welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Gimnázium  - Page 4 Vote_lcapGimnázium  - Page 4 Voting_barGimnázium  - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Gimnázium

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime12.08.18 10:21





Ben & Saige







V

eszek  egy mély levegőt és úgy teszek mintha ezt meg sem hallottam volna, mintha nem épp egy kiskorú kezdene ki velem egy rakat ember szeme láttára. Remélem ez csak egy rossz vicc, nagyon a tüzzel játszik, jó nem mintha nem tetszene, vagy nem lenne irtó dögös ebben a ruhában, a teremben minden pasi szívesen alábújna, csak annyiban különbözünk, hogy én ezt nem tehetem meg. Megfogtam a csuklóját és elemeltem a palástomról.  - Igazán kedves Miss Hannigan ön is nagyon csinos, csak semmi alkohol. Köszörültem meg a torkom és  próbáltam nagyon tisztességesen és tanárosan viselkedni, mint akit nem mozgatott meg a ruha és viselője. - - Hogy halad a prezentációjával? Az osztály már tűkön ülve várja a fellépését. Csacsogjunk egy kicsit a semmiről mielőtt továbbsétálok pezsgőért, kell egy kis alkohol, aztán keresek egy sötét sarkot, és pár üveg piáért lefizetem a bárban dolgozó könnyű kis szöszit, jó ízlése van az igazgatóúrnak. Mindenki jól látta, hogy itt voltam igaz? Nem szólhat meg senki ha most kicsit spiccesre iszom magam és eltűnök az est további részét, hisz itt voltam látták ugye? Remek akkor én most szépen elsasszézom a kishölgy mellől. - További jó szórakozást az estéhez, Miss Hannigan. Hajoltam meg illendően előtte, és szép lassan  hátráltam. Oda biccentettem még pár kollégának, hogy mindenki elmondhassa részt vettem ezen a rémálmon, majd igyekezve a diszkrécióra csúsztattam oda némi "porravalót" a pultosnak, ő kacsintott, és rögtön értette, hogy a Kennedy csomagra vagyok vevő, tehát ahányszor nem lát piát a kezembe nyom egy újat. Még a végén egés jó lesz itt a hangulat, a rejtőzködés lényege, hogy feltűnés nálkül tudom stírelni Saige-t, nem tudom mi fogott meg benne, de legszívesebben az asztalra dönteném és.... Azt hiszem elkalandoztam, kell egy mély korty most az édes nedüből amit a poharam tartalmaz, és némi frisslevegő, le kell higgadnom, hosszú lesz ez az év.  






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime16.08.18 12:07


Time keeps rolling on, I need my absolution
Ben & Saige

"- T
ermészetesen, még a végén elszabadulna itt a pokol, vagy valami olyasmi... - Még a végén buli lenne, még csak az hiányozna, nemde? Abba kéne hagynom, de ha egyszer nem akarom? Tudom, Ben bizonyára nem értékeli, fogalmazzunk úgy, hogy a fokozott törekvéseimet, de az is lehet, hogy mégis, csak még önmagának sem vallaná be, szegényke. Sebaj, van még időnk, úgy a tanév végéig, hmm, és addig úgysincs nagyon jobb dolgom, meg valahogy kellene az a jobb jegy is, szóval kénytelen leszek bejárni az órákra a szemeimet legeltetni, ja vagy nem azért, mindegy is, a lényeg, hogy még akár az is előfordulhat, hogy jó buli lesz ez a félév.
- Fene jó lesz. Kő kövön nem marad az előadásomtól. - Villantottam egy sejtelmes mosolyt. Nem tehetek róla, nem bírok leállni, hiába is próbál ezerrel leszerelni, merthogy ez megy, oké, értem én, sokan vagyunk, tele van a terem kollégákkal plusz kíváncsi szemekkel, hogy ezeknek sem volt jobb dolguk, ch...
Mivan? Most mivaan? Tényleg csak így itt hagy, faképnél? Hát ilyen nincs. Ne csinálja máár! Szórakozni kicsit még nem bűn, Mr. Price! Legszívesebben utánakiáltottam volna, de az már még tőlem is sok lett volna és nem mellesleg kissé feltűnő is, én pedig ezt a számot magamnak akarom.
Így máris sokkal unalmasabb lett ez az este, mondhatni dögunalom, hogy miért kell minden jót elrontani? De még nincs vége. Szinte le sem vettem a szemem Ben-ről egész idő alatt, kivéve, ha valaki épp volt olyan tapló, hogy beállt a képbe, de akkor azt gyorsan elhessegettem, ki gondolta volna hogy ennyi mindenre jó még ez az álarc. Akarva akaratlanul is feltűnt, hogy egy ideje az italos pultot támasztja, komolyan, ennyire jó nem lehet az a lötty, vagyis ezt már ismerem. Ki tudja? Talán jó fej lesz.
- Jól múlatja az időt, tanár úr? Esetleg, én is kaphatok belőle? - Dőltem neki a pultnak, majd a poharára pillantottam, a nyakamat rá, hogy abban nem gyerekpezsi van. Persze eszem ágában sincs elárulni, csal valahogy fel kéne már dobni a hangulatot.

KLIKK


 ©️

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime27.10.18 19:49





Ben & Saige







E

nnél ezerszer jobb elfoglaltságom is lenne, ezt így mindenki elhiheti. Parádézunk itt, mint a drótkötélen rángatott majmok, azért, hogy néhány csitri végre smink nélkül is utcára merjen lépni, nem mehetnék inkább haza? Nem, mi? Gondoltam.... De akkor már legalább olyan nők parádéznának itt akikkel tudok is mit kezdeni, akiárt már nem csuknak le és rúgnak ki. De nem, á dehogy, gyerekekre kell vigyázni, esküszöm, úgy érzem magam, mintha egy csapat ovis bulizgatna itt körülöttem, na erre inni kell. Megcélzom a bárpultot és mögötte a kis csajt, de végre egy felnőtt nő, aki még dögös is, az itteni matuzsálemeket inkább kihagynám a repertoáromból, de őt szívesen belevenném.   - Szia, egy whyskit kérnék.... meg a telefonszámodat, tettem hozzá gondolatban, ne legyünk pofátlanok rögtön, ráér az később is -.... ne mondd, hogy nincs, tudom, hogy van. Kacsintottam rá cinkosul, értette ő jól, a dugi készlet érdekel amit a pult alatt rejteget, a hivatlan vendég a sok alkoholmentes vacak között, ami arra hivatott, hogy megmentsen engem eme rémálmas este további részétől, gondoltam lehúzok párat, csevegek vele kicsit, hátha alakul valami, végül haza megyek, egyedül vagy mással, az még az este végén kiderülhel, kortyoltam egyet a selymesen sikló kis italomba. Egész kezdtem elfelejteni, hogy gyerekek vesznek körül még Saige oda nem libbent, a maga ellenállhatatlan bájaival. - Természetesen Miss Hastings, mutasson egy igazolványt, hogy elmúlt 21, és én rögtön kikérek önnek egy kört. Vigyorogtam önelégülten, van amihez még túl fiatal vagy drágaságom, mint például ahoz, hogy a tanároddal kezdj ki nyilvánosan, még akkor is ha figyelemre méltó külsővel rendelkezel. Egy ujjab korty kíséretében eleget téve kötelességem egy részének, tekintetemmel átfutottam a termet, és nyugtáztam, hogy több fiatal kezd részeg lenni, mint tanár, és valahogy ez senkit sem érdekel. Egy szép kis terv kezdett körvonalazódni a fejemben, amivel megleckéztethetem a kis léha bandát, aki holnap másnaposan jön órára, már pedig szerintem mindenki fejfájással jelenik meg, egy röp doga majd észhez téríti őket.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime30.10.18 13:59


