welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Kapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_lcapKapcsold ki! Lucas & Anna May Voting_barKapcsold ki! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Kapcsold ki! Lucas & Anna May

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime27.01.21 22:47





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




N

em tévedtem sokat, olyan fejmosást kaptam este anyámtól, amit nem tettem zsebre, persze, nincs hozzászokva ahhoz, hogy férfiak kerülgetnek, és, hogy miattuk cikkeznek rólam minden bulvár lapban, mondjuk én sem, pocsékul is éreztem magam, de igaza van, mindenben, ezt most alaposan elszúrtam, én, csakis én, bűntudatom is volt amiért nekiestem Lucasnak, nem ő tehet róla, de én nem, nem akarom, hogy úgy ismerjenek, mint egy újabb hódítást, egy felejthető fruskát, igazából magam sem tudom, hogy mit szeretnék, vagyis, nem lehetne inkább csend a fejemben, kérlek, csak öt percre, elég az, hogy kívül mondják, tényleg, Mila sem segítség e téren, egyet ért maximálisan anyával.
Két nap telt el, belenéztem reggel a második kialvatlan éjszaka után a tükörbe, sötét karikák, kócosan és morcosan vánszorogtam ki a konyhába, a legnagyobb meglepetésemre Mila, Alex és anya kávéztak együtt.
- Hát ti?
Pislogtam nagyokat ahogy kávét töltöttem magamnak.
- Vásárolni megyünk ma, és együtt ebédelünk.
Nyalta meg Mila az ujját és lapozott egyet valami magazinba.
- Hát, jól teszitek. Jó szórakozást.
Gondoltam kiosonok a bögrémmel, de Mila oda nézve sem kapta el a karom.
-  Te is jössz!
- Én miért?
Felvonta a szemöldökét és úgy nézett rám ahogy csak Ő tud, ez a nincs más választásod pillantás. Vettem egy mély levegőt, leültem közéjük, támasztottam a fejem és hallgattam a finom kis célzásokat tőlük a "nagy kalandomra", sose fogják abba hagyni.
Púdert tettem a szemem alá, enyhe smink, hogy leplezzem a bőröm szokásosnál sápadtabb mivoltát, felvettem egy farmert, ingblúz, kiengedtem a hajam, elpakoltam pár dolgot a táskámba, és indulásra, készen állok, mosolyt nem lehet rajzolni?
Három órája vásárolnak, mi meg ülünk Alex-el, hogy szép, ez is, a másik jobb volt, a piros. Ma  nincs kedvem ehhez, jó, együnk valamit, persze, aztán nekem is veszünk valamit, remek. Ülök és csak bökdösöm a kajám, alig pár falatot ettem csak a látszat kedvéért, amikor két tini vihogva pislogott felém és esküszöm ezek le akarnak fényképezni? Megállt a villa a kezemben, anya nézett hátra, és osztotta ki őket, én meg égtem, mint a rongy, szikrákat hányt a szeme ahogy visszanézett rám, igyekeztem besüllyedni az asztal alá, de nem jött össze, nem bírom tovább már ezt az egészet, ha már ennyire rossz vagyok, legyek is az. Elővettem a telefonom és kikerestem Lucast a névjegyzékből, majd átléptem az üzeneteim közé.
"Szia. Ráérsz?" Küldés, meglepett a gyors válasz. "És egyedül is vagy?" , ó, nem létezik, hát mi történt? "Egy fél óra és ott vagyok."
Felpattantam, hirtelen lett csend.
- Khm, nekem dolgom van, további jó vásárlást nektek.
Engem várnak, adjunk a hírnevemnek.


Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime30.01.21 10:52

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgMorogva, morcosan, elkeserítő alig néhány óra alvás után húztam le bögre kávémat, de vagy túl gyenge, vagy kellene még egy, vagy hiányzik belőle a bourbon, de igazán közölhették volna korábban is ma, hogy ma délelőtt nem érek rá, bank, hivatal, papírok, itt írd alá, befizetések vagyis hát inkább lefizetések, hm, velünk telne meg a nevadai fegyház, pénzmosás, adócsalás, hamis tanúzás, információ visszatartás, megvesztegetés, bűnrészességre való felbújtás, fel nem fogom tárgyilagosan mi a különbség aközött, ha valakinek fizetek, hogy bűnrészes legyek, vagy önként teszi és fizetek érte, erre nem tértek ki a jogi karon, de mindegy is.
Nagyjából ebédidőre végeztünk, és bár felettébb élveztem a délelőtti kis városnézést, a nap további részében egyikük képét sem szándékozom nézni vagy látni, ledobtam a zakómat, töltöttem magamnak egy italt, leültem kényelmesen hátra dőlve a székemben, kihúztam a fiókom, elővéve belőle egy kis dobozt gyújtottam rá, meglepő módon még számomra is korán van valami erősebbhez, hanyatt vetve fejem fújtam ki lassan a füstöt, majd búgni kezdett a mobilom, ezt nem hiszem el. Kipecáztam a zsebemből, majd meglepetten olvastam a kijelzőn, Anna May, nézzenek oda, mégis csak érnek még meglepetések, újabb slukkot szívva, nyitottam fel és olvastam el a rövidke üzenetet, aha, persze, rá, pötyögtem is be a gyors választ, "Igen." Még le sem tettem újabb üzenet, érdeklődve vontam fel a szemöldököm, "Igen. Egyedül."
Vissza sem csúsztattam, megvártam mi akar kisülni ebből, kaján vigyorra húzódtak ajkaim, "Várlak." Most meglepett Miss. Rodgerts, ugyanakkor soha jobban nem időzíthetett volna. Azzal a csapnivaló tömegközlekedéssel bőven lesz annyi, még ideér, ha nem több, így kényelmesen szívtam el a cigarettámat és kortyolgattam el a már reggel óta vágyott bourbonömet.
- Anna May, megleptél... - Mosolyodtam el, miközben közelebb sétáltam hozzá, hogy fogadjam.
- Minek köszönhetem a... látogatást? - Erre tényleg nem számítottam.
- Mit szeretnél, meddig? - Tártam szét enyhén karjaimat, érdekes hangzik, meggyőződésem volt róla, hogy többé... mindegy is, most ne foglalkozzunk ezzel.
- Másodper türelmet... - Nyúltam a zsebembe, majd lőttem is ki a mobilom.
- Meg is van, a Tiéd? Hát akkor? - Halkult el a hangom, ahogy közelebb léptem hozzá, és már majd felfaltam a tekintetemmel, miközben felillant emlékeimből, puha bőre, selymes finom combjai, azok az édes ajkak, ahogyan a nevemet nyögdécselik, a feszes kerek feneke, kérdőn fürkésztem azt a változatlanul élettel és kíváncsisággal teli kék szempárt, most mégsem tudom kiolvasni a magam válaszait, miért jöttél?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime03.02.21 23:28





