welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
 Golf & Country Club - Page 2 Vote_lcap Golf & Country Club - Page 2 Voting_bar Golf & Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Golf & Country Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Golf & Country Club  Golf & Country Club - Page 2 I_icon_minitime08.09.20 22:49



Logan & Grace




Tenisz, az egészen jól hangzik azt hoszem, igaz utoljára mikor, úrsiten még kislányként játszottunk otthon, de csak lehet olyan bonyolult, van egy háló, labda és egy ütő, egy ütő, nem egy raklapnyi szóval csak megleszek, sose értettem a férfiakat a golffal, mégis mi van benne, ami érdekessé, mi több izgalmassá teheti számukra, oké mondjuk ha nagyon erősen kellene tippelnem lenne róla egy-két elméletem, de inkább nem kérek rá igazolást, fogalmazzunk úgy, hogy nem női sport, csak valami, amit rövidben lehet játszani, mint ahogy azt ma tapasztalhattuk is.
Hmm, azt hiszem általános, hogy ilyenkor semmit sem jut az ember eszébe, az újabbakat nem igazán ismerem, előzetest láttam talán párat, de a címükről se kérdezzen senki, néha csak elkezdek valamit bambulni, aztán azon kapom magam, hogy oké, ezt láttaaam, szóval mindegy, amit találuunk az jó lesz igazából.
- Hogyan? Ja igen, persze. Megyek már. - Nevettem zavaromban. Oké, megyek már, megyek. Megkerülve felőle az ágyat könnyedén térdelek fel és mászom be mellé az oldalamra vackolva magam a puha ágyneműben, mosolyogva pislogok fel rá, csak azt érteném miért vagyok ilyen zavarban, szóval kérem, melőzzük az esküszöm nem harapok féle dolgokat, felkönyökölve támasztom meg magam és figyelem, ahogy váltogatja a csatornákat.
- Ó tökéletes, de rég láttam... - Pedig szeretem mindet. Ez azon kevés filmek közé tartozik, amit nnics, aki nem látott volna életében legalább egyszer, bármelyik részét, bárhol. Olyan, mint a Reszkessetek betörők, vagy akármelyik Julia Roberts vagy Richard Gere filmek, mindenki látott már egyet és szereti, régiek de jó újranézni őket, valahogy olyan nosztalgikus és felvidítja az embert.
Alig kellett néhány perc, hogy mindketten hangos nevetésbrn törjünk ki, néha már a hasamat fogtam és egyszerűen csak annyira jó volt ez így, megnyugtató volt a jelenléte és finom az illata, csak az Ő illatát éreztem, lassan telítette el érzékeimet, egyetlen szót sem szólaltunk és nem is kellett, azt hiszem pont így volt jó. Vállának döntve homlokom neettem, már esküszöm potyogtak a könnyeim néha, igen ez még mindig egy jó választás volt.
Elgémberedett már a karom tartani magam, így lejjebb csúsztam az ágyon, még mindig éreztem bőrének illatát, ha lehet most még erősebben, egyre nehezebben pislogtam és bármennyire próbáltam ébren maradni, el-el szundítottam, így végül megadva magam hívogató álmaimnak dőltem neki vállának és alig hunytam le szemeimet ismét elaludtam.  

KLIKK
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Golf & Country Club  Golf & Country Club - Page 2 I_icon_minitime08.09.20 23:20



