welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
O'Connell & Hathaway Vote_lcapO'Connell & Hathaway Voting_barO'Connell & Hathaway Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

O'Connell & Hathaway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime28.06.15 19:53










Az talán most az egyetlen esélyem. Barátok vagyunk már mióta is? Túl régóta. Ennyi szívesség szerintem még bőven beleférne. Nem nagy kérés… Mármint lényegében az, de nem kell semmiben sem felelősséget vállalni, nem követelnék tőle gyerektartást, vagy bármi mást, mindössze csak a spermájára van szükségem, hogy gyerekem lehessen.
- Leszbikus vagyok és ugye a nőktől nem tudok teherbe esni, de a mesterséges megtermékenyítés többe kerül, mint tízezer dollár és az sem garantált, hogy az első kezelés sikeres lesz, szóval lehet, hogy többre lenne szükségem, de mégis honnan szednék én annyi pénzt? Na meg miért akarnék teherbe esni mesterségesen, ha természetesen is lehet? – Léptem be az orvosi szobába, ahol Stephen éppen pihent és meg sem vártam, hogy szóhoz jusson, hadarni kezdtem a kis szövegemet, amit alaposan gyakorolgattam otthon a tükör előtt.
- Én sem leszek már fiatalabb, de szerintem a testem most készen állna arra, hogy kihordjak egy kisbabát. – Nem akarok negyven éves koromig várni, mert ha hatvan éves leszek, akkor a gyerekem húsz éves lenne és nem akarok én lenni a gáz szülő a többi közül, aki már olyan öreg, hogy azt gondolják nem az anyja vagyok, hanem a nagyija.
- Szóval mit szólsz hozzá? Nem kellene, hogy csókolózzunk, vagy bármi romantikus dolgot művelni egymással, sőt akár felőlem teljesen sötétben is csinálhatnánk. Csak megmásználak és ennyi. – Igen, pontosan szexet kínáltam neki annak tudtában, hogy van barátnője, de ha a kicsi örökölné a génjeit és hozzá adódnak az én génjeim is, az egy csodálatos gén mix lenne, egy tökéletes csecsemő büszke szülei lehetnénk.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime02.07.15 16:19



Olivia & Stephen

Én köpni, nyelni nem tudtam Olivia begyakorolt szónoklata hallatán. Látszik, hogy jó régen beszéltünk, mert még csak arról sem tudtam semmit, hogy egyáltalán anya szeretni lenni, azt sem, hogy miért vagy mióta tart ez az állapot nála, hogy gyereket szeretne és miért csak most hallok erről először és mi ez az őrültség? Egy rakat kérdés lett volna, amivel félbeszakíthattam, de ehelyett inkább figyelmesen és felettébb érdeklődve végighallgattam, nem mintha abba tudta volna hagyni, már épp azért akartam rászólni, hogy levegőt is kellene venni néha, de inkább meg se szólaltam, sőt lassan úgy voltam vele, hogy felteszem a kezem, ha szólni akarok vagy csak szimplán megadom magam, csak tartson már egy kis szünetet, mert lassan kezdek kiesni a lépésekből.
- Most már akkor megszólalhatok? - Teljesen higgadtan és csöndesen tettem fel a kérdésem, sőt még fel is emeltem mindkét kezem. - Igen? - Kérdeztem vissza még egyszer biztos, ami biztos alapon.
- Jól van. Akkor... Én is örülök, hogy látlak Olivia, hiányoztál... Úgy nem mellesleg szia cica, kerülj beljebb, esetleg egy kávé, erősebbel most nem szolgálhatok, bár ahogy elnézlek rád férne. - Mi ez az őrület? Teljesen le vagyok taglózva, még egy kicsi és szó szerint is le leszek, amennyire elszántnak tűnik képes lenne itt és most az irodámban megmászni. De én még mindig ott tartok, hogy semmit sem értek.
- Én is kérdezhetnék? Persze, csak ha befejezted, mindenesetre előbb fújd ki magad még mielőtt folytatnád, még a végén beleszédülsz. - Mégis mikor ment mindezen keresztül és hol a fenében voltam én akkor?
- Mi a franc? Elmagyaráznád? Gyerek? Most komolyan? Miért, mióta, hogyan és ez most komoly? Tőlem akarsz gyereket? - Én kérek elnézést, amiért még mindig megvagyok lepve és ezen a részen vagyok fenn akadva, de valahogy még nem tudok továbblépni, amíg ezt nem magyarázza el. Szeretném érteni, hogy mégis miről maradtam le ennyire? Nem vagyok nőből, de azért biztos nem annyira bonyolult.


