welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chippendale Club - Page 2 Vote_lcapChippendale Club - Page 2 Voting_barChippendale Club - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chippendale Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime29.12.22 20:58



Wanda & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Meztelennek éreztem magam a tánctéren a fegyvereim nélkül. Mert hosszú idő óta ez az első alkalom, hogy nincs nálam egyetlen egy pisztoly se, sőt semmi. Teljesen védtelen vagyok most. Na jó, ezt állítani túlzás részemről, mert a magas sarkú cipőmet is tudnám bármikor fegyverként használni. Lényegében bármiből lehet fegyver, ha a megfelelő személy kezébe kerül.
- Így lesz. – Nevetve próbáltam túlharsogni a körülöttünk lévő hangzavart. Engedtem, hogy a zene teljesen kikapcsoljon és ösztönösen mozogtam az ütemre. Perpillanat semmi és senki nem érdekelt, nem foglalkoztam azzal a rengeteg szarsággal, ami napról napra körülvett. Egyszerűen csak jól éreztem magam. Már majdnem elfeledkeztem arról, hogy milyen érzés ennyire gondtalannak lenni. Most nem számított, hogy ki voltam, ahogyan az se, hogy ki vagyok jelenleg. Csak a zene és a tánc által nyújtott mámorra tudtam koncentrálni. Mindezt behunyt szemmel, egyetlen egyszer nyitottam ki a szememet, akkor is csak azért, hogy őt keressem a tekintetemmel, de hasonlóan élvezte a zenét, ezért tovább folytattam a táncot.
- Ledobnám, de pontosan tudom, hogy a magassarkúnak hála a fenekem sokkal jobban mutat ebben a ruhában. – Kacsintottam rá, miközben megosztottam vele ezt a kis nyílt titkot. Elvégre minden nő tisztában van ezzel a ténnyel, sőt nem véletlen szenvedünk annyit a szépségért. Nem kimondottan kényelmes választás, de sokkal hosszabbnak és vékonyabbnak tűnik miatta a combom, na meg arról se feledkezzünk meg, hogy a fenekemet is kiemeli.
- Megszomjaztam ennyit tánc után. – Próbáltam ismét túlkiabálni a zenét, hogy hallja is, amit mondani akarok neki. Aztán úgy döntöttem, hogy jobb biztosra menni és megragadtam a kezét, hogy ezzel is a tudtára adjam, hogy szükségem van egy kis szünetre és megindultam vele együtt a bárpult felé, ha hagyta magát. Nem mondanám, hogy életem legjobb döntését hoztam meg azzal, hogy ennyi pohárka után még mindig inni szeretnék, de miért is ne? Elvégre még fiatalok vagyunk és egyszer élünk!


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wanda Lacro
Wanda Lacro



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime03.01.23 19:56

purple-smoke-png-9.png
Minea and Wanda




ana-de-armas-beautiful-hot-woman-d9b8dcj9zj8n8j6y.gif

Néha a tánc olyan tud lenni számomra, mint egy jó szex, orgazmus nélkül, de már majdnem az az érzés is megvan. A táncot is csak élvezni kell, partnerrel vagy partner nélkül, bár a szexben sem feltétlen muszáj partner, de azért csak jobb.
- Drágám, a feneked mindenhogy jó. - megfogom a  vállát és megfordítom, hogy jól rálássak a hátsójára. - De azért valóban tud még ezen is javítani az a cipő - kacsintok rá. A nők annyi mindent megtesznek a szépség érdekében, legtöbbször csak a másik nemnek való megfelelés miatt. Egy pasinak jobban tetszik ha nagy a cici, ha kerek a popsi és ha vékony a derék. De ha egy nő a szeretőd, ezek mind elhalványulhatnak, nem utolsó számukra sem tökéletesen kinézni, de a nők a mélyebb dolgokra vágynak, a belső értékekre. Nem tudom miért nem várható el ez a pasiktól is. Bennünk, annyi minden van, de sokszor el sem jutnak azokhoz az értékekhez, mert a külső megfogja őket, ők elveszik amit az adni tud és eldobják. De hát minek is nekünk pasi, ha itt vagyunk egymásnak, minden értelemben.

-Benne vagyok. - kiabálom neki, de nem vagyok biztos, hogy hallotta, de elindultunk egyenesen a pult felé. Sosem mondok nemet egy jó italra, tökmindegy mennyi van bennem már korábbról. A tömeg óriási, a hangulat még felfokozottabb, mint amikor a fiúk a színpadon voltak. A pulthoz érve megcsörren a telefonom, hallani ugyan nem hallom, de mindig olyan szépen elrejtem a ruhám alá, hogy érzem ahogy rezeg. Akár élvezném is ezt a rezgést, de most nem olyan helyen volt hely a ruciban.
- Szerintem ez a táncos fiú lesz. - számomra ismeretlen szám hív, a kuncsaftok nem engem szoktam hívni, aki tudja ezt a számot mind el van mentve, így kizárásos alapon az iménti új barátom kereshetett meg. - Még túl józan vagyok hozzá. Tudom, hogy nem akartál tequilát, de kell valami erős, hogy én elég bátor legyek és visszahívjam. - nem vagyok egy gyáva lányka, de sok mindent nem tudnék kezdeni a táncoslábúval, legalábbis ennyi alkohollal a szervezetembe, ehhez több kell. - Szóval adj ihletet! - a tequila kizárva, így a visszahívás kizárva, a buli ezen pontján még én sem tudom mi lenne a jó lépés. Nyakamat nyújtogatom keresve a szememmel a hívómat, mert nem lehet olyan messze, ki tudja lehet ő lát minket.  
Biztos vagyok benne, hogy ez az este még tartogat számunkra vicces szituációkat, mert ma csak arra van szükségem, a mókára, de nem erotikus értelemben, az a holnap sztorija lesz.

