welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lola Stone Vote_lcapLola Stone Voting_barLola Stone Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lola Stone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Lola Stone Lola Stone I_icon_minitime22.03.14 11:31

Lola Stone


Név: Lola Stone
Becenév: Lola (ne becézz, utálom!)
Születése hely, idő: 1986-04-02 / Norvégia - Oslo  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: ügyvéd
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Biszexuális

Ki vagyok én...?!

Hogy kit látsz ha Rám nézel?
Ránézésre nem látszom másnak, mint egy húszas évei közepén járó úri Kislánynak! Emlékszel a régi, kerek arcú porcelán babákra, amikkel még a nagyidnál játszottál? Sokaknak jutnak eszébe rólam azok a babák, amikor rám néznek. A hajam most szőke, de viszonylag gyakran váltogatom a színét. A szemei szürkés kékek, bár bizonyos fényviszonyok között szürkés zöldnek látszanak. Mindig elegánsan öltözködök, a barátaim szerint kiskosztümben jöttem a világra. Ha-ha. A humorérzékem nem túl fejlett, ezért az ilyen poénokat nem tudom értékelni. Ezt jobb, ha már most az eszedbe vésed! De kanyarodjunk is vissza a külsőmhöz. Hálás téma lehet… ha csíped a teltebb formákat. A girhes gebe libát máshol keresd, mert rajtam van mit fogni, és büszke is vagyok rá, hogy a bőröm alól a csonton kívül más is kiemelkedik. Egy nőn legyen mit fogni. Nagyon szeretem a csinos, magas sarkú cipőket, nem vagyok magas se, úgy 165 centi, ezért gond nélkül hordhatom őket. Amúgy ha tíz centivel magasabb lennék, se érdekelne.. felvenném! A formás cicababa külső tehát adott, amihez kellemes tónusú nőies hangszín is társul.
A jellememre is kíváncsi vagy?
Na az már más tészta…
Rohadtul makacs, önfejű, lobbanékony, és bosszúálló tudok lenni, de ezt senkinek nem reklámozom. Marhára nehezen viselem el az igazságtalanságot, és nem tudok kussolni, ha ilyet tapasztalok. A nőies külső mögött egy férfias természetű szívós harcos lakik. A küzdelem éltet. Mindig, mindenben a legjobbnak lenni. Hamar átlátok az embereken, gyorsan kiismerem őket. A barátaim számíthatnak rám mindaddig, amíg át nem próbálnak verni. Az Isten óvja a haragomtól az ilyeneket. Barátnak a legjobb vagyok, ellenségnek a legrosszabb. A nyavalygós emberek kiborítanak, meg a kölykök is. Flegmázok, és beszólok, ha nem bírom tovább, nem érdekel, ha ilyenkor megbántok valakit. A jó pofizást meg a poénkodást ne erőltesd mellettem. Tényleg ne. Nem vagyok rá vevő, köszönöm!
Életem, létem, világom