©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime03.07.15 11:16










Izgultam, ezért talán egy egészen kicsit hadartam is miközben beszéltem. Mi van, ha nemet fog mondani? Szépen fogalmazva Stephen az első a listámon, akinek meg szeretném kaparintani a spermáját. Szerintem érthető okok végett. Jó képű férfi, remek génekkel rendelkezik és még a fejében sem káposztalé folyik, kell ennél több ok?
- Persze. – Aztán, ahogyan ismét rákérdezett válaszol bólintottam egyet. Szinte lélegzet visszafojtva vártam, hogy mit akar nekem ezután mondani, hogy én már kiteregettem előtte a lapjaimat.
- Nem kösz, semmit sem kérek, leszámítva egyetlen egy dolgot. – Sosem hittem, hogy ennyire rá leszek szorulva az életben egy férfi segítségére, sőt azt sem gondoltam volna, hogy valaha is olyan közelségbe fogok kerülni egy hímvesszővel, mint ahogyan most szeretnék.
- Ha nem tőled akarnék gyereket, akkor szerinted mire volt jó az iménti monológom? – Elhiszem, hogy megleptem ezzel, sőt sokkoltam is. Valójában, ha a helyében lennék most, akkor én csak pislognék, és nem hinném, hogy szóhoz tudnék jutni jó néhány hosszú percig.
- Mindig ennyi kérdést teszel fel, ha egy nő határozottan kijelenti, hogy le akar veled feküdni? – Gondolom neki a szex eddig csak az élvezetről szólt és nem pedig arról, hogy végül egy csecsemő a következménye.
- Teljesen komoly! Miért nehezedre esne velem lefeküdni? Remélhetőleg már az első alkalomkor sikerrel járnánk, de ha mégsem akkor többet próbálkoznánk. – Én már mindent kiterveltem előre, már csak az kell, hogy rábólintson.
- Ez számodra semmiféle következményekkel sem járna, ha nem szeretnéd. Az pedig egészen biztos, hogy nem foglak zaklatni a gyerektartásért. – Megtehetném, hogy lefekszem egy vadidegennel is, de nem akarom, hogy azt sem tudjam, hogy kitől van a gyerekem. Minden szempontból Stephen a legjobb választás, feltéve ha nem tart teljesen őrültnek, hogy most ezzel hozakodtam elő.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime03.07.15 14:08



Olivia & Stephen

- Azt, hogy feküdjek le veled? Ez őrültség. A legnagyobb, amit valaha hallottam a szádból. - Erre azért végképp nem számítottam. Volt már pár nem százas húzása, de ez azért blokkolt egy pillanatra. Hirtelen fogalmam nem volt mégis mit mondhatnék vagy mit kellene ilyenkor mondani. Elvagyok képedve, ami rólam nem igazán gyakran mondható el, de most köpni, nyelni nem tudok.
- Őszintén? Lövésem sincs, de most már nagyon érdekelne. - Tényleg komolyan gondolja? Akkor még szép, hogy érdekel. Valamiről nagyon lemaradhattam az utóbbi időben, amit jó volna bepótolni, mert semmit sem értek, próbálom követni, de nem igazán sikerül, mert egyszerűen bizonyos kérdések esetében nem tudok rájönni a válaszokra. Én felfogtam, hogy anya akar lenni, ami egy fantasztikus dolog, ez is világos, de azért ezt egy nő sem húsz perc alatt dönti el, szóval biztosan van ennek valami kimenetele, magyarázata, amit én mindenképp szeretnék hallani. Még mindig nem hiszem el...
- A probléma nem vele van, hanem a következményével, mármint nem arra gondolok, hogy egy gyerek az probléma lenne, csak ennyire konkrét céllal még senki sem állt elém, hogy csináljak neki gyereket, szóval nézd el nekem, hogy azt sem tudom hol állok ebben a dologban. - Az finom kifejezés lenne, hogy meglepett vagyok. Viszont még valamit nem értek. Ezt Ő már eltervezte, elég részletesen, mindenre gondolt, de akkor hol voltam én akkor, úgy értem eddig? Miért csak most szólt erről az egészről?
- Mi van? Kezdjük onnan, hogy nem is vonzódsz a férfiakhoz, így hozzám sem. Röhejes lenne, nem gondolod? - De ha mégsem akkor többet próbálkoznánk? Az eszem megáll. Hallja egyáltalán, amiket mond?
- Első pont, szedsz valamit? - Teljesen komolyan gondoltam a kérdést. Kezdek aggódni. - Kettes pont, miért nem szóltál, hogy pénzre lenne szükséged? - Azért úgy hiszem némi magyarázat mégis csak járna nekem.


©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime05.07.15 23:03









- Ó, ne már! – Ez kezd nagyon is úgy hangzani, mint egy visszautasítás. Mit kellene tennem? Elhívni bulizni, majd leitatni, hogy mégis csak le akarjon feküdni velem, akkor talán figyelmen kívül tudja hagyni, hogy mégis csak leszbikus vagyok és már évek óta ápolunk barátságot egymással.
- Ebben a dologban neked nem állnod kellene, hanem feküdnöd. – Ennél határozottabban már nem is bírtam volna mondani.
- Lehetsz felül is, vagy akár alul, ahogy neked megfelelne. – Nem lennék válogatós, hogy ha a pózokról van szó, nekem mindegy, hogy hogyan akar velem lefeküdni, csak egyezzen bele végre. Elvégre a lényeg az, hogy a következménye egy aranyos kis csecsemő legyen.
- Nem kell ahhoz semmiféle vonzódás, hogy a spermád megtermékenyítsen. – Minek is kellene ezt egy orvosnak magyaráznom? Biztosan részt vett már néhány felvilágosító órán és pontosan tudja, hogy minek és hol kell lennie ahhoz, hogy kilenc hónap múlva őrjöngjek a szülési fájdalmaimtól.
- Nem kell csókolóznunk, vagy bármiféle romantikus dolgot művelnünk közben. Egyszerűen csak levetkőznünk, majd neked azt kellene tenned, amihez egyébként is értesz. – Eddig hány nővel is feküdt le élete során? Felesleges is lenne a számolgatás, talán addig el sem tudok számolni. Na és mi van, ha már van a nagyvilágban néhány porontya? Sosem lehet tudni alapon.
- Még semmit, de talán néhány hormon nem fog ártani, ha úgy döntenél, hogy használhatom azt a bizonyos testrészedet, amire nagyon is szükségem lenne. – Már mindent tudok, mindennek utána jártam, pusztán csak meg kell találnom azt a férfit, aki hajlandó nekem gyereket csinálni.
- Sosem kérnék tőled pénzt. Egy kezelés csak már úgy tízezer dollár körül mozog és nincs arra semmi garancia, hogy az első sikeres lesz, szóval ahány kezelésen kellene részt vennem, amíg teherbe nem esek, és addig kellene kezelésenként leperkálnom egy tízezret. - Közöltem vele sóhajtva azt a hírt, ami végül is oda vezetett, hogy azt akarjam, hogy testi kontaktus során essek teherbe.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime07.07.15 10:40



