welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hard Rock Café - Page 7 Vote_lcapHard Rock Café - Page 7 Voting_barHard Rock Café - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hard Rock Café

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime03.06.19 21:19


Alex & Chels



- Készülj csak fel! - Meglehet, hogy kicsi vagyok, de ha evőversenyt is tartanánk pizzából, szerintem fölényesen nyernék. És egyre éhesebb is vagyok, ahogy azon agyalok, hogy milyen pizzát is akarok enni. Mindent kérek rá, csak uborkát meg tojást nem éés paprikát, komolyan érzem, ahogy kordult egyet a hasam. Bár ha ránézek még mindig elkap az a kínos érzés, hogy mégis hogy lehettem ennyire hülye?? Komolyan, hogy hoztam össze?
Az első dolog, ami eszembe jutott a válaszát hallgatva, hogy akkor miért érzem magam ennyire kínosan? Biztosan megérdemelné azt a lányt és a lány is őt, de ekkor jövök én és mindent elrontok.
Nane, nem, nem, nem! Hogy került ez ide? Komolyan, mennyi esély van erre? Nem vagyok valami jeles matekból, de annyit még én is kitudok számolni, hogy rohadtul kevés. Mi a... Irtózom már csak a hangját is hallani, a látványa csak grátisz, legszívesebben ráborítanám az egész asztalt, nem hiszem el, nem hiszem el, mindjárt sírógörcsök kapok az idegtől. Alex-et figyeltem és hallgattam, amiket mond neki, szerettem volna közbeszólni, de ez már egyszerűen nekem is sok, mit képzel magáról ez a tahó?!
- Owen, ne csináld, hallod?! - Mintha láttam volna előre mire készül, mégsem voltam elég gyors, hogy elkapjam a kávét az útjából. És én még a mielőbb akartam magam elföldelni, nem, most szeretném, itt és most, ebben a pillanatban.
- Farkaséhes vagyok. - Meglehet, butaság volt a részemről, de felálltam az asztaltól, majd ahelyett, hogy Owennel tartottam volna, aminek köszönhetően legalább róla leszállt volna, Alex felé fordultam. Csak szeretnék már minél előbb kijutni innen a levegőre és kidühöngeni magam. Minél távolabb kerülni tőle, valahová, ahová nem követhet és nem jöhet utánam, mert ez már beteges.
- Mehetünk? - Hogy hova, azt pontosan én sem tudom, a lényeg, hogy el innen. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy csak olajat öntök a tűzre, de annyira dühös vagyok, hogy nem érdekel.
- Dühös lesz amiért faképnél hagytam, gyorsan döntsd el hova szeretnél menni. - Valahogy nincs kedvem megvárni, amíg esetleg fogja magát és kijön utánunk.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime03.06.19 22:03

Chelsea biztos lehet abban, hogy kihívom egy kaja evő versenyre, vagy legalábbis a pizzázást nem hagynám ki vele. Akarom tudni, hogy valóban annyit tud enni, mint amekkora a szája, vagy csak engem akar túlszárnyalni.
Owen hangjától egyből kiráz a hideg, rosszul vagyok már a hangjától. Nem kötök bele direkt, de így sem úszom meg.
- Én meg kávészagos. - Elhúzom a számat, mert már most érzem, hogy kezd bűzölögni a ruhámon a kávészag. Azt hiszem, hogy ha tovább kell ebben lennem, rosszul leszek. Owen hangját hallom, mire odatekintek rá. Legszívesebben odamennék és megverném, de sokkal többen is vannak és Owen azért erősebbnek tűnik, mint én.
- Cica, hagyd már az a lúzert és gyere ide! - Int Owen Chelseanek, de nem úgy látom, mintha vele akarna lenni, ez pedig valamiféle reménnyel tölt el. Igaz azt még mindig nem tudom, hogy miért velem lóg, nem vagyunk egy súlycsoport és látszólag miatta is bántanak. Owenre nézek aki a haverjaival van elfoglalva és nem figyel ránk, így Chelseare emelem a tekintetem.
- Hát először is fel hozzám. Át akarom venni a nadrágom, meg a pólóm. - Húzom el a számat, mert ragadok és kezdek bűzölögni a kávészagtól. Elég hülyén nézhetek ki azzal, hogy tiszta kávéfoltos a nadrágom, amit ugye nem lehet kivenni, csak azt hogy eléggé vizes ott ahol nem kéne.
- Ez csak kávé! Esküszöm! - Nézek rá a taxi sofőrre, aki talán a szerencsétlenséget látja bennem, de megsajnáld és hagyta, hogy beüljek a hátsó ülésre. Chels remélem, hogy követett így együtt ülünk hátul. Bemondom a cimemet és miközben utazunk azért hátra néztem a hátsó ablakon, de nem láttam Owent, hála. Remélem, hogy a mai nap nem is fogunk összefutni.
- Csak tudnám mi baja van velem. - Sóhajtok egyet, ahogy magam elé tekintek. Komolyan úgy érzem magam, mintha egy csajért versengenénk, pedig nekem esélyem sincs nála. Igazából, ahogy Owen viselkedik gondolom neki sincs. Szerencsére így hamar hazaérünk és annyira nem is ciki, mintha buszoztunk volna. Kifizetem a taxit, majd kiszállok és elmegyek a bejárati ajtóhoz, ahol kinyitom és Chelseat előre engedem. Belépek utána és becsukom, majd felkísérem a szobámba. Előkeresem a ruháimat és mielőtt kimennék az ajtón még felé fordulok.
- Kérsz inni? - Kínomban nem tudom, hogy mit csináljak, de azt tudom, hogy előttem nem fogok öltözni. Az túlságosan is sok lenne nekem. Így ha eldöntötte iszik-e vagy sem, én is el tudom dönteni, hogy eltűnök-e a fürdőben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime11.04.21 21:57

