welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_lcapHello Sweetheart - Dylan & Lauren Voting_barHello Sweetheart - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime07.10.21 23:51

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Jó estét Mr. Hanning! Csak azért zavarom, hogy közöljem magával, hogy nagyon csúnya dolog volt, hogy csak úgy köszönés nélkül távozott. *Kuncogás.*
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime07.10.21 23:58

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

DeSantos? Jesszusom, tudja maga hány óra van?
Jól van? Minden rendben?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 0:03

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Mit számít az idő? Hiszen az mindig relatív.
Még sohasem voltam ennyire jól. *Háttérben a zenedoboz hangja.*
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 0:06

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Relatíve fél kettő... miért nem alszik ilyenkor?
Mondja, mi a fenét kapott abban az infúzióban? Belőtték vagy mi?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 0:15

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Talán azért, mert már nem vagyok álmos. Ó, felkeltettem magát?
Hogy micsoda? Én még sohasem… Mégis honnan tudjam, ha most igen?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 0:17

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Nem keltett fel, dolgoztam.
*felnevettem, ez tényleg full kakukk*
Mivel felhívott az éjszaka közepén és meglehetősen furcsán viselkedik, így tuti túl sok fájdalomcsillapítót kapott
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 0:23

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Oh, hát persze… Mr. Munkamániás. *Kuncogtam.*
Most mi lesz velem? Olyan fura itt minden, szerintem inkább haza megyek.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 0:30

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Dehogy megy! Kis drogos... *újra nevettem*
Mi olyan furcsa? Meséljen, figyelek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 0:42

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Micsoda?! Kikérem magamnak, ezt azonnal vonja vissza!
Az normális, hogy minden olyan akár egy lassított felvételen? Nem is beszélve ezekről a fényekről, mindig ilyen fényesek?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 0:48

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Igen normális. Ne feledje el, hogy agyrászkódása van, ami képes teljesen felborogatni az érzékelést, ráadásul túl is gyógyszerezték, ami szintén okozhat fura dolgokat.
Miért nem próbál pihenni egy picit? Nézzen mondjuk valamit!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 0:59

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Köszönöm Dr. Hanning a szakvéleményt. Esetleg számíthatok még más mellékhatásra is?
Mert minden annyira uncsi uncsi uncsi. *Sóhajtottam.*
 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 1:12

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Dr. Hanning, ha kérhetem! Ha már egyszer a szakvéleményemért zrikál az éjszaka közepén.
Sosem volt még kórházban korábban? Ez az első eset, hogy egyedül van egy sérülés után?
* motoszkálás a háttérben. Lecsuktam a laptopom*
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 1:19

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Még sose töltöttem egyetlen egy éjszakát se kórházban, de nem is fogok soha többet.
Szerintem nem vagyok egyedül. *Suttogtam.* Mármint kintről folyamatosan lépteket hallok. Istenem! Csak ne az a nővér legyen, aki miatt most még a nyelvem is zavar.
 
 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 11:40

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

*Újabb motoszkálás, elfeküdtem az ágyamon*
Ha jó kislány lesz és betartja az orvosi utasításokat, akkor nem is kell több éjszakát bent töltenie, egy kocsi pedig ott lesz magáért délelőtt, hogy hazavigye. Még szép, hogy nincs egyedül, az ott egy kórház *nevettem fel*
Ha hiszi, ha nem, tudom milyen érzés, amikor még a nyelve is zavarja az embert... Annak idején a koleszban sokszor betáptünk a haverokkal és akkor hasonló állapotba kerültem, mint most ön. A jó hír, hogy holnapra elmúlik, a rossz, hogy...*elhallgattam egy pillanatra. Hogy semmire se fog emlékezni, de ezt talán inkább nem mondom meg neki*
A rossz, hogy talán picit fájni fog a feje.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 15:02

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Én mindig jó kislány vagyok, vagy nem?
Köszönöm Mr. Hanning de egyedül is képes vagyok haza találni. Miattam igazán nem kell ugráltatnia a többi alkalmazottját.
Ch, és még az előtt engem nevezett kis drogosnak. Meséljen még, miféle titkokat őrizget még?