 

Outfit  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime04.01.23 16:56



Wanda & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Az emberek általában azért is fogyasztanak alkoholt, hogy ledobják a gátlásaikat, hogy felszabadultan élvezzék a zenét, sőt, hogy kiszabaduljanak a komfortzónájukból és ne a következményeken kattogjanak. Nekem ehhez sose volt szükségem alkoholra. Nem azt mondom, hogy nekem nincsenek gátlásaim, de nekem nem is lenne szükségem alkoholra, hogy jól tudjam érezni magam. Ennek ellenére mégis pezsgővel indítottam a mai estét, aztán whisky követte. Arról meg inkább nem beszélnék, hogy milyen hatással van rám a pia, ha már nélküle is felszabadult tudok lenni.
- Még a végén zavarba jövök! – Tréfálkoztam, mert biztos vagyok abban, hogy Wanda tudja, hogy ennél jóval több kellene ahhoz, hogy zavarba hozzon. Sőt, most valójában el sem tudom képzelni, hogy mit kellene mondania, vagy tennie ahhoz, hogy zavarba jöjjek. Mert néhány dicsérő szótól és attól, hogy a fenekemet nézi biztosan nem fogok.
Megszomjaztam a sok tánctól és talán már nem kellene több alkoholt inni, mert holnap nagyon bánni fogom, de ma szórakozni vagyok itt. A ma éjjel meghozott rossz döntések maradjanak csak a holnap problémái. Most élvezzük ki az estét és azt, hogy végre sikerült találkoznunk. Ez is nehezen jött össze és őszintén fogalmam sincs, hogy mikor fogunk legközelebb összefutni. Talán ez az utolsó. Lehet, hogy nem élem túl a bosszút, vagy az is lehet, hogy mégis, de most nem akarok ezzel foglalkozni. Mindössze szeretnék a pillanatnak élni.
- Hogy micsoda? – Alig bírtam ki, hogy ne nevessem el magam. Most tényleg jól hallottam?
- Mikor volt bármi probléma a bátorságoddal? – Cukkoltam.
- Nem hinném, hogy túl jó ötlet lenne keverni, sőt holnap hálásak leszünk magunknak, hogy nem tettük meg. – Nevettem, mert a másnaposság garantált, de nem szeretnék átesni a ló túloldalára és a fürdőben éjszakázni a wc csészét ölelgetve. Tudtam, hogy mit akartam, ezért intettem a csaposnak és kértem két dupla whiskyt, de most abból a bizonyos erős fajtából, amit eddig ittunk az nem volt ennyire nagy alkoholtartalmú. De a Booker’s whisky különlegességnek számít és több, mint hatvan százalék alkohol tartalmú.
- Mikor volt utoljára képszakadásod? – Sokatmondó mosolyt villantottam rá, míg vártuk, hogy elénk tegyék a kikért italunkat. Garantált az emlékezet vesztés, ha ebből lecsúszik néhány pohárkával. Na jó, ezt bármelyik piára rá lehet fogni, de ezzel az itallal tényleg vigyázni kell.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wanda Lacro
Wanda Lacro



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime06.01.23 19:49

purple-smoke-png-9.png
Minea and Wanda




ana-de-armas-beautiful-hot-woman-d9b8dcj9zj8n8j6y.gif

Sokan nem ismerik azt az énem, aki D előtt voltam, Minea talán látott belőle még valamit, de a bátorságomat akkortájt szedtem össze annyira, hogy azt még meg tudtam tartani. Nehéz volt az életem, sokszor féltem olyan dolgoktól amitől más gyerek nem, a szüleim mindig pengeélen táncoltak ha az életüket néztük. Mindig ott volt a veszélye, hogy hamarosan árva leszek, mert szartak bele mindenbe, beleértve a saját életüket is. De ez az élet keménnyé és bátorrá tett, de mindig van, hogy egy kicsit visszatartom magam a kényesebb dolgoktól. Mint most ez a táncos fiú, őszintén nem tudom mikor voltam úgy pasival, azon az egyen kívül, aki még esetleg nekem is bejön valamennyire. Az én igényeim már háttérbe szorultak a mindennapokban, és nehéz őket előre sorolni, mert eltérne a megszokottól. Már régen engedtem meg ezt a luxust, hogy válogassak, inkább lustaságnak mondanám, mert könnyen megtehetem, de egyszerűbb csak sodródni a kapott árral, mint sodorni azt.
-Oké, oké, maradjunk a mai megszokottnál, teljesen igazad van.- nevetem el magam. - Szerintem ma egyedül fogok aludni. - mondtam a telefonomra nézve, majd vissza csúsztattam az eddigi helyére. Biztos voltam benne, hogy ez ma még fog nekem gondot okozni, de nem foglalkoztam vele, egyenlőre csendesen elhelyezkedett a helyén és nem akarta megzavarni a hangulatot.
-Képszakadás, sajnos régen. - olykor jó lenne többször úgy igazán kirúgni a hámból. - Jó lenne egy jóféle képszakadás, de másnaposság, fejfájás és WC-ben alvás nélkül. - mert néha az alkoholmámorban való úszkálás jó tud lenni egy bizonyos szintig. Amíg tényleg jó érzés kerít a hatalmába addig tökély, de utána a rossz érzet sajnos tovább tart.
-Mivel egyéb szerekkel a múltam miatt nem élek és sosem fogok, marad a szex a felemelő érzés érdekében, de legalább az nem okos fejfájást.- kacsintok felé. Sokszor volt már részem állati jó szexben, alkalmi partnerekkel is akár, de amikor többen csatlakoznak, az még felemelőbb tud lenni a lelkemnek, felér egy jól sikerült bulis estével. Én ilyen vagyok, szeretem a testiséget, jó is ez ha az ember az aki.
-Igyunk arra, hogy mi tequila nélkül is képesek vagyunk bátrak lenni. - emelem a frissen megtöltött poharamat. - Ja és az állati popódra. - mert a komolyság sosem állt hozzám közel ha jól éreztem magam. Ezek a csajos esték pont arra voltak jók, hogy végre magamat tudjam adni, magam tudjak lenni és ne az álarcom mögé bújva adjama szépet egy gazdag majomnak, akitől majd az este végén rohadt sokat szakítok le.  

