welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Vol.1. Dominica & Isaac Vote_lcapVol.1. Dominica & Isaac Voting_barVol.1. Dominica & Isaac Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Vol.1. Dominica & Isaac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Isaac Sanders
Isaac Sanders



TémanyitásTárgy: Vol.1. Dominica & Isaac Vol.1. Dominica & Isaac I_icon_minitime06.05.21 17:54




Dominica & Isaac
tumblr_pi4h14EHZG1u91dgho10_540.gifv
Ezt az érzést a mai napig semmihez se tudnám hasonlítani, az emberek, akik eljönnek, a tomboló tömeg, a dübörgő dobok, a gitárhúrok hangja a kezem alatt, a gyomrodba érzed az egészet, mégsem bírod abbahagyni, követnek és ez leírhatatlan és nem állunk meg. Amit a leginkább szeretek kis emberként és kis bandakén, hogy nincsenek kis és nagy koncertek vagy amik kevésbé számítanak, megyünk, ahova hívnak és mindenhol beleadjunk mindent, a hajamból csorog a víz, a pólómból és Drake szerint engem olcsóbb etetni, mint öltöztetni, mondjuk ebben lehet valami, amennyit elhagytam már egy-egy koncert alatt, a legtöbb az első sörök egyikében szokta végezni, mocskosul zavar, hogy vizes, hideg, rám tapad és hűt, szóval startból vetem le és dobom el, és hát eddig elég nagy lelkesedés fogadta szóval akkor hajrá lányok.
Egy palack víz, egy zuhany és egy ágy a fejem alatt és reggelig lehetőleg mindenki hagyjon békén, felkaptam egyet a kikészített törölköző kupacból, az arcomat, a hátamat, a nyakamat, majd nedves fürtjeimet dörzsölve másztam el az öltözőmig, szobámig, 2in1, kicsit se könnyű végig ugrálni, játszani és énekelni vagy teli torokból üvölteni egy órát, de amíg kibaszott jó a hangulata az egésznek, addig nm érdekel és ezért csináljuk, én ezért csinálom.
- Hoo, hát te meg... eltévesztetted a folyosót?
Némileg, enyhén meglepődtem, amikor beléptem és nem voltam egyedül, egy pillanatra volt egy olyan "Anyádat Drake!" gondolatom, de végül aztán nem adtam neki hangot, bár így elnézve szerintem inkább az ajtót tévesztette el, megesik.
- Akkor, mi járatban? Vizet? Bocsi, de nekem muszáj... - Már kapar a torkom olyan száraz, így nagy kortyokban inni is kezdtem, húúú, ez jó volt, legszívesebben a többi meg a nyakamba önteném, de társaságom van, amit még mindig nem igazán értek.
- Hát, megtaláltál, láthattál egész este, gondolom akkor velünk is buliztál... - Vontam meg a vállam, pedig már elképzeltem, ahogy bezuhanok az ágyba...
- Igen? - Túrtam bele a hajamba és dobtam le a vállamról a vizes törölközőt.
- És mit? - Vontam meg a vállam értetlenül, nem, nem költői kérdés volt.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominica Swan
Dominica Swan



TémanyitásTárgy: Re: Vol.1. Dominica & Isaac Vol.1. Dominica & Isaac I_icon_minitime13.05.21 12:04

Még alig múlt nyolc és már is verik a csajok az ajtóm, tudom, tudom ma buli est van, megünnepeljük az új munkám, a kedvenc bandánk társaságában, annyi különbséggel, hogy már nekem is belépőm van a színfalak mögé, de ma még vissza akarom fogni magam, el sem hiszem, hogy a közelükben dolgozhatok, ez volt évek óta minden vágyam és most sikerült megkaparintanom ezt az állást, nem volt könnyű és nem is lesz kezelni se őket, mindenkiről tudok ezt azt, amit összecsipegettem innen onnan forrásokból, de kemény fából faragtak, tőlük morcosabb rockerek kőkemény szívét is lágyítottam már meg, igaz, hogy öt éves voltam és cukin mosolyogtam azzal az édes hiányos fogsorommal, de majd próbálok jól viselkedni és megadni mindent amit akarnak, na jó, majdnem mindent.
- Kész vagy már?
- Persze, vagy nem látszik?
- Pont ezt a kinyúlt trikót akarod felvenni? Hol az a dögös felső?
- Igen, pont ezt, és mielőtt belekötnél, igen, pont ezt a shortot is.
Előkerültek a rövidek és a sör is, fél órán belül bömböltettük a zenét és az üvegeket mikrofonnak használva énekeltük a már jól ismert dalokat.
- Azt ne mond, hogy tornacipőt veszel?!
- Nem állok stabil lábakon a magassarkúhoz, a taxival törődj.  
Amanda mindig túl sokat foglalkozik azzal, hogy nézek ki, tudom, hogy elveszek a tömegben, de így legalább előre tudok furakodni.
A harmadik kör sör után döntöttem úgy, hogy nekem előre kell mennem, és pont, könnyű átbújni az emberek között ha alig vagy százötven.
- Hé, kislány... Nem látsz mi? Na gyere.
Így se invitáltak még meg, hogy üljek valaki nyakába, mondjuk tiltakozni sem lett volna időm, ketten megfogtak és felraktak a legmagasabb pasi vállára, ezért szeretem én a rockereket, nem mozdulnak csak úgy rád mert pinád van és ott vagy. Esküszöm berekedek lassan, fergeteges a buli, tényleg jót tett nekik az új tag, nélküle nem jutottak volna eddig, ismertem őket már akkor is amikor még csak kezdők voltak kis színpadokon.
Nem tudom, hogy a sör vagy a hangulat ragadott ennyire magával, de már csak azt vettem észre, hogy beosontam a folyosóra, kell nekem ez a pasi, beléptem az öltözőjébe és nem volt ott még, oké, van egy perce előnyöm.
- Nem, egy cseppet sem.  
Mosolyodtam el ahogy belépett Isaac, esküszöm annyira dögös.
- Ó nem, pont téged kerestelek.
- Ühüm.
Csúszott lassan végig a kezem a trikó aljáig, majd megragadva azt húztam át a fejem fölött, hosszú hajam omlott végig fedetlen felsőtestemen, de valahogy nem erre a reakcióra számítottam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Isaac Sanders
Isaac Sanders