Apa ügyész… volt. Az ősei amerikaiak, de valahogy Norvégiába keveredtek. Nem tudom a történetet, nem néztem utána a családfánknak. A lényeg, hogy Oslo legmenőbb ügyésze… volt. Anyával egy ügy kapcsán ismerkedett meg, aki akkor még Sacramento-ban látott el védőügyvédi feladatokat. A távolság miatt valakinek költözni kellett, ezért anyám otthagyta az Államokat, és Osloba költözött. Két évvel később születtem meg én.
Norvégia gyönyörű, bár gyerekként annyira még nem tudtam értékelni a helyet, ahová születtem. Nélkülöznöm soha nem kellett semmiben. Mindent a fenekem alá toltak, és elkényeztettek. Testvérem nem született, a szüleim egy gyereket akartak, és mindent kihozni abból az egyből, amit csak lehet. A legmenőbb magániskolákba járattak, mellette csomó plusz órára. Tanulnom kellett különböző táncokat, hangszereken játszani, és még számtalan olyan dolgot, amit Ők hasznosnak véltem a jövőm szempontjából. Nem volt kérdéses az sem, hogy milyen pályára szánnak. Kicsi koromtól kezdve készítettek a jogi pályára. Apa sokszor vitt be magával az ügyészi hivatalba, büszkén hordozott körbe, mint győztesek a véres kardot. A megfelelési kényszer gyerekkoromban nagyon nagy volt rajtam. Szerettem volna, ha büszkék rám, ezért mindent megtettem.. de mint minden kamasz, tizenéves koromban én is lázadni kezdtem az akaratuk ellen. Szalag akrobata akartam lenni az Oslo-i cirkusznál, ezért leléptem otthonról. Majdnem egy hétig sikerült is távol tartanom magamtól a szüleimet, de apa akkora már főügyész volt, anya védőügyvéd, esélyem se volt rá, hogy ne találjanak meg. A rendőrség tűvé tett utánam mindent.
Ebben az egy hétben azt hiszem sikerült kitombolnom magam. Ekkor vesztettem el a szüzességem, jöttem rá, hogy tulajdonképpen bejönnek a csajok is… bár tetszik a szalag akrobatika, de egész életemben nem csinálnám, és szar dolog, ha magad után kell bevetned az ágyad. A szalag akrobatikával azóta is foglalkozom, de csak hobbi szinten. Kikapcsol, és ellazít, formában tart.
A gimi után, amit nem meglepő módon kitűnő vizsgákkal tudtam magam mögött, a Harvard Egyetemen jogi karán folytattam tanulmányaimat. Mivel a véremben volt a jog… az anyatejjel szívtam magamba, ezért az átlaghoz képest könnyebben meneteltem a diplomám megszerzése felé. A büntetőjog irányába szakosodtam. A diplomaosztóm előtt néhány nappal az Oslo-i ügyészség előtt apát fejbe lőtte egy nő, akinek a férjét néhány héttel korábban életfogytiglanra ítélték. Erről nem szeretnék részletekbe menően beszélni. Ne is faggass, ez a téma eléggé érzékenyen érint még ennyi év távlatából is. Norvégia gyönyörű, de ne csodálkozz rajta, hogy ezek után nem tudtunk Osloban maradni. Minden apára emlékeztetett. Anya teljesen kikészült. Apa volt a mindene, egyszerűen.. imádta. Én is. Ő volt a példaképem. A részvétteljes pillantások csak hab volt a tortán, mindenhol a sajnálatot láttuk az emberek szemében. A költözés mellett döntöttünk.
Eladtunk mindent Osloban, kivéve a faházunkat Sauda-ban, ahol a szünidei heteket szoktuk tölteni a szüleimmel. Ezen anyu nem volt képes túladni.
Mivel anya gyökerei Sacramento-ban voltak, ezért oda költözött vissza, én meg vele tartottam. Az ottani ügyészi hivatal tárt karokkal várt minket. Anyát régi ismerősként üdvözölték, és egy megüresedő ügyészi állást felajánlottak neki, amit rögtön el is fogadott.
A kapcsolatom vele soha nem volt olyan zökkenő mentes, mint apával. Nagyon apás voltam.
Tavaly hálaadáskor úgy volt, hogy rokonoknál tölti a vacsorát, de nem volt kedvem vele tartani. Egy bárba ültem be iszogatni, ahol szóba elegyedtem egy dekoratív nővel. Felvittem hozzánk, és anyu ránk nyitott a szobámban, amikor épp egymással voltunk elfoglalva. Most mit mondhattam volna? És ha szeretem a csajokat is, akkor mi van? Anyu eléggé rugalmatlan, és ezt nem tudta megemészteni. Szóval rám szabadította a férfi kollégákat, amin én felhúztam magam, jól összevesztünk. Nekem ne mondja meg senki, hogy éljem az életem. Összepakoltam, aztán egy állammal odébb költöztem. Az én hátteremmel nem volt nehéz elhelyezkedni a Las Vegasi ügyészségen. Holnap foglalhatom el az irodámat…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Lola Stone Lola Stone I_icon_minitime22.03.14 13:27




Lola Stone!
Vegasnak mindig kellenek az ügyvédek, ezért is örülünk nagyon neked. Történeted tetszett és mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Lola! Ne fogd magad vissza csajszi, hiszen vár a játéktér! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Lola Stone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Megan Stone
» Tom Stone Roberts
» Tyler Lorenzo Stone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-