Outfit  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime09.01.23 12:06



Wanda & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Régebben nem tudtam megérteni mikor azt hallottam, hogy valaki a saját maga legnagyobb ellensége, de aztán… Megértettem. Rengeteg ellenségem van, de képes vagyok belátni, hogy néha bizony saját magam legnagyobb riválisa vagyok. Mert saját szabad akaratomból képes vagyok olyan dolgokat tenni magammal, amit még talán a legádázabb ellenségem is túlzásnak találna. Mert van úgy, hogy a fizikai fájdalom eltörpül amellett, amit ott legbelül a megmaradt lelkemben érzek. Van ennek bármi értelme? Nem is értem, hogy miért jött elő ez bennem, talán csak a pia miatt. Mert ha iszok az alkoholtól meggyengülnek a magam köré vont falak, amik arra szolgálnak, hogy megvédjenek. Mindig is ez volt nálam a jól bevált rutin. Falakt építettem magam köré. Megközelíthetetlen játszottam, de néhány kiváltságos személy közelebb engedtem magamhoz. Wanda is ide tartozik, de ennek ellenére se avathatom be mindenbe. Nem hazudok neki, egyszerűen csak információkat tartok vissza. Kizárólag a saját érdekében.
- Tessék? – Hangja visszarántott gondolataim közül a valóságba. Telefonjára tévedt a tekintetem és megértettem, hogy az imént mit is osztott meg velem.
- Meggondoltad magad? – Homlokomat ráncoltam. Tudom rossz szokás és minél hamarabb le kellene szoknom erről mielőtt még jobban látszódnának a ráncaim. Mégse értettem, hogy miért adta meg neki a számát, ha most lekoptassa.
- Sőt anélkül, hogy meztelenül ébredjek fel egy idegen lakásában és semmire se emlékezzek az estéből. – Kontráztam rá fintorogva. Bárcsak azt mondhatnám, hogy efféle dolgok nem történtek velem, pedig… Nem is olyan rég már megint elkövettem egy baszott nagy hibát. Nem számít. Elvégre szingli vagyok és azzal dugok, akivel csak akarok.
- Akkor igyunk a te dögös hátsófeledre is! – Nevettem fel miután koccintottunk poharainkkal. Óvatosan kortyoltam bele az italomba, mert ez sokkal erősebb az eddiginél. Rendesen égette is a nyelőcsövemet. Köhögtem párat mert kaparta a torkomat.
- Hidd el nekem, hogy ez sokkal jobban ütni fog, mint a tequila. – Kacsintottam rá.
- Akkor egyetlen élvezet ma számunkra az alkohol. – Jelentettem ki nagyot sóhajtva. Rám férne egyéb feszültségoldás is, de szerencsére egyik itteni pasi se az esetem.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wanda Lacro
Wanda Lacro



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime09.01.23 17:51

purple-smoke-png-9.png
Minea and Wanda




ana-de-armas-beautiful-hot-woman-d9b8dcj9zj8n8j6y.gif

Aki ismer tudja, hogy bevállalós vagyok, túlságosan is az vagyok. Az élet túl rövid ahhoz, hogy féljünk megtenni valamit, amiről akár egy percig is azt gondoljuk, hogy jó. Mert az élet kibasz velünk bármikor nem kell hozzá a mi döntésünk. Az én döntéseim jók, minden esetben, mert rossz döntés csak akkor van ha nem teszek meg valamit amire vágyok. De most vajon akkor én jól cselekedek ezzel a pasival kapcsolatban? Hiszen minimum egy percig, persze volt az több is, akartam tőle valamit. Valószínűleg a laza flörtön kívül másra nem vágyott ma tőle a testem. Ha igen azt holnap úgyis megbánom, nem szeretek semmit sem kihagyni.
-Inkább átgondoltam. Jó lesz ő más egyedül töltött éjszakára is. - ha tényleg csak egy éjszakára fog kielégíteni, akkor az ne ma legyen. Én még olyan rohadt fiatal vagyok, ráérek. - Most van jobb társaságom, egyedül amúgy is jobb aludni, legalább reggel nem kell hazazavarnom. - mindennek megvan a pozitív oldala is. Mondjuk én pont nem szeretek egyedül aludni. Túlságosan igénylem a társaságot, legyen az intim kapcsolat vagy csak baráti, bár annak is megvan a maga intimitása. -Na meg mivan ha horkol, holnapra fájni fog a fejem, nem akarok arra ébredni. - nevetem el magam, de igazából csak magamat győzködőm, mert idióta vagyok.
-Uuu, meztelenkedés, az azért annyira nem rossz, legalább izgi és kalandos. - talán az lenne a legjobb dolog ami a másnaposságból megmaradna, egy rossz emlék, vagy lehet még az emlék sem.

Megfordulok és büszkén mutatom a hátsóm, mint egy gyerek, aki a legszebb rajzát mutogatja a szüleinek. De hát büszke vagyok rá és hát csak ezekre iszunk, mutassuk meg mink van. A testem mindig olyan alapvető volt nekem, persze kell némi karbantartás, de szerencsés alkat vagyok, és imádom, ahogy emiatt rám néznek. Egyszer azt akarom, hogy csak egy valaki nézzen rám úgy, olyan igazán szerelmesen, de ez az álom még mindig olyan távolinak tűnik.
-Ajánlom is neki, ha mára tényleg csak ennyi marad, adjon dupla annyi élvezetet, mint egy farok. - a tánc, a meleg, a sok pia, már jócskán érzem a hatást, egyre jobban vetkőzőm le az eddig se túl sok gátlásomat. Bár még az asztalon táncolós életérzést nem értem el, de ma nem is igazán erre vágyok. Este inkább bujkálok, főleg a szexi táncos fiú elől, de úgy mindenki elől, aki bármit akar tőlem, kivéve az én bombázó barátnőmtől, ma csak neki élek, neki táncolok és vele iszok.
-Ebből viszont kell még ha elfogy, ez isteni. - hogy tényleg az e azt igazából nem tudom, annyira erős, hogy az ízét jóformán nem érzem, és mivel nem vagyok nagy ital szakértő nem kóstolgatom úgy mint a nagyok, én csak a hatását élvezem. - Szerintem ha kipihentük magunkat és kikértük a következőt megkereshetnénk azt az asztalt, ahol az estét kezdtük. - itt már túl sokan voltak, mindenki inni akart, nem volt műsor ami lekösse őket.
 

