welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Füstös kiskocsma - Page 2 Vote_lcapFüstös kiskocsma - Page 2 Voting_barFüstös kiskocsma - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Füstös kiskocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime14.06.22 20:17

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

- Lelkiismeret ide vagy oda, nem vagyok hülye, hogy elcsesszem az egész beépülésemet már rögtön az elején egy olyan információval, amit sehogy sem tudnák megmagyarázni a többieknek, hogyan került a birtokomba… - igen, tényleg megfordult a fejemben, hogy figyelmeztetem a többieket is arra, hogy hamarosan ellepik a zsernyákok a helyet, de beláttam, hogy Jay miatt nem tehetem meg, ráadásul a legrosszabb, ami velük történhet az az, hogy egy éjszakát rácsok mögött kell tölteniük, másnap úgyis szabadok lesznek, mint a madár, annyit meg csak kibírnak, ha már én három évet ott tudtam tölteni. Plusz egy fogda nem ér fel a valódi börtönnel úgysem…
- Nem kell állandóan a sarkamban mászkálnod, mert kurva idegesítő és gyorsabb nem leszek tőle, max frusztráltabb, ami nem használ az ügyednek, akármi legyen is az. – baktattam előtte tovább.
- És bár tény, hogy nem bízok benned, legközelebb mégis nyugodtan maradj a telefonnál, különben kénytelen leszek azt feltételezni, hogy ez csak egy béna ürügy arra, hogy láthass, annyira belém szerelmesedtél. – persze tudom, hogy ilyesmiről szó sincs, de miért is ne piszkálhatnám egy kicsit, ha már egyszer így alakult az este? Pláne, hogy az alkohol most amúgy is jobban felbátorít…
- Ugye most csak viccelsz? – röhögtem el magam már a lakásba lépve arra a felvetésére, hogy előbb vagy utóbb megcsókoltam volna magamtól is, nem kellett volna igazán kényszerítenie.
- Én nem tudom honnan ez a mérhetetlen önbizalom kislány, de faragj le belőle egy kicsit, mert nagyon tévúton jársz… - a kulcsot ledobtam az ajtó melletti kisszekrényre, majd egyből a hűtőhöz léptem, hogy kivegyek belőle egy üveg sört. Nem, még közel sem volt elég… Letettem egyet neki is a pultra, majd annak a szélével pattintottam fel a kupakot, hogy aztán nagyot húzzak az üvegből.
- Na most már hajlandó vagy végre mesélni vagy kapcsoljak hozzá neked speckó fényeket és szerezzek közönséget is hozzá?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime14.06.22 21:22



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem akarok ebbe jobban bele menni, de azért lenne néhány meglepően jó indokom arra, hogy közöljem vele, hogy miért tartom hülyének. Mert hülye volt akkor is, mikor úgy döntött, hogy inkább kussol és leüli a három évet. Persze Ben ezt inkább úgy gondolja, hogy lojalitás volt, mintsem hülyeség. Kiderült, hogy éveken át tud hallgatni, ezért remélem, hogy akkor sem fog megeredni a nyelve, ha rólam van szó.
- Ennyire látszik? – Mekkora gyökér már! Fel akar húzni? Mert ha ez a helyzet, akkor nem fogom megadni neki ezt az örömöt. Még fogalma sincs arról, hogy kivel kezdett ki. Aztán a végén nehogy sírva szaladjon anyucihoz.
- Kész csoda, hogy a legelső találkozásunkkor képes voltam magam türtőztetni, mert már akkor éreztem, hogy mennyire kívánlak. Te pedig megbilincselve annyira kiszolgáltatott voltál, hogy szó szerint bármit tehettem volna veled. – Legszívesebben nevetnék, de tartottam magam. Igyekeztem némi komolyságot magamra erőltetni, ha már azon mesterkedek, hogy visszavágjak neki, mert ebben a játékban bizony nem én leszek az, aki alul marad. Különben is egy része nagyon is igaz volt annak, amit mondtam. Tényleg bármit megtehettem volna vele, kihasználhattam volna a helyzetet, mégse tettem meg. Azért ez eléggé árulkodó, nem?
- Amúgy neked ez a hobbid? Belegázolni a nők önbecsülésébe, hogy végül veled is beérjék? – Ha jól rémlik, akkor eddig egyetlen egy alkalmat se hagyott ki, hogy közölje velem, hogy nem vagyok az esete és tisztán emlékszem arra is, hogy szerinte egy nullától tízig terjedő skálán csak hetes vagyok, mintha bármikor is érdekelne a véleménye.
Meglepett, hogy két üveg sört vett elő, de nem hiszem, hogy mi már annyira jóban lennénk, hogy ivó cimborákká avanzsálódottunk volna. Na meg kettőnk közül valakinek józannak kell maradnia és úgy tűnik most én leszek az. Nem zavartattam magam, mintha csak otthon lennék elsétáltam az ágyáig, hogy hanyatt vessem magam rajta.
- Csak azért osztom meg veled bármit is, mert már idegesítesz a kérdéseiddel, így talán egy időre be tudom fogni a szádat. – Szándékosan a plafont bámultam, nem akartam ránézni. Nem akartam látni azt, ha esetleg szánakozva nézne rám miután életem tragédiáját osztom meg vele.
- Azért akarom, hogy közel férkőzz ahhoz a féreghez, mert Cervantes ölte meg az anyámat. Most már érhető, hogy miért akarom annyira a halálát? – Attól, hogy egyetlen egy darabot adtam neki a kirakósból még nem tudja látni a teljes képet, de nem is akarom, hogy ennél többet lásson. Azzal nem lennénk előrébb, ha tudná, hogy Cervantes a biológiai apám.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime14.06.22 21:40

