welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_lcapHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Voting_barHosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Liam Scott Forbes
Liam Scott Forbes



TémanyitásTárgy: Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. I_icon_minitime04.05.20 15:58


Liam & Mona
 
Kissé nehezen ébredtem ma is. A folyamatos munka kikészít, fizikailag és pszhikailag is. Nehezen viselem a heti több túlórát és a huszonnégyórázást. Hiába öregszem én is. A legbosszantóbb mégis az, hogy nem haladunk semerre. Egyszerűen Az F.B.I lefagyott. Nem tudjuk megoldani a helyzettett. Talán ma választ kapok néhány kérdésemre. De előbb még elnézést kell kérnem Monátol. Azt hiszem megbántottam legutóbb és egyáltalán, nem szeretném, ha neheztelne rám. Tény hogy nagyon makacs teremtés, de számomra nagyon is kellemes és vonzó jelenség. Igazából a legutóbb randira akartam hívni, de aztán úgy gondoltam tolakodásnak venné, ha csak úgy letámadnám. Önálló, erős nőnek látszik, aki nem szorul egy férfire sem. Ezért bevallom tartok tőle, hogy nem vágyik a társaságomra. Nem adom fel ilyen könnyen. Szeretném kiengesztelni, persze csak ha hadja.
Gyorsan lehörpintettem a reggeli kávém és már indultam is a megbeszélt találkozóra Monával. A kocsiba beszállva jutott eszembe, hogy fogalmam sincs hol is van az irodája. "Hát ezt nem hiszem el! Az F.B.I-nál dolgozom és egy irodát nem tudok megtalálni." Gyorsan betápláltam a gps-be és elindultam, a hang instrukcióit követve. Néhány sarok kocsikázás után megláttam egy virágboltot és megálltam előtte. A nők imádják a virágokat és csak remélni merem, hogy Mona sem fogja visszautasítani. Betettem a vörös rózsákból álló csokrot az anyósülésre és elindultam az iroda irányába. Nem volt hosszabb az út tíz percnél. Felbaktattam a lépcsőn és bekopogtam. A titkárnő fogadott, majd Monához irányított. Ismét kopogtattam, Mona nyitott ajtót szívélyesen fogadott és nem tűnt mintha haragudna, de akkor sem érzem jól magam  a történtek miatt.
-Mona, üdvözlöm. - nyújtottam a szabad kezem felé. - Mielőtt belekezdenénk, engedje meg, hogy elnézést kérjek a legutóbb történtek miatt. Ezt önnek hoztam. - adtam a kezébe a csokrot és vártam. Vártam, hogy el lesz-e kápráztatva vagy hozzám vágja és elküld a fenébe.  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. I_icon_minitime04.05.20 16:56



Liam & Mona








E

ltelt pár nap már azóta amióta ebédelni mentem a nyomozóval, szándékosan nem használom a randi szót, mert ez nem volt az, ritkán értek félre dolgokat, de a szerelmi élethez nem értek, sosem hallgatok többet Cecilre, a titkárnők gyöngye végtelenül romantikus, én meg azt se értem minek van Valentin nap a világon, mondjuk lehet a nővérem másként látja, bár én soha nem láttam még romantikus maffiózót, de az élet már csak ilyen, tudja fogni a gyilkosságait szerelemféltésre, féltékenységre stb, de az igazság az, hogy annyira védve van, hogy soha nem tudna neki ártani senki, a maffia családok már csak ilyenek, és nem értik miért nem kérek belőle, szimplán nem értek egyet a nézeteikkel.
Reggel figyelmeztetett Cecil, hogy délelőtt jön Liam, ó ma az a nap van? Kaptam egy új ügyet ami prioritást élvez, és oda akartam menni délelőtt, kicsit kutakodni amíg nincs otthon a fazon, de akkor majd később, vagy átteszem holnapra, a nyugalmazott rendőröknek is megvan a napi rutinjuk, nem bírnak a vérükkel, lehet, hogy pont ezért kell őt megfigyelnem, teljesen még nem forrott ki bennem a stratégia, csak pár napos az ügy, azt tudom már, hogy hol lakik és, hogy minden nap ugyan akkor megy el otthonról és jön haza, kezdetnek ez már nem rossz.
Kopognak az irodám ajtaján, felállok és közben becsukom a dossziét amiben a mostani ügyem eddigi feljegyzései és kapott adatai vannak.
- Oh üdvözlöm.
Nyújtok kezet én is viszonzásként. Virág? Komoly? Hát kicsit értetlenül álltam a dolog előtt, hogy értem én, de minek? Egy sima bocs, hogy bunkó voltam is elég, hisz én értettem félre a dolgokat, nem ő, de azért átveszem és odaadom Cecilnek, hogy tegye vízbe és tegye ki a váróba az asztalra.
- Kerüljön beljebb.
Löktem be az aktát így fiókba és húztam elő egy vaskosat amiért egyébként is most jött.
- Na, most hol akadt el az FBI?
Néztem kérdőn, hátradőlve a székemben.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Liam Scott Forbes
Liam Scott Forbes