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




E

gyszer valaki azt mondta nekem, hogy hallgass a szívedre és kövesd azt bármerre is vezet, ne tedd, a hallgass az eszedre, a szíved hülye, mint a s**g, csak értelmetlen érzésekkel és tett vággyal áraszt el, ráveszi az agyad, hogy maradjon csöndben és csak ússzon az endorfinban ami elárassza az egész tested és pattanásig feszíti minden érzékszerved, amiért csak még többet akarsz belőle, de ez is csak olyan, mint az alkohol okozta szép állapot, aminek van egy nagyon csúnya másnapja, amikor kicsi vagy, és minden fáj, a fény, a hang, és csak a fejedre húznád a takarót és ki sem bújnál többet a sötét szobádból, nos nekem egy ideje ezek a mindennapok, mert nos még magamnak is dacolva vallom be, hogy elérte ez a gazember, hogy érte dobogjon a szívem, látod, mondom én, hogy hülye...
Nem tudom mit kellene és hogyan tennem, csak annyiban vagyok teljesen biztos, hogy már nem tudom tovább hallgatni azt, hogy mekkora baklövést követtem el, esküszöm mindenki úgy csinál, mintha még életében nem lett volna szerelmes és ezért követett el őrült, vagy épp meggondolatlan dolgokat, tudom, tőlem szokatlan, hogy a szerelem élharcosa legyek és kiálljak bármilyen ilyen ügyért is, de még soha nem voltam oda valakiért, nézze már el nekem mindenki, hogy fogalmam sincs mit kellene éreznem, tennem, mondanom, saját magammal dacolok minden nap, még végül megadva magam nem írok neki, egyszerűen mennem kell.
Idegesen dobolok összefont karjaimon vékony ujjaimmal, jöhetne már az a vacak metró, mielőtt még meggondolom magam és inkább hazamegyek, húz a szívem, nem, nem az, nem mondhatok ilyet, megrázom a fejem, és újra a menetrendre pillantok, már itt kellene lennie.
Már ezerszer láttam ezeket a házakat, az arany kerítés díszekkel, a hatalmas világos, ablakokkal, mindig is ellene voltam a túlzott magamutogatásnak, így már körül sem nézek, tudom melyik az amelyiket keresem, már senki sem lepődik meg ha beállítok, legalább is egyre inkább ezt veszem észre, kezd kevésbé kiülni a hölgy arcára a fintor, nem hiszem, hogy az elbűvölő személyiségem tenni, szerintem három mondatnál többet még soha nem váltottunk.
- Szia. Magam is.
Egyre kevésbé vagyok biztos benne, hogy ez egy jó döntés volt, de már nincs vissza út.
- Ráuntam hallgatni a rossz döntéseim.
Tekintetem fúrom az övébe.
- Meddig érsz rá?  
Vigyorodok el végül sejtelmesen.
-  Kapcsold ki a telefonod.
Léptem ki a cipőmből és rúgtam félre.
- Ó, már rég megvolt. Ráuntam, hogy búg.
Ó, igen, pont erre a tekintetre vártam, közelebb lépve kaptam el a nyakkendőjét és húztam le ajkaimra, karjaim fontam nyaka köré, lábaimmal elrugaszkodva kapaszkodtam meg velük dereka körül.
- Ma csak a tiéd vagyok, ajánlom, hogy ne zavarja meg senki.
Tapadtam telhetetlenül ajkaira, szorosan húzva magamhoz.


Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime08.02.21 16:55

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgHogyan is fogalmazhatnék, zene füleimnek? Végtére is nem minden nap hall és kap ilyen ajánlatot az ember, és nekem most épp ez kell, épp ettől a nőtől, de komolyan, egy percig se hittem, hogy visszafog még jönni, főleg nem azért, hogy ismét körém fonja a lábait, szóval jó magam nevében is azt ajánlom, hogy most ne zavarjon meg senki. Combjaiba markolva húzom feljebb az ölembe és rántom közelebb magamhoz, tenyerem vezetem formás fenekére és puha ajkainak engedelmeskedve faltam édes csókjait. Szorosan és erősen tartva siklik fel egyik kezem és simítok végig hátán, majd meg sem állunk a haláóig, fogalmam sincs, hogy ki vagy mi vezérelte erre a döntésre, hogy idejöjjön, de hála neki, valamikor nézzen be egy körre, lassan tettem le az ágy előtt, majd két kezembe fogva arcát csókoltam tovább telt és finom ajkait.
Meglepsz Anna May, lassan dőltem hanyatt, miközben fokozatosan utasított a hátamra, kezem húzom végig combján, ujjaim vájom a farmer anyagába még el nem kapja mindkét kezem, megértettem nem nyúlkálok, bevallom kíváncsivá tesz, pofátlanul vigyorogva nézek fel rá, majd hajolok puha ajkai után, annyira hihetetlenül finom, édes, hamvas és mocskosul akarom, megvártam még ujjai engedni kezdenek a szorításon, lassan húztam ki a kezem és siklott végig oldala mentén, majd kihasználva az alkalmat fordítottam a hátára, ragyogó barna szemeim és önelégült mosolyom kerekedett fölé, majd mohón csókoltam bele nyakába és haladtam végig lefelé a gallérja mentén, hm túlságosan fentig van ez gombolva, finom csókot nyomok pontosan a legfelső apró kis gomb fölé...
- Hmm, mehetne lejjebb is... - Pillantottam fel rá, miközben ujjaim húztam végig egészen a köldökéig. majd kirángatva a nadrágból kezdtem ujjaimmal gondosan kiszabadítani őket, ajkaim lágyan érintették selymes bőrét, lassan húzom végig őket rajta nedvesen érintve hófehér bőrét, bejértam már, többször is testének minden szegletét, mégis miden alkalommal ugyanolyan odaadó figyelemmel és hévvel ízlelem meg, szeretem érezni, ahogy mellkasa lassan emelkedik halk sóhajai alatt, édes hangját, teste minden apró rezdülését, amit jól ismerek már, puha csókokat lehelek melleire, majd egyre forróban kezdem kóstolgatni őket, nyelvem hatol be a melltartó alá, csípője feszól nekem és én annál telhetetlenül követelem magamnak minden ízét.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime14.02.21 17:09





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




M

ég mindig nem tudom eldönteni, hogy ez egy oltári bukással végződő mocskos rossz döntés volt, vagy a fellegekbe emelő, dicsőítő ötlet, érvelhetnék azzal, hogy ráuntam hallgatni ahogy a rossz választásomért szapulnak, de valóban olyan rossz az, senki sem ismeri igazán, úgy érzem néha, hogy még ő maga sem tudja mennyire gondoskodó, odafigyelő és érzéki tud lenni ha akar, ez soha nem csak szex, valami mélyebb, érzékibb, ami feléget mindent maga körül, és nekem szükségem van erre a fajta nevezzük gondoskodásnak amit nyújtani tud nekem, nem is csodálom, hogy belezúgtam, olyat ad amit mástól nem kaphatok meg és nekem csak ez kell, csak Ő.
Telhetetlen hévvel falom ajkait, érzem, hogy mozdul velem, és amikor kinyitom a szemem az ágy előtt tesz le, finoman harapok alsó ajkamba, teljesen elveszed az eszem, megbolondítasz és a legszörnyűbb, hogy akarom is ezt a mindent elsöprő szenvedélyt. Vigyorogva tettem kezem a mellkasára és toltam, még hátára nem feküdt az ágyon, fokozatosan másztam utána, kék szemeim ragyogtak a vágytól, ujjai vájnak combom puha húsába, de ez most az én pillanatom, nyúlok keze után, és emelem feje mellé, megtámaszkodva rajtuk kapok édes ajkai után, csípőm mozdul felette, ruhán keresztül is érzem mennyire vágyik rám, finoman, kóstolgatva harapok ajkába, egy pillanatra lankadt csak a figyelmem, és már is kihasználva a lehetőséget utasított hátamra, csókjai járják be a nyakam vonalát, ujjaim csúsztatom hajába és feszülnek meg tincsei között, szabad kezemmel simítok végig hátán. profin gombolja ki az apró kis gombokat, hogy elérje fehér, puha bőröm, izmaim feszülnek meg, ahogy ajkai és nyelve barangolja be a testem. Végig húzva ujjaim oldalán értem el a nadrág széléhez, belekapaszkodva az ingébe rángattam ki és alulról kezdve gomboltam ki, még teljesen ki nem szabadítottam hibátlan felsőtestét, ujjaim mélyen belevájva húzom végig kidolgozott idomain, ujjbegyeim játszanak el nadrágja gombjával, gondosan kipattintva, kezem húzom végig merev tagján és jól esően morranok fel, elveszed az eszem édes.


Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime25.02.21 14:27

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgMegkapnom egy nőt néhány órára, egy éjszakára vagy ameddig a kedvem úgy tartotta sosem volt nehéz, és nem is gondolkodtam azon túl mélyen, hogy vajon miért van velem, adva volt minden, a körítés, nem kellett túlságosan megfeszülnöm, de hol is tartottam, egy nőt megszerezni vagy akár kettőt, édes mindegy baromi egyszerű, éés mindez mit sem ér, ha azt az egyet nem tudod végül megtartani, aki igazán kellett is volna és én nem tudtam, de nem ez a legnevetségesebb, hanem az, hogy még csak azt sem tudom miért, miért nem voltam elég jó, de hát ez már csak így megy, ha van pénzed, akkor mindig még több kell és átgázolsz érte bármin és bárkin, finom női jellemvonás. És azóta valahogy senkit sem tudtam annyira tisztelni vagy becsülni, hogy bármit is nyújtani akarjak, bármivel többet, mint amit néhány óra önfelet mulatás megkövetel, hiszen az anyám jól nevelt, erre még magam sem panaszkodhatom, aztán jött ez a lány, a csillogó szemeivel, ártatlan mosolyával, aki elpirul egyetlen kedves szó hallatán is és be kell vallanom, ha nem magam ismerem meg... mindeddig esküszöm azt vallottam volna, hogy ilyen nő egyszerűen nem létezik, nem azért, mert nem akarjuk, hanem mert nincs. Vágyom, érinteni akarom fedetlen hófehér bőrét, vétek rád bármiféle ruhát is adni, ha egy egész álló napig nézhetném és élvezhetném meztelenségét, hát akkor sem tudnék betelni vele, hmm hozzászokhattam volna már a magam megválaszolatlan kérdéseihez, a másokéval már egészen elvagyok, azt teszem minden nap, mintha valaki más életét élném, ami részben kgm, így is van, de most ne foglalkozzunk ezzel, van itt, ami sokkal vonzóbb és csábítóbb. Önelégült vigyorommal dőlök a hátamra, majd élve a kínálkozó alkalommal fordítok a helyzeten, azzal sincs problémám, ha Ő van felettem, de valahogy így jobb szeretem látni és persze hallani, ahogy épp alattam nyögdécsel, sóhajait nyelvem és ajkaim nyomán, mint most is. Engedve és sietve bújok ki az ingemből, a francba vele, mélyen sóhajtok fel, ahogy ujjai érintenek a nadrágomban, türelmetlenül nyúlok az inge után és bújtatom ki belőle, meleg csókjaim érintik puha hasát köldöke körül még mielőtt könnyedén bújtatom ki az övét, kapcsolom ki a nadrágját és húzom le róla az egészet egyben, feltérdelve tolom ne a sajátomat is...
- Hmm, valaki elpirult. - Húzódott piszkos kis mosoly ajkaimra, ahogy észrevettem, hogy figyeli a mozdulatot, fokozatosan másztam vissza lábai közé, megtámasztva magam mellette egyetlen hosszú másodpercig tartottam kékek ragyogó szemeit, majd hevesen kaptam ajkai után felfalva és magamnak követelve minden csókját, mindenét. Ajkaimon izzó telhetetlenségemmel nyomtam a párnák közé, majd csípőmet lassan, mégis határozott mozdulattal tolva feljebb hatoltam belé, még teljesen ki nem töltöttem. Finoman haraptam állába, majd haladtam lejjebb, ajkaim vették körül puha melleit...
- Vegyük ezt le. - Csúsztattam be kezem alá, legszívesebben nem vacakolnék vele, de az az érzésem nem értékelné, ha valamelyik része nem pont a helyén lenne, ahogy épp leerőszakolom róla, türelmetlenül húztam le róla és hajítottam félre, na így már jó, sokkal jobb, mohón kaptam ismét ajkai után egyre mélyebb hévvel mozdulva nedves, meleg ölében, annyira kellesz nekem!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime12.03.21 19:12





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




M

ostanában sűrűn érzem úgy, mintha csak kívülről látnám saját magam, mintha csak külső szemlélője lennék az életemnek és a benne zajló hihetetlen eseményeknek, tudjátok, mint a filmekben, zajlik az élet, de te mintha benne sem lennél csak húzol a sodrás felé, fel sem fogtam még, hogy még is, hogy zúghattam bele az egyetlen emberbe akibe tudtam, hogy nem szabad és nem is akarok, alig pár hét telt el azóta, hogy simán felpofoztam amiért megcsókolt, és most már napokig tudok elveszni úgy, hogy senki sem tud elérni még is mindenki tudja hol talál, annyira határozott még is gyengéd velem, nem tudom feldolgozni, nem ezt az énét ismertem meg, a gondoskodó, cinkos kis mosolyú rosszfiút, aki óv és félt, sokkal inkább azt aki röptében a legyet is, csak álljon meg neki, vagy hát még azt sem muszáj, még is annyira akarom magamnak, csak magamnak, teljesen összezavar és felkavar ez az érzés, a szívem zakatol érte, az agyam viszont még tartja magát, de egyre sűrűbben bukik el a józan ész.
Egyszerre csikis és eszméletlen bódító ahogy csókjai érintik a hasam és egyre lejebb halad lassan, óvatosan és még is érzem rajta, hogy megfeszülnek izmai, és legszívesebben csak leszaggatná ami rajtam van, de türelmes és finoman bújtat ki minden egyes ruhaneműből, ajkamba harapva figyelem a mozdulatot ahogy kibújik a nadrágjából, Isten, ha létezik egyáltalán sem tudott volna tökéletesebbet alkotni, érzem ahogy arcomat elönti a meleg vér, miközben szemlélem az elém táruló  látványt.  
- Ó!
Csak ennyit tudtam elhagyni ajkaim és érzem, hogy mélyvörösbe vált a színem, azt hiszem lebuktam. Pompás látványt nyújt ahogy felém mászik az ágyon, meleg barna szemében csillog a vágy, árad belőle a magabiztosság, ami megszédít, pontosan tudja, hogy az övé vagyok. Ajkai közé nyögve emeltem felé csípőmet ahogy végre magamban éreztem, minden alkalommal újra és újra át akarom érni mennyire felejthetetlen is minden vele töltött perc. Köré kulcsolom a lábam, telhetetlenül kívánlak és én magam sem értem miért, de a tiéd akarok lenni, csak a tiéd, sóhajaim engedem ajkai közé, ahogy egyre hevesebben birtokolja nedves ölem, miden mozdulatom, rezdülésem, csókom és sóhajom érted és neked van. Ujjaim feszülnek meg hajában, szabad kezemmel markolok rá erős felkarjára, muszáj érintenem, apró borostája karcolja a bőröm, hangom erősödik minden követelőző mozdulatával,   érdes bőröm váj bicepszébe, nehezen tudom fékezni magam, ajkamba harapva folytom vissza éles hangom, csókjai nyomán szinte meggyullad a bőröm, érzem minden apró kis izzadságcseppjét ahogy bőrünk tapad össze, nem bírom tovább tartani ostromlását, izmaim feszülnek meg körülötte és adom át magam oly áhított édenének. Még soha senkinek nem nyíltam meg és adtam át magam ennyire, remélem nem bánom meg...