Olivia & Stephen

- Eszem, faszom megáll... - Más körülmények között ezen most borulnék a röhögéstől, de ebben a helyzetben inkább csak fogalmam sincs mihez kezdjek vele. Ez őrültség, semmi értelme, mármint világos, anya szeretne lenni, ezt megértem, de azt nem hiszem, hogy ez így nekem is menne. Először is, ha apa szeretnék lenni valószínűleg egy olyan nőtől vagyis inkább attól a nőtől, aki az életem része, minden nap, ezzel nem megbántani akarom, csak ennek így kéne lennie, nálunk pedig erre nincs sok esély. Én nem akarnám magam mellé láncolni, a jogaimról viszont nem vagyok hülye, képtelen lennék lemondani, ergo ez sehogyan se működne úgy, ahogy azt elképzelte.
- Ugye nem gondoltad komolyan, hogy idejössz és ilyen könnyen ráveszel? Nézd, én felfogtam miről beszélsz, hogy anya szeretnél lenni, meg hogy Te sem leszel már fiatalabb, ahogyan én sem és persze, hogy szeretnék még apa lenni, de Te független akarsz lenni bárkitől, ami nekem, ha az én gyerekemről lenne szó sehogyan se felelne meg. Nem arról van szó, hogy nem bízom benned, egyszerűen csak én nem az az ember, férfi vagyok, aki hajlandó vagy akár képes lenne lemondani az apai jogairól, főleg, hogy Ő lenne az első... Ezt azért meglehet érteni, nem? - Szerintem teljesen reális és normális, amiről beszélek és nem várok mást, hogy hogy Ő is próbáljon megérteni engem és az én szemszögemből nézni a helyzetet.
- Nem kell részletezni... - Tudom mit kellene csinálnom, épp csak ilyen szándékkal még sosem mentem bele. A lényeg az éppen az volt, hogy ne legyenek következményei, Ő pedig most arra kér, hogy apa legyek. Én ezt nem tudom csak így öt perc alatt eldönteni.
- Te már nagyon utána jártál ennek, igaz? - Határozott és láthatóan megdönthetetlen az álláspontja ebben a kérdésben, vagyis Ő már alaposan utánanézett ennek és mindent megtudott már, amit csak tudni akar erről az egészről.
- Olivia, arra kész, hogy apa legyek. Nekem ezen még gondolkodnom kell és megtudni pár dolgot hogyan is működik ez az én oldalamról. - Mert csak így biztosan nem fogok belevágni.


©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime09.07.15 12:20










Tudom, hogy váratlanul érte, hiszen még nem is beszéltem vele arról, hogy esetleg gyereket szeretnék, de csak azért nem, mert biztos akartam benne lenni. Most pedig biztos vagyok a dolgomban, ezért is zúdítottam rá hirtelen mindent, ahelyett, hogy szép lassan adagoltam volna be az infót neki. A vártnál jobban lehidalt a hírtől, pedig lényegében csak arra kértem, hogy feküdjön le velem, mert szükségem van a spermájához ahhoz, hogy megfoganjon bennem egy gyerek, egy kis bőgő masina, aki nagyon sokáig nem hagyna aludni éjszakánként, de mégis ez a legnagyobb vágyam.
- Most attól érzed magad feszélyezve, hogy leszbikus vagyok és még sosem voltam férfival ezért technikai értelemben szűznek számítok ilyen téren? Hidd el mindent jól átgondoltam, és ha a célom érdekében le kell feküdnöm legalább egy hím nemű egyeddel, akkor szeretném, ha azaz egyed te lennél. – Stephen lenne az első választásom, de még benne van a pakliban Graham is, de úgy gondoltam, hogy Graham még tőle is ragaszkodóbb természetű és mégis csak a társam a mentőkocsiban, szóval kissé bizarr lenne, ha keverném a munkát a magánéletemmel.
- Bizarr, ha azt mondom, hogy annak ellenére, hogy a női nemhez vonzódok, mégis szeretném, ha a gyerekem természetes módon foganna? Nem akarom neki később azt mondani, hogy egy lombikból származik, mikor azután kezdene el érdeklődni, hogy hogyan született. – Szerintem nagyon is logikus az érvelésem, viszont meg tudom érteni őt is, gondolom úgy tervezte, hogy majd felesége lesz és csak azután lesznek gyerekei, egy olyan nőtől, akit szeret.
- Igaz. Ezt nem csak úgy hirtelen felindulásból döntöttem el. – Szóval, ha rábólintana, és végre bele vágnánk a mi kis projektünkbe, akkor nem fogok visszatáncolni.
- Szóval, ez azt jelenti, hogy határozottan nem mondasz nekem nemet, mindössze kérsz egy kis gondolkozási időt? – Reménykedve néztem rá, még ha nagyon is jól tudtam, hogy amit kérek tőle az bizony nem kis dolog.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime09.07.15 14:06



