welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Bár Vote_lcapBár Voting_barBár Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Bár Bár I_icon_minitime16.12.14 20:17

*
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Alex Brown
Alex Brown



TémanyitásTárgy: Alex&Dean Bár I_icon_minitime19.10.19 9:23

Szét lehet fagyni ebben a tetve időben. Az eső esik, mintha muszáj volna fúj a szél. A vékony bőrkabátom nem véd túl sokat, sőt, mondhatni semmit. A cipőm alja cuppog a mocsokban, ahogy a szokásos helyemen próbálok a sarokba húzódni. A cigim is elalszik, nem győzöm meggyújtani. A gyér kapucnim sem véd túl sokat, az orromon folyik a víz. De jó is lenne valahol máshol lenni, de jól jön az a nyamvadt pénz. Annak a f@sznak is már itt kéne lennie rég. Úgy utálom, mikor  pitiznek a cuccért, aztán rájönnek, hogy nincs pénzük, és b@sznak eljönni. Na, emlegetett szamár, végre megjelenik.
- Késtél. - vetem oda flegmán és kifújom a cigi füstöt. - Tudod, hogy nem szeretem... - pöckölöm le a hamut.
- Add a cuccot! - pitizik türelmetlenül, remegve. Olyan akár egy előhalott, a bőre szürkés és szinte csont sovány.
- Előbb a pénzt! - kötöm az ebet a karóhoz. Nem ma jöttem le a falvédőről, hogy csak úgy odaadjam a jó kis anyagot, aztán leléceljen fizetés nélkül.
- Nesze, remélem elég. - nyújt át egy gyűrött, vékony köteg zöldhasút amit kérdés nélkül veszek át, gumizok ki és nyálazom át.
- Kicsit kevés, de valamennyit tudok érte adni. - kezemmel a zsebemben turkálni kezdek, és megtalálok egy pici simítózáras tasakot, amit átadok.
- Jó lesz, telefonálok ha kell még. - úgy csap le rá, mint pulyka a takonyra, aztán sarkon fordul. Neked is szia, seggarcú... De jól esne egy whisky... Asszem futja is párra. Tudok egy kis lebujt a környéken, ahol még nőt is kapok. Szaporázom a lépteim a kupi felé, amit hamar el is érek. A bejáratban elnyomom a cigit, itt ezt nem lehet. Hangos a zene, kellemes a félhomály, pont ahogy szeretem.
- Egy whiskyt, sok jéggel. - teszem ki a húszast amint helyet foglaltam az egyik bárszéken. - Hogy vannak az ikrek? - mosolyodok el pimaszul. Bögyös kis szöszi ez a pultos csaj, lehet őt viszem fel szobára.


A hozzászólást Alex brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 20.10.19 9:03-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bár Bár I_icon_minitime19.10.19 13:50

Elég sok munka volt, hogy megint újra indítsam az üzletet. Pár hónapba telt, de legalább már működik és újra itt vagyunk Las Vegasban. Őszintén bevallva nagyon is hiányzott, itt azért más. Az embereim mindvégig tartották a drog üzletet, így azért kicsit könnyebb volt, hogy az alap üzlet még mindig futott. A bordélyházat pedig egy strómanon keresztül indítottam újra, így még mindig úgy tűnhet, hogy még mindig nem vagyok az országban. Hátulról irányitok mindent és így egyszerűbb, legalább nem vagyok közvetve a dolgokban. Ez nagyon is frusztrál, hogy csak jelentésekből tudom, hogy mi történik az üzleteimben. Azért arról még mindig nem mondtam le, hogy az utcai lányokat saját magam futtassam és a bordélyházba is sokszor benézek. A drog üzletet pedig átmenetileg az egyik emberem viszi, aki eddig is csinálta.
A további stratégián gondolkozva ülök a kocsimba és megyek az egyik bárba, hogy kicsit bővítsem az üzletet, vagyis ha hallok valamit azt megfelelően fel tudjam használni. Leparkolva az épület előtt, pattanok ki a kocsiból és bezárva azt, belépek. Elég sokan vannak itt, mondhatni a legjobb helyen vagyok, ha keresek valakit. Átsétálok a tömegen és leülök a bárhoz. Kérek egy whiskyt, azt azért már eldöntöttem, hogy nem én fogok haza vezetni.
- Te most épp csajozni próbálsz? - Fordulok felé, és megigazítom a napszemüvegem. Tudom, hogy sokan szoktak rám ez miatt furán nézni, de aki ismer az pontosan tudja, hogy miért hordom. Belekortyolok a whiskymbe miközben várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Brown
Alex Brown



