welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_lcapCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Voting_barCaptain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime12.06.22 20:44





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem is számítottam az együttérzésére, mert valahol megértem, hogy mennyire ironikus, hogy pont tőlem hallja, hogy erről panaszkodom. Ez már majdnem olyan, hogy a gazdag emberek azt mondják, hogy a pénz nem minden, vagy hogy a pénz nem boldogít… Jól nézek ki és még csóró se vagyok, de úgy tűnik ennél több kell ahhoz, hogy rám találjon a boldogság.
- Te hogyan éreznéd magad, ha csak azért akarnálak megdugni, mert jól nézel ki? – Kicsúszott az a kérdés, aminek nem kellett volna. Tudja, hogy mennyire a magaménak akarnám tudni és most valójában ezzel sikerült lelepleznem magam előtte. Ha megtenném, akkor az nem csak azért lenne, mert tetszik az, amit látok.
- Nem árthat az se, ha megtanítalak fegyvert használni. – Hangszínemből hallhatja, hogy mennyire komolyan gondolom. Bármit megtanítanék neki, ami ahhoz kell, hogy életben maradjon. Na és sose lehet tudni, hogy mikor és mivel kell megvédenie magát.
- Sőt még együtt is zuhanyoznék veled, hogy biztosan biztonságban tudjalak. – Ezt nem bírtam magamban tartani. Ő kezdte, én meg… Általában így szokott lenni, megy ez az adok és kapok dolog kettőnk között mióta világ a világ.
- Ha már ennyire biztos vagy a dolgodban, akkor talán nem árthat, ha már mondjuk holnap az edzőteremben be is bizonyítanád. – Hogy miért ott? Mert ott vannak szivacsok és az valamennyire tompítja az esést, ha földre viszem.
- Köszönöm. – Hálás voltam neki, hogy megengedte, hogy a kutyámat is magammal hozzam, ha túl sok időt töltenék a lakásán. Habár már majdnem féltékenységet is éreztem, hogy előbb engedné meg Mexnek, hogy vele aludjon, mint nekem. Ez abszurd. Mégis Camila ilyen nonszensz képzelgéseket is tud ébreszteni bennem a túlzott erotikus gondolataim mellett.
Egyszerűen csak megállt az idő, ott és abban a pillanatban nem létezett semmi se rajtunk kívül. Csak Ő meg én. Mégis kettőnk közül Camila volt az, aki meghátrált. Meglepett, de mégis meg tudtam érteni, hogy miért tette. Én már nem lettem volna képes megálljt parancsolni magamnak és nem hagytam volna abba. Tovább csókoltam volna és ha nem hagy faképnél akkor… Engedtem volna a kísértésnek.
- Mit akarsz hallani? – Néhány másodperc múlva utána mentem, de tartottam a pár lépés távolságot.
- Mondjam azt, hogy sajnálom és hiba volt? Mert ez hazugság lenne. – Egyedül csak azt sajnálom, hogy a körülmények áldozatai vagyunk. Talán hiba volt megcsókolnom, mert azt hiheti, hogy csak játszadozok az érzelmeivel. Főleg a tegnapi után… Azért csókoltam meg, mert minden egyes pillanatban erre vágyok.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime13.06.22 21:52

Damien & Camila
You are the alpha, but I'm the Queen!
 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif


Néhány pillanatig csak figyeltem őt és eltűnődtem a hallottakon.
- Hogy mit éreznék, ha csak a külsőm miatt akarnál megdugni? Nem tudom… egyelőre még az is elég új nekem, hogy egyáltalán meg akarsz dugni Grey… - hiszen annak idején soha egyetlen egyszer sem merült fel köztünk ilyesmi, pedig nagyon közel álltunk egymáshoz. Csak azóta olyan más minden, mióta a sors újra összehozott minket egy meglehetősen nyomorult csavarral.
- De azt hiszem bántana, mert rólad van szó. – ismertem be halkan. – Ha más pasiról lenne szó, csak úgy általánosságban, nem nagyon hatna meg, talán még élnék is a lehetőséggel, aztán viszlát. Hiszen Főnixként úgysincs esélyem egy komoly kapcsolatra. – halvány, keserű mosoly suhant át az arcomon.
- De megbékéltem vele, valamit valamiért. Ellenben azt nehezen tudom elhinni, hogy egy olyan srácot mint te, csak a teste miatt akarnak a nők. Végtére is, amikor épp nem az ősbunkót játszod, akkor kedves vagy, figyelmes, intelligens, jó humorú, filmek és zene terén szuper az ízlésed… vagyis anno biztosan az volt… és veled a legnagyobb poén istenesen betépni. Hülye az, aki ezt kihagyja. – a hírtelen jött őszinteségi roham végén egyszer csak ráeszméltem miket is mondtam és hírtelen teljesen elvörösödtem. Basszameg… miért kellett így kiadni magam neki? Gyakorlatilag ennél világosabban nem buktathattam volna le magam, hogy én nem csak a külsője miatt akarom csak…
- És persze rohadt vonzó az a néhány nulla is a bankszámládon… - igyekeztem gyorsan eltréfálni a dolgot, mielőtt még teljesen elsüllyedek szégyenemben.