TémanyitásTárgy: Re: Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. I_icon_minitime19.05.20 19:02

tumblr_mo0h6vhoHl1ralamvo1_500.gif
Liam & Mona
 
Igazából a segítségére van szükségem. Hisz mindenki tudja, hogy mennyire elismert a szakmájába és valljuk be nagyon érti a dolgát. Ez számomra soha sem volt kétséges. Bár tudjuk, hogy nem szeret csapatban dolgozni. Ő az a tipikusan magányos farkas típus. De rengeteget tud az "Alviág" dolgairól. Be kell valljam az F.B.I tehetetlen ebben az ügyben elakadtunk és csak egy helyben toporgunk. Szükségünk van rá és az információkra amit tud. Persze eszem ágában sincs kihasználni és nem szeretném ha azt hinné hasznot akarok húzni belőle. Nem akarok a hátán felkapaszkodni. Azt szeretném ha együtt aratnánk le a babérokat. Hisz keményen dolgozott, hogy ezeknek az információknak a birtokába jusson.
- Szeretném, ha tudná, hogy nagyon hálás vagyok, hogy fogadott és, hogy hajlandó segíteni. Be kell valljam elakadtunk, vagyis pontosabban Én akadtam el . Az ügyet rám bízták, de egyszerűen nem haladok semmire. - vallottam be. Kellemetlen, ha egy elvileg jó nyomozó be kell hogy vallja a saját kudarcát. Én sem szívesen kérek segítséget, hisz ez arról nyilatkozik, hogy mégsem vagyok annyira jó nyomozó. Most viszont nincs más választásom. Segítségre van szükségem és csak Ő tud rajtam segíteni.
-Szóval... - kezdtem bele, miközben leültem az asztalhoz. Igazán kellemes kis hely ez. A festés és a berendezés jó ízlésre utal. Őszintén mondhatom, hogy felnézek rá, amiért ilyen szépen felépítette a karrierjét. - A Crips vagy ahogy Ők hívják magukat "Bűnözők kékben" nevű banda két tagjáról lenne szó. Pontosabban Alen Sanchez-ről és Marcus Dowson-ról.- toltam Mona elé az aktákat az összes információval kapcsolatban. -Tudjuk, hogy a banda régóta fen áll és hogy közel harmincötezer tagot számlál, de nekünk csak ez a két alak a fontos most. Megpróbáltuk megfigyelni Őket, de folyton szem elől veszítjük valamelyiket. Rendkívül kidolgozott rejtőzködési módjaik vannak és létezhetetlen  kiismerni Őket. - magyaráztam, majd a megfigyelési adatokat mutattam Monának. - Biztos forrásból tudjuk, hogy hamarosan hatalmas üzletet akarnak nyélbe ütni. Több száz kiló kokainról és fegyverekről van szó. Szükségünk lenne egy profira, hogy ez mikor és hol lesz, hány ember lesz jelen?! Úgy gondolom, hogy Ön a legjobb és a legmegfelelőbb erre a feladatra. A pénz nem akadály... - tértem a tárgyra, és legbelül csak reménykedtem, hogy vállalja az ügyet. 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. I_icon_minitime19.05.20 21:04