TémanyitásTárgy: Re: Vol.1. Dominica & Isaac Vol.1. Dominica & Isaac I_icon_minitime05.12.21 19:57




Dominica & Isaac
tumblr_pi4h14EHZG1u91dgho10_540.gifv
Ez most komoly? Ez nem a Rolling Stones backstage, bár remélem egyszer mi is leszünk akkora ászok, akkor még itt ezen sem volnék meglepődve, sőt azon se, ha egy csapat nő verné az ajtómat, de az még nagyon sok órányi munkánkba fog kerülni és még nagyon sokszor leszünk dög fáradtak úgy, mint most, mert van egy elvem, ami szerint játszani akarok és ezen nem fogok változtatni. Mindegy mekkora az a fellépés, meghívás, tíz ember előtt, száz vagy ezrek, akkor is a legjobb formánkat fogjuk kivinni és mindent beleadni és hát sok mindenre számítottam a ma este folyamán, sőt még az is megfordult a fejemben, hogy Drake-et keresheti, de hé, értem én, hogy gitár van mindkettőnk kezében, de azért van némi hasonlóság.
Nagyot kortyoltam a vízes palackomból és majdnem félre is ment, ahogy teljesen lazán ledobta a felsőjét. Okéé... Mi tagadás, nagyon szép volt, vagyis szépek voltak és csinos is, de ez itt most, nem fog menni.
- Aha, értem. Szerinted ezt mééég, öhm senki sem próbálta? - Igaz, Ő csinosabb a többségnél, nagyon szép lány, de én nem vagyok az a típus, az, hogy én ledobom a pólómat koncert közben, az nem azt jelenti, hogy a lányoknak is lekell utána, hm pedig Drake szerint tuti nagy reklám lenne.
- Az remek. Megfogsz fázni. - Az jó, ha semmit sem gondol bele, de így azért kicsit hideg lesz és hát na, ne hozzuk magunkat kellemetlen helyzetbe, vagy ennél is kellemetlenebbe. Szívesen lennék úriember, de a csurom vizes törölközőmön kívül nem sok mindent tudok felajánlani.
Nem ment el az eszem, azt sem tudom ki ez a lány, aztán holnap reggel meg azt olvashatom egy netes cikkben, hogy megerőszakoltam valakit a koncertem után, vagy azzal jön vissza, hogy teherbe ejtettem, nekem ez az életem. És nem vagyok Axl Roses, hogy ezt megengedhessem magamnak, bár Ő se tehetné, ha van esze.   

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominica Swan
Dominica Swan



TémanyitásTárgy: Re: Vol.1. Dominica & Isaac Vol.1. Dominica & Isaac I_icon_minitime25.01.22 21:26

Van az úgy, mikor egy dolgot tervezel, vagy hát inkább vársz és egy teljesen másik verzió megy végbe és csak kapkodod a fejed, hogy hé, ez nem az a forgatókönyv, ki nyúlt bele, valami nagyon nem stimmel, nem így akartam, fogalmazzunk úgy, hogy egyáltalán nem is akartam bejönni és hülyét csinálni magamból, csak elkapott a hév, és hát, bandák között nőttem föl, ott azt láttam, hogy ez az amire egyetlen férfi sem mond nemet, és hát nagyobbat nem is tévedhettem volna, esküszöm tíz másodperc alatt józanodtam ki az összes ezreléket ami bennem volt eddig, és az volt pár sör és feles.
- Öhm, természetesen nem, de én azok közé tartozom aki nem gondol semmi mást mögé.
Láttam már elég ilyen történetet, ahol a lány belezúg a híres gitárosba, dobosba, énekesbe és azt hiszi amiért egyszer - kétszer az ágyában landolt ez egy életre szól, tudom, közhely, hisz az én apám is egy híres gitáros, aki felcsinált egy rajongót, kétszer is, majd elhagyta a bandáért, most így jobban belegondolva ugyan azt a hibát készültem elkövetni, mint anya, mégis, hogy lehettem ilyen felelőtlen, egész életemben ettől óvott én meg simán ledobom a pólóm egy pasi előtt, csak mert eszméletlen jól játszik?
Zavartan kapkodva húztam vissza a pólóját, én még talán életemben nem égtem ennyire, két dolog jutott mindössze eszembe, az egyik, hogy a romantikus amcsi filmekben egy mocskosul nem így volt, a másik pedig, hogy ha csak nem a fiúkra bukik amit kétlek, akkor csak egy gumit kellett volna húznia, de jobb is ez így. Legalább én is lezuhantam a piedesztálomról a saját szintemre.
- Ööö, köszönöm, ez kellett.
És amilyen gyorsan jöttem, tűntem is el a díszletek között, gondosan ügyelve, hogy ne vegyen észre senki, ez nagyon gáz volt, Istenem Dominica, hogy tehettél ilyet és főleg, hogy tudtál ekkorát koppani? Kislány, ez most nagyon nem jött össze...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Vol.1. Dominica & Isaac Vol.1. Dominica & Isaac I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Vol.1. Dominica & Isaac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Isaac Grey
» Isaac Connelly
» Isaac Sanders

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Bárhol, bármikor-