welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_lcapAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Voting_barAz élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime24.02.19 15:13

William and Madison

Maldivin sűtettem a hasam... negyven fok van és a koktélok csak jönnek sorban. Tökéletes pasik társaságában élvezem az életett és aztán egyszer csak vége... Érzem hogy valami húzz kifelé ebből e menyországból. Nem...nem, nem akarom és vége. Kinnyilik a szemem és szépen lassan rá kell, hogy döbenjek tökéletes életem csak álom volt. Résnyire becsukott szemem újra becsukom és próbálok az álmomra koncentrálni, hátha vissza tér, de mindhiába már túl messze vagyok álomvilágtól. Óvatossan nyitom ki a szemem. A reggeli fény nagyon zavaró. Szinte teljesen hőfehér minden körülöttem. Elvakít a fehérség. Na tesék egy újabb álom. Most meg meghaltam és a Mennyországba kerültem, bár nekem az előbbi helyszín is tökéletesen nmegfeleltt volna. Gondolatmenetem csak az enyhe, tompa fejfájás szakítja meg ami nálam a másnaposág jelle. Oké, annyi biztos, hogy ágyban vagyok és az is, hogy nem a sajátomban. Lassan feljebb tolom magam a párnák közül és prőbálom hozzászoktatni a szemem a fényhez. Végre sikerül rendesen kinyitnom a szemeim, hogy szemügyre tudjam venni a környezettem. Hatalmas szoba közepén fekszem egy ágyban. A környezett nagyoon jó ízlésre vall. A drapp falak és a fehér berendezés tökéletes összhangban van. Fetápászkodom az ágyból és az erkély ajtóhoz sétálok, hogy felmérjem hol is vagyok valójában. Csak mikor meglátom  magam az erkélyajtó üvegében jövök rá, hogy eltüntek a ruháim. Egy fehér ing van rajtam és talán az alsőnemüm. Hol a francba vagyok? Aztán belém hasít a felismerés... A tegnap este. William-nél vagyok valószínűleg. A fenébe is Madison, hogy lehet ennyire buta liba. Kilépek a szobaajtón és elindulok a lépcsőn a földszintre. Végig az jár a fejemben, hogy ez mennyire ciki már. És hogy vajon én meg Ő? Mármint....Hogy mi ketten... Áhh bele sem merek gondolni. Követem a zajokat amik valőszínűleg a konyhából jönnek. Mezitláb állok a konyha kövén, ahol egy tetovált, félmesztelen férfi ténykedik valamiben. Az illatról itélve vagy reggeli vagy méreg készül.
- Jó reggelt. - szólaltam meg halkan. - William ez annyira kellemetlen... - kezdtem azonnal a magyarázkodást. Azt hittem megnyilik a föld alattam, annyira szégyeltem magam. Ez nem semmi, az első napom után a fönököm ágyában ébredek. Nem csalódtam magamban. A baj csak az, hogy nem sok mindenre emlékszem. Miközben szégyenemben a rajtam lévő inget próbáltam lejebb húzni, egyszerűen nem tudtam nem észre venni, hogy rendkivűl dögös. A belső kis ördög azt sutogta ne bánd ha lefekűdtél vele. Próbáltam csendre parancsolni a kisördögöt. Nem hiszem el, hogy még ilyenkor is csak ezen jár az eszem. Rosszabb vagyok mint azok a tipikus férfiak, akik elbútúlnak, ha egy jó se*et látnak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime25.02.19 13:59