Time keeps rolling on, I need my absolution
Ben & Saige

nneprontónak, Ő sem akarja ma feldobni az estémet, ellenben még mielőtt megtudtuk volna egymásról kik is vagyunk, jobban mondva leszünk egymásnak, egész pontosan, tanár és diák. Akarva, akaratlanul is eljátszadozom a gondolattal, vajon akkor is ugyanez lenne a helyzet, ha akkor nem zavartak volna meg minket? Oh, hogy a francba! Most komolyan, muszáj ilyen undoknak lennie, vagy inkább az zavarja jobban, ami végül nem történt meg. Hmm, ha most véletlenül hangosan gondolkodnék, azzal már túlfeszíteném a húrt, átlépnék egy bizonyos határt nála? Na és melyiket?
- Mi zavarja jobban, Mr. Price? Az, hogy még nem múltam el 21, vagy az, hogy ez cseppet sem zavarta? - Ch, tudja tanár úr, ez nagyon nem fair, de nem ám, mert igaz, hogy engem nem nagyon érdekelt, hogy vajon milyen idős lehet épp, de Ő sem előbb kérdezett, mondjon ki mit akar, de erről kicsit sem én tehetek, vagy arról, hogy milyen hatással voltam rá, vagy éppenséggel vagyok még mindig.
- Tudja mit? Nekem annyira már nem is kell az az ital. Van itt akire sokkal jobban ráfér. - Meglehet most én voltam undok, vagy ha úgy jobb, akkor pimasz és szemtelen és persze arról hirtelen meg is feledkeztem, hogy ezért akár meg is róhatna, de nem fogja, nem teszi, mert ez is csak úgy hirtelen kicsúszott a számon. Véletlenek márpedig vannak. Azzal faképnél is hagytam, lehetne ez a buli még ennél is unalmasabb és pocsékabb? Azt hiszem igen. Ha még kettő percnél tovább kell itt maradnom. Francba az egésszel... Hmm, inkább nézzünk körbe, hátha valahol jobb a buli. Komolyan, minden tanár ilyen unalmas? Nos, ha eszembe jut a tesitanár, akkor igen. Hogy nem volt ezeknek jobb dolguk? Tiszta szívás az egész, és kicsit sem buli, főleg, ha valaki még ilyen aggályoskodó is.


 ©️

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime25.02.19 16:31





Ben & Saige







N

em semmi a kishölgy, kinézetre és temperamentumra is épp ugyan olyan. Idegesítő! Mintha nem fogná fel a helyzet súlyát, ő csak az iróniát látja benne, hogy így alakult, vicces és tuti meglesz az évvégi jó jegy. Sajnos ez nem így működik kis cicám, nem tehetek senkivel sem kivételt, csak azért meg főleg nem mert, egy nyamvatt házibuliban nem tudtam hány évesek és le akartam húzni a bugyiját egy csajnak aki kinéz huszonháromnak. Bocsánat, hogy nem személyiket villogtatva keresek egy házibuliban magamnak párt, de ha csak ezen múlik a lelki békém esküszöm, hogy legközelebb ezzel indítok, mint egy jó rendőr, vagy kaller, jegyeket, bérleteket, igazolványokat elő lányok, mielőtt szerzek még egy ilyen kis koloncot a nyakamba, aki még nem ért meg annyira fejben, hogy megértse, ez így nem működhet amíg én tanítom őt. Nem semmi bátorsága és pimaszsága van az tény, de ez itt nem a haditengerészet vagy az FBI, hogy de én akkor is megmutatom, ez egy gimnázium, én pedig egy történelem tanár vagyok, nekem max a vilgáháborúról való esszét kell megmutatni, mert más nemigazán érdekel, még akkor sem ha ilyen dögös és belevaló is a diákom. Nem értem miért tud  ennyire felbosszantani ez a szőke kis liba, és legszívesebben büntetést adnék neki amiért így rám támad és felesel, de vajon lenne annak értelme? Vagy csak beülne, elmobilozgatna, firkálna valamit és hazamenne, a nélkül, hogy egy percig is azon gondolkodna miért is van ott?! Szerintem inkább az utóbbi, így nem szólok egy szót se, hagyom, hadd menjen, nem fogok itt jelenetet rendezni egy fruska feltűnési hisztijei miatt. Inkább fogom az italom, és kimegyek egy kicsit a frisslevegőre, élek régi rossz szokásommal és rágyújtok egy cigire. Még az egyetem nyomása alatt  kezdtem el dohányozni, párszor már megpróbáltam leszokni, de hiányzik a mozdulat, és nehéz is mikor ilyen kis éretlen taknyosokat tanít az ember.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime24.03.19 12:04


Time keeps rolling on, I need my absolution
Ben & Saige

"B
uligyilkosnak. Dög unalom az egész kóceráj. Komolyan. Csak az a hülye picsa miatt vagyok itt, akit még csak nem is láttam, de tuti hátul is van szeme a szipirtyónak és még képes volna rontani a jegyemen, ha nem lát itt senki. De legalább lett volna valami, vagyis inkább valaki szórakoztató az estén, erre az utolsó reménysugarat is agyon kell lőni. Csessz meg, mért pont ebbe a retves gimibe kellett jönnie, miééért, miért engem kell szívatni a nyamvadt beadandójával, mert azt akarom, hogy valami értékeset is megtanuljatok, haha, én meg Hillary Clinton-t elnöknek, jesszus... Esküszöm, petíciót íratok alá a vén banyáért, tanulnom se kellett és jobb jegyem is voltak nála, most még valami vackot is írnom kell, nem mellesleg azt sem tudom miről, és egyáltalán kit érdekel?! Csendben dühöngve hagytam el a dísztermet, tuti van itt valahol jobb buli is, ünneprontó balekok nélkül. Én megmondtaaam, na végre! Alig fordultam be a folyosón egy üveg átlátszó üveget lóbáltak a képem előtt.
- Na végre, add már ide! - Ha most csak szívat, és ez csak tiszta víz, hát én szemközt köpöm vele, az hét szentség! Körbe se néztem, hisz néhány másodperce még senki sem jött utánam, így alaposan meghúztam az üveget, majd mosolyogva töröltem meg a számat.
- Húzzunk innen! - Más se hiányzik csak, hogy felbukkanjon valaki, valahogy kétlem, hogy ez az üveg vodka aztán dobna a magatartásomon, rajtam viszont határozottan dobna, ki a suliból, szóval kerestünk egy üres termet és belógtunk. Elégedetten nyúltam végig az asztalokon a lábaimat lógatva, ők élvezzék csak a gyerekzsúrt, nekem jó a vodka is. Csak feküdtem a plafont bámulva vodkát kortyolva, már kezdett forogni az az átkozott neon, na én kimegyek a mosdóba, nyöszörögve lemásztam az asztalról, nem kizárt, hogy néhány széket is felrúgtam, mire kibotorkáltam a sötét teremből. Hunyorogva pillantottam fel a folyosón lévő órára, ó banyek, úgy érzem lassan ideje menni, csak előbb hányok egyet. Az első mosdóajtót löktem be, majd a mosdóhoz támolyogtam és kábé a csap alá dugtam a fejem, néhány percig ücsörögtem a hideg kőnek dőlve, majd lassan felálltam, és megindultam kifelé, közben  leesett, hogy ez amúgy a férfi mosdó, de eddig senki sem toppant be, mázli, vagy mi, majdnem az.
-Öhmm, szép esténk van, Mr. Price! - Bassza meg, khm, idétlenül vigyorogtam, mint valami etardált. Most akkor úgy illene, ha mindkettőnek köszönnék, vagy most mért néz rám így?
- Ja igen, férfi mosdó, bocsánat. Tessék csak, én éppen indultam... - Csak engedjem már el az ajtót.