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

- Na most lebuktam! – mentem bele a játékba, mert hát miért is ne.
- A börtönélet után arra jutottam, hogy a leggyorsabban és legkönnyebben úgy tudok magamnak nőt szerezni, persze csak a fizetett után, ha összetöröm az egójukat és utána valami vacak kis bók is elég lesz ahhoz, hogy készségesek legyenek. – adtam elő nagykomolyan, mintha valóban ez egy jól bejáratott módszer lenne, pedig távolabb nem is állhatna a dolog a valóságtól. Mindig is tiszteltem a nőket, igyekeztem is mindegyikkel udvarias lenni, mert édesanyám úgy nevelt, de ő már az elején kihúzta nálam a gyufát azzal, ahogy megjelent és megfenyegetett a testvérem és anyám életével. Így már ne nagyon várjon tőlem semmi szépet és jót, örüljön annak, hogy nem fojtottam meg azonnal a puszta kezemmel vagy mártottam ma be a többiek előtt, mikor lehetőségem volt rá.
- Persze…. érezd csak otthon magad… - húztam még egyet az üvegemből, mikor csak úgy ledobta magát az ágyamra. Ugyan miért is zavarna a dolog? Hiszen már ismeri a helyet, járt benne, még, ha nem is úgy, ahogy a nők szoktak általában…
- Az attól függ aranyom, hogy mit adsz elő… - feleltem a szavaira, majd nekidőltem a könyvespolcnak, úgy kezdtem hallgatni az indokát, hogy mégis miért akarja annyira elkapatni velem Cervantest. Nem mondom, megdöbbentem, amikor meghallottam az okot, ez talán ki is ült az arcomra néhány pillanatra.
- Cervantes megölte az anyádat… - ismételtem meg, nyomatékosítva ezzel, hogy megértettem mindent.
- Igen, ez nagyjából megmagyarázza a dolgot. – talán nem kellene jobban belemennem a témába, mert elég kényesnek tűnik, de ha már egyszer belekezdett, hátha többet is megoszt.
- Miért… miért ölte meg a pasas anyukádat? – persze a gyilkolásra nincs jó ok, mégis az indíték sok mindenben segít, főleg, ha az ember bosszút akar állni. Talán, ha tudnám a miértet, rájönnék a hogyanra vagy legalábbis Őt utálnám kevésbé…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime15.06.22 5:13



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Jobban belegondolva volt is erre néhány éved, hogy kifejleszd az új módszereidet. – Burkoltan célozgattam arra, hogy szerintem már évek óta nem feküdt le nővel és inkább kihagytam azt a részt, hogy megkérdezzem, hogy azért a rácsok mögött akciózott-e a többi rabbal? Csak mert azért, mert nem volt kedvem tovább csesztetni és az sehová se vezetne, ha ismét előhozakodnék azzal, hogy mi vár azokra, akik a börtönben leejtik a szappant.
Azzal, hogy bevallottam neki, hogy miért vágyom annyira Cervantes halálára túl sebezhetőnek éreztem magam. Sose szerettem ezt az érzést és nagyon nem lenne ínyemre, ha a későbbiekben felhasználná ellenem ezt az információt. Nem bízok benne, de mégis meg kellett vele osztanom a legfőbb indítékomat. Senkinek se mondtam el, hogy mit tudtam meg, még Kim sem tudja, de vészhelyzet esetére, ott a pendrive, ha történne velem valami, akkor minden információt megtalál rajta. Szóval nagyon nem kérek a sajnálatából és ideje visszavennem magamra a páncélomat. Egyébként is jobb, ha Ben továbbra is csak őrült szukának gondol, mert múltkor ezt is sikerült a fejemhez vágnia és nem felejtek ám. Az este további részében nem fogjuk sírdogálva egymás haját fonogatni és biztosan nem fogok neki még többet mesélni életem nagy traumáiról. Ez nem egy kibaszott pizsiparty.
Sose tapasztalhattam meg, hogy milyen is az a bizonyos kapcsolat anya és lánya között. Három éves voltam mikor meggyilkolták. Még csak nem is emlékszem rá. Cervantes miatt anya nélkül nőtem fel és valljuk be Ő sem nyerné el soha az év legjobb apja díját. Nem tudok és nem is akarok erről beszélni, főleg egy ismeretlen embernek nem, ezért felültem az ágyon miután sikerült rendeznem vonásaimat arcomon.
- Neked tényleg mindent tudnod kell? – Itt az ideje, hogy ismét bekeményítsek.
- Ugye tudod, hogy milyen csekély esélye van annak, hogy a nap végére a farkad a számban legyen? Mégis valószínűbbnek tartom, hogy inkább a nap végén előtted térdelnék, mint hogy még többet meséljek neked az életemről. – Azt hiszem ezzel világosan mindent sikerült a tudtára adnom. Pontosan annyi esélye van annak, hogy leszopjam, mint annak, hogy engedjem, hogy még jobban vájkáljon a múltamban. Semennyi.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime15.06.22 18:11

