welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Játékostárs kereső  - Page 3 Vote_lcapJátékostárs kereső  - Page 3 Voting_barJátékostárs kereső  - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Játékostárs kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime07.06.19 16:16

Sziasztok! Awww

Friss, ropogós elfogadással keresnék magamnak játszótársat, bárkivel szívesen játszom! Dobj egy PM-et, amennyiben van kedved egy játékhoz... Razz Akár hosszútávú plot is létrejöhet, főleg, ha újságíró vagy (van pár szó az előtörténetemben róla, de további infót üzenetekben megdumálhatjuk). Cool
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Brett Watson
Brett Watson



TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime05.07.19 11:04

Sziasztok!

Lenne kedve valakinek egy játékhoz?
Részemről bármilyen sztorira kapható vagyok, határ a csillagos ég Very Happy
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime05.07.19 22:08

Sziasztok Helló
Szívesen játszom bárkivel, akinek beleférek az életébe az előtörténetem alapján. Újságíró és fejvadász vagyok. Csak egy pm az ára. Ne félj, nem harapok...nagyot Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime10.08.19 10:14

Halihó! Smile
Fiatal transzleányzó keresi játékostársait, nagyjából bármilyen ötletben benne vagyok és néha még kedves is, szóval szeressen valaki egy kicsit. Razz
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Brown
Alex Brown



TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime14.10.19 23:23

Hé, haver! Igen, te! Nem kell valami, ami felpörget? Vagy valami ami segít repülni? Nyugi, tiszta anyag, nálam csak minőségi áru van. Mit gondolsz miért járnak hozzám ennyien? Szóval melyikből kell?

Friss, ropogós karakterlappal keresek játékostársat. Ötletem nincs túl sok, de majd összedugjuk a fejünket és kifundálunk valamit. Mindenre nyitott vagyok, csak egy pm az ára. Cool
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime01.11.19 7:19

Hali!

Még nem vagyok elfogadva, de remélem addigra találok egy játszótársat. Szóval egy friss hús várja játék elrabolóját Smile Ennek ára egy Pm.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime02.04.20 10:01

Sziasztok

Bedobnám magam a mélyvízibe. Egy fiatal, bájos kis hölgy, sok-sok titokkal keres játékpartnereket. Bármilyen játékra vevő vagyok. Lehetsz a modellszakmában: munkatársam, munkaadóm, fotósom. Vagy akár az apám által kiszemelt vőlegényem, esetleg az ő emberei közül valamelyik. De szóba jöhetsz mint örült rajongó, irigyem, egy férfi aki teljesen belém zúgott és csak magának akar, ellenségem, barátom, családom valamelyik tagja. Stb.


Nagyon nagyon szeretnék játszani már Smile *.*
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cheryl Hall
Cheryl Hall



TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime14.06.20 21:52

Valaki böki a csőröd? Ki kéne iktatni? Kivonni a forgalomból? Akkor jó helyen jársz! Busás összegért bárkit levadászok, maximális diszkréció, garantált eredmény!
Vagy csak egy laza szórakozásra vágysz? Kikapcsolódni? Lehet róla szó, de vigyázz, lehet a tűzzel játszol! Twisted Evil

Egyszóval friss karakterlappal keresem játékostársam, minden ötletre nyitott vagyok, bárkit meghallgatok, írj bátran! Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Frea Holm
Frea Holm



TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime26.04.22 10:01

Hosszú - hosszú kihagyás után társat keresnék egy játékra ha nem zavar, a lassú játékmenet. Bármiben benne vagyok, vagy akár szükséged lenne egy fejvadászra vagy valaki aki bárkit megtalál? Igaz nem vagyok magán kopó, de sima ügy pláne ha van elég pénzed. Wink

Egyszóval keresem játékostársam, minden ötletre nyitott vagyok, bárkit meghallgatok, írj bátran! Cool
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wanda Lacro
Wanda Lacro



TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime12.12.22 18:57

Sziasztok!

Szeretném elkezdeni a játékomat a fórumon, szívesen várom a bátor jelentkezőket Very Happy
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső Játékostárs kereső  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Játékostárs kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Játékostárs kereső-