 ©️

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime29.03.19 10:04





Ben & Saige







N

em mondanám túl szép estének, vagy akár jó bulinak. Elhiszem, hogy az idősebb generáció jól érezte magát, mert végre se asszony, se gyerek, se dolgozatok javítása se semmi kötelezettség, csak régi zenék és némi dugi pia, pont mintha a diákjaimat látnám1 harminc év múlva. Nem érzem még úgy, hogy nekem ez akkora problémát és erőfeszítést jelentene, hogy ezt a bulit is csúcs szupernek ítéljem meg, ahogy már az erősen alkohol mámorban fürdő kollégáim ítélik, úgy érzem ott is lesz fejfájás holnap reggel. Lehet, hogy sok év múlva én is úgy fogom vélni, hogy ez kell nekem, de jelenleg inkább rágyújtok, mint ezeket nézzem, és vészesen közeleg Miss Hurper, a matek tanárnő, aki józanon is belecsíp mások fenekébe, nem ittam eleget ahhoz, hogy megvárjam mi történik nála pár pohár után. Inkább gyors léptekkel eliszkoltam a tömegben, van az a mondás, hogy szégyen a futás de hasznos, na ez most fokozottan érvényt nyer, ha egy negyven körüli ittas puma akarná megmutatni mit rejt a báli ruhája. Szerencsére sikerült eltűnnöm és a hátsó kijáraton kimenekülnöm az épületből, csípős az idő, ezek szerint már bőven késő estébe hajlott az idő. Előveszem a telefonom, és valóban, lassan haza kellene mennem, hogy holnap én legyek az egyetlen kipihent ember aki szívathatja a többieket, minek iszik aki nem bírja. Gyorsan elszívtam két szál cigarettát, olyan jól eső bizsergés járt át a hűvös idő és a dohányzás megnyugtató mozdulataival kombinálva. Bekaptam egy rágót, hátha összefutok még valakivel, kevésbé érezzék rajtam a dohány illatát.
A sötétebb folyosókat választottam az ajtó felé, hogy kerüljem a illuminált hölgyeket, ám nevetgélést, csörömpölést és ajtó csapódást hallottam.  Az utóbbi a férfi mosdó felől jött, kötelességemnek éreztem bekukkantani, hogy minden rendben van-e, vagy, hogy nem épp most akarják részeg tinik tönkretenni az életüket védekezés nélküli szexel.  De amint benyitottam a férfi mosdóba csak Saiget találtam. Meglepődtem, és kissé ingerült is lettem, hisz holt részeg.
-Várj, tudsz még járni? Ezt egy nemnek veszem, segítek kimenni a levegőre. Összevakartam, és felkaptam, így legalább tuti nem esik el a folyosón, kivittem az épület elé és leültettem a lépcsőre.
-Pillanat, hívok neked egy taxit. Tárcsáztam, hívtam, és amíg vártunk ráterítettem a palástom, leültem mellé, és átkaroltam a vállát, hogy ne fázzon.
- Egy percig nem figyelek rád és már is vakarhatlak össze. Sóhajtottam az égboltot bámulva, lassan ideér már a taxi is.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime13.04.19 15:58


Time keeps rolling on, I need my absolution
Ben & Saige

"- S
zükségtelen, egyedül is boldogulok... - A mondatot már nem igazán sikerült befejeznem és nem a jelenlegi nyelvi korlátaim miatt, mert egy dolog, amit kiakarok mondani és egy másik, ami sikeredik belőle, azért nem fejezhettem be a mondatot, mert addigra már rég nem a lábaimon álltam, hanem a karjaiban voltam. Duzzogni szerettem volna, de valamiért most nem ment, inkább csak a vállára döntöttem a fejem és lehunytam a szemem még kiértünk a levegőre, az sem igazán érdekelt, hogy esetleg ki láthat meg minket a folyosón ebben a hááát eléggé kétes helyzetben. Kiértünk az épületből, segített leülni a lépcsre, én pedig csak lehajtottam a fejem és nagyon azon voltam, hogy ne rókázzak. Komolyan mocsok részegre kel innom magam ahhoz, hogy észrevegyen, csak ráfogjuk, hogy éppen csak arra járt? Tényleg mi a fenét keresett a folyosókon? Saige, a férfi mosdóból botorkáltál ki. Ja, igaz. Akkor ezt a kérdést inkább nem teszem fel hangosan. Basszus, vacogok, a következő pillanatban pedig elönt a melegség,
- Most bajban vagyok? -  Jó volna tudni mekkor bajban mielőtt ideér a taxi, hogy hazaakarjak-e menni vagy inkább Mexicóba. Már így is dühösek rám  szüleim és kétlem, hogy sokban javítana a helyzetemen, ha holnap még be is hívatnák őket, nagyjából akkor nekem annyi. Úgy éreztem eltudnék így aludni, de nem lehet és a a fránya taxi is begurult elénk, francba. Kissé elbizakodva magam álltam fel a lépsőről, ugyanis volt egy pillanat, amikor megszédültem és úgy éreztem nem maradok állva, de Ben megtartott, basszus. Nem valami stabil tartva magam, de eljutottam a taxi-ig, beültem, majd felpillantottam Ben-re, asszem most mondanom kéne valamit.
- Köszönöm, Mr. Price. Ígérem nem fogok elkésni az órájáról. - Ezt most komolyan gondoltam, az első óra az övé. Nem tudom, most nézek ki pocsékabbul vagy reggel fogok. Lassan elindulunk, kicsit fáztam, így összébb húztam magamon a palástját. Kértem, hogy ne  közvetlenül a házunk előtt álljon meg, hanem előbb egy kicsivel, a legnagyobb igyekezettel próbáltam meg halkan felsurranni az emeletre, halkan csuktam be magam mögött az ajtót, és zuhantam bele az ágyamba.


 ©️

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime13.04.19 16:52


Time keeps rolling on, I need my absolution
Ben & Saige

"- S
aige, kicsim elfogsz késni és kész a reggeli. - Anya hangjára nyitottam ki a szemem, tuti nem fogok elkésni, különben már itt sipákolna az ágyam mellett, de még odalent van, épp odaéget valamit, innen érzem, nyammi. Kihámozva magam Ben palástjából másztam ki az ágyból, egyenesen a fürdő felé vettem az irányt, azt hiszem nagyon rám fog férni az első óra előtt egy zuhany, na meg egy fogmosás. Gyorsan zuhany, letakarítottam magamról a még fent lévő vakolatot, oké nem lett jobb, majd fogmosás közben eszembe ötlöttek Ben szavai,: Egy percig nem figyelek rád és már is vakarhatlak össze. Azt értem, hogy miért kellett összevakarnia, de hogy egy percig nem figyelt oda rám, nem, Ő amúgy sem szokott rám figyelni, akkor meg, hogy kell ezt érteni...
- Kicsim! most már komolyan elfogsz késni, gyere enni! - Ó, a francba! Épp ideje, gyorsan befejeztem  a fogmosást, magamra rángattam az első darabokat, amiket kikaptam a szekrényből, emlékezetből beledobáltam pár dolgot a táskámba, majd felkapva indultam lefelé a lépcsőn.
- Jól van, megyek már! - Belépve a konyhába fordult egyet a gyomrom, de a családi békesség érdekében leerőltettem egy palacsintát, inkább ez, minthogy arról faggasson hogy mulattunk az este, anyám kérdései felérnek egy vallatással, akkor inkább a palacsinta, legalább nem ez égett oda, már ez is valami, nem egy kiköpött konyhatündér, sőt általában érintetlen a konyha, és jobban jár mindenki, ha rendelünk, belekortyoltam a kávémba, majd elfintorodtam... - Oké, még mindig nem tudsz kávéból és forró vízből iható löttyöt csinálni. - Azért felhajtottam, a semminél ez is jobb.
- Köszi a reggelit, nem akarok elkésni, mennem kell, szia. - Anyám, úgy nézett rám, mint aki konkrétan szellemet vagy egy ufót látott, de ez úttal nem foglalkoztam vele. Beérve a suliba rohantam fel az emeletre, és még épp sikerült Mr. Price előtt beslisszolnom a terembe. - Jó reggelt, Mr. Price! - El is feledkeztem róla, de valamiért azt gondolom, hogy a palástját nem most szeretné visszakapni.


