welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hiányzások - Page 2 Vote_lcapHiányzások - Page 2 Voting_barHiányzások - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hiányzások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime03.03.13 22:26

Sziasztok! Jelezném, hogy nem szűntem meg, és továbbra is igényt tartok a karaktereimre, meg a játékaimra is, csak mostanában nagyon elfoglalt vagyok, kevesebb időm jut egyéb dolgokra, köztük a pihenésre is, így ez miatt ritkábban tudok hozzászólást produkálni, ezért elnézést, a játszótársaim tudják, kiknek szól ez.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime07.03.13 15:04

Üdv! Wink

Megvan rá az esély.. hogy néhány napig hiányolnotok kell a fiaimat, név szerint George, Vinnie, Riddick, Gabe, Nevil, Castor, Fenrir és Edgar továbbá Nick - remélem senki nem maradt ki akivel játékom van :O - ja DE! James és Jared! Szóval pár napig, amíg idekinn az életben csapkodnak bizonyos hullámok a fejem fölött, nem feltétlenül tudok értékelhető és összeszedett hsz-ekkel szolgálni, és elég igényes lévén erre, akkor inkább semmilyennel nem áll szándékomban. :/

Elnézést azoktól akiknek várniuk kell rám, türelem, reményeim szerint pár nap és újra működőképes a fejem.Wink És már rímelek is! :O Na széép! Surprised

Na de szóval.. nem tűnök el örökre! Wink


A hozzászólást George Andrew Goodwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 16.03.13 22:20-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime11.03.13 12:11


T A K A R É K O N!
Nem mondom azt, hogy végleg, sőt, nem is bírnám a hiányzást. Ám az elkövetkezendő három hétben ha a reagolással megcsúsznék, minden partneremtől elnézést kérek. Szakdolgozatot kell írnom, két gyakorlati órás előadásom is lesz, és azt hiszem, hogy az a legtisztább, ha ide beírok. SENKI NINCS ELFELEJTVE! Nem is biztos, hogy párhuzamosan mindenkivel tudok írni mindenhova, ha éppen már nem bírom tovább, és lesznek lógásaim reagok terén, akkor néha írok. Néha.. feltűnhetek akár chatboxban is, ha már nem bírom a könyvek világát és a szakdoga írást. Mint megtudtam.. bátyám 2,5 nap alatt írta meg a szakdogáját pár éve xDDD Ettől nem kell tartani, nekem még egy hónapom van beadni xDDD Ez az 50%-os részvétel a következő karakterekre értendő: Cordelia, Grace, Skye, Raina, Sara (Rid kicsi húga Very Happy), Jax és Wade Smile Senkit nem hagytam ki Wink
Hiányzások - Page 2 _hugs__by_synfull-d1lldn5
xoxo kaka



A hozzászólást Cordelia Webb összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 12.04.13 3:11-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime16.03.13 19:42

Bizonytalan időre OFF.

Lehet hogy fogok tudni írni, lehet hogy a gépem közelébe se lesz kedvem jönni, nem tudom...

Igyekezni fogok vissza.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime30.03.13 6:34

Kiveszek pár nap szabadnapot. Hiányzások - Page 2 1200560831_59
Ez persze nem jelenti azt, hogy nem foglak titeket szemmel tartani. Hiányzások - Page 2 1201776521_05
Néha még nekem is kell pár nap pihenés, sietek vissza és az eddigieknél is nagyobb terrort fogok bevezetni! Hiányzások - Page 2 1200998475_91
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime27.04.13 8:48

SZiasztok!
Mostanában meg vagyok csúszva, azért hiányoztam ennyit, mai nap során mind két hölgynek, akikkel játszom, írok Very Happy
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime30.04.13 12:23

Noooos.. mivel a dolgok úgy néz ki tovább tartanak mint hittem, úgy döntöttem írok ide. Wink A hosszú hétvégén úgy tűnik elszelelek - nem mintha eddig is annyi vizet zavartam volna Razz - de akkor nulla a jelenlétem, addig meg elviekben max pm és mail.Wink
Majd ha már nem kong a fejem - értsd: nem üres Wink - megújult erővel újra itt! Vagyis nem örülni nagyon, nincs végleges megszabadulás! Wink Szándékom szerint még kííísérteni is ide járok majd. Wink Ideje beletörődni Hölgyek! Wink