- Jézusom, én és az a nagy szám, kellett nekem megszólalnom… - csaptam a homlokomra a fegyver dolog után. Ez most komoly? Mármint én és a fegyverek? Álmomban sem gondoltam volna, hogy valaha is szükségem lesz ilyesmi tudásra, még mindig nem is tudom elképzelni…
- És azután? Jönnek a gyorstalpaló bombahatástalanító különórák? Esetleg nézzek meg pár részt a MacGyverből, hogy tudjam, hogyan kell gépkapocsból és papírzsebkendőből halálos fegyvert gyártani? Vagy ugorjunk szintet és egyből a John Wick filmeket töltsem le? Valahol azt hiszem van egy ceruzám, ha megmutatnád azzal hogyan kell gyilkolni… - igen tudom, elbagatellizálom, de csak mert nem akarok még jobban félni, mint amennyire már amúgy is teszem.
- A zuhanyt még talán vállalnám is, de nincs az a jó isten, hogy lerángass engem valami tesztoszterontól túlfűtött pöcegödörbe, hogy a halom izomagy között kínozz meg. – makacsoltam meg magam.

- Ne viccelj, annak a gyönyörű szempárnak nem tudok ellenállni…. – mosolyogtam továbbra is.
- Mármint a kutyádénak… csak, hogy tiszta legyen. – és az övének sem, ha már itt tartunk, de ezt neki igazán nem kell tudnia. Már így is épp eléggé bolondot csináltam magamból.
- Azt a szöveget már tegnap lenyomtad Grey, nem kérek ismétlést… - nem néztem rá, mert nem akartam, hogy lássa az arcomon, mennyire fájtak a tegnapi szavai.
- Elég egyértelműen lezártál mindent… - de akkor ez mégis mi volt az előbb?


 Outfit: Mils
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime14.06.22 6:11





