welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Severide & Severide 2.0 Vote_lcapSeveride & Severide 2.0 Voting_barSeveride & Severide 2.0 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Severide & Severide 2.0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime22.10.20 11:42


tumblr_o7f539yQ7q1r6us1oo1_500.gif

Anabell & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Szinte már látom lelkiszemeim előtt, hogy a feleségem mennyi élvezné a száguldozást és persze a látvány, ami majd elénk tárul. Egyetlen egy felhőkarcoló vagy neonfényes hirdetőtábla se lesz még csak a közelben se. Kissé úgy érzem itt magam, mintha visszamentem volna az időben, de ezt most cseppet se bánom. Most csak az számít, hogy együtt vagyunk és hogy jól érezzük magunkat.
- Béreljünk autót, vagy inkább vespával szeretnél felfedezőútra indulni? – Valahol azt olvastam, hogy eléggé szűkek az utcák, ezért talán a motor sokkal jobb választás lenne most, mint az autó. Valójában csodás időnk van a motorozáshoz és előrelátóan megnéztem még az időjárás előrejelzést is és az előttünk álló napokra is hasonlóan szép időt mondtak. Egyszerűen csak szeretném, ha minden tökéletes lenne, de arra az esetre is vannak ötleteim, hogy mivel tudnánk eltölteni az itteni időnket, ha végül az időjárás a négy fal közé száműzne minket.
- Mennyi esély van arra, hogy az Etna pont akkor akarna kitörni, amikor ott vagyunk? – Nagyon remélem, hogy a mai modern világban már az ilyet előre meg lehet jósolni… Oké, fogalmam sincs a vulkánok működéséről, ezért csak bízni tudok abban, hogy nem kell a forró láva elől elmenekülnünk. Azért mégse lehetünk olyan szerencsétlenek, hogy pont szemtanúi lehessünk annak, hogy a legmagasabb működő vulkán akcióba lendül.
- Arra gondoltam, hogy a nap végén, kiülhetnénk az egyik tengerparti teraszra vacsorázni. – Idilli látvány, ahogyan a part mentén megy le a nap. Sőt, már annyira klisés az egész, hogy ha még nem lenne a feleségem, akkor biztosan egy ilyen alkalomkor akarnék elé féltérdre ereszkedni. Nem is tudom… Talán, ha egyszer valami nagyon megbocsájthatatlan hibát követnék el, akkor talán esélyes lenne, hogy még egyszer letérdeljek elé, hogy bocsásson meg nekem és hogy kezdjük újra az egészet új lappal és persze gyűrűvel. Valójában mégse hiszem azt, hogy Ana bele menne, mert ha tényleg akkorát hibáznék, akkor biztosan ki is adná az utamat.


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime22.10.20 21:24


Jackson & Ana


Jackson az ideje nagy részét edzéssel, vagy a pályán tölti a csapattal szintén edzéssel, szóval ezért lepett meg annyira ezzel a kiruccanással, először komolyan azt gondoltam, hogy viccel, bár voltak már ötletei hirtelen felindulásból, amikor vigyáznunk kellett le ne bukjunk, szeretek visszagondolni arra az időre, amikor még csak jártunk, de ugyanakkor abba is jó belegondolni, hogy Jackson ugyanaz a férfi maradt, Ő egy erős jellem, amilyennek egy férjnek lennie kell és igaz, hogy ebből adódóan vannak néha nehézségeink, de azt hiszem nekünk csak annyi kell, hogy még ezzel együtt is megérjen minden pillanatot.
- Menjünk inkább vespával. - Merthát autót ugye bármikor vezethet az ember, és persze azt is szeretném, ha nem csak miattam csinálná, hanem tényleg jól érezné magát, szóval száguldozzunk csak, mehetnénk bármivel őszintén.
- Pont, mint annak, hogy Las Vegad-ban bőrig ázzunk. - Évente kétszer esik, persze azt is kilehet fogni, mondjuk nem tudom mi az esélyesebb, nyerni pókeren vagy kifogni a két zuhé közül az egyiket, mindkettőhöz nem kis szerencse kell, de azért előfordul. Azt mondjuk kicsit sem bánom, hogy Jackson nem a szerencsejáték híve, nem sok jó sztorit olvastam eddig a hasonló esetekről, amikor a pénz és a játék elveszi az eszed, maradjunk a hokinál, azt legalább már megszoktam és próbálok mindig mindent jól kezelni, több-kevesebb sikerrel.
- Az én romantikus férjem. - Ritka pillanat, amikor nyilvánosan lehetünk kettesben és tényleg csak kiülhetünk valahová vacsorázni vagy csak úgy sétálhatunk kézen fogva.
- Ha egy számmal nagyobb ruhákban kell hazamennem, akkor bizony edzened kell velem. - Persze, az edzésformában megegyezhetünk, arra elég khm nyitott vagyok, de azt nem engedem meg, hogy megereszkedjen a feszes hasam és pocakom legyen, na azt nem, azt Ő sem szeretné, kétlem, hogy túl sok hokis feleség edzene együtt a férjével, kérhetnék fel személyi edzőt is, de minek amikor már van egy és én benne bízom meg.
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo2_500.gifv
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo1_500.gifv