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime13.04.21 21:55


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Sean & Mia
 


Mit vegyél fel, ha azzal a férfival fogsz találkozni, aki egykor azt a bizonyos nagybetűs Ő-t jelentette? Olyan tanácstalan vagyok, hiszen még sose kellett ezzel a gondolattal ruhát keresnem a szekrényemben. Most van olyan érzésem, hogy nincs is mit felvennem. Nem akarok túl csinos se lenni, nehogy a végén még azt gondolja, hogy azért öltöztem ki, hogy a kedvére tegyek, vagy bármi efféle gondolat lejátszódjon a fejében… Már vége van. Ez csak egy kávézás lesz. Úgy másfél órával később, mire már áttúrtam az egész gardróbomat sikerült nagy nehezen döntést hoznom. Mivel csak egy hétköznapi helyre fogunk beülni ezért nem kisestélyiben jelenek meg, vicces is lenne. Végül egy egyszerű fehér ruhára esett a választásom, még jó, hogy nem szerettem volna túlbonyolítani. Mintha az nem lenne elég, hogy a Vele való kapcsolatom több, mint bonyolult, legalább a ruhaválasztásom lehetne egyszerűbb.
Beismerem meglepődtem azon, hogy ilyen hamar felkeresett. Őszintén elhittem neki, hogy keresni fog, Sean sose volt olyan férfi, aki üres ígéretekkel hitegetett volna. Tudtam, hogy egyszer eljön ez a nap is. Képtelenség lett volna életünk végéig elkerülni egymást. A múltkori találkozásunk alkalmával pedig egyértelművé vált számomra, hogy semmit sem tud onnantól, hogy elhagyta a várost. Szóval arról sincs fogalma, hogy belőlem végül nem lett feleség. Na nem azért, mert engem hagytak volna faképnél az oltárnál, egyszerűen csak úgy döntöttem, hogy nem engedek a szőlői nyomásnak, akármennyire is szerették volna, hogy a két család így pecsételje meg a megállapodásukat, társulásukat… Akármiről is volt szó. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szerettem Alexet. Szerettem, de nem úgy, ahogy Seant. Alexet egy örökkévalóság óta ismertem és sose szabadott volna, hogy több legyen köztünk barátságnál.
- Várok még valakire. – Idő közben megérkeztem a kávézóba, ahogy helyet foglaltam már a pincérnő meg is jelent az asztalomnál. Kicsivel hamarabb érkeztem, ameddig várakoztam váltottam pár üzenetet az ügyvédemmel, de ezek cseppet sem hivatalos üzenetváltások voltak. Ez pedig a másik nagy dilemmám. Fogalmam sincs, hogy mi most mégis hányadán is állunk egymással. El kellene neki mondanom, hogy mi volt a mai programom? Nem is a kávézós rész lesz neki érdekes, hanem az, hogy kivel voltam. Mennyire számíthat neki?
- Szia. – Mosolyogva néztem fel rá.  