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

Már épp kezdtem szemernyi empátiát érezni irányába és azt gondolni, hogy van benne valami emberi, hiszen az édesanyja miatt akar bosszút állni, ami teljesen érthető és mondjuk ki, jogos dolog a részéről, mikor a kérdéseimre megint olyan bunkón felelt, hogy egy másodperc alatt cseszte el az egészet és megint csak azt a kettyós szukát láttam magam előtt, akit eddig is. Valami azt súgja, hogy direkt cselekedett így, sőt, ha tovább mennék ezen a vonalon még akár azt is gondolhatnám, hogy ez egyfajta védekező mechanizmus a részéről, hogy ne tűnjön gyengének, de itt most mégis megállok. Nem vagyok sem a bolond némberek védőszentje sem pedig terapeuta, mindössze egy nyomorult, akit sikerült kifognia magának, megzsarolnia és ezzel tönkre tennie az amúgy sem túl fényesen induló újrakezdését.
- Kicsim, inkább szopok le én valakit, mint hogy hagyjam, hogy te bármit is kezdj a farkammal. – mosolyodtam el gunyorosan, majd ismét kortyoltam a sörömből, ami szép lassacskán elfogyott. Az üveget egy laza mozdulattal hajítottam a szoba másik felében álló kukába, hogy aztán kinyissam a neki szánt példányt és abba igyak bele. Ekkor egyszer csak megszólalt a mobilom, ami ismeretlen hívót jelzett ki. Volt egy sejtésem…
- Igen? – hangosítottam ki a telefont.
- Hol vagy Sullivan? – szólt bele a telefonba egy mélyebb, rekedtes férfihang.
- Itthon… és éppen vendégem van.
- Féltem, hogy a zsernyákok téged is lekapcsoltak.
- Lekapcsoltak? Miért? – játszottam az értetlent.
- Razzia volt a krimóban, úgy tudtam ma te is lent leszel a fiúkkal.
- Razzia? Baszki. Mikor??? Lent is voltam, de nemrég hazajöttem, mert összefutottam egy kedves ismerőssel. – forgattam meg közben a szemeimet.
- Miféle ismerőssel?
- Főnök… tudod, hogy úriember ilyesmiről nem beszél… - játszottam rá, mintha éppen aközben zavart volna meg minket, mire a pasas felnevetett.
- Üdv az élők között Sully! Jó mulatást – ezzel bontotta a vonalat, én pedig eltettem a telefont. Tehát a csaj infói jók voltak, tényleg kimentek a zsernyákok a bárba.
- Van még valami, amit meg akarsz vitatni vagy… - ám ekkor kopogtattak az ajtómon. Mi a fene?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime15.06.22 20:18



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Igyekeztem nem azt a tipikus „én megmondtam” fejet vágni, miután hallottam minden egyes szót a beszélgetéséből. Ez is pipa. Bevették a neki kreált alibimet. Egyetlen egy pillanatra sem lélegezhettem fel, mert a másik fő problémám szó szerint most kopogott be az ajtón.
- Ez gyors volt. – Számítottam arra, hogy Ben felügyelőtisztje tiszteletét fogja tenni nála miután megtudja, hogy a régi bandáján rajta ütött a rendőrség. Mégis meglepett, hogy ilyen hamar ideért, de még így is volt időm kigondolni egy tervet.
- Már tudod, hogy bármire hajlandó vagyok, hogy Cervantes megkapja azt, amit érdemel, ezért ajánlom, hogy tedd azt, amit mondok. – Felkeltem az ágyról.
- Biztos vagyok abban, hogy be akar jönni a felügyelőd és az is biztos, hogy nem fog neki tetszeni, hogy árasztod magadból a sörszagot, ezért nem engedhetem, hogy közel kerüljön hozzád, de mégis ajtót kell nyitni neki. Na meg a fegyverről se feledkezzünk meg, amit nem is tarthatnál és nem ártana, ha nem találná meg. Szóval csak látnia kell, hogy itt vagy és remélhetőleg annyira zavarba fog jönni attól, amit lát, hogy gyorsan távozni is fog, miután látta, hogy semmi illegális dologban nem mesterkedsz, hanem… - Most értem el ahhoz a részhez, ami tuti nem fog tetszeni neki. Nekem se, de bármit a látszat kedvéért ugyebár…
- Vetkőzz! – Levettem fekete magassarkú cipőmet és ez még csak a kezdet volt.
- Gyorsan, nincs túl sok időnk. – Ahogy arra se, hogy megvitassam vele, hogy ez a terv mennyire nincs a tetszésére, de remélem nem most fogja eljátszani a szégyenlős fiúcskát.
- El kell hitetni vele, hogy nagyon rosszkor jött. Szóval kell az inged, te pedig feküdj szépen az ágyra. – Nincs időm arra, hogy most foglalkozzak azzal, hogy Ben mit akar és azzal se, hogy megkérdőjelezze a módszereimet. Mondtam, hogy intézem a zsarukat és a felügyelőjét, de arról sose volt szó, hogy a módszereimbe lehetne bármi beleszólása. Ezért kibújtam a ruhámból nem törődve azzal, hogy mellet villantottam neki és csak egy aprócska alsóneműben állok előtte. Felvettem az ingét és összekócoltam a parókámat, hogy azt a hatást keltsem, hogy most pattantam ki az ágyból és magamra kaptam azt, ami a legközelebb volt hozzám.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime15.06.22 21:16

