welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Night Club
Ezra Lincoln
05.07.22 14:49
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Physical - Dylan & Lauren Vote_lcapPhysical - Dylan & Lauren Voting_barPhysical - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Physical - Dylan & Lauren Vote_lcapPhysical - Dylan & Lauren Voting_barPhysical - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Cassandra Drescher (640)
Charlotte Collins (501)
Jennifer Ariadne Lively (480)
Veronica Chloe Foster (449)
Aurora Rossum (430)
Dylan Hanning (327)
Helena Nina Lemmer (306)
Top posting users this month
No user

Share

Physical - Dylan & Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Lauren DeSantos

TémanyitásTárgy: Physical - Dylan & Lauren Physical - Dylan & Lauren I_icon_minitime22.07.22 6:29

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Hosszúnak tűnő hetek teltek el a balesete óta, vagyis a balesetünk óta. Nekem sikerült kisebb sérülésekkel megúsznom, míg Mr. Hanning elméje védekezni próbált az átélt trauma miatt és ezért most arra sem emlékszik, hogy hogyan csöppentem bele az életébe. Az amnéziája áldás és átok is volt egyszerre számára. Chloe és Greta aggódtak értem, ők ketten – és persze a kórházi alkalmazottak – tudnak arról, hogy mi történt velem aznap. Nem tudtam és nem is akartam a szüleimnek beszámolni a balesetünkről, már így is túlságosan aggódtak értem. Nem elmondani ezt, már majdnem olyan volt, mintha hazudtam volna nekik. Mégis jobbnak láttam nem háborgatni a múltat. Mert ez már csak a múlt, még akkor is, ha minden egyes éjszak rémálmok gyötörnek és újból és újból átélem a baleset minden átkozott pillanatát. Nem akartam magamra áldozatként tekinteni, többé már nem. Így is túl sok minden történt velem rövid és eseménytelen életem során. Sokkal inkább ragaszkodtam ahhoz a gondolathoz, hogy úgy tekintsek magamra, hogy túlélő vagyok. Mert ezt is túléltem, ahogy azt is, ami a legsötétebb titkom mögött rejtőző szörnyűséget. Nem is tehettem mást. Vannak emberek az életemben, akik tőlem függenek és szükségük van rám. Nem sokan, de mégis. Ott a családom és Chloe és talán szeretném bebeszélni magamnak, hogy még Mr. Hanning is ide tartozik.
Az egész napot kettesben töltöttük, vagyis Greta néha felbukkant, hogy figyelmeztessen minket, hogy túlságosan belemerültünk a munkába és néha nem ártana innunk és ennünk is valamit. Kedveltem, mindig is gondoskodott rólam már a legelső pillanattól kezdve és még jobban belopta magát a szívemben, hogy láttam milyen jól bánik a főnökömmel. Szinte már anyai szeretettel gondoskodott róla. Talán sose vallaná be, de pont erre volt szüksége Mr. Hanningnak.
- Feltehetnék néhány kérdést? – Abban a pillanatban rá se mertem nézni zavaromban, inkább azt a halom papírt rendezgettem az asztalon, csak hogy csináljak valamit, mindegy is mit, bármit csak elkerüljem a pillantását.
- Rövid ismeretségünk során megtudhattam, hogy maga sose azt mondja, amit mások hallani akarnak, hanem a nyers őszinte változatot és nekem most pontosan erre lenne szükségem. – Idiótának éreztem magam, hogy nem volt merszem rögtön a témára térni, de csak az időt húztam, hogy összeszedjem a bátorságomat, hogy végre kinyögjem a kérdéseimet.
- Ha túl kellemetlen vagy túlságosan személyes kérdéseket tennék fel, amikről inkább nem akarna beszélni, akkor… - Sóhajtottam. Talán mondanom kellett volna még valamit, de fogalmam sem volt arról, hogy hogyan tudnám befejezni a mondatot úgy, hogy értelem is legyen. Akkor mi lesz? Találok valaki mást, aki megválaszolja a kérdéseimet? Mert ezt kötve hiszem, mert még egy ilyen őszinte férfit nem ismerek, akiben meg is bíznék.

Outfits

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Physical - Dylan & Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hello Sweetheart - Dylan & Lauren
» Maybe You’re The Problem - Dylan & Lauren
» Take You to Hell - Dylan & Lauren
» Lauren Hewer