Grace & Logan




379f45f10420db644aa28a73ae774c797cf42211_hq.gif



R

ég volt már ennyire kellemes és nyugodt estém, szerintem az évet sem tudnám megmondani mikor volt, szóval nem mostanában esett meg e féle szórakoztató hétvégi program velem, mondhatom sikeresnek ezt a napot, levertem Casey-t, kitárgyaltuk Lisa bugyiját, egy kissé eláztunk ugyan Grace-el a hirtelen támadt esőben, de azt is a kellemes kategóriába sorolnám, Lisbeth egy kissé belerondított a képbe, de a megbeszélés sikeres volt, a vacsora is mennyei, pont ahogy a nagy könyvben meg van írva, és ez a film, régi kedvencem, sejtelmesen vigyorogva figyelem ahogy Grace mélységes zavarában mászik be mellém, mitől félsz Vadvirág?
Perceken belül töltjük meg a szoba komor kis falait nevetéssel, élettel, vidámsággal, igen, ez egy határozottan jó döntés volt, minden téren. Ez egy nagyon jól megírt forgatókönyv, milliókat kaszálhattak vele, hisz még ennyi év után is mindenki nevetve és vigyorogva gondol vissza az ismerős jelenetekre, és arra, ahogy Emilien mindig mindent elbénáz. Grace dől a vállamnak, kinyújtom a karom, hogy kényelmesen tudjon feküdni, látom ahogy egyre nagyobb szünetekkel pislog, majd csillapodik légzése, és elnehezülnek pillái, ez nem is egy olyan rossz ötlet, ásítottam egy nagyot, majd lassan hagytam, hogy engem is elnyomjon az álom.
Magam sem tudom mire ébredtem fel, tényleg nem, nagyon mélyen aludtam, rég volt ilyen megnyugtató és békés álmom, Grace jelenlétének tudom be, még mindig úgy alszik, mint egy tündér, lassan nyitom ki a szemem, karjaim közt tartom meleg, békésen szundikáló testét, nem tudok ellenállni a kísértésnek, hogy mélyen szagoljak bele fürtjei közé, amik eddig oly kitartóan csiklandozták az arcomat, olyan illata van, mint a legszebb tavaszi napnak, amikor a levegő tele van a virágok illatával, szépen süt a nap és csicseregnek a madarak, ezt jutatatja eszembe valahányszor mélyen szívhatom magamba. Kissé mocorogni kezd.
- Jó reggelt. Felébresztettelek? Sajnálom.
Bár most még ha kényszerítene sem tudnám elengedni, mi a fészkes fene ütött belém ma?

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Golf & Country Club  Golf & Country Club - Page 2 I_icon_minitime09.09.20 14:41



Logan & Grace




Megnyugtató melegség von körbe és húz magához és én jólesően bújok mellkasához, szeretnék még aludni csak még egy kicsit, orrom fúrom bele pólójába és hunyom le a szemem, hogy ismét magával ragadjon az álom, csak még néhány percig kérlek, még Logan nem ébredt fel. Arra sem emlékszem mikor aludtunk így el, az utolsó emlékem, ahogy vállának dőölök és puff.
Halk mégis erőteljes búgáaal kezd vibrálni az éjjeliszekrány, nem érdekel, nem érdekel és még mindig nem, hány óra lehet, annyira csendes még minden, kétszer csörgött végig, de Logan nem mozdult meg, így nem akartam felébreszteni és erősen szugeráltam, hogy én sem hallom, olyan jó volt így. Puhán simítok végig hasán és húzom feljebb a kezem rajta, még sikerült visszaszundikálni kicsit igaz már nem annyira mélyen, amit igazából már csak a saját gondolataimnak tudható be. Mi a fene ütött belém? Erősen kell parancsolnom magamnak, hogy ne akarjam szorosan magamhoz ölelni és talán még bele is csókolnék bőrébe, pólóban van, de akkor is. Hmm, ez jó, húzódnak huncut kis mosolyra ajkaim, ahogy egész testemen végigfut a bizsergés, te áruló.
- Ühüm, nem baj. Jó reggelt. - Motyogom álmosan, és mint egy kislány, aki már alig várta, hogy végre megkaphassa a kedvenc babáját engedtem meg reszkető belsőmnek, hogy puhán végigsimítsak feszes kidolgozott hasfalán, érzem azokat az izmos kockákat amelyektől olyan mélységes zavarban voltam, valószínűleg most is abban volnék, de most megtehetem, még túl bágyadt vagyok az ilyen érzelmekhez, egyszerűen csak jólesik és ha már itt tartunk sürgősen abba is kellene ezt hagynom,  mit keresek én itt? Felesége van, a polgármester az ég szerelmére és neki dolgozom, és hát nem pont így. Az italra sem foghatom, amiért érzékeim olyan görcsösen ragaszkodnak ahhoz, hogy még had ne engedjék el és maradjunk így, egyetlen pohár bort ittam ebédnél és egy ujjnyi töményet vacsoránál. De még Ő sem tudott elengedni, nem kezdett heves magyarázkodásba, így azt hiszem nem is kell...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Golf & Country Club  Golf & Country Club - Page 2 I_icon_minitime09.09.20 19:33