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

Csak pislogtam néhány pillanatig, míg az alkohol ködén át az információnak sikerült átverekednie magát az agyam azon szegletébe, ami mozgásra bírja a testrészeimet, ám ahelyett, hogy pánikba estem volna, hogy itt a világvége, simán lebukhatok és visszazárhatnak a rácsok mögé, szimplán csak kirobbant belőlem a röhögés. Hát tényleg az eszem-faszom megáll, már csak a felügyelőtisztem hiányzott az életemből és a napomból, most meg még vetkőzzek is a csajnak, akit a hátam közepére sem kívánok és aki szemrebbenés nélkül kezdte ledobálni előttem a textilt. Nem szégyellős az mér biztos. Vajon gyakran csinálja ezt?
- Formás cickók… - bukott ki belőlem, miközben tudatosan vagy épp reflexből, de én is vetkőzni kezdtem. Odadobtam neki az ingemet és az ágyhoz mentem, ám ekkor gonosz kis gondolatom támadt. Még az alsónadrágomból is kibújtam és az ágy mellé dobtam, úgy feküdtem le, de eszem ágában sem volt eltakarni magam a takaróval. Tőlem aztán szívinfarktust kaphat mind a két tyúk… ráadásul kezdek nagyon fáradt is lenni, feltehetőleg az elfogyasztott piák és a nehéz nap miatt. Megtámasztottam a fejem az ágytámlának döntve és az ajtó felé pillantottam, majd megköszörültem a torkom és jó hangosan szólaltam meg, hogy kihallatszódjon a folyosóra.
- Ne cica, ne hagyj itt… ne most, már olyan közel jártunk… - csak, hogy minél hitelesebb legyen a sztori, ha már erre kényszerültünk. Újra kopogtak.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime16.06.22 5:34



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Arra számítottam, hogy Ben ellenkezni fog és bármi másra hajlandó lenne csak arra nem, amit éppen elvárnék tőle, de nem ez történt. Meglepett és hirtelen nem is tudtam mire vélni azt, hogy ennyire engedelmes, hiszen az eddigiek alapján erre még sose volt példa. Azt hiszem, hogy eljutottunk odáig, hogy tényleg felfogja, hogy nem szórakozok és tényleg bármit megtennék, hogy Cervantes a pokolra jusson. Ha ehhez az kell, hogy vetkőzzek előtte, akkor megteszem. Sőt, ennél jóval drasztikusabb módszereket is képes lennék bevállalni. Mikor azt mondom, hogy bármire képes lennék a célom elérésében azt tényleg úgy kell értelmezni, hogy bármit. Ha az kellene, hogy tényleg megdugjon, hogy a felügyelőtisztje bevegye, hogy egészen idáig velem volt elfoglalva, akkor dugnánk. Szerencsére erre nem fog sor kerülni, mert elég csak a látszat illúziója.
Megjegyzését hallva annyi mindent tudtam volna mondani, de most sürget minket az idő, ezért az összes gúnyosnak szánt megjegyzésemet megtartottam magamnak. Ami persze nem jelenti azt, hogy a későbbiekben nem fogom a fejéhez vágni, hogy mit gondoltam a megjegyzését hallva. Ez valamiféle elcseszett bók akart lenni? Mert Ben szájából egészen úgy hangzott, főleg annak tudtában, hogy szerinte vissza kellene vennem az egómból.
Szándékosan csak résnyire nyitottam ki az ajtót, pont annyira, hogy lássuk egymást. Ez is a terv része volt, mert utána néztem a nőnek is megtudtam róla néhány dolgot, többet között azt is, hogy szeret alapos munkát végezni, ezért is feltételeztem azt, hogy nem fogja kibírni, hogy ne csak kint ácsorogjon, hanem beljebb akar jönni.
- Ben Sullivan itt van? – Feltűnően végig nézett rajtam, már amennyit a résnyire nyitott ajtón át lehetséges volt, de így is láthatta, hogy férfiing van rajtam, ami combközépig takart és csak egyetlen egy gomb volt begombolva a mellemnél.
- Igen, de… - Be sem tudtam fejezni, makacsul az ajtónak nyomult ezzel arra kényszerített, hogy hátrébb lépjek és beengedjem. Nem érdekelte, hogy mit mondhatnék, egyszerűen csak besétált az ajtón és ezzel együtt a csapdámba is.
- Már elnézést! – Szóltam utána, de hiába. Addig meg se állt míg meg nem pillantotta Bent az ágyban. Utána mentem és nem sok kellett ahhoz, hogy a hátának ütközzek olyan hirtelen állt meg. El sem tudtam dönteni, hogy kettőnk közül melyikünk van jobban meglepve. Nagyon azon voltam, hogy ne üljön ki a meglepettségem az arcomra, hiszen úgy kellene tennem, mintha nem most először élvezhetném ezt a látványt. Azt hittem, hogy ennél azért szégyenlősebb, de csak lazán ott feküdt meztelenül az ágyban és még csak nem is próbálta takargatni magát. Nem számítottam arra, hogy Ben meg tud lepni, de sikerült neki. Nem csak a meztelenkedésével, hanem a farka méretével is. Ha más körülmények között találkoztunk volna, akkor egy pillanatig sem lenne kérdés, hogy mit kezdhetnék vele, ha a nem kívánatos látogatónk végre távozna. Nagyon, de nagyon tudnánk élvezni egymás közelségét, de sajnos a mi kapcsolatunk nem az élvezeteken alapul.
- Úgy tűnik, hogy nagyon rosszkor jöttem. – Állapította meg a nő a nyilvánvalót és nekem nem úgy tűnt, mint aki zavarban lenne. - De hát erről szólnak a váratlan ellenőrzések.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime16.06.22 18:45