 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 15:27

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Titok? *nevettem* Én ebből sose csináltam titkot Ms. DeSantos, hiszen az egyetemi éveim háromnegyedét beszívva töltöttem és vak volt az, akinek ez nem tűnt fel. Ettől független elég szépen teljesítettem, szóval nem rossz a helyzet. Maga sosem szórakozott az egyetemen? Mi volt a legmerészebb húzása? Éjszakázni a könyvtárban?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 15:33

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Oké, nem titok volt, de egészen eddig nem tudtam erről, mégis honnan tudhattam volna?
Nem szórakozni jártam oda és azt hiszem, hogy nem okozok túl nagy meglepetést azzal, hogy ha bevallom egyetlen egy merész húzásom se volt. Uh, még a végén tényleg igaza lesz és annyira unalmas vagyok, mint amennyire maga gondolja rólam. *Nagy sóhaj.*
 

 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 15:41

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Jézusom DeSantos maga tényleg dögunalmas! Ezt nagyon gyorsan orvosolnunk kell, különben úgy hal meg, hogy nem is élt egy percet sem!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 15:52

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Köszönöm a kedves bókot! Maga tényleg nagyon kedves hozzám, igazán értékelem.
Maga szerint, ha csinálnék bármi őrültséget, akkor elmondhatnám, hogy igazán éltem? Mégis mit javasol?
 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 15:58

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Ennyi elvesztegetett év útán? Minimum egy grouppent javasolnék kezdésnek, de mivel tudom, hogy Szűz Mária prostituált magához képest, így maradok a bungie-jumping vagy az ejtőernyőzés mellett és onnan haladnék meredekebb pályák felé
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 16:05

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Hahaha. Ez még viccnek is rossz volt. Ezekre a dolgokra soha senki se tudna rávenni, mégis ki az, aki önszántából ugrana bárhonnan? Ehhez minimum őrültnek kellene lennem.
Van egy olyan sejtésem, hogy maga már bizony ezeket kipipálta a bakancslistájáról.

 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 16:37

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Meglepődne mennyire csodálatos érzés többszáz métert zuhanni. Felpörgeti az embert, teletölti adrenalinnal és életkedvvel. De minek is mondom... talán a szókirakó még beleférhet magánál. Vagy egy vad bingó meccs?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 17:00

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Ez komoly? Szókirakó és bingó csak azért, mert nem akarok zuhanni és sose vennék részt orgiákon, mint maga? Most tényleg attól kellene unalmasnak éreznem magam, mert sosem tettem semmi őrült dolgot és meg tudom számolni egyik kezemen, hogy hány emberrel feküdtem le eddig? Mert akkor bocsánat, hogy van erkölcsöm és némi józan eszem.

 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime08.10.21 17:12

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Up1v
____________________________

Esküszöm maga még betépve is kimondottan idegesítő jelenség, pedig abban reménykedtem, hogy így egy sokkal szórakoztatóbb oldalát fogom majd megismerni. Amit talán még kedvelnék is.
Nem Ms. Vaserkölcs, nem kell mindenkinek orgiákra járni vagy ilyesmi, hogy izgalmas legyen, de akkor is, hogy bír ennyire unalmas lenni?
Árulja már el nekem, nincs bakancslistája? Mi a legmerészebb dolog, amit szíve szerint megtenne?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime09.10.21 21:53

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Tumblr_inline_p3hvvvVOog1uyanoc_250

Azt akarja mondani, hogy egyébként nem kedvel?
Legmerészebb? Ha lehetséges lenne akkor vissza mennék az időben és… *Elhallgattam.*
Megölnék valakit. *Suttogtam.*


 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hello Sweetheart - Dylan & Lauren Hello Sweetheart - Dylan & Lauren I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hello Sweetheart - Dylan & Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Maybe You’re The Problem - Dylan & Lauren
» Take You to Hell - Dylan & Lauren
» Physical - Dylan & Lauren
» Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart?
» Lauren B. Lowell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Szórakozás :: Csevegő :: Kommunikáció-