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mindketten felnőtt emberek vagyunk és az egy teljesen normális reakció, hogy vonzódunk valakihez, de hogy mi pont egymáshoz… Még időre van szükségem, hogy megbarátkozzak ezzel a gondolattal és azzal, hogy ennek miféle következményei lesznek ránk nézve.
- Nekem is új… - Ismertem be halkan, de valójában a kelleténél jobban zavarban vagyok attól, hogy erről beszélünk. Főleg ahhoz képest, hogy anno a kapcsolatunk milyen volt és most mennyire bonyolult.
Meglepett az őszinteségi rohama és főleg az, hogy megtudhattam, hogy Camila milyennek lát, vagyis, hogy milyennek látott egykor… Ezt akár vehetném egy szerelmi vallomásnak is, hogy felsorolta a jó tulajdonságaimat, amiket képes lenne belém szeretni. Mégis úgy gondoltam, hogy jelen esetünkben jobb, ha nem reagálok a szavaira, hiszen láttam rajta, hogy mennyire zavarban volt miután rádöbbent mit is mondott.
- Ez remek. Akkor nem csak attól tarthatok, hogy csak a testemet akarják, hanem még a pénzemet is. – Halványan felé mosolyogtam, így próbáltam oldani a zavarát. Még csak egy „aranyásó” nő hiányzik az életemből, aki a pénzemet akarja. Habár nem szokásom azzal kérkedni, hogy mekkora összeg van a bankszámlámon.
- Vehetnéd ezt kicsit komolyabban is. – Szigorúbb lett a tekintetem. Nekem most úgy tűnik, hogy kettőnk közül nekem sokkal fontosabb az, hogy megtanulja megvédeni magát. Persze vicceljük csak egy a dolgot, biztosan akkor is ilyen vicces kedvében lesz, ha szemben találja magát az igazi fenyegetéssel és felkészületlenül éri. Az pedig nem árthat, ha tud célozni és lőni, főleg, ha terroristák közé kerül.
- Még szerencse, hogy az FBI épületében is van edzőterem. – Túl durva lenne, ha most közölném vele, hogy ha kell, akkor felkapom és odáig cipelem magammal? Megtehetném, de a kollégáim biztosan furcsán reagálnának.
Egyetlen egy pillanat elég ahhoz, hogy meghozz egy döntést, viszont egyetlen egy pillanat elég ahhoz, hogy az a bizonyos döntésed életed végéig kísértsen. Már csak az kérdés, hogy melyik döntésem lenne életem végéig a mumusom? Az, hogy most megcsókoltam, vagy inkább az, hogy tegnap kijelentettem, hogy jobb lenne a távolság? Ameddig nem tudom saját magamban letisztázni az iránta érzett érzelmeimet, addig jobb, ha nem is mondok neki semmit. Nem akarom még ennél is jobban összezavarni, de talán ezzel már jócskán elkéstem. A mostani csókunk még jobban bonyolultabbá teszi a helyzetünket, ahogyan annak a gondolta is, hogy nem tudtam volna megelégedni egyetlen egy csókkal. Többre vágytam és még most is többre vágyok.
- Ezt meg kell beszélnünk. – Tegnap a fejemhez vágta, hogy egyedül hoztam meg azt a bizonyos döntést, de most együtt dönthetnénk.
- Tegnap én fújtam visszavonulót, most pedig Te… - Felsóhajtottam.
- Végig ezt fogjuk csinálni a három év alatt? – Mert nekem már fogalmam sincs arról, hogy mit kellene tennem, vagy mondanom, mert úgy tűnik, hogy bármit mondok vagy teszek annak rossz vége lesz.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime12.07.22 20:05

Damien & Camila
You are the alpha, but I'm the Queen!
 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif


- Megbeszélni? Nocsak, most már érdekel a véleményem? – nem mondom, ezzel alaposan meglepett, hiszen, amikor tegnap kijelentette, hogy meg kell húznunk egy határt, nélkülem hozta meg a döntést. Vajon mi változott? Ráadásul amint a mellékelt ábra is mutatja, nem tudjuk tartani a dolgot. Vagy csak nem akarjuk? Vagy… mit akarunk mi egyáltalán? Teljesen összezavar, kezdem feladni teljesen a józan eszemet miatta, pedig a mi helyzetünkben úgy hiszem, hogy igazán szükség lenne rá.
- Hohohoho! Ne kend rám Grey! Visszavonulót fújtam, de nem magam miatt, hanem a tegnapi szöveged miatt! – fordultam felé végre valahára, megint egy picit dacosabb tekintettel.
- Nem, nem akarom ezt csinálni három évig, mert az igazat megvallva már most kezd agyrázkódásom lenni az ingadozásaid miatt. Hol ellöksz, hol visszarántasz, tiszta csikicsuki – túrtam a hajamba idegesen. Frusztrál ez az egész helyzet. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem érdekel, hiszen de, nagyon is érdekel és nem pusztán fizikai vágyról van szó, ez már réges-rég kiderült számomra. Az azonban nem, hogy ő mégis hogyan áll ehhez az egészhez és mit akar tőlem egyáltalán. Lehet, hogy azért akarja meghúzni a határt, mert csak dugni akarna, semmi más? Mert akkor talán jobb is. De, ha többről lenne szó… akkor se nagyon lenne jövőnk nem? Hiszen én bűnöző vagyok, Ő pedig Amerika kapitány. Vagy mégis képesek lennénk együtt megoldani? Basszus miért kell mindennek ennyire bonyolultnak lennie? Miért nem élhetjük csak meg úgy a pillanatokat, mint minden normális ember?
- Beszélni akarsz Grey? Rendben, beszélj… Mit akarsz tőlem, hm? Mit művelünk mi pontosan? – igaza van, a dolog végére kell járnunk, de ha most jutunk valamire, akkor onnan nincs visszaút számunkra, alakuljon akárhogy is, tartanunk kell magunkat a megbeszéltekhez vagy a helyzetünk tovább fog bonyolódni. Fürkészni kezdtem az arcát, próbálva megfejteni, hogy mi is járhat most a fejében és ami talán még ennél is fontosabb, mi játszódhat épp le bennem…