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime25.10.20 17:18


tumblr_o7f539yQ7q1r6us1oo1_500.gif

Anabelle & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Mégis honnan kellene tudnom, hogy mi egy jó férj dolga? Erre van egy nagyon jó kifogásom… Még sose voltam nős férfi, mármint ez az első házasságom. Ennek ellenére mégis tudom, hogy csomó mindent rosszul csinálok, még akkor is, ha Ana nem is mindig teszi szóvá. Ezért is szoktam olykor ékszerekkel, vagy mint most, ezzel a kis kiruccanással kárpótolni. Szeretnék vele több időt tölteni és nem szeretném, ha azt hinné magáról, hogy csak egy kellékfeleség, de Ana pontosan tudta, hogy mire is vállalkozik amikor kimondta az oltár előtt az igent. Rengeteg időt töltök a csapatommal és az utazásokkal, de erről szól egy profi sportoló élete. Ha minden jól megy, akkor majd évek múlva a szögre akasztom a hoki ütőmet, viszont, ha nem az elképzeléseim szerint alakulnak a dolgok, akkor hamarabb is, mint hinném. Hiszen sosem lehet tudni, hogy mikor sérülök le úgy a pályán, hogy többé már alkalmatlan leszek a profi ligába. Erre inkább nem is akarok gondolni, hogy mi lenne, ha…
- Ha ezt akarod, akkor úgy is lesz. – Mert ez az utazás ugye leginkább arról szól, hogy Ana kedvére tegyek és lessem minden kívánságát.
- Pedig mennyire menő lenne már. – A kelleténél hangosabban gondolkoztam el ezen.
- Akár egy akciófilmben. Jönnének a mentőhelikopterek és az egész környéket evakuálnák, persze feltéve, ha a láva bárkit is életben hagyna. – Na most egy kissé elszabadult a fantáziám. Itt vagyunk egy vulkán közelében és még ennél is közelebb akarunk menni hozzá, persze, hogy foglalkoztat, hogy mi lenne, ha… Ez egyben a természet csodája és rombolása is lehetne egyben.
- Az itteniek nem nagy hoki rajongok. Fene se tudja, hogy miért… Talán csak nem tudják, hogy mi a jó. – Ezzel is mindössze csak arra akartam utalni, hogy végre valahára le tudunk úgy ülni egy étteremben vacsorázni, hogy ne készítsenek rólunk képet. Ha minden jól megy, akkor az előttünk álló napokban mindössze egy átlagos házaspár leszünk.
- Veled? Nem inkább úgy akartad volna mondani, hogy feletted, vagy inkább alattad? – Mert lenne néhány elképzelésem, hogy hogyan tudnánk az edzést élvezetessé tenni.
- Ha mire haza érünk és növekedett volna a ruha méreted, akkor kelhetsz hajnalok hajnalán és jöhetsz velem futni. – Nevettem el magam miközben kinyitottam előtte a szálloda ajtaját. Pontosan tudom, hogy mi Ana véleménye a korán kelésről, egyezek is vele, de nekem időben fent kell lennem, szigorú edzéstervet követek, leszámítva ezt a hetet.