Mindez érvényes - inkább rövidítek, akit érint úgyis tudja Wink - George, Gabe, Nevil, Rid, Vinnie, Nick, Castor, James, Edgar, Jared, Fenrir, John és S. Martinez karakterekre. Wink

A jövő héten újra bevetésen! Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime30.04.13 23:04

Beállok a sorba.
Totál k.o. vagyok, nagyon kimerültem, kicsit offolom magam, de megpróbálom jövőhétre összeszedni magam, aztán akinek tartozom, megy a reag. Ugyanez vonatkozik Kathleen-re és Candice-re is értelemszerűen.
Adiós muchachos
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime03.05.13 22:01

Eltávozok soraitokból egy rövid időre, megbetegedés okán... Feltámadásomra harmadnap számítsatok pirkadatkor!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime15.05.13 22:14

Üdvözlet!

Ki-ki sajnálatára én is szükségér érzem, hogy írjak ide. Igen már egy ideje el vagyok tűnve - bár fel-felbukkanok néha - biztosra megyek és itt értesítek mindenkit akit érint, hogy határozatlan ideig nem leszek írásképes (szörnyen röstellem). Aki szabit vesz ki név szerint: Will Corvin és Russel Wayne!

ui: Senki se essen kétsége, mert még visszatérek és mindenkire kisebbségi komplexust szabadítok, sziporkázóan szellemes és "visszafogott" természetemmel. Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime20.05.13 0:15

Pár napra "szabadságra" megyek. Elvétve azért leszek, szóval azért fél szememet még is rajtatok tartom! Senki sincs elfelejtve akivel játszok, amint vissza jöttem írni is fogok mindenkinek.
Távollétemben tartsátok a frontot! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime15.06.13 1:42

Jöttömre 17-én számítsatok, a már lemenő nap után bekövetkező éj sötétjében - ergo nem Gyűrűk urázok. A lényeg, hogy skype-on biztosan nem leszek, az oldalon is csak néha, és max még holnap (azaz szombaton, 15-én). Első az államvizsga, még ha fáradt is vagyok, és a nem létező kukacom is már a nyálát veri, hogy ELÉÉÉÉÉÉG, tovább nem bírom Sad Sajnálom. Nektek további szép napokat és addig is jó játékot. A beígért találkozásokat pedig könyörtelenül behajtom Wink Vigyázzatok magatokra nagyon, és olykor rosszalkodjatok is ♥️

Ps: szorítsatok hétfőn, 9-kor kezdődik a szóbeli és 5. vagyok >.< Shocked
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime28.06.13 15:02

Nos én is beállok egy hétre a hiányzók közé a jövő héten (júli 1-7-ig) edzőtáborban leszek, tehát ha ott lesz wifi, falán feltolom a seggem, de nem ígérek semmit, szerintem a világom nem fogom tudni az izomláztól, nem hogy reagolni :DDe aztán ki tudja :DMinden esetre beírom magam Very Happy

Értendő karakterek: Terra McCarrik, Alexa F. Blake, Faythe Di Carlo
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime03.07.13 5:12

Szomorkodásra semmi ok, csak pár napig leszek távol. Addig szépen kitombolom magam, de ti csak élvezzétek ki a terrorom nélküli szép napokat. Very Happy
Ha bármi van nyugodtan zaklassatok, ahogy időm engedi felnézek azért, de írni már nem lesz időm, viszont ha vissza jövök mindenkinek válaszolok, addig azok is írják meg szépen a reagokat akik még nekem tartóznak. Rettegjetek, mert ha vissza jövök senkinek sem fogok megkegyelmezni. Very Happy Aztán jót ne halljak felőletek, legyetek rosszak! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime19.07.13 22:29

Holnap nem (kivéve, ha reagolni fogok kora délután), vasárnap valószínűleg errefelé leszek, de 25-éig senki se számítson rám huzamosabb ideig, mert.. hát nem Very Happy Lehet, hogy fel-feltűnök rövid időre skype-on, gmail-en.. ha valaki írna pm-et, oldalt legyen szíves jelezni felém ♥️ Legyetek jók, vigyázzatok magatokra *-* és nem rosszalkodni nagyon Razz
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime26.07.13 16:02