Olivia & Stephen

- Tisztázzuk, nem érzem magam feszélyezve, csak nem számítottam rá, hogy egy nap azzal állítasz be hozzám, hogy gyereket akarsz, sőt akár most azonnal az íróasztalomon is megfelel, csak csináljuk. Ismerlek. Tudom milyen vagy, amikor határozottan akarsz valamit, de most fogalmam sincs mi ütött beléd. Anya akarsz lenni. Ezt maximálisan megértem, de nem gondolod, hogy ezt egyedül nem volna helyes eldöntened? Úgy értem, ha egyszer lesz valakid, Őt ez nem fogja feszélyezni? Erről nem együtt kellene döntenetek, ha ott tartatok? - Ez egy nagyon is komoly dolog és szerintem még mindig nem gondolta át egészen. Próbálom megérteni és bármikor gondolkodás nélkül igent mondanék bármilyen körülmények között, ha a segítségemre lenne szüksége, de ez azért most más. Az a baba az én gyerekem is lenne, az első és egy darabig egyetlen gyerekem.
- Igaz is, így mondhatod, hogy egy kedves jóképű barátod felcsinált, hogy megszülethess, azóta pedig mi nevelünk anyuval. Mert ez ugye így a normális... - Voltaképp csak azután jutott el a tudatomig, hogy mit is mondtam és, hogy esetleg megbánthattam vele miután már kimondtam. - Ne haragudj. Nem megbántani akartalak. - Most mondhatnám, hogy nem úgy értettem, ahogy mondtam, de szerintem pontosan értette a lényegét a szavaimnak és a mondanivalóját is. Igazság szerint most nagyon nem tudom mihez kezdjek a helyzettel, még azzal se, hogy engem kér meg erre.
- Csak próbállak rávezetni, hogy bár azt hiszed mindenre gondoltál nem így van. Tudom, ezt nem épp nekem kellene mondanom, de most ne csak az eszeddel gondolkozz, a szíveddel is... Tényleg erre vágysz? Így és most? Egyedül... - Mert én nem lehetek mellette úgy, ahogy szeretnék, még ha én is leszek az apja a gyereknek. Lássuk be, ez képtelenség és igazán azt is tudom, hogy egyikünk se szeretne szerepet játszani a közös gyerekünk számára.
- Na és mi lesz, ha megteszem, de amikor megszületik az apai ösztönök erősebbek lesznek és képtelen leszek lemondani róla? Én nem akarlak magamhoz láncolni, csak mert anya szerették volna lenni. Én nem magamért, nem csak magamért dolgozom... Szerinted mit szólna Vanessa, ha közölném vele, hogy gyereket fogsz szülni nekem, miután mi még mindig csak jegyben járunk, és talán el se akarom venni... - Egyszerűen pocsék az időzítés. - Fogalmazzunk így. - Jó sok gondolkodási időre...


©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime10.07.15 11:04









- Azért csak tisztázni szeretném, hogy nem feküdnék le veled most azonnal, hiszen nem mindegy, hogy mikor csináljuk. Tudod, vannak bizonyos napok a nők életében, mikor fogékonyabbak arra, hogy teherbe essenek. – Biztosan Stephen is tudja, hogy mi azaz ovuláció hiszen orvos, habár nem a szakterülete a nőgyógyászat, de mégis sejtheti, hogy miről van szó.
- Ha feszélyezné, akkor biztosan nem működne a kapcsolat, ha valaki pedig velem akarna lenni, akkor velem lesz úgy is, hogy lesz egy gyerek az életemben. – Mert miért ne szülhetne egy leszbikus nő is? Nem kell mindenkinek árvaházból örökbe fogadni csak azért, mert a saját neméhez vonzódik, pontosan úgy, ahogyan a melegek is fogadhatnak fel béranyát.
- Kapd be! – Ez azért tényleg bántó volt. – Ez egészen úgy hangzott, mintha elleneznéd azt, hogy a leszbikus nőknek legyen családjuk, mert az nem normális, ha a gyereknek két anyja van. – Mondtam már, hogy néha tud pöcs is lenni? De szerencséjére egy jóképű pöcs, és pontosan tőle lenne szükségem azokra a bizonyos kis fehér úszókra.
- Erre vágyok, olyan nehéz megértened, hogy erre vágyok mindennél jobban? – Ezért attól sem riadok vissza, hogy egyedül neveljem fel a gyerekemet, persze idővel talán majd lesz partnerem, de tényleg anya szeretnék lenni.
- Nem kérhetem, hogy mondj le róla, elvégre a szülői kötelességeid jogilag téged is köteleznének, de ettől függetlenül én téged semmire sem kényszerítenélek rá. – Hangosan felsóhajtottam.
- Szóval, annyiszor látogathatod meg a kis bőgő masinát amennyiszer csak akarod, sőt az is megoldható lenne, hogy néhány napig nálad legyen mikor nagyobb lesz, persze ha te is ezt akarnád. – Minden csak rajta múlik, az pedig biztos, hogy én nem fogom eltiltani a közös gyerekünktől.
- Vanessa egy picsa, sosem kedveltem, szerinted érdekelne, hogy mit szólna hozzá? Engem inkább az foglalkoztatna, hogy mégis miért vagy még mindig vele? Már olyan régóta bizonytalan vagy, szerintem sosem fogod elvenni feleségül, csak még nem volt bátorságod lapátra tenni, túlságosan megszoktad már ahhoz, hogy egyszerűen meg tudj tőle válni. – Az már biztos, hogy ez a kapcsolat számára már semmi boldogságot nem okoz, akkor mégis miért van még vele együtt? Fel nem tudom fogni.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime13.07.15 17:46



