenne, de azért mégis csak remélem, hogy nem egyedül kell majd élveznem a kád kényelmét, azért mégis csak szórakoztatóbb lenne, ha csatlakozna hozzám.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime08.10.13 17:29

- Őszintén megrémítesz... Kezdenek elmosódni előttem a határok és a különbséget, hogy valójában mikor viselkedsz nagyon jól és mikor vagy nagyon rossz kislány. - Nos, erről jobb volna mihamarabb tanúbizonyosságot szeretni egy csöppet sem bonyolult, mégis célravezető módszerrel. Bonyolulttá akkor válhat a dolog, ha túlságosan összegabalyodunk. Mindez csupán nézőpont kérdése. Hiszen ki állítja, hogy valaki nem lehet egyszerre nagyon jó és elvetemült is egyben? Az a személy véleményem szerint egy óriási csőtömeg lehet csak, akinek még nem volt dolga egy igazi nővel. Számmora Flora akkor is kegyetlenül jó hozzám, amikor valami elvetemült, fondorlatos tervet készül véghez vinni ellenem. A legkevésbé sem kiszámítható... Én pedig általában nem vagyok az a tipikus kíváncsiskodó, hogy az őrületbe kergetném a kérdéseimmel. Lehetőségem sem volna rá, ahhoz mérten amennyi időt szoktunk fordítani bizonyos dolgok megvitatására, amelyek nálunk többnyire csupán néhány percek vesznek igénybe, lényegre törőek vagyunk... Ennyi az egész. Aztán valahogy mégis mindig arra a következtetésre jutok, hogy pokolian szerencsés vagyok azzal az olykor elképesztően nagy pofámmal.
- Hát tudod nem igazán hittem volna, hogy akadhatnak még olyan helyzetek veled kapcsolatosan, amitől esetleg zavarban lehetnék, tévedtem. - Mert az egy dolog, hogy nem tartjuk számon azon alkalmakat, amikor anya szült meztelenül volt szerencsém megpillantani, mi több... De ez most mégis csak más. Az viszont szerintem már egyikünk számára sem meglepő, hogy alig egy-két órája váltunk el egymástól, mégis onnan tudnám folytatni a dolgot, ahol abbahagytuk. De pontosan ez a dolog lényege és szépsége, hogy bármikor, bármiben vonzónak és kívánatosnak találom. Most mégis azt kellene valahogyan megállnom, hogy ennek ne mutassam egyértelmű jelét.
- Érthető módon kicsit talán magamnak mondok ellent ezzel az egésszel, de továbbra is úgy gondolom, hogy meg kellene próbálnunk. Csak kicsit még különös, hogy most azt kellene kibírnom, hogy úgy ne érjek hozzád. Merthogy eddig ez állt a kapcsolatunk középpontjában. - De ha összejön és nem csak egyszeri esetről van szó, akkor bizonyára nem okoz majd nehézségeket hozzászoknom mindehhez, hogy kettőnk között sem minden a szex körül forog. Persze azzal sem olt semmi dolgom, de mint tudjuk az ember mindig többet akar. Ilyen a természetünk...
- Te már megtetted. Komolyan azt hittem, hogy inkább elküldesz nyaralni melegebb éghajlatokra, már ha találsz Nevadánál forróbb helyet, minthogy ebbe belemenj. Mert nem ebben maradtunk. - Ellenkezőleg. Azt hiszem pontosan az történt, amitől mindketten tartottunk bizonyos szinten. Levetettem az alsómat majd beültem a kádba Flora mögé.
- Javaslom addig élj a lehetőséggel, amíg tart. Akarod, hogy megmossam a hátad? - Ujjaimmal finoman simítottam végig lapockájától egészen a derekáig. Mondhatni, hogy ez egy talán vissza nem térő alkalom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket - Flora & Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Lebetegedve ~ Leo & Flora
» Mona & Ryan - vannak még csodák?
» Szabályok
» Flora & Leo
» Flora White

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Flora White birodalma-