Akinek nem tudok még ma válasszal szolgálni - én és a fiúk -, az sajnos csak hétfőtől számítson rá, ugyanis a hétvégére partyba vágom magam!
Ergo: Hétfőn folyt. köv! Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime26.07.13 17:48

Hali!
Augusztus 3-ig távol leszek. Akinek tartozom attól elnézést kérek.
Amit jövök igyekszem pótolni!
üdv.: Payton & Sasha


A hozzászólást Payton Fisher összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 12.08.13 12:30-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime02.08.13 2:09

Újabb lelépő.. újra nem alkoholgőz mentes állapotok.. vagyis az előző esetből tanulva kiírom magam legalább hétfő estig! Shocked  Wink
Ergo addig ha kerestek.. nem találtok! Razz:DD
A pm-eket, maileket, idővel megkapom vagyis nyűgöket, bajokat satöbbisatöbbi kéretik postázni és minden egyéb mást is, részem lesz benne! Ha a ****at szidjátok.. AZT IS! Wink

Vagyis béke veletek! *belépett nagykövetnek Very Happy*

Folyt. köv. hétfő KEDD! Wink
 jav. szigno.. Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime02.08.13 9:56

Mondjuk úgy, hogy kb. a hétvégére én is kiveszem a szabadságomat. Sikerült bénáznom és majdnem le sikerült vágnom az egyik ujjamat :'D Iszonyatosan fáj, de előfordulhat, hogy szenvedve azért mégis csak írok a napokban, szóval senki sincs elfelejtve. Wink

Már vagyok. Very Happy Az ujjam is a helyén maradt, szóval rettegjetek, ismét egyben vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime13.08.13 15:56

Azt hiszem, én is kénytelen vagyok ide írni. Nem tudom, pontosan hány napra, de eltűnök. Talán fel-fel nézek, de írni nem fogok tudni. Eléggé összejöttek a dolgok, ráadásul lebetegedtem.
Igyekszem összekapni magam.

(- David & Danny)
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime13.08.13 21:59

Sziasztok!
08.14-től 18-ig néha vagy egyáltalán nem leszek. Akinek időközben tartozok attól elnézést kérek, igyekszem majd pótolni.
Üdv.: Payton & Sasha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime15.08.13 15:07

No, a biztonságkedvéért már ma beírom magam, és azt, hogy szombattól egészen huszadikáig száműzetem magam sokatok legnagyobb örömére a Balcsira Very Happy;)tehááát, hsz-eket e között a két nap között ne várjon senki, akivel játékom van :roll:igyekszem majd haza, és a rövid kis pihi után újult erővel belevágni a reagolásokba végre! WinkVery Happy (persze, ma meg holnap még várhatóak ám hsz-ek! Razz)

A fentiek az alábbi karaktereimre vonatkoznak:
Roxy, Jas, Cécile, Winter, Connie, Logan, Shirley, ééés B. Mia Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime15.08.13 16:20

Részemről is távol a négynaposon, többnyire Gé köntösben láttok, most ez az öltöny volt kéznél! Wink

Vagyis péntek-szombat vas. és hétfő, elég valószínűtlen a jelenlétem, a kedd még ingatag. Ez ránk mind érvényes..

Gé, Gabe, Nevil, Vins, Nick, Seb., Tim, Ted, Castor, Edgar, Ville, James, Jared, Rid, Fenrir és John. Remélem senki nem maradt ki..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime15.08.13 22:59

Én egy darabig távol leszek, de nem tudom meddig, mert vidékről holnap utazok haza, de otthon nem jó a gép és nem tudom mikor fogom tudni megjavíttatni, de megpróbálok minél hamarabb lenni. Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime16.08.13 12:51

Jöttömre öt nap múltán számítsatok, pirkadatkor, kelet felől. :'D
Viccet félretéve ma már nem leszek, holnap pedig elvétve megtalálható leszek, remélhetőleg vasárnap már újult erővel térek vissza közétek. Very Happy Addig is mindenkinek jó hétvégét és további kellemes szórakozást kívánok. Very Happy


Már vagyok, rettegjetek Razz
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hiányzások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Szórakozás :: Hiányzások-