Olivia & Stephen

- Ne idegesíts. Szóval, ha mondjuk rábólintanék és beállítanék kedden, hogy oké, csináljuk, de elküldenél, hogy jöjjek vissza csütörtökön, mert ma nem az a nap van. Ne idegesíts... Ha Tőlem akarsz gyereket légy szíves azt ne oszd már be mikor legyek kanos. Szóval, ha naptár szerinti szexet akarsz valakivel, az a valaki nem én leszek. - A lehető legkomolyabban gondoltam, amit mondtam. Tudom, hogy vannak ilyen napok, csak épp nevetségesnek tartom őket plusz bizonyos szinten azokat is, akik hisznek ebben. Ő pedig, ha azt akarja, hogy én csináljam fel, akkor a lehető legkomolyabban mondom, hogy ne akarja beosztani melyik napon hánytól hányig legyen kedvem kefélni és gyereket csinálni.
- Aki nem közös döntés után fogant meg. - Azért ezen is el kellene bizonyos szinten gondolkodni, hogy nem lehet mindent előre látni. Tudom, hogy ezt nekem is lehetne joggal mondani, de azért az én helyzetem mégis csak merőben más, mint az övé. Engem semmi sem gátol abban, hogy akár egy baseball csapatot is összehozzak valakitől anélkül, hogy kínosan kellene éreznem magam akár minimális szinten is.
- Szó sincs róla, inkább kicsit olyan, mintha ezzel beletörődnél abba, hogy mindig egyedül leszel plusz mást elkapott a a hév, hogy sürget az idő és mindent egyedül akarsz csinálni, de így azok a közös pillanatok is elvesznek, hogy együtt döntsek a gyerekvállalás mellett és minden más kérdésben ami vele kapcsolatos. - Ami szerintem szép és fontos dolog is egyben és persze, hogy mindenkinek joga van hozzá, neki is, és ha Tőlem szeretne segítséget kérni ebben, akkor az a legkevesebb, hogy legalább elgondolkodom rajta.
- Megértettem. - Oké, akkor ezt letisztáztunk, felfogtam. Anya szeretne lenni. Nekem pedig kötelességem ennek örülni és mindenben mellette lenni, ha kell még a gyártási folyamatban is.
- Gondolkodni fogok rajta, oké? - Azért merem remélni, hogy mindemellett szánt nekem némi gondolkodási időt és nem számított azonnali válaszra, mert azt most semmiképp sem tudnék nyújtani.
- Hé, egy ilyen picsa legyen a születendő gyerekem anyja? - Az a helyzet, hogy mindenben igaza van, amit csak elmondott, csak én még ezt így nem tudom belátni és elfogadni. Egy ideje már várólistás a kérdés, de nem tudom meddig tudom még halogatni.


©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime20.07.15 23:52









- Ezek szerint hajlasz arra, hogy bele menj, csak az egyetlen kritériumod az, hogy akkor akarsz velem lefeküdni, mikor kedved van? – Remélem, hogy nem számít semmi romantikus légyottra. Nem lesz benne semmi romantika, mindössze csak a kötelességét kell elvégeznie. Végül is, hogy ha csak ezen múlik, akkor hatalmas idióta lennék, ha nem bólintanék erre rá. Persze estek nők már teherbe akkor is, mikor nem azok a bizonyos napok voltak, akkor nekem is sikerülni fog, igaz? Addig próbálkozunk, míg két csík fog lenni a terhességi tesztecskén.
- Mi vagy te? Valami leszbikus szakértő? – Nem számítottam arra, hogy ki fog oktatni. Lényegében nem is tudom, hogy mire számítottam, de a ledöbbent arca látványában biztos voltam és félig meddig azt hittem, hogy miután vázolom neki a helyzetet úgy fog dönteni, hogy neki nem kell gyerek, vagyis ha kellene is neki, akkor sem tőlem.
- Mégis mennyi gondolkozási időre van szükséged? – Azért mégis valamilyen szinten jó lenne tudni, hogy mikor is fogok választ kapni erre a fontos kérdésemre, de nem akarom, hogy úgy érezze, hogy sürgetném, még akkor is, hogy ha képes lennék most azonnal oda menni hozzá és elkezdeni vetkőztetni. Azért gondolom, hogy mennyire meglepődne azon, hogy ha elkezdeném lefelé húzni a nadrágját és közölni vele, hogy most indul a közös kis projektünk.
- Most ugye nem engem picsáztál le? – Mert a mostani barátnőjét tartom picsának, ha pedig hozzá akarna hasonlítani, akkor megtudná, hogy mennyire vagyok képes picsaként viselkedni.
- Akkor most hagyjalak magadra, hogy tudj gondolkozni? De még lenne néhány részlet, amit le kellene tisztáznunk, ha esetleg úgy döntenél, hogy akarod ezt az egészet. Tényleg nem akarom, hogy bármit is kényszerből tegyél meg, ha nem mennél bele, akkor is szeretni fogom azt a hülye fejedet, de egy ideig biztosan dühös lennék rád. – Mindezt bájosan mosolyogva közöltem vele. Nem szeretném, hogy ez a csináljuk együtt a gyerek projektet dolog a barátságunk közé álljon, vagy, hogy ezért elveszítsem.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime27.07.15 18:52