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

Igyekeztem hiteles alakítást nyújtani, így amikor a lány résnyire kinyitotta az ajtót úgy tettem, mintha nem tudnám ki is a vendégünk.
- Ki az Cica? – kiáltottam.
- Ha a főbérlő az, mert nagyon hangosak voltunk, mond meg, hogy sajnálom és visszaveszünk… - magamban jót derültem ezen az egészen, de nem volt rá túl sok időm, mert ahogyan számítottam is rá, Mrs. Wallace félresöpörte szöszikét az útból, hogy beengedje magát.
- Hupsz… - tettem úgy mintha zavarba lennék – Mrs. Wallace, micsoda…. kellemes meglepetés… - gyorsan magamra kaptam az alsónadrágomat és felkeltem, de gondosan távol maradtam tőle, nehogy megérezze rajtam az alkohol szagot.
- Kellemes mi? Képzelem…
- Meg… megkínálhatom valamivel? Egy pohár vízzel vagy narancslével?
- Nem szeretnék túl sokáig zavarni, csak amíg muszáj. Mondja Sullivan, merre járt ma este?
- Dolgoztam… a pizzériában, utána elmentem a szépségemért a munkahelyére… masszőr a lelkem… utána hazajöttünk.
- Ez minden?
- Igen. Éppen… nos tudja.
- Aha… vannak sejtéseim… - mérte végig ismét a lányt, majd újra engem.
- Ugye nem csinált mostanság semmi butaságot Sullivan? Semmi kétes business vagy rossz társaság?
- Hát, ha az nem számít butaságnak, hogy a pizzéria felett lakom… akkor nem… azt hiszem nem.
- Kár lenne magáért fiam…. ne szúrja el az esélyt, amit kapott. – ezzel sarkonfordult és elindult kifelé, ám egyszer csak megtorpant.
- Van néhány papír, amit majd ki kellene töltenie.
- Holnap első dolgom lesz bemenni Önhöz Mrs. Wallace.
- Várni fogom. Jó mulatást… - ezzel kisétált kikerülve a lányt. Ahogy az ajtó becsukódott mögötte, azonnal a pulthoz sétáltam, amin ott volt még a bontott söröm és alaposan meghúztam a maradékát. Nem a stressz miatt, hanem mert jól esett, ráadásul hatalmas adrenalinlöketet kaptam a gondolattól is, hogy milyen kevésen múlt a helyzet.
- Nos… azt hiszem elég hitelesek voltunk… - fordultam ismét felé, majd visszahuppantam az ágyra, fejemet a támlának döntve.
- Jól áll neked az ingem. – aztán felnevettem – Baszki még a nevedet sem tudom, te pedig már a farkamat is láttad… Mi a neved?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime17.06.22 5:37