 Outfit: Mils
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime24.07.22 21:56





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
El kell végre száz százalékig határoznom magam és tartani a három lépés távolságot. Kit akarok átverni ezzel? Még három lépés távolság se lenne elég ahhoz, hogy távol tudjam tartani magam tőle. Egy pillanat alatt szelném át a köztünk lévő üres teret, hogy újból keményen ajkaira tapadjak. Mert ez, amit most akarok. Akarom, de kibaszottul bonyolult minden. Fenébe is! Az, amit akarok nem feltétlen az, ami neki a legjobb és nekem azt kell szem előtt tartanom, hogy mi a legjobb neki. Csak bajt fog ránk hozni, ha még ennél is bonyolultabb lesz a kapcsolatunk. Már így is hazudtam miatta, vagyis az is hazugságnak számít, ha információt tartok vissza? Akárhogy is legyen, nagyon rá fogok cseszni, ha kiderülne a tény, hogy mi már sokkal régebb óta ismerjük egymást. Múltunk van.
- Én sem akarom ezt csinálni három évig. – Nehezemre esett, de mégis beismertem. Ekkor már pontosan tudtam azt, hogy mit kell neki mondanom. Kemény szavakat kell használnom, de mindezt Camila miatt kell megtennem. Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy utat engedjünk ennek… Legyen ez bármi is, ami éppen csak alakulgat kettőnk között. Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy együtt felfedezzük, hogy együtt mire lennénk képesek.
- Mit akarok tőled? – Kérdeztem vissza miközben magamra erőltettem azt a bizonyos mosolyomat, amitől a nők mindig készségesen teszik szét nekem a lábaikat.
- Meg akarlak dugni. – Őszinteséget várt? Akkor most megkapta. Ezt eddig is tudhatta már, pontosan annyira nyilvánvaló ez számára, mint nekem az, hogy neki se lenne ellenére a dolog. Mégis… Fasznak éreztem magam, hogy ilyen nyíltan kimondtam a szándékaimat. Ez nem egy kibaszott romantikus film, aminek a végén halálosan szerelmes leszek belé. Részemről ez csak a testiségről szólna, mert még magam sem tudom eldönteni, hogy mi az, ami lejátszódik bennem. Nem akarom becsapni, vagy hitegetni azzal, hogy köztünk bármi több is lehetne. Ez csak szex lenne, más esetben biztosan, de mi nem vagyunk olyan helyzetben, hogy még inkább elbasszuk az amúgy is bonyolult kapcsolatunkat egymással.
- Mindössze csak ennyit akarok tőled. – Akkor mégis miért volt ilyen nehéz kimondani a szavakat?
- Csak a testedet. – Magam ellen szurkolok, mert azt várom, hogy Camila dühösen pofán vágjon. Remélem ezzel a tapló viselkedéssel ráébresztem arra, hogy jobb neki, ha minél távolabb kerül tőlem. Meg kellett tennem. El kellett lökni valahogy magamtól, mielőtt visszafordíthatatlan következményei lennének annak, hogy összegabalyodunk egymással. Túl komplikált lenne és Camila nem ezt érdemli. Ő egy olyan pasit érdemel magának, akinek nem kellene titokban tartania azt, hogy egy ilyen gyönyörű, vicces és csodálatos barátnője van. Sokkal többet érdemel annál, amit én adni tudnék neki.  







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime31.07.22 15:44

Damien & Camila
You are the alpha, but I'm the Queen!
 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif


Minden egyes elhangzott szó savként marta a szívemet, de igyekeztem ezt elrejteni előle és megőrizni a pókerarcomat. Nem adom meg neki azt az örömöt, hogy lássa, milyen mélyen sikerült megsebeznie, hogy mennyire gyűlölöm magam az ostobaságomért, amiért azt hittem, lehet köztünk valami más is a munkakapcsolaton kívül. Ez az ember valaha a legjobb barátom volt, ám kezd világossá válni számomra, hogy az a korszak örökre lezárult, az eltelt néhány év pedig egy igazi rohadékot csinált belőle… Csak szórakozott velem, mert így tartotta kedve, most pedig nem átall még a képembe is dörgölni a dolgot. De megállj Grey, ezt a játékot ketten játszák, te pedig alaposan kihúztad nálam a gyufát…
- Csak ennyit akartam tudni. – vontam meg a vállam magamra erőltetve a nyugalmamat.
- Talán majd egyszer sort kerítünk rá Grey, értesítelek, ha szabadul fel hely, egyelőre azonban elég dugócimbim van. – kacsintottam rá, majd nyújtóztam egyet, mintha csak elgémberedtem volna az imént történtek közben. Kisétáltam a konyhából megkerülve őt és épp a laptop felé indultam, mikor egyszer csak jelzés érkezett. A terroristák újabb levelet küldtek. Visszahuppantam a helyemre, vettem egy mély lélegzetet és megnyitottam a kódolt sorokat, amiket aztán pár billentyű lenyomásával számára is olvashatóvá tettem.

„Nem gondolod, hogy a hatalmasok már így is eleget ártottak a kisembereknek? A kormány, az FBI, CIA, a sok gazdag sznob, akik csak sanyargatják a náluk gyengébbeket… Büntetést érdemelnének, mi pedig elhozzuk számukra. A kérdés már csak az, mellénk állsz Főnix?”

Ahogy elolvastam a sorokat, hamiskás mosolyra húzódtak az ajkaim.
- Esküszöm eddig egész szimpatikusak… még a végén kedvem támad valóban csatlakozni hozzájuk. – ekkor újabb üzenet érkezett.

„Bizonyítékot akartál róla, hogy nem vagyunk kispályások…. parancsolj!” – egy fájlt is küldtek, amit megnyitva tátva maradt a szám. Néhány hónappal ezelőtt egy csoportnak sikerült megfújnia egy nagyobb katonai szállítmányt, benne a legújabb távirányítású bombájuk prototípusával. Az esetet akkor egyik terrorszervezet sem vállalta magára, most azonban világossá vált, hogy ők voltak azok. A képen többtucat példányt látni, amit az eredeti alapján gyártottak, a háttérben a szintén megfújt fegyverekkel.
- Mit szólsz Grey, ez már elég jó lesz a főnöködnek a mai napra? – közben visszaváltottam a szöveget az eredeti kódolásra és bepötyögtem a válaszom, amit aztán el is küldtem.



 Outfit: Mils
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime17.10.22 16:11