Liam & Mona




68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f3261616c6b41326641555f6754513d3d2d3430383230383336332e313462626463313461323666336661383536313131353038353431362e676966
original.gif



E

lmélyülten hallgatom, amit mondd, na kivételesen egész messzire jutottak, előre dőlve nézem az adatokat, nyúlok érte, hogy elvegyem, sikerült úgy, hogy ujjaimmal simítottam végig pár ujján, nem direkt, igazából oda sem figyeltem és észre sem vettem amíg nem tett egy harminc másodpercnyi szünetet a két mondat között, még az aktába temetkeztem, felemelem a tekintetem és úgy érzem egy picit sikerült zavarba hoznom, próbálok nem felnevetni, ez csak egy véletlen érintés volt, ne lásson többet mögé, azért mert egyszer részegen együtt táncoltunk egy pult tetején, olyan este is kell különben becsavarodnék.
- Hm, ez egész jó, kivételesen meglepett nyomozó. Igazán sokra jutottak.
Csaptam fel a saját feljegyzéseim, és löktem elé a szöveget.
- A bandáról köztudott, hogy nagyon szeretik a prostikat.
Böktem a megfigyelésen fotózott képekre.
- Több estén követően arra jutottam, hogy egy konkrét helyről szerzik a lányokat, ebből a sztriptíz bárból. A Soho egyik rosszabbik környékén.
A Soho maga a rossz környék, oda csak kurvák, drogosok, bűnözők és én járok, ott a lakásom, úgy a legkönnyebb elvegyülni ha mindenki ismer de senki nem tud rólad semmit.
- Kellene körülbelül hét nap, amíg megfigyelem és kiismerem, hogy pont melyik típusú nőket szokták felszedni, többször is keresik-e fel ugyan azok társaságát.
Magyarázok elmélyülten, körülbelül tíz másodpercen belül konkrét lépésről lépésre kidolgozott tervet raktam össze az agyamban, nem az első és nem is az utolsó akcióm lenne.
- Ha áttesszük kiemelt prioritást élvező üggyé, ami többe fog kerülni, sokkal többe, hisz minden mást kell felborítanom érte, maximum egy hét és bent tudok lenni a bandában, a két vezér mindig magányos farkas.
Lapoztam egyet a feljegyzéseimben.
- Őket nehezebb lesz becserkészni, idő kell hozzá, hogy kiszedjem a csatlósaiból mi az amit ők akarnak, és, hogy tudok eljutni hozzájuk, minimum egy ha nehéz diók több hónap, ezt már csak akkor tudom pontosra mondani amikor bent vagyok.
Hátra dőltem és nagyot sóhajtottam.
-  De! Van pár alapszabály amit be kell tartania ha azt akarja, hogy a téglája legyek.
Néztem mélyen szemébe, nyomatékosítva mondandóm.
-  Csak is kizárólag ön tudhatja, hogy ki vagyok én, senki más, minél többen tudják annál nagyobb veszélyben vagyok, sosem tudni ki tégla az FBInál, higgye el van, nem is egy.
Forgattam a szemem, de velük nem az én dolgom foglalkozni.
- A másik, mindig minden körülmények között meg kell védenie, ha túl necces a helyzet ki kell hoznia.
Ez mindig alap, élni akarok.
- És mindig eldobhatón beszélünk, csak azon, és ez csak külön erre a célra lesz. Így vállalom. Van még kérdése?
Azt hiszem elég alaposan kifejtettem az álláspontom.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Liam Scott Forbes
Liam Scott Forbes