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Hirtelen elhatalmasodott rajtam a pánik, mert rá kellett jönnöm arra, hogy ami innentől kezdve itt fog történni abban nekem már nincs túl sok beleszólásom. Minden csak Rajta fog múlni és azon persze, hogy mennyire hihetően fogja alakítani azt a szerepet, amit elvárok tőle. Sose szerettem kiadni a kezemből az irányítást, de most nem volt túl sok választásom. Nem tehettem mást, csak reménykedhettem abban, hogy Ben nem fogja elcseszni. Na és mi lesz, akkor, ha mégis? Ez a lehetőség egészen eddig meg se fordult a fejemben, de majd improvizálok, ha szükséges. Nem is értem, hogy miért idegeskedtem annyira, hiszen Ben teljesen ura a helyzetnek, meglepően remekül alakította a szerepét és úgy hazudott, hogy a nő látszólag minden szavát bevette. Ezért egy kis időre képes voltam fellélegezni és eljátszani a saját szerepemet. Megvető pillantásokat küldtem a nő felé, miközben összefont karokkal hátammal a falnak támaszkodtam, mintha csak arra várnék, hogy minél hamarabb megmutassam neki merre találja az ajtót, hogy Bennel ismét kettesben maradjunk.
- Nem árt vigyáznom veled, hihetően tudsz hazudni. – Most kellene éreznem azt a bizonyos sikerélményt, de valamiért mégse lélegeztem fel teljesen. Talán paranoiás vagyok, de csak nekem tűnik úgy, hogy ez túl könnyen ment? Mármint tényleg van bárki, aki elhiszi, hogy lefeküdnék ezzel a férfival? Ez még viccnek is rossz.
- Úgy gondolod? – Léptem oda a tükör elé, hogy levegyem a parókát és végre szabadok legyenek szőke fürtjeim.
- Szerintem az sokkal jobban áll, ha nincs is rajtam. – Eddig se szégyenlősködtem előtte ezért csak kigomboltam azt az egyetlen egy gombot, ami összefogta rajtam az igét és hanyagul a földre dobtam.
- Fogjuk arra, hogy mindez szükséges volt, hogy hitelesen játszd el a szereped. – Fordultam felé, nem zavartatva magam, hogy már lekerült rólam az ing és ismét csak egy bugyi van rajtam. Nincs is értelme annak, hogy takargatni kezdjem magam, már úgyis látta a melleimet.
- Megtehetted volna, hogy a takaró alatt veted le, vagy azt is, hogy eltakard magad. Szerintem az is hihető lett volna, ha már a földön hever az alsód… - Eltöprengtem a történteken miközben felvettem a földről a ruhámat, hogy ismét magamra vegyem. Dekoltázsomnál megigazgattam, mielőtt mellé feküdtem az ágyra.
- Azért láttam a farkad, mert azt akartad, hogy lássam. – Pontosan ezt gondolom, na meg azt is, hogy ez nem történt volna meg, ha az alkoholnak köszönhetően nem vetkőzi le a gátlásait.
- Drágám a mi kapcsolatunk túl bonyolult ahhoz, hogy megtudd a nevem. – Megtehettem volna, hogy álnevet használok, de mégis úgy döntöttem, hogy nem akarok neki hazudni.
- Különben is képes lennél hinni nekem? – A bizalmatlanság mindig ott lebeg felettünk.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime17.06.22 7:31

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

- Hát vigyázz velem. – feleltem a kijelentésére teljesen komoly hangon. Mi volt ez részemről? Fenyegetés? Figyelmeztetés? Nos, azt hiszem talán mind a kettő. Tény, hogy ameddig az öcsém és az édesanyám élete ki van szolgáltatva neki, nem nagyon ugrálhatok, ám, ha sikerül a kis terve, elkapja Cervantest és lanyhul a figyelme, nem garantálom, hogy nem kapom el és nem állok rajta bosszút. Ha fenyegetést látok majd benne a későbbiekre is, egészen biztosan nem fogok habozni.
- Bár a mi esetünkben inkább azt mondanám, hogy adj érte hálát, mert egy darabig még szükséged lesz erre a különleges képességemre. – végtére is csakis ezzel fogok tudni visszaépülni a csapatba és eljuttatni őt a céljához. Arról pedig inkább jobb, ha nem tud, hogy mi vezetett odáig, hogy tényleg képes legyek folyékonyan hazudni. Erről sohasem beszéltem senkinek és ha rajtam múlik soha nem is fogok.
- Igen, megtehettem volna, de abban mi a poén? Ráadásul bár ismeretségünk még nem túl hosszú Mrs. W.-vel, de azt már tudom az öreglányról, hogy elég alapos, sokszor még a saját szemének sem hisz, így azt is simán kinézem belőle, hogy benézett volna a takaró alá. – vontam meg a vállam.
- Annyit beszéltél a szopásról, hogy mondhatni megihlettél. – ezt a labdát nehéz lett volna nem lecsapni, ha már így alakult.
- Ééééés Mata Hari tovább titkolózik. – sóhajtottam fáradtan, miközben beletúrtam a hajamba.
- Már meg sem lepődök. Mondjuk az már egy kissé kezd nevetséges lenni, hogy még csak egy keresztnevet sem tudsz kibökni, de oké, legyen, ha neked ettől jobb… majd én elnevezlek. – igazából kurvára nem érdekel, hogy mi a neve, de elég nehéz valakivel úgy beszélgetni, hogy még azt sem tudod miként utalhatsz rá. Mégsem hívhatom folyton bolond szukának… Alaposan szemügyre vettem, tűnődtem egy kicsit, vajon milyen név illene hozzá, végül kiböktem az elsőt, ami az eszembe jutott.
- Jade. Na mit szólsz?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime17.06.22 9:38