Ruha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sean Pierce
Sean Pierce



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime10.11.21 11:29

Egész kezdem megszeretni a mai fejlett technikát, bár Cassidy taccsra vágta a mobilom, de kábé két perc alatt visszahoztam mindent a régi készülékemről az újra, köszi Google, csippant is az emlékeztető "kávé Cassidy-vel.". Hm, furcsa érzés volt újra látni, furcsa és jó. Kevés dolog van, amire szívesen emlékszem, még akkor is, ha egy tahó voltam, vajon mennyiszer gondoltunk bele mi lehetett volna másképp, ha azon a napon nem azt teszem, tesszük, amit? De ez is egy olyan kérdés, amire már ne kaphatunk egyenes választ, sem egymástól, sem magunktól. Komolyan gondoltam a kávét és kíváncsi is vagyok rá, még mindig vonz a személye bizonyos szinten, talán nem is kicsit.
Szinte azonnal megpillantottam, Cassidy az a nő, aki ha belép az ajtón, bármiben, fel lesz mosva a padló, mert minden száj tátva marad.
Ejha, rövidebb sem lehetne ez a ruha. .. koncentrálj, kávé!
- Szia. - Közelebb hajolva hozzá nyomtam egy puszit az arcára, majd felegyenesedve finoman húztam végig kezem a vállán.
- Csinos vagy. - Mindig az. Reggelente, kócosan, az ágyban is, de hogy most ez hogy jutott eszembe...
- Ó, megvártál? - Intettem a pincérnőnek, hogy rendelnék.
- Egy hosszú eszpresszót, köszönöm.
Khm, olyan, boldognak látszik vagy csak én láttam mindig annak, nem tudtam nem végig őt nézni, még kihozták a rendelésünket.
- És mi újság van veled? Azon kívül, hogy férfiakba rohansz az utcán... - Vigyorodtam el kicsit se sértésnek szánva, sőt határozottan örülnék, ha ilyen nők robognának belém az úttesten, csak kicsit veszélyes játék.
Tudom, kicsit, nem is kicsit slampos és elcsépelt kérdés, de azzal mégsem indítanék, hogy éés mi történt veled, miután őrülten szerelmesek voltunk egymásba, velem csaltad a vőlegényed és nem akartam, hogy hozzámenj? Szeretem az egyenes kérdéseket, de ezt most még én is enyhe túlzásnak ítélném meg, még akkor is, ha minden szava igaz, de elszúrtuk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime10.11.21 15:38


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Sean & Mia
 

Izgultam. Most mégse azok a bizonyos pillangók röpködtek a gyomromban, mint anno. Sean még mindig hatással van rám és talán ez mindig így is fog maradni, de már közel sem annyira, mint régen. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy már nincs rám hatással, mert az a személy, akiért ennyire szenvedélyes szerelmet éreztem, az mindig is hatással fog lenni rám.
- Köszönöm. – Már biztosra veszem, hogy nem volt kárba veszett idő annyit időzni a gardrób előtt, habár Sean még akkor is azt állította, hogy csinos vagyok, ha valójában semmi sem volt rajtam, sőt szerinte úgy voltam a legcsinosabb. Különös érzés a múlton elmerengeni, mert olyasmik is eszembe jutnak, amikre már nagyon régen nem is gondoltam.
- Igen. – Az volt a legkevesebb, hogy megvárom a rendeléssel. Miután a pincérnő ismét az asztalunkhoz jött ugyan azt rendeltem, mint Sean.
- Aznap te voltál Vegas legszerencsésebb férfia, vagy nem így gondolod? – Lényeg az önbizalom. Talán úgy tűnik, hogy flörtnek szántam, de nem. Olyan nagy ez a város és mégis mennyi esélye volt annak, hogy pont Sean lesz az, akinek neki megyek? Mintha csak a sors akarta volna úgy, hogy ismét találkozzunk. Vicces, hogy pont akkor, amikor éppen, hogy kezd Mason és köztem valami kibontakozni. Napról napra közelebb kerülünk egymáshoz és szerintem mindkettőnket komoly szándékok vezérelnek.
- Különben is egy szingli nő miért ne tehetné meg, hogy férfiakba rohanjon bele? – Elnevettem magam, de közben felmutattam a kezem, hogy így is tudtára adjam, hogy bizony nincs gyűrű az ujjamon. Fogalmam sincs, hogy most mire fog gondolni, de nem azért akartam előhozakodni ezzel már a beszélgetésünk elején, hogy jelezzem neki, hogy számára ismét szabad préda vagyok. Habár neki az sem jelentett gondot, amikor nem voltam szabad.
- Miért nem találkoztunk eddig? – Dobtam le már most a bombát. Szeretném, ha őszintén tudnánk beszélni egymással és végre megbeszélni a múltat. Nem azért mert vádaskodni szeretnék és hibást találni azért, amiért a mi történetünk így ért véget.