William & Madison







I

smered az érzést amikor te is ittál már pár kört és magad sem tudod mit tégy egy váratlan helyzetben? Mikor egy ifjú hölgy aki az alkalmazottad túlitta magát a határon és úgy ájult be a kocsiba, hogy azt sem tudtad megkérdezni hol lakik? Hívjak egy járőrt, hogy motozzák meg, derítsék ki hol lakik és vigyék haza? Itt nem hagyhatom az út szélén... De nem szeretném kitenni eféle procedúrának sem a rendőrségen, édesanyám úriembert nevelt. Hazavitettem magam a sofőrrel, van elég vendégszobám, az egyikben elfér. Elza várt minket köntösben az ajtóban, és segített az addigra már kissé hányásban úszó kishölgyet felvinni az emeletre. Segített neki átöltözni, betakarta és hagyott vizet a vendégszoba asztalkáján kiszáradás ellen, nem tudom mihez kezdenék nélküle, második anyámnak érzem Elzát. Magam is kibújtam a pecsétes pólómból, és megbeszéltem az akkor már fáradt és karikás szemű Elzával, hogy holnap reggel elviszi a tisztítóba, majd lezuhanyoztam és én is végre elalhattam a saját szobámban.
Az ébresztőóra zajára sikerült csak felkelnem, hogy hanyadik csörgésre csak a jó isten tudhatja, álmosnak és nyúzottnak éreztem magam, hosszúra nyúlt a tegnap este. Felvettem a papucsom, póló és kényelmes nadrág, lementem a földszintre az ebédlőből zaj szivárgott, Elza keverte épp a tálban a tojásokat, kissé késésben volt, elaludt ő is, de megértem, sokáig volt fenn ő is, elüldtem a tisztitóba, egy rántotta még nekem is megy. Miközben zutyulgattam akartam inni egy korty kávét, ami sikeresen a pólómon landolt, éget, éget, égeeeet. Lekaptam és a kis székre terítettem a pult mellett. Leég a tojás, vissza nyúltam és kavar, kavar, mert szénné ég. Hangokat hallok, nem Elzáét.  

Szerintem felébredt a kisasszony is.   -   - Jó reggelt Miss Greenfiel. Öntsön, kávét és foglaljon helyet. Elnézést az ingért, de nem szokott nálam nő megfordulni, és Elza csak ezt találta éjszaka. Ne aggódjon, a ruhája már a tisztítóban van, mindenkivel előfordulhat egy kis baleset. Erőltettem egy fáradt mosolyt, miközben a tojást a tányérra lapátoltam és visszavettem a kávé foltos, de már legalább kihült pólóm.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime26.03.20 12:01

William and Madison

Na jó úgy érzem magam, mint  valami elcsépett nyálas, romantikus filmben, ahol a szereplők berugnak, összefekszenek és aztán másnap mindent megbánnak. El sem tudom képzelni mit gondol most rólam. És ami a legszörnyűbb, hogy lehet, hogy a munkám veszítettem el ezzel a húzással. Valahogy mindig is profi voltam, a "Hogyan rotsd el az életed két lépésben." játékban. Egy idd le magad akár alkohol mérgezésig, majd feküdj össze a főnököddel. De ha már tönkre tettem az életem , legalább emlékeznék rá, hogy azt tudjam mondani megérte. A fenébe is.... Totál sötétség van a fejemben a tegnap történtekkel kapcsolatban és sehogy sem tudom előkaparni, hogy hogyan kerültem ide és mi történt azután. Alig várom, hogy a munkahelyen ez legyen a téma. Az emberek imágnak mások kárán örvendeni és ez most sem lesz másként.
A konyhaszigethez lépkedtem és lassan letettem a fenekem a hideg székre. Zavarban voltam akár egy kislány az ovis felépésen. Csináltam már ilyent de ez most valahogy más. Most valahogy jobban szégyenlem magam az átlagnál. Legszivesebben megcsiptem volna magam, hogy felébredjek ebből a rémálomból, de valahogy legbelül éreztem, hogy ez most nem álom.  - Köszönöm. - nyögtem ki halkan és belekortyoltam a kávémba. A forró kávé kicsit felmelegített és a fejfájásom is határozottan szünni kezdett. - William... - szólaltam meg halkan. - Annyira szégyenlem magam az egész miatt. Nem szeretném ha rosszat gondolna rólam a történtek miatt. - kezdtem magyarázkodni lányos zavaromban, miközben feléfordult és érdeklődéssel figyelte a mondandómat. A tekintettem fogyamatosan a tökéletes felső testére és a tetoválására terelődött. "Madison hagyd abba és légy komoly."-Parancsoltam magamra. nem gondolhatok most semmi ilyesmire. - Mondja, mégis mi történt az este? Úgye mi nem... Mármin úgye nem? - céloztam ezzel arra, hogy úgye nem feküdtünk le egymással. El akartam sülyedni szégyenemben, de muszály volt tudnom az igazat. - Azt hiszem az este átléptem egy határt. Azzel tisztában vagyok, hogy berugtam, de ez nem is csoda hisz  nem iszom alkoholt... - magyarázkodtam újra. Egyébként tényleg nem szoktam inni, fogalmam sincs hogy tegnap mi a fenének ittam annyit. Talán azért mert el akartam engedni magam kicsit. Hát sikerült.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime31.03.20 17:45