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Figyelmesen fürkészni kezdtem az arcát, hátha leolvashatom róla a válaszokat a fel nem tett kérdéseimre. Ez mindössze egy jó tanács akart lenni, vagy sokkal inkább fenyegetés? Akárhogy is legyen biztos lehet abban, hogy vigyázni fogok vele, mert eddig is ezt tettem anélkül is, hogy mondta volna.
- Na és vannak más különleges képességeid is? – És most nem a különlegesen nagy farkára gondolok, hanem valami olyasmire, ami hasznomra lehetne a tervemben. Mert eredetileg az sose volt a terv része, hogy csókolózunk egymással, ahogyan az se, hogy meztelenül látom és én is majdnem meztelenre vetkőzők előtte. Az pedig pláne nem a terv része, hogy túlzottan közel kerülnénk egymáshoz, de mégis már megint az ágyában vagyok és egy ideig még „élveznünk” kell egymás társaságát. Szívesen lelépnék már, de mi van akkor, ha Mrs. Wallace lent ül az autójában is figyel? Mert mi most állítólag nagyon el vagyunk foglalva egymással és gyanús lenne, ha pár perc elteltével már lelépnék Ben lakásából. Vagy már megint túlgondolom? Mindegy is. Inkább óvatos leszek és elviselem még egy ideig a társaságát.
A kis meséje már majdnem hihetően hangzott. Valójában nem is érdekelnek az indítékai, hiszen a látszat meggyőzte az öreglányt és bevette azt, ami el akartunk vele hitetni.
- Kedvelhetőbb vagy ha iszol. – Nem csak azért mert bátrabb és engedelmesen dobja le magáról a textilt, hanem mert ilyenkor sokkal viccesebb. Nem annyira görcsösen feszült.
Felé fordultam és felkönyököltem. Gyanakvóan pillantottam rá. Mégis ennek mennyi esélye volt? Eltalálta a nevemet. Igaz, hogy csak a középsőt, de mégis… Általában nem szoktam hinni a véletlenekben, de Ben érdekében jobb, ha azt gondolom, hogy simán csak mákja volt, mint azt, hogy valakit rám állított és véletlenül elszólta magát azzal kapcsolatban, hogy tudja ki vagyok. Nem árt óvatosabbnak lennem, de nem hinném, hogy bárkit is rám állított, azt észre kellett volna, hogy vegyem. Annyira nem vakíthatott el a bosszú, hogy ne szúrjam ki, ha valaki a nyomomban van.
- Elhinnéd, hogy eltaláltad? – Minek is tagadjam? Semmi értelmét nem láttam. Nem sokan tudják a középső nevemet, általában a Minea nevet használom.  


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime17.06.22 10:07

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

- Elhinnéd, ha azt mondanám, hogy több is, mint gondolnád? – félig tréfásan, félig komolyan kérdeztem. Azon kívül, hogy az évek során sikerült elsajátítanom a folyékony hazudozást, tudok még egyet s mást. Kiválóan török fel kocsikat, értek az elektronikai dolgokhoz, ráadásul egyszer még bombát is kellett hatástalanítanom, igaz nem önszántamból, hanem mert a főnök vesszőparipája, hogy minden embere képes legyen rá, biztos, ami biztos. Évek telt el azóta, hogy egy ellenséges banda felrobbantotta egy társunkat, a főnök mégsem felejt. Talán jobb is így. Egyébként pedig kiváló megfigyelő is vagyok, ám ezekből eszemben sincs semmit sem megosztani vele, addig jó míg meg tudom lepni.
- Csillagom… ebben az esetben életem hátralévő részét, ami hála neked már úgy sem lesz túl hosszú… részegen töltöm majd. – s hogy hitelt adjak iménti szavaimnak, elindultam egy újabb üvegért, habár már kezdtem érezni, hogy nem a legjobb ötlet. Ismerem a határaimat, tudom mennyit bír el a szervezetem és bár egy még belefér a mérce szerint, nem muszáj kimaxolni a dolgot. Most kisebbet kortyoltam csak és az üveg tartalmának nagyobb részét hagytam a pulton.
- Őszintén? Nem, nem hinném. De nekem most már Jade maradsz. – kétlem, hogy ennyi titkolózás után a valódi nevét mondaná, azt meg pláne, hogy ekkora mákom legyen, hogy elsőre ráhibáztam.
- Azt hiszem én most kimegyek zuhanyozni. Ha akarsz nyugodtan heveréssz még vagy nézz tv-t, gondolom a parkolóban gubbasztó Mrs. Wallace egy órán belül elmegy, utána megpattanhatsz. Vagy lenyomhatunk egy kamu veszekedést, hogy elment az ihlet a hírtelen vendég miatt, ahogy akarod. – közben kivettem a szekrényből egy boxert, amiben majd alhatok, ezután eltűntem a fürdőben a zuhany alatt. Gondolom csatlakozni úgysem csatlakozna.