Outfit  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime12.01.23 23:24



Wanda & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Kezdem érezni már az alkohol hatását, de még annyit nem ittam, hogy ne tudnék a tetteimért következményeket vállalni. Elismerem régebben rengeteg rossz döntést hoztam és egyedül csak a túlzott alkoholfogyasztásomat tudnám okolni. Persze ameddig fiatal még az ember, addig ki kell élveznie minden adódó pillanatot az életben.
- Szóval az én társaságomat most sokkal kielégítőbbnek találod. – Kacéran rámosolyogtam és őszintén értékelni tudom, hogy konkrétan nem cserél le most azért, hogy egy pasival hancúrozzon.
- Erre nagyon egyszerű technikát dolgoztam ki. – Hajoltam hozzá közelebb, mintha valami hatalmast titkot szeretnék vele megosztani.
- Inkább a pasi lakását válaszd és mikor kidőlt simán lépj le. Ha te pattansz meg, akkor nem vár rád másnap a kínos hazaküldés. – Nevettem fel miután megosztottam vele a legpraktikusabbnak hitt módszeremet. Persze mindig van egy kis rizikó abban, ha egy ismeretlent szedsz fel, akkor is, ha az Ő lakását választod, de akkor is, ha a sajátodat. Hiszen sose lehet tudni, hogy az illető nem sorozatgyilkos-e. Persze mégis mennyi esélye van ennek? Nem sok, de azért mégis.
Csak nevettem mikor Wanda magamutogató módon kérkedett azzal a tökéletesen kerek hátsófelével. Az már biztos, hogy holt versenyben vagyunk a legjobb fenékért járó díjért. Legalábbis az itteni felhozatal alapján biztosan kijelenthetem.
- Érezni fogod a hatását. – Mindössze csak ennyit osztottam meg vele, de mindvégig ott bujkált ajkaimon sejtelmes mosolyom.
- Ahogy akarod. – Hagytam rá a dolgot, mert nekem aztán teljesen mindegy, hogy hol fogyasztom az italomat, de az asztalnál tényleg nem lenne ekkora nyüzsgés.
- Biztos vagy abban, hogy maradni szeretnél? – Hatalmas vigyort villantottam rá miután megpillantottam a háta mögött a felénk közeledő táncos pasikáját. Talán csak pont erre volt dolga, de az is lehet, hogy Wanda után eredt, ha már a bombázó barátnőm nem reagált a hívására. Ittam még egy kortyot az italomból, de közben egy pillanatra se vettem le a szememet az egyre inkább közeledő férfiról. Érdeklődve vártam a további fejleményeket.



 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wanda Lacro
Wanda Lacro



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime13.01.23 17:39

purple-smoke-png-9.png
Minea and Wanda




ana-de-armas-beautiful-hot-woman-d9b8dcj9zj8n8j6y.gif

Nők vagy férfiak, barát vagy szerelem, esetleg munka vagy szórakozás? A lényeg a vagy szócskán van, talán az első esetben nem kell választani, de a többi olyan nagyon távol áll egymástól az életemben. Valakinek biztos megvan az egyensúly, vagy a tökéletesre való törekvés legalább. Nekem még nem sikerült kifejlesztenem, de ha barátok és a pasik között kellene döntenem, mindenképpen a barátokat választanám, mint most is. Le se tagadhatom mennyire jó kedvem van ma, és ilyen kedvvel is akarok hazaérni, nem vágyok megbánásra vagy unalmas befejezésre. Arra ott van bármelyik másik nap, ezért megküzdöttünk mindketten, hogy összehozzuk, megannyi tologatás és egyéb beszervezett program, alias munka, közé sikerült tökéletesen bezsúfolni ezt az estét és nem akarom, hogy hamar véget érjen.
-Micsoda frappáns ötlet. Akkor vagy szerencsétlen helyzetben ha az aktuális partnered még anyuval él. - és én ezen olyan jót nevettem, a saját viccemen, ami valójában nem is volt az, de ebben az állapotban már minden vicces, én ilyen leszek ha iszok, nagyon vicces, vagy nem, és nagyon bevállalós, még jobban mint általában.
Már éppen indultam volna a kényelmes kanapénk felé, ami ott árválkodott egyedül, magányosan és várt a szexi popsinkat, hogy rátegyük, amikor Minea óriási vigyorral feltette nekem a kérdést. Elsőre nem értettem, annyira jó itt miért akarnánk elmenni, de aztán megfordultam, olyan ügyetlenül, hogy majdnem elestem a saját lábamban.
-Baszki. - csúszott ki a számon. Visszafordultam Minea felé és próbáltam teljesen normálisnak és természetesnek hatni, valójában nem sikerült már csak kulturáltan sem. - Szerinted idejön? - láttam, hogy kiszúrta a szépfiút, és tetszett neki a szituáció, az arca azt sugallta. - Töröld le azt a vigyort. - mondtam neki tetetett szigorral, de kétlem, hogy komolyan vett volna. Most bajban vagyok? Úgy érzem magam mint egy gyerek, aki rosszat tett az oviban és jön a tanítóbácsi megdorgálni. Bár ez a kelleténél jobban felizgatott, főleg, hogy a szóban forgó bácsi egy kibaszott félisten. Olyan gyorsan közeledett, de szerencsére segítségemre sietett a kiéhezett nők csoportja, akik sikítva vetették a nyakába magukat. Még láttam, hogy segítség kérően felénk pillant, de nem volt menekvése. Körbevették és minden erejüket bevetve próbálták elkápráztatni barátunkat egy szexi tánccal. Sajnos, vagy nem sajnos már nem láttam a reakcióját.
- Jó, most van egy kis időnk, irány a kanapé. - magfogtam a kezét és próbáltam minél hamarabb eltűnni a pulttól. Kicsit akció filmbe illően érzem magam, ahogyan próbálok a két lábamon stabilan végig menni a tömegen keresztül, miközben barátnőm kezébe kapaszkodok, hogy nehogy elhagyjam. A baj csak az volt, hogy nem voltam se józan se stabil. - Hupsz. - huppantam le a kanapéra - Lebuktunk, és felöltözve annyira nem is szexi. - a királyi többes, mert egyedül csinálni még a rossz dolgokat is uncsi.
 