Grace & Logan




379f45f10420db644aa28a73ae774c797cf42211_hq.gif



N

agyon mélyen és megnyugtatóan aludtam, az idejét sem tudom mikor történt velem ilyen utoljára, mikor tudtam magam ennyire elengedni, rémálmok vagy épp álmatlan éjszakák nélkül, amikor csak a tévé előtt a fotelben feküdve nyomkodom a távirányítót, és keresek valamit ami annyira elnyom, hogy legalább pár órát szundítani tudjak, de ez ritkán fordul elő, így inkább hajnali háromkor átmegyek egy pohár whiskyvel a saját szentélyembe, a könyvtáramba, az az egyetlen hely ami csak az enyém és kulcsra van zárva ha nem vagyok otthon, nem érdekel mennyire szentségteleníti meg Lisbeth a házat, a hitvesi ágyunkat, de a könyvtáram nem fogja az egészen biztos.
Mély levegőt veszek, lassan kezdek felébredni, még nem nyitottam ki a szemem, orrom és arcom csiklandozzák Grace hajszálai, kellemes, mint a tavaszi szellő, szorosabban vonom karjaim közé és mélyen szagolok hajába, minden érzékem elönti, érzem ahogy teste megremeg érintésem alatt, ó, ezek szerint ébren van, ujjai finoman érintik hasfalam, lassan és fokozatosan tudatosul bennem, hogy kemény vágyam őt óhajtsa, visszavonhatatlanul és tagadhatatlanul, próbálom kicsit arrébb húzni tőle csípőm, mert nem lesz ennek így jó vége, a főnöke vagyok, bármennyire is szeretném most a hátára dönteni, megcsókolni és keményen.... Ah. elkalandoztál Logan, és ez most nem a legjobb pillanat rá, fészkelődni kezdek, de nem akarom még elengedni.
Telefonom kezd el búgni az éjjeli szekrényen, kezem csúsztatom végig a hátán, lassan és fokozatosan, nyomok egy puszit dús fürtjei közé, majd elengedem és a hátamra dőlve nyúlok a telefonomért.
- Lisbeth, ah... Csodás....
Húzom ki óvatosan a kezem feje elől és, lábaimat letéve az ágy mellé ülök fel lassan.
- Igen Lish? Hogy hétvégén? Miért? Értem. Persze, intézd nyugodtan, egész hétvégén dolgozni fogok, nem leszek otthon. Igen, rendben, mond meg neki, hogy két ujjnyi por áll a fűnyírón, szóval kivételesen használhatná is, kösz, szia!
Kinyomom a telefonom és vissza dobom a kis szekrényre, homlokom és halántékom kezdem dörzsölgetni, ennyit a jó reggelről.


Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Golf & Country Club  Golf & Country Club - Page 2 I_icon_minitime09.09.20 22:19



Logan & Grace




Hmm, ez jó, ezt csinálhatnád még. Ó anyám, hogy lehet valakinek ilyen izmos hasa? Komolyan, értem én, hogy a lapos has a konyhában készül, de ez egész biztosan nem, bár a konyhában is lehetne, sicc Grace. Francba, de tényleg miért nem tudom megállni, hogy ne mélyesszem bele ujjam pofátlanul izmos és feszes hasába, kárnak zavar be a póló, egyáltalán kár felvenni egy ilyen felsőtestre, de az ingei is szemtelenül jól állnak, hát most már azt is tudom mit rejtenek, hát ezz határozottan nem könnyíti meg a közös munkánkat a közeljövőben, lassan húzom feljebb lábam combján és ébredek rá arra, hogy hát nem csak a hasfala ilyen kemény, hanem lejjebb csípőtájékon is. Oké, nagyon be kellene fejeznem.
Lisbeth... Ahh, na az Ő neve határozottan képes bárkit lehűteni. Fürtjeimmel játszva, ujjaim között csavargatva várom végig a hívást, majd kezdek el kuncogni a két ujjnyi por a fűnyírón, oké ez érdekesen hangzik.
- Akkor valószínű az előző kettő is Lisbeth volt, felébredtem rá, de meg se moccantál, így nem akartalak felkelteni, gondoltam megvár. - Ültem fel az ágyon, tenyerem süppedt a puha ágyneműben, esküszöm mindenből és mindenhonnan az Ő illata árad.
- Dolgozunk a hétvégén? - Csak mert elég erőteljesen rémlik, hogy az ellenkezőjét beszéltük, miután be van táblázva az egész hét keddtől péntekig, a hétfőt leszámítva, így a hétvégét szabadon hagytuk.
- Lefogunk késni a reggeliről... - Persze, ha leakarunk menni, de gondolom igen, nem kellene plusz táptalajt adni a pletykának miért mondtuk le a vacsorát is, bár üdítő volt, komolyan. Kipihentebb vagyok, most már jöhet a buta fecsegés. Csak még kellene egy zuhany, még nem hűltem le eléggé, ha inkább vele tartanék, de úgy érzem ez most nem a legjobb pillanat, mindössze csak elragadott minket a hév, vagy valami. El fog múlni, muszáj lesz neki. Nem kaphatom azon magam minden második percben, amikor beszél vagy beszélek hozzá, hogy legszívesebben letépném róla azt az inget.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Golf & Country Club  Golf & Country Club - Page 2 I_icon_minitime09.09.20 23:02



Grace & Logan




379f45f10420db644aa28a73ae774c797cf42211_hq.gif



É

des illata borít be mindent, nem tudom miért bizsergeti ennyire fel érzékeim, mitől lenne ez a lány másabb vagy különlegesebb másnál, folyamatosan csinos nők vesznek körül, az irodában is, rendezvényeken és Lisbeth sem egy csúnya nő, nagyon is dekoratív a maga módján, és jól tartja magát ahhoz képest, hogy idén negyven, nem a kinézetével volt soha problémám, inkább a személyisége lohaszt le, az arckifejezése, a szavai gúnytól és megvetéstől csöpögnek, ó nyugodj meg drágám, én sem bírlak már elviselni, tizenöt értékes évet vett el az életemből, de esküszöm, hogy a maradékot vissza szerzem, elég volt az őszhajszálakból!
Semmi kedvem felvenni a telefont és hallani a hangját, de amit a telefonom is jelzi, volt már elmulasztott hívásom, és gyanítom, hogy ő volt, így kedvetlenül de felülök, és felveszem, halántékom kezdem el dörzsölgetni, apró, körkörös mozdulatokkal, érzem, hogy ehhez nagyon kellene egy kávé, már most kezd sajogni a fejem, hangja eszi be magát a gondolataim közé, a mind eddig nyugodt kis rétet felgyújtsa és sötétségbe burkolja, alig várom, hogy elé toljam a válási papírokat, kerül amibe kerül.
- Mi? Tessék?
Fordulok vissza vállam felett Grace-hez, iszonyatosan dögös így kócos hajjal, azzal a rövid shortjával.
- Ja, nem, csak Lisbeth kérdezte, hogy van - e már terv a hétvégére, hogy részt kell - e vennie valamin, mert jön a kertész és hát valakinek otthon kellene lennie, és Ő ezzel nem fárasztana, és otthon maradna ha nem gond.
Aprót körözve nyakammal ropogtatom át magam.
- Megértem, én is inkább maradnék otthon a szeretőmmel, csak nekem nincs, ennyi a különbség, az én szerelmem a könyvtáram, de inkább töltöm a hétvégét egy motelben, kialszom magam és olvasok pár jó könyvet, mint, hogy figyelnem kelljen mikor végez a ficsúr a nejemmel. Nem bánom, én bárkinek fizetek csak ne nekem kelljen hozzá érnem.
Felnevettem majd felálltam, a vállamra dobtam a törölközőm.
- Igen, a reggelit már sajnos nem hagyhatjuk ki, szóval ha nem bánod én most veszek egy hosszú hideg zuhanyt, aztán mehetünk is.
Az most nagyon rám fog férni, bár kétlem, hogy ki tudom verni Grace-t a gondolataim, vagy hát máshonnan, közül is.


Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Golf & Country Club  Golf & Country Club - Page 2 I_icon_minitime10.09.20 22:29



Logan & Grace




Hát öö, furcsa... Vele él, papíron is aláírta, van, aki ezt a látványt, a mocskosul szexi kidolgozott hasfalát, feszülő izmait nem tartja vonzónak? Mármint biztosan van, csak nem nőből, könyörgöm mondja már valaki, hogy nem velem van a baj és nem ment el az eszem, bár azt kétlem, nagyon is elment. Oké Grace, higgadj le!
Oké, akkor mégis csak figyeltem, mert esküszöm, hogy igen és jól emlékszem, hogy szabaddá nyilvánítottuk a hétvégét a vasárnappal bezárólag és még a hétfő sem túlzsúfolt, kedden indul csak el a hét és péntek délutánig meg sem áll...
Az kelleni fog... Mi? Jaj, ugye ezt nem mondtam ki hangosan is? Erősen erőlködve néztem fel rá és nem arra, ami valójában szemmagasságban lenne most. Ideje lenne mennem, tényleg mennem, igen most szépen megyek és benyomom a fejem egy vödör jégbe, vagy egy kádnyiba, az lehet jobb lenne, khm hatásosabb. Nehezemre esett kimászni az ágyból, húzott volna vissza, de csak akkor, ha Logan-nel is ugyanezt tehettem volna, hogy visszahúzom, de nem. Oké, rajta Grace.
- Oké, az remek ötlet. Én is megyek, csak átöltözöm és öhmm sietek, megvársz? - Nagyon itt lenne az ideje felébredni és mindezt elkönyvelni valahogyan kérdőjelek nélkül, hiszen csak aludtunk, hosszan és mélyen, szükségünk volt erre, a reggel pedig... reggel ugyanolyan jó volt hozzábújni, mint este. Hát ez így nem lesz jó. Összekapkodtam a jegyzeteimet és átbattyogtam a saját szobámba, akkor lendüljünk neki a napnak, Lisának, a teniszpartinak meg mindennek, tiszta ruhákat vettem ki a táskámból és vonultam be a fürdőbe. Sietve bújtam ki a ruháimból, legalábbis a shortból, a felsőmet húztam fel karjaimon, amikor mélyen érintette érzékeimet illata, erősen és intenzíven, a blúzom átvette az illatát, ami nem meglepő, hiszen egész éjjel úgy aludtunk, hogy átkarolt és magához ölelt. Egy kupacba dobáltam a levetett ruháimat és álltam be a forró zuhany alá.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Golf & Country Club  Golf & Country Club - Page 2 I_icon_minitime10.09.20 23:25

Szabad játéktér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Golf & Country Club  Golf & Country Club - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Golf & Country Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Canyon Gate Country Club
» Stoney's Rockin Country bár
» Club Lux
» Chippendale Club
» Club Allure

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Város határain túl-