 ©️

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime12.05.19 13:57





Ben & Saige







Z

űrzavaros, hosszú és fárasztó estém volt, amit egy eléggé kialvatlan éjszaka követet, tehát nem volt könnyű az ébredésem. Nem mondhatom, hogy alkohol gőzös lett volna, hiszen csak egy whiskyt sikerült kikönyörögnöm a pultos lánytól meg a számát, azzal, hogy hívjam fel és nála kaphatok még, lehet, hogy tegnap erre még vevő is lettem volna, ma azonban csak egy jó erős fekete kávéra és csendre vágyom. Szerencsére csak három órám lesz meg egy magán óra délután, addig megebédelek a városban és szerintem veszek ezt azt itthonra, például nem ártana pár öltöny és ing az új munkahelyemhez, mert azokból van a legkevesebb, nem az elegáns fazon a kedvencem, de itt megkövetelik, szóval ha már időm engedi miért ne.
Átnézem a vázlataimat, miközben a kávém kortyolgatom, melyik osztállyal épp hol tartunk tananyagilag, hol mivel kell felzárkózni, hol jöhet már az új fejezet, összeállítok néhány rövid egyszerű röpdolgozatot az aktuális mai óra anyagából, ahol szükséges lesz a tegnapi hepaj után bevetnem akkor kéznél legyen. Kell egy kis fegyelem, nem mondom, hogy teljesen a fiatalok hibája, hogy alkohol került a bulira, inkább a szervezést okolom, hogy azt hitték majd alkohol mentes gyümölcs italokat isznak a kamaszok akik a legnagyobb kísértésnek vannak kitéve a reklámok és a hírnév kivívása miatt az alkohol fogyasztásban. Eszembe jut Saige, és, hogy mennyire is tud valaki rövid idő alatt szétesni egy kis italtól, vagy soktól, nem tudom pontosan mennyit is ihatott, de  lehet, hogy az a szerencséje, hogy én találtam meg. Nem jelentettem az esetet, a ma reggeli macskajaj elég lesz neki, hogy megtanulja a leckét.
- Jó reggelt, Miss Hannigan. Még épp időben. Csuktam be mögöttünk az ajtót. Áporodott hulla szag van, oké túlzok, csak száraz alkohol kering a levegőben, minden padon vagy mellette ásványvizes flakonok a kiszáradás ellen. Nyitok egy ablakot és közben nem tudok megállni egy megjegyzést a víz miatt.
- Meleg napunk van, ma nemde? Vigyorogtam, tudták, hogy lebuktak.
- Ma a második világháború rejtelmeiről fogunk beszélni, izgalmas témakör. Ki mit tud róla?  







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime04.06.19 22:50


Time keeps rolling on, I need my absolution
Ben & Saige

"A
z álommanó hamarabb jött el, mint gondoltam. Ez van. Fogalmam sincs mennyi lehetett az idő, mikor hazaértem, ahogy arról se mennyit aludhattam, és szerintem nem is most lenne időszerű benyögnöm, hogy Mr. Price, mikor ültetett kocsiba az este? És ez még a cenzúrázott változata lenne. Ásványvizes üveg majdnem minden asztalon, beleértve az enyémet is, sorra nyúlik el mindenki az asztalán. Én meg már komplett absztrakt művet firkáltam a füzetembe, a vén satrafa, Mrs. Bennett most tök büszke lenne. Bár kétlem, hogy a töri órán merő unalomból összehozott valami, akármi is legyen ez, beleszámítana az eredményembe, úgy egyikbe se. De legalább még ébren vagyok, fogjuk rá. Nyitva van a szemem, pislogok és hallom, hogy magyaráz valamiről, szövetségesekről meg tengelyhatalmakról, ha van ilyen szó egyáltalán, a szovjetekről, holokausztról, ami teljesen úgy hangzik, mint amikor valaki mindössze két idegen szót ismer és örül, hogy abból végre az egyiket használhatta. Szociológiából már megszoktam, hogy még csak a kérdést se értem olyan kifejezések vannak benne, na jó, ezt értettem, de akkor is. Túlzás lenne azt állítani, hogy figyeltem, de hallgattam, a tollat is leraktam, mivel megtelt az oldalam, és nincs kedvem újat kezdeni. Talán úgy harminc perc telhetett el az órából, éreztem, ahogy Mr. Price hangja egyre halkul, vagyis gondolom csak az én érzékszerveim számára, pislogni is egyre nehezebb volt, ne aludj, Saige! Majd alszol irodalmon, Mr. Quenell amúgy is tök laza és vagy a Jack Daniels legújabb illatát használja, vagy a kávét is whiskey-vel tolja le. Már elhalt a kezem tartani a fejemet és úgy éreztem, ha pislognom kell, tuti bealszok. Nem hiszem el, életmentő lenne most az a csengő. A csengőnél azonban sokkal élesebben hatolt az elmémbe a "RÖPDOGA" kifejezés. Nanemár! Mi van? Emeltem fel a fejem, mindenki csak nyöszörgött, nyavalygott vagy épp hőbörgött, csak nálam hangosabban. Basszus, hajtottam le fejemet az asztalra. Nekem végem. Végem, végem, végem, végem! Kicsit sem úgy tűnt, mint aki csak heccből mondta, hogy végre odafigyeljünk rá, szóval ezt megszívtuk.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime19.03.20 22:27





Ben & Saige







A

második világháború az egyik legjelentősebb esemény a történelemben, milliók haltak meg, ejtették fogjul vagy csak simán bombázták le heccből, hogy megmutassák kinél van épp labda, jó mondjuk nem mondom, hogy a Japánok nem mutatták aztán meg Pearl Harbornál hogy velük nem volt érdemes packázni, de az egyik másik történet és csak a jövő heti óra anyaga, a mai napon az egyik legmeghatározóbb személyről beszélek, Hitler, Holokauszt és minden ami ezzel a borzalommal járt, akár idézetek könyvekből vagy túlélők, elmenekülők naplói, beszámolói, párhuzamba hoztam Anna Frankkal is, akit csak ismernek már, mint irodalmi alakot, bár Michael mostanság elég pocsékul néz ki, de azért csak ellátja a munkáját. Eleinte rohadt vicces volt ahogy szenvednek a tegnap alkohol okozta másnaposságtól, ahogy zombiként emelik cserepes ajkukhoz a megváltó folyadékos flakont, ahogy a melegben a pórusaikból is alkohol párolog az izzadsággal, de most már kezd rohadt idegesítő lenni, hogy senki oda se figyel arra ami valamikor tönkretette egész európát és ez nem csak szánalmas, hanem szinte megbocsáthatatlan bűn, ki tudja hányunk nagyszülei forognak jelenleg is ezért a sírban, vagy kevernének le most egy atyai pofont azért amit a drága kis jövő nemzedéke épp most lehúz a wcn, akár a saját életükkel együtt. De most elszakadt az a bizonyos cérna ahogy mondani szokás, kinyitottam minden ablakot, hogy kapjanak egy kis levegőt ezek a szoba növények, és hogy ne rúgjak én is be attól a tömény szagtól ami belőlük árad.
- Nos, ha már ilyen szép napunk van és mindenki ilyen csodásan néz ki és érzi magát, akkor pakoljátok el a könyveket és a füzeteket.
Láttam egy pillanatnyi csillogást a szemükben, de pont ennek az élét akarom én most elvenni.
- Adjátok hátra az üres papírokat, röpdolgozat.
Kétségbeesett sóhajtások és az ezt nem teheti meg velünk suttogások közepette, nehezen tartottam vissza az elégedett mosolyomat, és a kárörvendésemet, miközben elkezdtem felírni a tábla még üres felére a kérdéseket.
- 15 percetek van rá. 
Kíváncsi vagyok ki fogja észrevenni a válaszokat...