Outfit  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime14.01.23 0:14



Wanda & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Pont akkor kortyoltam bele az italomba mikor Wanda megszólalt és ez hatalmas hiba volt részemről. Félrenyeltem. Köhögő, de egyben nevető hangot adtam ki magamból.
- Tuti meg akarsz ölni. – Köhögtem még párat, sőt még finoman meg is ütögettem öklömmel mellkasomat.
- Az a kedvencem. – Tréfálkoztam, de közben eszembe jutott valami… Erre már nagyon régen nem gondoltam, hiszen semmi jelentősége sincs és már annyira régen történt, mintha egy másik életben történt volna meg.
- Elmesélem, de ne nevess! – Tudtam, hogy nem fogja kibírni, hiszen én magam is alig bírtam szóhoz jutni mert fojtogatott a nevetés.
- Dugás után megkérdezte, hogy mit szeretnék reggelizni, mert az anyukája isteni palacsintát szokott neki készíteni. – Osztottam meg vele ezt a csodálatos rég elfeledettnek hitt emléket.
- Fogalmam sem volt arról, hogy az anyjával él, mert ugye ezt az apró kis részletet elfelejtette velem megosztani… Meg se vártam, hogy elaludjon egyszerűen csak leléptem. – Csak nevettem és nevettem.
- Nem akartam megtudni, hogy milyen kínos lehetne egy ilyen reggeli annak a pasinak az anyjával, akit pár órával ezelőtt egy bárban szedtem fel. – Még a könnyeim is kicsordultak a sok nevetéstől. Azt hiszem, hogy a sminkem nem fogja értékelni a jókedvemet.
- Nagyon remélem. – Szórakoztatott a helyzet és kíváncsi voltam arra, hogy mi lenne abból, ha a pasi kíméletlenül rástartolna az én drága barátnőmre. Leplezetlenül vigyorogtam tovább egészen addig, míg útját nem állták. Nem is próbáltam titkolni, hogy mennyire csalódott lettem, de talán még nincs minden veszve.
Kézen ragadott és én hű társként követtem a kanapék felé, de közben hátra pillantottam, hogy meggyőződjek arról, hogy a szépfiút még mindig hölgykoszorú veszi-e körül. Felsóhajtottam Megkönnyebbülten, hogy még mindig fogságban van, de közben nagyon reméltem, hogy kitartó fog lenni és nem adja fel és eljut a kiszemelt nőig is.
- Szerintem te nem is akkor vagy rá kíváncsi mikor fel van öltözve. – Közöltem vele a nyilvánvalót miután már leültem a kanapéra.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wanda Lacro
Wanda Lacro



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime18.01.23 17:35












Minea & Wanda




211648.gif



Egész biztosan kerültem már kínos helyzetbe hasonlóan mint Minea, de talán annyira mégsem volt kellemetlen a szituáció, mint ami vele megesett.
Próbáltam minden erőmet összeszedni és komolyan hallgatni a sztorit, de még józanon sem ment volna, főleg így enyhén kótyagosan.
- Na jó, ne haragudj de ez zseniális. - hangos nevetésben törtem ki, talán túl hangosba is, még az üvöltő zene mellett is ránk szegeződött pár tekintet a teremből. Most kiszúrtak, hogy itt van az a két csaj, akik csúnyán felkéredzkedtem a színpadra. A megvető nézések után hamar folytatták korábbi tevékenységeiket, de az sem érdekelt volna, ha tovább néznek. - Igazából nem gondoltam volna, hogy ilyen létezik, hogy van olyan pasi aki anyukájához viszi haza az este összeszedett csajt. Baszki, sajnálom, mély trauma lehetett számodra. - ha nem is a szószoros értelmében, de ha felmész valakihez, nem ezt várod reggel, talán egy utolsó búcsú szex miután örökre kisétálsz az ajtón és vissza se nézel. Az esti akciók ilyenkor könnyen a feledésbe vesznek a sok alkoholtól és egyéb szerektől, így reggel néha nem árt az emlékeztető, talán pont az ilyen eseteket jobb elfelejteni.
- Legalább megérte? - néztem rá reménykedő arccal, mert imádtam a szexről beszélni, csinálni még inkább, de sokakkal ellentétben nekem nem kínos erről beszélni.
A fantáziálás erről a kínos szituról teljesen elfeledtette velem, hogy miért is jött ez egyáltalán szóba. Miután eszembe jutott a táncos fiú, gyorsan körbe néztem a teremben. nem tudom mit vártam, mert a zsúfoltságtól nem láttam semmit onnan ahonnan jöttünk. De ha én nem látom őt, ő sem lát minket, ami tök logikusnak tűnne, csak kár, hogy nem így van.
- Biztos gondolkoztál már azon ilyen helyeken, hogy itt hány nő gondol arra, hogy simán megcsalná a férjét bármelyik pasival aki csak hozzászól vagy szépen néz rá.- ilyenkor már előjön a filozófus énem, és mindenbe szeretek többet látni mint ami valójában. - Csak nézz körbe, ők szerinted boldogok? Biztos van aki igen, de a legtöbbjük nem csak táncolni jött ide, akar valamit. - az arcom komollyá vált, de belül igazából roppant jól szórakoztam az elgondolásomon. Okosnak éreztem magam, pedig legbelül tudtam, hogy a hasonló dolgokon való gondolkodás nem az intelligenciát mutatja, de már annyira nem fog az agyam, hogy komoly dolgokon elmélkedjek.
-Azt hiszem okosra ittam magam. - leraktam az asztalra a poharam, szerintem itt az ideje egy kis szünetnek az ivásban. Elértem azt a pontot, ahol már olyan jól érzem magam, hogy semmi nem tud kizökkenteni, még a saját gondolataim sem.