Ruha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sean Pierce
Sean Pierce



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime14.11.21 19:43

Ezzel se nagyon tudok ma vitatkozni, egy nő valahogy mindig tudja mivel fogja meg a férfit vagy állítsa el a szavát, mondjuk erre lenne néhány javaslatom, a legtöbbet próbáltuk is és abban egyetérthetünk, hogy eszméletlen jó volt az összes alkalom.
- De, mindenképpen. Én voltam a legszerencsésebb férfi... - Ezt már csak amolyan elmélkedő hangon tettem hozzá, khm, nem is értem miért mondtam ki egyáltalán. Nem csak akkor egyszer voltam a legszerencsésebb férfi, hanem mindahányszor mellettem volt, egyszerűen csak nem működött volna, nem engedték volna, hogy működjön. Talán, más körülmények között már az én feleségem lenne, de ezen már kár is gondolkodni.
- Egyből a közepébe... Khm, nem tudom, őszintén. Talán, mert azt hittem mostanára férjes asszony vagy gyerekkel, hogy boldog vagy és egyáltalán nem hiányzik, hogy belerondítsak a képbe. - Dőltem hátra, ahogy kihozták a rendelésünket. Visszadőlve kezdtem kavargatni a kávémat, csak tudnám minek, mikor nincs benne cukor.
- Gondoltam rád... - De az apám épp abban az időszakban volt, amikor ráébredt, hogy az apám...
- Egyszerűen csak próbáltam helyrehozni az életem, vagy legalábbis kitalálni hogyan legyen életem, nélküled. - Mert azelőtt nekem Cassidy volt a minden és nem volt olyan opció a konfigurációban, hogy nélküle, aztán egyszerre csak lett és minden hihetetlenül és mocskosul üres lett, mint mikor újrarakod a rendszert és még csak egy nyomorult böngésző sincs rajta vagy kereső, nem tudod mihez kezdjél és még csak a megfelelő címszavak se jutnak eszedbe a kereséshez.
- Nem tudtam mihez kezdjek, nekem mindenre Te voltál a válasz, és aztán nélküled fel kellett nőnöm. - Tudom, elég olcsó magyarázatnak hangzik és nem is igazán magyarázatnak szántam vagy bocsánatkérésnek, mert erre... hát nincs olyan. Talán rosszul tettem, talán nem, iszonyú szarul éreztem magam és bár gyűlöltem, de volt mellettem valaki, annyiban jó volt, hogy próbált egyenesben tartani, szó szerint is, amikor irgalmatlanul berúgtam magamat sajnáltatva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime15.11.21 8:47