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime23.03.20 17:25


Time keeps rolling on, I need my absolution
Ben & Saige

"K
ösz, Mr. Price! Ezzel nekem végem. Bassza meg! Nyöszörögve borultam az asztalra valami isteni csoda után sopánkodva, ami szokás szerint elmaradt. Magamban dünnyögve adtam tovább a francos papírokat. Egyáltalán miből lesz a röpdoga? Nem mintha az sokat javítana vagy változtatna a helyzeten, de mégis... hátha.
Ez pontosan z a pillanat, amikor megbántam, hogy ma mégsem aludtam el. Egy igazolatlant kidumálni még mindig jobb, mint egy szarul sikerült röpdogát. Csessze meg! Felírta a kérdéseket a táblára, hmm tizenöt perc arra se lesz elég, hogy felfogjam mi is volt a kérdés, de sebaj, mert amúgy is kétlem, hogy tudnám rá a választ. Ennyire nem cseszhet ki velünk. Most komolyan. A tolamat forgattam a kezemben, miközben unottan meredtem magam elé. Azon töprengtem mi kéne ahhoz, hogy ezt a szüleimnél kimagyarázzam? De esélytelennek hangzik a dolog már elsőre is. Pont amikor az jött volna, hogy rákapcsolok belőle. Öt perc telhetett el. Hmm, akkor legalább próbálkozzunk. Újra végigolvastam a kérdéseket és minden még meglévő lelki jelenlétemmel azon voltam, hogy összekaparjam, amiről fogalmam van. Rosszabb már úgysem lehet. Talán lesz olyan mázlink, hogy ezek a jegyek nem kerülnek be, vagy nem. Ahh, francba. Mély sóhaj, majd tovább bámultam a táblát, mintha arra várnék hátha sikerül megbabonázni, de nem. A tollammal játszottam, az asztallapon kocogtattam, körbenéztem a teremben, akár gy rakás másnapos szerencsétlen, akik várják a végítéletet, bár Dom szerintem még mindig részeg. Héé, várjunk, arról mintha rémlene valami... pillanat, mennyi idő van még? Gyorsan őrült körmölésbe kezdtem, amilyen kussban volt mindenki, hallani lehetett a tollak sercegését a papírlapon meg azért néhány "hogy rohadnál meg" tekintet is kilehetett szagolni. Épp leraktam a tollam, hogy feladom, mikor  lejárt az idő. De egy csengőnek jobban örülnék, csakhogy végre hangosan is kidühönghessem magam. Pedig olyan jó indult ez a nap...


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime23.03.20 21:55





Ben & Saige







A

Szinte fájt ahogy hallani véltem a másnapos agytekervények forgását és a csipás tekintetek meg nem értését. Nehezen fogtam vissza magam, abban, hogy ne üvöltsek a képükbe, hogy hahooo itt a válasz csak nézzél már kicsit jobbra, egy kicsit értelmesebben légyszíves. Nem? Semmi? Ah, minek is töröm magam, nem tudom eldönteni, hogy jobban felhúzzam magam, vagy gyomorból röhögjem ki ezt a sok tudatlan birkát. Igen, tudom, erős kifejezés, erős szóhasználat, de jelenleg egy olyan röpdogát íratok aminek a tábla bal felén vannak a kérdések, a jobb felén meg a válaszok, csak nem ugyan abban a sorrendben, mégis senkinek sem tűnik fel semmi, ahogy mondom, semmi! Látom a szemekben a belső ürességet, és az ezt én hogy fogom kijavítani és kimagyarázni sóhajtásokat. Néhányan írnak ezt azt, gondolom az élettörténetüket hátha megesik a szívem rajtuk. Hát ez nem az a nap, tegnap este egy matt részeg lányt szedtem össze a férfi mosdóban, aki maga sem tudta hogy került oda, az egész osztály vagy másnaposan, vagy még részegen tántorgott be az iskolába és még én sajnáljam meg őket? Hát oda ne rohanjak, a hajatokat még ne fogjam hányás közben?
- Lejárt az idő. Brenda, kérlek szedd össze mindenkiét. Most kaptok pár perc csendet, amíg én átnézem a munkátokat, mit sikerült összehozni.
Elvettem a lapokat leültem a székembe, és már tényleg nem tudtam eldönteni sírjak vagy nevessek, volt egy-két ember aki összevakart egy kettest abból ami eljutott a tudatáig ma, de hogy nem tudnak összerakni két dolgot az tuti. Letettem, a tollam, megfogtam a krétát és a táblához léptem.
- Gratulálok mindenkinek, hogy csak annyira vagytok másnaposak, hogy azt nem látjátok, hogy fel vannak írva a válaszok.
És egy határozott mozdulattal összekötöttem a kérdéseket a válaszokkal. Közben az órának is vége lett és kicsengettek.
- Most elmehettek, aki javítani szeretne jövő órára készüljön fel a mai anyagból.  
Gyorsan letöröltem a táblát, hogy ne tudják még utólag lefényképezni az anyagot, ha jegyzeteltél van esélyed. Remélhetőleg ebből tanulnak...







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime24.03.20 17:09


Time keeps rolling on, I need my absolution
Ben & Saige

"H
ogy mi van?? Ez most komoly? Na ne! Ne szívasson már! Túl sok ez már egy napra, az első órára meg főleg. Tényleg inkább el kellett volna aludnom vagy kaptam volna gyomorrontást anyám palacsintájától, bármi. Francba, és tényleg, már amit még eltudtam olvasni a tábláról, amit még nem törölt le, komolyan a francos válaszok voltak. Mondjuk gyanús is volt, de héé, örülök, hogy magamról tudok meg egyszerre egy dologra odafigyelni, valahogy eszembe se jutott összefüggéseket keresni vagy figyelni rá, inkább azon kattogtam, hogy ebből hogyan magyarázzam ki magam, még akkor is, ha valami isteni csoda folytán kettest kapnék, az se túl sanszos, de mondjuk... hátha.
Javítani? De miből? Egy betűt nem írtam fel, nemhogy emlékezzek rá miről beszélt. Gyorsan körül néztem, mond, hogy valaki jegyzetelt, mond, hogy valaki jegyzetelt.Tudjam kit kell megfűzni a szünetben. Rosszabb esetben majd kiguglizom, leszarom és majd abból tanulok, ami ismerős lesz és megígérhetem, hogy rühellni fogom minden percét, annyira, mint ennek a töri órának. És én még azt hittem ettől a tanévtől bírni fogom ezt a tantárgyat, tévedtem. Bár még mindig jobb, mint a vén satrafája, az kapásból elvágott volna. Valamiért nem csípett a szipirtyó, nem is értem.
Navégre! Beledobáltam mindent a táskámba, a vállamra kaptam és már húztam is ki a tanteremből. Egyáltalán mi a következő óra? Netalán abból is dolgozatot írunk? Mert kiakadok. egyáltalán minek kellenek ezek a nyavajás bulik? Ha nem jössz, azért jár jegylevonás meg rinya, ha meg itt voltál, akkor meg büntetés röpdolgozatot írsz. Ki érti ezeket? Tiszta szívás az egész meg a tanárok is. Mégis csak egy férfi fogja tönkretenni az életemet, úgy hívják, hogy Mr. Price. Komolyan, kit érdekel ez a sok szarság? Oké, ha valakit igen, rendben van, de akkor nem járhatnának akkor csak ők törire? Senkit sem érdekel mi volt századokkal ezelőtt.  