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime13.03.21 20:13

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgVallom, hogy vannak dolgok, amiket egyszerűen nem lehet lassan csinálni, mert elveszíti valódi hevét és értelmét, de az soha sem egy női test szépsége és rejtelmei, azok felismerésében, érintésében semmit sem érdemes elsietni és nekem nem is igazán szokásom egy-egy kivételes alkalmat leszámítva, de ez most nem az, hiszen Ő jött el hozzám, amivel rendesen meglepett, nem számítottam a társaságára úgy semmikor a közeljövőben, vannak pontok, amelyeken nem értem meg a nőket, ennek pedig többnyire nincs köze ahhoz, hogy épp meztelenek vagy sem, egyszerűen csak elfogadom vagy úgy teszek, döntések, válaszok, van amit nem lehet megmásítani, csak tiszteletben tartani, ha arra érdemes személytől származnak és Ő egy ilyen, magam sem tudom, vagy értem, hogy miért, csak kell, hogy a közelében legyek, kell az az ártatlan csillogás a szemében, vagy amikor épp cinkos kis félmosolyt villant felém, esküszöm ennek a nőnek bármi jól áll, de ha van bárminemű, a legcsekélyebb mértékű beleszólásom is, akkor én akarok az lenni.
Türelmesen játszva bújtattam ki mindenéből, az enyém vagy, ami persze... khm, tudom, hogy nincs így, de most itt mégis, hmm édes, imádom, hogy egyetlen pillantással vagy mozdulattal zavarba tudom hozni.
Lám, lám, miből lesz a cserebogár, futtattam rajta végig vágytól izzó tekintetem, finoman érintettem puha ajkait, majd egyre mohóbban faltam minden csókját, telhetetlenül követelve élvezetének minden cseppjét hevesen lüktető vágyammal töltöttem ki újra és újra, majd egyre keményebb mozdulatokkal, ujjai túrnak a hajamba, érzem a belőlünk áradó melegséget, a nedves fürtjeimet, de ettől is csak még inkább akarom, mindent akarok. Érdes bőre váj a karomba és kapaszkodik meg bennem, még ezt sem fejeztük be, de nem engedlek el. Tenyerem csúszik végig az ágyneműn, homlokom döntöm az övének és hagyom elöntsön a kettőnk gyönyöre. Levegő után kapkodva dőltem a hátamra kinyújtott karral, hogy a vállamra feküdhessen, játékosan tekergettem dús fürtjeit ujjaim körül és csak mosolyogva néztem és figyeltem, ahogy piheg. Enyhén csúsztam az oldalamra felé, lassan kezdtem körberajzolni mellkasát figyelvén, ahogy felemelkedik majd pedig vissza le, formás melleit, halvány mosoly húzódik ajkaimra, amint ismét elpirul.
- Még mindig? - Finom tapintással haladtam körbe hófehér bőrén, már mindened az enyém és pokolian kell még mindig.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime16.03.21 20:20





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




F

éktelen, heves vágya, őrült akarata minden alkalommal ledönt a lábamról, és a csillagokig repít, na, nem mintha ma nem én jöttem volna és kértem volna, hogy hadd lehessek újra az övé, és Ő ma csak az enyém, kiegyeznék az összes többi nappal is, de ez egy olyan dolog ami nem rajtam múlik, soha nem gondoltam volna, hogy a szerelem ennyire mélyen izzó és egyben fájdalmasan sajgó is tud lenni, nem bántam meg, hogy neki adtam magam, minden porcikámra külön ügyel, és tesz érte, hogy egyre jobban akarjam Őt, az egyetlen dolog ami miatt rémült vagyok az az amit érzek, mert tudom, hogy ha feltárnám előtte, azzal sikeresen és véglegesen elriasztanám, és semmit sem szeretnék kevésbé, de fogalmam sincs, hogy kell lassítani, vagy sietni, vagy bármit ami ilyen téren megszokott és elvárt, soha nem volt még férfi aki ennyire mélyen érintett volna meg, hogy mondod meg egy olyan pasinak, aki minden reggel mással ébred, hogy szereted és csak őt akarod? Anna May ezt alaposan elszúrtad.
Vállának döntöm a fejem és csak bámulom a plafont, teljesen össze vagyok zavarodva, de most legalább már nem azzal, hogy mit érzek, tisztában vagyok vele, hogy véglegesen és visszavonhatatlanul beleszerettem, a büdös francba. Ujjai érintik mellem és apró köröket rajzol rajta, felé emelem tekintetem és elveszek meleg barna szemében, arcom önti el a pír.
- Ühüm.
Bólintok aprót. Szedd össze magad Anna May, nem a kislányos bájoddal fogsz megtartani egy ilyen pasit.
Összekaptam fejben magam és úgy döntöttem most én lepem meg Őt, éreztetni akarom vele, hogy nem vagyok unalmas és eldobható. Oldalamra fordultam és közelebb csúszva hozzá tapadtam újra ajkaira, vele együtt dőltem még hátára nem feküdt, keresztül vetve a lábam másztam ölébe egy pillanatra sem elengedve ajkait, apró puszikkal tértem át nyakára, lassan haladva végig kulcscsontján, mellkasán, feszes hasfalán, óvatosan csúsztam mindig kicsit lejjebb, nyelvem és fogam húzva végig érzékenyebb pontjain, még mindig imádom ezt a tetkót, húztam végig rajta nyelvem, majd ajkaim érintik bőrét, ujjaim fonják körül nekem szegeződő merev férfiasságát, szeretem érezni mennyire kíván, nyelvem kalandozza körül lüktető énjét, érzem rajta a saját édes ízem, ajkaim zárják körül, érdes nyelvem siklik végig szorosan zárt ajkaimmal, ragyogó kékségemmel pillantok fel elgyötört, élvezettel teli arcára, ma csak ennyit akarok, a többi még a jövő zenéje.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime20.03.21 10:54

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgArcizmaim rándulnak meg, de a tőlem jól megszokott sunyi vigyor helyett most csak engedelmesen dőltem a hátamra és csókoltam édes ajkait bármire is készüljön, az most csak jó lehet, karomat felemelve hajtottam a párnák közé és hagytam, hogy Anna May birtokba vegyen rajtam, amit csak akar, akkor magam sem gondoltam, hogy végül is ennyire jó döntés lesz az a tetoválás, de most így utólag határozottan, többszörösen is az volt. Nyelve érintése nyomán rándulok meg és csak próbálom követni csípőmmel mozdulatait, hmm úgy látom valaki tanult, vagy épp most akar pótleckéket venni, bármelyik is legyen mindkettőnek önként és örömmel vetem alá magam, igen, csak húzd végig a nyelved, eszméletlenül édes vagy., merem énem pedig sajgón kérleli minden érintését. Képtelen lettem volna bármit is kipréselni az ajkaimon és igaza van, ezt bűn is lenne félbeszakítani bármivel is, ó egek, vetettem hátra a fejem elengedve minden gyeplőt teljesen átadva magam buzgó és kitartó játékának.
- Gyere csak... - Hívogattam ujjaimmal még mindig levegő után kapkodva, lassan húztam végig ujjam körbe rajzolva puha ajkait.
- Hmm, és most mit csináljunk? - Persze, hogy költői kérdés volt, az ágyból nem fog kibújni, ameddig az rajtam múlik, vagyis amíg ki nem száradunk és én még csak rá vagyok szomjas.
Finoman dugtam ajkai közé ujjaim, majd húztam végig nedves ujjbegyeim hófehér bőrén.
- Khm, mit szólnál, ha kipróbálnánk valamit? - Fordultam az oldalamra és fölötte enyhén megtámasztva magam csókoltam végig felém lévő karját fel a válláig végül apró csókot nyomva ajkaira.
-Gyere ülj, khm térdelj fel. - Toltam fel magam ülő helyzetbe, most kicsit újra gondoljuk a múltkorit.
- A múltkor ugye az volt a gond, hogy nem érhettél hozzám... - Húztam végig behajlított ujjaim a karján, ahogy lassan a háta mögé másztam.
- Próbáljunk meg másképp, hm? - Fülébe duruzsolva simítottam végig oldalán és húztam közelebb magamhoz, finoman érintette puha melleit majd markoltam rá, úgy kívánom, félresöpörve haját csókoltam bele nyakába, izmaim megfeszülve akarják még hevesebben, szétakarlak szedni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime21.03.21 21:09