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime26.10.20 15:26


Jackson & Ana


Mondjuk úgy, hogy Jackson hajlamos olykor elkalandozni, nagyon elkalandozni, ami nem baj, elég vicces tud lenni, mint most is, humoros, helyes, jóképű és szexi, kell nekem ennél több, hát nem. A többi már csak a hab a tortán, vagyis hát sokszor inkább ez a hab okozza a bonyodalmakat az életünkben és a kapcsolatunkban, úgy tűnik a médiában kevesek tudnak háromig számolni, vagy egyáltalán számolni, sokan keverik a kettőt és a hármat, például, ha házasságról és magánéletről van szó, de ez már csak ilyen és nem fog változni, tudom.
- Jackson? Szívem, elkalandoztál... - Kezdtem el nevetni, bár ez nem vicces, mármint az Etna, még nem az utolsó utamra készültem a szeretett férfival, még nagyon, nagyon sok mindent meg kell énünk együtt, még csak a házas éveink elején vagyunk, amit kissé elhanyagoltunk az utóbbi időben, mondhatnánk úgy is, hogy egyáltalán nem beszéltünk róla, arról, hogy hogyan tovább. Mert az egy dolog, hogy együtt vagyunk, a felesége lettem, de nem szeretnék ezen a ponton megrekedni, szeretném azt hinni, hogy még megannyi dolog vár ránk, a kapcsolatunkra, együtt.
- Hmm, akkor egyszer végre nem kell osztoznom rajtad és lehetsz csak az enyém. - Mosolyodtam el, valahogy kicsit sem tudom ezt most bánni, ezt a néhány nyugodt napot, amikor nem rohamozzák meg, nem kell sehova sem mennie, nincs sem csapat, sem egyéni edzés.
- Hmm, nem tudom, Te mond meg melyik a legmegfelelőbb edzésforma, jobban értesz hozzá. - Nekem mindkettő tökéletesen megfelelne, bár azt hiszem, ha engem akarna edzeni, akkor nekem kellene felül lennem, úgy jobban kimerítene és több kalóriát elégetnék.
- Az kizárt. - Ráztam meg a fejem nevetve.
- Szó szerint úgy kellene kihúznod az ágyból minden reggel. Hé, nem, nem kihívás volt. Eszedbe se jusson. - Azt már megszokhattam, hogy Ő sűrűn kell hajnalba és utálom is, most végre nem kell, dehogy én is és futni menjek, nincs az az isten, hogy felkeljek azért, legfeljebb, ha a vállán visz le minden reggel.
- Sikítani fogok, nagyon, hangosan. - Néztem fel rá, miközben kiléptem a folyosóra, megvártam még zsebre dugta a belépőkártyát, majd megfogtam a kezét ujjanikat összekulcsolva.
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo2_500.gifv
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo1_500.gifv


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime30.10.20 20:03


tumblr_o7f539yQ7q1r6us1oo1_500.gif

Anabelle & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Azt hiszem, hogy jobb is, ha nem „félelem és reszketés” lesz az, amire majd visszaemlékezünk, ha erre a kis kiruccanásunkra gondolunk vissza. Sokkal jobban szeretném, ha Ana úgy tekintene vissza, hogy milyen jól érezte magát egy nagyon is odaadó férj oldalán. Ez az opció mindkettőnk számára elfogadható, pedig nagyon szívesen megnéztem volna, hogy milyen egy vulkán, ha akcióba lendül. Na jó, talán ezt csak a kíváncsiságom mondhatja velem, mert azért tényleg nem szeretnék menekülni, miközben elvileg azt terveztem, hogy egy romantikus kiránduláson fogunk együtt részt venni.
- Most, hogy így mondod… – Nevettem vele együtt. Talán senki se hinné el nekem, hogy néha mekkora tud lenni a képzelőerőm. Biztosan azért, mert egy csapatkapitányból nem is néznék ki az ilyesmit. Tuti azt gondolja mindenki, hogy engem a hokin kívül semmi sem tud érdekelni. Az egy dolog, hogy az életem nagy részét a sport teszi ki, de talán lassan ideje lenne ezen is változtatni. Nehogy a végén egy szép napon arra ébredjek, hogy már számomra semmi sem maradt a hokin kívül, de abból is kezdek lassan kiöregedni.
- Én is ebben bízok, na meg abban, hogy meg tudom őrizni a hideg véremet, ha netalán mégis valaki felismerne minket és pofátlanul a képünkbe nyomná a fényképezőgépet. – Tudom az életemet saját magam választottam, de akkor még fogalmam sem volt arról, hogy már annak is tudni fogok örülni, ha megvacsorázhatok úgy a feleségemmel, hogy aztán ne szerepeljünk egyik újságban sem. Néha nagyon is tudok vágyni az átlagos életre.
- Az már biztos, hogy jobban értek hozzá, ezért is fogom inkább megmutatni, de nem most. – Sose fogunk elindulni, ha most azonnal felkapom és vissza cipelem az ágyba. Gondoljunk csak bele, minden úgy indult, hogy szó szerint ki kellett vennem az ágyból, mert még lustálkodni szeretett volna. Ha egy olyan „edzésben” részesítem, amire gondolok, akkor tuti nem kelne ki az ágyból a mai nap folyamán. Akkor a mai kirándulásunk is elmaradna, de nem azért jöttünk el egészen idáig, hogy a hotel falain kívül más ne lássunk.
- A sikítással semmit sem érnél el, nem lenne, aki hallja. – Legalábbis akkor, ha otthon teszi meg. Elég nagy az udvar, ami körül veszi a luxus házunkat. Maximum néhány lesifotós hallaná, aki túl messzire merészkedett néhány ígéretesnek tűnő kép végett… Inkább bele se gondolok, hogy mit hozna le a sajtó, ha valaki arról számolna be, hogy Ana horrorfilmeket megszégyenítően sikongat.
- Megkérdezem a recepción, hogy hol lehet legközelebb vespát bérelni. – Vele együtt léptem be a liftbe és közöltem vele terveimet. Ha túl vagyunk a motor bérlésén, akkor jöhet csak igazán a móka része.