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime30.04.20 20:02

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime27.05.20 19:10




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



M

ég csak most kezdődött a hét, de nekem már most túl sok dolgom van, át kellett szerveznem a beosztást, az örök éjszakámat megfordítani reggelre, mert hívott a gimnázium igazgatója, hogy ideje lenne megejteni az idei évi szexuális felvilágosítást, hogy ez miért a főnővér dolga az Isten se tudja, bár nekem annyi a dolgom igazából, mindössze, hogy összeszedjek három gyakornokot, fiút, lányt mindegy akik jelentkeznek plusz kreditért, hogy egész nap előadják ezeket, nekem meg felügyelnem kell, roppant hálás munka mit ne mondjak, de így legalább felszabadult két estém, a kedd éjszakám lett a szerda reggelem, mert akkor viszem be az iskolába a nővérkéim, és a szerda estém is szabad, lett, leghamarabb csütörtök éjszakára megyek, remek lett egy kis időm, hátha végre tudok aludni, mosni, vagy csak leülni a lakótársammal és a pasijával megnézni egy rémes filmet, bármi, rég volt ennyi szabad időm egybe, elégedetten írtam át a beosztásom, e miatt viszont helyettem másnak kellett vállalni pár plusz órát, nem szóltak érte semmit, mindenkinek jól jön a több fizetés, és nem mellesleg tudják, hogy nem azért csinálom mert annyira akarom, mindenki volt már előadó a csajok közül egy ilyen iskolai napon, még én is kezdő ként, nem volt sok más választásom, az extra kredit megdobta az átlagom. Csak kilencre kell mennünk az első órákra, így mindenkivel a kórházban találkozok, átadom az anyagot amit el kell mondaniuk, és a segédeszközök dobozát, mindenki tudja, hogy iszonyat kínos lesz, de mindenki hajt a jobbért, Jeremy a mentős fiúnk visz be minket.
- Szia Alex, kész vagytok?
- Kész Jer, mehetünk, mázlid, hogy neked ilyet nem kell csinálnod.
Forgatom a szemem, a hátam közepére se kívánom a vihorászó, poénkodó tiniket, nem vagyok még olyan öreg, hogy ezekre ne emlékezzek, a gyerekek nem változnak, csak idővel felnőnek.
Az igazgató várt minket, ő is tudja, hogy ez nem egy hálás feladat, épp ezért nem jelölt ki senkit előre erre a célra, bevezetett minket a tanáriba, és feltette a nagy kérdést, kész tények elé állítva mindenkit.
- Jó reggelt tanárok, itt az ideje az éves felvilágosító napnak, na ne legyenek ilyenek, valakinek vállalnia kell a hölgyeket mára.
A lapockáimra tette a tenyerét és éreztem ahogy nyom előre, hogy mondjak valamit. Megköszörültem a torkomat, ez most komoly?
- Helló, Alex vagyok, és ma ez a három szép kis hölgy fog valakit feltartani, számunkra és épp oly kellemetlen, szóval kérem valaki vállalja, hogy túl lehessünk ezen.
Nagyot sóhajtok, utálom ezt.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime07.06.20 17:50

Álmos szemekkel és elmével fordulok a hátamra és nyomom ki az ébresztőt, aaa nemár, morogva nyújtózom egyet, majd felülök és próbálom kitalálni hol is vagyok, milyen nap van, milyen évet írunk és ki a frász is vagyok én, oké megvan, csak egy újabb átlagos nap, nyűgösen dörgölgetem a szemem és tápászkodok ki az ágyból kávéért, felteszek lefőni egy adagot és amíg az meglesz addig beengedem Daisy-t.
- Szia nagylány. - Ereszkedem le hozzá, így futólag visszagondolva egy póló nem lett volna rossz ötlet.
- Naa jól van, héé... - Borzolom össze a bundáját, naa ne nézz így, nekem sincs kedvem elmenni, de attól még kell.
- Gyere keresünk neked valami reggelit, hozd a tálad. - Adtam neki enni, kitöltöttem a kávémat és leültem a pulthoz, mondhatnánk, hogy a szokások rabja lettem, de szeretem őket, legalább ezek állandóak, jó ízűen kortyolok bele a még gőzölgő kávémba és figyelem, ahogy Daisy másodpercek alatt tünteti el a kaját. Na gyere ide, ütögettem meg a combom és első mancsaival feltámaszkodott. Mosolyogva emelem számhoz a bögrémet, miközben szabad kezemmel bundájába túrok és simogatom. A mobilomért nyúlok, hogy nem egész fél perc alatt végiggörgessek mindent, majd visszacsúsztassam a pult lapjára. Felkelek és a nyomomban négy lelkesen doboló manccsal indulok meg felöltözni, fekete farmert húztam és ingek után túrtam a szekrényben.
- Hmm, ez vagy a kék? -Fordultam vissza a vállam fölül.
- Ne pislogj így, én is tudok. - Meresztettem rá kéken felvillanó szemeimet, oké, akkor a kék. Gyorsan belebújtam, összepakoltam... - Viselkedj jól. - Aha, igen te. Na megyek.
Ha a kora reggel gondolata önmagában még nem lenne elég szörnyű, akkor hozzátennék, amikor azzal várnak, hogy valaki majd megszívja és hallgathatja a felvilágosító rizsát, a bárgyú tekinteteket, ostobábbnál ostobább kérdéseket és nézheti az idétlen vigyorokat egész nap, az pazar. Leültem hátul, csak legyek minél észrevétlenebb, és elkezdtem gyorsan átfutni a mai tantervet, amikor egy túlontúl ismerős hang törte meg a csendet, Helló, Alex vagyok. kapom fel a fejem, mi? Ez most komoly? Nézek gyorsa körbe a teremben...
- Én vállalom. - Egyenesedek fel a széken és tartom fel a kezem, nem véletlen, hogy mindenki felém fordul, hiszen az egyedüli "balek" is én vagyok.
- Nagyszerű. - Csapta össze kezét elégedetten az igazgató.
- Akkor ez meg is van, Quenell tanár úr majd körbevezeti önöket, teljen hasznosan a napjuk, köszönöm. - Ó, úgy fog, nem kell aggódni. Felálltam és odasétáltam a hölgyekhez.
- Hello, Michael vagyok. - Nyújtottam kezet a két hölgynek Alex oldalán, majd utoljára neki.
- Szia. - Húztam végig simogatón hüvelykujjam a kezén, miközben felcsillanó kék szemeim mosolyogtak rá.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime08.06.20 13:04




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



R

émes lesz ez a mai nap, alig várom, hogy vége legyen és kiülhessek a lakásom erkélyére egy pohár borral, de amekkora szerencsém van biztos, hogy ma akarnak a lakótársaim romantikus estét tartani, úgyhogy kell egy B terv, régen, mielőtt elkezdtem a sulit és nem voltam állandó éjszakás sűrűn jártam ki éjszaka a parkba, vittem egy pokrócot, egy üveg bort, és csak a csillagokat lestem, tökéletesen el tudtam lazulni, átgondolni az életem fontos döntéseket hozni, ez is egy opció, tekergetem a közösségi médiát a telefonomon amíg azt várom, hogy végre odaérjünk, amikor megakad a szemem egy vetítésen, a Makrancos hölgyet vetítik ma Sunset Parkban, felcsillan a szemem, tökéletes, meg is van az esti programom, minden vegyül benne amit szeretek, hazafelé veszek egy palack fehér bort, szőlőt, epret, és nyolcra ott is tudok lenni, el sem hiszem, hogy végre van egy szabad estém és még jól is tudom érezni magam, nem pedig füldugóval a fülemben próbálok nem arra figyelni mi folyik a másik szobában, és nem is rángatnak el magukkal whisky mámorban úszó estékre, kell ez most nekem, egy kis egyedül lét, egy romantikus este magammal.
Begördültünk a parkolóba, megigazítottam a felsőm, ennél jobban nem is ríhatnánk ki a tömegből, évek óta nem voltam itt, a gyakornokságom óta nem kellett előadást tartanom, most se bánnék inkább egy dupla éjszakai műszakot helyette, de ez mindig is a főnővérek dolga volt, figyelni és okítani az új mentoráltakat, bármennyire is kellemetlen ez mindannyiunknak, bár a sürgősségin már mindent láttam és hallottam, ami a nemi szerveket és a fertőzéseiket, a nem kívánt terhességeket illeti,mégis úgy érzem a mai napon újdonság fog érni. Ért is ha már itt tartunk, amikor Michael felállt a tömeg mögül, hogy ő vállalja, mi a fészkes fene? Elakadt a szavam, pedig én mindig tudok mit mondani.
- Szia.
Alig hallható hangként jött ki belőlem, megköszörültem a torkom.
- Nem is tudtam, hogy itt dolgozol.
Nem tudom leplezni a zavarom, pár napja többször is az ágyában kötöttem ki, most pedig egész délelőtt össze leszünk zárva, ennek nem lesz jó vége. A falon lévő órára pillantok.
-  Kezdődik az első óra, a körbevetés része csúszni fog, szerintem induljunk, hamarabb végezhetek és élvezhetem a szabadnapom.
Jeleztem a csajoknak, hogy menjenek előre, én pedig Michael mellett sétáltam ki a tanáriból, ez egy piszok hosszú nap lesz.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime08.06.20 14:26