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Sean & Mia
 

Szeretném azt hinni, hogy lehetnénk még barátok a történtek után is, még akkor is, ha mi valójában sose barátkoztunk egymással. Már a legelső pillanattól kezdve ahogy találkoztunk már mindketten éreztük, hogy akarjuk egymást. Őszintén nem tudom, hogy a köztünk lángra lobbanó vágynak volt-e köze ahhoz, hogy nekünk sose lett volna szabad egymásba szeretnünk. Mégis igaznak bizonyult, hogy a tiltott gyümölcs sokkal édesebb. Miatta még a vőlegényemet is megcsaltam és erre sose leszek büszke, de mindketten tudjuk, hogy akkor milyen lehetetlenek voltak a körülmények. Nem akartam azt a házasságot, de túl későn léptem, ezért örökre elveszítettem, legalábbis eddig azt hittem.
- Bárcsak tudtad volna akkor, hogy minden vágyam az volt, hogy Cassidy Mia Pierce legyek. A te feleséged akartam lenni és veled családot alapítani. – Az élet mégis úgy hozta, hogy egyikünk se kapta meg azt, amire igazán vágyott. Fogjuk arra, hogy akkor még fiatalok voltunk és mindent elrontottunk. Mai fejjel biztosan nem követném el azokat a hibákat, amiket a múltban tettem. Mégis miért tettem ilyen nagy vallomást neki? Nem azért, hogy a szívét fájdítsam és rámutassak arra, hogy mit veszített, egyszerűen csak szerettem volna őszinte lenni hozzá. Már amúgy sincs veszítenivalóm, hiszen már elveszítettem.
- Én is gondoltam rád. – Mintha önálló életet élt volna a kezem, mert ösztönösem kézfejére csúsztattam a tenyeremet. Nem volt kínos, se zavarba ejtő, sokkal inkább kellemesen ismerős érzés volt újra megérinteni.
- Mindig fontos leszel nekem. Ami köztünk volt az igazi volt és azt senki se veheti el tőlünk. Nem olyan vége lett, mint szerettem volna, de még utólag se tudtam sose megbánni, hogy valaha szerettelek. – Az előtt úgy gondoltam, hogy bombát dobtam rá, akkor ez a kijelentésem felér egy hidegháborús atomtámadással.
- Sikerült helyrehoznod? – Érdeklődtem, mert még mindig fontos nekem és őszintén bűntudatom van, amiért akkor úgy érezhette, hogy teljesen tönkretettem, hogy nélkülem már semminek sincs értelme. Eddig nem is gondoltam, hogy ennyire megviselte az, hogy mi már nem vagyunk együtt. Habár nekem is rengeteg időmbe telt újra megtalálni önmagam és túllenni rajta. Talán sose sikerült igazán, de már közel sem fáj annyira az elvesztése, mint akkor. Egyszerűen csak újra megtanultam nélküle élni.  


Ruha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sean Pierce
Sean Pierce



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime30.11.21 16:14

- Stílusosan csengene. - Próbáltam egy lássuk be, gyenge poénnal elütni a nyilvánvalót, ami micsoda is? Hogy mekkora barom voltam? Sanszos. De mi van, ha mégsem? Ha jobb, hogy mi nem házasodtunk össze, sosem fogadták volna el a mi kapcsolatunkat, ami csak fájt volna neki időről időre, aztán lássuk csak, mi lett volna még? Gyerekünk születik és Őt is csak kinézi a saját családja, mint valami zabigyereket, azt Cassidy nem bírta és én ezt tudom, megértettem, most már.
- Köszönöm Cassidy. Te voltál az én szeretett menedékem, ahol mindig melegen, kellemesen fogadtak, finoman érintettek és édesen csókoltak... - És még folytathatnánk. Igen, igaz volt, mindaddig a legigazabb dolog az életemben, amihez ragaszkodhattam és azt is tettem, mindenáron és semmi sem számított. Talán ma is ezt tenném.
- Mondjuk, vagy csak találtam valamit, amivel leköthetem magam, ami nem a nők. - Pedig sokszor iszonyú csábítóbb lett volna belevetne magam, egy, kettő vagy három nő karjaiba, de valahogy tudtam, hogy egyik sem lesz Cassidy, akkor meg minek...
- És mi lett Cassidy Mia Abrams-ből? Azon kívül, hogy semmit sem változtál. Finom a bőröd... - Bukott ki belőlem olyan halkan, mintha csak mi hallhatnánk, pedig egy kávézóban ülünk, ahol csak egy nő és egy férfi vagyunk, ilyen egyszerűen, ujjaim simították végig bőrét, miközben megfordítottam a kezem így a tenyere az enyémben pihent.
Tényleg kíváncsi vagyok hol tart most az élete, Cassidy tipikusan az a nő, akire, ha ránézel tudod, hogy bármit megtehet vagy elérhet, közhelyesen hangzik, de Ő nem csak egy üresfejű csinos, de buta szőke liba, sokkal inkább az a fajta, aki egyedül is megállja a helyét és tudom, hogy így lett. Nem, nem azért, mert kémkedtem volna utána, hanem mert ismerem. Törékeny és érzelmes nő, aki tud kűzdeni, talán a mi családunkért is tudott volna, de én nem akartam kitenni ennek, így azt is vállalnám, ha egy napon azt vágná vagy ma vágta volna a fejemhez, hogy az én hibám, én tehetek róla.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime02.12.21 15:48


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Sean & Mia
 

- Én mindig itt leszek neked. – Elhamarkodott kijelentés lett volna? Mert eddig is számíthatott volna rám, de idáig kerültük egymás társaságát. Kellett egy kis idő egymás nélkül, hogy aztán újra egymásra találjunk. Mégse hiszem azt, hogy az idő mindent megold, vagy hogy mindent begyógyít. Nem hiszem azt, hogy nekünk lenne közös jövőnk már. Mégis talán lehetnénk barátok. Lehetséges lenne, hogy mindazok után, amit mi átéltünk egymással, hogy barátok legyünk? Ha a szívemben Sean mindig is meghatározó helyen lesz.
- Mivel sikerült lekötnöd magad? – Ha nem érdekelne, akkor nem is kérdezném. Mi már néhány éve ismerjük egymást, de mégis úgy érzem, mintha most jött volna el az a pillanat, mikor újra ismerkedünk a másikkal. Azóta rengeteg minden változott és már nem az a nő vagyok, akit akkor megismerhetett. Remélhetőleg csak is jó irányba változtam és ezt Ő is így fogja gondolni.
- Kellékfeleség nem lettem. – Nevettem el magam miután inkább azt kezdtem el neki mesélni, hogy mi nem lett belőlem mióta útjaink külön váltak. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem esett jól az érintése és talán túl hosszú ideig hagytam kezemet a tenyerébe, mire elhúztam volna. Érintése még mindig hatással van rám, de valahol meg kell húznom a fejemben azokat a bizonyos határokat, főleg akkor, ha róla van szó.
- Az engedélykérelmek és a tervrajzok jóváhagyása körül forog az életem mostanában. – A bögrém után nyúltam, hogy igyak egy kortyot a kávémból mielőtt tovább folytatnám neki lelkesen a beszámolómat a projektemről. Még mindig alig hiszem el, hogy sikerült minden engedélyt megszereznem. Egy örökkévalóságnak tűnt. Azt meg inkább kihagynám a kis beszámolómból, hogy mit műveltünk aznap este az ügyvédemmel miután meg akartuk ünnepelni, hogy az utolsó engedélyt is megszereztük. Mason már nem csak az ügyvédem, de még túl korai fázisban vagyunk ahhoz, hogy kategorizáljam azt, ami köztünk zajlik.
- Neked sose volt bűntudatod, hogy mindened megvan? – Nem azért vágtam bele ebbe a projektbe, hogy nyugodt legyen a lelkem, de mégis közrejátszott. Mindig is szerettem volna másokon segíteni és szerencsére vannak ehhez forrásaim. Nekem mindig volt tető a fejem felett és volt mit ennem és voltak kilátásaim, még akkor is, ha csonka családban nevelkedtem.
- Szeretnék a hátrányos helyzetű gyerekeknek segíteni és otthont biztosítani számukra. – Sőt, még a tovább tanulásban is segítenék. Mindenre vannak ötleteim és de ez már egy másik projekt része. Mert a rendszerbe bekerült gyerekek többsége nem tanul tovább és csak kallódik a világban, talán függő is lesz és hajléktalan mire nagykorúvá válik.  