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




P

ár héttel ezelőttiig fogalmam sem volt róla, hogy az emberi test ennyire intenzíven tud bármit és érezni és akarni, mint amit mostanában Lucas mellett átélek, ez lehet a biblia paradicsom amit leírnak, az összes szilveszter, karácsony és születésnap egyben eddigi röpke életemben, de szeretném ha nem ezek lennének az utolsók, ahogy azt is ha vele sem ez lenne az utolsó közös napunk, nem sok mindenben vagyok egészen biztos, de ez közéjük tartozik, fogalmam sincs, hogy kell megharcolni azért akit szeretsz, Mila-t hiába is kérdezném, az Ő kapcsolatuk annyira egyszerű alapokra épül, soha nem kellett egy másik nővel küzdenie a szeretetéért, és nekem nem csak egy áll az utamban, ha rágondolok gombócnyira zsugorodik a gyomrom, a rosszullét kerülget és bármit megtennék, hogy elmúljon az érzés, de, hogy kell azt a bármit?!
Persze, igyekszem jó tanítvány lenni, de milyen már, hogy engem még oktatni is kell a szexre, a saját tapasztalatlanságom jobban zavarba ejt, mint bármi más amit velem művel, pedig olvadtam már el karjai között is, olyan mélyen és elemijen vágyom rá, és minden érintésére, hogy azt nem tudnám szavakba önteni, ajkaim zárom merev férfiassága köré és csak próbálok emlékezni mit és, hogyan is kért tőlem mikor megmutatta nekem legérzékenyebb pontjait, ajkaim ejtik fogságba, érdes nyelvem húzom végig, puha nedves szám belsejébe, kemény, egyre lüktetőbb énje jelzi, hogy még mindig jó diák vagyok, minden izma megfeszül és nekem engedelmeskedve ad át mindent amiért eddig oly bőszen küzdöttem.
- Hm, mire gondolsz?
Csillannak fel kíváncsi kék szemeim, vele minden új és más, még is tudom, hogy amíg velem van, bármit meg tudnék tenni, és meg is akarok.
- Valahogy így?
Követem minden utasítását, nem tudom mit akar ebből kihozni, mikor legutóbb próbáltunk hasonló pozíciót annyira létidegen és érzelemmentes volt, nem volt rossz, csak nagyon más. Erőtelje moraj tör ki ajkaim közül ahogy meleg bőrének dőlve markol puha melleimre, ajkai perzselik fel minden érzékem, lassan emelem a csípőm és fogadom őt újra magamba felnyögve, ez tényleg egész más, mindketten tudjuk irányítani a mozdulataink, ujjaimmal túrok hajába és húzom ajkait az enyémre, közéjük engedve minden erősödő élvezetem. Ajkaim elé emelve kezét dugom a számba ujjait és húzom végig fehér bőrömön, egészen legérzékenyebb pontomig.
- Ó, baszki Lucas!
Tört elő mélyről hangom, de én ilyen mélyről nem is tudtam, hogy elő tud jönni bármi is, fejem döntöm vállára és csak követem heves ritmusát, ujjainak mohó játékát, minden tér és idő érzékem kútba esett, semmi másra nem vagyok képes, csak őt érezni és élvezni.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime23.04.21 18:13

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgHát ez könnyién ment, valaki nagyon jó kisdiák akar lenni, nem mondhatom azt, hogy általában nem mennek hasonlóképp könnyedén a dolgok, ami a hölgyeket és a közös élvezetünket illeti, de azt kijelenthetjük, hogy Anna May más volt, azt még nem döntöttem el, hogy pusztán azért vélhetem így, mivel még azt hiszem teljes egészében érintetlen volt és hihetetlenül, pokolian vagy mennyien, annyira csekély a határ a kettő között édes, hogy az még számomra is hihetetlen volt és ámulatba ejtett, egyfajta csodálatba, ami sokkal ritkább annál, mint amivel többségében fel lehet tartósan kelteni a figyelmemet, de mi tagadás, örömömre való, hogy én vezethetem be minden számára eddig rejtett és ismeretlen érzésbe, és élvezem látni, ahogy elmerül azokban, minden eddigi öröme és gyönyöre, amiről még csak nem is tudott, hogy megadható.
- Igen. Pontosan így. - Kellemesen meglepett ez a kis ügyesség, mondhatni tökéletesen rá érzett mindarra, amit akartam vagy vártam tőle és ezt szeretem. Hosszasan, szenvedélytől lázasan tapadtam ajkaira, meleg tenyerem zárta körbe puha melleit finoman játszva velük, még el nem vette a kezem, átfutott a fejemben, hogy vajon most mire készül, de csak követtem, engedtem és csináltam, amit kér, nedves ujjaim húztam végig fedetlen felsőtestén, amerre vezetett, hmmm, ez érdekesnek ígérkezik, arra a bizonyos sűrűn, sűrűn emlegetett pimasz mosolyra húzódtak ajkaim, rendben édes, csípőm toltam feljebb és ujjaim kezdtek heves, kíváncsi és a végletekig őrületbe ejtően izgató játékukba.
Igen, igen bizony, baszki Lucas! És baszki Anna May, hogy lehetsz ennyire kíváncsi, ártatlanul és őszintén édes és kívánatos egyszerre? Ajkaim súrolják bőrét, ahogy fejét dönti vállamnak, szabad kezem csúszik végig mellkasán, mellein, majd megállapodva hasán tartom meg egyre mohóbb játékomon, még testének minden porcikájában remegve nem rogy mellkasomra.
- Naa, mit gondolsz, megismételjük még? - Húztam végig ajkaim puha vállán, csak csókoltam bele bőrébe, ahogy éreztem ez sokkal jobban elnyerte a tetszését és sokkal inkább megtalálta benne a saját gyönyörét is, és nekem is tetszett.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime11.05.21 11:18





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




N

em is sejtettem még hetekkel ezelőtt, hogy van bármi is ezen a kerek világon ami még a zenénél is jobban kielégít, feltölt és ámulatba ejt, erre beszambázott az életembe egy olyan pasi aki, hm, hogy is fogalmazzak, piszkosul dögös, az a típus akinek nem tudsz nemet mondani ha akar valamit, és Ő nagyon is akart, engem, minden ártatlan, tapasztalatlanságommal együtt, kifordította a világom, mint a négy sarkából, magamra sem ismerek mióta az életem része, pedig igazán nem is mondhatnám ezt, hisz, annyira megfoghatatlan és megnevezhetetlen ami köztünk van, hisz, komolyan az ágyon kívül nem találkozunk, de mindig ott kötünk ki, vagy a padlón, kanapén, zuhanyzóban, lassan nem lesz olyan pont ahol még nem követelte minden remegő porcikám magának.
Telhetetlen vágya, ajkainak forró érintése, ujjainak vad játéka, teljesen eltompítja minden érzékem, testem minden apró porcikája kéri, követeli Őt magának, és csakis neki engedelmeskedik, még nekem sem, pedig én magam vagyok, de ha róla van szó, nincs többé én, ez lenne a szerelem? Hogy többé már nincs olyan, hogy én? Hogy bármit megtennél a másikért, még ha az neked belül fáj is? Annyi kérdésem lenne, de nem tudom kinek mondjam el, hisz Lucasnak ezt nem tehetem, tudom, hogy sokat köszönhetek neki, de mégsem állhatok elő azzal, hogy hali, öhm, beléd szerettem. Mert amilyen váratlanul kezdődött úgy is érne véget, és arra még nem állok készen, hogy elveszítsem.
Testem minden rezdülése hangosan és lüktetve adja meg magát kitartó ostromának, még mindig szédülve rogyok mellkasára.
- Ühüm, mindenképp.
Lassan dőlök végig az ágyon, teljesen kimerültem, fejem pihentetem vállán, ujjaimmal rajzolok apró köröket a mellkasára. Kezd bűntudatom lenni amiért csak úgy leléptem, bizonyára halálra aggódják magukat, miközben én a világ legcsodálatosabb érzéseit tapasztalom meg.
- Talán ideje lenne mennem.
Támaszkodtam meg Lucas mellett, majd lassan végig csúsztam a puha anyagon, a ruháim nagy része az ágy mellett volt, talán csak a cipőm nem, összekaptam magam, felkötöttem a hajam és félre húztam az ablak előtt tornyosuló hatalmas függönyöket.
- Ó, mikor lett sötét?
Pislogtam ki a végtelen feketeségbe ami beborítja a láthatárt.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime11.05.21 14:45