Outfit



 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime21.01.23 15:35



Wanda & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Már a napját sem tudom annak, hogy mikor éreztem magam ennyire önfeledten. Wanda társasága és az alkohol túl jó hatással van rám, ezért tudtam annyira elengedni magam, hogy meséljek neki a legcikibb pasi sztorijaimról is. Az a legszebb az egészben, hogy őszintén tudtam nevetni az emléken, na meg saját magamon is, mert néha piszkosul mellé tudok lőni, ha pasi választásról van szó. Na jó, valójában mindig is a rossz fiúk vonzottak, de néha képbe került néhány anyuci pici fiacskája is, de honnan kellett volna tudnom? Egyikőjük homlokára sem volt írva, hogy még nem hagyták el a családi fészket. Most meg… Olyan pasira vágyom, akivel minden túl bonyolult lenne és már az első pillanattól kezdve elszúrtam nála minden esélyemet. Kiábrándító, hogy ennek ellenére sem tudom kiverni a fejemből. Mert Ő valamiért sokkal különlegesebb, mint valaha bárki is volt számomra.
- Tudtam, hogy nem bírod ki nevetés nélkül! – Próbáltam szigorú tekintettel nézni rá, de gyorsan elnevettem magam ismét. Őszintén már a pasi nevére se emlékszem, de arra igen, hogy milyen gyorsan leléptem onnan, miután előállt ezzel az „anyu csinál nekünk reggelit” dumával.
- Sose fogom kiheverni. – Ironizáltam. Szerencsére még azelőtt leléptem, hogy találkoztam volna a pasi anyjával, mert egyik porcikám se vágyott arra, hogy életem legkínosabb reggelijét fogyasszam el, miközben a muter árgus szemekkel vizslat. Legalább sikerült megkímélnem magam egy túlságosan is kínos beszélgetéstől.
- Feledhető volt. -  Drámaian felsóhajtottam. Vissza tekintve már egyáltalán nem emlékszem arra, hogy élveztem-e a szexet azzal a pasival, akinek már a neve se ugrik be.
- Na és tudnád hibáztatni őket? Mindenki vágyik a szenvedélyre. – Vontam vállat.
- Ezek a nők itt azt keresik, amit otthon nem kapnak meg.- – Azt hiszem lassan nálam is beüt az, ami nála, hogy „okosra ittam magam”, vagy fogjuk bármire, hogy ilyen mély gondolataink támadnak ilyen állapotban.
- Tegyük fel, hogy találkozol a nagy Ő-vel, aki pont olyan amilyennek elképzelted. Jóképű, gazdag, rendesen bánik veled, de nem képes kielégíteni. Sőt, szerelmes is vagy belé, de a farkával sose tud neked orgazmust okozni. Neked elég lenne a szerelem, vagy keresnél valakit, akitől megkapod azt, amit a férjedtől nem tudsz? – Lényegében azt a témát boncolgatom, hogy ha Wanda férjnél lenne és a pasi nem tudna teljesíteni, akkor képes lenne arra, hogy megcsalja? Őszintén én nem tudom, hogy mit tennék. Amíg nem lennék ilyen helyzetben addig nem is tudhatnám erre a választ.  


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wanda Lacro
Wanda Lacro



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime21.01.23 21:06












Minea & Wanda




211648.gif



Bár roppant kínos ha valaki felnőtt létére a mamahotelben lakik és oda hordja az bárban összeszedett pasikat vagy csajokat, de mégis kicsit szerencsésnek gondolom ezeket az embereket. Nekik van családjuk, akik nem engedte őket rossz útra térni, nem mintha én azon lennék, de biztosan máshol járnék ma és úgy általában ha a szüleim nem lettek volna drogosok és élnének. Ezért cikiség faktor ide vagy oda, kicsit szerencsésnek gondolom azokat akik anyuval élhetnek és csinál nekik reggelit. De legjobban ezért irigylem őket, hogy ezek a szülők képesek arra, hogy ennyi idősen ugyanúgy ellássák a gyerekeiket mint azelőtt, hogy saját magukért is felelősséget tudtam volna vállalni. Ez élet kemény, van aki a jobb részét kapja, van aki a vegyest, mint én, és sosem akarom megtudni milyen, de sajnos van akinek annyi sem jut mint nekem.  
-Hibáztatni semmiképpen sem, nem voltam az ő életükben, sem a helyükben, a másik fél is egészen biztos okot adott arra, hogy ma itt legyenek ilyen érzésekkel. Vaaagy. - csillant fel a szemem egy újabb rettentő okos teória miatt - Lehetnek itt vajon olyanok is akik nyitott kapcsolatban élnek? - morfondíroztam, az mennyire izgalmas lehet. Van egy biztos pont, pár az életedben, de közben szabad kezet adsz, néhány szabállyal karöltve, hogy élj, ahogy szeretnél, nyilván nem egymás orrára kötve a történteket. De nyilván már mindent túlbonyolítok és érdekes elméleteket szövök.
Minea kérdése meglepett, vagyis, inkább rendese megcsavart a kerekeket az agyamban. Olyan kérdés ez, amit nem nagyon tudnék megválaszolni.
-Kifejtem. - belekortyoltam a maradék italomba, amiből a jég már teljesen eltűnt, így az már inkább szörpre emlékeztetett, mintsem alkoholra. - Ez egy roppant bonyolult kérdés. először biztosan engedélyt kérnék, hiszen elvileg szeretem őt és a világot jelenti nekem, legalábbis a szerelem ilyen lehet. -kuncogok, mint egy tini. - Egy ideig próbálnám őt táncra bírni, de persze ha igazán ismer és szeret akkor elengedne egy-két szabad estére. A monogámia amúgy is elcsépelt és unalmas. De ha nem menne bele, akkor lehet simán keresnék egy éjszakás partit, hiszen amit nem tud az nem fáj neki. - persze így, hogy nem érzem át egy szerelmes nő érzéseit nem feltétlen igaz amit mondok. Amint szerelmes lesz az ember valami megváltozik benne, a most igen szexéhes énem könnyen átválthat romantikus, összebújós Wandába.
-De mielőtt bárkit megszeretek egyszer kétszer ágyba viszem, főleg ezek után. - akár csak egy teszt, hogy elkerüljük a kínos részt, mielőtt komolyra fordulna bármi.


Outfit



 