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Hazug. Túl jól ismerem, vagyis egykor jól ismertem, de hinni akarok abban, hogy most hazudott, még ha nem is szavakkal, akkor a laza vállrándításával. Mégis miért akarom azt hinni, hogy Őt is pontosan ugyan annyira kiakasztották az iménti szavaim, mint engem? Mert, ha igazam van, akkor az egyikünkre nézve se jelent semmi jót se. Van ennek értelme? Mégis kettőnk közül én vagyok a legnagyobb hazug, hogy képes voltam a szemébe nézni és közölni vele, hogy csak a teste kell nekem, hogy csak meg akarom dugni. Akarom! Hát persze, hogy akarom, de minden annyival, de annyival bonyolultabb lenne, pontosan ezért kell távol tartanom magam tőle. Vitathatatlanul vonzódom hozzá, de valahol meg kell húzni azt a bizonyos határvonalat, amit innentől egyikünknek se szabad átlépnie. Ez a helyes döntés még akkor is, ha néha a helyes döntés bizonyul a rossz döntésnek.
Nekem az a munkám, hogy Őt „kihasználva” elérjem az FBI céljait és minél több terrorista legyen a rácsok mögött. Ezért fizetnek. Ezt kellene szem előtt tartanom, de olyan mocskosul nehéz a munkámra koncentrálnom mikor Camila a közelemben van. Sőt, már ott tartok, hogy akkor is nehézségeket okoz a koncentráció, ha nincs a közelemben, hiszen akkor is ott van a gondolataim között. Állandóan. Ez kibaszottul pocsék érzés. Egészen mostanáig fogalmam se volt arról, hogy mit is jelent az a sóvárgás. Tisztában voltam a szó jelentésével, de sose tapasztaltam.
Izgatottnak kellene lennem, hiszen fejlemény van az ügyben. Haladunk. Akkor meg mégis miért nem tudok ez miatt lelkesedni? Fel sem kellett volna tennem ezt a kérdés, pontosan tudom a választ. Miatta. Nem csak az előző szóváltásunk nyomja a lelkem, de az is, hogy tudatában vagyok annak, hogy innentől kezdve „beindult a gépezet”. Megtörténik. Tényleg beépül.
Erősem próbáltam felfogni a szavakat, amik elhagyják ajkait, de mégis inkább csak a szájára tudok fokuszálni, arra, ahogyan a szavakat formálja. Esküdni mernék rá, hogy még soha életemben nem láttam ennyire csábító ajkakat. Megízlelhettem már. Tudom mennyire finom és puha. Majd’ beledöglők, hogy nem tapadhatok rá, hogy mohón birtokba vegyem. Belepusztulok már csak a tudatba is, hogy soha többet nem tapasztalhatom meg, hogy milyen érzést vált ki belőlem, ha csókolhatom. Tőle egyetlen egy csók is elég volt ahhoz, hogy más értelembe gondoljak a csókolózásra. Mintha ezelőtt még soha senkit se csókoltam volna meg úgy igazán.
- Mára biztosan beérik ennyivel is. – Előrelépés az ügyben, de ez még mindig nem lesz nekik elég, az FBI addig nem fog nyugodni, míg minden terror szervezetben érintettet le nem tartoztat. Rossz belegondolni, hogy nekik Camila is pontosan ilyen személy, csak egy terrorista, akit cyber bűnözéssel vádolnak.
- És most hogyan tovább? – Fontam össze magam előtt védelmezően karjaimat, mert ha nem ezt tenném, akkor látná, hogy ökölbe szorul a kezem, mert kikészít a gondolat is, hogy ilyen emberekkel kell felvennie a kapcsolatot, mindez az FBI-os alku miatt. Mégis talán ezt a „hogyan tovább” kérdést nem is arra értem, hogy mi lesz a következő lépés a terroristákkal szemben, hanem magunkra gondoltam. Ezek után mi hogyan tudnánk együtt működni? Nehéz lesz az biztos, de kénytelenek leszünk. Tartjuk a távolságot egymástól miközben a munkába temetkezünk.








Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime01.11.22 18:31

Damien & Camila
You are the alpha, but I'm the Queen!
 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif


Egyszerűen képtelen vagyok most racionálisan gondolkozni, pedig, ha valamikor, akkor ebben a helyzetben igazán szükségem lenne rá. El kell hitessem egy terrorszervezettel, hogy sikerült elkápráztatniuk, ezért sutba vetem az eddigi elveimet és segítem az ügyüket, miközben a nyakamban liheg az FBI, akik bármikor rács mögé küldhetnek a bűneimért, ha nem teljesítek számukra elég jól, de az összes problémát űbereli, hogy itt ül mellettem az én egykori legjobb barátom, aki mára csak egy érzéketlen fasz lett, aki képes volt szórakozni velem és aki előtt most képesnek kellene lennem arra, hogy fenntartsam az érzelemmentes, sebezhetetlen álarcomat. Túl sok ez így most nekem egyszerre. Mégis hová tettem az eszem, amikor belevágtam ebbe az egészbe? Már ott elcsesztem mindent, mikor úgy tettem, mintha csak akkor ismertem volna meg, onnantól pedig nem volt megállás. De vajon miért? Miért tettem? Csak mert nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy haveromként lepacsizok vele és kezdek el anekdotázni a régi szép időkről a főnöke előtt? Talán… de azt hiszem az is közrejátszott, hogy nem akartam, hogy levegyék az ügyről. Ennyi év után ismét kereszteztük egymás útját, én pedig naív módon azt hittem, van ennek valamilyen spirituális oka… Nőj fel végre Camila, az élet nem tündérmese, a faszból pedig nem válik egy csapásra szőke herceg… Magad maradtál, küzdj is így!

- Máris nyugodtabban hajtom majd álomra a fejecskémet, tudva, hogy az FBI-tól kaptam a mai munkámra egy pirospontot. – forgattam meg a szemeimet pötyögés közben.
- Most az lesz, hogy belemegyek a játékukba, eljátszom, hogy hasra vágódtam a gyönyörűségtől ennyi cuki bomba láttán és megvárom, hogy egészen pontosan mit is várnak tőlem, mielőtt nagy kegyesen a Főnix nevét adja az akciójukhoz. – nem néztem rá, helyette a képernyőn követtem a kódolt szöveget, amit nem sokkal később továbbítottam újdonsült megbízóimnak.
- Ha valami izgi, talán még végig is csinálom velük, csak, hogy a kaszli előtt még egy kis borsot törjek az orrod alá Grey. – adtam elő a tűnődőt.