William & Madison







N

em mondhatom, hogy egyszerű, vagy rövid estém volt... Minden nagyobb és sikeres projekt után el szokunk menni a csapattal ezt megünnepelni egy általuk választott kocsmába, szórakozóhelyre, ahol ki tudjuk engedi a fáradt gőzt, mert ilyenkor mindenki megfeszített erőkkel dolgozik azon, hogy ne eshessen hiba egyetlen biztonsági rendszerbe sem, és van akinek egy-egy hiba megoldás bizony éjszaka álmában ugrik, akkor kipattan és elkezdi a kódokat átfutni, és ellenőrizni, hogy valóban jó is-e az álmában látott elmélete, tehát nem könnyű a mi munkák, én is éjszakákba nyúlóan dolgozom a projekteken, van amikor Elza ébreszt fel az asztalra borult alvásomból. Annyira akartam ezzel kilyukadni, hogy igazából csak pár pohár piára és egy jó alvásra lett volna szükségem, de e helyett egy ájult nő a kocsimban, aki nem nagyon akarja megmondani hova is kellene őt hazavinni, így a vendégszobámban alszik. Szerencsémre Elza segített, egyedül, magam is ittasan nem valószínű, hogy el tudtam volna látni az amúgy jócskán beájult leányzót.
Én vállaltam a reggeli elkészítését, mert Elza elvitte a tisztítóba Madison ruháját, és én sem vagyok teljesen magatehetetlen, egy tojás összeütése még nekem is megy, bármennyire is vagyok fáradt, ezt mondjuk bizonyítottam a magamra borított kávéval... Amint kihűlt a pólóm és a bőröm visszabújtam a pólómra, ám akkorra már Madison a konyhában állt, olyan vörös fejjel, mint aki a kivégzésére vár, mint egy kislány akit rajta kaptak valami huncutságon, és most fogják megbüntetni és a sarokba zavarni. Kértem, hogy töltsön magénak kávét és üljön le addig én kitálaltam a reggelit és elé is raktam egy adagot.   

Mit ne mondjak nagyon meglepett a kérdése, fel is szaladt a szemöldököm a homlokom közepére.
- Tessék? Természetesen nem. Nem tudom milyen fantáziaképek élnek az ön fejében, de nem szoktam rámászni részeg és ájult nőkre. Vagy ha ön szerint ez az előre jutás kulcsa akkor lehet, hogy jobban át kellett volna néznem az önéletraját és a referenciáit.
Kortyoltam a újra a kávémba és kissé megráztam a fejem, a feltételezés is sért. Ekkor toppant be Elza a tisztítóból, és persze, mint egy tinédzsert le is hordott a kávés pólómért, na nesze nekem, női túlerő....