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime23.01.23 8:29



Wanda & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Meglepett a kérdésével, néhány hosszú másodpercnyi gondolkozási időt hagytam magamnak. Szeretek szingli, független nő lenni, de azért néha napján hiányzik az a személy az életemből, akihez csak úgy hozzá bújhatnék. Mert néha többre lenne szükségem, mint alkalmi szexpartnerek.
- Talán. – Vontam vállat a kérdésére.
- Vagy szinglik is lehetnek a közönség soraiban. Nem biztos, hogy itt minden nő házas. – Habár, ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy a többségnek mégis ott virít a gyűrű az ujjukon. Hatalmas szerencsémre nekem már nincs ott az a kibaszott gyűrű. Régi história és soha senkivel sem osztottam meg azt a kis elenyésző részletet, hogy voltam már házas. Sőt, nem csak, hogy voltam, de még mindig az vagyok, legalábbis papíron. Hatalmas hiba volt és abban a pillanatban leléptem, hogy az én drága férjem megmutatta nekem a valódi személyiségét. Nem akartam harcolni a házasságomért, nem éreztem úgy, hogy rendbe kellene hoznom azt, ami történt közöttünk. Szó szerint megpattantam és új életet kezdtem. Azóta évek teltek el, de egyszer se néztem hátra. Soha többet nem akarok azzal a férfival találkozni, habár neki köszönhetem azt, hogy ennyire kemény lettem. Valamennyire neki sikerült olyanná formálnia, amilyen most vagyok. Egyedül csak ez az egy pozitívuma volt a házasságunknak. Ki tudja? Ha férjnél lennék, akkor talán most én is ott csorgatnám a nyálam a többi kiéhezett nő között.
- Ez akkor is annyira elcseszett lenne. – Reagáltam a hosszas kifejtésére.
- Nekem szerintem nem menne a megcsalás. – Ismét vállat vontam. Az egy dolog, hogy papíron még házas vagyok, de már rég elmúlt az iránta érzett szerelmem, ha az volt bármikor is egyáltalán. Túl fiatal voltam még akkor…
- Azt meg nem tudhatnám, hogy mit választanék… - Tűnődtem el hangosan.
- Szerelem vagy orgazmus? – Tettem fel a kérdést, de konkrétan fogalmam sincs, hogy mit választanék, ezért inkább nem is választok.
- Már csak abban reménykedem, hogy ha megtalálom a nagy Ő-t, akkor Ő tényleg minden téren tökéletes lesz. – Ábrándozni lehet, az nem kerül semmibe, de az biztos, hogy soha többet nem leszek annyira ostoba, hogy még egyszer férjhez menjek, főleg azért is, mert ahhoz előbb el kellene válnom.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wanda Lacro
Wanda Lacro



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime24.01.23 21:44












Minea & Wanda




211648.gif



Hirtelen elgondolkozok, hogy szingliként vajon itt lennék e, mert szóba jött, de hát én szingli vagyok, és itt vagyok. Jön a felismerés, hogy miért is választottam ezt a helyet, mert nem vagyok normális. Még egy egyszerűnek tervezett csajos programnak is tök extrém helyet vagyok képes találni.
-Honnan tudod, hogy nem menne? - szegezem neki a kérdést, mert még én jelenleg biztos vagyok benne, hogy menne, de amíg nem tudjuk ki a másik fél akit megbántanak, amíg nem lakik a szívünkben, addig lehet értelmetlen is beszélni erről. Jelenleg a nem szól szám nem fáj fejem elv szerint megtenném, de én egy kicsit elbaszott vagyok ilyen téren. Mivel nap mint nap találkozok olyan pasikkal és néha nőkkel is akik kapcsolatban élnek, mégis velem töltik az éjszakát, és többször is. Vajon van bennük megbánás? Úgy, hogy ismétlik a megcsalást? Ezt csakis ők tudják, ahány ember annyi érzés lehet ezzel kapcsolatban.
- Egyáltalán képesek vagyunk arra, hogy a nagy Ő-nek egy félig tökéletes embert válasszunk? Mert nekem nem menne, ha nincs kémia, akkor nem biztos, hogy igazán nagy az a szerelem, olyan sok befolyásoló tényezője van. A kapcsolatokat a szex uralja, ha szar a kapcsolat nincs szex. Hogy lehet egy igaz szerelem szar kémia mellett is életképes? - ezen még én is elgondolkodtam, érdekes téma megéri még vesézgetni de talán nem ez a megfelelő hely és idő rá.
-Orgazmus, most még, de lehet pár év múlva a szerelem fog kelleni. - mert ahogy fejlődünk az értelmileg is fejlődik, pár év múlva átértékelődik minden amit eddig tettem és most teszek.
-Csak ne felejts el meghívót küldeni ha megtalátad. - viccelődök, mert nem tudom őt elképzelni családanyaként a szerelme oldalán. Ez nem azt jelenti, hogy sosem kapja meg ezt a jövőt ha erre vágyik, mert szerintem ő az a nő aki előtt nincsenek akadályok. Bár ki tudja mi az amit igazán akar most, és mit később. Még olyan fiatal, annyi minden van még hátra neki. A kalandok csak építenek a jellemünkön, nem rontanak szerintem.
-Nem adja fel. - intek a fejemmel a nézelődő táncos felé. - Húzódj le a kanapéra hátha akkor nem vesz észre. - nem lennék jó kémnek, semmi érzékem nincs a bújkáláshoz, de próbálkozni szabad.

Outfit



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime27.01.23 20:47



Wanda & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Eddig nem volt sok „komoly” kapcsolatom, de eddig mindig hűséges voltam. – Vontam ismét vállat, mintha nem is számítana. Talán ezzel a kis információ morzsával megleptem, de én tényleg nem csaltam meg még senkit sem… Leszámítva azt, hogy még mindig papíron házas vagyok, de már évek óta nem is találkoztam a férjemmel. Egyszerűen csak úgy döntöttem, hogy az nem számít. Cole már rég megszűnt létezni a számomra, olyan, mintha sose követtem volna el azt az ostoba hibát, hogy hozzámentem feleségül. Az összes alkohol se lenne elég ahhoz, hogy bevalljam neki ezt a botlásomat. Jobb számomra az, ha tudomást sem veszem erről a bosszantó tényről.
- Fogalmam sincs. – Hiába szeretnék valami okos megoldással előállni, mert valójában nem én vagyok a megfelelő ember, hogy erre a kérdésre meg tudjam adni a választ. Ez túl összetett. Előbb meg kellene találnom azt a bizonyos nagy Ő-t, aki ilyen problémás és akkor talán, ha ilyen helyzetben lennék… Inkább nem akarnék ilyen helyzetben lenni. Mennyire kiábrándító már, hogy a nagy Ő nem tudná kielégíteni az igényeimet.
- Az lenne a legjobb, ha nem is kellene választanunk. – Viszont a mi életünk eddig se volt egy kibaszott tündérmese és ezek után se hinném, hogy az a bizonyos happy end fog ránk várni. Szeretnék hinni a boldog befejezésben, de… Hiú ábránd.
- Tuti ott leszel az esküvőmön. Jól is állna rajtam a koszorúslány ruha. – Viccelődtem vele, de most is a nyelvemre kellett harapnom, hogy még véletlenül se szóljam el magam arról a tényről, hogy az elsőről már amúgy is lemaradt. Mentségemre legyen akkor még nem is ismertük egymást, ezért van az, hogy ezt el bírom titkolni előle. Az már a múlt és kibaszottul nem fogok visszatekinteni.
- Ez most komoly? – Nevettem fel, de engedelmesen lejjebb csúsztam a kanapén, hogy bujkáljunk. Alig akarom elhinni, hogy tényleg ezt csináljuk. Egészen eddig úgy gondoltam, hogy Wanda annyira bátor csaj, hogy sose kényszerülne ilyenre és most mégis… Ettől a gondolattól még inkább nevethetnékem támadt.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wanda Lacro
Wanda Lacro