TémanyitásTárgy: Re: Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. I_icon_minitime12.06.20 15:15

tumblr_mo0h6vhoHl1ralamvo1_500.gif
Liam & Mona
 
Azt hiszem elmúlt a haragja. Igazán nem állt szándékomban megbántani, csak szerettem volna úriember lenni és nem az első közös ebédünk alkalmával rávetni magam. Soha sem voltam az a típus aki rátámad a nőkre és folyamatosan nyomul. Arra neveltek a szüleim, hogy tiszteljem a nőket. Úgy érzem Ő mást várt az elmúlt alkalommal. Talán túl kimért voltam. Nem ártana lazítanom a szabályokon. Végül is Ő egy karakteres és örült nő. Persze csak jó értelemben. Az ilyen nők jobban szeretik a hozzájuk hasonló férfiakat. Nem tagadom, hogy nagyon is vonzó jelenség. Az a típus akit minden egészséges libidóval rendelkező pasi megnéz. Velem sincs másként. Persze nem csak a kinézet a fontos, szokták volt mondani. Ő egy vad és magabiztos nő,tudja mit akar és azt meg is kapja. És hát be kell valljam ez tetszik.
Véletlenül vagy talán akarattal végigsimított az ujjaimon. Pillanatra megfagyott a levegő. Amikor feleszmélt,mi is történt beletemette az arcát az iratokba. Nálam kicsit tovább tartott még leesett. Hogy elkerüljem a kínos pillanatokat folytattam a mondandómat. Láthatóan vonzódunk egymáshoz, ezt még a vak is észrevenné. Igyekezni fogok jóvá tenni a történteket, de most a munkára kell koncentrálnunk. Nem szabad összekeverni a kettőt. Nagyon fontos megbízás lesz ez, és akár egy pillanatnyi elgyengülés is az életünkbe kerülhet.
- Ezzel azt akarja mondani, hogy prosti ként akar beépülni a bandába? - vontam fel a szemöldököm. Egyáltalán nincs ínyemre az ötlet. Tisztában vagyok vele, hogy Ő egy profi és tudja, hogy mit csinál, de valahogy belegondolni is rossz, hogy azok az alakok mi mindent tehetnek vele. Nevezzük féltékenységnek  de ez akkor sem tetszik. - Tudom, hogy Ön a profi, de ezt akkor sem tartom jó ötletnek. - Fejeztem ki nemtetszésemet. Ez egy rendkívül veszélyes bűnszervezet és nem válogatnak a módszerekben, ha valaki eltávolításáról van szó.
- Mint már elmondtam a pénz nem számít, csak az hogy ezeket a mocskokat egy életre rács mögé rakjuk. - Azt hiszem ez lenne a karrierem legnagyobb fogása. Jelentősen előre lendítene mindkettőnket, az biztos.
- Teljesen érthető. - bólintottam. Vérprofi ebben most már teljesen biztos vagyok. Nekem pont rá van szükségem.
- Most hogy így mondja lenne egy.. -tartottam egy pillanatnyi szünetet majd folytattam. - Hajlandó lenne-e velem vacsorázni? Tudja hogy megünnepeljük az egyességünket, meg persze, hogy kárpótoljam a történtekért.. -támaszkodtam könnyékkel az asztalra és próbáltam elővenni a "szépfiú" énemet.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. I_icon_minitime12.06.20 20:29



Liam & Mona




68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f3261616c6b41326641555f6754513d3d2d3430383230383336332e313462626463313461323666336661383536313131353038353431362e676966
original.gif