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgElégedetten vigyorgok magam elé, ez egy igen hasznosan és kellemesen eltöltött délután volt, gyakrabban is jöhetne, bármi is legyen az, ami most idehozta. Őszintén meg is lepett a látogatással, és a látogatás céljával is, azt hittem, hogy nekem semmiért sem kell megküzdenem és valamiféle szégyen velem lenni, vagy csak, ha mások is látják ezt és tudnak erről? Hm, nem tudom, de én jó ideje nem törődőm már az efféle dolgokkal, annyi különbséggel, hogy engem nem zavar, ha hírbe hoznak vele, hm, ez vajon mit jelent?
Hm? Ilyenkor? Hova az ördögbe? Feltámaszkodtam az ágyon és figyelem, ahogy magára kapkodja a nemrég oly heves ütemben feleslegessé vált lázasan félredobált ruháit, nem értem, de jelen esetben megkockáztatom, hogy Ő sem, hogy most mit művel.
- Késő van. - Nyúltam utána, majd elkaparintva húztam húztam magammal vissza az ágyba még vissza nem huppant.
- Maradhatnál. - Nyilvánvalóan nem erőszak és nem muszáj, ha szeretné adjon pár percet felöltözőm és hazaviszem én magam, de látom a szemeiben, hogy nem ezt akarja. Nem Ő tehet róla, szakmai ártalmam a jó ajánlatok, de olykor jól jönnek, mint most ez is egy ilyen helyzet, váratlan, de annál jobb.
- Pompás. Mindjárt jövök. Ó, és azokra nem lesz szükség. - Bújtam ki az ágyból, nem is értem minek vette fel őket.
- Azt fogunk, de a pezsgőfürdőhöz minek a ruha? - Magam sem tudom honnan, de most kedvet kaptam hozzá egy szépséges társasággal, mi kelhet még?
- Ó, akkor a fürdő talán még várhat. - Húzódtak kaján mosolyra ajkaim, de ez sem tarthatott soká, hmm akkor meg mire gondoltál édes? Érdekesen hangzik.
- Hmm, miféle kérdések? - Vontam fel érdeklődve a szemöldököm, hát elég sok féle játékot ismerek, amibe nagyon hamar belepirulna, de ez valahogy eddig nem volt köztük. Család, barátok, hát végül is nem rejtegetek semmit, most is az otthonomban vagyunk.
- Ez már ér?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime21.05.21 20:47





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




Ú

gy tartják, hogy minden éremnek két oldala van, ami a valóság és amit te látni akarsz, na pontosan ugyan ez érvényes arra ha szerelmes vagy, az agyad az egyik oldal, aki reális, és látja, hogy baromi nagy hülyeségek készülsz elkövetni, és figyelmeztet, hogy ne légy hülye, és a szíved ami bármin átmenne azért akiért oly hevesen dobog, még akkor is ha tudja, hogy megsérül, és darabokra törhet, olyan, mint a szőke herceg a mesékben, aki tűzön, vízen átküzdi magát, hogy megölhesse a sárkányt és szabaddá tegye szerelmét, csak az én szerelmem szereti sárkányok hadával körül venni magát, én pedig nem vagyok az a kimondottan erőszakos alkat, aki tudna mit kezdeni ezzel a helyzettel, így elsőre alaposan beletenyereltem, ugye?
Lassan térdelek fel az ágyra és dőlök el mellé, a világ legszebb érzése amikor arra kér, hogy maradjak vele, fékeznem kell magam, hogy ne bújjak hozzá, szívjam magamba édes illatát és hallgassam ütemes szívverését, Ő pontosan az az ember aki elé nem terítheted ki a lapjaid, mert közli, hogy Royal flöss, mindent a bank vitt és soha többé nem látod mindazt amit magával vitt belőled.
- Jól hangzik, csak írok egy üzenetet, hogy ne várjanak.  
Tudom, hogy tudják hol vagyok, de akkor is szólni akarok, anyával közel állunk egymáshoz és mostanában szinte semmit nem tud rólam.
- Tarts néha szünetet is édes.  
Nevettem el magam, felfogtam, hogy különlegesen nagy étvágya van e téren, de akkor is szeretnék levegőt venni előbb.
- Micsoda terveid vannak.
Szaladt fel a szemöldököm és vigyorodtam el, hozzá kellene már szoknom, hogy itt nincs ami nincs.
Van egy jobb ötletem, játszunk kicsit. Támaszkodtam fel a könyökömre és néztem utána.
- Nem úgy, sicc a mohó tekintettel.
Fülig tudok pirulni egyetlen pillantásától.
- Hm, minden kérdés és válasz megér egy szövetdarabot, én kérdezek, te válaszolsz, és közben vetkőzök.  
Ötletnek egész jó, Ő azt akarja, hogy ne legyen rajtam ruha, én meg, meg akarom ismerni, tudnom kell ki is Ő.
- Nem olyanok, amivel zavarba jönnék, inkább csak olyanok amivel megismerhetlek kicsit.
Úgy érzem ezt kicsit ki kell fejtenem.
- Például, hm, család, anyukád ismerem, de a többiek? Vannak testvéreid? Nagyszülők? Bármi.
Csak lassan Anna May, fokozatosan.
- Igen, ha válaszolsz.
Bólintottam, és felálltam az ágyról.
- Ühüm, bemelegítőnek jó lesz, vizet maximum, eléggé kiszáradtam, köszönöm.  
Húztam ki a hajamból a hajgumit, azt mondtam szövetdarabot és direkt fejeztem ki magam, majd dobtam vissza az ágyra.
- Következő, a bourbon-ön és a nőkön kívül mivel töltöd a napjaid?
Remélem nem sikerült túl indiszkrétre.
- Ó, ezt valahogy sejtettem, nyílt titok. Kicsit bővebben a ruháért.
Illegettem meg magam kicsit.
- Oké, bocsánat. Én nem akartam belekotnyeleskedni, igazad van, semmi közöm hozzá.
Azt hiszem mégis csak sikerült zavarba hoznom saját magam.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime16.06.21 19:57

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgMint mondtam nem egészen ezekhez vagy hát efféle játékokhoz vagyok hozzászokva, különösen nem a saját kis birodalmamban, sokkal inkább affélékhez, amiktől Anna May rendszerint bíborvörösbe vált, de még akkor is fene mód édes, kívánatos és gyönyörteljes, akár csak a változatosság, legalábbis úgy tartják, szóval miért is ne, tehetünk egy próbát.
- Kérsz valamit inni? - Nekem ehhez kelleni fog egy ital, vagy elhúzódik, akkor kettő, de igyekszem figyelni és tisztességesen játszani, a szemmel vetkőztetés ugye nem minősül csalásnak?
- Hm, lássuk... Lucas McNamara vagyok, a szüleim Roger és Linda McNamara, vele már találkoztál, a bátyám Daniel és van egy húgunk Yvonne. Ez így elég? - Közben töltöttem is magamnak.
- A club-ba nem csak vedelni járok be, a miénk Dan-nel. - Tudom, a látszat néha csal, miután a club napi fogyasztása kiütné a fél várost, minden téren és hát mondanám, hogy Daniel az agy, én pedig az izom, de hát... ebbe most ne menjünk bele.
Érdeklődve vontam fel a szemöldököm... Hm.
- Azert ez nem kis dolog Anna May, itt mindenre nekem volt gondom, Daniel a kedvenc fiú, tudod, akinek mindent lehet, de semmit sem muszáj, én pedig, aki megoldom, mivel az utóbbi rólam már ne mondható el Roger részéről. Éjjel a Lux-ban vagyok, délelőtt alszom, ha szerencsém van .s nem vernek fel valami baromsággal, és mellékállásban Mary és Cody apja is vagyok, ha pénz kell, Yvonne gyerekei. - Most be kell érnie ennyivel, akár jár a pont érte, akár nem, ez már így is jóval több, mint amennyit általában megosztok a magánéletemről vagy betekintést engedek.
- Semmi gond, következő kérdés. A víz, parancsolj. - Nyújtottam felé a poharat.
- Hallgatlak, illetve, ez is egy ruhadarab azt hiszem.
- Te szerettél volna játszani, folytassuk. - Lötyköltem meg a bourbönöm a pohárban, majd kortyoltam belőle.
- Akkor Jacuzzi? A meleg víz majd ellazít. - Vigyorodtam el. Az én ajánlatom még mindig áll.
- Megígérem jól viselkedem. És beszélgetni a vízben is lehet. - Érdeklődve és figyelemmel hallgattam, a válasz pedig, öhm nem? Nem. De ez nem azt jelenti, hogy nem tudnék, emlékeim szerint és a vele valóak elég tiszták, sosem volt erőszakos, az nem én asztalom.
- Tégy próbára. Ennyit megérdemlek. - Vontam meg a vállam és tettem félre a poharam. Mindig is szerettem a kihívásokat, igaz ez most egy újfajta, de kezd érdekelni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime19.07.21 11:37