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime19.05.20 19:32

William and Madison

NNak.gif
Rendkívülien kellemetlen ez a helyzet számomra. Soha az életben nem történt még csak hasonló sem velem. Be kell valljam mélységesen szégyenlem magam a történtek miatt. Talán nem volt jó ötlet tegnap este elfogadni azt a meghívást sem meginni az a rengeteg italt. Még csak néhány napja ismertem meg Wiiliamot és mint már mondtam Ő a főnököm. Talán nem kellet volna az első adandó éjszaka után csap részegre inni magam és hálószobájában ébrednem reggel, de ezen már nem tudok változtatni. Soha sem tanulok a hibáimból. Legszívesebben elsüllyednék szégyenemben. Itt ülök a főnököm konyhájában alig valami ruhában és a tudattal a fejemben, hogy komplett idiótát csináltam magamból tegnap éjjel. Számomra sokkal kellemetlenebb volt a feltett kérdés azzal kapcsolatban,  hogy vajon lefeküdtünk-e egymással, mint neki mégis inkább úgy tűnik Ő szívta fel jobban magát. Dühösnek tűnik, de a szavai engem sem hagytak hidegen. Először megnyugodtam, amikor hallottam, hogy nem történt semmi közöttünk. Egy hatalmas kő esett le a szívemről, az már biztos. Nem arról van szó, hogy számomra Ő nem egy vonzó férfi. Sőt ha jobban megnézem álmai férfija lehetne, már csak azért is mert szerintem még álmaimban sem láttam ilyen tökéletes férfit, de nem vagyok az a fajta nő aki az első alkalommal beugrik minden jött-ment pasi ágyába. Nálam még érvényes a szerelem fogalma. Különben is rám sem nézne amilyen szerencsétlen vagyok.
Mondatai fojtatása megütötték a fülem és kissé a lelkembe gázoltak.
-Egyáltalán nem erre gondoltam, hogy Ön kire szokott rámászni és kire nem. Egyébként sem az én dolgom ez. - mentegetőztem egy pillanatig. Félreértette a dolgot én nem erre gondoltam. Csak szimplán arra, hogy esetleg mindketten elég sokat ittunk és hogy.... Na mindegy is. Nem is értem, hogy a francba jutott ez eszembe,hisz mi nem vagyunk egymásnak valóak. Nem hinném, hogy az esete vagyok.
- Már megbocsásson, de maga mit képzel rólam? Nem vagyok egy könnyű nőcske aki az első adandó alkalommal beugrik a főnöke ágyába. Nem akarok az Ön ágyán keresztül babérokra törni. Sajnálom, ha ilyennek gondol, de én nem az a lány vagyok.. - dühöngtem kicsit, de a lelkem legbelül zokogott és ez világosan kiült az arcomra is. Biztos vagyok benne, hogy Ő is észrevette. A mai férfiak mind azt gondolják, hogy minden nő ribanc és a testükkel akarnak feljebb kapaszkodni? - Én azért adtam be a jelentkezésemet,mert az Ön cége köztudottan a legjobb és szeretném megmutatni mit tudok. És igen szeretnék magasabb babérokra törni de nem ilyen módon. - váltottam halkabb és nyugodtabb hangnemre miközben végig a szemébe néztem. Ebben a pillanatban megérkezett a bejárónő a ruháimmal. - Azt hiszem ideje felöltöznöm. - mondtam úgy mint aki érzi, hogy nem kívánatos itt tovább.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime19.05.20 22:26



William & Madison




Kristin%20Kreuk%20-%205.jpg



K

omolyan csak pislogok és azon gondolkodom kinek képzeli magát ez a nő, hogy először megvádol majd még neki áll feljebb és itt kiabál velem a saját konyhámban, kevesebbért is rúgtam már ki embereket, de ő kezd komoly indokokat gyártani a felmondó leveléhez, felvonom a szemöldököm, össze préselem az ajkaim, és erővel próbálok nem közbe szólni és többször is kijavítani, Miss Hisztérikus kitörés kisasszonyt, most így kapásból nem tudom hol dolgozott eddig, azzal a HR foglalkozik és a volt munkahelyek leellenőrzésével is, de kezdem érteni miért váltak meg tőle, kiváló munkaerő, de a nyelve alaposan fel van vágva, ami egy szerető esetében elvárás még egy beosztottéban hatalmas, gigantikus hiba drágám. Aprót ütök a pultra jelezvén, hogy ezt most itt fejezze be, mielőtt komolyan kihoz a sodromból és olyat mondok amivel egy életre meg találom sérteni.
- Kérem, Madison, most inkább menjen felöltözni és utána egy reggeli mellett beszéljük meg kulturáltan a dolgokat, mielőtt olyat találunk mondani mindketten ami váló indok lenne a céges kapcsolatunkat tekintve.
Igyekeztem elég határozott és diplomatikus módon hangot adni annak, hogy szerintem jobban jár ha most egy kicsit féken tartja azt a csípős nyelvét mielőtt komolyabb gondok adódnak belőle.
Vettem egy mély levegőt és végig néztem ahogy elment, azt értem már Ben miért kardoskodott mellette, ritka jó lábai vannak, de jobban örülnék jelenleg ha lenne rajta valami is.
Elza is csak felvont szemöldökkel mered az előző kis párbeszédünkre, nem érti a helyzetet de inkább csak legyintettem és kidobtam az egészet a kukába amit eddig zutyultam, felment bennem a pumpa, kaptam tőle egy tiszta pólót, és kimentem az erkélyre rágyújtani amíg Elza főzött valami ehetőt, megterített, friss narancslé és még kávé illatozva várt az asztalon.   
tumblr_nkqwt6QceE1upt36xo1_500.jpg