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime01.02.23 22:46












Minea & Wanda




211648.gif




Rossz barátnő vagyok ha meglepődök azon, hogy sosem volt hűtlen? Nem azt mondom, hogy nem nézem ki belőle, de azt igen, hogy az ő esetében valamiért nem gondoltam volna, hogy ez akkora nagy dolog. Mármint a hűség, amikor mi vagyunk azok, akik miatt egy férfi hűtlen lesz. Mi tesszük őket azzá,azzal,hogy tudjuk,hogy nős,de mégis alá fekszünk,ráadásul pénzért. A hűtlenség miatt van munkánk,ha nagyon erősen akarok fogalmazni, persze nem csak foglalt pasik keresi a társaságunkat, de bőven akadnak olyanok is, valóban kevesebb a női egyed, de belőlük is van.
- Vannak megválaszolhatatlan kérdések, tudom nem a legjobb tulajdonságom.- mosolygok rá.
Amikor a koszorúslány ruháról beszél,már el is képzelem magam, a nagy ünneplés közepette, ahogy örülök barátnőm és egy pasi, aki a nagy Ő, de az arcát nem tudom elképzelni. Nem tudom ki illene hozzá, kinézetre, mivel az igazi énjét tuti nem mutatná meg senkinek, csak Minea-nak. Lehet túl sok filmet nézek, a szappanoperák kicsit összekuszálják a valóságot.
Szerencsére kizökkentenek ebből a hülye meséből,ami a fejemben játszódik és gyorsan bevetem a lehető legrosszabb rejtőzködő technikám.
- Hirtelen ez jutott eszembe, de ítélj el már nem nagyon fog az agyam. - nevetek miközben fél szemmel próbálom keresni a táncos fiút, eddig határozottan nem tesz kitérőt. Nem biztos, hogy bejött a menekülési tervem.
-Hello szépfiú! - ülök vissza helyemre, és segítségért kiáltanék, de csak kacsintgatok a barátnőmre, hátha megment. Vigyorgok a srácra,általában nem vagyok ennyire esetlen, de általában nem is iszok ennyit, mint ma, gy minden az alkohol hatása. - Jöttél behajtani a jussodat a tánc után? - próbáljunk meg irritálónak lenni, hátha elmegy? Csak úgy kell csinálni,mint az a sok nő, akik elől menekült, de sokkal jobb ötletem támad.
-Hadd mutassam be a barátnőmet. - mutatok Mineára. - Új megegyezést hoztunk a kapcsolatunkban. Most egy pohár ital mellett, sajnos nem fogadunk be harmadik felet az ágyba. Pedig nagyon dögös vagy. - kacsintok rá és Minea combjára teszem a kezem jelzés értékkel. Az, hogy magam legyek most nem játszik, ilyenkor előveszek egy nagyon jó szerepet, de amint elmegy le is dobom.

Outfit



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime08.02.23 10:49



Wanda & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Akármilyen meglepő, de vannak elveim. Na és nálam elvi kérdés, hogy nem kefélek félre, ha van valakim. Az meg már egy egészen más eset, hogy mennyi hűtlen pasassal feküdtem le, de mikor ez történt, akkor nem volt senki az életemben. Az csak munka volt és próbáltam úgy is gondolni rá, de ennek ellenére hatással volt a magánéletemre. Ezért nem volt kapcsolatom addig, míg a testem volt a munkaeszközöm. Habár most is szingli vagyok, de csak azért, mert az életem túl bonyolult és veszélyes ahhoz, hogy bárkit is közel engedjek magamhoz.
- Nem is kell minden kérdésre tudnunk a választ. – Miért van az, hogy általában italozás közben bukkannak elő a nagy filozofikus kérdések? Mert legtöbbször ilyenkor kezdjük el boncolgatni az „élet nagy kérdései” kategóriába tartozó témaköröket. Viszont úgy tűnik, hogy ma egyikünk se tud megfelelő válaszokkal előállni.
Kicsit se működött Wanda terve, attól, hogy megpróbáltunk láthatatlanok lenni még nagyon is feltűnő jelenségnek számítottunk. Ez a pasas meg túl kanos ahhoz, hogy ilyen könnyedén le lehessen rázni. Magamban latolgatni kezdtem a lehetőségeimet. Segíthetnék neki lekoptatni a táncos csávót, de abban mi lenne a poén? Wanda saját szabad akaratából adta meg neki a számát, ezért nincs abban semmi meglepő, ha a pasas abban reménykedik, hogy könnyű megfektethető préda.
- Biztos nem akarunk vele játszadozni ma éjjel? – Nem igazán érdekel, hogy a pasi hallja, hogy úgy beszélek róla, mintha csak valami tárgy lenne, mert nagyon is tudom, hogy a kedvére lenne, ha játékszerkén használnánk. Én tuti nem másznék rá, csak azért csinálom, hogy drága barátnőmet bosszantsam. Ne legyen túl könnyű dolga a lekoptatással. Minek is neki ellenség, ha ilyen barátnője van?
- Ha jobban belegondolok, akkor nekünk nem is kell harmadik fél, hogy élvezzük egymás társaságát. – Megvetőn néztem a férfi szemébe, mielőtt kezem felsiklott Wanda karján egészen a tarkójáig, hogy közelebb húzzam magamhoz egy szenvedélyes csókra. Ezzel akartam bebizonyítani, hogy mi „együtt vagyunk”, de általában a pasikat az még jobban felizgassa, ha két ilyen csinos nő csókolózik a szemük láttára.

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chippendale Club Chippendale Club - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chippendale Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Club Lux
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» Club Chateau
» Night Club
» Club Shion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-