welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lisa W. Fear Vote_lcapLisa W. Fear Voting_barLisa W. Fear Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lisa W. Fear

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Lisa W. Fear Lisa W. Fear I_icon_minitime02.12.13 20:12


Lisa W. Fear Tumblr_m4mbf3rG4m1rwtqa1o1_500

Név: Lisa Wendy Fear
Becenév: Lisa, Wendy
Kor: 23
Születése hely, idő: 1990. November 19., Nevada, Las Vegas, USA.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: körözött
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Élvezem amit csinálok. Rémesen együttműködő vagyok. Persze nem éppen a rendőrökkel. Szeretem, ha én irányítom az életem, nem pedig valaki más. Két dolog van, amit az életben nagyon szeretek. Az a fegyverem és persze a rendőrök. Ugyanis nagyon szórakoztató, amikor a kihallgatások során semmit nem tudnak felmutatni ellenem. Nem szeretek annyira ragaszkodni a dolgokhoz és reálisan tekintek mindenre. Szeretek gúnyolódni az embereken, de nem képzelem azt, hogy én jobb vagyok náluk. Nem szeretem a feltűnést, de egy jó kis balhéban én is benne lennék.
Külső: Szőkésbarna haj, kékes szem és egy bájos mosoly. Ennyi elég ahhoz, hogy megtévesszek valakit. Az ártatlan pofika és a szerény ( Vegashoz képest szerény ) öltözködés nem vonja fel senki figyelmét. Átlagos magasság, átlagos súly. Hófehér bőr, sima arc. Se piercing se tetoválás. Semmi kirívó. Én legalábbis így látom magam. Mások szerint túl tökéletes vagyok. De persze ha tudnák az igazat!

Előtörténet: Las Vegasban születtem és itt is nőttem fel. A családommal semmi gond nem volt, nem voltak viszályok se rossz szokások. Mi voltunk a tökéletes mintacsalád. A jegyeimmel semmi gond nem volt, egészen 9.-es koromig, amikor váratlanul rendőrök vittek be kihallgatásra. Egy gyilkosság miatt vittek be, amit állítólagosan én követtem el. Vagy tíz ember állította, hogy látták, hogy én öltem meg azt a férfit. Nem is kell említenem, hogy még azt sem tudtam, hogy kiről volt szó. De persze vittek is be a börtönbe. Egy rendőr vitt volna be, csakhogy autóbalesetet szenvedtünk a börtön felé menet. Valaki a kocsira lőtt, aminek következtében az az árokban kötött ki. A rendőr meghalt, én pedig elmenekültem. Azóta is köröznek gyilkosságért. A szüleim belepusztultak abba, hogy én körözött bűnözővé váltam. Édesanyám szívrohamban halt meg, édesapám pedig öngyilkos lett anyám halála miatt. Szóval se családom nem volt, se barátaim se senkim. Egyetlen helyre mehettem csak, mégpedig egy Las Vegas-i Motelba. Ott találtam egy kiadó szobát. Azóta is ott van a búvóhelyem. A pénzemet gyilkolással szerzem. Nem volt más lehetőségem. Hiszen se pénzem se semmim nem volt, csak egy fegyver, amit még a halott rendőrtől vettem el. Így csak annyi a dolgom, hogy megmondják nekem kit kell megölni, kifizetnek, én pedig végzem a dolgomat.
Nem volt senkim, akire támaszkodhattam volna. Az egész gyerekkorom el volt rontva azzal a kis gyilkossággal. És én megesküdtem, hogy megtalálom azt, aki rám kente az egészet. Megtalálom és véres bosszút állok rajta. Bárki is legyen az, biztos, hogy nem a kedvesség vezérelte, amikor rám kente az egészet. Azt sem tudom, hogy néz ki. Mi a neve. Hol van, vagy hogy él e még. De ha él és én megtalálom, az biztos, hogy azt is megbánja, hogy a világra jött.
Addig is szórakozom egyet a zsernyákokkal, akik még mindig engem gyanúsítanak. Kihallgatásra hurcolnak, de egyik sem tud engem börtönbe juttatni. Nem is értem, hogy lehet, hogy a rendőrök ennyire vakok ahhoz, hogy rájöjjenek, hogy nem én vagyok a gyilkos. Na persze azóta gyilkoltam már. Igaziból. De azokról senki semmit sem tud.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Lisa W. Fear Lisa W. Fear I_icon_minitime02.12.13 22:04




Lisa W. Fear!
Szívesen olvastam volna még a történetedet, remélem több dolog is kiderül majd rólad a játéktéren! Azért mindent rendben találtam benne. Elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Lisa! Innentől már csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Lisa W. Fear

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lisa Hastings

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-