Leültem, és az aktuális tőzsde híreket kezdtem el elemezni a lapokból, most lekötnek a számok, muszáj ha normál hangerőt akarok megütni, hallom ahogy kihúzza a széket, felnézek és látom, hogy végre ruhában ül velem szemben.
- Kezdjen csak neki, Elza istenien főz.
Hajtogattam össze az újságot, és töltöttem magamnak még egy csésze kávét.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime10.06.20 21:17

William and Madison

NNak.gif
Felháborító ahogy velem beszél. Rendben a főnököm, de nem vagyok a rabszolgája sem az ölebe, hogy ilyen hangot megengedjen magának velem szemben. Mégis mi a francot képzel ez magáról, Attól, hogy van pénze még bármit megtehet? Hát elárulom engem nem lehet megvásárolni. És nem fogok csak azért hallgatni és megalázkodni mert féltem a munkámat. Beképzel alak, aki el van telve magával. Az ilyen férfiaknak minden nő könnyűvérű. Mondjuk általában ezeket a típusokat is hordják haza rendszerint. Senki de senki ezen a világon nem nevezhet könnyűvérűnek. Még Ő sem. Rendkívül dühös vagyok rá és úgy érzem, hogy ha most kinyitnám a számat akkor aztán nem tudnám befogni. Meg tudnám fojtani. Undorodom a viselkedésétől, mégis valami csábít benne. Valami amit magam sem tudok megmagyarázni. Nem tagadom hatással van rám a jelenléte és ettől még magam is meg vagyok ijedve. Van benne valami, ami úgy vonz mint a mágnes. Most szó sincs a pénzről vagy a fényűző életéről sokkal inkább valami más vonz, amit magam sem tudok megmagyarázni.
- Nézze, ha fel akar mondani,akkor tegye meg most. De azért tegye mert nem elégedett a munkámmal, ne pedig azért mert feltettem egy egyszerű kérdést. - néztem mélyen a tekintetébe és próbáltam magabiztoságott sugározni. Ha tényleg el akar küldeni a  cégtől csak rajta tegye meg. Ne raboljuk feleslegesen egymás drága idejét. De nem hinném, hogy a munkám lenne a felmondás oka. - Rendben átöltözöm és azonnal itt vagyok. - mondtam már sokkal nyugodtabb és lágyabb hangon. Még a lépcsőn haladtam felfelé egyre csak az előbb történtek jártak a fejemben. Be kell vajam kissé sértette a női mivoltomat, az hogy gyakorlatilag az mondta, hogy akkor sem érne hozzám ha fizetnének neki. Pedig nem gondolom, hogy csúnya lennék, persze egy szupermodell sem vagyok. Szinte teljesen biztos,  hogy a üresfejű cicababákra bukik.
Néhány perc gondolkodás után visszatértem a ó konyhába. William a konyhapult mellett állt és az utolsó korty kávéját próbálta legyűrni. A reggeli az asztalon gőzölgött és be kell vallanom isteni volt az illata. - Köszönöm. -szólaltam meg halkan. - Gyönyörű a háza. Nagyon jó ízlésre vall. - kezdtem bele a beszélgetésbe. - Nagyon hálás vagyok amiért tegnap nem hagyott magamra a bárban. - kezdtem bele. De ez még nem jelenti azt, hogy bocsánatot kérek valamiért, amit nem sértésnek szántam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime28.06.20 18:02