 Outfit: Mils
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime05.11.22 10:33





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ha Róla van szó sok mindenben bizonytalan vagyok, de egy valamiben nem, mégpedig abban, hogy nem érdemli meg ezt a bánásmódot. Akkor meg mégis miért viselkedtem vele az imént olyan bunkón? Szükséges volt. Néha a jó ügy érdekében kénytelenek vagyok rossz döntéseket hozni. Most is pontosan ezt tettem. Meghoztam egy döntést. Így legalább éket vertem közénk és feltételezhetően ez elég volt ahhoz, hogy… Mihez is? Hogy szemét alaknak gondoljon? Hogy azt higgye rólam, hogy csak szórakoztam vele? Mindegy is. Gondoljon azt, amit csak akar. Mert miatta hoztam meg ezt a döntést. Jobb lesz, ha távolságot tartunk egymástól, rengeteg okot fel tudnék sorolni, hogy ez miért gondolom így. Sőt, talán az lenne a legjobb, ha visszaadnám az ügyet, de akkor tényleg ez önző barom lennék, mert lefogadom, hogy tőlem csak rosszabb ügynököt kapna maga mellé, legalább ameddig mellette vagyok próbálom megvédeni. Mindentől és mindenkitől. Ezért maradok mellette a mostani pozíciómban, akármennyire is nehéz lesz elviselnem a közelségét nap mint nap. Majd valahogy megtanulok együtt élni a döntésemmel és elnyomni magamban azt a valamit, ami még csak most kezdett volna felszínre törni. Talán csak vonzalom iránta, de abban sem vagyok biztos, hogy ezt csak magamnak akarom bebeszélni, mert valójában sokkal többről van szó. Talán ez már régebbre nyúlik vissza, csak akkor nem ismertem be magamnak és persze ott volt Jess. Azt hiszem már akkor is plátói volt és a mostani helyzetünk se különb az évekkel ezelőttinél.
Kezdetnek ez is megteszi, de az is biztos, hogy ennél többet akarnak, sőt kézzel fogható eredményre számítanak, de most bizonyíték gyanánt csak néhány kódolt üzenetünk van. Több, mint a semmi, de… Úgy utálom, hogy a „de” után mindig a gáz részek jönnek. Szóval, de benne van a pakliban az is, hogy ha nem lesz eredményes akkor találnak valami kibúvót, egy kiskaput az egyességükben és Camila sittre kerül, annak ellenére is, hogy elért némi eredményt eleinte. Nem lennék a helyében, de őszintén most a saját helyemben sem lennék. Mert ha nem azok lennénk, akik, akkor minden annyival másabb, egyszerűbb lenne. Szórakoztatóbb, élvezhetőbb, egyszerűen csak élhetőbb.
- Kérlek ne csinálj semmit anélkül, hogy megbeszélted volna velem. – Amúgy is lázadó személyisége van, de most dühös rám és félek attól, hogy a dühe vezérli és ezért még a szokásostól is meggondoltalanabbul fog cselekedni.
- Bármikor felhívhatsz, ha fejlemény van az ügyben. – Nem fogok ráharapni a csalira, ezért figyelmen kívül hagyom a megjegyzését. Nem akarok újból vitatkozni vele, mert az eddigi tapasztalatok alapján nagyon könnyen egymás torkának tudunk ugrani. Ezért döntök úgy, hogy az lesz mindkettőnknek a legjobb, ha most lelépek.
- Sajnálom. – Motyogom az orrom alatt miközben megindultam a bejárati ajtó felé. Ki kellett mondanom, de talán meg se hallotta, sőt még egy kicsit reménykedek is benne, mert gyávának érzem magam. Mégse vagyok képes a szemébe nézni és úgy kiejteni a számon ezt a szót, mert a sajnálom ide édes kevés. Ő ennél többet érdemel, jobbat nálam. Jobbat annál, ahogyan bánok vele.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Captain America and the Phoenix: Chapter 1. - D&C

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Phoenix Rose
» Dwight Abraham Phoenix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-