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime29.11.20 23:09


Jackson & Ana


Na igen, ez mondjuk egy elég bosszantó dolog és többségében nem sokat tehetünk ellene, olyan ez, mint a bíróságon, bármi, amit mondasz felhasználható ellened, bármit is teszünk, tetszik vagy sem, vissza köszön a különféle lapokban, cikkekben.
- Majd improvizálok. - Azt nem mondhatom, hogy majd ott leszek és erősen fogom a karját vagy ilyenek, merthát az erőviszonyok kicsit sem nekem kedveznek, amivel nincs is probléma, szeretem amilyen könnyen kap fel, de nem is tudom, ha már izgi képeket akarnak, abban tudok segíteni, legalább most ez egyszer valami igazat és jogosan hoznának le, nem valami alaptalan feltevést, hogy nem is tudom, ha most hirtelen átfesteném a hajam, akkor Jackson éppen az eltitkolt nőjével romantikázna az olasz eldugott kisvárosban, a felesége vajon mit szól ehhez, undorító.
- És nem hagynám magam... - Tettem még hozzá, bár jogos, az ég világon senki sem hallana meg, hmm szeretem, amikor ide-oda cipel akár a vállán, sőt a fenekére is csapnék, ha mondjuk épp az ágyba visz és nem onnan ki.
Azért örülök, hogy Jackson az a fajta férfi, aki kérdez, nem pedig a saját eszétől vág bele mindenbe anélkül, hogy tudná hol és hogyan kell, az egész napunk rá is menne, mire ismeretlenül találnánk egy helyet, na meg persze az olasz nyelv sem az erősségünk. Én már úgy ismertem meg, hogy hokizott és baromira dögös volt, hmm most döbbenek rá, hogy a férjem és valójában még mennyi mindent nem tudok róla és egymásról? Hát ez szomorú bizonyos módon, talán most kéne még több időt beleölnünk a házasságunkba, mint később és most nem a szere gondolok
Ahogy kiszálltunk a liftből elengedtem a kezét még a recepcióhoz sétált, valójában fogalmam sincs mi mindenben értenénk egyet és mik azok a dolgok, amikben különbözőek vagyunk, talán akkor esett utoljára szó ilyenről, amikor még randizgattunk, aztán minden nem is tudom, felgyorsult.
- Sikerült? - Hessegettem el a gondolatot, ahogy visszaért és feltehetően indulhatunk felfedezni a kis kalandtúránk helyszíneit.
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo2_500.gifv
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo1_500.gifv