William & Madison




Kristin%20Kreuk%20-%205.jpg



K

evés ember, pontosítok, kevés nő tud ennyire felbosszantani, olyan pimasz és faragatlan, komolyan fontolóra kell vennem az úgy titkárnő gondolatát, annyival könnyebb lenne ha nem lázadna és kapná fel a vizet mindenen, tudom, hogy a dögös nők őrültek, ez nem titok előttem sem, de valahogy engem mindig megtalálnak.és körül vesznek az ilyen emberek, akik az őrületbe kergetnek, általában ott törik meg az ellenállásuk amikor végleg kihúzzák a gyufát és üvöltve közlöm velük, hogy ez volt az első sárga lap, a másodiknál automatikusan kapod a felmondó leveled, és nem, nem érdekel kik a szüleid és miért is kellett nekem különböző politikai megfontolásból felvennem ide, mindenkinek két dobása van aztán szedd a cuccod és ott az ajtó, erre van nekem felvéve Vegas második legjobb ügyvédje, az első nem akarta ott hagyni a munkáját amikor megkerestem az ajánlatommal, nem értem Miss Hastings miért ragaszkodik ennyire a rendőrséggel közös munkaihoz, és ahhoz a vacak irodához, mikor nálam kétszer annyit is kereshetne, de ezt már rég elengedtem.
Veszek egy mély levegőt, és belekortyolok a kávémba, ahogy Miss Greenfiel duzzogva megy el öltözni, esküszöm nem arra gondoltam, vagy csak nem úgy, de sértette az egom ahogy arra célzott, hogy maga tudatlan nőket erőszakolok esténként hobbiból, már bocsánat, de kinek néz engem ez a nő? Tény és való, hogy szeretem az igaz történeteken alapuló krimi könyveket, mint Ted Bundy és társai, de attól, hogy olvasásuk ellazít, és kikapcsolja az agyam, még nem fogok hirtelen nőket bántalmazni.
Leültem inkább az asztalhoz a tőzsde hírekkel, hogy a számok lenyugtassák a felforrt agyvizem, és vártam, hogy végre ruhába is előkerüljön Madison.
- Köszönöm, jók a lakberendezőim, eltalálják azt amire vágyom és amit meghagyok nekik feladatként.
Hajtogattam össze az újságot.
- Lásson hozzá, Elsa istenien főz.
Vettem el egy pirítóst, és nagyot kortyoltam a friss narancsléből.
tumblr_nkqwt6QceE1upt36xo1_500.jpg
- Ugyan, ez már csak természetes.
Pillantok a felvillant telefonomra, komolyan zizi a csaj, az előbb üvölt, most meg nyájas, mint egy kezesbárány, egy véleményt ha kérhetném.
- Ha szeretné a reggeli után a sofőröm hazaviszi, csak most ténylegesen tudnunk kellene a címét.
Vigyorodtam el, ha már az éjjel nem sikerült eljutni odáig, majd estem neki a reggelinek, ami egy hadseregnek is elég lenne, Elza ma is túlteljesített.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime14.12.20 21:08

William and Madison

NNak.gif
Pfúúú... Pökhendi, felkapaszkodott kis "apu kedvence". Őszintén? Nem szánnám felképelni. lehet, hogy megtanulta az üzleti élet minden apró dolgát és sokat tud az életről, de, hogy a nőkkel nem tanult meg bánni az biztos. Úgy tűnik a menő kis sulijába erre már nem tanították meg. Annyira irritáló, de mégis van benne valami. Valami, ami érdekel és felkelti a figyelmemet. Nem voltam soha egy nagy pasifaló és ez mostanra sem változott túl sokat. Általában a munkának szentelem magam és nem foglalkozom a férfiakkal. Hívhatjuk védekező mechanizmusnak is, vagy ahogy csak tetszik... Nincs pasi, nincs probléma. De most mégis az érzem, hogy valami megragadott benne és nem ereszt. Hálás vagyok, amiért nem hagyott magamra tegnap este. Nem is értem hogy ihattam annyit, hisz én nem is szoktam alkoholt inni. Az első adandó alkalommal berúgok a főnököm előtt és ráadásul reggel az Ő ágyában ébredek. Jesszus, bele sem merek gondolni abba, hogy milyen pletykák fognak menni az irodában. Ez még nem akkora baj, jobban foglalkoztat az, hogy vajon Ő mit gondolhat rólam?! Valami olcsó nőnek gondol biztos, aki csak keresi az alkalmat, hogy  pénzes pasik ágyába fekhessen. Én egyáltalán nem vagyok ilyen, de most sikerült magam elég rossz színben feltüntetnem. Muszáj valahogy megváltoztatnom a véleményét rólam.
- Hmm... Ez nagyon finom. -kóstoltam meg az ételt ami a tányéron volt. Tényleg finom. Imádok Főzni, de nagyon ritkán van rá időm sajnos.
- Nézze... - emeltem fel a tekintetemet. - Elnézést kell kérjek az előbbi viselkedésem miatt és természetesen a tegnapi miatt is. Tudom,hogy most mást gondol, de én nem szoktam matt részegre inni magam és sexi, jóképű, milliomos pasik ágyába kikötni. - tártam ki a tenyerem felé, kifejezve, hogy róla beszélek. Jöttek elől belőlem a szavak és nem is vettem észre, hogy mit mondtam, bár neki feltűnt biztosan. - Hálás vagyok mindenért és nem az volt a célom, hogy félre értsen. Én csak... - hagytam abba,mikor rájöttem,hogy mit is mondtam. Hát igen ez vagyok én. Szégyenemben a kávés bögrébe temettem az arcom és próbáltam minél hosszabb ideig kortyolni a kávét, reménykedve,  hogy felébredek és rájövök, hogy ez csak egy rossz álom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime29.12.20 18:16