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime17.06.22 11:49



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Kezdem fárasztónak érezni azt, hogy ennyire nem bízunk egymásban, túl sok a kételkedés és a gyanakvás. Még úgy is, hogy egyetlen egyszer sem hazudtam neki. Vicces ugye?
- Inkább azt hinném el, hogy szándékosan eltitkolnád, hátha egyszer ellenem tudnád használni. – Már párszor megvitattuk, hogy mennyire nem tudunk bízni a másikban. Hazudnék, ha azt állítanám, hogy kezdem kiismerni, mert jóval összetettebb személyiség, mint azt elsőre feltételeztem volna róla, de azt hiszem nem tévedek nagyot abban, hogy azt gondolom Ben revansot akar majd venni rajtam, ha ennek az egésznek vége. Gyűlhet benne az irántam érzett undor és utálat, napról napra egyre jobban. Fenyegetést lát bennem. Az anyja és a testvére életével zsarolom, szóval érthető, ha holtan akarna látni.
- Nehéz úgy mondani bármit is, hogy minden elhangzott szavamat kételkedve fogadsz. – Most kellene neki bevallanom, hogy sose az volt a célom, hogy halálra ítéljem? Nem hinném, hogy jó ember lennék, mert rengeteg rossz döntést hoztam, de Ben a körülmények áldozata lett. Akár mondhatni úgy is, hogy járulékos veszteségként tudnám elkönyvelni, ha meghalna.
- Nem akarom a halálodat. – Akarni nem akarom, de mégis megtörténhet, hogy meghal csak mert rákényszerítettem arra, hogy visszamenjen a régi bandájához és információkkal lásson el. Meghalhat és ha minden a lehető legrosszabban sikerülne, akkor én is. Ezzel tisztában vagyok.
- Ez azt jelenti, hogy már sose fogom hallani azokat a csodálatos beceneveket, amiket eddig adtál nekem? – Egyik se volt túlságosan fantáziadús, de talán az őrült szuka jelzője volt a legszórakoztatóbb.
- Hosszú és fárasztó napom volt, már se erőm, se kedvem színlelni, inkább várok. – Nekem mára elég volt bőven az, hogy egy kamu kettyintést kellett mással elhitetni. Ben ágya kényelmét érezve erős késztetést éreztem, hogy lehunyjam szemeimet és engedjem, hogy a fáradság győzedelmeskedjen felettem, de nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy ennyire kiszolgáltatottá váljak neki.
Annak tudtában, hogy láttam mindazt, amit látnom kellett valahogy kezdtem azt érezni, hogy felesleges volt az iménti kamu szexes jelenet, mikor tényleg dughattunk volna. Hogy mi van??? Akaratlanul is csak a szexre tudtam gondolni, főleg azok után, hogy végzett a zuhannyal és zavartalanul vonul fel előttem miközben csak egy alsónadrágban van. A személyiségével vannak bizonyos problémáim, de mindezt az izmos testével képes kompenzálni. A kidolgozott hasizom a gyengém és már miért is ne mutogathatná nekem minden lehetséges alkalommal? Ben itthon van, ezért úgy flangál a lakásában ahogy csak akar és ez ellen nem tehetek semmit se.
- Kár, hogy nem kedveljük egymást. – Mert ha egy kicsikét is éreznénk bármi szimpátiát egymás iránt, akkor a mai esténk egészen máshogy végződhetne.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime17.06.22 12:59

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

Hulla fáradt voltam, vitatkozni sem volt kedvem, a rejtélyekből és a titkolózásokból is bőven elegem volt mára, ráadásul még a farkamat is látta, szóval épp elérkezettnek láttam az időt arra, hogy berekesszem a mai napot egy kiadós zuhannyal. Ahogy a vízcseppek érintették a bőrömet, egyszeriben ólmos fáradtság kezdett kibontakozni bennem, olyannyira, hogy állva el tudtam volna aludni a zuhany alatt, ha arról van szó. Mégis inkább gyorsan kikászálódtam a fülkéből és megtörölköztem valamelyest, majd magamra véve a boxeremet visszatértem a szobába hozzá. Nem zavartattam magam, most már felesleges is lett volna, hiszen már látott így kétszer is, sőt, ennél meztelenebbül is.
- Bizony, kár. – feleltem neki, mert valahogy tökéletesen értem, hogy mire akar ezzel célozni. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy sikerült pillanatok alatt kiverni a fejemből azokat a bizonyos fedetlen kebleket, amikben az imént volt szerencsém gyönyörködni. Az igazat megvallva, ha nem gyűlölném annyira, tudnék vele mit kezdeni… Csak szivattam azzal a hetes szöveggel, mert nagy volt az arca, de igaz, ami igaz, nem csúnya….
- Viszont beépülés és bosszúhadjárat ide vagy oda, oszlatom a bulit mára, úgy érzem nem bírok el több drámát, muszáj rápihennem a következő felvonásra. – ezzel hanyag eleganciával legörgettem a párnámról és a térfelemről, majd elnyújtóztam kényelmesen és lehunytam a szemeimet, úgy sincs mitől tartanom alapon.
- Jó éjszakát kicsi vészmadaram. Tudod hol az ajtó… - motyogtam még mielőtt elnyomott volna az álom.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime17.06.22 15:27

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Füstös kiskocsma Füstös kiskocsma - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Füstös kiskocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Vegas rosszabbik környéke-