TémanyitásTárgy: Alex&Dean Bár I_icon_minitime20.10.19 9:03

Hamar megérkezik a whisky amit rendeltem, bár a pultos lány kicsit fásultnak tűnik, biztos nem ez az első műszakja már zsinórban, vagy átmentek rajta páran a mai nap folyamán.
- Köszönik megvannak, de örülnék ha nem neveznéd így őket. Még a végén azt hiszik, hogy bekaptam a legyet. - korhol meg kissé, amíg a visszajárót előkaparja.
- Tedd el, bébi, legyen jó napod! - tolom vissza a markát benne az apróval. Amúgy sem sok járt volna vissza. Nem vagyok olyan fukar, mint amilyennek egyesek tartanak. Pláne ha egy jó szex is kilátásban van... Akkor mindjárt hamarabb nyílik tágra a zsebem. Hiába, aki az utcán éli az élete nagy részét megszokja, hogy fizetni kell, ha valamit szeretne. Na, nem mintha csúnya lennék, bárkit megkapok szinte, ha akarok. Csak így egyszerűbb. Nem kell a sok felesleges kört lefutni. Gyorsan, és egyszerűen megkapja mindenki amit szeretne. Közben bejön egy másik fószer, leül a közelemben, nem nagyon törődök vele, jobban lefoglal az italom, és a szép bige. De végül csak megszólít, pedig nem is ismer. Én se őt, most látom életemben először, viszont nem szokásom egyből haragot gerjeszteni. Ki tudja, talán még a végén valami jó is kisülhet belőle...
- Valami olyasmi, lehet nem sokára felviszem szobára. Ilyen rossz időben úgy sem lehet mást csinálni. - mosolyodok el. Hiába, nem szokásom kertelni, minek? Ő is valószínű hasonló okokból járhat itt, hiszen az ember fia a legritkább esetben megy el egy kupiba beszélgetni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bár Bár I_icon_minitime21.10.19 19:01

Sok teendőm van még mindig. Nem egyszerű újraépíteni a birodalmamat, de rajta vagyok. Pont ezért is vagyok itt, információkért és ha sikerül egy-két értelmes emberrel összefutnom, még a végén bővítem is a csapatom.
- Nekem úgy tűnt, nem repes azért, hogy veled töltsön egy-két órát. - Állapítom meg, de persze lehet, hogy rosszul vettem észre, de mivel lányokat futtatok, így elég nagy a rálátásom ilyen dolgokra. Benne van, hogy tévedek természetesen, de elég volt ezt a kis párbeszédet félig hallanom.
- Én tudok egy olyan helyet, ahol kedvedre el lehetsz egy csajjal. Nem is kerül sokba. - Rántom meg a vállaimat, majd belekortyolok az italomba. Kíváncsi vagyok arra, hogy felkeltem-e a figyelmét. Az, hogy nem kerül sokba, azt inkább nem fejtegetném, mert takarja azt, hogy meghívom egy körre, de előbb óvatosan kipuhatolom, hogy miféle. Még a végén pechem lesz és egy beépített zsaruval sikerül összefutnom. Ki tudja, elvégre ők is emberek, civilként járkálhatnak ilyen helyre, de ha nem ezért, mégis csak van nekik erre fele informátoruk. Egy szó mint száz vigyázni kell az ismeretlenekkel, mert sosem tudhatod kibe futsz bele.
- Sokat jársz ide? Még nem láttalak itt. - Folytatom, bár ez két esélyes, hisz én se voltam erre egy jó ideje, lévén, hogy az országban sem tartózkodtam. De előtte nagyon is sokat jártam ide információkért. Régi szép idők. Erre csak lehúzom a maradék whiskyt, majd szólok a nőnek, hogy töltsön még egyet és az újdonsült barátomnak is. Egy zöld hasút csúsztatok oda, amint kikapjuk az italokat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Brown
Alex Brown