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime20.01.21 23:51


tumblr_o7f539yQ7q1r6us1oo1_500.gif

Anabelle & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Ennyivel nem úszom meg. Túl szép is lenne, na meg túl egyszerű. Sok mindent el lehet mondani a házasságunkról, de az egyszerű szóval képtelenség lenne jellemezni. Szenvedélyes, túlfűtött, balhés, na ezek sokkal inkább illenének a házasságunkra, feltéve akkor, ha minden áron szeretnénk beskatulyázni. Az, amit az átlagemberek olvashatnak rólunk az közel se tükrözi a valóságot. Jobban mondva általában azért balhézunk egymással, amit lehoznak rólunk a lapok és amikkel vádolnak minket, mert képtelenség bármit tennem anélkül, hogy Ana ne szerezne róla tudomást. Vagyis, ha valahol személyesen megjelenek, akkor arról mindenkinek tudnia kell. Mintha én szartam volna a spanyolviaszt, pedig csak jól bánok az ütővel és a koronggal. Ilyen a profik élete. Vannak jobb és rosszabb napok, de arról senki se szólt, hogy az ismertségnek árnyoldala is van. Ezt meg kellett tapasztalnom, vagyis tapasztalnunk.
- Sikerült. – Sétáltam mellé, hogy ujjainkat összefonva haladjunk tovább a kijárathoz.
- Azt hittem, hogy elvárás lenne nemzetközi nyelveket beszélni annak, aki recepción dolgozik. – Morogtam, mert szerintem túl sok időbe telt az, hogy megértsük egymást, de valahogy együtt sikerült közös nevezőre jutnunk. Remélem senki se látta, se hallotta azt a motyogást, amit az imént leműveltünk. Mégse akarok olyan „celeb” lenni, aki mindenhol balhézik, ha nem kapja meg azonnal azt, amit akar.
- Ha jól értettem, akkor jobbra az első sarok után lesz a kölcsönző. – Kéz a kézben indultunk meg az úti célunk irányába, ezt a pár métert simán megtehessük gyalogosan is, aztán pedig száguldozhatunk a veszpán.  
- Biztos hozol magaddal mindent amire szükséged lehet? – Mindössze csak figyelmes szerettem volna lenni és nem arra célozni, hogy esetleg Ana figyelmetlen lenne. Még csak pár lépést tettünk meg, ezért még vissza tudna szaladni, ha úgy adódna, hogy a szobában maradt valami. Közben elengedtem a kezét, hogy a zsebeim tartalmát ellenőrizzem, hogy biztosan nálam van-e minden szükséges holmim és persze íratom. Külföldön sosem árt, ha a szükséges okmányaink kéznél vannak, főleg, hogy kelleni fog a motor bérléshez is.



WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime22.01.21 20:57


Jackson & Ana


Hosszú és kacifántos és egyre lehangolóbb gondolataimból rángatott ki még épp időben, itt vagyunk, a számomra egyik legkedvesebb és leggyönyörűbb helyen, kettesben, amit nem jelentettünk be, hála az égnek, így most ezt is megtehetjük anélkül, hogy bármit is a képünkbe tolnának. A férjem, így bármikor megfoghatom a kezét és sétálhatunk együtt, de arról egy óra múlva több tucatnyi fotó készül, most először nem kell azt néznem, hogy a szettem minden szemszögből előnyös legyen, egyszerűen csak kényelmes és Jacksonnak is tetszik.
Elindultunk a megadott útirány felé, szép idő, napsütés, kék égbolt és végre nem homok.
- Igen. Minden itt van. - Emeltem fel a kezünket, őszintén nagyon kellett nekünk ez a kis szabadság és idő, amit igazán együtt tölthetünk, nincsenek több órás edzések, ahonnan holtfáradtan esik haza és ha még lenne is időnk egymásra, vagy hogy elmenjünk valahova semmi kedve hozzá, mert túl fáradt már.
- Jackson, drágám, biztos jól értetted? - Kezdtem kuncogni, ahogy befordultunk a sarkon, de nem úgy látszik mintha itt bármiféle kölcsönző is lenne, nem bírtam tovább és nevetésben törtem ki, majd a vállának döntöttem a fejem.
- Azt hiszem kicsit megkopott az olaszod. - Bújtam bele a karjába mosolyogva, nem mintha egyikünknek is olyan jó menne, bár Jacksonnal jól áll, amikor van kedve bohóckodni és megakar nevettetni vagy épp mást akar, mondjuk mocsok jól áll neki,  és úgy bármi, még az a vacak nehéz hokiszerelés is, mindent összevetve, minden vitánkat és veszekedést szerencsésnek érzem magam, vannak tőlünk sokkal rosszabb celeb házasságok, amikről még olvasni is is megbotránkoztató vagy épp elkeserítő, Jackson legalább tudom, hogy szeretett, amikor elvett és nem adtuk be a válópert az első hangosabb szóváltásunk után. Megtehettük volna mi is, hisz egyszerűbb lett volna hagyni a fenébe az egészet és akkor mostanra más valaki fogná a kezét, és más valakivel tervezgetné az életüket, vagy ki tudja,  de azt én nem engedem meg.
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo2_500.gifv
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo1_500.gifv