A

z elmúlt hónapokban szinte csak megfigyeléseim voltak, már talán nem is tudom pontosan megmondani, hogy mikor volt utoljára beépülős munka felkérésem, igen, ez mindig veszélyesebb, így kevesebb is van belőlük, de ezek mindig izgalmasabbak is, és persze több pénzt is hoznak a konyhára, úgy érzem csődbe fogom vinni az FBI-t, szóval ha az állam megint emel valamelyik adón, akkor bocsánat, de ez most miattam lesz, most még azt mondja a pénz nem számít, de majd ha benyújtom a számlát lehet, hogy visszakozni kezdenek, de ez ellen kötünk először szerződést, és csak is utána kezdődhet az előre leegyeztetett munka, persze sosem megy forgatókönyv szerint de attól még próbálkozni lehet.
- Igen, pontosan úgy értem.
Tettem keresztbe a lábaim, hátra dőlve a székemben.
-  Nem kell aggódnia, tudom a dolgom, valamit, az FBI-nak már van egy beépített külsős ügynöke, ha ő általa kerülök be nem lesz gond.
Legalább is nagyon remélem, már alaposan utána néztem és komplett aktát vezetek róla, nem egy egyszerű eset, de én magam sem, szóval tudom majd kezelni a felmerülő problémákat, már most egy ásó nyommal beljebb vagyok, mint egyébként bármikor máskor egy ilyen munka esetében, bár a banda sem szokványos kis piti bűnözőkből áll, de meg tudok birkózni vele.
- Rendben, akkor kezet rá.
Nyújtottam felé a jobb kezem, majd felálltam és az ajtóhoz sétáltam.
- Cecil kérem hozzon be egy szerződés tervezetet. Köszönöm.
Becsukom az ajtót majd Liam felé fordulok.
- Remélem nem bánja, hogy először bebiztosítom magam és csak utána kezdek el dolgozni, ez nálam elvi kérdés.
Kopogtatás és Cecil nyújt be egy köteg papírt, Liam elé teszem és a kezébe adok egy tollat.
- Ott,  ott és ott. Szignó is megteszi.
Mutogattam a papíron, majd leültem a helyemre. Nem mondom, hogy nem lepett meg a kérdés, nem pont erre gondoltam, elraktam az én példányom, majd az asztalomra könyököltem és kézfejemre tettem az állam.
-  Liam, én ezt nem tartom jó ötletnek, már hivatalosan is az ügyfelem, és én nem keverem a munkát az élvezettel.
Hátradőltem és tovább folytattam.
-  Valamint elég zsúfolt a naptáram és nem tudom mindig csak úgy átszervezni amikor önnek étteremben támad enni kedve. Szorítkozzunk a lényegre és beszéljük át a munkám részleteit.
Doboltam ujjbegyeimmel egymáson.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Liam Scott Forbes
Liam Scott Forbes



TémanyitásTárgy: Re: Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. I_icon_minitime28.06.20 20:29

tumblr_mo0h6vhoHl1ralamvo1_500.gif
Liam & Mona
 
Vérbeli profi. Nem hiába kérte az F.B.I. csak is Őt és senki mást. Látszik minden mozdulatán és minden, mondatán, hogy igen is nagyon tudja,  hogy mit csinál. Az ilyen alkalmakor férfiakat szokott megbízni a szervezet, de most kivételesen mégis Őt akarték. Ezeknek a mocskoknak egy pasas több mint gyanús lenne, de egy nő.. Egy nő nem kelt feltűnést, hisz másra nem használják Őket csakis arra, hogy mocskos vágyaikat kielégítsék.
- Mint már mondtam tisztában vagyok vele, hogy Ön egy profi és érti a dolgát. - hangsúlyoztam újra csodálatomat az elhivatottságért. - De nem is attól tartok, hogy nem tud majd beépülni... -néhány pillanatos szünetet tartottam még megfogalmaztam magamban a mondandómat. - Nézze ki kell deríteni néhány dolgot, de nem akarom, hogy kockáztassa a testi épségét. Ezek ott bármire képesek... Az F.B.I. magasról tesz arra, hogy maga élve jut-e ki onnan vagy sem. Őket ez nem érdekli... De engem igen. - haraptam el a mondat végét. Egyáltalán nem vagyok kibékülve a gondolattal, hogy azok a mocskok bármit megtehetnek vele. - Biztosan van más mód arra, hogy közelebb kerüljünk a bandához. - próbáltam felhozni más opciót, de igazából nekem sincs semmi ötletem. Természetesen ez lenne a legkönnyebb út, de akkor sem tetszik a gondolat.
- Természetesen meg van beszélve. -fogtam kezet vele. Muszáj igent mondanom, hisz az én kezem is meg van kötve, de azt megígérhetem, hogy a munkán szólni fogok az ötlet ellen néhány szót. Itt valakinek az életéről van szó és nem lehet csak úgy játszani vele. Talán túl aggódom a dolgot, hisz semmi közöm hozzá, de akkor is képtelen vagyok kiverni a fejemből a gondolatot.
- Teljesen érthető. -  Írtam alá, három helyen a szerződést, majd egy példányt magamhoz vettem.
- Én nem vagyok az ügyfele. - javítottam ki. - Az F.B.I a maga ügyfele. - mosolyodtam el. - Tehát semmi akadálya annak, hogy velem vacsorázzon. Természetesen akkor amikor Önnek megfelel. - néztem a szemeibe. Muszáj jóvá tennem a hibáimat. Persze nem csak az miatt szeretném elvinni valahova. Ne legyünk prűdek igen csak csinos nő, ezt bármelyik férfi észrevenné.
- Ahogy gondolja. De csak hogy tudja nem adom fel, még nem vacsorázik velem. - mosolyogtam rá, miközben az órámra néztem. Hamarosan lejár a munkaidőm, de ezt a tárgyalást még be kell fejeznem és az irodába is vissza kell mennem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. I_icon_minitime07.07.20 0:27