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




S

zámomra teljen felfoghatatlan, hogy tudja elérni egyetlen másodperc alatt, hogy a magabiztos Anna May-ből egy zavarban lévő kislány legyek, a bennem élő felnőtt nő úgy tud meghunyászkodni és visszavonulót fújni, hogy egyetlen kardcsapás nélkül a saját fegyveremet magam ellen fordítva nyerte meg ellenem a csatát, én pedig csak állok pislogva, megszégyenülve, és azt se tudom mit mondjak, csak zavarban vagyok és el akarok bújni, elkapom a tekintetem és csak bámulom a cipőm orrát, miért kellett neked engem idehozni? Minden cipőm kapásból mindig idetalál? Úgy érzem magam, mint egy kislány, akit rajtakaptak valami rosszaságon és most leszidták, végül is még az vagyok, nem?
Bátortalanul tettem le magam mellé a poharat, és őszintén nem tudtam mit tegyek, mondjak, vagy most még is, hogyan tovább, Lucas pedig csak úgy lerázta magáról a kérdésem, mintha teljesen mindennapos lenne számára, hogy buta fruskák ostoba kérdéseire válaszolgasson.
- Nem szeretném folytatni.
Tördelem lassan az ujjaim.
- Tudom, de elég pocsékul érzem magam az előbbi miatt. Inkább nem kérdezek többet. Ha akarsz mesélsz úgy is magadról.
Vontam vállat, gondosan az ujjaimra szegezve a tekintetem.
- Nem.
Sóhajtottam egy nagyot.
- Szeretnék többet megtudni rólad, beszélgetni is veled, de ez így nagyon egyoldalú. Szóval inkább most elmegyek. Elég hülyén érzem magam.  
Kaptam fel a tekintetem, hogy körbejárva a szobát próbáljam emlékeztetni magam hol is hagytam el a cipőm.
- Őszintén. Valaha is tudsz velem úgy beszélni, hogy nincs rajtam ruha?
Vonta fel a szemöldököm és tettem csípőre a kezem.
- Én leveszem az ingem, ha fél percig tudsz a szemembe nézni a nélkül, hogy a melleimet néznéd, szó nélkül mászok be abba a vízbe.
Fontam össze magam előtt a karom és húzódott halvány mosoly ajkaimra.
- Hát persze... Ha meztelenül akarsz látni, kezdj el dalolni.
Leveszem az egyik zoknim és a padlóra dobom.
-  Az előzőért.  
Újra csípőre tettem a kezem de akkor már a vigyor erőteljesebb volt, úgy érzem a felnőtt nő a sarokban végre kezdi összekapni magát.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime26.09.21 10:49

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgTalán, nem kis túlzással a legegyszerűbb lány, akivel valaha is szembe sodort az élet, hmm ez vicces, mégis van benne valami, a maga kis egyszerűségében, bájában, nem játszadozik, nem ver át, bár fogalmam sincs, hogy ezek a nagy kék szemek tudnának-e hazudni nekem, rengeteg minden lenne, amit felhasználhatna, alapjaiban gyönyörű és ártatlan és ez engem piszkosul vonz és Ő mégis mindig csak, Anna May.
Oké, hát, ez nem alakul túl jól, meglehet kissé erősen reagáltam le a kérdést, sértőnek találtam a minősítést egy olyan embertől, aki nem tudja ki vagyok, így se lett jobb...  Mélyen sóhajtok fel, fárasztó, hogy mindenki folyton csak kérdésekkel jön és a választ várja, Lucas tudja és megmondja mikor mihez kezdjünk, kihúz a szarból, mert ez a családban betöltött szerepe.
Fél perc? Nem tűnik olyan hosszú időnek, de el kell ismernem, ha ezen múlna minden kissé azért aggódnék.
- Állni fogom. - Fene,,,
- Hmm, akkor most mégis folytatjuk? - Vontam fel a szem9ldököm, minek egy nőn ennyi apró ruhadarab? Teljesen felesleges.
- Ügyes. - Ez mégis csak lehet még szórakoztató is.
- Hm, a California egyetem jogi karán fejeztem. - Vontam meg a vállam, számomra nem túl fontos momentum, az ember fia általában büszke arra, amit letett az asztalra, kivéve, ha azt várták el tőled, de talán jobb is, a pénzügy sosem érdekelt, úgy értem hiába van mocskosul gazdag, ha nem tudod hova tedd és mikor, akkor ott igen hamar gondok lesznek.
- Mert ezt várták el, az apám úgy gondolta, hogy ezzel tehetek a legtöbbet a családért, ha megvédem. - Végtére is volt esze az öregnek, a saját véred csak nem árul el, bár egy kicsit sem volt jó apánk, vagy apa egyáltalán, egy jó apa megdicséri a fiát, ha nyert, legalábbis én így láttam gyerekként, de tehettem én bármit... Ahh, de ez nem tartozik ide, emeltem számhoz a poharat és kortyoltam egy nagyot.
- De igen, ez két válasz volt Annie. - Hajtottam fel a pohár még meglévő tartalmát. Hm, még jó, hogy nincs több zoknija.
- Oké, lássuk... - Kezdtem el gondolkodni, közben a poharat forgattam az ujjaim között.
- Az egyetlen dolog, érték, amit magammal hoztam, az a zongorám. - Vetettem is felé egy pillantást. Gyönyörű, majdnem olyan gyönyörűséges mint egy nő teljes mezítelenségében, de ez még messze van.
- Másoknak az lehet, de számomra nem igazán. - Nem láttam semmi értelmét bármi máshoz kötődni, nem volt semmi másom, ami nem lenne pótolható, minden elfért egy táskában és őszintén, semmi sem hiányzik.
- Kérek le valamit... - Írtam le egy kört előtte a pohárral a kezemben.
- Biztos nincs semmi más...?
- Amit kérdezni szeretnél... - Nem túl gyakori pillanat, én élnék vele.
- Meg is lepett volna, ha ezt nem teszed fel, ez egyszerű. Mert, amit játszom, az én vagyok és az, az enyém, igazán az enyém, amiben magam lehetek.
- Visszatérve a pia és a nők, ez azért van így, mert megtanultam, hogy mindened, amid van, azt el is vehetik Anna May.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime15.10.21 12:05