- Ennek az lehet az oka, hogy nem igazán szoktunk beszélgetni. - Mindezt annyira halkan mondtam, hogy csak Alexis hallhassa és csak ezután engedtem el a kezét. De visszatérve, sosem kérdezte és úgy különben sem jött szóba, ha már itt tartunk, szerintem fogalmam sem volna melyik kórházban dolgozik, ha nem kerülök be, a körülményeket... azokat most inkább hagyjuk. Utólag szerintem már direkt csináltam, hogy láthassam, de ez elég pocsék csajozós duma lenne.
- Rendben, akkor később. Menjünk és keserítsük meg az első órát. - Ilyenkor még alig vannak észnél és nem tudom mi lehet a rosszabb, a tananyagot hallgatni vagy számukra kínos dolgokról beszélni negyven percen keresztül, egy biztos, ma én is jól fogok mulatni.
- Ha időközben nekem is lesznek kérdéseim, én mikor tehetem fel őket? - Tettem kezem a derekára, majd hosszasan siklott le egészen a fenekéig és finoman bele is csíptem. Vigyorogva néztem a hátunk mögé, ez hiányzott a mai napomból, máris jobb kilátások vannak kialakulóban. Őszintén abban sem voltam biztos, hogy fogom-e még látni úgy általában, mert semmit sem beszéltünk meg konkrétan és bár rémlik, hogy utoljára azt mondta meg kéne ismételnünk, de ez nem minden esetben jeleni azt, hogy az a bizonyos legközelebb meg is fog történni.
- Itt a folyosó végén balra és második terem. - Léptem előre, amint a kedves nővérkék befordultak a sarkon. Benyitottam és előre engedtem a hölgyeket, végül Alexis-t követve én is beléptem.
- Jó reggelt srácok, nyugodtan pakoljatok el, ma a hölgyek igénylik a figyelmeteket. - És már jöttek is a izgi megjegyzések, amiből csak egy morzsát emeltem ki.
- Huh, az anyját? Tudod mit Dom? Egyet kell értenem veled, de azt sem tudnád mihez kezdj vele. - Tört ki a nevetés az osztályban.
- Elég lesz! - Utasítottam csendre mindenkit és átadtam a helyemet kicsivel hátrébb állva. Érdekes napnak ígérkezik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime08.06.20 16:02




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



N

em beszélgetünk? Hát mondjuk nem sokat, bár kikérem magamnak, múltkor is órákig beszélgettünk, igaz, hogy a végére feladtuk a feszültséget ami vibrált közöttünk és átadtuk magunkat a testi gyönyöröknek, igen oltárit keféltünk ahogy a mai tinik mondanák, remélem ez a része ki fog maradni a mai napból, nincs kedvem az ilyen fajta ízléstelenséghez, túl gyerekek még ahhoz, hogy tudjanak mit kezdeni a testükkel, és túl hülyék, hogy felvegyenek egy gumit, ezért kell nekünk itt lenni, hogy minél kevesebb abortusz és tini mami szaladgáljon az utcán.
- Kérdések?
Vontam fel a szemöldököm, én úgy érzem neki nincsenek kérdései, ahogy mondani szokás tapasztalatból hallottam.
- Majd a szünetben amikor körbe nézem a csodálatos intézményt, felteheted az aggályaid.
Bár őszintén nem tudom mit érdekelheti, ezer meg egy variáció szaladt át az agyamon, és majd megöl a kíváncsiság, de majd később foglalkozunk ezzel. Egyszerre indít be és botránkoztat meg ahogy fenekembe csíp.
-  Hé!
Csaptam rá a kezére, próbálva morcos képet vágni, de nem nagyon jött össze, muszáj volt elnevetnem a végét, úgy sugárzik szeme kékje, mint még talán soha amióta az életembe csöppent.
Engedelmesen követjük őt, amerre mondja, belépünk a terembe, és az arcokon csodálkozás és valami más, tini kangörcs, Istenem, nem mehetnék haza? Hát ebben teljesen egyet tudok érteni vele, tényleg nem tudnának mit kezdeni, veszek egy mély levegőt és beállok a lányok elé.
-  Sziasztok. Alex Ford vagyok, egy számotokra nagyon is fontos témáról fog szólni a mai óra, ami nem más, mint a védekezés, és a hallottak alapján úgy vélem nagyon nagy szükségetek is van rá, hogy megtanuljátok. Ebben ez a két hölgy lesz ma a segítségetekre.
Tettem a lányok vállára a kezem.
-  Kérlek titeket mellőzzétek az iménti megnyilvánulásokat, számukra nincsenek hülye kérdések, számomra vannak, és ha kihúzzátok a gyufát szívesen ráveszem a tanár urat, hogy írasson belőle röpdogát, hadd lássuk ki mennyire figyelt. Kezdhetitek lányok.
Léptem át közöttük, hogy vissza húzódhassak a háttérbe, a táblának vetem a hátam Michael mellett.
-  Te bezzeg tudnál mit kezdeni, mi?
Jegyeztem meg annyira halkan, hogy csak ő hallja meg.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime08.06.20 17:35

Aprókat bólogatok Alexis szavaira, bár titkon abban bízom, hogy nekem ma itt semmi dolgom nem lesz, pontosabban csak egy és azt remélem, hogy abban a dologban csakis ketten leszünk, Ő és én, csak találok egy kevésbé nyüzsgő helyet az épületben vagy bármit, fogok, nem érdekel. Azt már megtanultam, hogy túl sokszor engedtem el és hogy erre mikor jöttem rá? Amikor közölte, hogy fontolgatja elhagyja a várost. Nem tartok a magánytól, jól ismerjük már egymást, de nem akarom, hogy elmenjen és valamiért az az érzésem, hogy Alexis sem szeretné, ha hagynám csak úgy egyszerűen had menjen.
- Szándékomban áll. - Fordultam felé, úgy kellett összeszorítanom ajkaim, hogy ne nevessek, így csak sunyin vigyorogtam. Hmm, hogyan is fogalmazhatnék még? Vannak ilyen terveim? Igen, vannak. De még mennyire, szóval most nem csak a diákjaim fogják végigszenvedni ezt a negyvenöt percet, hanem én is és mocsok hosszú lesz.
Karjaimat összefonva mellkasom előtt dőltem neki a táblának, jó ez így kell, így legalább képes leszek megállni, hogy ne piszkálgassam, mint egy engedetlen kölyök, pedig nagy volt a kísértés.
- Simon és Rebecca... - Szóltam rá a hátsó padokban vihorászó gerlepárra. - Netalán valami szórakoztatót mondtak? - Váltottam némileg szigorúbb hangnemre.
- Figyeljetek oda, Becca legalább te, az ég szerelmére, belőle egy is sok. - Két tenyerem összetéve dőltem előre kérlelve őket.
Kisvártatva megszólalt a csengő, őszintén ennek most nem csak a kölykök örültek annyira, kifújva magamból az első órát fogtam meg Alexis kezét... - Ha megbocsájtanak, azonnal jövünk, csak valamit átbeszélünk gyorsan. - és húztam ki a teremből. Magam elé toltam és kezem a derekára csúsztatva irányítottam be az emelet szertárába. Gyorsan bezártam magunk mögött az ajtót és lassan kezdtem felé közeledni.
- Nincs sok időnk. - Tapadtam puha ajkaira, majd löktem a háta mögött lévő szekrénynek, ami csörömpölni kezdett minden vacaktól. Hupsz, ezekre jó lesz vigyázni, de nem tehetek róla, arra még Ő sem képes megtanítani vagy rávenni, hogy ezt, itt és most ne akarjam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime08.06.20 20:45