TémanyitásTárgy: Re: Bár Bár I_icon_minitime28.10.19 23:29

- Talán ha villantok pár zöldhasút lelkesebb lesz. Vagy ha meglátja micsoda kobrát rejtegetek. - röhögöm el magam. Persze, csak viccelek, az ilyen kis csitriket egyáltalán nem érdekli mekkora szerszámmal van dolguk. Persze azért nem kell szégyenkeznek a méreteim miatt, bár nem Guinness-rekordba illő, és nem is Loch ness-i szörny, de azért szép példány. De ha se a pénz, se semmi nem tudja kellően motiválni a lotyót akkor legfeljebb odébb állok. Csak ő veszíthet. Vegasban annyi a kurva, hogy folyót lehetne velük rekeszteni. Bármelyik sarkon találok másikat, akár még olcsóbban is. Kapásból tudok 3 kupit, és még csak nem is gondolkodtam sokat. Úgy látszik egy rugóra jár az agyunk, mert ő is éppen említi, hogy tud egy jó kis helyet. Nem kerül sokba, mi? Ez egész jól hangzik.
- Csak aztán nehogy az olcsó húsnak híg legyen a leve... Alex papa csak minőségi áruért fizet. - árulom el a nevem. Csevegünk már egy ideje, lassan talán ideje bemutatkozni. Lehet olcsóbb a hely, de ha a csajok olyanok, hogy bottal se piszkálnád meg akkor bele lehet sz@rni az egészbe... Láttam már párat aki hiába volt olcsó inkább kefélnék meg egy pasit, mint őt. No homo.
- Néha, másban utazok. Emberi kapcsolatok, értékesítés, ilyesmi. - na hát igen, így lehet a legjobban burkoltan megfogalmazni, hogy cukros bácsi vagyok. Ki tudja, lehet, hogy ez a fószer zsaru. Amíg nem vagyok biztos benne, hogy nem fakabát jobban járok ha virágnyelven beszélek. Végül is nem hazudtam, csak szebb köntösbe burkoltam az igazságot. Majd hülye leszek belemondani egy félig vadidegen képébe, hogy díler vagyok, hogy utána majd csattanjon a bilincs.
Pont lehajtom a whiskym amikor észreveszem, hogy kikért nekem egyet. Helyes, ezt már szeretem. Azért csak óvatosan a túlzott nyalizással, lehet benne némi hátsó szándék.
- Kösz. Egészségedre! - azért némi illem belém is szorult. Megemelem a poharam, hogy koccintson is akár ha akar, majd belekortyolok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bár Bár I_icon_minitime01.11.19 13:05

Megforgatom a szemeim bár ő ezt nem láthatja a napszemüvegemnek köszönhetően. Nem is baj legalább nem lesz belőle konfliktus később. Már csak azt kéne kideritenem, hogy zsaru-e. Majd még kigondolom, hogy hogyan is teszteljem de az is lehet, hogy nem fogom a forró kását kerülgetni és egyszerűen csak felteszem neki a kérdést. Nem mintha azután nyugodtabb lennék de kezdetnek elmegy.
Felajánlom, hogy nézzen meg egy helyet ami konkrétan az enyém, és ha elfogadja akkor majd a lányok gondoskodnak arról, hogy valóban felfedjék a kilétét.
- Ezek ott vannak a toppon. - Mondom egy kis vigyorral az ajkam szegletében. Előveszem a telefonom és megmutatok neki egy pár lányt a felhozatalból. Fogalmam sincs, hogy miért vannak ezek a képek még rajta a telefonomon de most hasznát veszem nekik.
- Benne vagy? Nem fogod megbánni. - Húzom le a whiskymet majd kérek egy következő kört. Nem kell, hogy ennek a pultosnak könyörögjön ha kaphat könnyebben is csajt pár órára és mivel jó kedvemben vagyok ezért lehet, hogy ingyen is megkapja az egyiket. Talán igy könnyebben sikerül kideriteni, hogy zsaru-e. Nagy a kockázat ha elviszem a saját helyemre, még be is zárathatja ha zsaru de ha belemegy egy körbe akkor nem hiszem, hogy zsaru. Azok nem szoktak odáig elmenni, mégis csak a karrierjükről van szó.
Kikérek még egy kört magunknak, talán hamarabb ered meg a nyelve, mint gondolnám.
- Szóval amolyan üzletemberféleség vagy. - Emelem a poharam és vele egy időben kortyolok bele. Mondjuk ügyes. Ez alatt elég sok mindent takarhat.
- Nekem is van egy-két üzletem. Amolyan értékesités, ahogy fogalmaztál. Mindig keresem a potenciális ügyfeleket, akiknek eladhatom a termékeimet. Szerencsére elégedett visszajáró ügyfeleim vannak. Neked hogy megy? - Fogalmazzunk csak burkoltan. Ha nagyon akarja akkor ki is veheti a szavaimból, hogy elosztó vagyok de persze jelenthet mást is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Brown
Alex Brown



TémanyitásTárgy: Re: Bár Bár I_icon_minitime15.11.19 13:47

Napszemüveg ilyenkor, ez a csávó kicsit fura. A legutolsó dolog ami eszembe jutna a mai időről az a napsütés. De hát ő tudja, ezért nem fogok belekötni. Ki tudja, lehet, hogy egy nagykutya, azzal, meg nem lenne jó kötekedni. Mondjuk itt Vegasban mindenki aki kettőnél több kurvát tart már gengszternek hiszi magát, pedig csak kishalak.
- Nem rosszak, nem rosszak. Ha olyan ügyesek is, mint szépek engem megvettél. - fejezem be az italomat, ami kellemesen melengeti át a torkom. Hiába szép a lány, ha olyan az ágyban, mint egy darab fa, vagy két centitől öklendezik bele lehet tojni az egészbe.
- És mondd csak mennyire van messze ez a hely? - kíváncsiskodok. Érdekel mit válaszol, azt, hogy 2 sarokra, vagy hív inkább egy taxit. Nincs sok kedvem ilyen szutyok esőben sokat sétálni, így is kicsit úgy érzem magam, mint holmi csapzott eb...
- Nekem is van jó pár ügyfelem, széles a választékom. Csupa minőségi áru. A szarért nem is nagyon kapkodnak. De valakire azt is rá lehet sózni, a lényeg, hogy meggyőző legyél és mobilis. - ködösítek rendesen, ahogy illik. Muszáj, mert nem lenne jó egy zsarunak kiadni magam. Majd' hülye lennék nyíltan kijelenteni, hogy "Hé, drogdíler vagyok, alig várom, hogy dutyiba dugj, és jól seggbe durrantsanak!". Előbb lövöm magam főbe... Csak szépen, óvatosan, kerülgetem a konkrét témát, mint a tüzet, aztán ha akarja úgyis ki tudja szűrni magának belőle a lényeget. Ha meg nem, akkor nem, az már az ő baja. Nem lehet ám csak úgy lekenyerezni egy piával, nem adom könnyen magam. Felőlem smúzolhatunk ameddig akarja, nem fogok egy hamar elájulni. Francnak se kell, hogy kattanjon a bilincs, és pórázon vezessenek, nem vagyok én kutya... Közben megérkezik a következő kör finom, aranyszínű lötty, ezt már szeretem. Csak a fejembe ne szálljon az alkohol, mert akkor könnyen rossz véget érhet akár a móka...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bár Bár I_icon_minitime23.11.19 9:30

Mutatok egy pár képet neki, hogy milyen csajokkal is dolgozok együtt. Szerintem a legjobbak, legalábbis jól néznek ki és tudnak is bánni a férfiakkal.
- Kipróbáltam őket, nem fogsz bennünk csalódni garantálom. - Ebben még nem is hazudok, mert elég sokkal voltam együtt és mielőtt bekerültek a bordélyházba, azért le kellett őket tesztelni. Viszont tetszik, hogy kezd belemenni. Hamar pontot tehetünk az i-re.
- Nincs olyan messze, de kocsival vagyok. - Felőlem akár már most el is indulhatnánk, ha ennyire sürgős volt neki felszedni a kis csajt. Az meg egy cseppet sem zavar, hogy már ittam, amúgy sem mennénk messzire és nem is ittam sokat. Megtehetném, hogy hívok egy embert, de erre a kis útra teljesen felesleges.
- Szeretem a minőségi árut. Megnézném a készleted. - Abban totálisan igaza van, hogy a szart is el lehet adni, de én az ilyennel nem foglalkozok. Sosem "hígítottam" a drogot semmivel, ezért is fizetik meg, bármennyi is az ára. Most viszont arról van szó, hogy ő feltárja-e a készleteit vagy elsétál. Igaz egy rendőrségi akcióban abból sem hátrálnak ki, hogy drogot adjanak el nekem. Valahogy ez a figura nem tűnik zsarunak, de persze az alatt az idő alatt változhattak, amióta nem voltam itt. Szívás lenne ha pont ezen csúsznék el és a sok éves ténykedésem mehetne a levesbe. Lehúzom az utolsó pohár whiskyt és felállok.
- Mehetünk? - Nézek rá, szerencsére annyira már edzett vagyok, hogy ez a pár pohár ne ártson meg. Amúgy is mennyi volt, három-négy? Az semmi. Mindenesetre ha eljön velem, a csajok kiszedik belőle, hogy rendőr-e vagy sem. Kezdjük ott, hogy már akkor lebukik, ha levetkőzik. A zsaruk általában bedrótozva meg kamerázva mennek minden hova, hogy kellő bizonyíték legyen a kezükben. De lássuk, kíváncsi vagyok rá!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Bár Bár I_icon_minitime05.03.21 2:11

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Bár Bár I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Piros lámpás negyed :: Bordélyház-