Liam & Mona




68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f3261616c6b41326641555f6754513d3d2d3430383230383336332e313462626463313461323666336661383536313131353038353431362e676966
original.gif



E

gyáltalán nem megszokott számomra, hogy valaki le akarjon beszélni egy ügyről, főleg, hogy előtte ő kérte, hogy vállaljam el, akkor most menjek vagy maradjak, kezdem elveszíteni a fonalat, általában könyörögnek, hogy ne mondjak nemet, volt aki térden állt, mondjuk most is erősen el vagyok havazva, de át tudom szervezni és eltaposva pár férget félre lökni és beütemezni egy nagyobb feladatot, a kisebbekkel Cecil is elvan, meg vagyunk azért páran, évek óta tanítgatom őket, szóval tudom, hogy kudarcot nem vallanának néhány követéssel és leleplezéssel, megfigyelésekkel és lakások feltörésével, az életem is rájuk bíznám, tudom, hogy jó tanítványok voltak, és menni fog nekik egyedül is amíg én háttérmunkában leszek egy veszélyesebb terepen, egy veszélyesebb környéken.
- Nézze nekem ez a macska egér játék nem való, akkor most kellek vagy sem?
Vontam fel a szemöldököm, mert kezd már bosszantani, hogy nem tudja eldönteni mit és hogy is kellene.
-  Megoldom, nem kell aggódnia, nem az első és nem az utolsó ilyen esetem, és amint mondtam lesz bent segítségem, én a magam részéről egy cseppet sem aggódom.
Magyaráztam miközben előkészítettem a szerződést, és elé nyomva vártam meg még mindhárom példányt aláírja és a magam kettőét beraktam az ügy mappájába, a könyvelőmnek kelleni fog, hogy lehántsa a bőrt is az FBI-ról.
Cseles, nagyon cseles, de ez most nem jött be, hajoltam előre, és tartva pillantását csúsztattam az ujjam az aláírására.
- Itt nem az FBI szerepel, hanem ön, szóval önön keresztül kötöttem szerződést az FBI-al.
Dőltem vissza vigyorogva, mulattat ahogy próbálkozik, de ez most nem fog összejönni, nem vagyunk egyformák, nekem egy rossz lépés is elég volt, hogy maradjak a szakmaiságnál.
A vibráló telefonomra pillantok, emlékeztető, hogy ne felejtsem el a délutáni ügyfelem, aki nos hát lassan itt is lesz. Szóval felkeltem és kinyitottam az ajtót.
- Nos örülök, hogy újra láttam, kérem akkor keressen fel ismét ha már kiforrott részletekkel tud jönni, és alkudhatunk a módszerekről.
Nyújtottam neki kezet búcsúzás ként.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hosszú távú jó kapcsolat nem létezhet bocsánatkérés és megbocsátás nélkül.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The Finder [Csont nélkül]
» Szavak nélkül ~ Des & Cassy
» Alexa & Sebastian - Egy jövedelmező "kapcsolat" reménye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Fix Point-