+18-as tartalom




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



T

ágra nyílt nagy zöld szemekkel néztem fel rá, hogy ugye most csak viccelsz, ám a sunyi kis mosolya elárulta, hogy nagyon is komolyan gondolja, elöntötte testem a meleg, kipirult az arcom, és inkább elkaptam a tekintetem mielőtt bárki is észrevenné, hogy milyen mélységes zavarba jöttem Michael szavaitól, vörös tincseim csavargattam talán itt lenne az ideje megszabadulni tőlük, imádom, de nincs időm folyton fodrásznál ülni, hogy tartós legyen a szín, így inkább maradjunk a barnánál, az ha lenő sem látszik, egész jól elszórakoztam a hajam birizgálásával, amíg nevetést nem hallottam, elemeltem hátam a táblától és csípőre tettem mindkét kezem, felvontam a szemöldököm és hang irányába meredtem, még is mi a jó Istent képzelsz te magadról fejjel. Szerencsémre Michael a segítségemre sietett, vagyis hát az ő szerencséjükre mert ha én olvasok be ott kő kövön nem marad drágaságom.
- Egyet értek vele.
Sziszegtem össze szűkült szemekkel, hol jössz te, hogy kinevess valakit aki szintúgy nem akar itt lenni, de lenyeli a büszkeségét és segít abban, hogy ne tizenhét évesen ess teherbe, ökölbe szorítom a kezem és imádkozom a csengőért, mert esküszöm, hogy eljár a szám, és reméljük, hogy csak az, nincs kedvem összevarrni a sürgősségin egy rendőrrel a hátam mögött, talán csak ez a gondolat nyugtat meg, vissza dőlök és dühösen fonom magam előtt össze a karomat.
Megváltó csengő. oda lépek a csajokhoz, és a vállukra teszem a kezem.
- Nagyon ügyesek voltatok, csak így tovább, kiharcolom nektek az extra-extra kreditet ezért a sok idiótáért.
Kacsintottam rájuk, mosolyra derült az arcok, ezzel javíthatnak nem kicsit az átlagukon, érzem, hogy valaki megfogja a kezem, zavartan pislogtam Michaelre, hogy még is ez most mi?
-  Ooké.
Elég sürgős lehet abból ahogy vezet, majd belök a szertárba és ránk zárja az ajtót. Úgy érzem most beszéljük meg a "kérdéseit".
Forrón és mohón tapadt ajkaimra, majd neki lökött a valaminek ami csörögni kezdett, ahogy látom nem ez lesz a stabil pont.
-  Akkor majd gyors leszek.
Vigyorodtam el és kaptam vissza követelőzve csókokért, beleakasztottam az ujjam az öv csatba és közelebb húztam magamhoz, gyorsan bontottam ki az öv csatot.
-  Nem tudtál volna várni nagyszünetig?
Motyogtam ajkaiba, miközben kigomboltam a nadrágját és alsóstól húztam le, kezemben éreztem merev tagját.
-  Oké, úgy érzem nem.
Csúsztattam végig rajta ujjaim.







A hozzászólást Alexis Beatris Ford összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 15.06.20 19:43-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime15.06.20 18:45

+18-as tartalom

Öhmm, gondoljuk végig, nem, nem, és még egyszer nem, semmi kedvem nem lett volna még negyvenöt hosszú percet "végigállni" a diákjaim előtt, eléggé kellemetlen is lett volna, nem tehetek róla, ezt itt nem én csináltam, hanem Alexis és őszintén alig vártam, hogy megszólaljon végre az az átkozott csengő, mert szorított a nadrágom, tehát megismétlem, nem, nem tudtam volna várni még egy  órát és tartozik nekem azokkal a bizonyos válaszokkal, de minek is sietni, hosszú még a nap.
Sietve bújtatom ki ruháiból, most tényleg nincs időnk vacakolni, bármikor bárhol máshol nagyon szívesen lassítok, vagy nem, de ez most lényegtelen, várnak minket és hát szerintem eléggé feltűnő lenne a jelenlétünk hiánya.
Sietve bújtatom ki mindenből alulról, hát ez nem az a szexi nővérszerkó, amire az ember először gondolna, de kit érdekel, az nagyon is vonzó, ami alatta van és nekem ennyi most épp elég, máskor is ráérünk áldozni a látványnak, legalábbis nagyon remélem, ha pedig mégsem, akkor ennyit még, egy búcsú alkalmat kiharcoltam magamnak. Hirtelen kapom fel és döntöm neki a falnak, a fémszekrény az az érzésem, hogy most nem lett volna jó választás, túl zajos és nem mellékesen a folyosó tömve van diákokkal, már csak abban bízom, hogy nem most jut eszükbe felmosni.
Türelmetlenül tapadok ajkaira, miközben megemelve csípőjét csúsztatom magamra. Felnyög, én pedig abbahagyom a mozgást egy másodpercre.
- Ssshhh... - Vigyorgok ajkai közé, majd birtokba veszem őket ismét és lassan ütemben mozogni kezdek benne, amíg teljes valómban magába nem fogad. Ha már a kérdéseknél tartunk, nekem csak egyetlen egy kérdés motoszkál a fejemben, miért vagy rám ekkora hatással, ha nem maradsz az életem része? Bőségesen kijutott a pofonokból az utóbbi években és rendesen a padlóra is küldtek, nem akarok önzőnek tűnni, mindössze éhezem már némi jóra, pozitívra a minden napjaimba, nem hiszem, hogy ez akkora kérés lenne, vagy már én magam sem tudom mit hiszek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime15.06.20 20:05

+18-as tartalom




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



M

ég soha senki nem tudott ennyire őrületbe kergetni, hogy bárhol bármikor neki akarjak esni, de Michael valahogy más, rám villantja azt a szexi féloldalas mosolyát, felcsillannak vágytól izzó kék szemei és az övé vagyok, többször is próbáltam mostanában ezt elkerülni és mégis ismét ketten vagyunk, és én türelmetlenül hámozom ki a nadrágjából, hogy újra az enyém legyen, és egy cseppet sem érdekel, hogy nem egy háló szoba, egy drága hotel vagy bármi amire a lányok vágynak, hanem egy koszos és sötét kis lyuk, egy raktár, nem érdekel, csináljuk, pont a lebukás izgalma hoz még inkább lázba, az új fajta adrenalin érzése.
Kioldom a nadrágom és engedem, hogy  lehúzza rólam, hisz mindennél jobban vágyom erre, rá, és a kalandra amit együtt élünk át. Nem tudom mióta tervezi ezt, de elég türelmetlen és követelőző, nem tudom, hogy fogom ezek után végig csinálni a napot, de, hogy végig ez a jelenet fog járni az agyamban az egészen biztos, és aztán mondd a tiniknek, hogy a szex rossz, ugye, hogy rém hülyén hangzik az én számból? Lábammal ölelem át derekát, ahogy már nem először, és ha rajtam múlik nem is utoljára, hátam ütközik a hideg falna, ajkait bitorlom vágytól fűtve, önként billentem előre a csípőm várva őt. Hangosan nyögök fel ahogy végre megérzem őt magamból és ő büntetésként hagyja abba.
- Jó leszek, ígérem, csendben maradok, csak csináld.
Nyöszörgöm, és követelőzöm egyszerre, szükségem van erre, szükségem van rá, hogy a mennyekig repítsen.
Ajkaira tapadok és minden döfésnél halkan zihálok ajkai közé, ujjaim futtatom hajába ahogy erősen kapaszkodom belé. Alsó ajkába harapok, miért hiányzott nekem ez ennyire, amikor alig pár napja voltunk együtt, egyszerűen megőrjít és feltüzel.
- Gyorsíts kérlek, mindjárt vége a szünetnek.
Legszívesebben élvezném még hosszú percekig, de bármikor szólhat a csengő és nekünk addigra felöltözve kellene a teremben az önmegtartóztatásról és a védekezésről beszélnünk. Ironikus, nem?





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Gimnázium

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-
» St. Peterson Gimnázium
» Szent Johanna Francia Tagozatos Alapítványi Gimnázium

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros-