welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Fürdőszoba Vote_lcapFürdőszoba Voting_barFürdőszoba Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Fürdőszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Fürdőszoba Fürdőszoba I_icon_minitime01.08.13 21:36

Fürdőszoba F_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba I_icon_minitime03.08.13 22:09




Deetz&Mia


Pont ma egy hete annak, hogy egy szerencsétlen véletlen folytán azok a hülye gyökpörköltek úgy gondolták, hogy jó buli lesz egy arra tévedt fiatal nőre ráhozni a gyenge frászt és bedobni úgy egy sátorba, hogy azt sem tudja, hogy mi fán terem a sivatag és, hogy hogy kell ott egyáltalán életben maradni. Az egyetlen szerencse a szerencsétlenségben az volt, hogy újra egy útra sodródtunk Derekkel, és hogy többé nem kell egyedül megküzdenem az akadályokkal, mert van egy társam, akivel kölcsönösen védhetjük egymás seggét. A két napos sivatagi túlélő táborunk alatt eleget sikerült megtudnunk egymásról ahhoz, hogy biztosra tudjuk, hogy partyba kell vágnunk magunkat, és hogy egy csapatban kell játszanunk, ha túl akarjuk élni ebben a városban. A zsák megtalálta a foltját! Azonban akármilyen király dolog is az, hogy van legalább egy biztos pontom a rohadt életemben, az együttélés mégsem olyan egyszerű és kellemes, mint amilyennek eleinte is gondoltuk. Deetz szerint bolhából csinálok elefántot, amikor elkezdek őrjöngeni amiért megint középen nyomta a fogkrémtubust, vagy éppen nem hajtotta le maga után a vécé ülőkét, esetleg üresen rakta vissza a tejes dobozt, vagy nem volt hajlandó levinni a három napja a kukában rohadó trágyát a lenti szeméttárolókba. Azt pedig inkább meg sem próbálom kitalálni, hogy mi olyat láthat a vécé kagyló belső felében, amiért néha totál elfelejt beletalálni! Bár, azon se lepődnék meg, ha csak a béna lyukérzék lenne az akadályozó tényező.
Egy kibaszott nagy mázlistának érzem magam, amiért sikerült őt kicseleznem és így én lehetek a mai nap folyamán az első, aki elfogyaszthatja az összes meleg vizet. Szívjon csak egy kicsit ő is! Pofás kis fürdőszoba, nem mondom! Már abban a pillanatban ráizgultam, amikor először körbevezetett Derek a lakásban. Amit egyedül utálok benne, az az ablak, ami a szomszéd házra nyílik és pont annak a perverz idiótának a lakásával van szemben, akiről pletykaként kering az a rémálomba illő tény, miszerint ellopkodja a házból az összes jó nőnek a bugyiját, és azoknak a jótékony segítségével együtt hegyezi a cerkát. Ez alatt az egy hét alatt már volt időm kitanulni azt, hogy hogy tudnék úgy lezuhanyozni, hogy ne kelljen attól paráznom, hogy az egész jelenetet kukkolja Perverz Billy. Most mégis itt állok az ablak előtt karót nyelve egy fehér törülközővel magam körül, és kitartóan szemezek a szemüveges, ragyás arcú pacákkal, aki úgy néz ki, mint egy pubertás korba lépett tinédzser.
-Takaroooodj, mielőtt rád küldöm a pitbullomat... - Szűröm szinte hang nélkül a fogaim között, végig kitartóan állva az szódaszifon szemüvegek mögé bújtatott buja tekintetet. És, hogy a pitbull szó alatt kire is gondolok? Egyértelműen a lakótársamra.
-Deeetz! Akadt egy kis... probléma. - Kiabálok ki neki és rohadtul nem érdekel, hogy vajon alszik-e még.
-Told ide a szottyadt fehér valagadat egy Revolverrel! - Csak szééépen, kedvesen. Még a végén csalódnia kéne bennem, ha egyszer az életben is szép, hízelgő szavakkal ugranék neki a társalgásnak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba I_icon_minitime04.08.13 0:01

Deetz

Mia



Egy újabb spontán reggel, egy újabb spontán ébredés... Már meg se lep. Az utóbbi egy hét folyamatosan így telt... Egy kibaszott napot nem tudtam rendesen átaludni...
Nem mintha bánnám... na jó maximum egy harmat szarnyit. De mindennek - ennek is - meg van a maga öröme. Például, hogy újra együtt lehetünk Miával úgy, hogy nem valószínű, hogy bárki elválaszthatna. Tudom, talán gyerekes... vagy gyermeki, részletkérdés... de hiányzott.
Az már kevésbé, ahogy a magasra nyelt hangszín megütötte a fülemet.
- Hagyjál már... - nyöszögtem számban a párnával, ahogy balról jobbra rántottam a fejemet. Nem hiszem, hogy sokat hallott belőlem, tekintve, hogy kurvára nem kiabáltam, és hogy újra felcsendült dobhártyámban a hangja.
- Mi van baszki, menstruálsz? Kihagynám... - morogtam, immár egészen hangosan, ahogy az emeletről lekiáltottam, némileg megemelt törzzsel. Aztán újra visszahullottam az ágyba, magamra rántva a paplant.
Nem, nem... nem! Kurvára nem fogok megint a szaros hülyesége miatt kimászni! Tegnap is miért keltett fel? Mosogassak el! Hát ez hülye komolyan... Szóval, rohadtul leszarom a gondját jelenleg.
Na jó, ez így azért nem igaz... Főleg mert miután a sivatagból megléptünk, aminek több ízben is furcsa és fordulatos emlékei vannak, együtt élünk. És jó is ez így. Noha, már bánom, hogy miután visszaértünk - nagy nehezen - a telephelyhez, hagytam, hogy ő vezesse az évezredes Dzsipet. Majdnem ott is maradtunk... nem részletezném...
De az álom már rég elszállt a szememről, és némi dobálódzást, és magamra tekert lepedő hadakozást követően csak felültem.
- Mi van már megint? - kiáltottam le újfent, lassan, stílusosan lerúgva magam az ágy végébe ahonnan elég nyögve nyelősen ment a felállás.
Félúton azért magamra kaptam egy edzőnadrágot, rá a boxerre, viszont felső és miegymással már nem foglalkoztam. Elvégre: otthon vagyok, nem?!
Tompa, csattogó léptekkel vettem a fokokat, tenyeremmel végigsöpörve a korláton. Nah, nekem előbb egy kávé kell! Aztán foglalkozom Miával. Talán... Szóval az első utam a konyha felé irányult, álmos, kómás képpel fordultam be az ajtaján. Majdnem sikerült frontálisan lefejelnem a félfát, de még időben kikerültem!
- Hol egy csésze... - túrtam bele a szekrénybe, a végére már két manccsal, mire végre találtam egy használható bögrét. Jó... nem csésze, de a célnak épp megfelel. Szóval, töltöttem egy adag feketét, felöntve egy kis tejjel, két cukorral, majd lazán felkaptam a pultól a cigimet, és meggyújtottam azt.
- Megyek már! - jeleztem, de félig már a számon csüngött a megtöltött bögre. Aztán tényleg nem volt mit tenni... Noha, stukkert nem hoztam, de magamat annál inkább.
Lazán belöktem a fürdő ajtaját...
- Na? Mi olyan kurva fontos, hogy megint felvertél? - néztem rajta végig egyszerűen, semmitmondón, vállammal nekidőlve a fürdőszoba falának, nagyobb kortyokban nyelve le...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba I_icon_minitime04.08.13 13:10

Kis hatásszünet után már érkezik is valahonnan az emeletről a kómás, és bágyadt hang, ami kárörvendő mosolygásra késztet, miközben mereven, rezzenéstelenül bámulom azt a kukkoló csipás szempárt, ami legalább annyira vonzó, mint egy friss adag meleg kutyaszar a járdaközepén, amibe egy rossz napodon belemásztál a legújabb méregdrága cipőddel.
Mielőtt válasszal méltatnám CsipkeJózsikát, leküldök egy nagy adag epét a torkomon, és próbálom elűzni azt a nem túl szívmelengető képet a fejemből, ahogy az imént az a kattant ürge végig nyalta érdes, bacilus tenyészetes nyelvével a kicserepesedett száját.

Ne akard tudni, hogy olyankor milyen vagyok! - Zsigerből jön a válasz, és ha eléggé magánál van már ahhoz, hogy az ilyen apróbb részleteket is jól meg tudja figyelni, kihallhatta hangomból azt a nem kevés iróniával keveredett fenyegetést, amivel kiszíneztem szavaimat.
-Ha hajlandó leszel ide vonszolni magad, majd Te is megtudod! - És ezzel már fordulok is vissza a pasashoz, aki egy idő után nem csak rohadtul idegesítő, de ijesztő is egyben. Néha elgondolkozom rajta, hogy mit érezhetnek olyankor a pasik, amikor rájuk jön a kangörcs és mindent képesek megdugni, ami él és mozog. Bár, ahogy én ezt a lúzert itt elnézem, nem hiszem, hogy bármi fogalma is lenne arról, hogy hogy kell becserkészni egy nőt. Normális nőnek nem hogy gusztusa nincs vele összefeküdni egy éjszaka erejéig, de még arra sincs mersze, hogy egyáltalán ránézzen. Múltkor tök véletlenül ugyanakkor mentünk le mind a ketten a kukával. Akármennyire is próbáltam nem rá nézni, végül újra és újra elkaptam a pillantását, a mozdulatait és azt az elmebeteg, őrült arckifejezést is, amivel a kukák mellett méregetett. Ezer szerencse, hogy a fülhallgatók miatt nem hallottam, hogy mit magyaráz, mert futni indultam. Lehet még ma is az a degenerált hang kísértene éjjelente.
-Már ideje volt… - Morgom magam elé és még a szemeimet is megforgatom, ahogy lassan egyre közelebbről hallom a csoszogó, ráérős lépteket, az erős fekete illatát és a cigi orrfacsaró bűzét.
-Nahááát! Megtanultad végre, hogy nem túl ildomos dolog ébredés után egy szál faszban végigmászni a lakáson? - Már tényleg csak egy üdvrivalgás hiányzik a dicséretnek szánt megilletődött szavaim mellé és teljes lenne a kép, de nem szeretném, hogy még jobban elszálljon magától...
-Az a bajom! - Bökök fejemmel elég félreértelmezhetetlenül a szomszéd ipse felé.
-Szóval, Mr.Ezermester uraság! Lesz oly' szíves és felszereli végre azokat a nyomorék rolókat, amikért már azóta könyörgök, hogy idecuccoltam?! - Tény és való, hogy nem az én lakásom, és még így is bármikor kirakhat, ha valami hirtelen bekattanna nála, de az együttélés bizonyos kötelességekkel jár együtt, és anélkül nem működik, ha nem szoksz hozzá a másik ügyes-bajos rigolyáihoz.
-Szerintem ezt a cigit cseréld is le egy szerszám készletre... - Vágom a fejéhez erényesen a burkolt parancsot, és ha engedi, kikapom a cigit két ujja közül, hogy aztán leülve a kád szélére, nyugodtan füstölögni kezdhessek kedvemre. Nekem van időm!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba I_icon_minitime04.08.13 20:03

Ez a nő egyszerűen nem képes másra, csak a hisztire.
Na jó, ez így nem teljesen igaz, de az már tény, hogy napi egyszer muszáj neki. Ez olyan lehet, mint nekem a napi egy sör. A különbség csak az, hogy én olyankor jó fej vagyok.
De kár is ezen rágnom magam, mert akármilyen is: imádom. Ez ilyen.
Még a parkettát koptató lépteim mellett is jól hallható volt a zsörtölődése, a nyekergése, és a puffogó gondolatai, míg elértem a fürdőig.
- Szóval ez a gondod? Akkor gond: letudva. - egyébként meg meglepődne, ha egyik reggel tényleg egy szál faszban sétálgatnék. Örülhet, hogy ha mást nem is, de boxert hordok még alváshoz is.
Persze, tudtam én, hogy nem ez a fő indok, és hagytam is neki, hogy végül rávezessen. Lassan szürcsölve kortyoltam a kávéból, jóízűen szívva mellé a cigimből. A füst felgomolygott ajkaim alól, ahogy azok széles vigyorba torkollottak.
- Majd fel. Ne rinyálj már. Egyébként meg örülhetnél, hogy valaki megnéz magának. - böktem fejemmel az ablakon át is jól látható pasasra, aki még mindig nem mozdult el a leshelyéről. Egészen szórakoztatónak is találtam, hogy valaki ennyire beteg legyen, ám az idétlen mosoly csakhamar lemászott a képemről, miután elorozva a bagómat, Mia neki állt füstölni. Sóhajtottam egyet, megingatva a fejemet.
- Egyszerűbb lenne, ha simán, normálisan megkérnél. Korán van még nekem ehhez a drámához... - dörmögtem, újabbat hörpintve a langyosodó kávémból. Vállamat a falnak támasztottam, majd némi mocorgást követően végül ellöktem magam onnan, hogy nem törődöm, laza járással sétáljak el az ablakig.
- Ha kivágnám neki a farkam lehet meglepődne... - simítottam fel szabadon lévő tenyeremet az ablaküvegre. - Kajak megnézném az arcát! - kacagtam, majd tekintetem rögvest el is komorult. Az ipse meg... Hát jószerével kicsit meghőkölt, szemei kerekedni kezdtek, majd váltottak át morcos, ideges vonallá.
- Hmm... nem vagyok neki szimpi. Milyen kár... - vontam oldalra megjátszottan szám szélét, leöntve torkomon a maradék bögre feketét. - Na, legyen egy jó napod. Ha már lenyúltad a cigimet. - fordultam féloldalasan Mia felé. - Egyébként... jól nézel ki törülközőben! - röhögtem fel, ahogy látványosan megbámultam melle előtt az említett textilt, mely az egyik oldalon erősen alábukott a halmoknak. - Csini... Most már legalább tudjuk, miért vadult be a pali! - ja, igen. Köszönöm, marha jól szórakoztam. Mindenesetre a válasz végét már nem akartam megvárni, így sietősen el is húztam a csíkot a gardrób irányába, honnan egész hamar sikerült elővarázsolnom a rolót, valamint annak felfüggesztéséhez szükséges szerszámokat.
- Egyszer kiakaszt ez a nő, az már holtbiztos! - morogtam magam elé, ahogy az ujjaim közé marva a cuccokat, visszaindultam a fürdő felé. A bögrét már félúton valahol elhagytam... de hogy hol, arra nem tudnék megesküdni. Engem mindenesetre marhára hidegen hagyott, csak már előre láttam, hogyha Mia megtalálja, megint jön egy hiszti roham.
Édes együttélés!
- Na. Vagy húzzál arrébb, vagy segíts. - az utóbbit pártoltam. Szóval, nemes egyszerűséggel a kezébe löktem a felhengerelt rolót, míg én a konnektorba varázsoltam a fúró tápját.
Idétlenül meghúztam a ravaszát, mely során azonnal érdes, zúzós hang kezdte el tépni a dobhártyánkat.
- Tartsd meg fenn... Mondjuk állj a beeső párkányra. Kis divatbemutató... elvégre: utoljára okozhatsz Mr. Szexrabszolgát akarok-nak egy kis örömöt. - jaj de geci vagyok! De a helyzeten semmit se változtatott, hiszen ahhoz, hogy azt akarja, hogy ez a szar roló felkerüljön - most és azonnal -, ahhoz az kell, hogy segítsen...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba I_icon_minitime04.08.13 21:40

Pufogó viperaként kezdem el forgatni a szemeimet a plafon felé, ahogy belép a fürdőbe és még azt is megkísérlem, hogy kezeimet durcásan összefonjam valahol a törülközővel takart melleim alatt. Persze, azt azért nem mondanám, hogy amikor legelőször láttam őt egy szál semmiben flangálni a lakásban, nem néztem meg magamnak kellő távolságból akkor, amikor éppen nem figyelt, mert annyira el volt foglalva azzal, hogy valami előző napi maradékot előkotorjon a hűtőből. Egy kissé talán eltúloztam a helyzetet, amikor azt merészeltem mondani a seggére, hogy szottyadt. Nem sok pasi tompor stíröléséhez volt eddigi életem során szerencsém, de azt nem vitatom, hogy az összes közül Deetzé a legszemrevalóbb, és talán a legharapnivalóbb is egyben, de ez maradjon csak meg az én privát kis titkomnak!
-Ha kirakati bábúként fogok újjászületni, akkor talán majd képes leszek értékelni a dolgot. - Sandítok fel rá szemem sarkából, és azt hiszem, hogy nem kell mondanom neki, hogy mennyire nem vagyok vicceskedős kedvemben. Komám, éppen arról van szó, hogy valami görény megszállottan leskelődik át a szomszédból, mert éppen nincs jobb dolga, vagy ha van is, akkor sem az az első, hanem inkább az, hogy megadja a farkának azt, amire szüksége van.
-Meglepődne? Szerintem egyenesen megijedne! Lehet tényleg csak annyi kéne neki ahhoz, hogy végre lekopjon. - Hallatok a mai nap folyamán valami nevetéssel rokonságban álló nyöszörgést, ahogy leülök a kád szélére és ráérősen szívogatni kezdem helyette az elkobzott bagóját.
-Arra még nem gondoltál, hogy ha homár lenne, akkor te sokkal jobban érdekelnéd, mint én? Mindenesetre, nagyon sajnálom, hogy nem viszonozza az érzéseidet. - Mindezt olyan drámai hangvételben adom elő, hogy alig győzöm megállni a röhögést. Az egyetlen dolog, ami megakadályoz benne az talán a letüdőzött füst, amit nem lenne túl nagy életbiztosítás visszaköhögni.
-Köszönöm! Jól vésd az eszedbe a látványt, mert ennél többet soha nem fogok mutatni magamból... - Húzom össze pimaszul szemeimet, amikben fel-felcsillannak a pajkos, kiszámíthatatlan fények, aztán csak elégedett képet vágva keresztbe dobom egyik lábamat a másikon -persze, kifejezetten csak a nőies formában-, ahogy figyelem, hogy kisasszézik a helységből. És, ha már nem rég a seggéről ábrándoztam, akkor most sem vagyok rest megbámulni azt a kerek csodát. Ha már ő igen csak  feltűnően szemrevételezhette az én domborulataimat, akkor néha nekem is lehet gyereknap!
-Inkább segítek. Még a végén átfúrod a saját tenyeredet. - Cukkolom egy kicsit, csak mert nekem külön engedélyem van rá, aztán csak ráérősen felállok, a csikket valahol a kád szélén hagyom, és lazán odasétálok mellé.
-Tényleg neki akarsz örömöt szerezni, vagy titkon arra vágysz, hogy osztozzon veled a látványban? - Pislogok ártatlanul egyet kettőt és még egy rohadtul idegesítő és pofátlan kacsintásban is részesítem bónuszként, majd leakasztom a tangámat a fogasról és a törülköző alatt sec-perc alatt magamra kapom. Így máris nincs semmiféle ellenvetésem a dolgok iránt.
Nem bénázok sokat, ahogy felállok a legkézenfekvőbb helyre, hogy segédkezhessek neki.

-Szarul áll a kezedben a fúró! - Görbül számszéle egy fölényeskedő, cinikus mosolyra, és ezek után már tényleg kussban maradok, és teljesen belefeledkezek abba, amit csinálunk. A figyelmem teljes egészében megfeszült nyakára, izmos karjaira és szépen kidolgozott mellkasára, hasára összpontosul. Tévedtem! Kurva jól áll a kezében az a szar!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba I_icon_minitime04.08.13 22:13

- De a jelek szerint nem buzeráns, szóval kár koptatnod a kis szádat. - húztam én is az agyát, ha már ő megteheti, akkor én pláne! Persze, azt már nem tudtam szavak nélkül hagyni, ahogy a formás mellek kissé előbukkantak a törülköző alól. Akárhogy is... Hiába a vérét próbálom szívni, attól még jó csaj, ezt meg kell hagyni. Nem sokat változott, de amit igen, azt kurvára az előnyére. És most nem a hisztiről beszélek...
- Soha? Milyen kár... - húztam fancsali, ámbár egészen szórakozott vigyorra számat. - Nem mintha kéne hozzá engedély, ha nagyon úgy tartaná kedvem... - döntöttem oldalra a fejemet, genyamód nyalva végig alsó ajkamat. Végül - ugyebár - elhagytam a fürdőt, röpke öt percre. Nem volt sok kedvem szerelgetni - sosincs -, de minél tovább húzom, annál többször fog ezzel cseszegetni, szóval ideje lesz egy körben lezavarnom a kurva rolóját.
Visszaérve nem is foglalkoztam már mással, csak hogy mi hamarabb neki kezdjek, és letudjam a dolgot. Kajás vagyok, nyűgös, és még egy kávé rohadtul elférne bennem. A cigiről ne is beszéljek! Hát, nem lenyúlta az első szálamat? Pofátlan liba...
- Átfúrom? Ne reménykedj... - pillantottam fel rá, ahogy a tangás művelet után - ami megjegyzek: nem átalltam végig nézni -, felpattant a párkány beeső részére. Ajkaimon továbbra is szélesedő vigyor pihent meg, ami csak akkor lankadt alább, mikor tekintetem már a falat, a fúrót, és olykor a túloldalon ácsingózó fószert fürkészte.
- Van különbség? - sandítottam fel rá pimaszul, majd újra a fal felé fordultam, amibe lassacskán elkezdtem belevájni azt a lyukat, amibe a tipli kerül majd, együtt a tartó szögekkel, amikre majd a rolót aggatom fel. - Ha nem tetszik... - nyögtem fel halkan, ahogy erősebben löktem be a fúrót. - Ne nézd. Egyébként meg szerintem is jobban illik hozzám... például a Glock! - kacagtam fel, újabb lyukat vésve a fal másik végébe, hogy végül kissé feljebb húzva magam, Mia mellé, beledugaszoljam a tipliket a szögekkel.
- Csinálsz reggelit? - kérdeztem olyan ártatlanul, mint egy ma született bambi, még a tekintetem is megcsillant, ahogy rápillantottam. Mindeközben kicsavartam ujjai közül a rolót, majd elkezdtem a helyére varázsolni. Még pár fúrás, helyre illesztés, és...
- A'sszem, ez kész... - löktem magam hátra, lehuppanva a talajra. Először csak egy lábbal, majd a másik is követte azt.
- Most pedig, fel is takaríthatnád a dzsuvát, ha már ennyire muszáj volt most felrakni ezt a fost. - hadonásztam kicsit a fúróval, ahogy annak kábelét végül kirántottam a falból.
- A konyhában leszek... - kacsintottam rá egyet, egészen szemtelenül, ahogy sarkon fordulva elindultam az ajtó felé. - Ja és... - fordultam még vissza, megkapaszkodva a félfában, félig azon csüngve. - Rántottát kérek... Jó fürdést! - és már iszkoltam is el, mert tartottam tőle, hogyha más nem is, de a törülközője rajtam végezte volna, egy jó izmos dobást követően. Habáááár...
Pillantottam vissza vállam fölött, egyik szemöldökömet megrántva. Nem, nem... Előbb a kaja, aztán a műsör!
Szóval, elviharzottam a konyha felé, félúton visszadobva a fúrót a gardróbba...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba I_icon_minitime04.08.13 22:58

Alighogy feleszmélek a formás segge okozta látványból, máris a következő döbbenetbe esek, ahogy valami igen csak félreértelmezhetetlen kanos szöveget dörgöl olyan elviselhetetlenül önelégült képpel az orrom alá, amitől az összes létező hajszálam és a nem létező szőrszálaim is égnek állnak a hátamon. Mielőtt válasszal méltatnám, minden arcvonásomat -ami pillanatnyi zavaromról árulkodhatna-, márványos, semmit mondó és kifejezéstelen álarc mögé rejtem, ahogy egy újabb -ezennel sokkal hosszabb-, slukkot tüdőzök le, ami alatt van elég időm arra, hogy kitaláljak valami frappáns kis visszavágót. Ennyivel nem lehet vége, és ha valaki kiérdemelheti azt a bizonyos utolsó szót, akkor az úgyis én leszek, ha bele döglök is!
-Már az első nap megmondtam, hogy nem vagyok útszéli cafka. Keress magadnak egyet. Biztos találsz olyat, aki majd enyhít a kangörcsödön. Remélem, hogy a kankót is átadja majd... - Ezzel az utolsó megjegyzéssel talán egy kicsit túllőttem a célon, de nem hiszem, hogy túlságosan is aggódnom kellene. Derek nem az a fajta ember, aki megsértődik egy ilyesfajta beszóláson, és képes eret vágni miatta. Fogadni mernék rá, hogy most is fölöslegesen pazaroltam a nyálamat, és úgy fog minden leperegni róla, mintha süket lenne! Nem mondom, néha azért zokon veszem, hogy ennyire semmibe veszi a pofázásomat, de majd idővel ehhez is hozzászokom. Hogy is tartja a mondás? Megszoksz, vagy megszöksz.
-Tényleg ennyire rosszmájúnak nézel? - Görbülnek le ajkaim és még szemeimbe is képes vagyok némi őszinte bűnbánó villanást belecsempészni, csakhogy ennél is meggyőzőbb és hihetőbb lehessen a színészi alakításom, ahogy lassan hajlandó vagyok felkelni, és egy gyors -de szegényes-, öltözködés után felállni a párkányra, hogy segédkezhessek neki itt-ott, ha már ennyire szépen kért meg rá az imént. Ha már itt tartunk, mázlistának érezheti magát, amiért ma viszonylag jó kedvemben talált rám, és nem léptem bele élből a szájába az eget rengető taplósága végett. Már igazán megérdemelné, ha valaki -nála nagyobb súlycsoportba tartozó alak-, kicsit móresre tanítaná.
-Ne szállj el azért ennyire magadtól! - Harsogom túl a fúró tompa, mégis dobhártyákat előszeretettel szaggató hangját, ahogy továbbra sem vagyok képes levakarni tekintetemet az erőtől és izomtól duzzadó karjairól, miközben munkás embereket megszégyenítő ügyességgel fúr és még mit tudom én, hogy mit csinál?! Már az első tipli beütése után elveszítettem a fonalat... A fúró végül leáll, a zaj elhal, a tiplik bekerülnek a helyükre, a hőn áhított roló pedig végre már az ablakban illegeti magát, hogy megfelelően takarhasson a kíváncsiskodó perverz tekintetek elől, nekem pedig nagyjából alig van időm arra, hogy észhez térjek és hogy ne bámuljam tovább olyan feltűnően, ahogy eddig is tettem végig.
-Meggondolom! - Kacsintok rá rendkívül aljas mód, és addig nem kezdek el vetkőzni, ameddig őnagysága el nem húzza a belét. Amint az ajtó -egy utolsó és viszonzott kacér kacsintás után-, bezárul, én annak rendje és módja szerint lépek be a zuhanyzóba, hogy ezennel már végre háborgatások nélkül tisztára moshassam magam.
Ruha híján csak a köntösömet öltöm fel, majd kivágódom az ajtón és kisebb gőzt hagyva magam után a fürdőben, hajlandó vagyok lecsattogni a konyhába, hogy valami ehetőt tehessek az asztalra. Hajamból még jócskán csöpög a víz, és ahol járok, mindenhol nyomot hagy maga után.

-Egyébként, vendégünk lesz. Jó fej a pasi, és nem akarom, hogy elijeszd, szóval, tedd meg, hogy most az egyszer úgy fogsz viselkedni, mint egy udvarias, szocializálódott ember, nem pedig ősembereket megszégyenítően. - Egész könnyű volt tudtára adnom a nap hírét, de a várható reakciójától úgy érzem, hogy még így is lesz némi félnivalóm. Mindegy, maximum majd a fejéhez vágom az egyik tojást, ha nagyon eldurvulna a helyzet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Fürdőszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» 2.fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» 1.fűrdőszoba
» Földszinti fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Deetz & Mia bérlakása-