Olivia & Stephen

- Igen, mert ha épp nem vagyok a városban, amikor peteérésed van, akkor jössz utánam, hogy idő van? Enyhén szólván kiakadnék. Szóval, maradjunk annyiban, hogy előbb ha rábólintok az én módszeremmel próbálkozunk, aztán ha kudarcot vall, akkor jöhet a naptárszex, rendben? - Csak megtudok csinálni egy gyereket anélkül is, hogy valaki megmondaná melyik napokon esélyesebb. Például a újdonsült kicsi húgicámat fogadni is mernék rá, hogy első alkalommal sikerülne felcsinálnom, ha utólag kiderülne, hogy nem védekeztünk, már pedig a legutóbb sem, szóval bízom benne, hogy okos kislány, végül nem vágott hozzám napokkal később egy pozitív terhességi tesztet, igaz lövésem sincs hogy fogadtam volna, valószínűleg rosszul.
- Csak valaki, aki komolyan veszi azt, amiben egyszer belevág és végigcsinálja. Szóval csak annyit akarok kideríteni, hogy valóban mindketten készen állunk erre. - De leginkább mégis csak arra kell rájönnöm, hogy én készen állok-e erre, akárhonnan is nézzük, ha belemegyek apa leszek, még ha nem is vagyunk, leszünk együtt, nem vagyunk egy pár, akkor is a mi gyerekünk, az én lányom vagy fiam is lenne, még szép, hogy ezen gondolkodnom kell.
- Nem tudom. Egy óra, egy nap, egy hét... Fogalmam sincs. De azért légy szíves ne zaklass óránként, hogy eldöntöttem-e már. - Nem tagadom, persze elgondolkodtam már azon, hogy egyszer feleségem, családom lesz, gyerekek meg minden, de ez most mégis csak hirtelen jött és valahogy semmi se stimmel a sztoriban. Nem tudom, hogy az elkövetkező kilenc hónapban akarok-e apa lenni vagy menne-e ez nekem egyáltalán.
- Történetesen, de igen. Úgy beszéltél, mint egy picsa. - Képes vagyok belátni, ha valakinek igaza van, még akkor is ha az nincs ínyemre. Tudom, hogy igaza van, mégsem tudok még egyelőre mihez kezdeni a kialakult helyzettel, különösen, amíg magam sem tudom mit akarok, szóval az időzítése sosem lehetett volna rosszabb, mint most.
- Ne kímélj, már mindegy... Mi lenne még az a néhány részlet? Egyet azért én is letisztáznék: nem fogok senkinek üvegbe pakolni azért, hogy aztán különféle teszteket végezzenek rajta, mert már a puszta gondolattól is hánynom kell. - Ezt azért jobb lefektetni az elején. Ilyesmi szóba nem jöhet a részemről.


©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime05.08.15 0:31









Tényleg fura lennék? A minap megkaptam ezt a jelzőt. Ebben pedig az a pláne, hogy egy olyan személytől, akit viszonylag alig ismerek, ezért honnan is tudhatná, hogy én milyen is vagyok valójában? Nézzük csak... Mi is a fura definíciója? Egyáltalán ez bóknak, vagy sértésnek számít? Jelentheti azt is, hogy különleges vagyok, eltérő a többiektől, egyedi egyéniség, de lényegében azt is, hogy teljesen kattant vagyok, s távol állok a "normális" szócska jelentésétől. Ebben az esetben a helyzetünket nézve biztosan Ő is furának hihet, hiszen milyen meredek, szinte már őrültnek tűnő ötlettel hozakodtam elő? De Stephen már ismer annyira, hogy tudja rólam, hogy nem vagyok őrült, mármint a szó valódi jelentése szerint nem, de most mégis ezzel a gyerektémával hozakodtam elő.
- Lényegében mindegy, csak jussunk már el ahhoz a részhez, mikor már tényleg próbálkozunk. - Minél hamarabb teherbe szeretnék esni, de nem azért, mert attól tartok, hogy meggondolnám magam. Akarom azt a gyereket a lehető leghamarabb. Aztán pedig utálhatom magam, hogy milyen hordó nagyságúra nőttem, de még ezt is képes lennék elviselni, ha kilenc hónap múlva már könnyes szemekkel nézhetek a kis csöppségre.
- Én készen állok, és a csípőm is ideális egy gyerek kihordásához. - Mutattam magamra, hogy fizikailag minden rendben van velem, hogy anya legyek, sőt ezt még a nőgyógyászom is tudná igazolni. Mindennek utána jártam már, aminek ilyenkor szükséges.
- Oké, megpróbállak nem sürgetni. - Adok neki haladékot a gondolkozáshoz, de azért az óra mégis csak ketyeg, ha pedig egy hét után sem kapok kérdést a válaszomra, akkor természetes, hogy utána fogok érdeklődni, hogy hogyan döntött, vagy, hogy döntött-e már egyáltalán a gyerek kérdésben.
- Szóval picsa vagyok csak azért, mert nem bírom a mostani barátnődet és nem is értem, hogy miért pazarlod még mindig rá a drága idődet? - Egyszerűen képtelen vagyok ezt megérteni. Ez már régen nem szerelem, akkor mégis mi lenne? Megszokás? Inkább. Ha pedig nem olyan tökös ahhoz, hogy végre kidobja csak szólnia kellene, szívesen megtenném helyette. Sőt, én lennék a legboldogabb, ha ezt megtehetném.
- Például meg kellene húznunk azokat a bizonyos határokat... - Megköszörültem torkomat, de csak azért mert próbáltam időt nyerni ahhoz, hogy magamban megfogalmazzam viszonylag finomabb verzióban azt, amit most közölni szeretnék neki.
- Nem arról van szó, amit feltételezel. - Alsó ajkamba kellett harapnom ahhoz, hogy ne nevessek fel hangosan, helyette inkább halkan kuncogtam.
- Azért azt mégis csak le kellene tisztáznunk, hogy mit lehet és mit nem szex közben, nem gondolod? - Hiszen nem az élvezeté lesz a főszerep, hanem a remélhetőleg kilenc hónapig tartó várakozásé.
- Utána jártam és ragaszkodok ahhoz, hogy én legyek alul, hiszen úgy könnyebben teherbe lehet esni. - Szóval egy csomó póz kilőve, na nem mintha végig akartam volna vele az összeset próbálni, na tessék, egy vagyok azon kevés nő nemű egyed közül, aki ezt nem szeretné vele kipróbálni, de nem aggódok, biztosan vannak jelentkezők akik az egész káma szutrát bevállalják vele.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime31.08.15 16:16