Ruha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sean Pierce
Sean Pierce



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime06.12.21 15:01

- Megtanultam bánni a pénzzel... - Nevettem halkan, ami annyit tesz, hogy már nem szórom két kézzel egyszerűen csak mert van és mert miért is ne, ami a gazdag csemeték átlagjellemzője, inkább próbálok megfogni és megsokszorozni, egészen egyszerűen fogalmazva. Sose hittem volna, hogy valaha is érdekelni fognak a számok meg a megvalósítható profit meg a kockázati mutatók és a többi.
- Befektető vagyok. - Ez talán, épp csak egy fokkal, de jobban hangzik, így nem szórom a pénzt, így azon vagyok, hogy még több legyen,  amit aztán újból lekötök, így lényegében annyira nem is vagyok gazdag, hiszen csak papíron van tulajdonomban az a pénz, nincs se a kezemben, sem a bankszámlámon.
- Tessék? - Bevallom ezt először nem tudtam hogyan értelmezni.
- Öhm, nem tudom. Őszintén nem. Erre még így sosem gondoltam. - Hogy azért érezzek bűntudatot, mert jómódú családba születtem és a minden az számunkra alap volt, nem pedig kérdés. De igaza van, azt hiszem, több mindenünk is volt, mint amennyire szükségünk lett volna.
- Ez szép dolog, de nem nézheted így a dolgot, mintha csak fekete és fehér volna, ami szerint mi rossz emberek vagyunk, mert gazdag családba születtünk, nem igazságos, tudom, de nézd... ha egyszer anya leszel, vagy nekem gyerekem lesz, mi is mindent megfogunk adni nekik, én mondjuk törődni fogok a gyerekemmel, ha lesz egyszer, de akkor ők is érezzék rosszul magukat, mert szeretve vannak, még más gyerekek nem? - Nem letámadni akartam, egyszerűen csak próbáltam részletesen kifejteni mit is gondolok erről, ha már így kitértünk erre.
- Ez sem fair így, de nekünk mivel volt jobb? - Vannak szüleink, valahogy mégsem úgy látjuk a szerető nagy boldog család fogalmát, ahogy mások és valamiért az az érzésem, hogy ők látják jól, nem mi. Szóval, ha egyszer családos ember leszek, az tuti, hogy én másképp szeretném elrontani a gyerekeimet, mondjuk csokoládéval, nem pénzzel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime10.12.21 12:04


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Sean & Mia
 

- Ez érdekesen hangzik. – Mármint ahhoz képest, hogy sose hittem volna, hogy évekkel később Sean ilyen területen fog dolgozni. Ez pont annyira lehet igaz, mint az, hogy Ő sem gondolta volna azt évekkel ezelőtt, hogy én mibe is akarom fektetni az időmet és pénzemet. Azt hiszem, hogy ebből látszik a legjobban, hogy felnőttünk és megkomolyodtunk. Már egyikünk sem azaz ember, aki régen volt.
- Nem azt akartam ezzel mondani, hogy rossz emberek lennénk, mert mindenünk megvolt. – Sokkal inkább arra szerettem volna célozni, hogy azokat tartom rossz embernek, akiknek mindenük megvan, de túl önzőek és sose tettek még semmit azért, hogy másokon segítsenek, pedig minden forrásuk megvan ahhoz, hogy segítő kezet tudjanak nyújtani a rászorulóknak. Mégis, akinek van pénze, az csak arra vágyik, hogy minél több legyen a számláján, ez legtöbbször így is van. Ezért is szeretnék valami jót cselekedni és tényleg nem bűntudatból, de hozzá akarok járulni ahhoz, hogy legalább egy kicsit jobb hely legyen a világ. Legalább a városban lévő árva gyerekek számára.
- Sose szeretném, hogy a gyerekem rosszul érezné magát csak azért, mert szeretem és mindent meg akarok adni neki. – Valószínűleg, ha egyszer lesz gyerekem, akkor körülötte fog forogni a világom, de ha mégsem… Akkor is lesz kiről gondoskodnom, sőt egy egész árvaháznyi gyerekről kell majd gondoskodnom. Persze lesz személyzetem és segítőim is, ezért nem nekem kell egyedül mindennek foglalkoznom, nem is tudnék. Nem úgy gondoltam, hogy pusztán csak pénzzel fogom finanszírozni, hanem ki is akarom venni a részemet abból, hogy mondjuk a mindennapjaik része legyek, hogy érezzék, hogy rám számíthatnak.
- Nekünk legalább volt hol laknunk és sose voltak anyagi gondjaink. -  Ha ezt nézzük, akkor nekünk jobb a hátterünk. Számunkra nekünk semmi sem volt lehetetlen. Anyámra sose számíthattam igazán, de azért apám mindig ott volt az életemben, habár nem mindig volt ideje arra, hogy velem foglalkozzon, túl elfoglalt volt ahhoz.
- Szeretnél gyerekeket? – Kanyarodtam vissza az előző kijelentéséhez, mert ahogy beszélt az imént nekem nagyon úgy tűnt, hogy ez a gondolat nem csak most fogalmazódott meg benne. Igaz, amikor mi még együtt voltunk eddig ez sose került szóba, nem terveztünk ennyire előre. Mi csak szerettük egymást és akkor ez pont elég is volt a boldogságunkhoz.  


Ruha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hard Rock Café Hard Rock Café - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hard Rock Café

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-
» Lobby Bar & Cafe
» Café from 1870
» Alois Rock School

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-