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




M

ind idáig azt hittem a hangszereim az egyetlen amivel jól tudok bánni, hisz az olyan végtelenül egyszerű, csak érezni kell, és én abban nagyon jó vagyok, a ritmusokban, az átkötésekben, soha nem gondoltam, hogy végül én magam leszek valaki hangszere, hisz oly érzékkel játszik rajtam és velem, mintha csak a legtermészetesebb dolog lenni, mint ahogy én fogom az ujjaim közé a hegedűm, lágyan még is határozottan, hm, nem tudom eldönteni, hogy csodás vagy inkább aggasztó érzés valaki más hangszerévé válni, amikor eddig mindig a saját uram voltam, de most nem tudok nemet mondani annak a lágy barna szempárnak és a csibészes kis mosolynak.
Előnye is van, sokat tanulok tőle, már most nem az érzékiség nyelvére gondolok, bár tény és való, hogy kiváló tanár, sokkal inkább arra ahogy a szavakkal bánik, ahogy csűri, csavarja és talán most először sikerült saját maga ellen fordítanom a fegyverét, addig forgattam a mondatok és a szavakat még nem volt hova menekülnie, megvagy McNamara, most az van amit én szeretnék.
- Azt mondtad jó leszel.
Emlékeztetem őt egy féloldalas kis mosollyal.  
- A legjobbtól tanulok.
Tény és való.
- Jog? Sosem gondoltam volna.  
Na most komolyan meglepett, erre nem számítottam, sok minden futott már át éles kis eszemen, de a jog nem volt köztük.
- Miért pont jog?
A családért? Ha megvéded? Miért kell egy ilyen családot megvédeni? Ezer meg egy kérdés kavarog bennem, de véges a ruháim száma, így koncentrálj Any, csak amit most ki tudsz szedni belőle.
- Nem áldozol egy kicsit sokat?
Franc, hogy nem tudtam megállni, hogy ne kérdezzek bele.
- Ó, valóban?
Az üzlet az üzlet rángattam le a másik zoknim és csatoltam ki az övem, hogy kihúzzam a nadrágból és látványosan a padlóra ejtsem, még mindig nyeregben érzem magam.
- Folytasd kérlek.
-  Ez minden? Ennyi amihez kötődsz? Ez szomorú.
Emeltem ujjbegyem ajkaimhoz és kezdtem el rágcsálni. 
- Talán igazad van, nem tudnék megnevezni a hegedűimen és a macskámon kívül mást amit felkapnék ha mennem kell.  
Vontam elgondolkodva vállat.
- Jól van, jól van.
Gomboltam ki a farmelem és húztam végig vékony lábaimon, majd kilépve belőle rúgtam félre.
- Mármint?
- Miért pont a zongora? Bármi más is lehetne ami a látszat alapján lerí rólad.
Külső szemlélőként lehet, hogy nem a zongorát neveztem volna meg.
- Ez nagyon szép, megérdemled a felsőt.  
Pattintottam ki egyesével az apró kis gombokat, majd végig csúszva a vállamon hangtalanul ért földet.
- Értem.
Bólintottam aprót.
- Már csak két fehérnemű van hátra, már csak kettő.  
Kuncogtam.
- Igen?
- Hát... Nem tudom... Bármi. Tárgy. Ami jobban jellemzi azt amit a külvilág felé mutatsz.
Elismerem a tehetségét, de első benyomásként nem az volt az amit megragadtam belőle....

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime28.10.21 15:22

Anna May & Lucas


883kepatmeretezes_hu_3c1e_tn.jpgHm, sok minden lenne, amivel megtudnálak lepni, de még nem gondolkodtam rajta megakarnám-e lépni, nem volt olyan régen, amikor megbíztam valakiben és csúnyán nagyot estem pofával előre és hogy meglegen a szépsége a dolognak, hogy bukott mindenki, és itt most nem csak pénzről és szabadságról beszélek, bár a jó öreg Roger erről odabent egész biztosan nem így vélekedne, de legalább elmondható lenne, hogy csücsül szépen, könyveket olvas és nyugton van, de neem, több baj van vele, mintha szabadlábon ténykedne. Visszalépve egy hangyányit mindezzel persze nem Miss Rodgerts-öt kívánom bírálni agy megszólni, ellenkezőleg... Ő annak a tiszta és ártatlan természetnek tűnik, aki megeteti a galambokat  parkban, még velem kávézik.
Ó igen, Lucifer, a bundás kis dög. Nem tudtam nem követni szemeimmel, ahogy a farmer végig csúszik hosszú lábain, hófehér puha bőrén, Lucas koncentrálj, mert elveszíted ezt a kört.
Hát így egész biztosan veszíteni fogok, muszáj ezt khm, így?
- De valami érdekelne. - Igaz, nem ezek a szabályok, de ezt most így meghallgatnám.
- Azt mondtad bármi más is lehetne, ami a látszat alapján lerí rólam. Mi? - Kevesen tudják felkelteni az érdeklődésemet, különösen, ha hölgyekről beszélünk és azt nem a bájaival óhajtják elérni, bár most Anna May-ről beszélünk, Ő annyival több...
- Ezzel nem érem be. - De ez még most Tőle is kevés lesz, ha már azt állítja, hogy tőlem tanult, akkor ennél khm többet várok el.
- Vagy úgy, így már világos.
- Nos igen, azt az egyet ne, nem tűnik fontosnak, de ripityára zúzhatod a komplett emeletet, lesz másik, igazad van, megtehetem, de a zongorámat azt ne. - Bármi más fölött képes vagyok szemet hunyni, sőt komolyan nem érdekel, ha itt végigsöpri a báramat, holnapra lesz a másik, és igaz talán a zongora látszik a legjelentéktelenebb tárgynak vagy fogalmazzunk úgy, hogy dekorációs berendezésnek, de nem az.
- Látod, nem vagyok olyan érdekes. - Leszámítva a pénzem, az öltönyöm, a club-ot meg a tucatnyi csinos nőt, megvallom nem tartom magam érdekesnek. Anna May talán az első nő, akit láthatóan érdeklem és ezt furcsállom is kissé, de érdekes helyzeteket szül, mint ez a kis játék is.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime07.12.21 10:18





Lucas & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




S

ok mindenre gondoltam már ahogy meg lehet ismerni egy embert, a vetkőzés még soha nem volt köztük, szóval ez most nekem is új, sőt, ha már így vesszük vele nekem mindig minden teljesen új,  olyan, mint egy forgószél, felkap és magával visz, elsöpör és nem ereszt, nem tudom ez jó vagy életem legrosszabb öntése, de ezt itt és most még nem is lehetne eldönteni, egyszerűen csak hagyom magam, és nem is tehetnék máshogy, oly buzgón dobog érte a szívem, hogy az agyam is feladta a küzdelmet, csak nagyokat sóhajt, hogy ó te szerencsétlen, balga állat, és igaza van, tudom, mégsem tudok hosszú időre nemet mondani neki, egyszerűen kell nekem.
Értetlen nagy szemekkel pislogok rá, mi az, hogy ezzel nem éri be? Komolyan részleteznem kell? Úgy érzem magam, mint a vizsgáimon, csak itt most a szavaimat kell okosan megválogatnom, nem a zenei tételeim, az mennyivel egyszerűbb volt.
- Nézd, az emberek többsége a csillogást látja, az autót, a nagy házat, az öltönyöket. Nem pedig a zongorát, csak erre akartam kilyukadni.
Még a lélegzetem is visszafolytom, ahogy szemeim körbe futnak a helyiségen, ezek azok a falak amiket szeretném, hogy meséljenek és mégsem biztos, hogy mindent tudni akarok. Így is láttam már olyat amit nem szerettem volna, és soha nem gondoltam volna, hogy én leszek a következő aki önként dobálja le a ruháit, szinte hallom az elmúlt nők sikolyait, tőlük zsong a fejem, és tudom, hogy utánam is jön még vagy ezer, és ebbe beleszakad a szívem.  
- De már értem miért haraptad le a fejem amikor hozzá értem.
Hisz én is csak egy nő vagyok aki az ágy fölötti plafont bámulja.
- Megígérem, hogy többet nem nyúlok hozzá... Nem, mintha valaha is tönkre tudnák tenni egy hangszert.
Örülök a sötétnek, érzem ahogy lángol az arcom. 
- Számomra az vagy.  
Dünnyögtem magam elé, lesütve ragyogó kékjeim, ujjamim kezdem rágcsálni.
- Miért, pont hozzám ragaszkodsz ennyire?  
Egyszerűen csak kibukott, nem tudtam bent tartani. Csak aprót bólintottam, persze, hogy nem tudod, hisz én jobban kötődöm hozzád, mint amennyire te akarsz engem. Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy minden és mindenki pótolható...
- Válassz, bugyi vagy melltartó.
Az alku az alku.
- Tudom. Ez egy buta kérdés lesz. De akarsz valaha is saját családot? Elég irreleváns, hiszen még csak pár hete, hogy ... , szóval sok közöm nincs hozzá.
Muszáj volt megmosolyognom.
-  Ma már többször is bebizonyítottad, hogy van...
Igen, van olyan, hogy buta kérdés, mikor olyan ostobának érzem magam, mint még életemben soha, és egyetlen mondattal el tudja érni, hogy szégyelljem magam akkor is ha semmit sem tettem....

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Kapcsold ki! Lucas & Anna May Kapcsold ki! Lucas & Anna May I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Kapcsold ki! Lucas & Anna May

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May
» The Greatest Showman. Anna May & Lucas
» Baby, one more time! Lucas & Anna May
» Abi & Colin - Kapcsold ki a telefont, felejts el mindent és mindenkit
» Anna May Rodgerts

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: McNamara ház, Lucas otthona-