Olivia & Stephen

- Lényegében. Igen. Fogalmazzunk úgy, hogy még azon is gondolkodom, de amint a Te kérdésedre tudni fogom a választ azzal szerintem egy időben az is elválik, hogy szeretnék-e többet vagy inkább beakarom fejezni. De nyugi, eszem ágában sincs megadni azt az örömet, hogy Te vághasd a képébe, hogy milyen picsa. - Pedig tudom milyen piszkosul nagy örömet okozna neki, de a magánéletem mindig is egy érzékeny pont volt számomra, amiben nagyon, nagyon ritkán esett meg, hogy bárkire is hallgattam, kivéve a velem szemben ülő nőszemélyt, Ő akkor is beleszól mindenbe, ha nem akarom...
- Mi a fasz?! - Bukott ki belőlem egy azonnali őszinte reakció arra, amit hallottam, azaz azt hiszem, hogy hallottam. - Bocsánat, hogy mi van? - Bár még mindig ott van az arcomon az a bizonyos "Mi a fasz" ábrázat, ami másodpercekkel ez előtt. Mégis hogyan kell ezt értelmezni, hogy le kell tisztáznunk, hogy mit lehet és mit nem szex közben? Ez valami vicc?
- Te meg mi a francról beszélsz? Nem foglak verni arra kényszerítve, hogy sikítsd a nevem. - Oké. Tudom, Ez nem vicces, de nekem egy kicsit mégis csak az, mert ezt ugye nem mondja komolyan?
- Olivia, túl sok szakkönyvet olvastál. Nem tesz jót... Ha az én gyerekemet fogod hordani biztos nem fogom engedni, hogy egy csomó ilyen szart olvass és aztán engem idegesíts vele. Ki van zárva. - Az eszem megáll. Komolyan, ez egyre jobb lesz. Lassan már azt is megszabná, hogy mit ehetek, ihatok azokban a napokban, amíg próbálkozunk.
- Komolyan, amennyit elvagy keveredve a letisztázandó részletekkel ez idő alatt már az asztalon, jó kétszer, de alaposan... - Oké, elismerem, hogy én kezdtem el akadékoskodni, de ha mondjuk eléggé akarta volna rávehető lettem volna a dologra. - De hallgatlak... Milyen határokat kell megszabnunk és miket kell letisztáznunk? - Dőltem egészen hátra a kényelmes kis székemben, mivel úgy érzem egy igen csak hosszú és kimerítő beszélgetésnek nézünk elébe.


©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime01.09.15 12:39










Blablabla... Valójában a barátnője téma nagyon is hidegen hagy, vagyis gondolom azért fog többet eltöprengeni az ajánlatomon mert most jelenleg nem egyedülálló és van némi beleszólása a barátnőjének abban, hogy Stephen hová spricceli a szeretetet. Ch, sokkal könnyebb lenne, hogy ha csak úgy simán dobná a csajt, szerintem ez már csak megszokás nem szerelem, főleg, hogy már hűséges sem tudott maradni, de nem is csoda, mikor a közelében van egy bombázó szőkeség.
- Barátok vagyunk és úgy vélem, hogy már csak ezért is meg kell húzni azokat a bizonyos határokat. - Főleg úgy, hogy én egyáltalán nem vonzódok a férfi nemhez. Nekem csak arra a bizonyos tesztrészére van szükségem, amitől teherbe lehet esni. Többre nem vágynék, többet nem is akarnék tőle. Durván kimondva nekem csak a spermájára van szükségem, mert úgy hiszem, hogy kettőnk génállományából születhetne a legcsodálatosabb csecsemő. Habár ugye mindenki szerint a saját gyereke a legszebb, alig várom azt az időszakot, hogy már én is ezt megtapasztaljam.
- Egyáltalán nem erre gondoltam. - Nevetve csóváltam meg fejemet. Sőt, erre még egyáltalán nem is gondoltam, valahogy nem feltételeztem volna róla, hogy ezt művelné a nőkkel szex közben. Habár biztosan jó szerető és szenvedélyes szex közben és olyan tapasztalatai vannak már benne... Pedig nem az lenne a fő szempont, hogy élvezzem, amit velem művel, hanem hogy teherbe essek tőle, de ettől még biztosan élvezetes is lenne.
- Felkészült szerettem volna lenni abban az esetben, ha rábólintanál. Nem foglak idegesíteni vele, ígérem. - Persze most sok mindent képes lennék megígérni neki csak hogy végre hajlandó legyen bele vágni ebbe a projektbe.
- Hogy mi? Ezek szerint feleslegesen koptattam idáig a számat, mert meggyőzőbb lettem volna, ha szavak helyett egyből vetkőzni kezdtem volna? - Ezzel pedig eléggé megleptem volna, tekintve hogy barátok vagyunk és még nem volt dolgom férfival.
- Én csak azt szeretném, hogy ez egyikünknek se legyen kínos. A meztelenkedés része az nem izgat, hanem inkább az, hogy azután mit kezdenél velem. - Tudom milyen testi kapcsolat kell ahhoz, hogy a végeredménye gyerek legyen, csak hát még olyanban sosem volt részem.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime09.09.15 14:44