William & Madison




Kristin%20Kreuk%20-%205.jpg
tumblr_nkqwt6QceE1upt36xo1_500.jpg



N

éha csak ámulok az emberek hangulat ingadozásain, egyszerűen nem tudom megérteni, egyik pillanatban irul pirul és az ingem alját rángatja lejjebb, majd teljesen kikelve magából üvöltözik a konyha közepén, mintha nem is a főnöke lennék és nem egy jogos feltételezés lenne ez egy gazdag agglegénytől, főleg egy ilyen kérdés után, majd vissza vált doromboló kiscicává és azt ecseteli milyen helyes vagyok, ti értitek ezt, mert én nem, ilyen gyors hangulat ingadozás nekem sok, túl gyorsan vált és nem tudom, hogy ez az alap hangulata vagy ezt az összetett személyiségzavart én hoztam elő mélyen a rejtekéből, és igazából félek belegondolni milyen lehet a pasijának lenni, na nem azért mert ilyen irányú terveim vannak, de egy igazán vonzó és csinos lányról beszélünk, szóval nyilván van, vagy legalább volt pasija, és most együtt érzek minden embertársammal akin átment ez a hurrikán.
Inkább csak megrázom a fejem és folytatom a reggelim, az Isteni reggelim amit Elza dobott össze alig pár perc alatt, nem tudom mire mennék nélküle, nekem egyszerűen nincs időm még a háztartásra is, nem nézem le a nőket, édesanyám is háztartásbeli volt világ életében, és Ő a leggondoskodóbb nő akit csak ismerek, egyszerűen már túl fáradt vagyok mire hazaérek, ha nem lenne Elza heti egy nagymosás lenne és folyton pizzán élnék, azt hiszem elkalandoztam.
- Borítsunk rá fátylat, egyikünk sem úgy gondolta ahogy hangzott, maradjunk ennyiben.
A reggeli kávém előtt túl sok volt ez így, vasárnap reggel van és már is sikerült felhúzni engem, ez egyéni rekord azt hiszem.
- Ha befejezte a reggelijét a sofőröm hazaviszi.
Mosolyodtam el lágyan, remélem ezúttal sikerül épen haza is érnie, de amint állítja nem szokott ennyit inni, szóval kétlem, hogy hazafelé még betérne egy bárba, de majd szólok, hogy figyeljen oda, hogy bemenjen a házba amit címnek ad.
A magam részéről a teendőim sorába hisz holnap ismét hétfő. Elkísértem a lift ajtóig, ahol a sofőröm várta.
- Pihenje ki magát, holnap találkozunk az irodában.
Remélhetőleg kevésbé lesz zavaros a hangulata.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Az élet nem egy tündérmese. Ha éjfélkor elveszíted a cipőd, egyszerűen részeg vagy.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» "-Nem kötözködik! Meg vagy nyalva, akkor meg vagy nyalva." :)
» Szenvedélyes élet
» Az élet játék és csak szerencse kell hozzá. Akarsz velem játszani? - Josh & Alex
» Ez vagy az?
» Ideges vagy?? - Drake & Crissy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Bárhol, bármikor-