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime04.03.21 19:20


tumblr_o7f539yQ7q1r6us1oo1_500.gif

Anabelle & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Most tényleg úgy érzem, hogy szabad vagyok. Mások azt hinnék, hogy az életem csupa csillogás és fényűzés, de kevesen látnak bele abba, hogy mennyi munka van a háttérben. Hajnali kelés, szigorú étrend, órákon át tartó edzés. Sőt, mint csapatkapitány rengeteg felelősségem van. Néha túl nagy a nyomás, ami rám nehezedik, de most végre lazíthatok. Őszintén ez most rám is fér. Sőt, ez már a kapcsolatunkra is ráfért. Ana meg is érdemli, hogy végre tudjunk egymással egy kis minőségi időt eltölteni, ha már ennyire támogat és mindig kitart mellettem. Nem is kívánhatnék magamnak jobb feleséget. Eddig tényleg kitartottunk egymás mellett jóban és rosszban, egy jó házasság így működik.
- Már nem vagyok annyira biztos benne. – Ahogy meghallottam édesen kuncogni belőlem is kitört a nevetés. Ezt nem egészen így terveztem, de ennek ellenére igyekszem kihozni belőle a legjobbat, feltéve, ha nem tévedünk el teljesen. Közel van a szálloda oda biztosan vissza tudnánk találni, de ha mégsem, akkor még mindig ott a technológia csodája. Bízzuk csak magunkat rá a navigációs rendszerre, ha már nem tudunk mást tenni.
- Bevallom talán egy kicsit eltévedtünk. – Karoltam át, ahogy a járdán állva igyekeztem feje felett feltérképezni a terepet. Már semmiben sem vagyok annyira biztos, de valamiért úgy rémlik, hogy az előtt amikor kérdezősködtem a recepciós azt mondta, hogy jobbra kell menni, de már azt se tartom kizártnak, hogy mégis csak balra kellett volna megindulnunk.
- Haladjunk tovább, vagy inkább induljunk meg az ellenkező irányba? – Nem pontosan úgy terveztem, hogy a nagy kiruccanásunk előtt még a kölcsönzőt is meg kell találnunk. Igyekszem viccesen felfogni a dolgot, ez olyan akár, mint egy kincskeresős játék, ha nem így gondolnék rá, akkor már biztosan ideges lennék, hiszen már a veszpán ülve haladhatnánk a kis felfedező utunk felé.
- Eddig sikerült felül múlnom az elvárásaidat? – Nevetve kérdeztem, hiszen eddig még nem volt arra példa, hogy bármikor is eltévedtünk volna. Fogjuk ezt arra, hogy az olasz tudásommal nem tenném le a felsőfokú vizsgát.


WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabelle Severide
Anabelle Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime01.04.21 15:07