Olivia & Stephen

- Azzal még nem biztos, legfeljebb megkérdeztem volna, hogy szedtél-e be valamit, de egy kis plusz ráhatással, igen. - Szóval ja, fölöslegesen koptatta itt a száját eddig. Őszintén szólva legalább ötször elmondott már mindent, kezdem is már úgy érezni, hogy ötször átrágtunk magunkat mindenen. Lassan már ott tartok, hogy mindent elfogadok, mindenben benne vagyok, szarok azokra a határokra, húzza meg őket, csak fogja már be egy kicsit, mert számomra már kezd sok lenni ez az információ a gyerekvállalásról, megtermékenyítésről vagy az isten tudja minek hívják ezt, de komolyan, életemben nem hallottam még ennyit erről, lassan pályát is váltok, ha még kettő percig oktat róla.
- Tök mindegy miben maradunk, mit beszélünk, mert így is-úgy is kínos lesz. Egy, mert barátok vagyunk. Kettő, mert nem vonódsz hozzám, ahogy alapjáraton a férfi nemhez sem. A harmadik okot pedig mindketten tudjuk, ami engem zavar, a másik oldalt meg nem ismerem. - Nem véletlenül, hisz erről még sosem beszéltünk ennyire mélyrehatóan. - Mondjuk úgy iszonyú zavarban lennénk mindketten. - Ami számomra még nagyon is újdonságnak számít, mert ilyesmitől nem voltam zavarban már vagy tíz éve.
Könnyebb lett volna egy teljesen idegen pasashoz fordulni, aki nem ismeri annyira, mint én, de abból a szempontból meg megértem, hogy mégis csak szeretné ismerni a gyereke apját, meg szeretne is egy apát az életébe.
- De komolyan kezd már belefájdulni a fejem ebbe a gyerek témába. - Szerintem bőven eleget tudok már, legalábbis arról, hogy mit szeretne és mit nem, ahhoz, hogy áttudjam gondolni és dönthessek valahogyan, akárhogyan.
- Menj haza, próbálj kicsit másra is gondolni, dolgozz, bármi, csak ne legyél ennyire rágörcsölve erre a dologra, oké? Beszélünk, rendben? - Nyomtam még egy puszit a homlokára az ajtóban. - Lehetőleg addig is ne néz mindenkit potenciális apajelöltnek. - Mosolyodtam el, miközben kinyitottam előtte az ajtót, majd megvártam, amíg végigsétál a folyosó végéig és befordul. Huh, még mindig nem hiszem el.


©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime26.11.15 12:30










Nézzük csak: mennyi opcióim is van arra, hogy olyan nőként gyerekem legyen, aki a saját neméhez vonzódik? Nos... Az első talán az örökbe fogadás, de az túl sok jogi macerát von maga után, na meg talán évekig is kell várnom arra, hogy örökbe tudjak fogadni. A második az pedig a mesterséges megtermékenyítés, ami baszottul drága és egy kezelés sem garantálja, hogy teherbe is fogok esni, na meg rengeteg mindent be kell szednem hozzá, nem is beszélve a hormon tartalmú injekciókról, amiket magamba kellene szurkálnom napi szinten. Szóval a harmadik lehetőség a legreálisabb. Keresni egy megbízható, jó génállománnyal rendelkező férfit, akit ráveszek arra, hogy ejtsen teherbe, mindössze ennyi az egész, persze ez elméletben sokkal egyszerűbb, mint a valóságban. Lehet, hogy akar gyereket, de mondjuk attól a nőtől, akivel le akarná élni az életét. Különben is, miért is tenne meg nekem ekkora szívességet? Az egy dolog, hogy már régóta barátok vagyunk, de tényleg nagy dolog az, amit kérni akarok tőle.
- Az már biztos, hogy kínos lenne és zavarban lennénk, de talán csak az elsőnél. - Ezzel egy kicsit arra akartam célozni, hogy nem csak egyszer fogunk ágyba bújni, hiszen nem garantált az sem, hogy már az első alkalom során teherbe esek, szóval talán többször is elő kell, hogy forduljon, hogy közelről ismerkedünk egymással.
- Bocs, tényleg nem az volt a célom, hogy megfájdítsam a fejedet. - Egyhangúan vontam meg vállaimat, mert hiába is próbálok optimistán hozzáállni a dolgokhoz, látszik rajta, hogy ezen el kell gondolkoznia. Végül is, meg tudom érteni, ez neki is nagy döntés, nem csak nekem.
- Rendben. - Nem ígértem neki semmit sem, pusztán rábólintottam. Igyekezni fogok a nap huszonnégy órájában nem csak erre a témára gondolni, de azért mégis csak ez az, ami mostanában a legjobban foglalkoztat.
- Nyugi szépfiú, te vagy az első jelölt a listámon. - Pimaszul rámosolyogtam, majd vettem a lapot és leléptem, ha már ilyen szépen kitett az orvosi szobából.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: O'Connell & Hathaway O'Connell & Hathaway I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

O'Connell & Hathaway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Southern Hills Kórház :: Orvosi szoba-