Jackson & Ana


Mellkasába bújva kuncogtam, igen, egy kicsit nagyon, de most valahogy még ezt sem tudom bánni, nem túl gyakori időszak, amikor együtt nevezünk valamin, Jacksonnak két csapata van, amiben játszania kellene és a maximumot nyújtania és megértem, hogy néha egy kicsit sok, még azt is, hogy olykor előtérbe kerülnek a fiúk, de néha a mi csapatunkra is figyelnie kellene és ezt most megtehetjük.
- Ne, haladjunk tovább, annyira vészesen csak nem lehet itt eltévedni. - Biztos meglátunk valamit amerre kikeveredhetünk arra, amerre mennünk kellene és nem aggódom, hosszú még a nap, anélkül, hogy az időt kellene figyelnünk, az sem zavarna, ha egész nap csak barangolnánk, még úgy is ez lenne az egyik legszebb szülinapom.
- Magasan az összeset. - Nevettem még mindig.
- Gyere, menjünk arra. - Tudom, hogy könnyedén vissza is fordulhatnánk a szállodához, de abban mi az izgalmas.
- Pontosan mit is keresünk? Talán kérhetnél útbaigazítást. - Szám elé téve a kezem kuncogtam, miközben egy nagyon kicsikét ugrattam a férjemet.
- De komolyan, rengetek a turista, valakik biztosan beszélnek angolul. - És kétlem, hogy sétálva járnák be a szigeteket, szóval valószínűleg ők is bérelnek valamit, oh olasz fagyi, basszus tényleg megfogok hízni, nem fogok beleférni a ruháimba, mire innen hazamegyünk.
- Ó ugye tudod, hogy ma még fagyit enned is kell velem? - Egy valamiben az olaszoknak egész biztosan igazuk van, a fagylaltjuknak nincs párja, isteni finom, na és a borok és a limoncellp és a kaja és minden. Jó ötlet volt ez a kis kiruccanás, nagyon ránk fért és egyre inkább kezdem élvezni a dolgot és nem csak azt a fajta tevékenységet, amit kettesben művelünk a szobánkban, bár onnan is páratlan a kilátás, minden kényelmetlen órát megért, még ideértünk és szándékomban áll rávenni még néhány dologra, de ez előtte még maradjon meglepetés, még sok hosszú nap áll előttünk.
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo2_500.gifv
tumblr_ngovecXeTG1rudlqeo1_500.gifv


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jackson Severide
Jackson Severide



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime11.04.21 21:44


tumblr_o7f539yQ7q1r6us1oo1_500.gif

Anabelle & Jackson

Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!


Rengeteg felfedezni való vár ránk, a környező természeti csodák, épületek és persze az itteni ízek, feltéve, ha végre eljutunk odáig, hogy kölcsönözzünk magunknak motort.
- Úgy gondolod? – Már tudhattam volna, hogy nem csaló napot tartok, hanem az egész kiruccanás alatt csalni fogok. Aztán jöhet az előírt étkezés és a véget nem érő edzés. Vannak előnyei is annak, ha valaki profi sportoló, de ez inkább hátrány.
- De azért ne csak az édes ízeket fedezzük fel. – Mert szeretnék vele beülni egy csendes kis tengerparti helyre, ahol olyan ételeket próbálhatunk ki, amikről eddig még életünkben még csak hallani se hallattunk.
- Elnézést, tudna nekem segíteni? – Végül csak oda mentem a közelben ácsorgó párhoz.
- Maga Severide? – Kérdezte az a pasas, akihez oda merészkedtem. Na ennyit arról, hogy itt nem ismer fel minket senki. Az itteniek biztos nem, de azok igen, akik hozzánk hasonlóan nyaralni vannak itt.
- Én? Dehogy. – Tagadni kezdtem a tagadhatatlant.
- Felismerem magát. – Közölte velem ellentmondást nem tűrően. Felismert, lebuktam.
- Akkor minek is tagadjam? – Már láttam is, hogy a hapsi a mellette álló nőtől, aki talán a felesége lehetett kért papírt és valami írószert. A nő őrült mód kutatni kezdett a táskájában. Minden férfi tudja, hogy a női táska olyan számunkra, akár egy másik univerzum. Minden benne van. Miután adtam autógrammot nem maradhatott el a közös fénykép se. Mindezek után szerencsére tudtak segíteni abban, hogy hol találunk egy kölcsönzőt.
- Meg vagyunk mentve. – Közöltem Drága feleségemmel, de ha úgy adódott volna, hogy nem találjuk meg, akkor is lettek volna terveim a mai napunkra.
- Szóval hátraarc. – Kulcsoltam össze ujjainkat, hogy végre tovább tudjuk zavartalanul folytatni a sétánkat, úgy mintha tényleg csak egy átlagos házaspár lennénk, akik kikapcsolódni vannak itt. Mert ez lenne a lényeg.
- Mi is lenne az első megálló? – Annyi, de annyi tervem volt, de engedtem, hogy neki is legyen abba beleszólása, hogy milyen sorrendben játszunk felfedezőt.



WORDS: xxx , TAGGED: Ana , NOTES: katt ;  Š
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Severide & Severide 2.0 Severide & Severide 2.0 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Severide & Severide 2.0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» My little wife ~ Ana & Severide

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Bárhol, bármikor-